logo Stokrotka Sp. z o.o.

Stokrotka Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Stokrotka Sp. z o.o.

bbbbbb 2016-10-27 14:48:27
Masz na myśli nasz sklep na Młynarskiej ?
Maggy 2016-10-27 18:12:12
Nie są także inne miejscowości z Stokrotkami
Ted Bundy 2016-10-28 23:31:08
Stokrotka 217 Bydgoszcz - mobing i poniżanie pracownika spodziewajcie sięlicznych skarg do licznych instytucji inspekcji pracy i Lublin będzie poinformowany szczegółowo.
Margaret 2016-11-02 04:59:48
Okres próbny trwa 3 miesiące. Po takim czasie można już stwierdzić czy ktoś się nadaje do pracy a kto nie. Przyczyn Twojego zwolnienia może być wiele. Może byłaś zbyt powolna na kasie, albo nie dawalas sobie rady na sklepie. Szybkość,zwinnosc i pracowitość to podstawa. Takich ludzi szukają w stokrotkach ,a nie POPIERDUŁEK, które mają wszystko w nosie.
Szczecinianka 2016-11-02 19:27:41
A teraz z innej beczki jak co roku organizujemy sobie imprezę integracyjną w knajpce przez nas wybranej, ale okazuje się że w tym roku impreza nie może się odbyć w knajpie bo firma nie sponsoruje jedzenia i alkoholu. Opiszcie co o tym sądzicie.
Margaret 2016-11-03 15:29:49
Pół roku temu weszła zmiana ,że nie trzeba podawać przyczyny zwolnienia pracownika. Dla kierowników to lepiej,bo nie muszą się kadrowej tłumaczyć. A taka guła to już powinna wiedzieć co było nie tak skoro kierownik go nie chce.
Margaret 2016-11-03 15:36:12
A co będziecie obrzerac sie i opijać ! Za robotę się weźcie :-). Lublin jakoś musi zaoszczędzić na talony świąteczne. :-)
pracownica 2016-11-03 18:11:21
Ja ci nie ubliżam i cię nie obrażam, więc daruj sobie.
Monika 2016-11-03 23:38:07
To prawda ...Ludzie z kilkuletnim stażem się zwalniają !!!!!Nikt z tymi ludżmi nie rozmawia ,nie stara się zatrzymać ,nie pyta dlaczego? Stokrotce nie zależy na stałym pracowniku chcesz to spadaj poszukamy sobie kogoś za Ciebie ,nieistotne że się nie nadaje ale ma za to 2 grupę,rączkami nieporanie rusza ,ale rusza HURRAAAA!!!!A gdzie standardy?w naszym sklepie są sami inwalidzi i apt !!!!!!Nie ma komu rozkładać fiszek bo nikt nie zna procedur!!!!warzywa,nabiał,wypiek jak wymagać od apt lub inwalidów cokolwiek jak oni tylko na kasie !!!!!!Ja pracuję już od 7 lat i takiego syfu jeszcze nigdy nie było , to są moje ostatnie dni w Stokrotce !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Złożyłam CV do Biedronki i z otwartymi ramionami mnie przyjęli ,większe pieniądze,normalny RKO, zero pracy charytatywnej ,wybija Twoja godz. spadasz do domu ,a nie jak w Stokrotce ...wybija Twoja godz.czas do domu a tu kierownik notuje ...po premii nie udziela się !!!!!
Pelaśka 2016-11-04 14:14:37
Szybkość i zwinność? małpy niech zatrudnią,mniej wymagające i tańsze.
Wszędzie juz płacą lepiej niż w Stokrotce.
Michalina 2016-11-06 20:13:38
Szczecinianka a skąd masz takie informacje? Kiedy to weszło?
Sądzę że spotkanie się w jakimś lokalu na drinka po pracy z całym zespołem to rewelacyjny pomysł. Z tego co wiem to przydział na pracownika to ok 100 zł. Więc co innego można zorganizować dla pracowników ,którzy są w różnym wieku i wykorzystać w 100% dofinansowanie jak nie spotkanie w barze. Przecież taka 50 czy 60 nie pójdzie do parku trampolin czy na kregle, a taka 20 czy 30 nie pójdzie do teatru czy muzeum. Najlepsze rozwiązanie było spotkanie w lokalu. Muszę się dowiedzieć czy to prawda,bo u nas planowana integracja ma byc w połowie grudnia.
Szczecinianka 2016-11-07 10:24:47
Mieliśmy już zaklepany lokal i nagle telefon z Lublina że od tego roku zmienili zasady i musimy zmieniać plany. Tylko jak to się ma do imprezy wiosennej kierownictwa jest picie, żarcie i nawet didżej. A szaraczki mają zasuwać i cicho siedzieć! Zero szacunka dla ludzi .
IzzikSchizzik 2016-11-08 20:58:48
Margaret, a Ty kto???? Kierowniczka czy wolontariuszka?? Za wolna, za słaba, tak, to prawda, w tym kołchozie trzeba bab z jajami i debili do pracy, a nie ludzi, którzy chca normalnie pracować. Ktoś chciał laskę bez mydła wziąć, a Ty jeszcze stajesz w obronie tyranii... Żenada..
IzzikSchizzik 2016-11-08 21:06:04
Daj spokój, Pracownica, po Margaret od razu czuć, że kobita zajęcia w domu nie ma i praca praca praca... A może w domu cicho siedzieć musi to w robocie się wyżyje.. Tak myslałam, że lodzia z Lublina.. Ciesz się, że długo tam miejsca nie zagrzałaś.
IzzikSchizzik 2016-11-08 21:07:58
W Lublinie na integrę trzeba było przynieść jedzenie... bez komentarza
IzzikSchizzik 2016-11-08 21:13:05
No i za rok to na integrę będziecie musieli szukać miejscówki po domach u siebie na wzajem..
Luki 2016-11-10 16:55:28
Szkoda,że nie pracowaliście w jakieś Stokrotce w łodzi, zdrowie i psycha siada.
Dorota 2016-11-10 23:19:25
Stokrotka hmm..JEDEN WIELKI SYF!!!!!! Jak można nie mieć ubioru roboczego dla pracownika?!papier toaletowy lub worki na śmieci to rarytas dla tej firmy !!!!Personel z kilu letnim stażem (a jest już na wymarciu)zapierdziela za kilka osób bo Stokrotka postanowiła przyjmować wszystkich jak leci bez szkoleń ,no tu się zgodzę po co szkolić jak po zobaczeniu pensji zaraz się zwalniają!!!Stokrotka stała się taką luką dla ludzi szukających normalnej pracy.Co z tymi co mają kilkuletni staż?Pensja się czarodziejsko cofa !!!!trzy lata temu zarabiałam więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zapierdzielam za apt i ludzi z orzeczeniem bo jedni tylko kasa drudzy nic nosić nie mogą!!!!Obowiązków coraz więcej,personelu coraz mniej !!!W Stokrotce tylko ludzie którym do emerytury brakuje zostaną reszta ucieknie gdziekolwiek !!!!Czy ktoś słyszał o cofających się pensjach z roku na rok?
Ignes 2016-11-11 00:10:02
To się do mediów nadaje ,UWAGA TVN ?
anonimus 2016-11-11 15:06:25
to co tam jeszcze robisz??? jesteś dorosła i widzisz źe pracodawca ma inny pomysł i nie będzie w Ciebie inwestował bo zatrudnia osoby niepełnosprawne za ktore dostaje kasę.... Ludzie co was trzyma w Stokrotce bo ja tego nie pojmuję... nie zarabiacie duźo, zasuwacie za 2 czy 3 osoby, nikogo nie interesują w firmie wasze problemy bo to Wy przedmówcy macie zapitalać na pensję góry...
MARTA 2016-11-14 23:04:15
JESTEM MIESZKANKĄ FELINA. W STOKROTCE ZAKUPY ROBIĘ OD POCZĄTKU JEGO POWSTANIA .CHCIAŁA BYM POCHWALIĆ P. KASIĘ KTÓRA W STOKROTCE PRACUJE DOŚĆ DŁUGO /NIE NALEŻY DO SZCZUPLUTKICH/ PRZEWAŻNIE NA KASIE ,JEST BARDZO MIŁA ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA ,ŻYCZLIWA ,CHĘTNIE PODCHODZĘ DO KASY W KTÓREJ SIEDZI PANI KASIA STALA KLIENTKA

PS.ZA MAŁO MAŁYCH WÓZKOW
Gosia 2016-11-15 00:13:24
a co ma wózek do Pani Kasi która na kasie siedzi??????O jej pracę niech się Pani nie martwi bo nikt jej nie zwolni ,nie ma ludzi do pracy za taką jałmużnę i taki zapierdziel jaki jest w tej firmie
PS.Droga Pani w Stokrotce sraj taśmy brakuje i innych podstawowych rzeczy ,personel chodzi w łachach po kilku osobach które uciekły do lepszego pracodawcy który szanuje swój personel
Kasia 2016-11-15 01:19:57
Masz rację ,czas na zmiany 7 lat w tej chorej firmie wystarczy !!!! Kredyt mnie trzymał i umowa na czas nieokreślony nic więcej!!!!!Bałam się zmian ,ale po tym co widzę jak ludzie są szczęśliwi po odejściu ze Stokrotki zaryzykuję
IzzikSchizzik 2016-11-15 17:07:07
a co ma zwykły klient do srajtaśmy albo braku ubrań roboczych?????????????? myslisz, że któregoś z nich to obchodzi, czym podcieracie tyłki, skoro jej brak???? klient tam przychodzi na zakupy i oczekuje właśnie tego, że obsłuży go jakaś miła i uśmiechnięta "pani Kasia", a nie sfochowanej miny niepodtartego tyłka. jak wam ta praca tak bardzo nie pasuje, to droga wolna...
aaaa 2016-11-15 22:56:00
Mam nadzieję że w końcu ktoś się ta Panią zainteresuje . Zniszczyła wiele osób odeszły kajzerki, panie z miesnego rko zabrał jedna kierowniczke pozostałe uciekly. Okłamuje cały czas regionalnego i na stawia gp przeciwko mam , robi wszystko aby utrzymać się na stołku . Grafik układa tak zeby na zmianie bylo malo ludzi robi to celowo żeby nas wykończyć .
Anna 2016-11-16 02:43:15
Haha...no chyba by Pani nie chciała kupować żywności u śmierdzącej kasjerki z niepodtartym tyłkiem i pachnącej potem odzieży, bo pracodawca tego nie zapewnia !!!!Dlaczego ta kasjerka ma być uśmiechnięta i zadowolona ?!Może troszkę zrozumienia dla tych ludzi !Co do drogi wolnej ,ludzie masowo uciekają ze Stokrotki ,jako klient powinna Pani zauważyć ciągłe zmiany personelu
sissi 2016-11-17 14:20:41
Dostałam ofertę do nowo powstającej Stokrotki .
Mam dwa pytania .
Cięzko tam dostać pracę ?
Jaką umowę się dostaje -na cały ,pół ,3/4 etatu jako początkujący ?
P.s zaznaczam ,że w sklepie już pracowałam ,więc nie jestem taka pierwsza z łapanki .

Dziekuję za odpowiedzi
Pozdrawiam .
IzzikSchizzik 2016-11-17 14:52:52
Przykro mi Aniu, nie jestem klientem, a byłą pracownicą, odeszłam po 3 mc umowy próbnej, a decyzje podjęłam po 3 tygodniach od rozpoczęcia pracy. W handlu pracuje 20 lat, znam realia i nie daje soba pomiatać. A klienta naprawdę nie interesuje fakt, że nie macie czym sobie tyłka podetrzeć ;). Musisz być młoda i niedoświadczona, jeśli wierzysz, że klienta coś to interesuje.... Po prostu przychodzi, kupuje, narzeka, pisze(jak Wy tutaj), odchodzi i przychodzi ponownie na zakupy. A będzie przychodził, bo ma taniej kosztem tego Waszego papieru toaletowego.. :) Gdyby było inaczej, droga Aniu, ten bajzel już dawno by upadł, a jak widać, ma się dobrze... Nie chcę nikomu z Was ubliżyć, broń boże, znam handel od podszewki, ale czasem jak to czytam, to widzę w Was masochistów, a nie ludzi, którzy NAPRAWDĘ maja dość stokro.. Zupełnie jak głupia baba, która bita przez chłopa skarży się i płacze, ale ....
Sprzedawca 2016-11-19 12:17:23
Słowa kierownika " Nikt Cię tu nie trzyma możesz iść do biedronki nikt nie powinien się czuć ważny w tej firmie jakby coś" Nie licz na nic więcej tylko pokornie ryraj polski niewolniku...Cokolwiek chcesz wnieść do firmy od siebie zaangażowanie w jednej chwili kierownik potrafi Mnie zdemotywować. "nie masz swoich obowiązków lub nie bądź taki mądry tu są inni mądrzy" Fakt jest taki że starzy kierownicy nie są nauczeni pracy tylko lapią w biurach jak jest źle przez telefon a 2 godz przed końcem zmiany wielka mobilizacja. Pamiętajmy że ryba psuję się od głowy. Gdzie motywowanie pracownika są kary upomnienia ostrzenia a ta śmieszna pseudo premia. Żal . Brak stabilizacji każdy przychodzi z sercem na ramieniu gdy tylko kończy mu się umowa, zwalnia się doświadczonych i ambitnych ludzi by zastąpić ich zielonkami. Polityka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to każdy pracownik w szczególności zaufany...Co to jest ... Rozwój i awanse to ładnie wygląda na papierze w socjalu na tablicy. Atmosfera w sklepie można pokroić, każdy na każdego donosi.
Na pohybel RKO
Ja 2016-11-19 12:41:20
każdy zdaje sobie sprawe że w miejscowości o której jest mowa nie ma nic tylko same sklepy 2 biedro tesco lidl i zakłady budowlane żabki czy lokalny oligarcha z hasłem na drzwiach swojego biura "Ta firma powstała bez Ciebie i bez Ciebie istnieć będzie" Nie ma perspektywy, dlatego kierownicy pozwalają sobie na wszystko bo wiedza że załoga i tak telepie dupami by nie stracić często jedynego legalnego dochodu.
Rozumiem ich mają rodziny. Mobbing to słowo tabu jak tylko ktoś ma problemy w pracy w ogarnięciem się z powodu np starości traktuję się jak zero (ostatnio już tylko na osobistym spotkaniu bez świadków)
czyżby coś wypłynęło ale można sporo usłyszeć w Biurze "centrum plotek i pomówień" casami odnoszę wrażenie że nic bardziej kierowników nie interesuję jak porażki i błędne decyzje życiowe załogi w ich oczywiście mniemaniu troskę wypytają doradza a potem i ogień obrobiony tyłek (stawianie innych w świetle nieudacznika pogardliwy śmiech) zawsze z tych samych osób ...Przykre...
stokro 2016-11-19 21:58:25
To pokazuje jaki poziom reprezentują sobą kierownicy w tych sklepach.Niestety są to w większości niedouczeni ludzie którzy myslą że jak zostali kierownikami w supermarkecie to osiągnęli wszystko A tak nie jest.Drodzy kierownicy pamiętajcie że kiedyś role mogą się odwrócić bo KIEROWNIKIEM SIĘ BYWA A CZŁOWIEKIEM SIĘ JEST pozdrawiam koleżanki które jeszcze tam pracują SIEDLCE
ona *** 2016-11-21 20:45:35
Witam. Tak Związki chętnie pojadą tam gdzie ludzie będą chcieli porozmawiać ze związkami.
I uwierzcie ,że gdyby było więcej członków związków ,związki by mogły więcej. Ale niestety najlepiej tylko narzekać!!!
niezadowolona była klientka 2016-11-22 16:14:29
Chamska sieć!!!!! Wielokrotnie prosiłam, by nie wrzucali swoich gazetek na moją posesją, a oni swoje!!!!! Nie będę robić u nich zakupów, zwłaszcza że nie są to zbyt dobre sklepy, a obsługa, zwłaszcza przy kasach, bardzo nieuprzejma!
pracownik 2016-11-24 13:31:23
Wiem że w każdym sklepie są pracownicy którzy by chętnie spotkali się ze związkami ale nawet nie wiedzą jak do nich dotrzeć. Pracownicy czują się zostawieni sami sobie....
Magdalena 2016-11-24 23:15:57
Nieprawda ,wiedzą ale się boją utraty pracy (pracownicy ze stażem którym do emerytury ciut brakuje lub samotne matki z kredytami na barku itp.)ale to jest mniejszość na chwilę obecną ,bo nowo zatrudnione osoby szybko uciekają z tego pięknego zatrutego kwiatka do sieci która potrafi docenić zaangażowanie pracownika i odpowiednio go wynagrodzić ,w Stokrotce jak w patologii ciągłe narzekania , kary i po premii z byle powodu!!!!Jestem szczęśliwa że powiedziałam sobie DOŚĆ!!!! i zaryzykowałam odejściem ...Zaczynam od nowa w Lidlu i nie żałuję ,wypłata nieporównywalna ,zapierdziel jest ale wiesz za co pracujesz,koniec zostawania po godz.za darmo , każda min. jest rozliczana !Nie bójcie się zacząć czegoś od nowa !
IzzikSchizzik 2016-11-25 22:40:38
I to i to skoro siedziałam w stokro tak długo :) . To może i ty się przedstaw, bo chyba nie trafiłaś tu przypadkiem... :D
Darek 2016-11-26 20:31:47
Ale Poszłaś po rozum do głowy i już nie Jesteś pracownikiem Stokrotki ...to po co przesiadujesz na tym portalu ? Zajmij się sobą i tym co się dzieje obecnie w Twoim życiu .....Pozdrowionka :)
IzzikSchizzik 2016-11-27 10:13:28
Czasowniki piszemy małą litera. Po co?? Żeby mieć ubaw, bo żadna rozrywka nie jest tak dobra, jak słuchanie narzekań dorosłych ludzi nad tym, jaki to zły los inni im zgotowali. A że tłumaczenie Pracownikom Stokro, że jedynym wyjściem jest zmiana pracy, nic nie dało, więc teraz siedzę tu dla rozrywki. Zabronisz mi? Widać prawda boli niektórych,a nie bolałaby, gdyby nie była taka gorzka. A Ty co tu robisz? I w ogóle kto dał Ci prawo decydowania o tym, dla kogo jest ten portal??? Gdzie jest to napisane? Jakoś nie widziałam, żebyś bronił/ła dobrego imienia firmy, gdy na portalu przesiadują klienci/byli klienci sklepu, którzy jawnie obrzucają łajnem obsługę czy towar, a to przecież, wg. Twojego toku myślenia, portal również nie dla nich. Pracownicy Stokro mają wolny wybór siedzenia tam, mimo swoich jawnych narzekań, a ja mam prawo siedzieć na tym portalu. Mogłabym Ci w tym momencie napisać, żebyś się również zajął/zajęła sprawami ważniejszymi w swoim życiu, niż podszywanie się pod innych, ale mam trochę więcej kultury i więcej lat, więc wiem, co wypada. Nie pozdrawiam, bo to obłudne w tym przypadku :) .
Masakracja 2016-11-27 11:28:03
Chciałabym zeby ktos napisal o pracy na mięsnym. Bylam tam dwa dni, dziś mam wolne i leze i wyje. Nie chce tam wracac :(
IzzikSchizzik 2016-11-27 11:58:25
Jeśli jesteś pojętna, pracowita, szybka, lubisz pracę wypełnioną przez 8 godzin PRACĄ, a nie wyszukiwaniem zajęcia, to mięsny jest dla ciebie. Jeśli zaś masz ambicje, wiesz, jaka praca warta jest jakich pieniędzy, jeśli ciągły ruch Cię męczy fizycznie (to prawda, mięsny jest bardzo wyczerpujący) do tego stopnia, że w dzień wolny "leżysz i wyjesz" , to znajdź po prostu inną pracę. Mięsny jest OK, ale muszą być spełnione pewne warunki. Pozdrawiam i udanej regeneracji sił ;) .
pracownik 2016-11-28 12:06:43
Tak do niczego się nie dojdzie. Moim zdaniem rolą związków jest reprezentowanie wszystkich pracowników i pozyskiwanie tych niezdecydowanych a samą informacją, że zwiazki są i można się zapisać nikogo się nie zachęci. Racja co mądrzejsi popracuja chwilę i uciekają dalej ale są tacy co pracują po kilka lat i naprawdę chcą zmian. Zbliżają się święta i co kwota talonow pewnie taka sama co zawsze i jeszcze zróżnicowana. A co z pieniędzmi przeznaczonymi na wypoczynek dzieci u nas złapała się jedna osoba , chociaz przy dochodach stokrotkowych - mąż nie pracuje -wysłać dwójkę dzieci na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] mistrzostwo. Dlaczego w czasie rozpatrywania wniosków o dofinansowanie do wyprawki szkolnej zmieniono próg ? Za dużo chętnych to pokazuje ile zarabiamy . Jest jeszcze wiele innych pytan ktore padły u mnie w sklepie do związków i zarządu które pozostają bez odpowiedzi. Moim zdaniem raz w roku przedstawiciele związków powinni spotkac sie z pracownikami w kazdym sklepie.
Młoda 2016-11-30 10:25:25
Byłam na drugim etapie rekrutacji na specjalistę ds. kadr. Zadano mi tylko dwa pytania dotyczące kwestii rozliczania wynagrodzeń, reszta dotyczyła mojego życia prywatnego. Na nic zdały się uniki, Pani Dyrektor bardzo uciążliwie drążyła: co robię w domu, bo skoro teraz nie mam pracy to co ja takiego robię? Pewnie się nudzę? Starałam się w jakiś grzeczny i kulturalny sposób delikatnie dać jej do zrozumienia że nie chce jej odpowiadać szczegółowo na kwestie dotyczące mojego życia prywatnego ale na nic się to zdało, kompletny brak wyczucia. Rozmowa trwała długo i wyszłam z niej z poczuciem że ktoś obcy tylko ze względu na fakt że nie mam pracy postanowił bez żadnych oporów grzebać w moim życiu prywatnym różnymi nachalnymi pytaniami. Nie polecam. Czułam się tak jakby mieli już kogoś na to miejsce a nas męczyli tylko z nudów.
Xyz 2016-11-30 14:43:11
Jedno słowo -porażka !
Chcesz się na tyrac ? Tak na tyrasz się jak nigdzie indziej, ale zeby dostac godziwa zaplate za pracę to już gorzej . Wykorzystywanie pracowników , poniżanie , traktowanie jak śmieci. Nie polecam z całego serca , utajanie informacji. Wszystkiego trzeba się pytać chodzić , samemu się dowiadywać co do wynagrodzeń . Chore zasady , pierwszy raz się spotkałam i wydawało mi się to dziwne , cieszę się że już nie pracuje tam .
niezadowolony klient stokrotki 2016-11-30 20:43:19
Wykorzystywanie pracowników jak białych murzynów. Wciskanie klientom produktów na kasie, jest żenujące. Siateczki powinny wisi pod kasą jak w innych supermarketach. Aż się nie chce przychodzić do tego sklepu gdy pomyślę, że zostanę przy każdym zakupie, zaatakowany przez kasjerkę, wciskanym pierdołami i siateczkami.
aga117 2016-12-01 16:48:00
Od stycznia będą podwyżki ,nie związane z podniesieniem najniższej krajowej
S....../ 2016-12-01 18:48:09
Czas na zmianę RKO ,który zwala swoją nieudolność na pracowników !!!! Ludzie w pocie czoła zasuwają aby dogodzić wymaganiom RKO i jaki jest efekt?Personel masowo ucieka!!!!Nikt nawet potrzebujący pracy nie chce się w tej firmie zatrudnić ....ogłoszenie wisi już od ..hohoho !!!!!Może Stokrotka zacznie swoje zmiany od góry bo niedługo będzie musiała się zamknąć z powodu braku personelu!
stokrotka 2016-12-01 19:11:02
Ano będą ale nie dla pracowników stokrotki bo wliczając 300 zł premii gwarantowanej zmieszczą się w najniższej krajowej ....Poczytaj Stokrotnik na dobranoc jest jak Bajka :)
Pelaśka 2016-12-01 21:46:25
Chyba nie pracowałaś IzzikSchizzik na mięsnym w Stokrotce.Ja po 10 latach dorobiłam sie chorego kręgosłupa,a dziękuję nigdy nie usłyszałam.A pensja niższa niż kilka lat temu.Towar przyjmowany i rozładowywany przez jedna osobę,bo nie ma komu pomóc.BHP -owiec udaje ,że nie widzi,na usługach ,,góry"
Zastanów się,dla samej miłosci do Stokrotki tam nikt nie pracuje.Na dziś to chyba najgorszy pracodawca na rynku pracy,jednak siedzą ,,starzy" pracownicy,którzy nie są szanowani przez pracodawcę.Czemu? domyśl się ,a nie dowalaj i obrażaj.
Basia 2016-12-02 16:53:06
W Siedlcach mamy kierowniczkę która ma wszystkich za idiotów ale zobaczymy kto ma rację .
aga117 2016-12-02 19:18:49
No jednak dla wszystkich i to od stycznia , nie czytam Bajek, Wiem to od Pani ze Związków zawodowych .
Zostaw swoją opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka Sp. z o.o.