logo Stokrotka Sp. z o.o.

Stokrotka Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Stokrotka Sp. z o.o.

Ona 2017-03-30 00:21
Gorzow kierownictwo zapierdziela I tyle
Realistka 2017-03-30 10:42
SZACUN
Pracownik 2017-03-31 12:13
Ja pracuję w Stokrotce w Zamościu na Piłsudskiego i powiem szczerze ,że u Nas atmosfera w sklepie jest naprawdę dobra , kierownictwo naprawdę spoko , a co do zarobków jak podpisywaliśmy umowę to było wyraznie powiedziane ile się zarobi i nikt kto podpisał umowę nie jest rozczarowany, bo wie co podpisywał Pozdrawiam cały zespół z Zamościa :)
lp 2017-03-31 13:22
Nie bardzo. Jako zastępca masz niewiele wyższe wynagrodzenie niż kasjer, a odpowiedzialność duuuużo większa (chociażby umowa o odp. materialnej na sejf). Obowiązków jest bardzo dużo, moim zdaniem nie przekłada się to na oferowane pieniądze. Kierownictwo często przychodzi przed czasem lub wychodzi sporo po zakończeniu swojej zmiany by wszystko ogarnąć, a za ten czas nikt ci nie zapłaci. Dni, kiedy udaje się przekazać zmianę i wyjść dokładnie o czasie, to rzadkość. Wiele zależy od sklepu, gdzie trafisz, ale w niektórych punktach jest taki ruch i tak mało personelu, że zapomnisz jak się nazywasz. Sporo też zależy od pracowników, jak ekipa jest zgrana i chce się jej pracować, to super, ale jeśli są jakieś niesnaski albo czarne owce wśród pracowników, to nie starczy ci czasu na własne obowiązki, bo będziesz pilnować tamtych.
Od strony wymagań sieci, to w Stokrotce jest pełno głupot większych lub mniejszych, które tylko niepotrzebnie zabierają czas i nerwy i jest tego więcej niż w innych sieciach.
Dzisiaj bym się dwa razy zastanowiła.
Wkurzonastokrotka 2017-03-31 20:26
ta 3 na wędlinach i 3 na sklepie, to wy luksus macie jak tak hahaha
JA 2017-04-02 11:33
3 osoby na sklepie i 3 na wędlinach w galerii handlowej to są kpiny niech dyrekcja stokrotki w końcu przejrzy na oczy i zatrudnia więcej osób bo my nie murzyni i nie będziemy robić 3 osobami za 5 osób bo na dłuższą metę nie da się tak zap,,,dalac !!!!! pracownicy odchodzą i na ich miejsce nie ma chętnych bo za tą kase co proponuje stoktotka to nikt nie chce pracować . Jak nie zmądrzeją to w końcu nie będą mieli pracowników i będzie lipa nie będzie piemii dla zarządu i całej klity nierobów !!!!!!!!!
kasiasty stokrotek :) 2017-04-03 01:12
Jak 1846 netto Cię satysfakcjonuje jako z-cę kierownika to zapraszamy do zespołu na Pomorzu :)
???? 2017-04-03 01:27
apt ma lepsze wynagrodzenie ......!!!!!!!!!!!!!!!!!
X 2017-04-03 08:42
W lubelskim tak samo.
Ania 2017-04-03 21:18
Co to za wynagrodzenie ?!Pryma aprilis już było!Serio tyle zarabia kierownictwo?
jopeque 2017-04-03 22:20

kasjer kaufland - 2600 zł brutto
zastępcy w tych sklepach zatem mają ponad 3000 zł brutto i więcej

Stokrotka wynagrodzenie to kpina
:) 2017-04-03 23:44
Jeżeli zdrowie wam miłe i nie chcecie skończyć z załamaniem nerwowym to omijajcie stokrotke szerokim łukiem :)
stokrotkovelove 2017-04-05 15:15
ale przeciez tutaj nikt nikogo na sile nie trzyma, nie odpowiadaja wam zarobki atmosfera to zmencie prace:-) pracuje w jednym ze sklepow w Lublinie atmosfera jest fajna, preme absencyjną dostaję cala 200zl plus premia od kierownika uznaniowa wiec nie ma tragedii :-) pozdrawiam Lublin :-)
??? 2017-04-06 13:10
Połowa osób pewnie już tą pracę zmieniło, ale jest to miejsce dla osób, które chcą się czegoś dowiedzieć o pracy w stokrotce no to każdy zgodnie z prawdą opowiada jak jest ;) premia absencyjna 200zl owszem, ale za każdy dzień urlopu 10zl mnjej, a premia uznaniowa po 25-50zl w niektórych sklepach za cały miesiąc ciężkiej pracy... Praca jak marzenie :))
stokrotkovelove 2017-04-06 17:15
to dziwne bo ja mialam urlop w grafiku wpisany, odbylam go, a premia absencyjna dalej 200zl, uznaniowa tez mam wieksza, ale to zalezy zapewne od kierownika u nas akurat kerownczka jest w porzadku wiec premiuje nas tak jak to byc powinno, ale wiadomo sklep sklepowi nierowny.
Pati 2017-04-06 20:17
Bardzo chętnie bym zmieniła pracę tylko jak to wygląda z 3-miesięcznym okresem wypowiedzenia ? Nowy pracodawca nie będzie tyle czasu czekał ....
ONA 2017-04-06 21:16
a kiedy będą bony czy ktoś coś wie?
X 2017-04-07 11:55
Pewnie po 10 .Muszą podatek przecież odciąć.
ewik 2017-04-07 13:07
Natomiast ja miałam przydzielony urlop(bez uzgodnienia ze mną )-2 dni
premia absencyjna- 180zł a powinno być 200
w rubryce dodatek urlopowy/inne - 20 zł
nie wiem jak to rozumieć.Może ktoś na tym forum jest w stanie mi wytłumaczyć????
Lox 2017-04-07 16:23
Za każdy dzień urlopu ucinaja ci 10 zł z tej premii.
jki 2017-04-07 21:12
Zawsze możesz skrócić ten okres, to żaden przymus że okres wypowiedzenia musi trwać 3 miesiące. To jest rodzaj zabezpieczenia, dla ciebie - że w razie czego masz aż trzy miesiące na znalezienie nowej pracy i dla pracodawcy - bo ma czas na znalezienie i przeszkolenie nowego pracownika na to stanowisko.

Składając wypowiedzenie od razu porozmawiaj z kierownikiem, że zależy ci na skróceniu tego okresu. Jeśli jest obsada i nowi kandydaci, to nawet po kilku dniach możesz być wolna i zmieniać pracodawcę.
jki 2017-04-07 21:20
Firma tak sobie wymyśliła, że jeśli urlop trwa krócej niż ileśtam dni, to i tak wychodzi ci pełna premia. A dokładniej to chodzi o sytuację taką jak twoja - chodzisz do pracy normalnie, ale nagle masz wpisany urlop, bo kierownik dostaje polecenie wypisania w danym miesiącu iluśtam dni urlopowych.

Każdy sklep jest rozliczany z tzw. wydajności, tzn. (uwaga, upraszczam!) jest mało klientów, utargi są średnie, to spada wskaźnik wydajności przeliczany na jednego pracownika sklepu. Trzeba więc kogoś wysłać na urlop. Najczęściej wpisuje się taki urlop na dzień, który i tak dany pracownik miał mieć wolny wg grafiku (czyli dla pracownika nic się teoretycznie nie zmienia, a magiczny wskaźnik wydajności idzie w górę). No ale żeby pracownik nie pyszczył, bo o urlop się nie prosił tylko mu wpisano, i z jakiej paki ma mieć uciętą premię absencyjną, to wymyślono taki myk z tym dodatkiem urlopowym.

Daria 2017-04-07 23:55
A niby dlaczego?Mam niewykorzystany urlop z zeszłego roku ,nie z mojej winy i ja mam być tą czarną owcą?!To jest chore!!!!Ja czuję się oszukana i okradziona!
:) 2017-04-08 14:36
to niech stokrotka się zastanowi ile chce mieć zatrudnionych pracowników :))))))
Bąbel 2017-04-08 22:23
Witam,
Charowalem w stoce około 2 lat jako kasjer, koordynator, za-ca kierownika
Poszczęściło mi sie chodź nie ukrywam ze pracowałem jak koń zaprzęgowy 500 zł premii co miesiąc po okresie próbnym (nie spałem z żadna kierowniczka czy tez jakaś regionalna)
Znam wszystko od podszewki
To co moge powiedzieć ...
Ta firma to jeden wielki syf banda oszustów nie szanujących zwykłego człowieka to fakt
Następnym jest brak możliwości wykonania powierzonych obowiązków w związku z deficytem personelu w stosunku do wytycznych jakiegoś szlaufa który siedzi za komputerem i ..uj wie o pracy fizycznej w tym wielkim [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Ten kto tam pracuje to albo nie ma wyjścia albo jest pod..pierdalaczem albo jest głupi jak but nie obrażając butów
Współczuje tym pierwszym i trzymam kciuki
I nie jest to fejk czy tez przeszedłem do następnej królowej pracy biedronki czy innej konkurencji
Poprostu każdy kto pisze ze jest cieżko to faktycznie jest cieżko i z każdej strony walą Cię w tyłek jak tylko mogą jeśli tylko sie dasz ...
cham goni chama od samej góry i tylko wyniki i wyniki ciemnogród pier...ny
Odszedłem bo znam swoją wartość jako człowiek który ma dwie ręce i dwie nogi
Moim zdaniem na zapie....dalasz sie bardziej niż pomocnik murarza na budowie za granica a dostaniesz piepr....e 1300 zł w wspaniałej Polsce
Szkoda mi czasu dalej sie rozpisywać
Każdy wie jak jest ...
PoDrawiam Hrubieszów
JA 2017-04-09 13:17
Bardzo dobrze opisałeś sytuację w stokrotce jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak dalej niech się kręci to będzie zarząd zapierd ... na swoje wyniki i premie półroczne po 230 tyś zł bo baranów do harówki za marne grosze coraz mniej bardzo dobrze niech się zastanowią wreszcie co chcą takim postępowaniem osiągnąć jak tak dalej to będą sami pracować w sklepie
zal.pl 2017-04-09 13:26
Pracuje w stokrotce napisze tylko tyle ze robia sobie z ludzi jaja !!!!!!!!!kpina jedna wielka
Lox 2017-04-09 15:13
jeszcze najbardziej mi się podoba jak te wszystkie super wyniki przypisują sobie
MIlena 2017-04-10 14:08
Jestem z-c kierownika w tym kołchozie. Dzisiaj wypłata no a że w marcu przez cały miesiąc byłam na chorobowym to dostałam 800zł wypłaty. "Polecam każdemu firma na miarę naszych czasów"
davcie 2017-04-10 21:54
Witam
Opisze prace Kierowcy magazyn Przemyslowa
W Bydgoszczy
Prace zaczynasz 04.30 lub 05.30
Musisz byc posluszny. Magazynem rzadzi klan sklada sie z 2magazynierow i kierownik i z-ca
Postawisz sie im zostaniesz docieniony przez klan stokrotki nie mozesz porozmawiac i przedstawic swoje sposzczerzenia ich to nie interesuje.
Zemszcza sie ciezkimi i slabo zabezpieczonymi paletami i oczywiscie bedziesz jezdzil kilka razy dziennie np Torun. Ciezarowka 24t. A swita konczy o 13 max i jedzie do domku wynaszac kartony z magazynu. TAM NAPRAWDE ONI ROBIA SOBIE CO CHCA I LUDZI MAJA ZA GŁUPICH.
PLUS PRACY TO AUTA DAF CF I LF ORAZ WYPLATA NA CZAS.
Moglbym pisac duzo.
Najgorszy jest z_ca kawal S...ogolnie len i wysługuje sie ludzmi.
Ps ty musisz wypakowac samochod i pomagac w zaladunkach paleciakiem. Jak odmowisz zostaniesz doceniony przez Klan.
Zyczliwy 2017 R.
jaa 2017-04-11 09:57
Pracy w Stokrotce nie polecam, duży wyzysk pracownika, brak czasu na przerwy i bezpłatne nadgodziny, ważne że musisz zrobić to co do Ciebie przypisali, ale nie ważne na ile etatów powinno to być podzielone. Kierownictwo patrzy tylko na wyniki/wskaźniki, nie interesuje ich co się dzieje na niższych szczeblach. Natomiast przełożeni mówią tylko że sytuacja się poprawi. Ogólnie szkoda zdrowia na taką pracę!
Xz 2017-04-11 16:39
Oświeci mnie ktoś może dlaczego panie z mięsa zarabiają więcej od nas??? I dlaczego my musimy na to mięso doskakiwac, a one nam na sklepie nie pomagają?
aaaaaaa 2017-04-11 16:45
bo mają ciężej?? bo sobie palucha mogą odrąbać ???
kasjer-sprzedawca 2017-04-11 17:40
Jakie ciężej?Bez jaj!!!!Ja muszę 15kg.worki z ziemniakami przerzucać ,18kg banany itd. Ja dochodząc na dział mięsny też sobie mogę palucha odrąbać!i kto mi wypłaci odszkodowanie jak mnie tam nie powinno być?jestem kasjer sprzedawca a każą mi dział mięsny obsługiwać bez żadnego szkolenia i uprawnień aby tam stać,w premii też nie widzę jakiegoś dodatku za dział mięsny ,więc chyba nasze wynagrodzenia nie są sprawiedliwe prawda ?!
Xv 2017-04-11 23:15
no właśnie to mnie denerwuje, skoro ma mnie tam nie być to dlaczego mnie tam wciskają??? i to jeszcze na normalne zmiany, a nie 5 minut do pomocy....
Julia 2017-04-12 18:58
Nawet 5 minut do pomocy nie powinnaś tam stać ! U nas dziewczyna do pomocy nie dostała odszkodowania za wypadek przy krajalnicy !Kierownik który ją na dział mięsny bez szkolenia skierował powinien za to odpowiadać!!! .....ale że pracownik był cicho upiekło się Panu kierownikowi bez wyobrażni!!!!!!!!!!!!!!!!
Xv 2017-04-12 22:21
ahhhh szkoda gadać, najlepiej jakbyśmy za darmo do tej pracy chodzili....
rm 2017-04-13 21:43
Witam, dzień dobry.

Poszukuję informacji na temat zarobków młodszego kupca oraz samej pracy na tym stanowisku. Wiem oczywiście na czym praca polega, ale chodzi mi o takie rzeczy jak np. atmosfera w pracy i podejście do pracownika. Czy duża jest rotacja? Czy możliwy jest awans.
Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam
rm
dddddddd 2017-04-17 10:22
a co ty całą wypłatę z miesiąca na miesiąc puszczasz? znalezienie innej pracy zajmie ci ok 3tyg. nie umrzesz z głodu chyba.
gggggggggg 2017-04-17 10:25
skąd u was tyle agresji??? może za duzo pracy macie albo ze świadomości że jesteście regularnie je...... tylko spokój może was uratować, was i waszego chlebodawcę
cccccccccc 2017-04-17 10:35
forum pracy!!! :DDDD bo umrę ze śmiechu, chyba forum gorzkie żale bez końca, jak nie ma nic ciekawego na CDA to czytam wasze wpisy i powiem, że za wszystko inne mogę zapłacić MasterCard, bo to tu jest bezcenne!!! sory, takie życie :*
:) 2017-04-17 11:02
A ty przepraszam masz naście lat? Bo z twoich komentarzy tak można wywnioskować, a Twoje gimnazjalne zachowanie możesz sobie zachować dla siebie albo koleżanek, nie ukazywać je tutaj :) Wesołch Świąt
Burdeltata 2017-04-17 11:45
SWIETA ,SWIETA .....i po swietach
czy lubie swoja prace..lubie przeciez jestem kierownikiem tego kramu
co lubie najbardziej?
Lubie jak moi pracownicy zmieniaja sie co trzy miesiace
Lubie ich uczyc tego samego ,ze nie mozna w kolczykach na miesie ,ze marchew trzeba przebrac ,ze paragony z koszykow powyciagac
Lubie przestawwiac całe palety towaru z polki wyzej na polke nizej bo panu w lublinie nie podaba sie ze np winiary gratisow nie dalo dla firmy ....najbardziej lubie to przed swietami ,ale i kazdy dzien w roku takie przestawianie to super sprawa
Lubie ukladac poledwiczki w slimaczki ,kurczaczki na bacznosc i kielbasy w zaleznosci od dlugosci ...czesto robie to sama bo dwie dziewczyny na miesie to trzeba by delegacje rozpisac ,zeby ktorac mogla to w "miedzyczasie " poukladac
Lubie co dwa miesiace zwalniac ludzi ,bo obroty siadaja i przyjmowac nowych bo obroty rosna
Lubie jak przychodzi paniusia na szpilkach raz na jakis czas ,na dzien dobry widzi paragon ,w koszyku ,okruchy przy pieczywie na podlodzie ,zwiedła pietruszke ktora nie zostala na czas przebrana przez jedngo pracownika ktory jest na sali sprzedazy .....i lubie jak ocenia na tej podstawie moj wysilek wlozony w caly czas podnoszone cele na obrotach mimo coraz bardziej ubogiej kadry ..najbardziej jak mi da z 60 % ,gdzie kolezanki z innych sklepow polowy obroty nie robia a maja 90 %
Lubie jak ta paniusia przychodzi do mnie w dniu gazetki ,wtedy jest najfajniej na sklepie i od razu mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] humor i zaciecie do pracy
Lubie jak zamiast rozliczac mnie z utrzymywania w ryzach strat ,podnoszenia obrotow ,jako takiej kontroli nad podzialem obowiazkow dla grupki zaganianych ludzi ,ocenia sie mnie za nie zamkniete drzwi do szatni ,czy za zle zrozumiany mail przez mojego nowego trzymiesiecznego zastepce

Ja po prostu lubie byc kierownikiem burrrdelu .......
100krotnik 2017-04-17 13:35
Weź ty się dziecko za portal dla osób w twoim wieku i na twoim poziomie intelektualnym, nie wtrącaj się w sprawy, które nie są dla dzieci. Nikt cię tu nie chce czytać. Tu się dyskutuje o pracy, a nie o imprezach filmach czy ciuszkach. No! Zmiataj stąd :P
fistaszek 2017-04-18 07:12
Może nie wszędzie jest tak źle jak piszecie, może trzeba trafić na właściwą załogę? kierownika? Mi pasuje ta praca, może nie jestem zbyt wymagający. jakoś nie widzę tej trgedii którą opisujecie. miałem gorsze prace.
zielona 2017-04-18 07:15
jak pomyślę, że dziś znów mam tam iść, to nie wiem, czy to jeszcze kac, czy to taki normalny stan,że rzygać mi się chce. nieunikniona ewakuacja już wkrótce. może na majówkę??
nikki 2017-04-18 10:42
He he Zielona mam taki sam plan, dosyć murzynowania za 5 osób, do majówki niedaleko, niech kierownictwo samo sobie zapi... ale nie bo 2 musi byc wolny bo odpuścic nie da rady ja to walę dziś wieczorem pomyślę nad planem jak to napisałaś ewakuacujnym hehehe i wszystkim powiem BAJOOOO!! :D
K 2017-04-18 19:50
Zapewniam, że z nie jesteś odosobniona w uwielbieniu i zmotywowaniu do pracy. Rozmawiamy między sobą (sklepami) i w absolutnej większości mamy to samo. Ciągłe rosnące oczekiwania i "ulepszenia" z centrali, która nie ma pojęcia co się dzieje na sklepach. Ja jeszcze uwielbiam maile od rko, że jedzie jakiś prezes i żeby sklep wyglądał. I co ja mam zrobić z taką inf.? Przecież ani ja, ani moi pracownicy nie jesteśmy w stanie więcej/szybciej. Jeszcze do tego ta motywacja finansowa. W tej chwili już zarabiamy zdecydowanie najmniej z sieci spożywczych!
Dziś słyszałem, że kilka sieci zagranicznych i 1 polska ma podjąć strajk włoski, żeby wynegocjować dla siebie, czyli pracowników lepsze płace - w porównaniu z nami to jeszcze lepsze płace!
A co u nas ? co na to nasze związki? jak zwykle nic.
Na moim sklepie wygląda na to, że już połowa pracowników chce się stąd ewakuować. Nie ukrywam, że też już wysłałem CV, w piątek mam 1 etap rozmowy.
JA 2017-04-24 12:33
To jak stokrotki może dołączymy się do strajku włoskiego 2 maja który ma być w biedronkach o podwyższenie wynagrodzeń za harówkę w tych kołchozach którymi są STOKROTKI ???????????
Stokrotka 2017-04-24 13:07
To cię opierdzeilą pod koniec miesiąca że czas skanowania za niski
Zostaw swoją opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stokrotka Sp. z o.o.