Astrum-Wibram

Pruszków

Opinie o Astrum-Wibram

oszukany

Zdecydowanie odradzam firmę Astrum Wibram. Serwisowałem automatykę do bramy wjazdowej w tej firmie. Zainstalowano uzywane komponenty, nie od mojego modelu automatyki, które po 8 miesiącach uzytkowania popsuły się. Zgłośiłem reklamację, która została odrzucona. Zaproponownamo mi natomiast ponowny odpłątny serwis bramy. Z ciekawości sprawdziłaem jaki jest koszt kondensatora, który uległ awarii: 5,20 PLN. Samodzielna wymiana kondensatora to 30 min lub u konkurencji 50 PLN. Firma Wibram montuje używany, nie pasujący do modelu bramy i kasuje 300PLN - czas trwania serwisu 1 tydzień. Przestrzegam przed naciągaczami.

remont

jak widać, nie zawsze firmy się wywiązują z tego, co powinny. Choć umowa w końcu powinna do czegoś zobowiązywać, szlag mnie trafia jak widzę co się na rynku pracy dzieje i nie zapowiada się, by było lepiej.

A1

Przestrzegam przed tą firmą - do podpisania umowy jest super ale potem partactwo. Warto poszukać profesjonalistów z resztą tańszych

Robert

Nie polecam tej firmy pod kątem sprzedaży jak i montażu bram,od prawie pół roku brak dokończenia usługi.Przed zakupem i zapłatą miło kulturalnie i profesjonalnie, a po montażu nie dokończonym już czar prysł. Pozdrawiam

Firemaker

Nie mówimy o pani właścicielce ale osobie tytułującej się mianem Dyrektora ;) co w rzeczywistości jest mruganiem oczkami i udawaniem super profesjonalistki przy pani [usunięte przez moderatora] ;) (aż dziwne że ona tego nei widzi) oraz zamiataniu swoich pomyłek pod dywan ewentualnie zrzucaniu ich na inne osoby ;)

zadowolony

jak ktoś nie pracuje tylko udaje to wszędzie będzie mu źle. Weź się gościu lepiej do pracy, a dyrektorkę zostaw w spokoju, bo grzeszysz!!

Duży

Zero poszanowanie pracownika i jego efektów. Dyrektorka zarządzająca firmą totalna [usunięte przez moderatora], aż przykro pisać.

Zostaw opinię o Astrum-Wibram - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Astrum-Wibram