Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Stały klient

Chodzi dokładnie o stokrotke która mieści się na ulicy chabrow 117 Opole !!! Jeśli z tym nikt nic nie zrobi pójdę do inspekcji pracy ponieważ innego wyjścia niema te dobijanie produktów zdarza się bardzo często

Stały klient

Dlaczego w stokrotce w opolu kasjerze dobijają produkty i na paragonie są istne cyrki wiecNi więcej się palki a jak przyjdzie się z reklamacją to niechca.przyjac skoro są kamery główna kierowniczka zamiast wyjaśniać pomyłki mowi ze musiałaby sprawd,ic kamery czego nie robi i nikt nie zwraca pieniędzy istny skandal a tak nawiasem mówiąc główna kierowniczka wiecznie pali papierosy pr,y bramie Gdzie przyjmuje się towar zamiast reagować na dzwonek kiedy jest odwieczna kolejka albo kasjer potrzebujerozmienic kasę masakra ta kierowniczka to istne (usunięte przez administratora)!!!!!!

Joanna

Czy jest zakaz obsługi rodziny przez pracowników stokrotki? Jestem oburzona tym że traktuje się klientów jak podejrzanych o machloje z pracownikami.gdzie zaufanie do pracownika?są kamery,na zmianie więcej kierowników niż pracowników.i stosuje się takie metody?wchodzę do stokrotki,mój syn mowi do mojej bratowej kasjerki cześć ciociu a kierowniczka słysząc to karze jej zejść z kasy i wola drugą kasjerkę żeby nas skasowała. Jestem stałą klientką,znają mnie tam.przychodze codziennie, nie tylko jak jest moja bratowa. Konkurencji jest dużo i chyba pora zmienić sklep bo to jest wręcz upokarzające dla mnie jako klienta.

Marines
@Joanna

Tak, jest zakaz obsługi rodziny. I jest to klasyczny regulamin w każdej firmie handlowej albo usługowej.

meri
@Marines

to znaczy jeśli moja rodzina podejdzie do kasy, to mam zawołać kogoś innego żeby obsłużył bo ja nie mogę? co za głupota wgl, pierwszy raz się z czymś takim spotykam

Kolo
@meri

O to chodzi,że mają do Cb nie podchodzić.Dziala to już odkąd pamiętam i pracuję w handlu czyli ok 20 lat

Joanna
@meri

Tak muszą wołać kogoś innego bo one nie mogą obsłużyć rodziny ani nikogo bliskiego. Tak jest u nas w stokrotce.nie wiem jak w innych. A weź się tylko przyznaj ze się jest rodziną to odrazu czają na ciebie jak na złodzieja. Oczywiście kasjerka musi zejść z kasy bo ma zakaz obsługi.

Magda
@Joanna

Absolutnie nie ma takiego zakazu wymyśl kierownika więc proszę pisać skargę

Wieśka
@Magda

Kłamiesz.

@Joanna

Ta, jasne.......Jakaś bujda!! Lepiej napisz że jesteś z konkurencji i nam opinie chcesz zniszczyć:-[

Dlaczego na mięsnym zarabiają więcej od kasjerek które siedzą na kasie wykładają nabiał warzywa pieką bułki robia zakupy internetowe aktywne pasywne planogramy latają z paletami.do tego biegnij na dzwonek.niezrozumiałe dla mnie bardzo.kto mi to wytlumaczy

@Marta

Właśnie to jest ciekawostka:) potrafi ktoś wyjaśnić?

@anita
@Marta

Dokładnie jestem tego samego zdania . Osoby pracujące na mięsie są dni że prawie całą zmianę przestoja nie mając klientów . Kasjerka na pełnych obrotach od początku zmiany do końca Rano nabiał ,warzywa,pieczywo , towar, kasa i tak na okrągło .Drugą zmiana towar ,kasa fejsowanien, zdjęcie pieczywa , sprzątnięcie sklepu ,zaplecza.Do tego non stop klienci którzy potrafią przyjść na zakupy cała rodzina 21:53 Zamknięcie sklepu 22. Mięso stoi od 18 co pół godziny jeden klient nieraz bywa że wcale .

????Miły pan
@Marta

Mi ktoś kiedyś powiedział, że gdyby nie mięsny to sklep nie miał by takiego obrotu i to dzięki nim my mamy pracę. Żal... A jak są osoby, które zasuwają między kasą, towarem na sklepie i mięsnym po przez wypiek to nikt do pensji im nie dołoży i niestety sprawiedliwości w tym nie ma ☹️

Evita
@@anita

Nie wiem o jakiej stokrocie i gdzie mówicie ze stoją i nic nie robią bo osobiście u nas to za żadne pieniądze bym się nie zamieniła na stoisko mięsne nie porównujmy supermarketu w centrum do marketu na uboczu

Magda
@????Miły pan

Na mięsny szukają w co drugiej stokrotce więc zapraszam po większą wypłatę

Jula
@Marta

Ty (usunięte przez administratora) babo idz5na mięsny popracuj trochę to zobaczysz a poza tym jak to bułki kasjer piecze u nas kierownik lub panie z mięsnego właśnie a Ty nie kłam bo gdzie kasa a gdzie piec

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

Novacode Sp. z o.o.
logo firmy Regionalny Przedstawiciel ds Sprzedaży
Konsbud Audio Sp. z o.o.
Martyna

Czy wie ktoś jak w Stokrotce wygląda pomoc finansowa dla pracowników w trudnej sytuacji materialnej?

Aga
@Martyna

Podejdź do kierownika o wniosek o dofinansowanie. Jest dostępny w intranecie.

Henio

Wszyscy narzekający na pracę powiem wam coś. Założcie własne firmy , pokażcie stokrotce jak to się robi ze szanuje się pracowników dobrze im placi itd

Karol
@Henio

Nie chcę własnej firmy... chcę pracować za godną wypłatę i być szanowanym i docenianym.Ciezko zrozumieć?

Evita
@Karol

No niestety w stokrotce ciężko zrozumieć kto nie pracował ten nie wie kierownictwo goni i ciśnie bo czyimiś rękami fajnie premie brać jeszcze żeby podejście do człowieka było a nie wrzaski i przekleństwa ze ktoś coś nie tak robi albo doceń to co masz albo szukaj lepszych tyle że nikt nie chce przyjść i pracować w stokrotce w takiej atmosferze

Ada

Czy ktoś sobie może wyobrazić że w Stokrotce w Dorohusku od kilku tygodni pracują tylko dwie panie na mięsie?!!!!!! Jedna na rano druga na popołudnie. Atmosfera jest tam tak ciężka że nikt nie chce przyjść do pracy. Zamiast rozdzielić szajkę kilku osób z kierownikiem na czelę które psują cały wizerunek sklepu to tylko przymykają oczy i udają że wszystko jest ok. Pani która stoi popołudniu na stoisku jest już tak wycieńczona że ledwo wykonuje swoje obowiązki. Zastanawiałam się czy tego przypadkiem nie powinien ktoś zgłosić . Sama bym to zrobiła tylko nie wiem gdzie.

Benia
@Ada

Jakby było tak dobrze to by tak nie było.nie mają kasy na obsadzenie sklepów a wymagania z kosmosu. Najważniejsze że im kasa się zgadza. (usunięte przez administratora) na sklepach nie ma kto robić palety zalegaja magazyn . Tak wyglądaja sklepy w tych czasach. Żadnych nowości żadnych remontów. (usunięte przez administratora).

becia
@Ada

U nas jest dokładnie tak samo, z tego co mówił mi zaprzyjaźniony duszek z góry, taka sytuacja jest w większości sklepów w kraju. Ta firma to skrajna patologia i wyzysk.

Piotrek
@becia

Śmieszne to . A reklam w tv radiu za miliony. Nie dziwię się że ze sraczka ludzie chodzą na L4.i to ciągle ci sami.zadnych konsekwencji z tego nie wyciągają.bo kto będzie pracował:) a ty zap za wszystkich.aktywne pasywne planogramy dziury (usunięte przez administratora) podłoga.kasa samoobsługowa bo non stop coś nie halo.dobrze że niedługo wchodzi wypalenie zawodowe kasjerek to stokrotki padną.

@Benia

Problemem tego sklepu są cztery jędze które znają się od lat i nie potrafią współpracować z innymi. Szepczą obgadują a sklep traktują jak swój prywatny. Każdy kto przychodzi widząc tą ciężką atmosferę zaraz szuka czegoś innego. Tak naprawdę co do samego sklepu nie ma co się przyczepić bo budynek jest nowy ,schludny ale klimat wewnątrz ..uff . Podchodząc do stoiska z wędlinami można usłyszeć piski, krzyki jak na jarmarku. Pani M tak zachwala że dobre , świeże . Atmosfera nie do opisania.

@becia

W Dorohusku szukają obsady ale nikt nie chce tam pracować wolą do innych miejscowości dojeżdżać

Lena
@@Ada

Cztery jędze - czyli kogo ma Pani na myśli ????‍♀️

Omo
@Ada

Taka atmosfera jest nie tylko u Ciebie... i również chce coś z tym zrobić a gdzie z tym "uderzyć" do kogo ?

Noe
@Ada

Tak to prawda.tam jest tragedia jeśli chodzi o kierownictwo.ta szajka kilku osób juz się rozpada.znowu będą przyjęcia.znowu nowe dziewczyny i tak w kółko.Dziewczyny nie wyrabiają,są przepracowane, wymęczone. Ile juz tam ludzi się przewinęło to glowa mała.chyba pobili rekordy rekordów co do zatrudnienia i wypowiedzenia umowy przez pracowników bo poprostu wymiękają z przepracowania i tej chorej atmosfery. Nie raz byłam świadkiem jak się do siebie odzywają,poganiają i obgadują.i to przy nas klientach

@anita
@Omo

Od takich rzeczy jest inspekcja pracy

Mark
@Omo

Inspekcja pracy

Nika

Czy w wigilię się pracuje w stokrotce na produkcji?

SYLWIA 546
@Nika

Tak

@SYLWIA 546

A PRACUJE Pani na produkcji dań na stoisko?

Stokrotka

Czy stokrotka ma coś takiego jak zakaz konkurencji? Czy mogę podjąć pracę w innym markecie na umowę zlecenie?

@Stokrotka

Nie lepiej iść wprost spytać kierownika ?

On

Może kierownik nie wie

@Stokrotka

Witam tez mnie to ciekawi czy juz brak wstepu na zawsze

Iza

Witam cos moze napisac jak jest w Stokrotce Olchowa mysle nad praca tam dzial miesny mam doswiadczenie ludzie fajni pozdrawiam

Klientka

Witam pisze bo jestem oburzona obsluga na dziale mięsnym chodzi o sklep Stokrotka w Biłgoraju na ul. Nadstawna Panie sa niemile z wielką łaska kroja wendline ne lub ser a jak robi sie większe zakupy na tym dziale to slychac jak wzdychaja i szepcza cos pod nosem

anka

Witam Miałam okazje chwile pracować w tej sieci, kierownictwo idealne, prawie jak brat i siostra i tu jest problem bo inne osoby pracujące tam od dokładania towaru, czasami siadające na kasie i rządzą się ludźmi, zachowują się jakby byli szefostwem... właśnie taka osoba ( pracownica ) " posłała " mnie do szpitala ( wylądowałam w szpitalu )... nie że jestem jakaś przewrażliwiona na swoim punkcie bo tak nie jest, ale tamta Pani przegięła notorycznie...reasumując szefostwo extra ale niektóre pracownice powinny sie zastanowic jak sie zachowywać

Maciej

Jeździ ktoś solówką dla Stokrotki? Przyjmują bez doświadczenia na C (doświadczenie w dystrybucji spożywki mam, ale na B)? Jak z zarobkami i warunkami?

Ziva

Jest sklepy gdzie normalnie traktują pracowników i płacą stosowną wypłatę a jest Stokrotki i tyle. Napewno wszyscy by chcielii pracowac w normalnych sklepach z normalną wypłatą no i w nienormalnych sklepach też ktoś musi pracować, więc ja pracuje w stokrotce , no nikomu nie polecam.

@Ziva

Nienormalny? To mało powiedziane, ogłoszenia np. że szukają kierownika a stanowisko już dawno obsadzone (oczywiście jak to w Stokrotce - przez (usunięte przez administratora), nadgorliwość i kopanie dołków pod kimś - takie wartości ceni Stokrotka)

Dagmara

Cześć. Czy wiecie kto przyznaje premie miesięczne dla zastępcy ? Kto ma na to wpływ? Dziękuję za pomoc

@Dagmara

Premia dla zastępcy wynosi maksymalnie 10% podstawy, nikt Ci jej nie przyznaje. Uzależniona jest od poziomu strat, obrotu, itp. Nie wyrobi sklep celów zastępca jak i kierownik idzie bez premii.

Linda

Kiedy pracownicy dostaną karty sodexo na święta? Ktoś coś może wie?

Ela
@Linda

Na początku grudnia powinny być i do 8 max 10 będą zasilone

Stokrotka

Czy kierownik ma tyle samo talonow na święta co pracownik szeregowy?

Ela
@Stokrotka

Wszystko zależy jaki wykazał przychód na oświadczeniu materialnym do świadczeń na święta.

AaBb

Czy w regulaminie stokrotki, który rzekomo "podpisujemy" przy umowie, widnieje zapis, że nie można mieć przy sobie telefonu (schowanego ,nie mylić z użytkowaniem) Podobno coś takiego jest,a ja nigdzie nie umiem tego znaleźć. Czy ogólnie "pracodawca" może zabronić posiadania przy sobie telefonu, schowanego w tzw."saszetce" Pozdrawiam Was stokrotki. Dużo siły dla Was!

@AaBb

Pierwsze słyszę, nie widziałem takiego zapisu w umowie, ale słyszałem że nie wolno używać telefonu tylko podczas przerwy i na socjalnym. Nawet spotkałem się że kierowniczka (pozdrawiam Beatko':))) przeszukiwała nerkę pracownicy i wyzywała na nią że używa.

Miki
@AaBb

Nikt nie może zabronić Ci posiadania telefonu przy sobie, nie ma takiego zapisu w kodeksie pracy.

Henio

Byłem na rozmowie z Panią kierownik w Emce koszalin, mówiła że jest praca bez nadgodzin. Od poniedziałku do soboty według grafiku , na produkcji dań garmazeryjnych itd

Gocha
@Henio

Czyli nie wszędzie jest tak źle. Dużo tutaj nierobów się wypowiada widocznie i wszystko na nie tylko!

sara
@Gocha

Wszędzie jest tak źle. To przecież oczywiste. że kierownik będzie kłamać i koloryzować byle tylko zatrudnić następnego (usunięte przez administratora) do wyzysku. Przecież nigdy nie powie wprost, że jest wyzysk gorszy niż w Chinach. Dziwię się, że muszę tłumaczyć ci takie oczywistości, widać twój intelekt nie rozumie nawet takich oczywistości.

Gocha
@sara

To ty we wszystkich Stokrotkach pracowalas w Polsce?

maria
@Gocha

A ty pracowałaś we wszystkich, że twierdzisz jakoby nie we wszystkich był wyzysk? Pytanie czy w ogóle pracowałaś? Tutaj dziewczyny z całej polski piszą o wyzysku i nagminnym łamaniu przepisów prawa pracy, a ty ich nazywasz "nierobami". Twoja bezczelność nie zna granic, podobnie jak twoja indolencja.

@maria

Stokrotek w całej Polsce jest od grona. A tu nie jest konkretnie napisane o jaką stokrotka konkretnie chodzi. W każdym zakładzie jest brak ludzi obecnie.

Malwina
@Gocha

w mojej stokrotce Gosia była kupą lenia.

@maria

Pracuje w stokrotce i jest fajnie. Nie czuję się wykorzystywany. Swoje 8 h i do domu. Atmosfera dobra. Więc bzdura jest uogolniac

aaa
@Jan

To napisz konkretnie bohaterze gdzie to tak fajnie jest no i 8 godzin i fajrant. Czekam na konkret

Paka
@Jan

Jesteś pewnie z tych co byle odwalić i do domu. Z tych co kierownicy nawet o nic nie proszą bo wiedzą że są lepsi,szybsi ,bystrzejsi...tak wywnioskowałem.no to twoja opinia by się zgadzała

@aaa

Wszytko zależy od tego na co się zgadzasz i na ile sobie pozwalasz . Gdzie ja pracuje nie ma nadgodzin. Stokrotek jest od groma w Polsce! I gdzie się trafi. Marudom ciągle narzekająm wszędzie będzie źle.

@aaa

Pracuje na produkcji wyrobów własnych na kuchni

maga
@Paka

stworzeni do pracy fizycznej ci bystrzejsi,szybsi to kierownicy i zastępcy. W głowie pusto a siła w rekach

prosto i na temat N I E

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 553.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 36 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.