logo Stokrotka Sp. z o.o.

Stokrotka Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Stokrotka Sp. z o.o.

Pracownik 2017-03-05 22:02
Ta sieć to wyzysk pracowników którzy bardzo ciężko pracują a im pieniądze kradną umowa na miesiąc i dowidzenia kasetek nie każą liczyć bo szybko na kase a potem w kasetce braki kto te pieniądze kradnie z kasetek czas sprawdzić na monitoringu jest taka firma co się tym zajmuje i wychwyca złodzieja pieniędzy z kasetek kasjerom brak szacunku dla ludzi którzy pracują.Wstyd.
nji 2017-03-06 04:46
Jak to możliwe? Teoretycznie każdego dnia musi być policzona co najmniej jedna kasetka kasjerska, właśnie po to, by mieć kontrolę nad zaliczkami. Nie może być liczona ciągle jedna. Więc ewentualne braki powinny być monitorowane na bieżąco...?
star 2017-03-06 17:02
Pracujcie w normalnym tempie a nie z wywieszonym językiem!!! Nie biegajcie i nie dźwigajcie ponad swoje siły!!!! Nie przejmujcie się jeśli nie zdążycie czegoś zrobić bo czasu za mało!!! Nie dajcie się wykorzystywać lecz pracujcie tak aby zachować swoją godność i zdrowie!!! To WAS pracodawca powinien szanować bo do pracy w handlu jest niewielu chętnych.Jesteście na wagę złota.Wy rządzicie i stawiacie warunki a nie pracodawca, bo bez was jego sklepy padną!!! Nie bójcie się powiedzieć NIE i powiedzieć MAMY DOSYĆ WYZYSKU!!!!
fuj 2017-03-06 17:07
to prawda.To co możesz zrobić to dokładnie czytaj raport który podpisujesz. Jak kierownik świnia to łatwo Cię oszuka,bo wpisze byle co i Twoje manko trafia do jego kieszeni.
Na kasie trzeba pracować szybko bo tego wymagają ale odpowiada za manko kasjer!!! Wstyd i żenada Stokrotko!!!
Margaret 2017-03-06 21:46
Najlepiej wszystkich obwiniać o wszystko Wy jesteście genialni i nieomylni. Poje bało was wszystkich!
Fuj 2017-03-06 21:54
jesteśmy omylni bo pracujemy w dużym tempie i często głodni i zmarznięci. Przychodzimy na 6 tą do pracy a przerwa nie wcześniej niż o 12 tej a często później!
Margaret 2017-03-07 07:59
To już twój problem. W domu jedz śniadanie jak w pracy nie ogarniasz :-).
Wkurzonastokrotka 2017-03-07 12:08
A weź pracuj w swoim tempie, jak masz masę ludzi do obsługi, do tego towar do rozłożenia, a jak ty tego nie zdążysz zrobić to przechodzi na drugą zmianę, gdzie dziewczyny się wkurzają bo też mają masę ludzi i kupe towaru. Nabiał stoi bo wykładasz warzywa, trochę wyłożysz idziesz na kasę, dalej wracasz na warzywa, to co zrobiłaś już tego nie ma bo już rozebrane, dokładasz, wracasz na kasę, patrzysz nabiał też już trzeba iść dołożyć i tak się tłuczesz między warzywami, kasą a nabiałem i tak wkoło, na mięsnym dziewczyny tak samo 2 na zmianie, ludzi masa, stoją nosami kręcą, bo tylko 2 osoby obsługują,a gdzie podokładać do lady? przyjąć towar? jest nas za mało, żeby nie pracować z wywieszonym ozorem. Bo później nie dość że słuchamy od współpracowników to jeszcze od kierowniczek. Zdjęcia robią pieczywu i ladom na mięsnym, nie wiem po co, jak to i tak cały dzień nie wygląda. Niech sobie zrobią jak siedzą i wymyślają durne promocje na aktywną żeby dojechać ludzi
Ona 2017-03-07 14:09
Pracowałam w innej sieci handlowej i z rozliczeniem niebyło braku w kasetce a jak przyszłam tu to się okazało ze są braki a po rozliczeniu dzien wcześniej było ok czy może mi ktoś wytłumaczyć jak to jest.
Była 2017-03-07 14:45
W karpaczu jest cały czas są łamane przepisy bhp przerwy sciąganie kasierek zkas po czasie wychodzenie z pracy po czasie itd .
riki 2017-03-07 15:40
Mądrala z Ciebie ...Co z tego że o piątej zjem .Do 12 tej jest siedem godzin!!!!...To żenada że nie ma przerwy po czterech godzinach@!!! A w ogóle to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więc warunki obozowe!!! Ha ha ha
fru 2017-03-07 15:45
O to właśnie chodzi aby to ignorować.Pracować i nie przejmować się resztą.Niech zatrudnią więcej ludzi bo tyramy jak za trzy osoby....
Wkurzonastokrotka 2017-03-08 20:11
każdy chciałby wychodzić z pracy o określonej porze, mogąc pracować na spokojnie ale się nie da bo powstają kłótnie między nami, zarząd ma to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] e pracownicy klną na siebie, ma być zrobione, a jak jest, to znaczy że ludzi jest wystarczająco dużo, a jak jest wystarczająco to trzeba kogoś wywalić bo po co mają ludzie mieć przerwy jak mogą potykać się o własne nogi biegnąc do towaru, a kanapkę nosić w kieszeni.
niki 2017-03-09 15:51
a u nas w toruniu dali 100
dxx 2017-03-09 16:30
co 100???
Wkurzonastokrotka 2017-03-10 10:25
dostaniesz za urlop dodatek w wysokości 12 zł hahahahaha
xyz 2017-03-10 12:00
Pytanie, czy ktoś tak jak ja dostał gołą wypłatę bez dodatku za pracę w nocy?
Ja 2017-03-10 13:17
Wypłata 1677.kasjer sprzedawca.
Lola 2017-03-10 18:04
W karpaczu niejeden pracownik odszedł bo niekazali liczyć kasetek a po czasie się okazało ze.są braki w kasetce dlaczego się tak dzieje i nikt tam niechce iść pracować.
Ja 2017-03-10 18:52
Gdzie jest moja premia -ja pytam?
oln 2017-03-11 09:25
Premii nie zobaczysz człowiek zarabia teraz mniej niż przed tymi ich durnymi podwyżkami ŻENADA jakaś
Asia 2017-03-11 13:14
Bardzo mily pan pracuje na dziale miesnym w sosnowcu w plazie
Wkurzonastokrotka 2017-03-11 23:23
ja zarabiam wiecej bo moja szefowa nie dawala mi premii tylko swoim przydupasom
Łukasz 2017-03-12 09:17
Poczuła konkurencję i wygryzła tych co miała wygryźć ( pewnie dlatego ma takie problemy z wagą ) z pewnością długo utrzyma się w tym sklepiku a biedny kierownik oberwał. Marku więcej chyba miałeś pojęcia co się dzieje w sklepie niż całe kierownictwo xD

Warkę się pije długo xD najbardziej antypatyczna osoba jaką znam :)
Klient 2017-03-14 12:21
Jestem z karpacza gdzie jest ta miła pani która zawsze doradziła i jest miła na kasie i zawsze uśmiechnięta zauważyłem jej pracowitość kiedy nie przyszłem na zakupy to zawsze pracowała to żadkość w tym sklepie zeby taka osóbka tak pracowała mowa o pani Roksanie.
kiero1 2017-03-14 17:51
jak wam nie pasuje to sie zwolnijcie, CV codziennie napływają
Wu 2017-03-14 21:12
Jasne CV napływają i co z tego? Jak ludzie już na okresie próbnym składają wypowiedzenia i idą na zwolnienia.
???? 2017-03-15 01:00
HAHAHA !!!!!!Gdzie tak napływają?! Na pewno nie w Stokrotce !!!!ogłoszenia wiszą od ponad pół roku a chętnych do pracy niestety nie ma jak się jakiś nieborak znajdzie to góra miesiąc i się zwalnia ...ciekawe dlaczego?!
haha 2017-03-15 11:31
To dlaczego robicie łapanki w Urzędzie Pracy jak macie tyyyyylu chętnych do pracy?
anna 2017-03-16 21:40
masz racje ze jest jakas nagonka z bezrobocia,bo ja mieszkam w tarnobrzegu i tam caly czas wisi ogloszenie o prace a chetnych brak albo po miesiacu juz pracownika brak cos w tym chyba jest .pozdrawiam.
anna 2017-03-16 21:40
Madeline 2017-03-17 01:36
To niezły przykład daje... Nie wiem z jakiego to miasta, ale warszawskich Stokrotkach nie przeszłoby to. Tam kierownik niestety musi zapierniczac po sklepie jak mały samochodzik żeby sprostać wymogom rko(warzywa,piekarnia,rozkładanie palet). A jak trzeba to i na kase musi usiąść. Takie wymogi wydajnosciowe,że nigdy nie masz odpowiedniej ilości ludzi na zmianie i w praktyce wszystko robisz sam, a reszta jest tylko z doskoku. Często zastanawiam się co za buraki siedzą w tym zarządzie i na jakiej podstawie obliczają to wszystko, bo ni jak to się ma do rzeczywistości
Madeline 2017-03-17 01:42
To zapraszam do pracy w Stokrotce na stanowisku kasjer. Przekonasz się wtedy na własnej skórze o czym mowa
Ttt 2017-03-17 01:48
Ale to nie jest wymysł kierownictwa sklepów tylko osób nad nimi(np Tso) same się krzywią jakie to głupie jest. Kierownik ma nie mniej przesrane niż pracownik bo za każde potknięcie i niedopatrzenie przez pracownika odpowiada przed rko i mrdo. A takie konfrontacje do miłych nie należą.
ziuta 2017-03-17 09:14
Pracuję w Stokrotce od 2,5 miesiąca ( dział mięso). Mam dość! Jedno co słyszę od kierowniczek to słowo SZYBCIEJ!
kiero1 2017-03-17 09:39
Mowie o województwie lubelskim, tu dla ludzi to zaszczyt pracować, stała praca, kasa na czas. A w pracy jak to w pracy ma być ciężko i o tym mówi sie na wstępie
Wkurzonastokrotka 2017-03-17 10:00
Nikt nie kazał im obejmować takiej funkcji...
kaŚka 2017-03-17 18:43
Popracuj trochę dłużej na tym stanowisku i bądź sama na dziale jedna zmianę np wtedy kiedy jest do zrobienia gazetka to wtedy powiesz ze masz dość pracy w stokrotce
stokrotka 2017-03-19 20:11
JA 2017-03-20 09:50
Pracodawca ma nas głęboko ,tylko gonią do roboty ma być zrobione i nic nikogo nie obchodzi że rok temu na sklepie było zatrudnionych 34 osoby a teraz jest 24 tyle etatów skasowali bo nie ma obrotu tłumaczenie , a towar jak przyjeżdżał średnio po 15 palet dziennie to nic się nie zmieniło .Wszystko robi się biegiem czasami nie ma możliwości zejść na przerwę albo jesteś zganiana z przerwy bo kasjerka musi kolejki rozgonić . A co do zarobków to nędza miały być podwyżki a ja lutową i marcową pensje mam mniejszą niż styczniową i gdzie ta podwyżka, chyba sobie zarząd zbiera na premie półroczne tak jak w tamtym roku pobrali kasy a szarakom dali po 100 zł brutto ale wielka podwyżka
checkit 2017-03-20 13:15
Wie ktoś może, jak wygląda praca na stanowisku specjalisty ds. rozwoju rynku? Rekrutują teraz na te stanowiska w różnych częściach kraju.
Pracownik 2017-03-20 13:27
Zabrać ala kierownikom rejonu samochody i dać na bilety to zobaczymy jak będą podchodzić do pracy anie kasierom ochłapy i każą pracować jak niewolnikom a kierownik sklepu tak naprawde nic nierobi tylko wszystko robią kasjerzy przyjmują dostawe rozkładają towar sprzątają a kierownicy siedzą i kawe popijają i się drą szybciej niech tą pracą wreszcie ktoś się przyirzy .
lol 2017-03-20 16:38
swieta racja ze kierownicy nic nie robia tylko pija kawe , ale ludzie po co tam jeszcze jestescie ja juz dawno to rzucilam i mam swiety spokoj i polecam to takze wam , a za kirownikow to powinna sie wziasc gora , ale udaja , ze nic nie widza .
Gospodarz 2017-03-20 22:03
Nie wiem na jakich sklepach pracujecie ale u mnie z-cy zapieprzaja tak jak my i wcale im nie zazdroszczę bo jeszcze ciągle obrywaja od góry.
Realistka 2017-03-21 19:57
Tylko się nie rozpłacz. Podaj adres podeślemy swoich zastępców na szkolenie.
anonimus 2017-03-21 21:07
Ty tak serio te brednie piszesz?? podasz publicznie swoje dane gdzie jesteś kierownikiem??? nie jestes taki anonimoy jak Ci się wydaje de...u...
Stokro 2017-03-22 11:12
Ja jestem zatrudniona na pół etatu ale godzinowo na cały w marcu196godz a premii absencyjnej dostaje 100 i gdzie tu sprawiedliwosc
Ok 2017-03-24 17:28
U nas premia dla pracowników 25zl- kierownik jak przekazywał nam tą informacje to aż mu przykro było i wstyd za tą kwotę i sam nie wie dlaczego i co i od nikogo nie może uzyskać informacji dlaczego tak jest pisał dzwonili i nic...
stokrotka 2017-03-24 21:04
Realistka 2017-03-24 22:20
A my mamy 50 zł. Ciekawe ktoś tu nieźle sciemnia
Chyba ich dobrze szkoła w wciskaniu kitu ,bo działa SZACUN
Zostaw swoją opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka Sp. z o.o.