SAVOIR Group Sp. z o.o.

Opinie o SAVOIR Group Sp. z o.o.

Jakie auto służbowe dają jako merchandiser mobilny? Słyszałem że ktoś się zwolnił z powodu takiego auta że nie dało się nim jechać. Dlatego pytam z ciekawości

Gościu

No właśnie, jakie auto dostaje merch?

kasia123

Witam, czy ktoś ma doświadczenie w pracy jako Audytor Mobilny ? Czy plan działania w danym dniu są układane faktycznie tak, że da się to realnie zrobić w około 8h pracy ( tak jak palny etat ) . Również czy często są odległe trasy i ile km robicie dziennie :) ?

MIZ

Witam, czy jest możliwa praca zdalna na stanowisku biurowym poza Warszawą/Katowicami?

@MIZ

Witamy, Aktualnie w związku z pandemią wszyscy pracownicy biura SAVOIR Group pracują w systemie zdalnym lub hybrydowym. W czasach tzw. normalności ze względu na specyfikę naszej branży i rodzaj świadczonych usług nie zakładamy możliwości korzystania z pracy zdalnej Pracowników zlokalizowanych poza siedzibami firmy (Warszawa/ Katowice). Pozdrawiamy, SAVOIR Group

Piotrek
@SAVOIR Group Sp. z o.o.

W związku z pandemią w jaki sposób firma zabezpiecza swoich pracowników w terenie?Bo pracuje już 2 rok i 1 raz tylko dostałem jakiś plyn i kilka maseczek jednorazowych

Pedro

Hej, Savoir group to chyba jedyna agencja w Polsce która liczy się z ludzmi. Pracujesz dobrze, wyrabiasz godziny to dostajesz swoją kase. Nic za darmo nikt nie daje. Nie mam z nimi zadnych problemów zwłaszcza ze wiem za co pracuje a nie rozliczanie w calosci za 5 serwisow i potem się doliczaj co jest za co.

Merchandiser

Firma łamie prawo pracy, zapraszają ludzi na "2 etap rekrutacji" mamiąc ich że już za chwilę dostaną pracę. Praca jest mega prosta i szkolenie można było zakończyć po 15 minutach jednak pracodawcs wykorzystuje kandydatów by pracowali 4h za darmo co jest łamaniem przepisów prawa. Jeśli ktoś jeszcze miał podobną sytuację dajcie znać może uda się założyć pozew zbiorowy. Jeszcze dodam że po dniu próbnym odzewu brak

Żadne

Patryk

Dzień dobry, czy jest możliwość pracy zdalnej na stanowisku biurowym z ewentualnymi wizytami w centrali w razie potrzeby?

@Patryk

Dzień Dobry Panie Patryku, Ze względu na obecną sytuację związaną z COVID-19 wszyscy pracownicy biura SAVOIR Group pracują w systemie zdalnym lub hybrydowym. W okresie tzw. normalności, ze względu na naszą specyfikę nie zakładamy możliwości stosowania pracy zdalnej. Pozdrawiamy, SAVOIR Group

ANNA

Doświadczenie jako serwisantka mam od ponad 6 lat. Pracowałam w wielu agencjach i mam dość szerokie porównanie jak wygląda współpraca na linii agencja - merch. Savoir to jedna z nielicznych jeżeli nie jedyna firma, w której nigdy nikt (ani pracownik biura ani koordynator) nie dał odczuć, że jestem tylko np. szeregową pracownicą albo „rękami do wykładania towaru” – jak to usłyszałam w innej agencji. Kontakt z nimi jest na najwyższym poziomie, jeszcze nigdy nie otrzymałam odmowy w udzieleniu jakiejkolwiek pomocy czy wsparcia, np. jeśli chodzi o rozliczenie godzin (więcej mam pretensji do PH jednej z firm ale to nie miejsce na to). Jeśli chodzi o wynagrodzenia zawsze płacone są w terminie, a rozliczenie każdego serwisu (mam 3) jest jasne i wiadomo za co człowiek dokładnie dostaje pieniądze, a nie tak jak w innych firmach. Osobiście bardzo polecam podjęcie współpracy z savoir i liczę, że moja będzie kontynuowana.

Dorota

Pracuje w Savoir od kilku lat jako hostessa i audytor w aptekach. Jak pojawi się jakaś oferta pracy do Pani z rekrutacji zawsze do mnie dzwoni i pyta czy jestem chętna. Super bo często mogę sobie dorobić w weekendy lub popołudniami. Wynagrodzenie zawsze dostaję na czas a czasami nawet szybciej na przykład przed długim weekendem lub świętami. Bardzo sobie cenię taki rodzaj współpracy i bardzo dobry kontakt z Paniami z rekrutacji.

@Dorota

DOROTA bardzo dziękujmy za opinię. Wzajemny szacunek oraz dobra komunikacja są podstawą długotrwałych partnerskich relacji. Bardzo nam miło że mamy je wypracowane. Mamy nadzieję, że mimo trudnej pandemicznej sytuacji i wyłączenia praktycznie wszystkich akcji promocyjnych znajdujesz u nas coś dla siebie. Pozdrawiamy, SAVOIR Group

W=&'#=;ny pracownik
@Dorota

To fajnie masz ja pracuje od połowy lutego dziś mamy 1 kwietnia i jak pytam kiedy dostanę na konto to widzę że wiadomości są odczytane ale cisza ... Jeśli ktoś nie umie wywiązać sie z zapisu umowy między 25 a ostatnim dniem miesiąca to może czas wrócić do podstawówki a ja osobiście mam zamiar to zgłosić tam gdzie się powinno bo ode mnie też się wymaga raportowania do godzi 11 a jak ja się już o coś upomnę to udają ze k/=*&] > nie widza

@W=&'#=;ny pracownik

Szanowny Pracowniku, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym telefonicznie 607 607 469 lub mailem na adres kontakt@savoir.pl Centrala firmy nie stosuje komunikatorów w kontaktach z Pracownikami. Stosujemy wyłącznie drogę kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej po której zawsze zostaje ślad. Jakiego rodzaju wiadomości rzekomo były odczytywane? Jeżeli sprawa Twojego wynagrodzenia nie została wyjaśniona zachęcamy do podania danych personalnych korzystając z podanych wyżej metod w celu weryfikacji kompletności dokumentów i szybkiego rozwiązania problemu - natychmiastowej realizacji przelewu jeżeli Twoje zarzuty okażą się słuszne. Z poważaniem SAVOIR Group

OBECNY PRACOWNIK

Cześć- nie mieliśmy okazji może się poznać @Dawid, Damian itd, ale pracuję przy tym projekcie już jakiś czas i nie odbieram Koordynatorek w taki sposób jak Wy. Nie uważam, że potwierdzenie kwestii mailowej jako coś złego, tym bardziej ,że zawsze jest czas z dokładnym zapoznaniem się z informacjami i odpisanie .Może moje trasy też bywają różne, jednak wiem , że jest to optymalizowane. I uważam , że doskonale zdawaliście sobie sprawę jak może wyglądać praca - na samym początku była informacja. Z Koordynatorkami w przypadku problemów zawsze można pogadać i dogadać się i dostać pomoc. Polecam i pozdrawiam.

Audytor Kp
@OBECNY PRACOWNIK

Nie ma jak koordynatorka sama sobie odpowiada na swoj temat.Myśle że Wasze kimpetencje wkrótce zostaną zweryfikowane

@OBECNY PRACOWNIK

Tak każdy wiedział jak wygląda praca, ale nie było mowy że tymczasowo niby na 2-3miesiące będzie się robić po 400-500km przy innym rodzaju "audytu" i czy ktoś sie zastanowił dlaczego na umowach i w wypłatach to jest na ręke 1800-1900zł, skoro zgodnie z ustawą na 2021r. wynagrodzenie brutto to 2800zl. Na umowach jest 2600brutto i zaniżona liczba godzin bo niby nie pracuje się cały miesiąc ale 2-3tygodnie pracy po 9-10godzin jazdy to mało?

@Audytor Kp

Szanowny Audytorze KP, To nie jest odpowiedź Koordynatorki, tylko Pracownika/Audytora, który ma prawo do swojej opinii odmiennej jak się okazuje niż Twoja. Kompetencje Pracowników Savoir weryfikują ich Przełożeni. Tak jest również w tym przypadku. Pozdrawiamy, SAVOIR Group

@SAVOIR Group Sp. z o.o.

Savoir prosze odpowiedziec dlaczego na umowach jest 2600brutto czyli nawet nie najniższa?? Co na reke daje 1850zl wg. Waszych wypłat. Prosze odpowiedziec dlaczego skoro najniższa poszła w górę w tym roku to wy tego nie wypłacacie? Nie mówiąc o tym że kwota "na ręke" z kwoty 2600brutto też jest troche urwana prawda? A propo wszystkich pracowników którzy tak zachwalają jak to firma nie płaci, ojj tak widać że jesteście studentami, mama da, tata da a tu tylko dorobić na swoje przyjemności. Powodzenia jak za 1850zł będziecie musieli utrzymać mieszkanie, samochód, nie mówiąc o rodzinie albo jedzeniu..

Szanowna/y „JA” Zgodnie z przepisami obowiązującymi w danym roku kwota wynagrodzenia minimalnego dotyczy wyłącznie wynagrodzenia z tytułu umów o pracę, natomiast z tytułu umowy zlecenia wynagrodzenie nie może być niższe niż określona przepisami minimalna stawka za jedną godzinę pracy. W 2021 jest to 2 800,00 zł brutto z tytułu umów o pracę i 18,30 zł brutto za jedną godzinę z tytułu umowy zlecenie. Dlatego też w zawieranych z Pracownikami umowach zlecenie na określoną miesięczną kwotę, zawarty jest również miesięczny limit godzin na czas niezbędny do realizacji zlecenia. Oznacza to że Ciebie Szanowna/y „JA” nie dotyczy kwota 2 800 zł brutto ponieważ w 2021 r. nie jesteś lub nie byłeś zatrudniony w Savoir na umowę o pracę tylko na umowę cywilno-prawną (zlecenie). Oznacza to również że w Twoim przypadku minimalne wynagrodzenie za godzinę pracy nie może być niższe niż 18,30 zł brutto. Biorąc pod uwagę liczbę godzin konieczną do wykonania zlecenia stawka za godzinę Twojej pracy jest wyższa niż 18,30 zł brutto! Jeżeli masz zastrzeżenia do wysokości swojego wynagrodzenia lub występuje niezrozumienie jakie elementy mają wpływ na ostateczną kwotę do wypłaty oraz koszty Pracownika (np. PPK) zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Działem Personalnym (tel. 607 607 469). Po podaniu danych personalnych wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i składniki wynagrodzenia, tak że nie trzeba będzie pisać w komentarzach że firma coś „urywa” jednocześnie nie podając konkretnego przykładu. Informujemy że niczego nie urywamy, działamy zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem a tego typu sugestie świadczą o nieznajomości przepisów, braku doinformowania lub po prostu złej woli. Jeszcze raz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą aby wyjaśnić wszelkie obiekcje. Może się to przydać w kontaktach z innym Pracodawcą w przyszłości. Z poważaniem, SAVOIR Group

STUDENT ADAM

Koleżanko lub Kolego (nawet nie wiadomo czy się pisze do kobiety czy mężczyzny) dlaczego obrażasz studentów? Czy wiesz że w Polsce jest 1 200 000 studentów? I uważasz że wszyscy są na garnuszku mamusi i tatusia? Dlaczego wrzucasz wszystkich do jednego wora? Wyobraź sobie Koleżanko lub Kolego że są młodzi ludzie, którzy mają swoje ambicje i wyjeżdżają z małej miejscowości do dużego miasta i tam starają się funkcjonować. Uczyć się i pracować aby zarobić na swoje utrzymanie bez oglądania się na rodziców. Musimy zapłacić za mieszkanie, mieć za co jeść, ubierać się, przemieszczać się itp. Każdy kto żyje w tym kraju wie, że od wielu miesięcy zamknięte są kluby, restauracje i hotele. Nie działa branża turystyczna i eventowa czyli miejsca które dawały zatrudnienie przede wszystkim nam, młodym ludziom. W czasach pandemii dzięki istnieniu takich agencji jak na przykład Savoir mamy szansę na zarobek i możliwość przeżycia. A kiedy agencja ma dużo różnych ofert pracy i na dodatek płaci w terminie to nic dziwnego że zbiera dobre opinie. Nie rozumiem zdziwienia że zabierają głos studenci. A stosując Twoją retorykę zapytam …dlaczego pracujesz za 1850 zł na rękę? Dlaczego nie pójdziesz do pracy za 4000 tys. na rękę czy więcej? Ja na przykład kiedy biorę zlecenie to wiem na co się umawiam i albo mi to pasuje albo nie. Nie płaczę w internecie i nie obrażam innych. Nie mówiąc o tym że pracujesz na umowę zlecenie a oczekujesz minimalnego 2800 zł które jest dla zatrudnionych na umowę o pracę. W mojej ocenie albo nie wiesz co podpisujesz albo nie do końca znasz przepisy na które się powołujesz.

@STUDENT ADAM

Ja nikogo nie obrażam drogi studencie chodzi mi o to że niezależnie z jakiego rejonu Polski jesteś studentem to utrzymasz się za 1850zł, chyba że rodzice opłacają akademik albo mieszkanie, albo nic nie jesz. A dlaczego nie pójde do pracy za 4000zł? Ponieważ mimo moich chęci i zaangażowania nie mam znajomości pewnie dlatego. Jednak pracuję gdzie indziej i myślę że lepiej pracować chociaż za najniższą bo później będzie problem z wypłatą jakichkolwiek świadczeń w razie utraty takiej pracy wiem to z doświadczenia.

KrystynKa

Dokładnie zgadzam sie później jest problem nawet w urzędzie pracy żeby dostać zasiłek jak sie skończy jakiś projekt albo po prostu już nie pracujesz.

IZA

Jestem byłą pracownicą tej agencji, przez ponad 4 lata wykonywałam serwisy merchandisingowe oraz brałam udział w akcjach promocyjnych. Nigdy nie zdarzyło się, żebym nie otrzymała wynagrodzenia za swoją prace albo były jakiekolwiek opóźnienia, chyba że ja za późno uzupełniłam raport z pracy. Wsparcie ze strony pracowników tej firmy, a szczególnie koordynatorki która mnie zatrudniła było zawsze na 100%. Firma jest bardzo elastyczna i podchodzi do pracownika fair i tego oczekuje też w drugą stronę. Ta firma nie (usunięte przez administratora) i nie okrada ludzi. Teraz pracuje jako koordynator w innej agencji i to jak byłam traktowana w Savoir wskazało mi drogę jak mam pracować teraz i jak postępować z ludźmi co nie jest łatwe.

@IZA

IZA, dziękujemy za opinię i wspólnie przepracowany czas. Fajnie że miło nas wspominasz i że spełniliśmy Twoje oczekiwanie jako Pracodawca. Cieszymy się też, że starasz się wykorzystać zdobyte we współpracy z Savoir doświadczenie. Trzymamy mocno kciuki i życzymy Ci powodzenia w budowaniu Twojej kariery zawodowej. Pozdrawiamy, SAVOIR Group

W zleceniu była mowa o serwisie na hali sprzedaży sklepu odzieżowego, a trafiłam na magazyn. Wypłata również sie nie zgadzała

@Anonim

Szanowna Pani, Ogłoszenia Savoir Goup dotyczące serwisów odzieżowych brzmią tak (poniżej przykład): „SAVOIR Group Sp. z o.o. Jesteśmy ogólnopolską Firmą świadczącą usługi wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży, promocje i animacje sprzedaży). Aktualnie poszukujemy osób do pracy dorywczej/możliwa dłuższa współpraca - przy segregacji/metkowaniu odzieży w wewnętrznym magazynie jednego z znanych salonów odzieżowych. Miejsce pracy: CH MANUFAKTURA, Drewnowska 58, 91-002 Łódź Praca w: PONIEDZIAŁKI oraz CZWARTKI w godzinach 06:00-08:00 lub dłużej NIE MA możliwości zmian dni i godzin pracy na inne ! Można ewentualnie wybrać jeden z podanych dni pracy. Zadania: Przygotowanie odzieży do sprzedaży w sklepie (m. in.: wypakowanie z kartonów/folii, powieszenie na wieszakach, poukładanie odzieży, przyklejenie polskiej ceny)” Informujemy potencjalnych pracowników że praca może odbywać się w wewnętrznym magazynie sklepu. Zlecenia serwisu odzieżowego realizowane są zarówno na hali sprzedaży, jak i na magazynie. Finalnie o przydziale miejsca pracy decyzje na miejscu kierownik sklepu, zgodnie z aktualnymi potrzebami w ramach uzgodnionych zadań serwisowych. Pracownicy rozliczani są wg przepracowanego czasu pracy. Każda pracująca osoba podpisuje u brygadzisty lub koordynatora listę obecności z zapisanym czasem pracy. W przypadku niezgodności, pracownik powinien zgłosić się do pracownika centrali (Opiekun Projektu- tel. 609181078), który dokona sprawdzenia i wyjaśnienia. Jeśli nastąpił błąd i powstała niedopłata, wynagrodzenie jest uzupełniane. Zapraszamy do ujawnienia się poprzez osobisty kontakt telefoniczny. Czy skontaktowała się Pani z kimkolwiek aby wyjaśnić ewentualną rozbieżność? Realizujemy ten projekt od kilku lat i pracują przy nim setki osób w galeriach handlowych w całej Polsce, których wypłata się zgadza. Wynagrodzenie Pracownika i jego zgodność z czasem pracy jest dla nas priorytetem. Nasze procedury ograniczają do minimum możliwość pomyłki, które oczywiście mogą się zdarzyć, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z firmą i wyjaśnienia. Z poważaniem SAVOIR Group

To prawda firma nie wypłaca wynagrodzeń na czas.

Merch
@Marek

Bzdura! Nie wiem jakie masz doświadczenia z agencjami ale chyba niewielkie. Ja pracuję jako merch kilka lat i kilka lat dla różnych agencjiw tym dla Savoir. Ze wszystkich agencji z którymi współpracuję savoir płaci najlepiej. Oby wszyscy tak płacili jak oni.

Beata
@Marek

Marek to chyba pracujemy w dwóch różnych agencjach. Moje wynagrodzenie przychodzi na czas a pracuję w Savoir 1,5 roku. Sorry ale to nie jest prawda co piszesz. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

@Merch

Jako odpowiedź na Twoją opinię padnie tylko jedno słowo z naszej strony ... DZIĘKUJEMY! Pozdrawiamy, SAVOIR Group

Kk

Z agencją SAVOIR współpracuję od grudnia 2019r na terenie pomorskiego wcześniej Kujawsko - pomorskie. Wszystko zawsze przebiegało w najlepszym porządku. Koordynator chętnie służy pomocą, a wypłata zawsze była zgodna z ustaleniami. Mam nadzieję, że nasza dalsza współpraca będzie przebiegała równie pomyślnie.

@Kk

Bardzo dziękujemy za opinię. Również liczymy na bezproblemowy przebieg dalszej współpracy. Pozdrawiamy, SAVOIR Group

POWER

Witam wszystkich, postanowiłem że ja również podzielę się opinią o firmie z którą współpracuję Z Savoir działam już prawie dwa lata. Jestem studentem i dorabiam sobie na serwisach merchandisingowych. Wykładam kosmetyki, chemie gospodarczą i napoje. Nie wiem jak to wygląda w innych agencjach bo od początku współpracuje tylko z Savoir. Godzin mam dużo bo serwisuję w marketach na terenie Warszawy. Dodatkowa kasa jest dla mnie bardzo ważna i powiem tak, pewnie że nigdy nie jest tak dobrze żeby nie mogło być jeszcze lepiej ale na pewno dwóch rzeczy nie można Savoir zarzucić. Tego że nie płaci w terminie i że nie ma z nimi kontaktu. Jest odkładnie odwrotnie. Pieniądze są na czas a kontakt jest bezproblemowy. Nie ma się do czego przyczepić. Trzeba bardzo chcieć żeby nie dodzwonić się do koordynatora albo do Pań w biurze. Nie rozumiem tych którzy mają z tym problem. To bardzo kontaktowa firma z ludźmi którzy znają się na rzeczy. Nie bójcie się współpracy z Savoir. Polecam Wam tą agencję.

@POWER

Bardzo dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie miło że w Twoich oczach nie zawodzimy zaufania pokładanego w Pracodawcy. Terminowość wypłat jest dla nas najwyższym priorytetem. Bardzo chętnie porozmawiamy na temat obszarów do poprawy. Zapraszamy Cię do bezpośredniego kontaktu z którymś z Liderów Projektu lub Działem HR. Będziemy wdzięczni za konstruktywną dyskusję. Pozdrawiamy SAVOIR Group

D

Współpracuje z firmą od 2 lat, od początku naszej współpracy bardzo dobry kontakt z pracodawcą. Firma dba o pracowników, wypłaty są na czas. Pracują w firmie wspaniali ludzie, którzy chętnie służą pomocą. Jak najbardziej polecam firmę jako pracodawcę a także polecam usługi firmy.

Alicja

Dzięki Lidii przeszłam ogromny rozwój jako pracownik , zaczynajac od hostessy do mercha/audytora zostałam przedstawicielem handlowym ! Ogromne podziękowania ! Pozdrawiam

dlaczego opinie sa kasowane? z Warszawy do Gdyni i Gdańska nie jest daleko. niech przełożony przyjedzie i sprawdzi panią L. ktora ma 4 inne roboty i jeszcze ludziom nie wypłaca. savoir kiedyś mial szacunek wśród kierowników a teraz...

@pracownik

Pracodawca nie ma możliwości kasowania opinii. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem GoWork, to powinno wiele wyjaśnić. Koordynator Regionalny Savoir nie wypłaca ludziom pieniędzy. Nie ma takich uprawnień. Wypłata wynagrodzeń realizowana jest przez Dział Personalny w Centrali Firmy na podstawie odpowiedniej umowy. Z poważaniem, SAVOIR Group

Merch Auchan

Z firmą savoir w województwie pomorskim współpracuje od 2 lat. Wcześniej merchowałam dla pozostałych firm na rynku i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że różnice między firmami są widoczne na pierwszy rzut oka. W pozostałych firmach nie było praktycznie żadnego kontaktu gdy pojawiały się jakieś kwestie do wyjaśnienia, jednak w savoir jak już z jakiegoś powodu coś nie zagra (czy to raport czy inna elektroniczna pierdoła) to koordynatorka jest pod telefonem i prawie od ręki załatwia wszystkie problemy. O terminowości wypłat nawet szkoda mówić bo na rynku chyba tylko ta firma płaci zgodnie z terminem w umowie, a i często przed świętami szybciej. Mimo obaw o pracę podczas kwarantanny, firma stanęła na wysokości zadania i nawet gdy w innych branżach było krucho to pojawiały się nowe serwisy. Gdybym mogła cofnąć się o kilka lat i od razu wybrać tę firmę jako możliwość zarobku na studiach to bez wahania zdecydowałbym się od razu na savoir Group . Jedyna firma na rynku która profesjonalnie zarządza personelem a nie wszystko na gębę. Umowa na zlecenie ale jak wszystko jest dobrze z klientami to prawie tak jak o prace. Gdy człowiek jest chory to zawsze znajdzie się ktoś kto go zastąpi.

Dominik

Po przeczytaniu wielu opinii, muszę wyrazić swoją bo trafiłem na najlepszego koordynatora regionu .. Pani Lidia wspiera doświadczeniem i potrafi rozwiązać każdy chociażby najmniejszy kłopot zawsze można na nią liczyć szczerze polecam prace na terenie Trójmiasta!

Tu tu tu tu

Chciałbym tylko uświadomić osobę która twierdzi że nie można się skontaktować z firmą, nie każdy odbiera telefon od razu przecież chyba Tobie chyba też zdarza się być zajętym czyż nie ? Każdy planuje swój dzień pod siebie, tak aby wykonać jak najwięcej pracy w jak najkrótszym czasie, chyba powinno być oczywistym że w momencie kiedy dzwonisz wybijasz kogoś z rytmu i ten ktoś zaczyna się po prostu złościć (ale tego nie powie nikt) :')

Mmmmm

Firma nie wypłaca wynagrodzeń na czas. Trzeba czekać nie wiadomo ile czasu. Niekiedy trzeba się prosić o przelew a i tak mają to w d. Brak kontaktu ze strony pracowników.

@Mmmmm

Terminowe wypłaty wynagrodzeń są dla nas absolutnym priorytetem. Na pewności i stabilności finansowej budujemy zaufanie do firmy u Pracowników i Współpracowników. Możemy się poszczycić bardzo szerokim gronem tych, którzy współpracują z nami od wielu lat i mają wyrobione zdanie co do stabilności firmy i terminowości wypłat. Jeżeli zdarzają się opóźnienia co niestety w tak dynamicznym biznesie się zdarza, to nie trwają one dłużej niż 2-3 dni. Określenie że "firma nie wypłaca wynagrodzeń na czas" wskazuje na to że komentujący ma bardzo krótką historię współpracy z Savoir albo nie dopełniał wszystkich niezbędnych formalności na czas np. brak wysłanej przez Pracownika ewidencji czasu pracy, co jest najczęściej występującym powodem braku wynagrodzenia na czas. Kiedy spełnione są podstawowe obowiązki Pracownika nie ma potrzeby "prosić się o przelew". Wynagrodzenie jest prawem Pracownika za wykonaną pracę. O nic nie trzeba się prosić. Kontakty (numery telefonów i adresy mail) do Pracowników wszystkich Działów Centrali Savoir są dostępne na stronie www.savoir.pl w zakładce Kontakt. Nie ma możliwości aby ktokolwiek miał problem ze skontaktowaniem się z nami. Szanowna/y MMMMM Twój radykalny komentarz jest anonimowy więc nie mamy możliwości przedstawienia faktów ze strony Pracodawcy. Zapraszamy do kontaktu z Działem Personalnym, bardzo chętnie wyjaśnimy każdy przypadek opóźnienia, długości oczekiwania oraz braku kontaktu. Jesteśmy przekonani że wtedy komentarz brzmiałby inaczej. Z poważaniem SAVOIR Group

Merch
@Mmmmm

Nie wiem o co ci chodzi ale to co piszesz to ściema. Od kilku lat pracuje dla różnych agencji i mam porównanie. Jak robisz swoje raporty i karty pracy na czas to savoir praktycznie się nie spóźnia. Jak coś się dzieje to do kontaktu masz koordynatora albo panie w biurze opiekunki projektów albo panią Olę od płatności. Nie zauważyłem żeby kiedykolwiek ktoś miał mnie w d. Info dla zainteresowanych-Savoir to naprawdę firma która płaci w terminie. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o SAVOIR Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SAVOIR Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 47 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SAVOIR Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SAVOIR Group Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SAVOIR Group Sp. z o.o.