Opinie o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BestenWest Work Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BestenWest Work Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o BestenWest Work Sp. z o.o. w Tychy

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Natalia

Nie polecam zatrudnienia w tej firmie, tak tragicznej organizacji to w życiu nie widziałam a pracowałam w różnych firmach. Zabierają kasę za wszystko co możliwe, że właściwie nie da rady tam dobrze zarobić. Na miejscu dostaje się zupełnie inną umowę niż tą którą przesyłają na maila i nie dostaje się kopii umowy podpisanej w Holandii co dla mnie nie jest normalne. O opiece polskich koordynatorów można zapomnieć, wszyscy umywają ręce od problemów i próśb a (usunięte przez administratora) ich nie ma granic. Jedyny dobry koordynator to ten, który zajmuje się sprawami hotelu pracowniczego. Godziny pracy to totalna ruletka jednego dnia pracujesz 13 godzin a drugiego 2 godziny albo wcale. Omijać szerokim łukiem tę firmę, nigdy więcej takiego bałaganu. Szczerze nie polecan

Czy w umowie ujęte jest pełne wynagrodzenie pracownika czy tylko podstawa? Jak to wygląda w firmie BestenWest Work Sp. z o.o., interesuje mnie praca jako Pracownik Produkcji.

Jula222

Wróciłam niedawno z akcji byłam pierwszy raz i już zapisałam się na kolejną:-) lekko nie było ale super atmosfera w pracy no i wypłata zadowalająca A to najważniejsze! Polecam ????

Joanna

Czytam niektóre opinie tutaj i nie wierze ze jest mowa o tej samej firmie. Jezdzę na akcje od paru lat i nie powiedziałabym złego słowa na firmę bestenwest. Mimo to ze wyjazdy na akcje to dosyć krótkie wyjazdy( okolo 2-3 tyg) to zawsze można fajna sumke zarobić. Jeśli ktoś myśli ze jedzie do Holandii na wakacje to faktycznie warunki moga nie odpowiadać, ale jeśli ktoś chce faktycznie zarobić to polecam

Adi03843 Nowy wpis

Witam , powiem szczerze ze podejmujac decyzje o zmianie pracy wraz z dziewczyna mielismy obawy co do agencji i wgl.ale to tylko dlatego ze czytalem te wszystkie negatywne opinie i naprawde bylismy nastawieni na najgorsze , i tutaj byl blad poniewaz jak i ja tak samo i moja dziewczyna jestesmy zadowoleni z hotelu oraz pracy ,mamy swoje prywatne lokum z lazienka oraz kuchnia a wszystkie sprzety w dobrym stanie ,no mogli by jedynie cos poprawic z wi-fi bo jest slabe no ale to jeden minus jak narazie po 2 tygodniach pracy .Moim zdaniem warto jest sie samemu przekonac i zobaczyc jaka jest prawda a n8e patrzec na komentarze ludzi ktorzy nie chcieli zapewne pracowac tylko odpoczywac , takie jest moje prywatne zdanie i jesli cos sie zmieni i bedzie zle sie dziac w bestwest to rowniez pozostawie kolejna opinie .

Gabriela Nowy wpis
@Adi03843

Brzmi zaskakująco dobrze, można wiedzieć jakie stanowisko i gdzie? :) Byłoby super

Zuzanna

Dlaczego odradzasz pracę w tym miejscu? Twój wpis jest dość lakoniczny, a zależy nam na tym, by jak najlepiej poznać warunki zatrudnienia w danym miejscu. Jakie wady i zalety pracy w BestenWest Work dostrzegasz? W poprzednich wpisach przeczytałam, że pracodawca zapewnia zakwaterowanie. Czy pracownicy mają możliwość wyboru lokalizacji czy typu kwaterunku?

Gabriela Nowy wpis

A gdzie mogą cię tak rzucić jak to dokładnie wygląda te miejscówki ?

kiera

Firma totalne dno, brak jakiejkolwiek organizacji, koordynatorzy beznadziejni nie potrafią rozwiązać najprostszych problemów, wulgarni, podczas wyjazdu problemy ze wszystkim, zakwaterowanie w tragicznych warunkach, opłaty z kosmosu jak za co najmniej trzy gwiazdkowe hotele, problem z kluczami do pokoju.Organizacja pracy? Nie w tej firmie! Jeden dzień pracujesz 15 godzin w drugi dzień wcale, ciągłe zmienianie miejsca pracy, każdy dzień robisz co innego....DNO TOTALNE!!!Bardzo nie polecam

Olga Nowy wpis
@kiera

A czemu zakwaterowanie takie kiepskie? W ile osób mieszkacie?

Holly

Nie polecam. Bylam kilka razy na akcji. Zawsze to samo - oszukiwanie na godzinach pracy ( zaczynasz prace 6:45 a konczysz 19:20 a wpisują Ci 7-19), brak posilku po 10h i brak wypłaty godzin wakacyjnych. Koordynatorzy chamscy, biuro nie odpisuje na maile, umowę dostaniesz jak sie upomnisz. Tylko zgłosić do PIP i do ich holenderskiego odpowiednika.

logo firmy Elektryk
Tychy
TECHNIKI LAKIERNICZE Sp. z o.o.
(35 opinii)
logo firmy New Business Specialist
Centrum Inteligentnego Rozwoju
(28 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. handlu zagranicznego
Marek Kusz Jarosław Kot
(2 opinie)
logo firmy Agent Nieruchomości - Specjalista ds. Nieruchomości
POWER HOLDING Sp. z o.o.
(78 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Natalia

@Natalia

nie polecam firma nie płaci zadnych dodatków, zmain nocnych, urlopowych. Wyjazdy na akcje to pomyłka mało godzin , faktane warunki cały czas zmiana terminów i obiecanki pan z biura. Zakwaterowania nie wspomne.

karolam
@ja

Jak by mogli to by wogóle nie płacili do dziś nie dostałam wyrównania za miesiąc pracy

Katarzyna
@karolam

A z którego miesiąca to wyrównanie? Oni pamiętają o tym wgl?

pati28

Nie polecam tej agencji, jeden wielki oszust. Oszukują na kasę na solarisach. Obiecują dużo godzin a nawet 20 tygodniowo nie ma. Koordynatorzy to porażka wulgarni w ogóle nie zwracają uwagi na pracowników. Mieszkania porażka. Nie ma chyba żadnego plusa, żebym mogła wymienić.

Emily
Kandydat

Czy jedzie ktoś na akcje dzień matki 23.05?

arq

Witam. Pracowałem w bestenwest w holandii . Ogólnie warunki są jak w kryminale, tylko 55 euro tygodniowo, brakuje kluczy do pokoi. Koordynator o nic nie dba , niedostałem nawet kopii umowy po podpisaniu .Po miesiącu zostałem zwolniony z powodu kontuzji ręki. Ogólnie zarobki fajne i praca dobra, ale agencji nie polecam.

Olga
@arq

Może warto było poprosić o tą kopię umowy? Gadałeś w ogóle z nimi o tym??

Proszę o pomoc

Dzień dobry Moje imię to Barbara Łukijanska Chciałam się zapytać dlaczego bestenwest nie zapłacił mi za chorobowe które leżałam w Holandii w szpitalu od 7 lutego do 28 lutego tego roku Jaka jest przyczyna i Dlaczego mnie wyrzucono z hotelu do Polski i nie zapłacono mi chorobowego biorę adwokata bo nie zostawię tego tak nawet pójdę do prokuratury

@Proszę o pomoc

masz rację. Tak się dzieje. nie ponoszą odpowiedzialności a ludzi traktuja gorzej niz psy.

@Proszę o pomoc

Basia zgłoś sprawe do inspekcji pracy w Polsce mają Biuro w Polsce w Tychach będa musieli sie odnieść do tej sytuacji. Przykro mi ale nie jestes jedyna bardzoi duzo osób nie otrzymało dodatków za urlopowe i za pracę w godzinach nocnych. Jesli takie przypadki nie będą zgłaszane to inni pojadą i będa traktowani tak jak ty.

darkap
@Proszę o pomoc

Takie opinie są przydatne i pomagają zdecydować komu dać zaufanie. (usunięte przez administratora) trzeba zgłaszać a takich pracodawców omijać szerokim łukiem.

janniezbedny82

Nigdy wiecej, wyzysk, brak jakochkolwiek dodatkow, walentynki jakis niewypal nie wiem po co w ogole sciagaja tych ludzi, transport tam to jakas maskara, a umowe do reki ktos dostal? bo ja nie. nie polcecam raz jeszcze !

Zawiedziona
@janniezbedny82

Zgadzam się z tym co piszesz, niewypał. Nie polceam, ludzie uważajcie, Zastanówcie się 3 razy zanim zdecydujecie się na wyjazd

Honorata
@janniezbedny82

A ile czasu już tam jesteś że jeszcze umowy nie dostałeś? Nie wiesz może czy obowiązuje cię w takim razie ubezpieczenie zdrowotne jakieś? Jak oni ten temat traktują ?

mm
Kandydat

Pierwszy raz spotkałam się z takim traktowaniem biura. Kontakt ograniczony do zera, podejście pracownicy tragedia nie odbierają telefonu nie odpisują. Porażka nie polecam tego biura.

Nie polecam jeździć na akcje agencja obiecała ze wyjazd będzie na cztery tygodnie a w rzeczywistości trwała tydzień i dziękujemy jutro wracacie do Polski nie polecam pieniądze mega słabe jak za 50h 350e to aż człowieka ściska.

@Były pracownik

masz racje, do tego koszty transportu, zakwaterowania, zawsze obiecują a póxniej nie ma z tego nic - jadą następni co sie nabierają. To przykre bo ludzi się zapożyczają jadą do obcego kraju, praca też nie jest łatwa i lekka i na koniec z obiecanek nie ma nic. Później panie z biura przestają odbierac telefon...to juz nie po raz pierwszy

Akcja
@Były pracownik

Zgadzam się czytałem dużo złych opini ale zaryzykowałem i pojechałem i co masakra praca na same nocki oczywiście bez żadnych dodatków nocnych za minimalna stawkę się pracowało nikt nas nie informował ze praca będzie tylko w takim trybie. Nie polecam wyzysk pracownika… nigdy więcej SZCZERZE NIE POLECAM OSZUŚCI !!!!

Zawiedziona
@Akcja

Zgadzam się z Tobą, już nie jeden się przejechał, ty, ja i wiele innych, trzeba coś z tym zrobic. Dobrze napisałeś-(usunięte przez administratora), podzielam opinie i również NIE POLECA,M

Normalny,

Byłem na akcji walentynki. (usunięte przez administratora), sami kryminaliści i ćpuny. Straszne. Co chwilę ktoś pytał a krajówę. Bułgarzy pracują jak od niechcenia, opieprzają się na maksa, zarabiają więcej od nas. Coś powiesz to (usunięte przez administratora)jesteś bo wiadomo że (usunięte przez administratora)do roboty nie stworzone. Od ponad kilkunastu lat jeżdżę do Holandii, ale czegoś takiego nie widziałem. W domkach wilgoć, kierowcy autobusów to prostaki i chamy, kierowcy mikrobusów ok. , koordynatorzy mają wszystko w (usunięte przez administratora) jakich mało Na wypłatę czekałem ponad półtora tygodnia, oczywiście był problem żeby ją otrzymać,wywalczyłem i dostałem. Szkoda nerwów, no chyba że wyszedłeś właśnie z puszki, a dużo tam takich, lubisz zaćpać, jesteś patusem, to miejsce dla ciebie. Normalnym ludziom odradzam.

@Normalny,

niestety masz rację. Zostaną im sami bułgarzy.

kolega

czesto jest zamieszanie, ale robota fajna, ekipa w pracy super, wiadomo zawsze mozna trafic na jakiegos idiote, ale to wszedzie tak moze byc. Dla mnie najwazniejsze ze kasa sie zgadza i jest git

@kolega

kolego co ci się zgadzało po tygodniu pracy i odtraceniu kosztow jak obiecane było co innego ? niestety ta opinia jest odosobniona wśród pozostałych tutaj :-(

czekomilka

Nie polecam, brak dodatków za nocki, mega slaba orgazniacja, żal jechać za ich posrednictwem- same straty. jakieś nieporozumienie ogolnie. Teraz czekam na jaropgaf ciekawe czy dotrze

Co za meliNa

A który to narkomAni znowu francuski z Sawickiego zakłady karnego Naopowiadal tym waszym z religii Psiego Snu Amerykańskiego aby zaniedbać każdemu po 1500 wypłacić ,2900zł Jednak umowę na zlecenie czarny (usunięte przez administratora) z Afryki ma więcej Na stole Konfidenci i Powodki prezydenta RP i rządów USA i zaproszenie na wasze śluby oraz środki pieniężne w trapezowe w składzie psia buda we Francji raz , hot dog na życzenie dwa i smycz z napisem Kot perski najlepszym przyjacielem oraz zestaw ręczników Psia morda w gębie Cholewa i Mądrzy Z Perwersyjnym Stylem oraz mały ręcznik hotelowy Co Tomorrow Land to nie jedna z hotelu bez gatów wyjdź.Iwona doradzi z parkowej jak dobrze wyglądać w takich warunkach a Premier z kagancem i Komendantem Amsterdamu w jej obsranej (usunięte przez administratora) czeka na jakieś Joanny aby zamieszaly w baseniku wyciągając śledzia i pletwa uderzać w belgijska czekoladę a Fra krzyknie Prime!

Joanna

Nusia
@Joanna

Fajna sumka? Jestem już???? tydzień i mam nie całe 15 godzin

Waldek

Witam czy pracowaliście w Oss na zakładzie mięsnym ? Jak atmosfera w pracy i jakie zarobki ? Agencja wypłacalna? Pozdrawiam.

Lajla
Kandydat

Hej. Czy ktoś z lubelskiego wybiera się na akcje walentynkowa?

mikolajkoo
@Lajla

Witam, ja się wybieram. Wyjazd 05.02.2022. , odezwij się na maila - mikolajkotaida16@gmail.com

Jaaa

Hej, byłam na akcji, moja mama jeżdzi od dawana. Polecam. pracy jest duzo, wyplata na koncie juz po powrocie. Jak ktos nie ma czasu wyjechac na dluzej to spoko opcja zeby sobie dorobic. Zakwaterowanie super!!

Justyna@
@Jaaa

Witam zgadzam się, ja już też jeżdżę z nimi od 2 lat, różnie bywało ale zazwyczaj wracam zadowolona ...Polecam

wwwww
@Jaaa

Mam pytanko, jak to jest finanosowo ?? ile mozna zarobic w ciagu tygodnia ?

Zostaw merytoryczną opinię o BestenWest Work Sp. z o.o. - Tychy

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BestenWest Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 16 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie BestenWest Work Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy BestenWest Work Sp. z o.o., to 4, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BestenWest Work Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BestenWest Work Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BestenWest Work Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 503 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BestenWest Work Sp. z o.o.