BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
100 lat temu powstał koncern BayWa AG. Wiek później obecna również 
w Polsce firma nadal służy rolnikom. Oferuje środki do produkcji rolnej oraz najnowsze technologie wspierające pracę na roli i ochronę środowiska.

#100latBayWa #BayWa #Baywa100Urodziny
Lutz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 godzin.
Były pracownik
 Pytanie

100 lat Baywa i z tej okazji 100 MLN EUR straty za 2023? Musimy sie bac?

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Od ponad 10 lat firma BayWa Agro Polska jest obecna na polskim rynku, wspierając rolników w ich codziennej pracy. Dziś chcielibyśmy podziękować naszym partnerom rolnikom za ich ciężką pracę i zaufanie, które nam okazują.

W obliczu obecnych wyzwań, chcemy wyraźnie powiedzieć: Jesteśmy z Wami! Wspieramy polskich rolników w ich walce o godziwe warunki pracy i uczciwe ceny za ich produkty. Solidarność w rolnictwie jest dla nas niezwykle ważna. 

#SolidarnośćRolników #BayWaAgroPolska #WsparcieDlaRolnictwa #DekadaWspółpracy #JestesmyZWami
anonim Nowy wpis
Inne
 Pytanie

W tym roku jakie jest zdanie doradców względem pracy? warto się o nią starać? Miedzy innymi rozwój mnie interesuje a podkreślają w opisie właśnie ten zawodowy. Czego można się nauczyć po kursach już w pierwszych miesiącach pracy?

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
 Szukamy do pracy 

Czas pracy: sezon: 01.03.2024 do 31.05.2024

 Zakres obowiązków:
     • Realizacja dostaw do klientów
     • Załadunki i rozładunki towarów dostarczanych i wysyłanych z firmy
     • Wydawanie towarów z magazynu,
     • Przygotowywanie towarów do wysyłki,
     • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami,
     • Obsługa sprzętu magazynowego,
     • Współpraca z działem sprzedaży
     • Dbanie o dobry stan techniczny pojazdu,
     • Dbanie i utrzymywanie porządku w magazynie.

 Wymagania:
     • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
     • Umiejętność pracy w zespole,
     • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych (UDT)
     • Prawo jazdy kat. B
     • Uczciwość, odpowiedzialność.

 Oferujemy:
     • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
     • Atrakcyjny system wynagradzania,
     • Możliwość przedłużenia umowy – umowa na czas nieokreślony

Zgłoszenia:

 kadry@baywa.com
#BayWa#PracaWBayWa
Rolnik Lubelskie
Inne

Dawniej nie było problemów z dostawą od was obecnie to przyjeżdżają niemili kierowcy towar często uszkodzony albo z kończącą datą ważności lub z opóźnieniem.

Pracodawca

@Rolnik Lubelskie

Dzień dobry, prosimy o szczegóły tej sytuacji i kontakt pod adresem mailowym: centrala@baywa.com Z góry dziękujemy!

anonim
Inne

A na tych wspominanych kierowców to są gdzieś powystawiane oferty? jedyne jakie teraz widzę te dla handlowców, ale tez nie piszą w nich za dużo o zarobkach czy tez ogólnych warunkach. jednak wymaga się 3 lat doświadczenia w branży agro. Jeśli tak to z jakiej podstawy teraz się startuje?

Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie BayWa Agro Polska Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Konsultant Ds. Obsługi Klienta?

Pracodawca

 Aktualność
Poszukujemy Przedstawiciela Handlowego na region Bolesławiec, Lubań , Zgorzelec, Legnica, Złotoryja, Lwówek Śląski, Lubin, Polkowice, Głogów, Jawor

Zakres obowiązków:
- sprzedaż produktów z działów: środki ochrony roślin, nasiona, nawozy
- realizacja ustalonego planu sprzedaży
- dbanie o dobry wizerunek firmy, utrzymywanie dobrych relacji z klientem
- raportowanie wyników pracy

Nasze wymagania:
- doświadczenie w pracy w charakterze przedstawiciela handlowego branży Agro minimum 3 – lata
- znajomość branży Agro, wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa
- znajomość rynku klientów
- komunikatywność, uczciwość, umiejętność organizacji pracy
- możliwość udokumentowania wyników swojej pracy
- posiadanie prawa jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie - lidera rynku w Europie
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, wysokiej klasy samochód służbowy (także do celów prywatnych), - niezbędne narzędzia pracy, ubezpieczenie zdrowotne
- szkolenia zawodowe
- po okresie próbnym, umowa o pracę na czas nieokreślony
- możliwość rozwoju i awansu zawodowego

Benefity:
- dofinansowanie zajęć sportowych
- prywatna opieka medyczna
- zniżki na firmowe produkty i usługi
Pytanie
 Pytanie

Czy pracodawca BayWa Agro Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracodawca
Pracodawca
@Pytanie

Firma BayWa Agro Polska dba o to aby pracownik czuł się motywowany i na miarę swoich osiągnięć wynagradzany. W systemie motywacyjnym, jako te najskuteczniejsze i najbardziej porządane, traktujemy premie i nagrody. Dodatkowymi korzyściami są dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna oraz zniżki na firmowe produkty i usługi. Działania propracownicze są dla nas nadrzędnym celem.

Izabela
Inne
@Pracodawca

Brzmi nieźle, a na jakiej podstawie przyznawane są premie? Trzeba zrealizować jakieś cele, czy to premie uznaniowe? Jak często są przyznawane? Chcę też podpytać o aktualne wolne stanowiska, firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Pracodawca

@Izabela

Pani Izabelo, prosimy o przesłanie aplikacji i przekażemy wszystkie informacje dot premiowania na spotkaniu.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie

Dlaczego tak duza firma Niemiecka na polskim rynku ma tak słabe opinie? Czy temat fuzji z inną firma jest dalej rozważany?

Pracodawca

@Zainteresowany

Opinie są różne, staramy się każdy "głos" poznać. Wiemy, że w przeszłości popełniliśmy pewnie wiele błędów, ale robimy wszystko, żeby wyciągać z nich wnioski i pracować nad ich poprawą. Jesteśmy otwarci na Wasze uwagi i komentarze Jeśli chodzi o fuzję, to czas pokaże. Wszystko jest możliwe ;)

Xyz
Były pracownik
@Zainteresowany

Pracowałem dłuugo w Firmie. Jedno czego jestem pewien to przełożonymi zostawali ludzie którzy nigdy nie powinni nimi być. Zwykli karierowicze. Nie powinni mieć ludzi pod sobą.... Nie pracuje już jakiś czas ale za Baywe jako grupę ludzi zawsze trzymam kciuki! Fajny projekt tylko potrzeba lekkich zmian :) A jak to pewien Mądry Człowiek mówi : nic nie jest tak pewne jak zmiany!

Pracodawca

@Zainteresowany

Firma BayWa Agro Polska dba o to aby pracownik czuł się motywowany i na miarę swoich osiągnięć wynagradzany. W systemie motywacyjnym, jako te najskuteczniejsze i najbardziej porządane, traktujemy premie i nagrody. Dodatkowymi korzyściami są dofinansowanie zajęć sportowych, prywatna opieka medyczna oraz zniżki na firmowe produkty i usługi. Działania propracownicze są dla nas nadrzędnym celem.

Pytanie
 Pytanie

Jak wygląda kwestia awansu w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Mobilny Doradca?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, W zależności, jaki region Pana interesuje. W niektórych naszych oddziałach, które są mniej obsadzone, jest możliwość awansu. Zachęcamy do aplikowania!

Artur
Pracownik

Duże nadzieje na kolejny dobry rok.. Premia kwartalna już została wypłacona.

Bartosz
Inne
@Artur

Fajnie, bo nic tak nie motywuje do pracy jak dodatkowa kasa. Powiesz ile było tej premii? Bo aż mnie zachęciłeś żeby wysłać CV.

Artur
Pracownik
@Bartosz

Kolego, praca popłaca, jak dobrze podziałasz - to zastrzyk w wielkości 2 pensji..

Andrzej
Kandydat
@Artur

Ja też jestem ciekaw, powiedz też przy jakich obrotach ta premia.

Arek
Kandydat
 Pytanie

Witam. Myślę o zmianie roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Przypuszczam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Grodziska Mazowieckiego. Proszę, napiszcie jak pracuje się w firmie BayWa Agro Polska Sp. z o.o.? Czy dobrze płacą? A może jest kantyna z dofinansowaniem? W fabryce Henkel codziennie zamawiałem posiłek z dofinansowaniem pracodawcy przez aplikację mobilną. Pozdrawiam Arek

Rolnik podk.
Inne

Dzień dobry Kiedyś w Baywa pracowali ludzie z wiedza , przyjeżdżali do mnie przedstawiciel, który posiadala wiedzę i umiejętności dziś odwiedza mnie człowiek który nie ma pojęcia o rolnictwie w dodatku kiedyś środki przyjeżdżały szybko teraz jedzą z lubelskiego i zawsze jakiś problem

Pracodawca

@Rolnik podk.

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Każda opinia jest dla nas bardzo ważna. Cały czas staramy się szkolić i pogłębiać wiedzę agronomiczną wśród naszych pracowników, aby relacje z naszymi Klientami były na najwyższym poziomie. Chcielibyśmy być pomocni, konkretnie w Pana sytuacji, dlatego prosimy o kontakt bezpośredni na maila anna.jaworska@baywa.com. Proszę dokładniej opisać Pana przypadek, bądź zostawić do siebie namiar, a my do Pana oddzwonimy. Pozdrawiamy, Zespół BayWa Agro Polska

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pytanie2
Kandydat
 Pytanie

Podbijam pytanie. Czy zainteresowani doczekają się odpowiedzi?

Pracodawca

@Pytanie2

Dziękujemy za zapytanie. Ludzie są dla nas najważniejsi i staramy się podchodzić do każdego przypadku indywidualnie zachowując procedury korporacyjne. Fundamentalne wartości BayWa Agro Polska to solidność, zaufanie i innowacja. Jeżeli chodzi o nadgodziny to zależy na jakim stanowisku i w jakim okresie. Potrzebujemy więcej informacji. Zachęcamy do kontaktu emailem, pisząc na adres opinie@baywa.com.

PH zachod
Pracownik

Jest dobrze. Tyle tu negatywnych opinii, po ponad roku pracy stwierdzam, że te opinie albo są opłacane albo konkurencja je wypisuje. Żadne moje obawy się nie sprawdziły.

Karolina
Inne

Cześć, czy jeśli chodzi o stanowisko magazynier – kierowca w BayWa Agro to preferowani są mężczyźni, czy kobieta też ma szansę na takim stanowisku? Jak to wygląda jeśli chodzi o załadunek/rozładunek, czy ciężko jest fizycznie?

Asia
Pracownik
@Karolina

Wyslij aplikacje to zobaczysz! Najlepiej bezposrednio do szefa dzialu. Ogolnie lipa ostatnio u nas bo 2020 to kolejny rok z strata. Zarzad mowi ze tym razem ‚tylko‘ 2 mln ale ciezko w to uwierzyc.

Byly
Były pracownik
@Asia

Chyba bym pomnożył min x3 :)

Obecny
Pracownik
@Byly

a ja bym wieści z netu dzielił przez 3 :)

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy BayWa Agro Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pracownik
Pracownik
@Pytanie

tak, nie ma problemu!

Ewa Balcerek
Kandydat
 Pytanie

Od dawna się w sumie nie wypowiadaliście tu na forum a ja zajrzałam by dowiedzieć się czegoś odnośnie aktualnych warunków zatrudnienia w Baywa Agro. Czy coś się zmieniło w firmie na przestrzeni ostatniego roku? Zaszły jakieś zmiany np. w wynagrodzeniu lub benefitach? Jest lepiej/gorzej? :) czy wynik dalej na Minusie? :)

Wiarygodny
Pracownik
@Ewa Balcerek

Wiarygodne źródło informuje, że ostatni rok był bardzo dobry, a firma jest na plusie.

Handlowiec
Były pracownik
@Wiarygodny

7 lat chudych to teraz 7 lat tłustych. Brawo Bajwa.

Karolina
Inne
@Wiarygodny

Jak to, że firma BayWa jest na plusie wpłynęło na jej pracowników? :) Warunki się jakoś zmieniły z tego powodu?

Adam
Inne
 Pytanie
@Karolina

Nie, bo nie jestesmy na Plusie. 9 lat na rynku i co z tego? Tyle pracy...

Lubelski Klient
Inne

Baywie już chyba się skończyli handlowcy gdyż wysyła w teren magazynierów i kierowców by sprzedawali , raczej trzeba będzie poszukać firmy z lepszymi doradcami bo na nich nie ma co liczyć ......

Ja
Inne
 Pytanie
@Lubelski Klient

Skąd ma Pan takie informacje?

Andrew
Inne
@Lubelski Klient

Jeżeli wyrzuca się dobrych pracowników bo nie są w stanie zrealizować planów z kosmosu to tak jest.

Były
Były pracownik
@Lubelski Klient

Nie wiem jak jest teraz ale w przeszłości ceny produktów były wysokie, logistyka centralna a skupu nie było. Zaczynali w 2014 roku więc dużo czasu mieli żeby to ogarnąć i pewnie wszystko pozmieniali bo to zła koncepcja była. Pewnie trudno im zatrudnić handlowców , którzy w tych czasach nie chcą zmieniać pracy tym bardziej, że firma nie miała najlepszej opinii na rynku. Pomimo tego życzę powodzenia w budowie wielkiej bajwy.

Zostaw merytoryczną opinię o BayWa Agro Polska Sp. z o.o. - Brwinów

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy BayWa Agro Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy BayWa Agro Polska Sp. z o.o.?

    Kandydaci do pracy w BayWa Agro Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BayWa Agro Polska Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii