SAVOIR Group Sp. z o.o.

Opinie o SAVOIR Group Sp. z o.o.

Słoneczka

Słuchajcie, nigdy nie przytrafiło mi się aby wynagrodzenie nie trafiło do mnie na czas, jeśli twoje trafiło do Ciebie w innym terminie niż w umowie to najwyraźniej to Ty zrobiłeś/zrobiłaś nie tak ???? Panie z biura zawsze miłe pełne energii, jeśli masz jakiś problem i go zgłosisz to postarają się go jakoś rozwiązać ???? najważniejsze to nie zapominać że wszyscy gramy do jednej bramki

Pracowałam 4 miesiace w tej firmie i bardzo jej nie polecam. Obowiązkiem miałam wykładanie produktów Tarczyńskiego w sklepie Kaufland. Ciężka rozmowa z kierownikiem o co kolwiek, również w odzyskaniu swojego wynagrodzenia. Dodzwonić się do firmy też graniczy z cudem! :(

Witam. Miałem się nie wypowiadać, bo nigdy jeszcze nie komentowałem, chociażby nieudanego zakupu - nie mówiąc już o tym żeby skomentować byłego pracodawcę. W SAVOIR pracowałem 1 rok, po tym jak wygrali przetarg żeby prowadzić projekt dla KP. W projekcie pracowałem 2 lata dlatego ze wcześniej firma zewnętrzna, która realizowała projekt była ZS- zespół sprzedażowy. Przeszedłem do SAVOIR, tylko dlatego ze myślałem ze będzie to przyjemna, zorganizowana praca taka jak w ZS. Niestety od 1 dnia podpisania umowy zaczął się CYRK. Umówiliśmy się ok odbiór samochodu, jestem z północy Polski, po samochód jechałem do Katowic. Umówiliśmy się na konkretną godzinę 11:30 ( dlatego ze miałem najwcześniejszy pociąg o 5-5:30) Koordynatorka Pani K, zapewniała przez telefon ze 30 minut poczekają na mnie żeby całą grupą się spotkać i zebysmy odebrali wszyscy razem samochody, tym bardziej ze ja powrót do domu miałem 5/6 godzin. W biurze byłem 11:20, pseudo koordynatorka i reszta mało profesjonalnych ludzi po prostu kazali mi czekać. Pani koordynator ma telekonferencje i teraz ze mną nie pojedzie po samochód 5 min od biura, bo nie będzie jej się chciało stać w korku. Mowie OK. Poczekam godzinkę, nic się nie stanie. Poczekawszy 5 godzin pojechaliśmy po samochód. Koordynatorka zero kultury, cała drogę przekleństwa. Rozstaliśmy się, wróciłem do domu. Zaczęła się praca iiiiiiii.. od samego początku wyszło jak firma jest przygotowana do prowadzenia projektu. Koordynator grupy audytorów powinien być wsparciem i mieć wiedzę na temat prowadzonego projektu, a nie czekać aż pracownicy z poprzedniej firmy jej coś podpowiedzą (oczywiście nikt z tych pracowników już u nich nie pracuje). Jeśli chodzi o pieniądze to tez tylko czekają żeby Cię okraść. (usunięte przez administratora) sytuacja ze stycznia tego roku. Pracowałem 3 tygodnie, dziennie 300-500km. Pracowałem tak jak wszyscy, 3 tygodnie i ostatni tydzień wolne. L Tyle, że się zwolniłem w piątek po pracy trzeciego tygodnia no i... zamiast dostać 1900zl wypłaty to dostałem 1400zl, bo rzekomo proporcjonalnie do czasu pracy mi wypłacili pieniądze. To nic, ze wszyscy pracowali 3 tygodnie, a nie 4.. Ale tylko mi odjęli pieniądze, bo się zwolniłem i musieli zrobić na złość :) Niestety nie była to jednorazowa sytuacja, ale to szkoda już pisać coś na temat tej pseudo firmy. Radzę się tylko zastanowić jeśli chce ktoś zacząć pracę w tym projekcie. Po pierwsze, jeśli ktoś jeździ przepisowo i nie ma motorku w d.. to będzie pracował od rana do nocy. Będziecie jeździć po całym warmińsko mazurskim, na pomorskie, kujawsko- pomorskie i na mazowieckie. Żeby jeszcze wypłata była adekwatna do wykonywanej pracy to jeszcze.. ale nie za 2500zl.. i to w dobrych czasach tyle można było zarobić, teraz krycie jest COVIDEM i zarobisz, ale 1900 :) Szczerze odradzam i mam nadzieje ze zastanowisz się 2x zanim podejmiesz u nich prace. Nie zdobędziesz żadnego doświadczenia, nic po za zszarganymi nerwami nie zdobędziesz. Nie pozdrawiam Były Pracownik Olsztyn

Damian

Szczera prawda Daniel.Pozdrawiam Koordynatorki bez pojecia Firma nie godna polecenia

Prawda potwierdzam

Szanowny Były Pracowniku, Dziękujemy za komentarz, mimo, że jest to komentarz, który nie pozostawia „suchej nitki” na firmie która jest na rynku od 22 lat i zatrudnia kilka tysięcy ludzi na różnych stanowiskach. Rozumiemy, że nie każdemu może odpowiadać charakter pracy której się podjął, atmosfera w firmie, otoczenie czy przełożeni. Każdy ma prawo do swojej opinii. Szanujemy to i staramy się wyciągać wnioski. Przepraszamy, że praca w Savoir nie okazała się lekka, łatwa i przyjemna jak w poprzedniej agencji ale … tak miało być. Założenia projektu realizowanego przez Savoir fundamentalnie różnią się od tych, które obowiązywały wcześniej. Stąd inny model pracy i inne wymagania. Z racji tego że jesteś z Olsztyna i obsługiwałeś jeden z największych wśród audytorów teren, faktycznie ilość przejeżdżanych kilometrów była stosunkowo duża. I za to wielki szacunek z naszej strony. Aby jednak posługiwać się faktami to informujemy że w ciągu ostatnich trzech tygodni Twojej pracy w styczniu 2021 średnia ilość przejechanych kilometrów wyniosła 294 km, w listopadzie 2020 roku średnia z miesiąca – 111 km a w grudniu 2020 roku – 123 km. Przejeżdżałeś dużo kilometrów ale nie tak jak piszesz codziennie 300-500 km. Kolejna sprawa gdzie sytuacja wygląda inaczej niż w komentarzu to wynagrodzenia. W komentarzu padł zarzut że okradamy Pracowników. To bardzo poważne oskarżenie, szczególnie kiedy wypowiada je Pracownik, który otrzymywał wynagrodzenie za … niepracowanie. W miesiącu 03.2020 roku z racji pandemii audyty zostały wstrzymane 14.03.2020. za pół miesiąca pracy Twoje wynagrodzenie wyniosło 2 432 zł na rękę. W miesiącach kwiecień i maj 2020 r. nie wykonałeś ani jednego audytu i nie przejechałeś służbowo ani jednego kilometra. Otrzymałeś wynagrodzenie po 1 910 zł na rękę za każdy miesiąc niepracowania! W okresie kiedy wróciliśmy do pełnej realizacji audytów (czerwiec-październik) Twoje wynagrodzenie wynosiło średnio 2 654 zł na rękę, (w październiku np. 2 797 zł netto). Kolejna niezgodność. Na koniec sprawa ostatniego m-ca Twojej pracy w Savoir. To kuriozalna sytuacja że Pracownik który zwalnia się w dniu 22.01.br. (z dnia na dzień) oczekuje że dostanie wynagrodzenie za cały miesiąc styczeń ponieważ … „inni dostali wynagrodzenie za cały miesiąc”. Wynagrodzenie za gotowość do pracy w czasie pandemii płatne jest „z dołu” a nie „z góry” i jest proporcjonalne do okresu zatrudnienia. Po złożeniu wypowiedzenia w trybie natychmiastowym nie mogłeś być gotowy do pracy w ostatnim tygodniu miesiąca i nie mogłeś otrzymać za ten okres wynagrodzenia w przeciwieństwie do pozostałej grupy audytorów. Rozumiemy aspekt rozczarowania i rozbieżnych oczekiwań w stosunku do zadań, firmy i ludzi w niej pracujących. Postaramy się unikać sytuacji które mogą budzić poczucie rozczarowania Pracownika. Każdy komentarz szczegółowo analizujemy w kontekście zapewnienia poczucia komfortu Pracownikowi i pewności współpracy z dobrym Pracodawcą. My jako Zespół Savoir Group pozdrawiamy Cię serdecznie i życzymy powodzenia w budowaniu swojej kariery zawodowej oraz samych takich Pracodawców, którzy nie będą inspiracją do negatywnych komentarzy na GoWork. Z poważaniem SAVOIR Group

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Przejezdzalem 300-500 KM. Średnią liczycie razem z dniami, które mieliśmy wolne i nie ruszyliśmy samochodu. Mam udukomentowane ile w trakcie pracy jeździłem kilometrów, więc proszę sobie tą średnią w inny sposób przeliczyć. Jeśli ktoś będzie chętny, zapraszam. Wyśle na emaila trasy, żeby nie być goloslownym. Co do wypłaty podstawy 1910 zł. Mam Wam dziękować, być wdzięczny za to, że wszystkim płacono podstawę w trakcie COVID? I jakie niepracownie? Jazdy w ciągu 2 tygodni, 3 tygodni było tyle, że co to ma być te 1910zl ? Wracając do tego, że mieliśmy okres kiedy cały miesiąc nie wyjezdzalismy, ale słuchaliśmy codziennie telekonferencji, tzn cyrku gdzie to nie audytorzy się musieli uczyć tylko koordynatorki. Wy tak na poważnie uważacie, że ja mam być wdzięczny za wypłatę tej podstawy? To Wy powinniście dziękować, że audytorzy nie rzucili tego projektu, bo zatrudnianie nowych pracowników, uczenie standardów, zdanie narzędzi pracy.. Byłoby dla Was bardziej kosztowne i czasochłonne niż płacenie starym pracownikom 1900zl. Więc przestańcie się szczycić tym, że dostawalismy pieniądze za '' niepracowanie''. Wystarczająco wiele razy Panii koordynator wyskoczyła z takim tekstem. Wypłata 2797 netto, coś takiego mogło byc, szczerze nie pamiętam tej wypłaty, było to dawno dawno temu. Tak samo jak i umową o pracę, była dawno dawno temu ;-) Zwolnilem się z dnia na dzień tylko i wyłącznie z braku szacunku że strony przełożonego. Zastanówcie się kogo dajecie na koordynatora, bo z takimi ludźmi Święty by nie wytrzymał. Sama mi powtarzała, że dla niej to.moge się zwolnić JUŻ, więc to zrobiłem. Dlatego nie rozumiem teraz problemu, że zwolnilem się natychmiast. Skoro uważacie, że za jazdę po obszernym terenie przez 3 tygodnie jest warte 1400 zł, to ok. Ja nie zbiednieje, chodzi o zasadę. Kończę ta zbędna dyskusje, bo i tak będziecie się bronić rękoma i nogami z każdej strony, choć każdy z audytorow wie jak było, bądź dla niektórych niestety dalej jest.

Szczera prawda.

Dawid

Potwierdzam i reszta na potwierdzenie ma czas do 28 lutego do godz.9 :) Niestety,stety, ale kolega wyżej ma rację. Każdy z Nas ma jakieś przygody z tą firmą,ale niestety nie przyjemne szeczólnie z tymi pseudo koordynatorkami.Kompletnie bez wiedzy.Tylko starszych audytorów podpytywały co jak..Ogólnie żenada kogo taka firma z takim stażem niby zatrudnia na takie stanowiska.

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Dziekuje za merytoryczny komentarz,ale kota ogonem....wiadomo.Bronisz tej firmy,bo tam pracujesz,a kompletnie nie masz pojecia,albo nie chcesz mieć jak to jest w praktyce. Taką masz prace żeby w superlatywach firme przedstawiać.Przyjżyjcie się pracy koordynatorek.(pseudo)Taka firma?Z takim stażem?Pozwala na zatrudnianie osób które koordynują prace innych kompletnie bez kompetencji?(przynajmniej przy projekcie KP) Samochodu służbowego broń ruszać,tylko w celach ^służbowych^ 1900 zł na ręke i owszem ale po przejechaniu 4000-5000 km w ciągu 2 tygodni i reszta miesiaca wolne.Wiec przestań wypisywać bzdury. Inne podejście byś miał miła jakbyś zaczała coś w końcu robić,a nie pisać farmazony. Pan dyrektor Cz.bedzie poinformowany o zaistniałej sytuacji i jeżeli nke wyciągnie konsekwencji to ja wiem,gdzie mam sie udać. Oczywiście nie pozdrawiam. Ps.Firma sama w sobie nie jest zła tylko osoby co mają choć troche władzy nad kimś to wydaje się im że są nie wiadomo kim.

NIE PRACUJ TUTAJ

Prawda

Były Pracowniku, Średnia została wyliczona z dni kiedy samochód był użytkowany. Jeszcze raz podkreślamy, że obsługiwałeś bardzo duży geograficznie teren. Twoje trasy liczyły po 300 czy ponad 400 kilometrów. Absolutnie tego nie podważamy i jeszcze raz wyrażamy dla Ciebie uznanie za kilometry spędzone w aucie ale były też takie trasy, które liczyły 102 km, 83 km, 37 km czy 22 km. Ocenę czy lepiej jest dostać rozwiązanie umowy czy otrzymywać wynagrodzenie w zamian za jedną telekonferencję dziennie pozostawiamy Tobie i Czytelnikom. Wypłata powyżej 2 700 netto zdarzyła się w lipcu 2020 r. – 2 757 zł , we wrześniu - 2 762 zł i w październiku - 2 797 zł. Od listopada lockdown. W kwestii Twojego zwolnienia to my nie mamy problemu z tym że zwolniłeś się natychmiast. Żałujemy Twojej decyzji, bo byłeś bardzo dobrym audytorem ale prosimy o zrozumienie, że nie można oczekiwać pełnego wynagrodzenia za cały miesiąc pracy kiedy rozwiązanie umowy nastąpiło przed jego zakończeniem. Naszym zamiarem nie jest obrona. Staramy się wyciągać wnioski z tego jak widzą nas osoby które miały kontakt z naszą firmą i reagować w taki sposób aby nie powielać błędów. Podejmujemy dyskusję z Użytkownikami forum i w odpowiedzi na komentarz aktualnego lub byłego Pracownika (każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii) staramy się przedstawić fakty z punktu widzenia Pracodawcy. Jeszcze raz dziękujemy Ci za czas spędzony w SAVOIR oraz życzymy powodzenia i sukcesów w rozwoju zawodowym. Z poważaniem, SAVOIR Group

@Dawid

Panie Dawidzie, 28 lutego w tym roku wypada w niedzielę. Praca jest od poniedziałku do piątku. I nigdy nie trzeba było odpisywać w dzień wolny od pracy.

Piotrek
@Damian

Prawda

Elon

Czy samochody służbowe pracując jako PH można używać prywatnie?

@Elon

Witamy, Zasady korzystania z samochodów służbowych regulują zapisy polityki flotowej Zleceniodawcy. Stanowisko "Przedstawiciel Handlowy" obejmuje bardzo szeroki zakres czynności związanych z ogólnie rozumianą sprzedażą. Obejmuje również zróżnicowany zakres klas samochodów i limitów kilometrów dedykowanych dla tego stanowiska. W celu uzyskania konkretnej odpowiedzi zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji (rekrutacja@savoir.pl tel. 605 609 852)' Z poważaniem, Zespół SAVOIR Group

Psv
@Elon

Auto tylko do celów służbowych, pojedziesz prywatnie będziesz się ostro tłumaczył i pisał maila z obszernymi wyjaśnieniami. Słabiutka firma, obliczona

Były pracownik.
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Proszę mieć odwagę i napisać że auto tylko i wyłącznie do celów służbowych.

Stanowczo nie.Co jest żałosne

Piotrek

Tak,ale w godzinach pracy

@Piotrek

Panie Piotrze, Przy jakim projekcie lub dla jakiej firmy pracuje Pan lub pracował jako Przedstawiciel Handlowy? Firma Savoir Group posiada wiele stanowisk na których Pracownicy lub Współpracownicy korzystają z samochodów służbowych: Kierownik Regionalny, Key Account Manager, Handlowiec, Regionalny Koordynator Sprzedaży i Marketingu, Reprezentant (Przedstawiciel)Handlowy, Merchandiser Mobilny, Audytor Mobilny czy Konsultant Mobilny. Ten dość szeroki zakres stanowisk i kompetencji powoduje również różne możliwości korzystania z samochodów służbowych nie mniej jednak Przedstawiciele Handlowi mogą korzystać z samochodu służbowego do celów prywatnych. Szczegóły reguluje polityka flotowa. Z poważaniem, Savoir Group

@Psv

Na stanowisku Audytor Mobilny samochód dedykowany jest do realizacji zadań służbowych. Na pozostałych stanowiskach typu Kierownik Regionalny, Handlowiec, Koordynator Regionalny, Koordynator ds. Sprzedaży czy Przedstawiciel Handlowy samochód może być wykorzystywany do celów prywatnych zgodnie z zapisami w polityce flotowej. Z poważaniem SAVOIR Group

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Nie wypisuj głuput Nie ma korzustania z samochodu prywatnie to tyle

Merchandiser

Firma łamie prawo pracy, zapraszają ludzi na "2 etap rekrutacji" mamiąc ich że już za chwilę dostaną pracę. Praca jest mega prosta i szkolenie można było zakończyć po 15 minutach jednak pracodawcs wykorzystuje kandydatów by pracowali 4h za darmo co jest łamaniem przepisów prawa. Jeśli ktoś jeszcze miał podobną sytuację dajcie znać może uda się założyć pozew zbiorowy. Jeszcze dodam że po dniu próbnym odzewu brak

Żadne

KP audytor

Tej savoir srednią ilosc kilometrów sobie obliczcie od pn do pt przez okres pracy a nie wtedy co sir nie pracuje.Jestescie zalosni nie mowiac już o dwóch bez pojecia koordynatorkach.Wasza firma duzo tym straciła i staci

B. Ł.

Czytając niektóre opinie nóż w kieszeni się otwiera... Firma, a przede wszystkim ludzie ją tworzący, to gatunek na wymarciu. Wiesz, że gracie do tej samej bramki (co dzisiaj nie jest wcale takie oczywiste). Wsparcie udzielane przez przełożonych (moim zdaniem) niejednokrotnie wykracza poza ich umowne obowiązki. W niemożność dodzwonienia się do przełożonej (jak to ktoś napisał wcześniej) nie wierzę, kontakt z pracownikami firmy jest wzorowy, zarówno w terenie jak i w kwestiach administracyjnych. Ktoś wspomniał też o wekslach na samochody, tutaj wystarczy postawić się na miejscu drugiej strony, oddając do dyspozycji samochód (w moim przypadku z 2019 roku z ~10 tyś km przebiegu) osobie tylko po procesie rekrutacji naturalnym jest, że chcemy się zabezpieczyć przed osobnikami z serii "jaki jest najszybszy samochód na świecie? -Firmowy!". Reasumując, wszystkich zainteresowanych współpracą z w/w firmą zachęcam do kontaktu bezpośredniego i wyrobienia sobie własnej opinii. Zaryzykuję, że opinie niepochlebne są od osób roszczeniowych i obojętnie gdzie by nie byli, zawsze będą generować problemy. Pozdrawiam wszystkich z Savoir jak i czytających.

@B. Ł.

Z naszej strony pozostaje nam tylko bardzo podziękować za opinię. Z kontekstu wypowiedzi wynika że jesteś czynnym pracownikiem dlatego jest nam niezmiernie miło że dobrze czujesz się w naszych strukturach. Cieszymy się że pozytywnie oceniasz pracę w Zespole oraz zaangażowanie tych ludzi z firmy, z którymi masz bezpośredni służbowy kontakt. Mamy nadzieję, że uda nam się tego nie zepsuć. Pozdrawiamy serdecznie, SAVOIR Group

Psv
@B. Ł.

Bez przesady, zwykła agencja pracy jakich wiele, płacą najniższa krajowa, najniższa stawke godzinowa. Wyżyjesz z tego że masz dobry kontakt z przełożony??? . Śmieszny jest twój wpis.

Kapitan
@B. Ł.

Ale piszecie głupoty . Strasznie Was boli prawda , bardzo Was boli. Weksle na samochód. Może w traktujecie samochody w taki sposób jak piszecie , nikt poza Wami tak nie robi . Nikt w żadnej firmie nie każde podpisywać weksla na auto . Samochody powinny mieć ubezpieczenia AC to jest narzędzie w ruchu . Tymi wekslami powoduje cię dodatkowy stres u ludzi. Nie da się wyeliminować uszkodzeń . Nikt też pod sklepem nie będzie pilnował auta . Zamiast skupić się na pracy to pilnować auto . Macie pojęcie mega . Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Za żadne pieniądze.

@Kapitan

Szanowny Panie, Przed popełnieniem takiego komentarza sugerujemy przejrzeć profil SAVOIR Group i przeczytać kilka wcześniejszych postów. Temat weksla był już wielokrotnie poruszany. Jednak na Pana użytek i ewentualnych nowych odwiedzających nasz profil na GoWork wyjaśniamy, że każdy samochód we flocie Savoir posiada pełne ubezpieczenie OC/AC wraz z Assistance. Każdy użytkownik otrzymuje potwierdzenie zawarcia polisy ubezpieczenia samochodu. Weksel nie służy do zabezpieczenia czy likwidacji szkód komunikacyjnych. Nikt się o to nie musi martwić ani stresować. Szkody parkingowe czy komunikacyjne rozliczane są z AC lub OC sprawcy. Warunkiem jest oczywiście zgłoszenie szkody. Po to jest pełne ubezpieczenie i samochód zastępczy z Assistance aby zapewnić Użytkownikowi ciągłość pracy lub powrót do domu jeżeli auto zostało unieruchomione daleko od miejsca zamieszkania. Weksel jest zabezpieczeniem przed celowym zniszczeniem samochodu, jego przywłaszczeniem czy spowodowaniem uszkodzenia pojazdu (kolizji) pod wpływem alkoholu czy substancji odurzających. Jeżeli Pracownik Savoir nie ma w zamiarze kradzieży, celowego zniszczenia samochodu lub jazdy „po pijaku” nie ma podstaw aby obawiać się weksla. Nie znajdzie Pan nawet pół osoby w naszej ponad 20 letniej historii w stosunku do której został wykorzystany weksel. Każdy pracownik rozstający się z różnych powodów z Savoir otrzymuje anulowany weksel i anulowaną deklarację wekslową. Na koniec uwaga: Skomentował Pan pozytywny post który napisał Użytkownik „B.Ł.” ale zarzuty o "pisanie głupot" stawia Pan … agencji. Dziwne. Pozdrawiamy, SAVOIR Group

MIZ

Dzień dobry, czy na stanowisku Audytora jest możliwe przejście na UoP? Czy są przewidziane jakieś dodatkowe bonusy (multisport, opieka medyczna, premie)? Pozdrawiam

@MIZ

Dzień Dobry, Agencja SAVOIR Group realizuje dla swoich Zleceniodawców kilka projektów audytowych o zróżnicowanych warunkach zatrudnienia i wynagradzania. Aby poznać szczegóły dotyczące potencjalnych ofert zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji w formie mailowej: rekrutacja@savoir.pl lub telefonicznej 605 609 852 Dziękujemy za zainteresowanie, Z poważaniem, SAVOIR Group

Agencja
@MIZ

Dają najniższa krajowa i premia widmo.

@Agencja

Witamy, W projekcie audytów mobilnych najniższą krajową wypłacamy tylko w czasie "postojowego" kiedy audytorzy realizują około 20% swoich standardowych zadań w terenie. W czasie kiedy gastronomia jest zupełnie wyłączona a w handlu panują obostrzenia audytorzy nie mogą realizować swoich podstawowych zadań - ankiet jakościowych w punktach sprzedaży. W tym okresie pracownicy mogą pracować tylko kilka dni w miesiącu otrzymując wynagrodzenie minimalne. Taki model pozwala nie zwalniać pracowników w oczekiwaniu na poprawę sytuacji epidemiologicznej na czym zależy agencji i zleceniodawcy a jednocześnie dać szansę na realizację prostych ankiety które stanowią około 20% standardowych zadań audytora. Premia składa się z trzech jasno określonych składników i daleko jej od iluzoryczności co oczywiście jest do udokumentowania. Z poważaniem SAVOIR Group

Audytor KP

Nie polecam pracowac w tej firmie jako audytor mobilny za 1850 zl na reke.Jeszcze jak sie zwolnisz to obetna Ci 500 zł. Kontakt z koordynatorkami zero brak kultury i co najwazniejsze brak wiedzy ze strony tych 2 pań na tematy zwiazane z projektem. Odradzam lepiej isc do biedronki na kase

Witam. Miałem się nie wypowiadać, bo nigdy jeszcze nie komentowałem, chociażby nieudanego zakupu - nie mówiąc już o tym żeby skomentować byłego pracodawcę. W SAVOIR pracowałem 1 rok, po tym jak wygrali przetarg żeby prowadzić projekt dla KP. W projekcie pracowałem 2 lata dlatego ze wcześniej firma zewnętrzna, która realizowała projekt była ZS- zespół sprzedażowy. Przeszedłem do SAVOIR, tylko dlatego ze myślałem ze będzie to przyjemna, zorganizowana praca taka jak w ZS. Niestety od 1 dnia podpisania umowy zaczął się CYRK. Umówiliśmy się ok odbiór samochodu, jestem z północy Polski, po samochód jechałem do Katowic. Umówiliśmy się na konkretną godzinę 11:30 ( dlatego ze miałem najwcześniejszy pociąg o 5-5:30) Koordynatorka (usunięte przez administratora) zapewniała przez telefon ze 30 minut poczekają na mnie żeby całą grupą się spotkać i zebysmy odebrali wszyscy razem samochody, tym bardziej ze ja powrót do domu miałem 5/6 godzin. W biurze byłem 11:20, pseudo koordynatorka i reszta mało profesjonalnych ludzi po prostu kazali mi czekać. Pani koordynator ma telekonferencje i teraz ze mną nie pojedzie po samochód 5 min od biura, bo nie będzie jej się chciało stać w korku. Mowie OK. Poczekam godzinkę, nic się nie stanie. Poczekawszy 5 godzin pojechaliśmy po samochód. Koordynatorka zero kultury, cała drogę przekleństwa. Rozstaliśmy się, wróciłem do domu. Zaczęła się praca iiiiiiii.. od samego początku wyszło jak firma jest przygotowana do prowadzenia projektu. Koordynator grupy audytorów powinien być wsparciem i mieć wiedzę na temat prowadzonego projektu, a nie czekać aż pracownicy z poprzedniej firmy jej coś podpowiedzą (oczywiście nikt z tych pracowników już u nich nie pracuje). Jeśli chodzi o pieniądze to tez tylko czekają żeby Cię okraść. (usunięte przez administratora) sytuacja ze stycznia tego roku. Pracowałem 3 tygodnie, dziennie 300-500km. Pracowałem tak jak wszyscy, 3 tygodnie i ostatni tydzień wolne. L Tyle, że się zwolniłem w piątek po pracy trzeciego tygodnia no i... zamiast dostać 1900zl wypłaty to dostałem 1400zl, bo rzekomo proporcjonalnie do czasu pracy mi wypłacili pieniądze. To nic, ze wszyscy pracowali 3 tygodnie, a nie 4.. Ale tylko mi odjęli pieniądze, bo się zwolniłem i musieli zrobić na złość :) Niestety nie była to jednorazowa sytuacja, ale to szkoda już pisać coś na temat tej pseudo firmy. Radzę się tylko zastanowić jeśli chce ktoś zacząć pracę w tym projekcie. Po pierwsze, jeśli ktoś jeździ przepisowo i nie ma motorku (usunięte przez administratora)to będzie pracował od rana do nocy. Będziecie jeździć po całym warmińsko mazurskim, na pomorskie, kujawsko- pomorskie i na mazowieckie. Żeby jeszcze wypłata była adekwatna do wykonywanej pracy to jeszcze.. ale nie za 2500zl.. i to w dobrych czasach tyle można było zarobić, teraz krycie jest COVIDEM i zarobisz, ale 1900 :) Szczerze odradzam i mam nadzieje ze zastanowisz się 2x zanim podejmiesz u nich prace. Nie zdobędziesz żadnego doświadczenia, nic po za zszarganymi nerwami nie zdobędziesz. Nie pozdrawiam Były Pracownik Olsztyn

Nie polecam pracować w tej firmie jako audutor.(usunięte przez administratora)zł na rękę przy pokonywaniu dziennie 500km.i wyslłuchiwania mądrości niekompetentnych koordynatorek (usunięte przez administratora)

PH Fiskars

Witam serdecznie. Chciałbym podzielić się informacja odnośnie pracy na stanowisku przedstawiciela dla firmy fiskars. Pracowałem bardzo krótko jednak swoje zdanie mam dosyć dobrze wyrobione. Zwolniłem się po niecałym miesiącu pracy jednak była to tylko i wyłącznie moja decyzja- zupełnie nie spodziewanie dostałem propozycje pracy na lepszych warunkach finansowych i mniejszym terenem działania, ale o wiele większym ciśnieniu - coś za coś. Wszyscy ludzie z Savoir są profesjonalni w tym co robią, bardzo sympatyczni i kulturalni. Nie ma mowy o jakiś niedomówieniach czy niezgodności z tym co było ustalone. Bezpośredni przełożony z fiskars był chyba najbardziej opanowanym i spokojnym przełożonym jakiego można poznać. Przy podpisywaniu umowy musiałem podpisać weksel jednak bezproblemowo został on mi zwrócony. Podsumowując polecam wszystkim - z perspektywy czasu nie wiem czy nie będę żałował swojej decyzji. Kto nie ryzykuje nie pije szampana. Pozdrawiam.

@PH Fiskars

Cześć ex PH FISKARS :-) Bardzo dziękujemy za Twój komentarz i kilka słów opinii po krótkim co prawda kontakcie z firmami Savoir i Fiskars ale dającym możliwość zaprezentowania własnego zdania. Rozumiemy decyzję i trzymamy kciuki za to abyś jej nie musiał żałować a także życzymy powodzenia w realizacji celów i rozwoju kariery zawodowej. Powodzenia. Z poważaniem Zespół SAVOIR Group

Fiskars

Również proszę o więcej informacji na temat pracy dla fiskars, pojawiło się ogłoszenie na teren woj pomorskiego i zachodniopomorskiego. Zastanawiam się nad złożeniem aplikacji. Proszę o więcej informacji.. będę wdzięczny za każda informacje

@Fiskars

Szanowni Zainteresowani ofertą pracy dla firmy FISKARS, Informujemy, że rekrutacja na teren woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego jest już zamknięta. Nowy przedstawiciel handlowy rozpocznie pracę 4 stycznia 2021 r. W przypadku chęci pozyskania informacji na temat ofert pracy, których może udzielić Pracodawca, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji Savoir, telefonicznie (605 609 852) lub drogą mailową (rekrutacja@savoir.pl). Z poważaniem, Zespól SAVOIR Group

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Dziękujemy za opowiedz ale czy doczekamy się odpowiedzi na zadane pytania ? Jakimi autami jeździ się w tym projekcie tereny są spore, czy można korzystać prywatnie ? Czy da jakieś benefity pozapłacowe ? Rekrutacja bardzo szybko się zakończyła pewnie wcale jej nie było tylko odbyła się na zasadzie znajomosci lub polecenia. Takie moje przypuszczenia. Znając życie SAVOIR już nie odpisze na mój post.

@Zainteresowany

Szanowny Zainteresowany, Przepraszamy, że nie otrzymał Pan odpowiedzi na swoje pytania ale w naszej ocenie Pana słowa wskazują na to że pytania były kierowane do kogoś, kto przy tym projekcie pracuje, cytat: "Jest ktoś z projektu dla Fiskarsa? Targety do wyrobienia?" a nie do Agencji. Aby jednak Pana pytania nie pozostały bez odpowiedzi informujemy, że Przedstawiciele Handlowi poruszają się aktualnie samochodami osobowymi marki Skoda Octavia Kombi rok produkcji 2020. Są wyposażeni w smartfon, tablet i laptop. Zasady korzystania z samochodów służbowych reguluje polityka flotowa obowiązująca u Zleceniodawcy. Regulamin wynagradzania oparty jest o pensję zasadniczą i premię kwartalną bez dodatkowych benefitów pozapłacowych. Projekt jest długoterminowy, rozpoczął się 2 stycznia 2019 r. Do tej pory fluktuacja pracowników wynosiła 0% . Ogłoszenie o pracę na stanowisko PH dla Fiskars pojawiło się ponieważ dotychczasowy Przedstawiciel został awansowany na wyższe stanowisko i przeniesiony bezpośrednio do struktur Fiskars. Na nasze ogłodzenia na OLX i pracuj.pl (ogłoszenia płatne) odpowiedziało 73 kandydatów. W pierwszej turze wyselekcjonowano trzech kandydatów spełniających oczekiwania z których jeden został wybrany i ma rozpocząć pracę od stycznia 2021 r. Z racji dużego odzewu zainteresowanych proces rekrutacji został zakończony po pierwszej fazie, bez dogrywek. W przyszłości, aby poznać szczegóły dotyczące ofert zamieszczanych przez SAVOIR Group zapraszam do bezpośredniego kontaktu z Działem Rekrutacji, w formie mailowej: rekrutacja@savoir.pl lub telefonicznej 605 609 852. Udzielimy wszelkich niezbędnych i istotnych dla podjęcia decyzji informacji. Z poważaniem, Zespół SAVOIR Group

Jacek
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Dziękuje za odpowiedz. Nowemu PH życzę sukcesów. Pozdrawiam PS. Mam chyba zbyt małe doświadczenie ponieważ nikt się do mnie nie odezwał.

Jan E
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Octavia 2020 bardzo ładny samochód godny do reprezentowania firmy fiskars, również składałem dokumenty ale nikt nie zadzwonił. Takie życie raz lepiej raz gorzej. Również gratuluje osobie która sie dostała firma wydaje się być dobrym pracodawca. Tak z ciekawości spytam ta octavia to ten najnowszy model generacja 4 czy jeszcze trzecia generacja ?. W obecnej firmie poruszam się właśnie octavia w 2018r i jest to trzecia generacja- bardzo fajny samochód, mogę użytkować prywatnie z limitem kilometrów ale wystarcza. Jednak wiszą czarne chmury i szukam czegoś innego. Bardzo proszę o informacje czy planowane są jakieś rekrutacje w niedalekiej przyszłości to projektu fiskars lub tego RTV ?

@Jan E

Witamy, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i przesłane pytania, na które poniżej odpowiadamy: Samochód użytkowany w tym projekcie to Skoda Octavia III wersja po liftingu. W procesie rekrutacji zastrzegamy sobie prawo do bezpośredniego kontaktu z kandydatami, których CV cechują się największą zgodnością z oczekiwaniami i zostały wyłonione w drodze pierwszej preselekcji. Aktualnie nie planowane są rekrutacje do projektów Fiskars i RTV ale sytuacja jest dynamiczna więc zapraszamy do śledzenia naszych ofert pracy. Z poważaniem, Zespół SAVOIR Group

Jan E
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Uprzejmie dziękuje za odpowiedz. Wszystkiego dobrego w nowym roku.

Janek

Witam, chciałem ostrzec obecnych przyszłych serwisantów przed pracą w tej firmie. Byłem serwisantem znanej marki, 3 razy w tygodniu miałem wizyty, układałem towar na półki, robiłem zdjęcia, raporty w aplikacji,dobrze mi szło lubiłem te prace, traktowałem to jako dodatkowe źródło dochodu, ponieważ się uczę. W savoir pierwsze problemy zaczęły się po miesiącu dostawałem SMS, meile od swojego przełożonego że towar jest przeterminowany i że firma mi zabierze około 200 zł z wypłaty, pomyślałem no dobra mój błąd i pracowałem nadal bo musiałem się z czegoś utrzymać, aż pewnego razu jadę na serwis, wszystko robię zgodnie z planem, chce zribic raport w aplikacji i dostałem lekkiego szoku Zostałem usunięty z firmy, platfmory bez wcześniejszej informacji, jak tak można ją sie pytam?? Myślałem trudno przeżyje, przed wypłata dostaje meila że towar jest przeterminowany i firma mi zabierze 200 zł a przecież ja zostałem zwolniony i ktoś inny już za to odpowiada. Nie polecam kochani, ta firma to jedna wielka ściema i oszukają was nawet na zlotowke

Cześć! Jest ktoś z projektu dla Fiskarsa? Targety do wyrobienia? Jakie auto i czy można (ofc w granicach rozsadku) uzywać prywatnie? Projekt jakis rozwijajacy czy raczej końcówka? Będę wdzięczny za odpowiedź! :) Pozdrawiam!

Franz

do B.Ł. Są też na forum byli pracownicy, którzy tylko w tej firmie doświadczyli podpisywania weksli a w innych agencjach tego NIE MA. Ponadto mają niezbyt miłe wspomnienia dotyczące współpracy z niektórymi koordynatorkami. I wyobraź sobie B.Ł,że ten były pracownik założył teraz własną działalność, ma swoich klientów i bardzo dobre opinie od nich i kilka razy większy zysk od Ciebie a ty dalej tyrasz jak wół na pośrednika jakim jest ,,Savoir" i nie masz odwagi założyć i utrzymać własnej firmy i pracować na siebie a nie na kogoś.

B. Ł.
@Franz

No i bomba! Dokładnie tak się robi jak się coś nie podoba. Idzie się na swoje, a nie leje żale w internecie. Nie wiem jak GoWork zapatruje się na wymianę NIPami bo moglibyśmy porównać kto na jakich PKD leci i od jak dawna, bo mógłbyś się przyjacielu przejechać z tym tyraniem (przedsiębiorca zaczyna się od drugiego roku działalności i pełnego ZUSu, wszystko inne to tylko próby). No ale kończąc by nie zaśmiecać, swoją opinię wyraziłem, jak najbardziej podtrzymuję i w tym miejscu odłączam się od dyskusji. Więcej szczęścia w życiu życzę i pozdrawiam! PS. Nie jestem aktualnym pracownikiem, proszę czytać dokładnie.

Witam W jakim projekcie używane są Toyoty Corolle? Widziałem post na temat wymiany floty.

@Paweł

Panie Pawle, Toyoty Corolla Hybrid są samochodami służbowymi Regionalnych Koordynatorów Sprzedaży i Marketingu pracujących dla światowego koncernu branży RTV/AGD, z którym agencję SAVOIR Group wiąże długoterminowa umowa o współpracy. Z poważaniem, SAVOIR Group

Daniel
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Czy w najbliższym czasie będą prowadzone rekrutacje w tym projekcie? Posiadam spore doświadczenie w obszarze koordynacji i zarządzania pracą Pozdrawiam

@Daniel

Panie Danielu, Dziękujemy za pytanie. Aktualnie wszystkie stanowiska w tym projekcie są obsadzone. Nie oznacza to jednak, że sytuacja nie może ulec zmianie. Proponujemy aby przesłał Pan swoje CV na adres rekrutacja@savoir.pl z opisem w treści maila jaki rodzaj stanowiska Pana interesuje. Z poważaniem, SAVOIR Group

Pandemia

Czy firma refunduje zakup maseczek, przylbicy, płynów dezynfekujących dla audytorów pracujących w terenie?

@Pandemia

Firma SAVOIR Group wyposaża pracowników terenowych w środki ochrony osobistej. Z poważaniem, SAVOIR Group

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Nie dostałem żadnych środków ochrony

@KP

Taka sytuacja jest możliwa. Ze względów logistycznych i optymalizacyjnych kosztowo środki ochrony zamawiane są w określonych przedziałach czasowych i większych ilościach. Aktualnie oczekujemy na dostawy. Dystrybucja do audytorów odbędzie się w ciągu najbliższych dni. Z poważaniem, SAVOIR Group

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Do tej pory środków nie otrzymałem i co Savoir?Dzwoniłem pisałem i co?Nic.Zero odzewu.Myśle że po roku ktoś się tym zajmie.Bo tutsj na opiniach baba co pisze to pojecia nie ma co się w terenie dzieje.Za to Pan (usunięte przez administratora)chętnie wysłucha co mam do powiedzenia na temat pracy tej jak i na innych stanowiskach mimo,że nie espominam tej fimy dobrze

Krzysztof

Ile trwa proces rekrutacyjny na stanowska Merchandisera i Audytora ? ( po jakim czasie rekruterzy oddzwaniają do wybranych kandydatów). Z góry dziekuje za odpowiedź.

@Krzysztof

Panie Krzysztofie, Dziękujemy za przesłane pytanie. Czas trwania procesu rekrutacji jest uzależniony od wielu czynników związanych np. z wymaganiami w stosunku do kandydatów, lokalizacją (miejscem wykonywania pracy) czy datą rozpoczęcia pracy (czy projekt jest nowy i Zespół jest budowany czy projekt jest w toku i należy uzupełnić vacat). W przypadku rekrutacji na stanowiska Audytora Mobilnego lub Merchandisera Mobilnego istotną rolę odgrywa fakt, że oferty te cieszą się najczęściej dużym zainteresowaniem ze strony Kandydatów. Odzew na ogłoszenia jest stosunkowo szybki. W ciągu kilku dni jesteśmy w stanie wyłonić grono osób, które według CV spełniają oczekiwania. Zazwyczaj staramy się skontaktować z wybranymi Kandydatami do około tygodnia od momentu wysłania przez nich dokumentów aplikacyjnych. Dużo dłużej przy tego typu stanowiskach, szczególnie w przypadku audytów, trwa wdrożenie niż sam proces rekrutacji. Jeżeli ma Pan dodatkowe pytania, to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego (tel. 605-609-852, rekrutacja@savoir.pl)

Artur C.

Zgodnie z obietnicą są mi zlecane działania przy audytach tajemniczego pacjenta oraz wielu innych dorywczych akcjach promocyjnych. Savoir zawsze wykazuje się terminowością przy płatnościach i w przeciwieństwie do innych firm jest słowny. W działaniach widać profesjonalizm i dokładność co też nie jest standardem w innych pośrednictwach.

Audytor

Pracuje przy projekcie KP i łatwo nie jest i kolorowo,no ale trzeba dawać radę.Jakby tego było mało to te pseudo koordynatorki zamiast pomóc,wyjaśnić to wypisują cuda z wykrzyknikami .

Zostaw merytoryczną opinię o SAVOIR Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAVOIR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 47 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAVOIR Group Sp. z o.o.