Agencja Promocji SAVOIR

Katowice

Opinie o Agencja Promocji SAVOIR

Agnieszka

Agencja Promocji SAVOIR cały rok prowadzi rekrutację na te stanowiska: Merchandiser; Hostessa/Promotor; Koordynator Regionalny; Ankieter/Tajemniczy Klient; Asystent ds. Projektów; Asystent ds. Rekrutacji; Asystent ds. wsparcia floty samochodowej http://savoir.pl/praca/ Pracował ktoś na którymś ze stanowisk i opowie o swojej pracy?

Agnieszka

Zapoznaliście się z wywiadem przeprowadzonym z Dyrektorem Sprzedaży Agencja Promocji SAVOIR? http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,59929,wywiad-wojciech-czyzak

luk

Mnie ciekawi - czy ta oferta do pracy przy wykładaniu towarów w sklepie odzieżowym w Galerii Mokotów jest naprawdę ciągle aktualna? 14 zł na h netto to dobra stawka. Można sobie dorobić.

Robert

Aplikowałem tam na stanowisko Analityka IT. Na rozmowie pytano mnie w formularzu m.in. o to z jakim zwierzątkiem się utożsamiam oraz miałem go narysować - zrezygnowałem po około godzinie rozmowy (w trakcie której były też wszelkiego rodzaju pseudo-psychologiczne testy). Zdecydowanie odradzam wszystkim specjalistom IT aplikowanie do tej firmy. Była to z pewnością najgorsza rozmowa rekrutacyjna w której brałem udział w Polsce.

Użytkownicy chcący podjąć zatrudnienie w firmie Agencja Promocji SAVOIR potrzebuję informacji o niej. Możesz im pomóc dodając komentarze na naszym forum.

Zostaw opinię o Agencja Promocji SAVOIR - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Promocji SAVOIR