BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki

Opinie o BayWa Agro Polska Sp. z o.o.

Kkk

Pójście tam to życiowy regres. Pod każdym katem

Nicker

Ostrzegam przed tą pseudo firma. A jeśli chodzi o człowieka z tabelkami to fakt chłop nie ma zielonego pojęcia. Nie polecam

Kolega

W Polsce, w której nie było mieszczaństwa, nie było gospodarki wolnorynkowej, jest konsekwencją chłopskiej nędzy. Wartością była i jest rzecz materialna .Zarządzanie w tej firmie nie może być niemieckie i porównywanie nas do zachodnich kolegów jest śmieszne. Większość Polskich firm ma podobne standarty ponieważ jesteśmy narodem chłopskim

John

Baywa Polska z Baywa w de ma wspólne tylko logo nic więcej. Oni nic nie mają tutaj w Polsce :) biuro - wynajem - auta - leasing - magazyny - wynajmowane ... jeden dzień i firmy nie ma :) Towary na max rabacie są i tak droższe niż w pierwszym lepszym sklepie na wiosce. Z czegoś trzeba tych dyrektorów utrzymać. (1 dyrektor na 5 pracowników w terenie :). Jest nawet taki jeden na wschodzie co nic nie sprzedaje a robi tylko tabelki :) zresztą taka miał ksywkę w poprzedniej robocie ;) Majle to on pisał o 23 w niedziele żeby o nim nie zapomnieć. Wyobraźcie sobie dyrektora spoza branży, który jak obejmował to stanowisko to nie wiedział co to Roundup i to on oceniał ludzi;). Ogólnie żenada. Rotacja pracowników to średnio 30 % handlowców raz na pół roku a biora to nikt już nie wie. Najśmieszniejsze jest to że twoich potencjalnych klientów weryfikuje...monachium :) Jeszcze chcą numery ksiąg wieczystych od Polskich rolników..ciekawe po co ;) Ogólnie ostrzegam :) / Jako pracodawca ok jeśli chcesz stracić swoich klientów z którymi handlowałeś :) aaa zapomniałem.... masz zrobić 3 mln obrotu..ale po przelicznikach np 0,5 także musisz nahandlować 2-3 razy więcej niż normalnie :)

piotr

pracowałem krótko tzn o wiele krócej niz w innych firmach gdzie pracowałem 5 - 7 lat. ale zachciało mi sie lepszego chleba. Kasa fajna auto tez. w teren i pierwsza niespodzianka - ceny towarów.. nastepnie druga niespodzinaka - robienie zdjec gospodarstwom ..... paranoja. w koncu trzecia niespodzianka wnioski o limity kredytowe które sa w wiekszosci odrzucane bo klient ma kredyt na maszyny ziemie czy cokolwiek innego. a to ze płaci sumiennie za faktory od klikunastu lat? nie wazne. generalnie jest jest jeszcze kilka zarzutów mniej kłujących w oczy ale nie chce juz opisywac tej firmy bo na sama mysl robi mi sie niedobrze. zmarnowałem pół roku pracy dla nich gdzie handlowo cofnałem sie o kilka lat tracac klientów. Jak najdalej od tej firmy

Romualdo

Chcesz sie wykazać w handlu? Idź do Baywy. Dostaniesz ten sam produkt 15% drożej niż u konkurencji o tej samej nazwie. Co z tego ze masz Aurisa jak masz limit km plus cię spuszcza jak nie znajdziesz frajerów na towar. Nie na darmo 4 znajomych rolników z Niemiec mówiło mi ze o Baywie w Niemczech mówi sie per "złodzieje"

Jacektromp

Dramatycznie wysokie ceny środków,nawozow. Po prostu brak narzędzi do pracy. Nie robisz planu, a cieżko robić przy takich warunkach - redukcja pensji i juz zarabiasz jak w normalnej firmie. Błędem zycia było pójście tam

hellen

Jak dlugo pracowaleś i na jakim stanowisku?

Zostaw opinię o BayWa Agro Polska Sp. z o.o. - Grodzisk Mazowiecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BayWa Agro Polska Sp. z o.o.