Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Jaw

Ile zarabia zastępca kierownika ma tekę? Dostałam propozycje i nie wiem czy warto

gosia
@Jaw

Warto. dobre zarobki, mało pracy. Spokojnie możesz przyjąć ofertę.

Były ZKS
@Jaw

Zarobki tragiczne, w niektórych miesiącach magazynier albo koordynator stoiska mięsnego bierze większą wypłatę. Pracy po czubek głowy, rozkładanie palet, robienie dziur, (usunięte przez administratora) dostawy, zwroty, sejf, co chwilę wizyty regionalnych, dyrektorów, maile, zmiany, kombinowanie, stres, wieczne pretensje od załogi bo przemęczona i od zarządu bo sklep nie ma odpowiednich obrotów. Jeżeli nie masz noża na gardle i masz możliwość znaleźć inną pracę to od tej firmy trzymaj się z daleka.

Gibi
@Jaw

Wszystko zależy od sklepu , załogi i obrotów. Jak ma się fajna ekipę w biurze i na sklepie to do przeżycia. U nas dziennie 55-60tys obrotu . Palet dziennie wjeżdża ok 15-20 a bywa że przed świętami 30. Jest to do ogarnięcia jak dobrze zarządzasz ludźmi. Organizacja to podstawa. Bywa czasem ciężko ale to pojedyncze dni. Jak się kilka osób wysypie na L4. Zarobki ok ale mogło być lepiej.

Bublle
@Gibi

A ile was jest na zmianie? Przy takich obrotach.

Z
@Bublle

No właśnie.jak jest kim zarządzać:) przy tych obsadach podejrzewam że tak jest w każdej stokrotce to oni se mogą.chyba że sami wskoczą np na zakupy internetowe.a co to będzie przed świętami to już nie chce myśleć.zostawiasz wszystko i składasz.miedzy czasie dzwonek na kasę.actu jeszcze konkurs.jak usprawnić pracę we firmie.ZATRUDNIJCIE LUDZI!!! to wystarczy.na co wy liczycie.az ta garstka się wysypie?

Mika
@Z

Sama prawda.ZATRUDNIJCIE WIĘCEJ LUDZI.wtedy i magazyny będą puste kasy obsadzone zakupy internetowe spokojnie zrobione Planogramy zrobione /zmiana w lewo w prawo śmiech na sali/ i klient zadowolony bo pracownik zarobiony i zmeczony to niemiły pracownik .a czego oni oczekują po tym konkursie? Jakie inne pomysły.

Paula

Nie warto

Zastępca
@Jaw

Nie warto. Śmieszne pieniądze za bycie traktowanym jak ścierka do podłogi. Odpowiedzialność prawie taka sama jak kierownika, a czasem to i za kierownika (usunięte przez administratora).

Stokrotek

Czy stokrotka nie powinna wycofać że sprzedaży na wagę kapusty kiszonej i ogórków ? W dobie covidu ,grzebią w tych wiaderkach,nachylają się ,co niektórzy sobie smakują, łupież im spada,czasami coś z nosa.przy okzlazji pół na podłodze.Czy do zakazu potrzebny jest nakaz jakieś stosownej instytucji? A problemu nie ma bo mamy we woreczkach . No może jak sobie zdezynfekuja ręce przy wejściu to stokrotka myśli że już jest okej.a jak tam u was.

Natka
@Stokrotek

Masz 100 %racji. W innych marketach nie ma czegos takiego. Ten towar tylko się psuje...

Kancelaria LRP

Zgodnie z art. 128 kodeksu pracy czasem pracy jest czas, w którym pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy w zakładzie pracy lub w innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy. Czasem pracy nie jest zatem tylko czas efektywnego wykonywania pracy, ale również czas, kiedy pracownik pozostaje w dyspozycji pracodawcy w zakładzie pracy lub w innym miejscu wyznaczonym do wykonywania pracy, nie świadcząc pracy. Pracownik pozostaje w gotowości do pracy – w momencie, gdy stawia się do pracy z zamiarem jej wykonywania, w umówionym czasie i miejscu, w którym ma wykonywać pracę. Jak stwierdził Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 18 marca 1998 r.,(III ZP 20/97 ), okres pozostawania w dyspozycji pracodawcy rozpoczyna się z chwilą stawienia się pracownika w zakładzie lub innym miejscu wyznaczonym do świadczenia pracy, a kończy z upływem dniówki roboczej lub wyjątkowo później – w momencie zaprzestania wykonywania dodatkowych czynności zleconych przez pracodawcę (w razie polecenia pracy w godzinach nadliczbowych).

nela
@Kancelaria LRP

To chyba wszyscy wiedzą. zaczynasz pracę od 14 tej to o 14 tej podpisujesz listę i już pracujesz czyli jesteś w dyspozycji pracodawcy.

SYLWIA 546
@nela

Właśnie chodzi o to, że czas pracy liczy się od przekroczenia progu sklepu, czyli np. masz na 14 , ale wchodzisz na sklep (wiedząc że idziesz do pracy) o 13:45 i od wtedy liczy się czas pracy

Bibuła
@SYLWIA 546

Bzdura to co piszesz

SYLWIA 546
@Bibuła

Nie nie pisze o Tobie

Jacek

No cóż pomyślcie że są takie zawody co pracuje się po 400 godzin miesięcznie jak np w pogotowiu ratunkowym. Często cała dobę są dyżury.

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
Nika

Pracowalam w Stokrotce 13 mcy uwazam ze kierownik mojej Stokrotki jest najlepszy na swiecie. zawsze moglam liczyc na jego pomoc.. bardzo cierpliwy i serdeczny. Zespół w tej Stokrotce jest bardzo zzyty ze soba stwarza atmosfere bardzo ciepła pogodna i pelna wsparcia. Praca jednak byla dla mnie bardzo ciezka fizycznie ... dlatego z bólem serca złożyłam wypowiedzenie.... mój stan zdrowia był dla mnie ważniejszy...odezwał sie kregoslup... wiec zycze wysokich obrotow... wszystkiego co najlepsze dla calego zespołu

rudy
@Nika

pewnie zmuszali Cię do dźwigania ponad normę ( kobiety nie mogą więcej niż 12 kg) .

Krysia

W Stokrotce pracowałam 7 lat i wszystkie negatywne opinie, które są tutaj wyrażane są jak najbardziej prawdziwie. Ta firma to (usunięte przez administratora) To co tutaj piszemy jest doskonale znane kierownictwu, RKO. Jestem przekonana, że czyta to również Lublin i sam pan Litwin, ale oni to wszystko lekceważą i się z tego śmieją, bo liczy się tylko zysk i otwieranie nowych patologicznych Stokrotek. Możemy sobie ponarzekać, popisać, to i tak niczego nie zmieni. Związki zawodowe istnieją tylko na papierze,a pracownik jest mięsem armatnim do wykorzystywania. Propagandowe ględzenie przez stokrotkowy radiowęzeł - "Pracownicy Stokrotki, dziękujemy wam, ze jesteście, dziś wasza praca to coś więcej niż zawód" - czy naprawdę wam lubliniacy z kierowniczej kadry wydaje się, że pracują u was idioci, którymi można manipulować? Ciekawe co od stycznia wykombinujecie jak podniosą najniższą krajową? Co zmniejszycie żeby wyjść na swoje? Uciekajcie z tej firmy, a nawet i nie róbcie tam zakupów, może w ten sposób coś odbijecie sobie, bo promocje są śmieszne, mięso z zagranicy, coraz więcej towarów z Litwy. Mnie już tam nie ma i wam radzę też stamtąd uciekać.

Jan
@Krysia

Bravo 7 lat dałaś radę, ja tam się zatrudniLem na produkcje. Praca bez nadgodzin

Z
@Krysia

Też jestem ciekawa co zrobią ze styczniową podwyżką.nie lubię (usunięte przez administratora) ale chwała im że podnoszą najniższą.tak to byśmy zap (usunięte przez administratora)...litewskiego.a co do czytania przez "władze" mi by było po ludzku wstyd. Ale im jest dobrze na krzesełkach.kasa się zgadza. gdyby nie MY to was by tam nie było!!!!!!!!!!

Funkiller
@Krysia

(usunięte przez administratora) Oddaje to doskonale schemat zarządzania ewidentnie ukierunkowany na maksymalny zysk z jednoczesnym antagonizowaniem personelu w myśl powiedzenia "Dziel i rządź". Zresztą, komunikaty są kierowane do wszystkich poza mięsem i kasami, bo jak twierdzi samozwańcza przedstawicielka Stokrotki - (usunięte przez administratora), to najgorszy sort, więc pewnie nawet tego nie słuchają. Dziwi mnie natomiast sposób realizacji tego planu, bo nie jest to realizowane poprzez finanse. Różnica pomiędzy wynagrodzeniem podstawowego personelu i kierowniczego jest tak absurdalna, że naprawdę nie ma o co kruszyć kopii. Tymczasem właściciele dyskontu wyszli chyba z założenia, że wyznaczą cele i nie będą się wtrącać, a Polacy pogryzą się sami z własnej inicjatywy. Brawo my.

Martin

Jak pracuje się na kuchni? Na produkcji sałatek , surówek białej kiełbasy?

Funkiller
@Martin

A jak może się "pracować" w (usunięte przez administratora), w którym jeden pracownik ma (usunięte przez administratora) obowiązek ogarnąć robotę, która winna być rozdysponowana na dwa etaty, oczywiście za najniższą i bez bonusów.

Martin
@Funkiller

To gdzie ty tak pracujesz?

.,.,

Czy w waszych sklepach też co roku łamie się kodeks pracy wymuszając wybranie całego urlopu do końca br, masakra z tymi niedouczonymi kierownikami.

Dominika

Może być. Szału zbytnio niema ale spoko.

Martek
@Dominika

A gdzie pracujesz?

Młodszy specjalista ds merchandisingu Na jakie zarobki można liczyć? Jak wyglada praca? Jakie godziny pracy? Czy praca jest mocno wyjazdowa? Czy raczej cały czas w biurze?

Diana

Hej. Jak to jest jeśli chodzi o koniec pracy danego dnia, czy jeśli w grafiku jestem do 14.15 to schodzę z kasy o 14.15? Przecież to jest już mój czas poza praca.

Roman
@Diana

o 14.15 wychodzisz z biura po rozliczeniu. Idziesz do domu.

Henio

Witam. Jak pracuje się na kuchni na produkcji sałatek surówek galaretka?

Bychawa

hej. serdecznie pozdrawiam biznes rodzinny ,, (usunięte przez administratora),,stokrotka pl...jak zarobić a się nie narobić/;))

Jest tu ktoś ze sklepu w którym wdrożono usługi pocztowe? Jak się u was sprawdza, dużo przesyłek?

Omo

Macie pomysł gdzie i do kogo napisać skargę na RKO i kierownika? Na psiapsiółeczki które gnoją, faworyzują i skłócają pracowników między sobą ? Czy w ogóle jest to możliwe by "taki układ" przerwać by Góra się dowiedziała ? Czy według Was to i tak nic nie da ?

Ona

Do zarządu stokrotki

Kinia
@Omo

Nawet jak zgłosisz to podejrzewam że nic to nie da.gdzie znajdą zastępstwo? Jak nikt za te pieniądze nie chce przyjść do pracy hahaha ale napisz do zarządu.najlepiej wyślij pocztą poleconym to pewniejsze że ktoś na poziomie przeczyta.a tak w ogóle jestem ciekawa czy góra wie jaki ma syf w firmie

@Kinia

Góra pozwala na (usunięte przez administratora) więc podejrzewam, że wie co tam się dzieje bo innego wytłumaczenia nie widze.

quinlan vos
@Omo

jest chyba jakaś śmiszna infolinia,ale czy jest sens,to Ci nie powiem,wszystko zależy od tylu czynników,że to masakra,czasami lepiej odpuścić i mieć spokój,w biedrze,lidlu netto ciągle ludzi szukają,a jak długo pracujesz to pracę teoretycznie od ręki dostaniesz

@quinlan vos

Zielona odpada jak wyżej bo jest śmieszna i zaufaniem nie ma nic wspólnego... w lutym minie rok. Czy jest możliwe by kierownik był aż tak kryty przez RKO a RKO przez górę ? Umowy i tak nie przedłużą więc nie mam za wiele do stracenia

Anna35

Czy ktoś może napisać jakie jest wynagrodzenie na poszczególnych stanowiskach w województwie mazowieckim?

Kacper

A jak Wam się podoba nowy konkurs BHP?:)nie pytajcie o co chodzi bo ja nie wiem przeczytałem tylko plakacik

Stokrotka

Hej czy u was też tak palety zalegaja na magazynie i nie ma kto tego rozkładać? Jak tu robić dziury skakac przez nie?

Lodzia
@Stokrotka

(usunięte przez administratora) oszczędności:)))))))))))))) niech nie zatrudniają ludzi to będzie tylko gorzej.brawo stokrotka

Nie wyobrażam sobie czasu przed świętami.z okrojonymi składami.z wiecznie chorymi przed świętami.niech wprowadzą nadgodziny może ktoś się skusi .

Karina

Wiecie coś na temat kart lojalnościowych?

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 553.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 36 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.