Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

etka

co robi jakie obowiązki ma kasjerka?

Emka
@etka

Kasjerka praktycznie robi wszystko wykłada towar sprząta ta sama sytuCja co wszędzie harujesz jak koń za (usunięte przez administratora) pieniądze

Pola
@etka

Kasjerka? Jest sprzątaczką,wynosi śmieci,myje podłogę,układa planogramy,robi szczyty pod gazetkę,wykłada gazetkę/ tysiąc cen/ zbiera aktywną pasywną,piecze bułki/wieczorem trzeba spisać/,wykłada warzywa,nabiał,gazety, jeszcze tysiąc palet na magazynie,aha zbiera koszyki/ myje od czasu do czasu/wózki z dworu czy śnieg czy słońce,kasuje /biega na dzwonki/,biega do kasy samoobsługowej/non stop się zawiesza/i jeszcze musi się uśmiechać do klientów:) polecać g promocje przy kasie/10 gr taniej/o czym zapomniałam?

Jadzia
@Pola

Od kiedy kasjer w stokrotce wykłada gazety? To zadanie kierownika zmiany.

Zebra
@Jadzia

Zależy pewnie od sklepu u nas też wykłada pracownik

Tamtam
@Jadzia

Ja jako magazynier wykladam gazety robię zwroty Gazette planogramy belki sklep myje wykladam piwo wody I napoje bo nikt za mnie tego nie zrobi I tak jest źle

@Tamtam

I jeszcze co tydzień zwroty centralne

Sowa
@Pola

Jeszcze wieczorem robi zwroty pieczywa i myje sklep po zamknięciu.

lkjgudjh

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na jedno ze stanowisk (poza pracą na sklepach). Oczywiście na rozmowie wszystko było jak należy, firma przedstawiła się w samych superlatywach. Ale zawsze warto posłuchać innych - tych którzy tam pracowali, lub jeszcze pracują. Poza tym nagłe ciśnienie na pracowników powinno zapalić w głowie czerwoną lampkę. Generalnie widać że w tej formie coś jest nie tak skoro np kierowcy masowo uciekają albo na L4 albo się zwalniają. Trafić z jednego bajzlu do kolejnego to żadna sztuka. Może czas żeby zarząd wziął się za swoich decydentów, dzięki którym ludzie po prostu uciekają jak szczury z tonącego statku. Dopóki kierownictwo nie nauczy się szacunku do pracowników to zawsze będzie miał problem z ich niedoborem. Lepiej mieć dobrego i dobrze nagradzanego pracownika niż byle kogo na chwilę. Niektórzy jednak widzą tylko słupki z pieniędzmi nic poza tym.

@lkjgudjh

Stokrotka musi zatrudniać byle kogo ,trzymać nieefektywne osoby bo nikt inny nie przyjdzie do tego (usunięte przez administratora) a tracą na tym ci którym się jeszcze chce i są wykorzystywani .ale myślę że do czasu .zostaną im tylko renciści i powolni emeryci którzy powinni zajmować się wnukami a nie szurać nogami po sklepach

NINA

Czy wie ktoś kiedy będą aneksy do umów pytam odnośnie podwyżek bo przecież id stycznia najniższa krajowa poszła do gory

@NINA

Wypłatę dostaniesz za styczeń z uwzględnieniem podwyżki, mimo że aneksu nie zdążysz podpisać

bebzun

Jeden wielki b...urdel sie dzieje i to jest najgorsze. W większości przypadków ręka rękę myje. Jak się zgadzasz na coś to jesteś super a odmów to jesteś ten najgorszy i wtedy zaczynają się schody. Jak bym chciał pracować jako fotograf to bym fach zmienił a tu wiecznie jakieś zakładanie zadań i byle tylko do czegoś się przyczepić. Zamiast Jakość na uwadze mamy to powinni pisać debilizm na uwadze mamy. Kadra kierownicza non stop z telefonem latać musi szkolenia każą robić jak jest sie z jednym pracownikiem. I jeszcze wiecznie teksty dyrektorka jeździ RKB jeździ albo Arunas... żenada a podwyżki nie odzwierciedlają tej pracy jaką dla ich zysków odwalamy

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
OnIOna

Hej .Czy macie podobny problem.w pracy jakim jest mobbing przez kierownika sklepu?Nie mówię tu o zastępcy tylko o głównym kiero ... Czy ktoś z.was zrobił coś z.tym?Czy chodzicie do pracy w nie koniecznie dobrych odczuciach .

Zwieger
@OnIOna

Znany mi bardzo problem... nie tylko u Ciebie takie rzeczy się dzieją. Z chęcią się również dowiem co z tym zrobić gdzie to zgłosić by było to zgłoszenie skuteczne.

quinlan vos
@OnIOna

(usunięte przez administratora) jest ciężko udowodnić,możesz rozmawiać z rko,albo dzwonić na lublin,jast jakaś specjalna linia,ale na ile to pomoże to nie wiem,u mnie takiego problemu nie ma,żeby ktoś kogoś nękał

Związki zawodowe solidarnosc

Tola
@Zwieger

Nie możesz nic z tym zrobić . Zgłosisz na zieloną skrzynkę,to przyjedzie rko i pokarze główniej kto i co na nią pisał. Efekt tego taki że będą się ciebie chciały jak najszybciej pozbyć.

Tola
@Ona

Związki zawodowe nie mają nic do tego, jedynie inspekcja pracy i praw człowieka. Bo zielona skrzynka to fikcja.

majka
@OnIOna

(usunięte przez administratora) podobnie jak łamanie prawa, występuje w większości sklepów Stokrotki. Gdyby to był kraj cywilizowany to ta groteskowa pseudo firemka już dawno zostałaby zamknięta.

quinlan vos
@Tola

Tym bardziej jeśli rko z kierownikiem dobrze żyją,to jest chore niestety,bo będa Ci robić pod górkę tak,że kierownikowi nic się nie stanie,a Ty będziesz ta najgorsza,nie wiem też dlaczego admin usunął słowo (usunięte przez administratora) z mojej poprzedniej odpowiedzi

@quinlan vos

Proszę zgłaszać (usunięte przez administratora) i nie bać się. Kierownika wywalą albo przeniosą. Was nie ruszą. Gorzej jak (usunięte przez administratora) jest całe grono kierownicze plus regionalna i kilka osób z załogi. To proces skomplikowany ale nie jesteście przegrani. Trzeba zgłaszać (usunięte przez administratora) bo to przestępstwo. Najlepiej zgłosić (usunięte przez administratora) od razu do zarządu w Lublinie. Zajmą się tym od razu. .

Zwieger

Z tym przenoszeniem to nie tak łatwo a jeszcze trudniej z wywaleniem jak nie ma kogoś drugiego by zajął miejsce. Nie ma na tyle ludzi by tak sprawnie przenosić głównych kierowników... Brakuje ludzi do pracy.

nela
@Zwieger

Mobber nie może pracować więc takich kierowników z zastępcami wywalą , wywala też regionalną. (usunięte przez administratora) trzeba zgłaszać.

Tomcio
@OnIOna

To jest zależne od tego jak rozumiesz bco to mobbing, bo jeśli kierownik wymaga abyś coś zrobił a tego nie zrobisz. Moging to długotrwałe znęcanie się nad pracownikiem i na każdym kroku tylko słyszysz że jesteś nieudolny, pomimo że wszystko zrobiłeś dobrze.

@OnIOna

Ja miałam podobny problem z zastępcą kierownika. Byłam obwiniana o wszystko co było zrobione źle lub nie zrobione . Nawet gdy wydarzyło się coś gdy miałam wolne i tak ja byłam obwiniana. Zastępca nastawiła przeciwko mnie też główna kierowniczkę i to było najgorsze bo zawsze się dobrze dogadywałyśmy a potem i ona się mnie czepiała. U mnie pomogła rozmowa z regionalna. Była konfrontacja każdej ze stron w obecności regionalnej . Tylko że moja regionalna to anioł nie człowiek , rozmowę poprowadzila w taki sposób że nikt nie poczuj się oskarżony ale też nie opowiedziała się po żadnej ze stron . Teraz jest już dobrze choć przyznają że do mobbera odnoszę się z dystansem i nie ufam zbyt. Polecam spróbować zrobić tak jak ja. Powodzenia.

Stokroteczka

Pracownik na stanowisku mięsnym weekendy co drugi a nawet i każdy robi studium zaocznie więc wszystkie prawie soboty wolne a co z pracownikiem ktory w każdą sobote pracuje ??Czy to jest ok??

Patrycja
@Stokroteczka

Też się zapisz do szkoły- kto Ci broni? Też będziesz mieć "wolne". Lepiej pyszczyć w Internecie, że ktoś się uczyć chce. Tak Cię to boli?

Migotka
@Patrycja

Nie w każdej stokrotce można mieć połowę nawet ja daje dyspozyjnosc w jakie dni i czasem chce mieć te 2 soboty i wraz we wszystkie pracuje... No i te nadgodziny i oddawanie dni za święta kiedy? .... Brak słów....

gajausi
@Stokroteczka

Oczywiście, jest to osoba ucząca się więc logiczne że potrzebuję wolne na szkołę, każdy ma tyle samo wolnego tylko Ty masz w tygodniu a ona ma na szkołę, jak chcesz 'wolne weekendy' to idź się ucz.

Stokroteczka.
@gajausi

Do konca nie jest to logiczne skoro sie uczy to niech nie pracuje a w tygodniu wolne i owszem ale mlodym sie wydaje ze wszystkie weekendy sie im należą

Ile brutto teraz płacą?

Pytanko

Hej ekipa! U nas poszła plotka że te talony(na karcie) trzeba wykorzystać do końca stycznia bo przepadną! Czy to prawda? Mam wolne ???? dlatego pytam, a jak będę w robocie to wiem wiem zapytam bosa

@Pytanko

Do końca czerwca masz czas. Bo jeszcze na święta wielkanocne dostaniesz na tą kartę bon , w aplikacji oraz na kartce która dostałaś jest do kiedy wykorzystać.

Ktoś

Kto jest cenzorem naszych opinii? Chyba mam prawo się wypowiedzieć co myślę o tej firmie o pracownikach o kierownikach i nawet w brzydkich wyrazach cenzor powinien skierować te wszystkie opinie kierować do centrali a nie usuwać

Rtv

Kochani podrzućcie coś wiecej nt. pracy kierowcy kat.C w stokrotce. Czytam te Wasze opinie i w przeważającej większości uderza z nich negatyw. Nie dziwię się jednak bo trochę już żyję i wiem jak to bywa w dużych firmach. Interesują mnie zarobki kierowców, godziny pracy (ilość dziennie i jaki system zmian), czy ktoś Was ładuje czy sami to robicie, czy trasy układa jakość logistyk czy może jest walka najlepsze punkty i spychologia? Jak wygląda sprawa pojazdów czy są serwisowane czy zaniedbane? Jakie są trasy, jaka atmosfera wsrod kierowcow 8 jak z pracą w weekendy, niedziele czy święta. Bardzo dziękuję za opinie

Kierowca
@Rtv

Samochody w fatalnym stanie. Notorycznie hasła rzucane od pianistów " nie zgłaszaj awarii, bo już nie mamy czym Was wysyłać"; Wózki elektryczne które mamy na dniach mają nam wymienić na jakieś kosze, co to sam będziesz je ciągał jak (usunięte przez administratora) i spoko, nie byłoby problemu gdyby nie fakt, że dowozimy towar nie tylko do marketów, ale też do ekspresów. A ekspresy są często w takiej lokalizacji, że dojechać się do nich bez łamania prawa nie da. I masz do wyboru: stawanie na pasach lub blokując całą ulicę, albo stawanie kilometr dalej i ciąganie (póki co palety, A już niebawem wozka z koszami) po nieosniezonym chodniku; Nie jesteś krewnym i znajomym planisty (albo nie naprawiasz mu samochodu prywatnego po kosztach w domowym garazu) to dymasz trasy jak osioł po 5 punktów dziennie w rozstrzale takim, że więcej w korkach stoisz ; Pensja najniższa na rynku (serio) ; To tak w skrócie. W Teresinie aktualnie większość kierowców poskładało wypowiedzenia (lub ma taki zamiar)

Natala

Widziałam ogłoszenie na kierownika , mam doświadczenie jednak możecie powiedzieć jak to z waszej strony wygląda ? Bardziej pod kątem wypłat , premia jak jest wyliczana i przez kogo ?

Wera
@Natala

Nie jestem kier ale widzę.nie wchodź w to chyba że masz stalowe nerwy i siły jak (usunięte przez administratora)

Malutka

Czy ktoś mógłby zrobic porządek jak kierownicy robia grafik po uważaniu,niech ktoś zacznie to w końcu kontrolować A nue ustawiają wsxystko pod siebie

Jola
@Malutka

Jeden na swojej zmianie ma za dużo tych lepszych se weźmie żeby się wyrobić i ładnie to wyglądało a drugiemu zostawia ochłapy tak chyba jest wszędzie brawo stokrotka za mało personelu

@Malutka

Dopóki nie będzie w miarę częstych zmian regionalnego niestety tak będzie w każdej stokrotce. To częsta praktyka by kierownik się za bardzo nie narobił. Gdyby regionalny zmieniał się co parę miesięcy nie było by "układów" regionalny a kierownik główny. Jeżeli kierownik wie że ma poparcie od regionalnego na stosowanie takich grafików i innych rzeczy wobec pracownika tak będzie się działo. Tak jak już wcześniej było gdzieś napisane nawet jakby to zgłosić to i tak będzie to obrócone w taki sposób by pozbyć się tego który zgłasza a nie tego który się przyczynia do tego.

Wiktor

Co tam ? Co tak cicho?Zapracowani?:)

Czy ta firma nie może zainwestować w nowoczesne kasy ? Z wyświetlaczem dotykowym ekranem gdzie klient widzi ile płaci. A tu wiocha wachlarzyki z PRL-u.smiech na sali.nie ma możliwości wypłaty gotówki.nie ma możliwości sprawdzenia ceny. Kabli tysiąc metrów.kasy się wyłączają.taka firma.tyle otwierają sklepów.czym tu się chwalić. Ludzi nie ma do pracy.palety zawalają magazyny.A ty biegaj jak pies od kasy do bułek do warzyw nabiału w międzyczasie zakupy internetowe złóż. 3050 i ani grosza od siebie wstyd.

@Marta

Nic dodać nic ująć

Młoda21 Lublin

Ja pracuję teraz w małej stokrotce express, jest o wiele lepiej niż w markecie. Stokrotka jest na osiedlu także przychodzą do niej praltycznie sami swoi, jestem sama na zmianie, zrobię co mam zrobić i mogę sobie usiąść, wypić coś i zjeść kiedy chcę. Nie mam narzuconego tempa tak jak w markecie. Jest cisza i spokój. Nie ma problemu z braniem wolnego jak w markecie i nie muszę przychodzić z 2 zmiany na 1 tak jak to zdarzalo się wcześniej. Kierownik też bardzo fajny. Zawsze pomoże czy doradzi.

@Młoda21 Lublin

Tylko pogratulować:) przy tej ilości wolnego czasu to chyba z ilością klientów coś nie halo:)

Jamlasica
@Młoda21 Lublin

Jak niby miałabyś przychodzić z 2 zmiany na 1 jeśli rcp by ci tego nie przepuścił?? Chyba że był fałszowany grafik a ty się na to godzilas

Antek z Lublina

Jako klient mam pytanie do osób decyzyjnych w stokrotkach.. Po co ta sieć istnieje i komu jest potrzebna? Kasjerom g płacicie klientów macie w zerowym poważaniu.. Ogarnijcie ten bajzel i pogońcie ludzi zza biurek z Centrali a może i sami zacznijcie obsługiwać klientów bo to z nich żyjecie To co się w waszych sklepach wyprawia to jest chore. Jedna kasa czynna i kolejka na 20 czy 30 osób. O dystansach zapomnij Kasy samoobsługowe jak w ogóle.są nie działajją albo jeden kasjer rzuca wszystko i leci odblokowuję zblokowaną kasę a te 20 osób dalej stoi.. Brak towarów na półkach, ciągłe obcinanie kańcówek przy wydawaniu reszty i nie piszę tu o osławionym 1 groszu..Między półkami stoją nierozpakowane palety i krząta się jedna osoba, przejść oczywiście nie da rady chyba że lotem koszącym. Po co Wam nowe sklepy jak nie ogarniacie tego co macie?

Z
@Antek z Lublina

Sama prawda.Niech się centrala ruszy jeżeli nie chcą zatrudnić nowych pracowników.najlepsze są planogramy:) towar zalega na magazynach przyjeżdża nowy a ty układaj w lewo prawo w dół i górę.ten co robi planogramy niech dadzą mu samochód i niech objeżdża i sam se układa co wymyślił.a co to będzie przed świętami.hahaha.emerytki pójdą na zwolnienia.kto będzie gotował jak dzieci w pracy.kasy samoobsługowe to porażka .lata kasjer zostawia klienta i leci .gdzie podwyżki pytam ja się.dobrze,że (usunięte przez administratora) podwyższa najniższą krajową to pewne parę złotych będzie.a jak tam talony na święta? Biedra w tym roku daje po 1200 dla pracowników.a wy stokrotko? Jaki macie szacunek dla robotników? Gdyby nie my to by was nie było .tak trudno zrozumieć.po co się denerwować.koncze.

aaa
@Antek z Lublina

Weźcie się w końcu ogarnijcie w tych sklepach i zarządzający tym bajzlem bo to ludzkie pojęcie przechodzi.. Stokrotka przy Willowej: 1 kasa czynna godzina 17.15. Kolejka na 30 osób to leci 2 osoba która wykładała atowar. Kadro managerska nie macie ludzi do pracy i nie macie kasy na pensje to po wam sklepy? Litwini sprzedajcie to komukolwiek bo zwyczajnie nie potraficie zarządzać.

@aaa

Przy Willowej, chyba przy Tarasowej? I tak, nie ma kto pracować w tej firmie bo za najniższą pracujemy za 3 osoby a od kiedy nd handlowe weszły jest jeszcze gorzej. Bo dni przybyło ale osób jak było mało na zmianie to teraz jeszcze mniej. Cyborg nie dałby rady a co dopiero zwykły przemęczony człowiek, jedna osoba i to zazwyczaj kobieta bo mężczyźni nie garnął się do tej pracy robi wszystko, za magazyniera też.

@aaa

Nie denerwuj się tak jest wszędzie latasz jak pies lepiej niech sprzeda może będzie lepiej najważniejsze że jest milion dyr zarządzających koordynatorów i tak najlepsi są ci co układają planogramy nie ma kto robić palet ale wskoczyły planogramy i układasz jak przedszkolak w lewo jedno w prawo góra dół czas leci palety zawalają magazyny towaru od zaj niby wiedzą ile towaru jest na sklepach.czy my jesteśmy hurtowniami? Kasy stare klient nie widzi ile płaci 21 wiek żal co nie . Nikt normalny do tej pracy nie przyjdzie.a ci co siedzą to siedzą z zasiedzenia chyba.stare daty wytrwałe ale im też cierpliwość się kiedyś skończy.i będzie koniec

gosc stokrota
@Antek z Lublina

"Ogarnijcie ten bajzel i pogońcie ludzi zza biurek z Centrali" - haha myślisz że centrala to takie hulaj dusza? Przepracowałam tam nie długo bo kilka miesięcy i powiem Ci ludzie uciekają, rotacja jest ogromna, nikt nie chce tam pracować. Wymagają wszystkiego a w zamian oferują umowę na 3 miesiące a potem na rok, najnisza krajowa plus premia ucinana za każdą nieobecność. Super warunki! A to wszystko przy wymaganiach z kosmosu

Ktoś
@gosc stokrota

Widać ryba psuje się od głowy brawo stokrotka! Nie rozumiem jednego .nie stać mnie to sprzedaję a nie rozbudowuje bez pełnego zatrudnienia z odrzutami które w innych sieciach nie miałyby żadnych szans na pracę a tu opierają się na garstce która daje się jeszcze wykorzystać ale pewnie bańka pęknie byle szybko bo psychiatrzy drodzy

Henio

Pracuje w stokrotce na produkcji wyrobów własnych , sałatki dania obiadowe itd. Praca normalnie po 8 godzin tylko na pierwszą zmianę. Nie w każdej stokrotce jest tak źle jak tu piszą. Praca bez nadgodzin.

Nikola
@Henio

Weź nic nie mów. Skocz na sklep i zobacz jak się pracuje.a nie ,zamknięci sami sobie ,śniadanka też jecie na koszt firmy? Pracuje i widzę

@Nikola

Tak śniadania obiady na koszt firmy

Z
@Henio

To świadczy tylko o firmie i o was

Aa
@Henio

Henio, a w jakiej stokrotce ty pracujesz ?

Natala

Hej możecie powiedzieć jak zarabia z-ca kierownika? Jak z premia ? Opłaca się ? Słyszałam że są słabe... Jak mają wyliczana, tak samo kasjerka ?

Karina

Czy wiecie już ile będziemy zarabiali w nowym roku po podwyżce rządowej i podatku z nowego ładu?

@Karina

Pewnie nie wiele. W tamtym roku po podwyżce ucięli premię abstynencją to pewnie teraz też tak zrobią

Bla bla
@Karina

Pit - 2 złożony? Bez tego będziesz dostawała wypłatę po staremu.

@Bla bla

Jaku pit 2?

@Ona

Komu została ucięta premia absencyjna? Ja zatrudniając się w tym roku otrzymałam taka premie do podstawy.

Kasiula358
@Karina

Też tak myślę chociaż słyszałam że mają coś podnieść sama jestem ciekawa a co właśnie z tym podatkiem pytałam kierowniczki ale nic nie wie na temat pitu 2

Nik
@Bla bla

A kto poinformował pracowników o ty że trzeba składać PIT2?Bo ja nie dostałem takiej niformacji !

Rita
@Kasiula358

Pit 2 powinien być złożony przed pierwszą wypłata w nowym roku ,czyli wypłata ta która teraz będzie jest za grudzień, a w lutym będzie styczniowa. Czyli powinien być złożony w styczniu. Jeżeli się tego nie zrobi to wypłata będzie po staremu. A jak złoży się go dopiero po pierwszej wypłacie to po nowemu będzie wypłata naliczana dopiero od następnego roku.

Karol
@Rita

A jak ktoś już wcześniej złożył? Zatrudniłem się przed świętami i złożyłem pit2 czy się będzie liczyło

@Karol

To już nie musisz, zatrudniając się , podpisałeś pit2 , będzie się liczyć. Jeśli ktoś nie złożył zostałby poinformowany, przez księgowa/kadrowa , że konkrenta osoba musi dosłać.

Karol

Mam nadzieję,że stokrotka zatrudnia profesjonalnych księgowych i nic nie pokręcą

Kopcyrek

Nikomu nie polecam tej niby firmy. Moja żona była najpierw zastępca kierownika, później awansowali na kierownika sklepu, który się nie mógł otworzyć przez kilka mc! Postawić sklep a podstawowych formalności nie załatwić. Szkolenie na zastępcę - okres ok 2mc, po tygodniu pracy zostawiona z załogą na sklepie. Radź sobie sama. Opiekun szkolenia, który dostaje za to pieniądze, nawet nie wiem czy był z nią tydzień na zmianie, obowiązek szkolenia zrzucił na swojego zastępcę. Żenada. Po awansie przeniesienie na sklep 60km od miejsca zamieszkania. Wszystko pięknie. Zwrot kosztów za paliwo, ale uwaga - jako nagroda do podstawy od której odciągają podatek, składki itp. - nie rozliczana kilometrówka. Baa jak się okazało na koniec współpracy z pseudo firma powinna mieć żona podpisaną umowę na użyczenie samochodu, jeśli dojeżdżała swoim... Nikt jej nic nie mówił ani nie dał do podpisania. Rzekomo "góra" nie wie o niczym... W pracy za podstawę 4000 z hakiem, w pracy z dojazdami po 10-12h.. a w grafiku 8.5. non stopem telefony, od zastępców, pracowników bo to, bo tamto... Braki personalne na sklepie, żaden problem RKO zadzwoni karze zabrać pracowników i jechać,bo sklep nie otwarty. Mając Stokrotke 10km od domu, karzą Ci dojeżdżać do stokrotek 50km, 60km, 80km od domu. Za paliwo Ci oddadzą, szkoda że na niekorzysc Twoja. Ile wydalas, tyle dostaniesz... Delegacja - tak należy Ci się 15 zł za dniówkę, tylko nie ma kto założyc. Pracując 6 mc, wypłaca Ci za niecałe 3... Bo mogła zakładać. Pewnie, że mogła jakby o tym ja ktoś poinformował i pokazał. Szkolenie na kierownika - naucz się sam, i oceniać poprzednika co nauczył a czego nie. Nie lubią kierowników co za biurkiem siedzą?! A tylko takich się trzyma!! Masz swoje zdanie, dochodzisz się o swoje to Cię muszą usunąć... Urlopem kierownik nie może rządzić? Kogo to obchodzi. Dostaje meila że tyle i tyle dni ma wydać i jest to wymagane! Premia?! Pracownik podstawowy dostanie ABS 170zl, a kierownik 0, bo cele nie wyrobione. Szkolenia - najlepiej w domu, papiery zawieźć przywieźć od pracowników, do kadr dostarcz. Jeśli nie chcesz popaść w nerwicę, szanujesz swoje zdrowie - omijaj szerokim łukiem...

Verona
@Kopcyrek

Zgadzam się w 100%, ciekawe czego obawia się administrator że usunął po ile godzin Pana Żona pracowała. Sama pracuje od września i delegacje nie są mi obce. Super, że miałam wspaniała kierowniczkę, która mi je założyła!! My pracowaliśmy po 7h, za dojazd nam oddawali 1h. Który zajmował nam 1h ale w jedną stronę. Pracuje bo mam blisko domu i małe dziecko!

Zdziwiona
@Kopcyrek

Nie wypłacają kilometrówki? (usunięte przez administratora) pracowników własnych. Porażka.

@Zdziwiona

Wyzysk jak nigdzie indziej... Zamiast szanować pracowników i o nich dbać, to traktują jak (usunięte przez administratora)

Iza
@Kopcyrek

Czy mogę pracować na gazetce do 3 w nocy, bo źle ceny były przygotowane i nie daliśmy rady, a kierowniczka może mi nie dopisać tych godzin, twierdząc że rozliczenie kwartału i nie miałam zgodny na nadgodziny?!!

@Iza

Jak to źle przygotowane? Na cenowki jest prosty patent. O nadgodziny kierownik powinien pisać do RKO o zgodę, ewentualnie sam może mienić Ci godziny pracy w RCPie, a nagrodzony oddać - skracając inny dzień pracy. W czym problem? Chyba że kierownik niedouczony, bo szkolenia zostawiają wiele do życzenia :)

Iza
@Iza

Listopad jest miesiącem rozliczeniowym Jeśli trzeba zostać ponieważ jest gazetka do zrobienia to godziny ponad plan muszą być wpisane jako nadgodziny.. nadgodziny zawsze są tylko trzeba napisać do Rko o zgodę a Rko pisze o zgodę do dyrektora i zawsze tak to działa

Mima
@Kopcyrek

Przeglądając forum stwierdzam, że jako mąż strasznie dużo wiesz o firmie, skoro żona taka nie wyszkolona, a ty jako mąż znasz szczegóły których często w ogóle nie w pełnym profesjonalnym szkoleniu. Trzeba żonie pozazdrościć męża, który zapewne musiał we własnym zakresie dowiadywać się o szczegółach firmy:)

@Mima

Dużo wiem, bo rozmawiam z żoną. :-) nie wyszkolona? No nie wiem, nie wiem... Nie mi o ceniac, ale skoro ledwo próg domu przekroczyła i pracownicy już dzwonili to może jednak wyszkolona:) żyłem z żoną i Stokrotka 24/7 bo nawet nie potrafią uszanować dnia wolnego. Jak call center.

@Mima

Poza tym ci się działo na zmianie, ile pracy, jakie wynagrodzenie to wiem, umowy widziałam a mając wspólne konto ciężko nie zauważyć. Mając wolne jak siedziała nad szkoleniami, bo termin wyznaczony a roboty tyle że zapomnij w pracy. Jeśli potrzebujesz jakieś informacji to chętnie udzielę :-)

Evita
@Kopcyrek

Kto tam nie pracował ten nie wie jakie klimaty panują najlepiej jak za free zostaniesz po godzinach a jak wychodzisz o czasie to się nie nadajesz na pracownika najlepiej jak będziesz dostępny 48/24 chociaż doba z gumy nie jest nic nie zaplanujesz bo grafik się zmienia z dnia na dzień a powiedz ze nie możesz to to po złości dostaniesz taki grafik w następnym miesiącu że już nic nie zaplanujesz kierownik wysługuje się pracownikami a kierownikiem rko każdy orze na swoją premie

Jan
@Kopcyrek

Skoro było tak źle to czemu tyle lat Pana żona tam tkwila?

@Jan

Jakie lata? Ledwo 8 miesięcy, i psychicznie, fizycznie wykończona. Tak jak wszyscy piszą, praca za kilka osób, wynagrodzenie jedno - i wcale nie godziwe - zero szacunku ze strony RKO, tylko tabelki, wyniki, i ciśnienie!

@Evita

Dokładnie, mając rodzinę, swoje plany itd.to najlepiej telefon wyłączyć, udawać że nie widzisz wiadomości na grupie... A później czekać na reprymendy, że się nie odebrało, nie oddzwonila itp. Raczej RKO ciśnie żeby mieć premie, bo kierownik to uzależniony od wyniku sklepu, strat, obrotu, itp. nie mając dostaw, brak towaru - nie sprzyja realizacji celów nałożonych przez górę... W pracy być najlepiej 24/24 żebyś wszystko ogarnął i nie narobił nadgodzin...

Zla
@Kopcyrek

Nam kierowniczka założyła delagacje przynajmniej tak mówiła a RKO je anulowała. Robisz za tanią siłę roboczą na innych sklepach a oni nie potrafią tego docenić.

Izaaaa
@Kopcyrek

Zwrot za paliwo dostaje niby kadra kierownicza, jak to rozliczane - niby nagroda. A u mnie przez x czasu, dziewczyna która nas woziła na szkolenie, jak sklep nasz był zamknięty, brała od nas pieniądze za dowóz do pracy. I informacja ta dotarła do RKO i co ? Myślicie że jakieś konsekwencje były? Żadnych. Jeszcze dostała awans na kierownika...

Izaaaa
@Kopcyrek

A skoro sieć to jest to przypuszczam, że we wszystkich tak to wygląda. Aczkolwiek w nie jednej widzi się roześmiane panie na papierosku.

Olek
@Izaaaa

Bo tylko tyle mogą za te wypłaty:) w d wszystko a w ogóle te co palą powinny siedzieć dłużej w robocie albo te co niepala mieć jakieś profity

@Olek

Hahahaha, przerwa należy się każdemu

Olek
@..

Ale one palą i na przerwie i po przerwie nie wyliczając z 5 razy wychodzą a ty rob za nie bo akurat na kasę wołają bułki piszczą to powinno być uregulowane jak np w biedrze wystarczyłyby karty do odbijania

Anabell
@Kopcyrek

Najlepiej to zamieszkać w tych śmiesznych wiatach pod sklepem i być dostępnym 24/7. A jak się o cokolwiek upomnisz, to jesteś najgorszy. I Stokrotka Cię nie zwolni a wręcz zmusi żebyś się sam zwolnił! Porażka.

Karolinkaaaa
@Iza

Jak masz kierownika tłuka, który nie potrafi wynegocjować nadgodzin to tak.

Yyy
@Kopcyrek

Cała prawda o Stokrotce ... Nie doceniają pracowników, a braki personalne na każdym sklepie.

@Yyy

W jakim znaczeniu nie doceniają? W czym konkretnie?

@Henio

Henioo Ty pracujesz w Stokrotce?! W niczym nie doceniają...

Kopcyrek

Sama prawda. Każdy kto pracuje w Stokrotce przekona się o tym, prędzej czy później.

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 553.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 36 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.