Rozmowy kwalifikacyjne w Apps Garden Sp. z o.o. - Kraków

Zobacz jak wygląda rozmowa rekrutacyjna do Apps Garden Sp. z o.o. Kraków. Dowiedz się jak wygląda rekrutacja do Apps Garden Sp. z o.o., jak przebiega proces rekrutacyjny, jakie możesz otrzymać pytania.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze raporty z rekrutacji w Apps Garden Sp. z o.o. - Kraków

- 2020-12-15 11:09 przez Developer

Przebieg rekrutacji

Umówiona rozmowa techniczna po telefonie od Pani Anety, z przesłanym linkiem do spotkania Google Meet, na którym nikt się nie stawił o umówionej godzinie. Po interwencji w postaci telefonu do Pani Anety (odrzucony) i następnie SMSa, do rozmowy dołączył jeden z członków zarządu ubrany w bluzę z kapturem, przyznając wprost, że zapomniał o spotkaniu, bo z reguły umawiają rozmowy na późniejsze godziny. Sama rozmowa OK - na początku luźna gadka i następnie konkretne pytania techniczne z HTML, CSS, JS, Git, Angulara i Reacta. W trakcie rozmowy poinformowano mnie o braku możliwości pracy zdalnej (okres b. wysokich wzrostów zakażeń na Covid). Niestety nie otrzymałem odpowiedzi w wyznaczonym terminie 2 tygodni po rozmowie, w związku z czym po 2 dniach roboczych zadzwoniłem do Pani Anety, słysząc w odpowiedzi, że odpowiedź po mojej rozmowie jest pozytywna, ale że czekają z decyzją o współpracy na ustalenia dotyczące nowych projektów i że decyzja, cytując, "myślę że będzie jeszcze w tym tygodniu". Od tego czasu minął ponad miesiąc i odpowiedzi wciąż brak.

Pytania

Jak wyżej, konkretne pytania z wymienionych zagadnień.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

- 2020-10-15 14:38 przez Kage

Przebieg rekrutacji

Najpierw telefon od Pani Anety, że zapraszamy na rozmowę tzn. telefoniczną, która będzie trwała 30 min. Zapewniano mnie o pracy w pełni zdalnej, lecz to zmieniło się w pierwszych 5 minutach rozmowy... Podczas rozmowy 25 min było o niczym - kto, gdzie, skąd jest, fajna podgoda.. następnie część techniczna.. załączam pytania poniżej. Na podstawie tych 3 śmiesznych pytań od Panów-szefów w wypranych tshirtach zostały ocenione moje 3 letnie "zdolności". Rezultat negatywny :) Proszę sprawdzić sprawozdania finansowe- co roku firma ma straty w wysokości 40k, a 2 lata temu 180k- ciekawe z czego pracowników opłacają - opinie tutaj zapewne są prawdziwe. Firma nie warta uwagi porządnej osoby.

Pytania

1. Którą mamy wersję wordpressa? 2. Czym jest taxonomia? 3. Jak będzie problem z linkami, to co robisz?

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
- (To pole jest wymagane)
Apps Garden Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 7 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Apps Garden Sp. z o.o.