SAVOIR Group Sp. z o.o.

Opinie o SAVOIR Group Sp. z o.o.

Rozczarowana

Sama praca w porządku, ale wiele zależy od tego, na jakiego koordynatora się trafi. W publikowanych ogłoszeniach (układanie i segregowanie odzieży) piszecie, że wymagacie 'pełnoletności i chęci do pracy'. Wielka szkoda, że nie podajecie całej prawdy - tzn., że osoby w wieku od ok. 50 lat i wzwyż są niemile widziane. Dodam, że osoby w pełni sprawne, tylko metryka nie taka jak trzeba... Wcześniej polecałam pracę u Was wśród znajomych - teraz już na pewno nie.

Ziuta

Jeśli ktoś chce wykonywać pracę bardziej ambitną to nie ten adres. Savoir ma prostsze i mniej płatne prace.

pracodawca

Panie Mateuszu, Jeszcze raz , tym razem na forum , przepraszamy za zaistniałą pomyłkę. Cieszymy się , że wszystko szybko udało się wyjaśnić i bardzo dziękujemy za Pana natychmiastową reakcję i sprostowanie do komentarza. Nigdy nie unikamy kontaktu z pracownikiem , szczególnie wtedy, kiedy chodzi o bardzo ważny element współpracy jakim jest wynagrodzenie za wykonaną pracę. Życzymy powodzenia i zapraszamy do kontaktu jeżeli oferta pracy SAVOIR Group będzie leżała w kręgu Pana zainteresowania. Pozdrawiamy,

Bylymerch

Zgodnie z poprzednią wypowiedzią, zostawiam komentarz POZYTYWNY. Sprawa została wyjaśnioną przez sympatyczną panią Patrycję, która wyjaśniła o co chodziło z tymi godzinami. Przeprosiła też za ten błąd systemowy. Wszedłem, sprawdziłem i liczba godzin została poprawiona z 18 na 40 godzin tak jak powinno być. Cieszy mnie reakcja błyskawiczna na zgłoszenie problemu i rozwiązanie go. Mam na myśli rozwiązanie problemu bez tracenia czasu, przerzucania odpowiedzialności z jednej strony na drugą. Z mej strony mogę śmiało polecić firmę jako pracodawcę. W lipcu dostałem więcej wypłaty za dodatkową pracę niż zakładałem. Firma nie unika kontaktu, wręcz przeciwnie, potrafią się skontaktować sami jeśli nie dodzwoniliśmy się do nich. To też należy uznać za duży plus tej firmy. Oby więcej takich firm na polskim rynku, to będzie przyjemnie znaleźć coś dodatkowego jako pracę lub jako stałą poważną pracę. Pozdrawiam serdecznie, Mateusz.

Bylymerch

Chciałem dziś wypełnić ewidencję za wykonaną pracę w sierpniu i okazuje się, że zamiast 40 godzin w miesiącu wpisano mi 18 godzin planowych przez co nie mogę wypełnić więcej niż 18 godzin. Nie jest to pierwszy raz. W lipcu miałem to samo też 18 godzin, a w umowie i warunkach umowy jest wyraźnie 40 godzin. Mam nadzieję, że jutro będzie to wyjaśnione przez firmę i poprawione, a ja otrzymam zgodną należność za mój poświęcony czas dla tej firmy. Inaczej będę zmuszony wystawić tutaj kolejną, ale niestety negatywną opinię o okradaniu ludzi z godzin pracy.

BylyMerch

Leszek

SAVOIR Group to bardzo dobry pracodawca a wiem ponieważ szukam dobrej pracy. Widzę, że mają sporo ofert pracy, czy to już jest kryzys i brak rąk do pracy?

On

Przestrzegam przed aplikowaniem na serwisanta mobilnego do PepisCo. Jest mnóstwo ofert pracy w całym kraju - ponieważ nikt nie chce tam pracować. Na rozmowie oferują 2800 brutto - ok. 2000 " na rękę". Deklarują, że pracuje się średnio ok. 8 godzin dziennie. To nieprawda. Pracuje się nawet do 12 godzin dziennie - w zależności od długości "trasówki" przewidzianej na dany dzień. Nie skończysz pracy, dopóki nie odwiedzisz wszystkich punktów. Na rozmowie się o tym nie mówi - Savoir wymaga "doskonałej organizacji własnej pracy". Nieudolna pseudorekruterka mówi, że: "jeśli będzie Pan stał w korkach, to może zejść dłużej niż 8 godzin". Nikt jeszcze nie ogarnął ciężkiej pracy fizycznej przewidzianej na 12 godzin w 8 godzin, z dojazdami do sklepów - to niemożliwe. Podczas rekrutacji nie mówią prawdy. Żeby nie wdepnąć w ten obóz pracy, dokładnie pytajcie o szczegóły.

Studentka

Może jestem naiwna ale wydaje mi się, że wiele problemów znika z czasem!

niny

Pracuję w Łodzi już kilka miesięcy w Savoir i jestem zadowolony, wypłaty na czas i miła atmosfera. Jedyny minus to koordynatorka, która czepia się rzeczy na które nie mamy wpływu i jest niemiła, pogania i ma wieczne pretensje.

Nadia

Bardzo podoba mi sie, że na forum firma udziela informacji, brawo.

pracodawca

Audyty w ramach Tajemniczego Klienta odbywają się cyklicznie kilka lub kilkanaście razy w roku. W rejonie Warszawy i województwa mazowieckiego kolejna tura badań będzie przeprowadzana we wrześniu i październiku. Tak więc, aby odpowiedzieć na Twoje pytanie - jest zapotrzebowanie na pracę w ramach Tajemniczego Klienta w Warszawie. Jeżeli jesteś zainteresowany/a ( przypominam , że to jest praca dla kobiet ) proszę o bezpośredni kontakt z Koordynatorem projektu Magdaleną Kurek , @ m.kurek@savoir.pl , telefon: 605 603 512 Pozdrawiamy,

Olek

Czy firma nie ma zapotrzebowania na taką pracę w Warszawie? Myślę oczywiście o pracy -tajemniczy klient.

pracodawca

Witaj Olek, Ta wakacyjna cisza na forum może spowodować , że będziesz zbyt długo czekał na odpowiedź. Aby tak się nie stało chcielibyśmy Cię poinformować, że w związku z ciągłym rozwojem projektu dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób chętnych do podjęcia współpracy jako Tajemniczy Klient. Praca Tajemniczego Klienta polega na dokonywaniu obiektywnych obserwacji w wybranych punktach sprzedaży – drogeriach kosmetycznych. Po wizycie, audytor wypełnia specjalnie przygotowaną ankietę za pośrednictwem Platformy do raportowania. Podczas takich wizyt audytor zachowuje się jak zwykły klient - naturalnie, nie wzbudzając podejrzeń innych klientów oraz pracowników. Obecnie, na potrzeby realizacji projektu poszukujemy kobiet w wieku 25-50 lat. Mimo , że praca jako Tajemniczy Klient jest dedykowana kobietom , to jak sam trafnie zauważyłeś posiadamy szeroką gamę ofert, z których zapewne mógłbyś coś wybrać dla siebie. Zachęcamy Cię do kontaktu z Działem Rekrutacji za pomocą formularza kontaktowego na stronie www.savoir.pl lub wysyłając swoje CV na adres rekrutacja@savoir.pl Pozdrawiamy,

Olek

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Dawno nie było wpisów, czyżby wakacje odciągnęły ludzi od pisania czy też znacząco poprawiła się atmosfera w firmie i nikomu nie chce się pisać? Widziałem, że maja bardzo długa listę ofert i pracę "tajemniczy klient" co to znaczy?

pracodawca

Szanowna Sami, Na wstępnie przepraszamy za kłopoty techniczne , które dotknęły naszą serwerownię w ostatni weekend. Zaszły okoliczności , które spowodowały konieczność świadomego wyłączenia serwerów ze względów bezpieczeństwa danych. W dniu dzisiejszym od godz. 11:00 wszystkie aplikacje w tym Platforma SAVOIR ON-LINE działają bez żadnych problemów. Przepraszamy za zaistniałe utrudnienia. Wymiana informacji pomiędzy pracownikami a Savoir odbywa się drogą elektroniczną. Żaden z serwisantów nie musi upominać się o umowę. Warunkiem jest prawidłowo wypełniony przez pracownika kwestionariusz. Jeżeli w Pani przypadku zachodzą jakieś wątpliwości proszę o bezpośredni kontakt ze Specjalistą ds. Personalnych w Savoir Group - Michałem Rokowskim mail: m.rokowski@savoir.pl , tel. 605 838 277. Pozdrawiamy,

sami

Nie polecam tej agencji ponieważ pracowałam na serwisie musiałam się upomnieć o umowę.... gdy wczoraj i przed wczoraj chciałam podać swoje godziny na ewidencji oczywiście nie mogę ponieważ nie działa a dziś nie działa w ogóle ta platforma.... TAK ŻE SZCZERZE NIE POLECAM PRACY W ELBLĄGU W E-LECLERC.......

Studentka

Przedstawili świetną listę ofert pracy, SAVOIR jest super.

Studentka

Czy agencja będzie miała pracę w wakacje nad morzem? Może ktoś podpowie,co w temacie? Może być w sklepie.

piter1742

super rekrutant i asystentka jestem zadowolony choc sie nie udalo z mojej winy pozdrawiam PIOTR

Mania

Firmy takie jak SAVOIR to często ostatnia deska ratunku dla ludzi bez pracy. Dobrze , że mają duży wybór prac to potrzebujący może coś wybrać. Widać ich szacunek dla potencjalnych pracowników jak aktywnie uczestniczą na forum.

Stella

Myślę, że SAVOIR Group Sp. z o.o. zasługuje na takie dobre oceny. Szanują ludzi a to przekłada się na ich zaangażowanie w pracy. Pracuje tu długo i jest ok!!

Świebodzin

Ja do Świebodzina wyjeżdżam 4 czerwca. Planuje pracować do końca wakacji. Liczę na niezłe zarobki.

kontroler jakości

Pracuje w Świebodzinie jako kontroler jakości. Praca do trudnych nie należy. Praktycznie co 2 godziny można sobie zrobić krótką przerwę. Jak ktoś chce więcej zarobić, może pracować w nadgodzinch. Stawka podstawowa i za nadgodziny niezła. Dodatkowo zakwaterowanie z wyżywieniem plus dieta.

Feliks

Mimo, że już nie pracuję w firmie to z sentymentu lubię poczytać wpisy i cieszę się , że firma ma taką dobrą opinię. Duża lista ofert pracy też świadczy o ich prężnym działaniu, szkoda że już nie pracuję.

Dzejkob

Współpracuję z firmą od ponad dwóch lat. Firma ma ciekawe zlecenia i przyjemne w realizacji. Kontakt z Koordynatorem jest bardzo dobry. Pracę można połączyć z innymi obowiązkami. Wynagrodzenie zawsze jest na czas.

Steffi

Słyszałam, że SAVOIR Group to fajna agencja. Czekam na rozmowę , a chcę startować na kontrolera jakości.

Kinga

Może ktoś mógłby podpowiedzieć kilka informacji a będzie mi łatwiej na rozmowie? Mam pytanie o pracę dla regionalnego koordynatora ds. Merchandisingu i Obsługi Klienta na jakie zarobki tak około można liczyć? Jakie warunki stawia firma przed kandydatem?

joanna

Współpracuje z tą agencją około 3 lat, z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Wynagrodzenia zawsze na czas a nawet przed czasem ; ) kontakt z koordynatorem bardzo dobry. Polecam pracę w tej firmie na terenie dolnośląskim.

Krzysiek

Polecam!! - wypłata zawsze na czas! - kontakt z koordynatorem na 6+! - zlecenia fajne i przyjemne do realizacji!

Marta

Współpraca z firmą Savoir współpraca jest bardzo dobra. Pieniądze zawsze na czas. Kontakt z koordynatorem rewelacyjny! Polecam.

Iza

Bardzo podoba mi się aktywność firmy na forum. Udzielanie na bieżąco informacji oraz podziękowania za pozytywne opinie świadczy o profesjonalizmie oraz o szacunku dla pracowników obecnych jak i przyszłych. Super firma

Lukas

Czy ktoś mógłby dodać troszkę informacji na temat pracy z ostatniej oferty dla "Tajemniczy Klient - Skoczów" Jakiej pracy dotyczy? Jakie umowy są podpisywane?

Adrian

Pracowałem przez Savoir w drukarni w Bydgoszczy. Wypłata na czas. Elastyczny grafik. Dobry kontakt z koordynatorem

K

Wiem jak się patrzy na bardzo pochlebne opinie, ale muszę przyznać, że na tle innych firm, czy agencji Savoir wypada nadzwyczaj dobrze. Na początku byłem sceptyczny z uwagi na szczególny sposób organizacji firmy, ale to się sprawdza. Bardzo dobry kontakt z przełożonymi sprawne, prawidłowe załatwianie formalności mimo, że przecież nie pracuje się w siedzibie firmy. Wynagrodzenie jest zgodne z wypracowanym i zawsze na czas. Życzę wszystkim agencjom, aby tak funkcjonowały.

BarKle

Porządni ludzie, miła atmosfera, sprawiedliwe wynagrodzenie. Nic dodać nic ująć ;)

Maks

Pracuje głownie w województwie mazowieckim, uważam że firma bardzo w porządku, dostaje różne zlecenia od wykładania towaru, organizowania wysyłek po konfekcję towaru. Na pewno mogę powiedzieć że organizacja ze strony koordynatorów na najwyższym poziomie. Jeśli chodzi o wynagrodzenie jestem zadowolony.

Radek

Odpowiedziałem na ogłoszenie dotyczące pracy weekendowej. Skontaktował się ze mną koordynator który rzeczowo i konkretnie poinformował mnie o warunkach zatrudnienia. Polecam firmę bo płacą na czas i wymagają tego o czym iformują przed podpisaniem umowy. 100% rzetelności

Radek

K Tomaszkiewicz

Jako merch mogę tylko pochwalić, świetna współpraca z koordynatorami, dodatkowo dobra komunikacja pozwala również na szybką organizację zastępstw.

Olena

Pracowałam przez Savior jako dermokonsultantka od studium badania wlosa w Poznaniu. Byłam bardzo zadowolona ze współpracy, a także fajnej możliwości, uzyskać takie doświadczenie. Polecam firmę. Poza tym wyplata zawsze na czas. Łatwy kontakt z koordynatorem.

Viktoria

Witam, współpracuję z savoir około pół roku, nigdy nie miałam z nimi problemów, również jestem bardzo zadowolona! Wypłaty zawsze otrzymuję w terminie, koordynatorzy zawsze pomogą i uzdielą odpowiedz. Mogę tylko polecic współpracę z SAVOIR.

Krystian

Pracowałem przez Savoir w firmie poligraficznej ASG w Bydgoszczy. Fajny kierownik Paweł, super kontakt. Układał mi tak grafik, aby nie kolidowało mi ze szkołą. Wypłata zawsze na czas. Spoko firma. Ciekawe czy w Toruniu też on jest.

Edyta

Iwona, a gdzie pracujesz i na jakim stanowisku?

Iwona

Polecam jak najbardziej, pracuje juz dluzszy czas dla tej agencji, bardzo dobry kontakt z koordynatorem, wyplaty zawsze o czasie. Nie mam zadnych zastrzezen :)

Edyta

Klaudia, dziękujemy za Twoją opinię, mam nadzieję, że okaże się ona pomocna dla innych użytkowników. :)

Klaudia

Współpracuję z firmą od dawna, wypłaty zawsze na czas, kontakt z koordynatorem bardzo dobry, miła atmosfera. Szczerze polecam tą agencję :)

Stachu

Witam, Czy Savoir również odpowiada z Agencje Pracy w Toruniu? Pojawiają się oferty pracy w Toruniu do przyjazdu na Tychy. Ktoś był na rozmowie jeśli to ta sama firma? Są wypłacalni? Miałem już doświadczenia z rożnymi agencjami i nie koniecznie dobre jeśli chodzi o wypaty

Edyta

Czy zapoznawaliście się już z wywiadem udzielonym przez Dyrektora Sprzedaży SAVOIR Group Sp. z o.o.? Jeśli nie, to zapraszam do lektury. :)

Justyna

Witam. Z agencją SAVOIR współpracuję już ponad rok. Jestem zadowolona ze współpracy z nimi. Koordynatorzy zawsze udzielą odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, zawsze pomogą. Wypłaty zawsze są na czas, a jeżeli termin wypłaty jest np w dzień wolny ( weekend, święto) to wynagrodzenie jest na koncie dzień przed lub po. W razie jakiś utrudnień zostaję o tym poinformowana. Polecam współpracę z tą agencją.

Zostaw opinię o SAVOIR Group Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SAVOIR Group Sp. z o.o.