Opinie o Work Service Express w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Work Service Express. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Work Service Express na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Service Express w Katowice

Ramzes

Aaa przypomniałem sobie jeszcze coś. Tak jak pisałem wcześniej wróciłem z Holandii przez okropnie złe warunki mieszkaniowe i gdy wysłali mi świadectwo pracy to niestety je zgubiłem, pisałem, dzwoniłem o wysłanie mi kopii, babsztyl mówiła, że wyślę na drugi dzień i tak wciskając mi kit czekałem aż 1 miesiąc. W tedy chciałem iść do lekarza ale niestety już się nie dało ponieważ miesiąc minął i nie byłem ubezpieczony, nie mogłem również się zarejestrować w bezrobociu bez świadectwa. W końcu zadzwoniłem do rzecznika praw pracownika i ten się skontaktował w moim imieniu, po jego interwencji dostałem kopie świadectwa po 2 dniach. Także muszę zmienić opinie na 1/10 traktują ludzi jak zwierzęta. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknąć działalność

Ramzes

Pracowałem przez tę agencję w Belgii na wózkach widłowych prawie 6 miesięcy , ogólnie to 5/10, kasa się zgadzała zawsze na czas, koordynator to starał się olewac wszystko jak mógł, mieszkanie 8 osobowe po 2 w pokoju to akurat duży minus bo wszyscy na jedną zmianę a wiadomo jak to wyglądało jak każdy do pracy i po pracy. Potem nas przenieśli do mieszkania w Holandii dodatkowe około 15 km do pracy, trafiłem do paskudnego pokoju. Łóżku zapadniete w środku w literę " V" , szafa trzymała się bo była przykreocna do ściany, tapeta obdarta, wkręty z sufitu wystawały, ścianka koło oka odchodziła i była duża szpara, pisanie maili nic nie dało, byłem zlewany I wróciłem do Polski, gdyby nie to było by całkiem okej.

Hanys

Witam. Pracowałem w Work Express od polowy wrzesnia za przepracowane 77 h otrzymalem nie całe 900euro gdzie na ofercie bylo za 153h 2080euro wiec nawet nie otrzymalem polowy kwoty z oferty. Po przepracowaniu całego października 179h gdzie byly nadgodziny i sobota otrzymalem 2 tyś kilkanaściecie euro. Po rozmowie z Panią koordynator dowiedzialem się tylko ze co mi nie pasuje. Wiec wyslalem e maila do biura w Katowicach gdzie znow otrzymalem informacje ze jest wszystko ok. Postanowiłem wiec zjechać do polski i udac się do katowic osobiscie w celu wyjasnienia wynagrodzenia, jak się okazalo ze nie mam się sugerowac oferta bo ta jest zmienna w zależności od przepracowanych godzin czym wiecej sie pracuje tym stawka godzinowa maleje wraz ze wszystkimi dodatkami. Czyli jest to jawne wprowadzenie pracownika w błąd, nie wierzcie tez w darmowe zakwaterowanie bo firma oplaca je z djety którą płaci pracodawca urzytkownik. Dotego pobierają kaucję i za media. Powiem tak kiedyś pracowałem w tej firmie i byłem zadowolony, jednak teraz moja opinia się zmieniła o 180 stopni, nie polecam tej firmy przedstawiaja oferty pracy które sie mijają z prawdą. Pani koordynator też jest hamska i bezczelna oraz arogancka nie ma co liczyć na jej pomoc. Co do samej pracy była ok bylem zadowolony i to bardzo.

KamilTee

Chce jechać przez agencje na paczki do Niemiec. Napiszcie jakieś normalne opinie jak tam jest. Można jechać? Płacą jako tako? Z góry Dzięki

Magazynier

Kobieta zadaje pytania które nie mają nic wspólnego z pracą. Gada pierdoły, ale nic konkretnego na temat samej oferowanej pracy. Ma marna wiedzę na temat pracy, która oferują. Większa wiedzę miałem od osoby od której dostałem wcześniej materiały odnośnie tej pracy. Babka nie potrafiła odpowiedzieć na rzadne zadane przezemnie pytanie.

luki

Nie polecam tej Firmy . Oszukują na kasie warunki na Ubytowni fatalne .Pracowałem z nimi w Czechach jako operator wózka widłowego . Na początku Października się rozchorowałem W hotelu nie grzali . wkurzyłem się i wróciłem do Kraju . Do dnia DZISIEJSZEGO TO JEST 18-11-2018 Nie otrzymałem wynagrodzenia za mc.09-2018 i jeden tydzień Października . Jutro piszę skargę na tą Agencje do PIP .Niech zrobią z tymi oszustami porządek.

SPAWACZ

NIE POLECAM TEJ AGENCJI OSZUKUJĄ NA KASIE PRACOWAŁEM JAKO SPAWACZ TE SAME PIENIĄDZE ZARABIAŁEM 3 LATA TEMU ZA MNIEJ GODZIN ZROBIŁO SIĘ (usunięte przez administratora) POD KAŻDYM WZGLĘDEM PRACOWAŁEM JAKO SPAWACZ

PLPL

Operator wózka / Komisjoner - jakies opinie, doświadczenia ?

tytytym
@PLPL

Praca bardzo fajna, lekka.

Paweł K.
@tytytym

praca bardzo fajna, ja pracowałem pod Edeką. kadra kierownicza w porządku a jedyne niemiłe sytuacje były związane z Polakami. jednak nie o tym mowa. jeśli chodzi o Work dostałem ofertę wynagrodzenie 1300 euro ( etat 152h) płatne nadgodziny +25 % etc oraz 50 euro dodatku za swoje auto JEDNAK TYLKO NA OFERCIE TAK FAJNIE TO WYGLĄDAŁO; przyszło do wypłaty dostałem 1315 euro przepracowując 180 godzin w tym nadgodziny i nocne. dodatku za auto dostałem śmieszne 40 zł. a codziennie do pracy dojazd 10 km. i wszystko mi wytłumaczono tym, że w czym mam problem? dostałem 1315 euro czyli więcej nawet niż 1300 obiecane! ONI UWZGLĘDNILI moje dobrowolne nadgodziny w wynagrodzeniu a ścieme z dodatkiem wytłumaczyli, że się po prostu pomylili zamiast 50 zł wpisali 50 euro no i tyle. odrazu się zwolniłem za sam fakt ściemy i celowego wprowadzania w błąd, sprawe bada sąd pracy jednak dużo nie ugram, jednak wprowadzanie w błąd ofertą będzie niepodważalne.

ANA....

CZY MOZNA UFAC FIRMIE? WYSLALAM SWOJE REFERENCJE JAKO OPIEKUNKA ,CZEKAM NA ZLECENIE.CZY NAJNIZSZA STAWKA TO 1200 EURO? CZY WYPLATA WPLYWA NA KONTO NA CZAS?

WelderOriginal

Czy otrzymam jakieś rzeczowe info na temat pracy w Auxerre,spawanie naczep?Już dłuższy czas spawam we Francji i temat jest interesujący. mówimy po francusku,angielsku,ukraińsku.Mam swój team (3 spawaczy) i może już czas na zmianę.

Witam mam propozycję wyjazdu z tej agencji do Francji na docieplenia.Moze ktoś tam jest i się wypowie .

BezrobotnyZpolski

mam propozyjce wyjazdu do francji jako order piker w okolice marsyli, skladanie fotelikow, jakies opinie na temat warunkow pracy na magazynie ? Kwestia wynagrodzenia / godzin ? prosze o info

Pan.TakTak
@BezrobotnyZpolski

order piker to nie skladanie fotelików tylko komisioner

Czarny

Witam koledzy budowlańcy nie radził bym wam wyjazdu przez ta firmę do francji.Byłem tam przez nich u jednego pracodawcy Aubenas u Gasenda jako malarz typowa masówka sciągali byle kogo by zapełnić miejsce.Warunki mieszkalne masakra ludzie wiekszość komfidenci byli i też normalni ale żadkość.Zero sprzętu auta masakra rekrutują też do Chambery tam jest jeszcze niby gorzej (usunięte przez administratora)warunki i traktowany jak (usunięte przez administratora) jesteś mówię co usłyszałem od tych co byli tam cały czas jak w jedno i druge miejsce rekrutują ludzie przewijają się tam cały czas.

Konekt

Jedzie ktoś do Chambery z okolic Wrocławia przez tą agencje 26.05.2018 Kontakt; Mazikdc@wp.pl

Sonia

Widze ze pytanie szybko zniknelo. Czy pracowal ktos w brazny automotiv w niemczych? Niby dobre zarobki i domki darmowe

Blanca
@Sonia

Sama bym chciała wiedzieć ciekaw jestem

@Sonia

podpinam sie pod pytanie

Nie Polecam tej agencji pośrednictwa pracy ponieważ to są (usunięte przez administratora) Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną i jak się pojawiłem to taka jedna małpa powiedziała że nie przedstawi mi oferty pracy. Jak spytałem dlaczego nie zostanie przedstawiona oferta pracy to Mnie wyśmiała. Przez nich zmarnowałem kilka godzin żeby dojechać z Mikołowa na rozmowę komunikacją miejską i kto mi zwróci zmarnowany czas i pieniądze które zostały wydane na bilety na bezsensowny przejazd do katowic na umówione spotkanie w sprawie pracy skoro zostałem odprawiony z kwitkiem. Aplikowałem u nich na ofertę pracy na Chorzowie Niedźwiedzińcu na umowę o pracę , wynagrodzenie 2500 -4500zł na stanowisku magazyniera z uprawnieniami na wózki widłowe.

Pedro

Pewnie dobrze się pracuje i dlatego nie ma chętnego żeby napisać kilka zdań.

Iwona

Witam,współpracuje z tą agencją dość długo i jestem zadowolona.Oferty są zgodne z prawdą.Paniez księgowości w razie jakiś niejasności są bardzo miłe i dyspozycyjne,np.Pani Izabela,naprawdę bez nerwów potrafi wszystko wytłumaczyć,a także oddzwonić,do pracownika.Rowniez pan Jarosław koordynator,bardzo go lubie.Przedstawia oferty tak jak jest tzn.zgodnie z prawda pozatym jest miły.Polecam tą firmę.Wczesniej pracowałam z firmą,od której nie mogłam się doprosić zaświadczenia( firma z Wrocławia),potrzebnego mi do U P.Z Work Express nie mam problemów.Wypłata również jest na czas zawsze,składki wszystkie odprowadzone.Serdecznie polecam

Sonia

Czy pracowal ktos w branzy automotiv-niemcy?? Obiecuje 1400e i darmowy domek

Patryk

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Nowi korzystają z takich opinii.

Uwaga na firme work express z siedziba w ostrawie ktura kieruje do dhl w brnie to oszusci sciagli mnie wraz z zona tu do pracy a na miejscu kazano nam wracac do domu poniewarz tam wybieraja sobie ludzi a reszta ma opuscic ubytownie i nikt nie da wam na bilet oferte poleca pani Bohuna Ryckowa kto nie chce stracic kasy niech uwarza

Zostaw merytoryczną opinię o Work Service Express - Katowice

• Jak się pracuje w Work Service Express?

Zobacz opinie na temat firmy Work Service Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Service Express?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Service Express?

Kandydaci do pracy w Work Service Express napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Service Express