Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Bez nika

Zastanawiam się czy brak aneksu do umowy mimo pełnienia funkcji zastępcy,brak karty na święta mimo że się należała,ale panie księgowe się pomyliły,może być powodem rozwiązania umowy o pracę z winy pracodawcy?

Zoja
@Bez nika

Myślę że tak ,ja mam tą samą sytuację brak aneksu do umowy,a kadrowa mi przysyła że od stycznia zajmuje niby to samo stanowisko ale już inaczej się nazywa.Chyba powinien mnie ktoś o tym poinformować,mają (usunięte przez administratora) w papierach w centrali i bzdury później wypisują. Błędnie wypełniają druki wpisały mi stary numer dowodu osobistego i wykształcenie . Po prostu masakra ,ale co się dziwić za taką stawkę to tylko młode dziunię chcą pracować świeżo po szkole co zielonego pojęcia nie mają o niczym.

Czy firma akceptuje zatrudnianie rodziny, znajomych, krewnych ?

Tak

Patrycja

Jeżeli jesteś pracownikiem podstawowym nie ma problemu, aby ktoś z rodziny czy znajomych pracował w tym samym sklepie co ty. Sytuacja wygląda już inaczej jeżeli jesteś na stanowisku kierownika, wtedy z rodziny nie może pracować nikt, że znajomych już tak.

Zołza

Dział audytu chyba nie narzeka na sytuację w firmie Stokrotka. Obniżają celowo ocenę sklepu i mają benzynę na weekendowe wypady. Za to sklep nie dostanie premii. Trzeba skończyć to marnotrawstwo pieniędzy. Weekendowe wypady wystarczy zczytać z GPS-u i każdy zapłaci z własnej kieszeni za każdy jeden kilometr i będzie OK. Nie będą naciskać na sklepy i szukać dziur bez celu. Człowiek który zajmuje się flota powinien być zwolniony za takie ogromne koszty które firma ponosi w każdy weekend. W innych firmach jest to normalne że każdy płaci w weekend za swoje ale cóż zrobić jak ktoś mózgu nie używa. Przy dzisiejszym wzroście inflacji i cen paliw jest to nieakceptowalne. Niech zarząd firmy się za to weźmie bo zaraz pójdziecie na Litwę z torbami.

Benia
@Zołza

Marnotrawstwo widać wszędzie a ty się dziwisz.zobacz ile warzyw jest wyrzucanych po co tyle zamawiają na około pełno sklepów a oni zachowuja się tak jak by była tylko stokrotka.zibacz ile nabiału.jakies śmieszne przeceny 30% odrazu walnąć na 70.sie sprzeda .ludzie ubożsi.wszystko wyrzucają a niby tak pomagają.tu chyba chodzi o generowanie jak największych strat .premia dla sklepu? Chyba dla kierowników.bo my którzy za nich zap nie mamy z tego nic.gdzie tu sprawiedliwość.

Nika
@Benia

Beniu, a w którym ty sklepie pracujesz, że kierownicy tak się obijają według ciebie? Może zamień się ze mną??? Nie mam czasu iść do toalety, cały dzień na nogach. Pracownicy robią swoje i nic więcej ich nie obchodzi. Ja się muszę martwić żeby wszystko ogarnąć. Nawet nie chce mi się pisać, bo i tak nie dotrze .Biedna ty naprawdę ????

Karol
@Nika

A kto Ci karze się martwić.nie dasz rady to nie dasz rady.nie ma kim to nie ma kim.warto tak się martwić za te marne grosze? Nawet kasjerka z długim stażem w biedrze ma więcej od was.to co się przejmujesz.jaka płaca taka praca.

Asia

Jestem stała klientka stokroty na niepodległości w Szczecinie, robię zakupy od wielu lat, powiem szczerze że ten sklep się rozwija pod względem dojrzałości obsługi, są tam osoby które swoim nastawieniem , osobowością , profesjonalizmem i nastrojem przyćmiewają wady sklepu. Nie mogę powiedzieć że jest tu wspaniałe bo mało miejsca w alejkach i ciemno, brzydko po staremu w sklepie ale uroku dodają panie z obsługi, starają się i widać że lubią to co robią, mięsny.... troszkę gorzej ale jest ok, polecam sklep bo czuję się tam dobrze a nadmienić muszę że mój znajomy niepełnosprawny bardzo tam lubi chodzić bo panie wszystkich traktują wyjątkowo i tak samo, uśmiechają się i są przemiłe mimo naszych nastrojów, podziwiam je bo ja nie jestem tak pozytywnie nastawiona jak pracownice , pozdrawiam i oby więcej takiej obsługi, niech inni uczą się od tych pań w sklepie

@Asia

Sorry, ale niedobrze się robi ,zapłacili Ci?

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
klient

Kupiłem flaki wołowe ,okazało się ze to masakra tak słone ze musiałem wyzucic (usunięte przez administratora) jakich mało !!!! producent bez wiedzy .nie myślący , dosolic zawsze mozna lub doprawić

Kropek

Szczerze współczuję większości z was. Zgadzam się praca bywa ciężka szczególnie jak trafi się na zły sklep. Ja miałam o tyle szczęście że trafiłam do chyba jedynej spoko stokrotki w jakiej byłam (wliczam tu też miejsca gdzie byłam chociażby jako klient i widziałam że pracowników traktują jak w (usunięte przez administratora)...) Mam nadzieję że nic się nie zmieni w mojej bo już mam dość zmieniania prac... A wam życzę byście nie dali się zamęczyć bo wiem niestety jak bardzo praca może (usunięte przez administratora) Człowiekowi głowę. Mam nadzieję że znajdziecie miejsca gdzie będą was traktować na należytym poziomie i nie będziecie iść tam jak za kare ????

Hej jest jakiś sposób na ominięcie konieczności noszenia butów bhp z blacha. Strasznie bolą mnie od stopy po 8h pracy nie mogę stanąć na nogi. Pomoże ktoś co zrobić?

Ruda

Ja nie znam,ale stopy mam tak odparzone że wyję z bólu,masakra

Ktoś
@Ruda

Jest tylko firm produkujących obuwie robocze i modeli, ze spokojnie można znaleźć wygodnie z miękką podeszwą. Pierwsze jakie kupiłem to był dramat następne już dobierałem dokładnie.

@Ruda

@Ruda musisz mieć zaświadczenie od lekarza że nie możesz korzystać z obuwia roboczego i przekazać je kierownikowi żeby miał podkładkę w razie kontroli.

@Ktoś

Tu nie o wygodzie mowa,bo buty ogólnie są wygodne, tylko o te blachy które nie przepuszczają powietrza a mokra skarpetka odparza palce

Barbara
@Ruda

Polecam Portwest buty droższe ale lekkie i wygodne

Ruda

Jako że mam to samo,to poszukała w internecie i jak już odbiorę następną super pensję to kupię takie bez blach,może będzie lepiej????

Judyta

U nas nie nosimy. Ale zostaliśmy poinformowani że w razie wypadku nie będzie odszkodowania

Mima
@Judyta

Kierownik nie powinien dopuścić was do pracy

Judyta
@Mima

Kierownicy też nie noszą

Aga

Nie polecam pracy w stokrotce jeżeli kierownikowi raz podpadniesz to wywali cie nawet za kradzież której nie było, znajoma tak załatwili, zarobki nie adekwatne do wykonywanej pracy.

Lidiaszczakowska5@gmail.com

Hej dostał już ktoś doładowanie karty sodexo?

Kwiatek

Dostał już ktoś ?

@Kwiatek

Tak

@Kwiatek

Ja 600 zł mam

Mimi
@Henio

Ciekawe ???? jak max wszyscy dostawali max 300 ????????

@Mimi

He he no wiesz 2 sieci wszystko można napisać, każdy tu pisze co chce

Olapd
@Lidiaszczakowska5@gmail.com

Nie bo za krotki coś pracy to chyba jakaś kpina sami sobie

zoja

pracuje w stokrotce w Lublinie mam najlepsza kierowniczke pod słońcem ! nie ukrywam stokrotka na ul Harnasie kierowniczka pani Iwona ,,,miałam w życiu kilku ,,szefów,,ona jest inna potrafi zrozumiec ...wysłuchac a i (usunięte przez administratora)! jak sie wscieknie to szok ale nigdy bez powodu :) ciesze sie ze trafiłam do tak zgranego zespołu :) pozdrawiam :)

Uśmieszek
@zoja

Ciekawe, czy nadal tak uważasz :) w stokrotce na początku wszyscy są mili. Kiedy już się wdrożysz do pracy i poznasz ludzi, to okazuje się, że za plecami każdy obrabia Ci cztery litery, włącznie z kierownictwem.

Jan
@Uśmieszek

Tak to prawda. Masakra jak jeden drugiego obgaduje

Faces
@Uśmieszek

To prawda. Na początku wszystko pięknie, ładnie a potem będą robić wszystko żeby się Ciebie pozbyć...

Ffff
@Faces

Święta prawda rano pracujesz a po południu już jesteś zwolniony

Emo
@Faces

Dokładnie tak jest pracuję w jednej ze Stokrotek w Małopolsce jak kierowniczce nie spasuje pracownik lub kogos znajomego by pasowało przyjąć to wszystko robią aby sie pozbyć danej osoby.Zapierniczasz za trzech bo taka mała ilosc osób na zmianie i jeszcze zle.

@Jan

Też się z tym zgadzam. Najgorsi są prcownicy z dłużyszm stażem. Wymądrzają się, dyrygują nowymi pracownikami, wykorzystują aby sami nic nie robić,albo mniej.

Stokrotka

Wiadomo kiedy będą zasilane karty Sodexo na Wielkanoc?

Qqq
@Stokrotka

Też się z chęcią dowiem

Stonka
@Qqq

Ja również bardzo chętnie się dowiem

quinlan vos
@Stonka

tak jak zawsze około tygodnia przed świetami,to chyba nawet w apce można sprawdzić na telefonie,albo dzwonisz na helpdeska

Rafi
@Qqq

Karty będą zasilane 5.04.

@Stokrotka

4 kwiecień

@Rafi

A ile dostaje się na tych kartach? Od czego to zależy? Każdy ma tyle samo? Pierwszy raz dostanę i nie wiem czego się spodziewać:) nie nastawiam się na wiele ;D

Do 300 zł zależy od dochodu

Lidiaszczakowska5@gmail.com
@Kasia

Tak szybko a miał już ktoś zasilona kartę?

Nikt chyba jeszcze nie ma ja słyszałam że od 5 kwietnia zasilane beda

Stokrotek

Czy u Was też tylu ludzi odchodzi z pracy ? Jak tak dalej pójdzie to te święta chyba będą jedną wielką porażką. My już nie mamy siły a jest nas ciągle mniej i mniej a zadań więcej i więcej. Czy zarząd chce doprowadzić do kataklizmu ? Niedługo wszyscy padną na twarze włącznie z kierownikami którzy nie mogą wykonywać swoich zadań bo (usunięte przez administratora)robiąc towar bo nie ma kto. Kasjerzy ze stoiskiem mięsnym też nie mają lżej.......... Przecież my nie jesteśmy ze stali!!!!!

Kinia
@Stokrotek

Oni to mają wiesz gdzie ważne że kasa im się zgadza a kim będą robić i jak to ich nie interesuje zadania mają być zrobione kierownik się nie postawi i koło się zamyka wieczne zastraszania fejsiwanie pustych półek bo towar zalega na magazynie i te nieszczęsne zakupy internetowe po gazetce całą wolna załoga składa komuś zamówienia bo tyle ich jest niech zatrudnia kogoś bo to tylko zabiera czas kto mądry ucieka a leniwce zostają za marne grosze przyzwyczajenie zasiedzenie mogliby zrewitalizowac sklepy ale to już inny temat

Dokładnie tak jest ????

On
@Stokrotek

Tak , to racja u nas to samo. Niestety roboty od cholery a ludzi coraz mniej. Nerwowa atmosfera jak diabli

Taki ziomal
@Stokrotek

Odchodzą i będą odchodzić. RBC tnie koszty, nie daje podwyżek czy stażowego a jak konkurencja płaci więcej i z tego co znajomi mówią jakiś sensowny socjal a nie żałosne obietnice, pomiatanie ludźmi. Wywaliłby tą(usunięte przez administratora)i zrobili prawdziwa politykę personalną szanowali ludzi to może byłoby inaczej…

Benek
@Taki ziomal

A ja bym chciał wiedzieć na co przeznaczyli 45 mln z 2020 r z tarczy antykryzysowej. Ile nam dali za pracę w covidzie? Raz? Na maseczki poszło?

@Taki ziomal

Święte słowa! Do czasu jak będzie RBC nic się nie zmieni, wygodna jest dla zarządu bo tnie koszty.

Misiek

Mam pytanie jak u was jest z pracą w niedzielę? Czy macie wszystkie pracujące?

Teraz tak

@Ona

A jak z mięsnym stoiskiem.

@Misiek

Jedna osoba na stoisku nic się nie zmienilo

@Mi

A jest was 3 czy 4? U nas jest problem z godzinami.

Jest nas ogólnie po 3 na zmianie czasem 4 ale podobno będą skracać etaty

@Mi

To jak skrócą etaty kto będzie robił.... Myślą że nabiorą ludzi na 1/4 i będą robić za cały etat. Żenada

Dawid

Nie polecam 2 zmiany na magazynie kierownik kokos nie da się z nim dogadać wcale i lize (usunięte przez administratora) tylko malczakowi pozdrawiam

Pomorskie

Czy w wewnętrznym regulaminie zostaje nakaz noszenia przez pracowników maseczek(zw 28marca) ?Podobno to legalne... :((((

.,.,
@Pomorskie

A od kiedy jakiś śmieszny regulamin jest ważniejszy od ustawy,czy rozporządzenia ?

Zosia

Czy u was też są cięte etaty i pracujecie po 3 osoby na zmianach jak u mnie w sklepie. Kierownik zmiany lata od biura do piekarni od piekarni do warzyw od warzyw do mięsa i kasy i tak w kółko . .a pani regionalna przyjeżdża i (usunięte przez administratora) się o nie umyte szyby i wymyśla swoje (usunięte przez administratora) zadania

Nnaanaa
@Zosia

Ma być jeszcze gorzej ....

Pracownik:)
@Zosia

Na magazynie cd stokrotka przy plewinskiego w Lublinie też redukcja etatów niestety

Edyta
@Nnaanaa

Co, czemu? Skąd to info

Sroka
@Zosia

Witam, u nas to samo. Jestem z innego regionu Polski ale to co się dzieje na sklepach Stokrotka to masakra, klientów coraz więcej, towar z półek znika w mgnieniu oka, kierowniczki biegają po sklepie i robią co mogą aby zatowarować półki, kolejki do kas to po prostu szok. To co robi z nami zarząd to jakaś kpina. Jak jeszcze długo pociągniemy z takim obciążeniem fizycznym i psychicznym nie mam pojęcia.

Jak wyglądają u innych zmiany? U mnie najczęściej 6-14, 14-22. Przy czym zmiana z rana i tak zostaje 9 godzin, bo kasjer z popołudniówki przychodzi na 14. A ten z rana rozlicza się już poza godzinami pracy, które oczywiście są bezpłatne.

Ja pracuje w masarni od 6.30 do 14.30

@Henio

Henio i jak fajnie na masarni ?

Henio

Normalna fizyczna praca. Robimy salatki dania obiadowe, Biała kiełbasę, pieczone mięsa, kurczaki itd

@Henio

A ile zjecie w ciągu zmiany?

Duży sklep ?

Wszędzie monitoring i jedzą, weź się zastanów co piszesz

Lolek

Na pewno wszędzie????weź se zerknij na monitoring

W
@pracownik

O 14 masz wyjść z pracy. Jak kasjer przychodzi na 14 dopiero to powinnaś mieć do 14:30, żeby mieć czas na rozliczenie kasetki.

@W

Dokładnie

@pracownik

Właśnie,kilkanaście minut w gratisie,przeciesz to niezgodne z prawem,ale kierowniczka twierdzi że tak musi być

@pracownik

to i tak macie nieźle, u nas zmiany 5-14 i 14-23 a i tak wychodzimy dużo później bo po 14 dopiero sie rozliczamy a ci co mają do 23 ale zostają sami na cały sklep od np 21:45 to po 23 , bywa że 23.45 i nikt za to nam nie dopłaca ani nie oddaje straconego czasu. Istnieje nadzieja, że się to zmieni.

Zebra
@ja

Powinno być odbijanie jak w biedrze.wtedy musieliby płacić za każdą minutę dłużej.ale czego my oczekujemy jak oni nawet aplikacji jeszcze nie wypuścili dla klientów.słabo .sto lat za (usunięte przez administratora) .kiepsko płacą to i takich ekspertów mają

6.30 do 14.30 masarnia

@pracownik

To jest denerwujące, niby mam do 14 a zanim ktoś mnie zmieni na kasie i się rozliczę to wychodzę po 14

Zależy od kierownika :P

Najgorszy sklep
@pracownik

To prawda, jedna z najgorszych prac w handlu jest w Stokrtotce. Schodzisz za późno nie zdazysz się rozliczyć i musisz robić to w czasie już "wolnym". Pracowników się nie szanuje, w porównaniu z innymi jest naprawdę bardzo słabo.

@pracownik

Jak mam na pierwszą zmianę to dzień w dzień jestem zmuszana do zostawania dłużej. Kasjer z drugiej zmiany przychodzi na 14.Zanim usiądzie, ja się rozliczę to wychodzę koło 15.00 a ja mam w grafiku 6-14. W ciągu miesiąca wychodzi trochę godzin.

pracwonik
@Ania

dokładnie tak samo mam

Narcyzik
@Ania

Ja też tak mam. Często jest też tak, że ja mam w grafiku do 14, a drugi kasjer ma na 14.30. Zanim może mnie zmienić jest 14.45. Zanim kierowniczki mnie rozliczą to jest 15.30. I często muszę czekać, aż wrócą z papierosa, żeby mnie rozliczyć. A czas mija ...

Kamp
@Narcyzik

2 zmiana nie ma inaczej trz gdy zmiana się kończy o 22 są rozliczani o 22 po przeliczeniu 22.30 góra i po rozliczeniu wychodzisz prawie o 23... Kierownicy też pracują nad godzinami i też nikt im nie dopisuje nie liczy czekają aż wszyscy skończą swoją pracę...

@Narcyzik

Tak właśnie jest tam gdzie ja pracuje, chodzą na papierosa muszę czekać aż ktoś sprawdzi czy nic nie ukradłam . Najbardziej mnie denerwuje chodzenie z paragonem do podpisania i urlop bieżący wpisywany na siłę,a na lato mi nic nie zostanie

Bibuła
@pracownik

Powinniście mieć zakładki 6-14:15 i 14-22:15 . Przekażcie kierownikowi to .

@pracownik

Czy ktoś mi może powiedzieć po jaką cholere kasjerka ma na 13.30 do pracy skoro na kasę przychodzi 14 15. To co k ... robi przez 45 min, bo mi się wydaje że pali papierosa i (usunięte przez administratora)głupoty, a o 14 dopiero idzie po kasę.

Majka
@Ola

My przychodziliśmy na 13.30 przebieraliśmy się a potem po kasetkę i 13.45 zmienialiśmy poprzednią zmianę . Piętnaście minut na rozliczenie starczyło. To nie mam pojęcia jak u Was się ogarniają może tak jak piszesz

@pracownik

I z kasy wylogowuje się po 14?

@Ola

Towar wykłada, dziury robi, wypieka, fejsuje itd, itd, to że "kasjerka" to nie znaczy, że tylko na kasie będzie siedziała a skoro jej liczą od 13.30 to o co chodzi?

@ja

A oto ze przez 45 min nie ma dziewczyn z drugiej zmiany a sklepie tylko siedzą w socjalnym albo na zapleczu.

Karolina1

Hejo! Mam pytanie czy u was tez jest tak mało ludzi? Na mięsnym 3 osoby zatrudnione pracują 1-1, na kasie to samo. Ta firma to coraz większa porażka

Pracujesz za 5 osób za najniższą krajową

On
@Ona

Niektórzy pracują a niektórzy są bo są ale prawda jest taka że ci z góry mogliby w końcu przejrzeć na oczy że nie jest dobrze dojdzie do tego że padnie sklep pusty magazyny pełne nie ma kto wykładać klienci pytają czy zamykamy wstyd stokrotko po co otwieracie nowe sklepy dla liczb ścigacie się z innymi NIGDY ich nie dogonicie szanujcie pracowników bo ich stracicie

Stokrota
@Karolina1

Będzie jeszcze gorzej. Wchodzi nowe planowanie grafików. Są dni kiedy od 18 jest tylko kiero ,kasjer i mięsiara. Ciekawa jestem kto sklep wyfejsuje, umyje podłogę, zrobi piekarnie. I przyjmie dostawę i ją rozłoży jak potrafi przyjechać czasami i o 19.

To że jest tylko 3 osoby na zmianie to nic nowego. U nas cały czas jest tak

Malutka
@Stokrota

Właśnie coś słyszałam dzisiaj, że na ladzie będziemy pojedynczo pracować 1:1 Powodzenia życzę, napewno będą mieć towar przyjęty ułożoną ladę i zestawionka zrobione na 8 ???????????? Dla mnie bomba, przychodzę obsługuje i wychodzę. A do sprzątania niech sobie firmę wynajmą.

Anima
@Stokrota

Masakra!!!! Tylko to mogę powiedzieć na twoją postawę co do pracownika stokrotki i co trzymania się regulaminu i poufności firmy zawartych w umowach!!!

kwaka
@Anima

Podpisałaś pakt z dyrekcją i panem Litwinem czy sama zasiadasz w ich szeregach? A co z łamaniem prawa pracownika, że nawet 15 minut przerwy nie może spędzić bez przerywania dzwonkiem. Jak jesteś taka mądra to może każdego tygodnia polecisz do rożnych sklepów w Polsce i wykażesz się swoją postawą przodownika pracy za najniższą krajową. Może pan Litwin cię obwiezie, tylko żebyś nie musiała zwracać za paliwo. Powodzenia!

svietlana
@Anima

Gdyby stosować klauzulę poufności w każdy przypadku to stoczniowcy nigdy nie podjęliby strajku, górnicy nie walczyli o swoje prawa itd. W Kodeksie Karnym jest paragraf, który mówi wprost: - obserwator, widzący łanie prawa i nic z tym nie robiący jest winny tak jak osoba łamiąca te prawo. Może właśnie zasłaniasz się klauzulą poufności bo boisz się, że na jaw wyjdzie dręczenie psychiczne i fizyczne pracowników, a może myślisz, że każdy z pracowników nadstawi drugi policzek i powie "Och, pani kierownik, ja dzisiaj nie zrobię jednej palety, tylko dwie; zostanę po godzinach. Nieważne, że nie ruszę ręką i nogą, nieważne, że muszę następnego dnia przyjść na rano z popołudniówki". Idioci myślą, że wszyscy są idiotami i dają się nabrać na propagandowe słówka.

OniOna
@Karolina1

Dokładnie u nas to samo... Kierownicy pracują 1-1z mięsem i kasa na zmianę ... Kierownik jako kasjer ,kierownik jako pracownik na mięsie... 6dni pod rząd w pracy i w dodatku gdy ma się małe dzieci i minimum wolnego... (usunięte przez administratora)

Stoktrota
@Anima

Serio? Kobieto a co ja napisałam? Co zdradziłam z tainych i poufnych pism, które podpisywałam? Pozdrawiam pani regionalna ????????????

Stokrota
@svietlana

Bo jest obiektywna i sprawiedliwa

Monia
@Stokrota

po co się martwisz? nie zdążysz to nie zrobisz.

Zzzz
@Monia

Nie zdążysz to zostaniesz za Free. Tyle w temacie.Dlaczego nie wprowadza elektronicznego wczytywania czasu.

Pracownik Podlaskie

U nas 3 kasjerki ale za to 4 kierowniczki

@Pracownik Podlaskie

niedługo sami kierownicy zostaną i będą robić za wszystkich, zobaczymy jak będzie, bo wszyscy pchają się na kierowników, u nas nigdy ich nie brakuje za to pracowników i magazynierów jak na lekarstwo wynikiem czego jest to ze na sklepie (usunięte przez administratora) jedna lub 2 kobiety i robią za pięcioro.

Zebra
@ja

W końcu rusza co niektórzy kierownicy do prawdziwej roboty a nie tylko wydawanie poleceń skoro pracownik i tak już zajechany. Na premie dla nich też my harujemy bo my nic z tego nie mamy tylko premie absencyjną .a gdzie np kasowe? Jak się nie zgadza to musisz płacić a jak masz Czasami za dużo to potem ci tego nie pokryją.a gdzie premia motywacyjna? Nie stać ? To zamknij stokrotko te sklepy z PRL.zadnych remontów stare regały do pieczywa WC jak w pgr kasy wszyscy mają już dotykowe klient widzi ile płaci a u nas ...śmiech na sali.milion kabli .małe ekraniki.wazne że im się kasa zgadza.

Justyna
@Karolina1

Są dwie kasjerki, jedna całe 8 godzin na kasie a druga na dochodząco. Wkurza mnie ze ja siedzę na kasie i nie ma mnie kto zmienić a druga kasjerka ściemnia. Polityka firmy porażka!!!!

@Karolina1

U nas to samo. Jest nas tylko trzy i do tego jeszcze doszły te cholerne niedziele????

D
@Karolina1

Ten sklep robi się co raz gorszy jeśli o to chodzi.

Klient

PIP z sanepidem powinien wjechać z kontrolą do sklepów na terenie Bełchatów. To co się tu dzieje to jakieś nieporozumienie.

Janka
@Klient

I nie tylko w Bełchatowie ,w Lublinie też by się przydało.

@anita
@Janka

Na terenie Chełma też by się przydało

jystyna
@Klient

W całej Polscy by się przydało. Takiego łamania prawa i (usunięte przez administratora) jak w Stokrotce nie ma w żadnej innej sieci.

Kaja
@jystyna

No i co z tego jak oni wiedzą kiedy kontrole (usunięte przez administratora) i malaria a nowe sklepy otwierają po co kto ma robić?

Mirosław
@Klient

już PIP jest w drodze do Lublina.

Bla bla
@Klient

Nic tu nie da sanepid za dużo znajomości ????

Klient
@Klient

Tez tak myślę. Zastanawiam się jak Ci pracownicy wytrzymują taki natłok pracy. Wiecznie są zmiany jak nie kasjer na ladzie to na odwrót nie pomijając jeszcze tego jak są szanowani na porannych zmianach przez Panią Kierownik. Wiecznie wołanie na kasę chamskim zachowaniem współczuję pracownikom sklepu na 1 Maja.

@Klient

@Klient aż tak źle ? Co masz na myśli pisząc chamskie zachowanie?

P.Kierownik
@Klient

Drogi kolego lub koleżanko dziękuję za kolejną skargę do kolekcji. Właśnie złożyłam zawiadomienie na policję o popełnienie przestępstwa o zniesławienie . Nie chciałaś/chciałeś się ujawnić to policja szybko cię namierzy ,twoje IP. Drogo Cię będzie kosztować moje ''chamskie zachowanie''

P.Kierownik

Żenada !!! Chyba mnie dobrze znasz ,skoro wiesz na jakie dźwięki się wypróżniam.

@Ruda

Nie które kasjerki są odpychające aż się nie chce do nich podejść i zapłacić za zakupy. W stokrocie na Leszczyńskiego w Lublinie, jest taka chuda z pasemkami, strasznie nie miła, wygląda jak przepita. Ale co się dziwić normalne ludzie nie pracują w stokrotach, tylko te zdesperowane.

Benia
@Marcin

Też pracuje i chyba mam dość i chyba zostaną te zdesperowane (usunięte przez administratora) emeryty

Lucek
@Klient

Nie tylko pewne tam hahaha co niektóre powinny być zamknięte hahaha ale najważniejsze że sklep wyfejsowany na przyjazd władz

Lubię robić zakupu w Stokrotce, odwiedzam kilka sklepów w mojej okolicy w Białymstoku. Ostatnio zauważyłam że wchodząc do któregokolwiek że sklepów automatycznie gubię zasięg w telefonie, nie mogę zapłacić np BLIKiem. Ktoś ma też ten problem? W sklepie tuż obok zasięg działa normalnie

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 550.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 476, z czego 35 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 260 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.