BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Aktualność
Dzień dobry, witamy na profilu BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za dynamiczną dyskusję i podzielenie się swoimi opiniami.
W przeszłości popełniliśmy wiele błędów, jednak staramy się ze wszystkich doświadczeń czerpać naukę i wyciągać wnioski, a dla naszych Klientów i Pracowników być stabilnym partnerem w branży i na rynku. Dlatego cieszymy się, że mamy okazję rozmawiać z Wami przez nową platformę komunikacji! Forum to dla nas cenne źródło informacji. Każdą opinię analizujemy i staramy się wyciągać wnioski. Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i komentarze, także te krytyczne, które pozwolą nam poprawić jakość pracy w BayWa Agro Polska. Tak, jak wielokrotnie wspominaliśmy, pracownicy są dla nas niezmiernie ważni, dzięki załodze możemy rozwijać się i patrzeć bezpiecznie w przyszłość.

Fundamentalne wartości BayWa Agro Polska to solidność, zaufanie i innowacja. Jesteśmy wdzięczni za wskazanie obszarów, które wymagają większej uwagi. Czekamy także na pomysły, których realizacja będzie służyć pracownikom i naszej firmie. Prosimy o konstruktywne uwagi, wulgarne komentarze będą kasowane i pozostaną bez odpowiedzi.

Zachęcamy Was do śledzenia naszego profilu i przeglądania aktualnych ofert pracy. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, zarówno przez platformę, jak i bezpośrednio pod mailem opinie@baywa.com

Pozdrawiamy
Zespół BayWa Agro Polska
Administrator Nowy wpis

Czy w firmie BayWa Agro Polska Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie BayWa Agro Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Pytanie2 Nowy wpis
@Pytanie

Podbijam pytanie. Czy zainteresowani doczekają się odpowiedzi?

Nowy wpis

@Pytanie2

Dziękujemy za zapytanie. Ludzie są dla nas najważniejsi i staramy się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie zachowując procedury korporacyjne. Fundamentalne wartości BayWa Agro Polska to solidność, zaufanie i innowacja. Jeżeli chodzi o nadgodziny to zależy na jakim stanowisku i w jakim okresie. Potrzebujemy więcej informacji. Zachęcamy do kontaktu emailem, pisząc na adres opinie@baywa.com.

Nowy wpis

Aktualność
Dzień dobry, witamy na profilu BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Pozdrawiamy
Zespół BayWa Agro Polska
PH zachod

Jest dobrze. Tyle tu negatywnych opinii, po ponad roku pracy stwierdzam, że te opinie albo są opłacane albo konkurencja je wypisuje. Żadne moje obawy się nie sprawdziły.

Pracujesz na Przedstawiciel Handlowy w firmie BayWa Agro Polska Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Karolina

Cześć, czy jeśli chodzi o stanowisko magazynier – kierowca w BayWa Agro to preferowani są mężczyźni, czy kobieta też ma szansę na takim stanowisku? Jak to wygląda jeśli chodzi o załadunek/rozładunek, czy ciężko jest fizycznie?

Asia
@Karolina

Wyslij aplikacje to zobaczysz! Najlepiej bezposrednio do szefa dzialu. Ogolnie lipa ostatnio u nas bo 2020 to kolejny rok z strata. Zarzad mowi ze tym razem ‚tylko‘ 2 mln ale ciezko w to uwierzyc.

Byly
@Asia

Chyba bym pomnożył min x3 :)

Obecny
@Byly

a ja bym wieści z netu dzielił przez 3 :)

Wiecie, czy BayWa Agro Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tak, nie ma problemu!

Ewa Balcerek
Kandydat

Od dawna się w sumie nie wypowiadaliście tu na forum a ja zajrzałam by dowiedzieć się czegoś odnośnie aktualnych warunków zatrudnienia w Baywa Agro. Czy coś się zmieniło w firmie na przestrzeni ostatniego roku? Zaszły jakieś zmiany np. w wynagrodzeniu lub benefitach? Jest lepiej/gorzej? :) czy wynik dalej na Minusie? :)

Wiarygodny
@Ewa Balcerek

Wiarygodne źródło informuje, że ostatni rok był bardzo dobry, a firma jest na plusie.

Handlowiec
@Wiarygodny

7 lat chudych to teraz 7 lat tłustych. Brawo Bajwa.

Karolina
@Wiarygodny

Jak to, że firma BayWa jest na plusie wpłynęło na jej pracowników? :) Warunki się jakoś zmieniły z tego powodu?

Adam
@Karolina

Nie, bo nie jestesmy na Plusie. 9 lat na rynku i co z tego? Tyle pracy...

Lubelski Klient
Klient

Baywie już chyba się skończyli handlowcy gdyż wysyła w teren magazynierów i kierowców by sprzedawali , raczej trzeba będzie poszukać firmy z lepszymi doradcami bo na nich nie ma co liczyć ......

@Lubelski Klient

Skąd ma Pan takie informacje?

Andrew
@Lubelski Klient

Jeżeli wyrzuca się dobrych pracowników bo nie są w stanie zrealizować planów z kosmosu to tak jest.

Były
@Lubelski Klient

Nie wiem jak jest teraz ale w przeszłości ceny produktów były wysokie, logistyka centralna a skupu nie było. Zaczynali w 2014 roku więc dużo czasu mieli żeby to ogarnąć i pewnie wszystko pozmieniali bo to zła koncepcja była. Pewnie trudno im zatrudnić handlowców , którzy w tych czasach nie chcą zmieniać pracy tym bardziej, że firma nie miała najlepszej opinii na rynku. Pomimo tego życzę powodzenia w budowie wielkiej bajwy.

Anna

@Paweł K czy nie ma problemu z płatnością jak się jest na L4?

@Anna

Sam nie byłem na L4 ale firma nie robi problemów, i nie ma opóźnień.

Zainteresowany pracą
@Paweł K

Jako pracownik możesz powiedzieć na jaką pensję może liczyć nowy handlowiec z kilkuletnim doświadczeniem i bazą klientów ?

@Zainteresowany pracą

W zależności od planu 5,5 – 8,0 podstawa + premie

Hahahahaha
@Anna

Dokladnie takich ludzi za duzo mamy - najwazniejszy ze firma placi jak sie jest na L4.

MarcinW

Czy rowniez w 2020 BayWa Agro Polska Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki byla pod kreską wynikowo?

@MarcinW

Takie informacje rozpowszechnia konkurencja. Firma BayWa ma się dobrze!

dzony
Klient

Witam może mi ktoś odpowiedzieć na temat współpracy z firmą BayWay chodzi tutaj o nawozy ?

@dzony

Napisz co Cię konkretnie interesuje?

Tworek
@dzony

Lepiej wspolpracowac z Phosagro lub Polisz Agro

JA
@Ja

Chce wejść w handel nawozami i zgłosil sie do mnie jeden z przedstawicieli tej firmy i zaproponował współprace. I chciałbym sie dowiedziec czy warto bo jest duzo firm w Polsce.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jakun

Wszystko zgodnie przepisami.

Charlie
Kandydat

Witam pytanie do ludzi tam pracujących.Pracuje u konkurencji wykonuję obrót roczny około 5.5 mln zł.Z różnych przyczyn chciałbym zmienić pracę pytanie czy w ogóle warto myśleć o Baywie?Jak zastosowanie,wyłączności,konkurencyjność.?

Charlie
@Charlie

Zatowarowanie miało być.

Człowiek z branży
@Charlie

Nie polecam. Zatowarowanie kiepskie, logistyka kiepska, wyłączności nieznane klientom. Płacą dosyć dobrze ale jak nie wyrabiasz planów (a o to ciężko przy tych problemach) to do widzenia. Szukaj szczęścia w innej firmie.

charlie
@Człowiek z branży

ale pracujesz tam ,pracowałeś jak to wygląda ?

Człowiek z branży
 Rekomendacja
@charlie

Pracuję w branży ale w Baywie pracował mój kolega który został zwolniony, także info z pierwszej ręki.

charlie
@Człowiek z branży

ale za co go zwolnili bo ja znam takich ananasów co przychodzą z wielkimi finansowymi oczekiwaniami ,a później zamiast po klientach jeżdżą po marketach.

Zainteresowany
Kandydat

Jak sytuacja w Baywie na obecną chwilę ? Warto iść czy jest taka lipa jak tu piszą ?

@Zainteresowany

nie ma co słuchać opinii sfrustrowanej konkurencji :)

Zainteresowany
@Pracownik

Wiem że nie ale coś dużo tu tego hejtu. Namawia mnie jeden znajomy przedstawiciel żeby do was iść ale trochę się obawiam po tym co tu przeczytałem.

@Zainteresowany

w internecie jak Pan wie, można napisać WSZYSTKO.

PI
@Pracownik

Ale komentarze nie biorą się z nikąd... Lepiej 3 razy się zastanowić niż 1 raz żałować.

@PI

Jest ostra walka na rynku. I każdy powinien mieć swój rozum. Nie łykać wszystkiego, co konkurencja "zmaluje".

PI
@Pracownik

Konkurencja? Przeciez nie ma was na polskim rynku. Brak Marketingu, Brak Produktow, Brak Pomyslow, (za) duzo pracownikow, (za) duzo kosztow. Go Baywa Go!

Pracownik BayWa
 Rekomendacja
@PI

Jesteśmy i będziemy! - czy Ci się to podoba , czy nie.

Pikus
@Pracownik BayWa

Laczna Strata Baywy za ostatnie 4 lata: -20 mln zl; Laczna Strata Cefetry (tez spolka corka niem. Baywy) w tym samym okresie -30 mln zl. Just saying.... :)

Czlowiekzrynku

To czy ta Firm będzie sobie wegetować czy zniknie, jest kompletnie nie istotne dla rolników, dostawców czy konkurencji. Ta firma w skali kraju kompletnie nic już nie znaczy. Był moment, że było ich ponad 60, że były nazwiska. Dzisiaj zostały ochłapy i niedobitki i jest ich max kilkunastu. Nie będzie ich więcej, bo baywa nie ma nic w swojej organizacji co by było przewaga. Nie ma szkoleń, nie ma dobrego zaopatrzenia, nie ma mocy negocjacyjnej, nie ma dobrych nasion mimo że wspiera ich dobry gość w tym temacie, bo nie ma mocy negocjacyjnej. Taka spółka wegeta. Wegetuje sobie i nikomu nie zagraża.

Obserwator
@Czlowiekzrynku

Nie jeden już zamykał, a firma ma się świetnie i się rozwija!

Fifara
@Obserwator

Taaa w sprawozdaniach finansowych widać wybitny rozwój. Tempo geometryczne i prędkość kosmiczna

Lubello

Finalnie w tym roku, czy na koniec przyszłego będzie zawinięty szyld firmy w PL?

Andrew
@Lubello

Ja myślę że już w tym roku.

Adwocat
@Andrew

Podjęto już decyzję. Ten rok zwinięcie sztandaru, zacznie się od wyprzedania stockow, później ludzie, na końcu resztki majątku. Schemat

Kowalski
@Adwocat

Po takim roku wzrostów? Ha ha ha! konkurencja rozpisała nam plan!!!

Lic
@Kowalski

Przecież projekt nie osiągnął zera. Nie informowano cie?

Balc
@Lic

Obrot przeciez jest blisko zera ;-)

Gilbert
@Balc

Obrót nie, chodziło Ci o zysk który jest raczej ujemny.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

Biaaaatch
@Pytanie

O co pytasz w czasach pandemii

Roksana

p. Balcerek z Ketrzyna zostal zwolniony z pracy w Baywie. To dobry ruch. Wruce do handlu z nimi.

Postronny
@Roksana

Grzegorz przecież pracuje, nie kłam.

Oj chyba nie
@Postronny

Oj chyba nie

Ciekawy
@Roksana

A dlaczego został zwolniony ?

Postronny
@Ciekawy

...a jednak. Kolejna fala zwolnien. Tyle lat na minusie. Brak rozwoju. Mozna bylo sie spodziewac. Bay Bay Baywa

Postronny II
@Postronny

Z tego co wiem zatrudniono ośmiu nowych Handlowców, więc marzenia konkurencji że BayWa się wycofa pozostaną tylko marzeniem..

Klient

I kolejne zwolnienia na wschodzie. Pan tabelka nie zna litości...

Zostaw merytoryczną opinię o BayWa Agro Polska Sp. z o.o. - Brwinów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BayWa Agro Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy BayWa Agro Polska Sp. z o.o., to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, a 1 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BayWa Agro Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BayWa Agro Polska Sp. z o.o.