Opinie o Delima (Stokrotka Sp. z o.o.) w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Stokrotka Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stokrotka Sp. z o.o. w Lublin

Marian

Co tak tu cicho wszystko u Was okej czy nie mata czasu pisać bo tyle roboty planogramy gazetki szczyty aktywna pasywna / to w ogóle porażka co nie trzymajta się stokroteczki biedroneczki

Patrycja

Czy stokrotka nie mogłaby zainstalować bezdotykowych stacji do dezynfekcji? Już nawet w kościołach takie mają.a my takie g plastikowe co rusz się psują otwierają ludzie dotykają tymi łapami.gdzie tu dezynfekcja????? Oszczędności jak zwykle.cala stokrotka.

Jojo

W którejś z sieci nakazano (refundacja 100%) pod groźbą zwolnienia dyscyplinarnego z pracy zaszczepienie się na COVIDa. Czy nas też czeka w najbliższym czasie taki obowiązek?????????

D

Jaka refundacja ?????

Napisz w której.

@quinlan vos

W burej . Pozdrawiam cieplutko z łodzi

Xdl

Ale głupoty wypisujesz

@Xdl

Hej, pracujesz w Stokrotce? Jak wygląda tu wynagrodzenie? Jest sama podstawa, czy można też oczekiwać jakichś premii i dodatków? :) Jeśli są premie, to za co są one przyznawane?

@Antoni

Najniższa krajowa + dodatek absencyjny 270zł premii nie ma żadnych dodatków też

Karol
@Lila

Czyli wstyd.Niby firma się rozwija a gdzie tu dbanie o pracownika?gdzie woda na lato?gdzie premie za dobrze wykonaną pracę? gdzie zachęta?gdzie szacunek? gdzie zapewnienie odpowiedniej ilości koszulek? mają nas za nic i dlatego jest jak jest czyli wielkie (usunięte przez administratora)ylko rób za dziesięciu i się nie odzywaj

@Karol

Dokładnie tak jest.

Mania
@Lila

Jakie dbanie o pracowników? Oni patrzą aby im było dobrze i kasa się zgadzała. Pracownik się nie liczy, nie ważne że robią, że to co powinno zrobić 3 osoby. Dla ich liczą się tylko cyferki Jak jest na plus reszta może być w głębokim poważaniu. Nie ważne że ty tracisz zdrowie, szacunek do samego siebie. U nich musi być na plus to reszta się nie liczy. Nie ważne że chodzisz w 1 koszulce, nie masz czasu zjeść, liczy się ogólny wynik. Źle robis, stawiasz się to wypad Znajdą innego jelenia. Jeśli się jeszcze ktoś zgodzi przyjść pracować za najniższą na 3 etaty. Bo wynagrodzenie jest za 1 a robisz za 3 lub więcej

Paka
@Mania

Jestem ciekawy czy ktoś z zarządu ,z koordynatorów,dyr to wszystko czyta .Czy nie jest mu wstyd że tak pracownicy oceniają swoje miejsca pracy.bo to nie jest jeden głos a problemy wydają się takie same wszędzie . Czy są takimi egoistami że myślą tylko o tym żeby cyferki i tabelki się zgadzały .chyba tak jest dziękuję za uwagę

@Karol

jak o tą wodę nie poprosisz to nie dostaniesz,to zależy od kierownika,my wodę dostaliśmy

@Paka

Wiele osób tu opisuje bardzo źle pracę w stokrotce a przecież co roku jest BADANIE SATYSFAKCJI Z PRACY. Ciekawi mnie to dlaczego tam się niewypowiecie. Ankieta badań satysfakcji z pracy - wynik 89%.

@krotka@
@Bibuła

@Bibuła a jakie tam masz pytania. Co roku to samo, nie ma wprost pytań o samą pracę. Są bzurne pytania bardziej o to czy kierownik przekazuje co trzeba. Kiedyś u nas na sklepie wszyscy napisali że źle zaopatrzony socjal to znalazły się talerze, mikrofala itd itp itd. Rok w rok piszemy że wynagrodzenie nie jest adekwatne do pracy jaką robimy i conic z tego nie ma. Ciekawe jak jest robione to na innych sklepach, może kierownik uzupełnia za pracowników

@@krotka@

Gdyby były pytania o pracę to pewnie by się zarząd mocno zdziwił albo i nie .bo my dla nich nic nie znaczymy.tania siła robocza

@krotka@
@K

Dokładnie, gdyby były pytania bezpośrednio tyczące pracy to zarząd by się naczytał. Albo by olał to bo dla nich się człowiek nie liczy

Xxx
@Bibuła

Pierwsze słyszę o czymś takim????

nela
@Bibuła

Regionalna stoi za plecami ankietowanych osób, więc piszą tak aby się jej spodobało. Anonimowa ankieta........Żałosne

Zbysia

Orientuje się ktoś kiedy dostaje się dofinansowanie do urlopu? Złożyłam już wniosek i zastanawiam się czy dostane to razem z wypłatą czy w jakimś innym terminie?

Iwona
@Zbysia

Razem z wypłatą dostaniesz

@Iwona

A jak ktoś złożył wniosek popowrocie z urlopu 2 tyg? A jeszcze ktoś mi powie-Ile się dostaje za niewykorzystany urlop jak się kończy współpracę z pracodawcą ? np za 7 dni z

@Zbysia

Wypłaty za urlop wypłacane są na koniec kwartału rozliczeniowego. Wrzesień, styczeń, kwiecień

fff
@Bibuła

Fajnie wiedzieć. Nasz kierownik o niczym nie informuje tylko się wtrąca w nasze obowiązki.

@Bibuła

nie jest tak jak napisałaś,byłam na urlopie ostatnie dwa tygodnie lipca i 10 sierpnia już dostałam za urlop

Kiero.
@Bibuła

Wypłata świadczenia jest wypłacona z poborami za mc w którym był urlop!!!!!!!!

Żenujący! Kpina w biały dzień! Pani rekruterka zadzwoniła z pytaniem aplikowałem na takie a takie stanowisko, czy w dalszym ciągu jestem zainteresowany pracą, umówiła się na kolejny dzień i konkretną godzinę. Odbyły się dwie rozmowy, w tym z przyszłym szefem. Przedstawione zostały warunki zatrudnienia itd itp. Odp za dwa tyg. Odpowiedz była za miesiąc ale warunki zatrudnienia zupełnie inne niż te przedstawiane na rozmowie. Na rozmowie ściema jak to u nas dobrze a jak przychodzi co do czego to kpina z ludzi. Zmarnowany tylko czas. Ofertę odrzuciłem bo w aktualnym miejscu dostałem lepsze warunki. Stokrotka oczekiwania ma z kosmosu ale płaci najniższa, ściemniają o premii ale nie dodają kiedy ma być ona wypłacona (po okresie próbnym, po pol roku, od widzimi się szefa albo wcale) i oczywiście nie dodają ze ta premia to 100 zł brutto, Kpina z ludzi i tyle!!!!

Kpina!!!

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.

Zamiast rozkładać palety zalegające od tygodni na magazynie robimy jakieś poronione planogramy jakieś listy zadań wymyślone przez koordynatora śmieszne jak dla mnie każdy wie co ma robić i robi to dobrze co niektórzy .niech zatrudnia ludzi a nie wysługują się tymi garstkami co zostały. I za te śmieszne pieniądze. Wszystko drożeje a my w miejscu.dobrze że PiS chociaż podnosi najniższą krajową.

A koszulki HP już macie?

Mika
@Basia

A co to za koszulki???

B
@Mika

Harry Potter

Klaudia

Pracuje w stokrotce w Koszalinie jest może tu na forum ktoś z Koszalina?

Łucja

Polityka tej firmy: trzy osoby na zmianę na cały sklep i multum obowiązków, dodatkowych zadań, przy czym nie zapomnij reagować na kolejki i wsadzić miotłę w tyłek żeby wszystko jeszcze ładnie posprzątać. Ja myślę że jak to czyta ktoś z zarządu to powinien się mocno w głowę uderzyć. Wasze godne pożałowania pozorne oszczędności i wykorzystywanie pracownika na maxa, na dłuższą metę do niczego was nie zaprowadzi jak tylko do bankructwa. Bierzecie przykład od lepszych, niewyobrażalne jest żeby wymagać od pracowników wielozadaniowości przy wiecznych brakach kadrowych i jednocześnie płacąc najniższe pensje w sektorze. Stale nie ma wody dla pracowników, pieniądze na imprezy integracyjną przepadają, a wy chłodnie każecie wyłączać w lecie żeby oszczędzić. Może zacznijcie od siebie i swoich rozbuchanych pensji/ premii za gnijenie podwładnych/samochodów służbowych, albo przestańcie zatrudniać audytorów bo przy takim zarządzaniu wasze wygórowane wymogi nigdy nie będą spełniane. Nie kosztem zdrowia i nerwów źle opłacanej i robionej w balona taniej siły roboczej.

Xyz
@Łucja

Jakie trzy? Chyba dwie.

Z
@Łucja

To akurat sama prawda .Brak wody bo klima.smiech na sali.a ty zap w maseczce bo sklepie 8godz .tam gdzieś ktoś pisał o pieniądzach z socjalnego.ile ich jest co robią z nimi jak zostają.bo zostają.kto łapie się na wyprawkę we wrześniu i na dofinansowania? Kupują sklepy a pracowników dobrych mają w nosie byle IM kasa się zgadzała a ty pracuj za najniższą i morda w kubeł dobrze że PiS podwyższa najniższą bo tak byśmy siedzieli w Wielkiej kupie lubię moja prace ale wszystko do czasu pozdrawiam

@Xyz

A myślałam że tylko u nas jest tak źle. Palety stoją po kilka dni bo nie ma komu robic.Masakra co się porobilo

Z

Jak dalej będą oszczędzać na pracownikach tak już będzie a wymagania z kosmosu a ty się poć i kupuj dalej se wodę bo ich nie stać na gówniana wodę za parę groszy za reklamy w tv i radiu musi się zwrócić

Xyz

Źle? W stokrotce gorzej niż w biedronce przynajmniej zarobki mają większe i premie. A tu śmieszne pieniądze.

Benek
@Xyz

W biedrze też nie jest najlepiej też zap ale tam chociaż mają dobry socjal a my ochłapy i tak się na nie nikt nie łapie dzielą dzieci a jestem ciekawy ile tych dzieci pracownicy mają jak średnia wieku to 40+ planogramy non stop chociaż w urlopach dali by se spokój albo ci którzy je wymyślają i dostają za to kasę niech jeżdżą po sklepach i układają długo by pisać ale wodę mogliby dać nie zbiednieją

Ktos
@Benek

A kierownik wyskrobał chociaż maila do rko o akceptacje rw na wodę? U nas nie ma problemu pomimo klimy na sklepie.

Il
@Ktos

A z jakiego regionu jesteś?

@Benek

O wodę to pisze się MAILA do RKO. Wtedy dostaje się zgodę na prm.w typie BHP i wodę się ma dla pracowników. Proszę powiedzieć to kierownikowi

Nie ma PRM w trybie BHP

Ola

Na wodę BHP wystawia się RW za zgodą RKO

fuj
@Ola

jak poprosiłam o wodę dla pracowników przy 29 st C wewnątrz sklepu to od zastępcy kierownika usłyszałam, że jak mi się nie podoba to mogę się zwolnić, bo w swoim domu mam też taką temperaturę i dobrze jest. Od RKO usłyszałam to samo. Niech pani złoży wypowiedzenie.....WSTYD Zastępca już tam nie pracuje a RKO powinna się pod ziemię zapaść ze wstydu albo wylać sobie na głowę każdą butelkę wody, która należy się pracownikowi a nie jest mu wydana.

@Mima

Nie napisałam PRMtylko RW ( ROZCHÓD WEWNĘTRZNY)

Jola

Hejka,mam pytanie jak u Was jest z rzeczami za znaczki (pojemniki ,noże) w Lublinie od trzech tygodni brak ,klienci wściekli ,psioczą, dostaje się kasjerom A kierownicy rozkładają ręce,region zapytany też robi głupie miny bo nie wie co powiedzieć.

Paka
@Jola

Jak wszystko zabrali pracownicy:))))))))

Miro

kierownicy????

@Paka

Przynajmniej tyle mogli sobie kupić taniej pudełka na śniadanie do pracy.

@Jola

Wszędzie są braki. Polecam przekazywać klientom zgłaszanie chęci wymiany karty kolekcjonerskiej na biuro obsługi klienta

Lola

Dziewczyny mam pytanie: czy to zgodne z regulaminem aby nasza była kierowniczka została naszą rko? ( dodam że obecną kiero wepchnęła na swój stołek po 6 m-cach pracy i bez szkolenia ponieważ to jej stara kumpela)

@Lola

Tak. U nas w 546 też Marek jest RKO a był kierownikiem Moniki- obecnej głównej kierownik

@Lola

Zazdrościsz???

Karo

No ciekawie jest. Karty sodexo nie działają. Niech to kurr zabierają z powrotem tfu

@Karo

Wczoraj nią płaciłem za zakupy u mnie w sklepie i mi działała.Dwie osoby z mojego sklepu też płaciły i było ok.Jeśli chcesz oddać to oddawaj.Twoja decyzja.

@quinlan vos

A ty jak się chcesz tym podniecać to się podniecaj a nie tworzysz nie potrzebne komentarze

@SYLWIA 546

nie podniecam się,napisałem prawdę,nie będę za to przepraszał

Grzybex
@SYLWIA 546

Zgadza się, quinlan vos stale tylko komentuje, ale sensu w jego groteskowych postach znaleźć nie sposób. Proliferacja nijakości i głupy - oto najlepsze podsumowanie bzdurnych postów quinlan vosa.

Patrycja

Nie polecam jako pracodawcy.Jedyny plus wynagrodzenie w terminie.Pisze z pozycji kierownika marketu-szkolenie osoby z zewnatrz powinno trwać co najmniej 2-3miesiace trawlo 4 tyg.czytaj wielu rzeczy nie wiesz-domyśl się jak je zrobić.Są wymagane od Cb i egzekwowane ale nikt Ci nie pokazał jak je wykonać.Zepsuła Ci sie drukarka coś nie działa napraw Sobie.Robisz wszystko od sprzątania zaplecza po odpowiedzialność za dokumenty,sejf etc pracownik z stoiska miesnego.idzie na przerwę Ty obslugujesz,pracownik z sali sprzedaży idzie na przerwę Ty obsługujesz,a sam później przerwy nie masz bo masz 1000rzeczy do zrobienia,durne e-zadania,wyjonywanie zdjęć wszystkiego,procedura na wszystko,jakby sie dało byłaby procedura na wyjście do toalety.Klienci sie skarża,że jest mało obsługi bo jest kasjer jednoczenie musi obsługiwać i rozładować towar wiec lata po sklepie a klient tupie nogą przy kasie,od kierownika regionalnego słuszysz,że więcej pracowników nie bedzie czytaj masz Sobie dać radę.Po jakimś czasie jeśli zauważa,że sklep radzi Sobie w c osób na przykład 12 etatów to obcinaja 1.Dajecie radę w 12 dacie radę w 11 i tak dalej...Towar juz z magazynu centralnego przychodzi zniszczony,pogrzyziony czesto przez gryzonie,pakowany niedbale-rekalmacja hhmm nie przyjeta.Aaaa no i głównym założenie Stokrotki Sp.z o.o. jest to że pracownik kradnie,od kasjera po kierownika-nie ma znaczenia. Jeśli lubisz sie znęcać nad sobą psychicznie i fizycznie zatrudnij sie w Stokrotla Sp.z o.o.

Benia
@Patrycja

Ostatnie zdanie sztos!:) Na sztandary w Lublinie:) hasło na reklamówki:) na koszulki :)(usunięte przez administratora)) na wszystko co stokrotkowe:) a co do ogółu 120% prawdy.

100 % prawda
@Patrycja

Każde słowo które napisałaś to 100 % prawda!!! Absolutnie się zgadzam, stokrotka nie dba w ogóle o pracowników, jedynie pieniądze... Dlatego jest za mało ludzi którzy pracują za troje i to dosłownie... A wypłata jak za 1 osobę i to najniższa krajowa ????????????

Lida
@100 % prawda

Nie jestem za PiS ale gdyby oni nie podnosili najniższej krajowej byśmy g dostali pewnie się wkurzają i muszą myśleć jak nie stracić i dać od siebie jak najmniej śmieszne dodatki zero premii żal pl a przed nami kolejna podwyżka w nowym roku zobaczymy co wymyśla teraz żebysmy za dużo nie zarabiali bo nam odwali od nadmiaru gotówki

Prezes01
@Patrycja

Nic dodać nic ująć! Zero szacunku! Robisz często za dwie-trsy osoby ! Zależy ile osób na zmienie Ci się rozchoruje.

zosia
@Patrycja

Stokrotka jest najgorszym pracodawcą. Na pewno Lublin czyta to co tutaj piszemy i śmieje się w głos, bo nic sobie z tego nie robi. Kierownictwo zmanipulowane przez regionalną próbuje manipulować pracownikami. Notorycznie łamany kodeks pracy: fałszowanie grafików - z popołudniowej zmiany kończącej się o 22 przychodzenie na 6 rano (grafik oczywiście pokazuje coś innego). Gdy jesteś na chorobowym i wcześniej grafik został zatwierdzony, w czasie twojej nieobecności wpisują ci dni wolne żebyś harował w przyszłym miesiącu. Przerwa jest nagminnie zakłócana i taki kasjer między jednym kęsem kanapki a drugim biega na kasę. Notorycznie brakuje ręczników, woreczków, worków na śmieci. Musisz sprzątać kible i socjale. Regionalna gdy przyjeżdża nawet nie patrzy na ludzi bo ma ich w głębokim poważaniu, udaje, że nie widzi problemów i wymyśla tysiące totalnych bzdur, żeby sama sobie udowodnić jak ciężko pracuje. Ludzie bojkotujcie ten sklep ponieważ pracodawca dorabia się na wyzysku pracowników!

To nie żart!
@zosia

ha ... w ciągu kilku lat płyn do WC pojawił się może 3 razy.

@Patrycja

Czysta prawda. Czyli nie tylko w moim miejscu pracy tak się działo. Przerwa jasne że jest zakłócana. Niekompetentni kierownicy liczą Ci każdą sekundę przerwy. Ale swojej już niee. Nie dogadasz się z większością personelu. Kierownictwo nie pilnuje swoich zadań, nie informuje innych pracowniow o ważnych zmianach czy jakiś wnioskach do wypełnienia. Nigdy nic nie wiedzą. Nie do przyjęcia w tych czasach, marnie to wygląda wszytsko i tanio.

Zzzz
@Patrycja

To oni nas (usunięte przez administratora). Z naszych uczciwie zarobionych pieniędzy.Zostajemy po godzinach I powinniśmy mieć 50 płacone. A w skali miesiąca to się kwota uzbiera.

Kinia
@Zzzz

A macie płacone nadgodziny?

Nikola
@Kinia

Jakie nadgodziny. Nie ma nadgodzin. Bynajmniej w naszym sklepie. Regionalna chce by było zrobione wszystko na wczoraj ale żadnych nadgodzin. Nie wyrabiasz się to zostań i zrób to free

Zzzz
@Nikola

Dokladnie

wyleczona
@Patrycja

Komentarz idelany i w 100 procentach odpowiadajacy realiom w tym balagamie zwanym stoktoką. Taki sam debilizm jest wszedzie,zapraszamy do Ostrowa,służymy wiedzą na ten temat...

Marlena

Pamiętaj że zawsze będziemy złodziejami dla firmy .z drugiej strony po co kamery? Niech siedzą np ci co robią planogramy ,bo mają mało roboty i pilnują kasjerek .a co do dzwonków czasami kier daleko klient czeka i się denerwuje.czas mija.dlaczego nie można sprawdzać cen na kasie tylko trzeba lecieć do czytnika .bo a nóż klientowi się nie spodoba i znów trzeba dzwonić po kier .:) w tych czasach łatwo wyodrębnić niby złodziei .niech nasze premie na to przeznacza.a nie traktują nas jak złodziei.a złodziei zwolnić i powiesić zdjęcia w sklepie.wstyd .

Paula
@Marlena

Niech lepiej przyglądają się tym co im kasa się non stop nie zgadza bo tłumaczenia bo dużo ludzi itp itd mnie nie przekonuja

Stokrotki mam pytanie do was aplikowalem na stanowisko zks ale najpierw mi proponują umowę na kasjera czy to norma w tej firmie i faktycznie awansuje na zks czy to tylko złapanie na chwilę pracownika ?

ANTYSTO
@Zainteresowany

Złapanie na chwilę...jak nie jesteś koleżanką Pani kierownik/ Pana kierownika to zapomnij że zostaniesz awansowana

@Zainteresowany

Jeśli główny kierownik/kierowniczka cie nie polubi to nie licz na awans ;) Ręka rękę myje.

Pytanko czy pierwszy zastępca kierownika ma taką samą stawkę jak drugi czy wyższą.

Paulutek89

Wyższą

@Paulutek89

Hej, pracujesz w Stokrotce? Ile tu można zarobić i jakie są perspektywy awansu w strukturach firmy? Czy takie awanse są możliwe? Zależy mi na tych informacjach, więc mam nadzieję że dasz znać.

Zastępca

To zależy od regionalnej ile masz więcej Pozdrawiam

Zastępca

To zależy od kierownika regionu ile da 1 zastępcy????

@Zastępca

A powiesz mi coś o obowiązkach pracowników w Stokrotce? Co konkretnie należy do zadań pracownika i jakie są wymagania? Czekam na odp :)

@Antoni

To zależy od kierownika jeden stoi na kasie i nic nie musi robić a. Drugi dostanie palete z towarem i w między czasie musi ja rozłożyć, jak nie ma obsady na st mięsne też musi wejść generalnie wszystko zależy od kierownika

@Zastępca

Możesz nic nie robić ,zrobią ci co zap ,ci co są wolni mają spokój gonią tych co wiedzą że im zrobią "zadania" też to mnie wk bo jestem w tej drugiej grupie i czasami mam dość .a wody nie dadzą bo klima a ty zap w maseczce

Mati
@Zastępca

Ile średnio zarobi z-ca, dają jakieś premie, czym dokładniej się zajmuje, jakie są zmiany? Dzięki za odpowiedź

niki
@Zastępca

nigdy nie widziałam kasjera stojącego na kasie i nic nie robiącego !!!! Kasjerzy ciężko pracują na kasie. Nie poniżajcie ludzi pracujących na kasie!!!

Maria
@niki

A swoją drogą gdzie jest stojący kasjer?chyba tylko przez chwilę stoi dopóki mu piec z bułkami nie zacznie piszczeć:))))))

O 50 zł wyzsza

@Maria

Wszędzie się stoi

Benia
@Lila

???? Nie macie foteli? (usunięte przez administratora) Mówię o normalnej kasie nie tej np alkoholowej czy innej ciastkowej chyba że jesteś gdzieś z lubelskiego gdzie jest jedną kasa

@Benia

Fotele są ,ale jest za nisko ,nie da się podnieść bo zepsute,na stojąco łatwiej towar kasować zwłaszcza ciężkie zgrzewki wody

Ola

Raczej wyższa skoro jest pierwszym ale pewnie nie o dużo

ona992

Witajcie.Mam pytanie odnośnie zwolnienia lekarskiego.Czy pracodawca może mi wypisać w grafiku dni wolne od pracy w ciągu tygodnia kiedy przebywam na l4?... Mam dziwna sytuację na L4 byłam od 1do 10 mają gdzie były w tym dni świąteczne (3) plus do tego walnęła mi dwa dni wolne....czy tak można?

Fa
@ona992

Pracodawca nie może Ci zmienić nic w grafiku. Jeśli to robi, to robi to niezgodnie z prawem. To jest niestety bardzo częsta praktyka w Stokrotce, że kierownicy zmieniają grafik pracownikom przebywającym na L4. Tak nie wolno robić. Miałeś zapkanowaną pracę w konkretnym dniu , a nie DW. Chodzi in o to, że jak wrócisz ze zwolnienia to masz dalej godziny do przepracowania

Mala
@ona992

Właśnie z tymi zwolnieniami l4 powinien ktoś się zająć bo kierownicy specjalnie zmniejszają ilość godz zebg poznuej pracownik tyral jak wroci,jak jest np gazetka i masz 12 godz to automatycznie ci zmieniają na 8 godz i twierdzą że to nud oni tylko kadry to robią trzeba to nagłośnić bo to wyzysk jest ludzie za darmo muszą godz odpracowywac

@Fa

Inspekcji pracy niestety twierdzi, że w L4 mozna wstawiać DW. No niby to był początek miesiąca,ale tu tylko i wyłącznie jest złośliwość kierownika.

@ona992

Przeciesz teraz l4 samo się wprowadza w rcp nic z tym kierownik nie może zrobić i nie może zmienić ponieważ przy zatwierdzeniu pokazał by się błąd i grafik by się nie zamknął

Byku
@ona992

Pracodawca nie może zmieniać grafiku pod siebie w takiej sytuacji....jakiś być.

ZZ
@992

Z tego co mi wiadomo jeśli w harmonogramie który notabene ma być przedstawiony pracownikom do 20 danego miesiąca na następny miesiąc jest wypisane DW i w tym czasie wskoczy L-4 to niestety DW nam przepada. Ale w żadnym przypadku nie wolno kierownikowi bez uzasadnienia robić zmiany w harmonogramie w rozpoczętym miesiącu bez wiedzy pracownika.

Mia
@ZZ

Grafik przedstawiony do 20 danego miesiąca..... hahaha to mnie rozbawiles/as Zz...szybciej wypłatę na 10 dostajemy niż zrobiony grafik. Rzucanie harmonogramu na tydzień..... a na resztę nie patrzcie bo jeszcze nie zrobiłam.... szkoda słów

bolek

Kierownicy dostają premię od sprzedaży a pracownicy szeregowi nie. Jak można tak wykluczyć zwykłego pracownika? Wstyd dla Zarządu Stokrotki!

@bolek

A dlaczego "pracownicy szeregowi" dostają premię absencyjną i uznaniową a kierownicy nie?!?! Chcesz się dalej kłucić?!?!

Zdziwiona

Uznaniową?????jest taka premia?

@Zdziwiona

Tak. W niektórych Stokrotkach premia uznaniowa jest pod postacią premii stałej. Tak więc kasjer ma premię absencyjną i premię stałą lub uznaniową.

@bolek

A jak można dawać Pracownikowi premię absencyjną ,a kierownikowi nie?Często Kierownik pracuje więcej niż Pracownik i tego też nikt nie widzi.

@KLAUDIA

No właśnie nikt tego nie widzi, że kierownicy i zastępcy pracują jak za dwie osoby a premię raz mają a raz nie. Nie raz tak się zdarza, że zastępca jeśli nie dostanie premii za obrót ma pensję prawie taką jak kasjer. I to jest mega niesprawiedliwe porównując pracę kasjera a z-kierownika.

Jaa
@Wściekła

Porównując pracę pracownika a kierownika? W mojej stokrotce kierownik układa planogramy i tyle jego pracy na sklepie a więc nie wyrzucajcie wszystkich do jednego worka bo w niejednym sklepie kasjerzy robią więcej niż wszyscy cztery razem wzięci

Wieśka
@Jaa

Więc nie wrzucaj wszystkich do jednego worka. U nas kierownicy biegają na równi z pracownikami przy rozkładaniu palet, wypieku, ladzie i dodatkowo pracę biurową. A jak sklep nie zrobi narzuconego obrotu to często była sytuacja, w której magazynier wziął większą pensję ode mnie. Kierownicy są różni, to że ty masz złych nie znaczy, że w każdym sklepie są źli. Koniec tematu, bo jak zwykle pretensje do bóg wie kogo. Nie pasują ci przełożeni? To idź tam, gdzie ci będą pasować. Jak każdy się zwolni to góra zobaczy, że coś n jest na rzeczy z administracją sklepu.

iza
@Wściekła

pracownik pracuje za 3 a kierownik tylko za siebie, czyli za 1 osobę.

@iza

Jeśli uważasz , że kasowanie klientów, wykładanie towaru z palet ( świeży, suchy, napoje) , pomaganie na stoisku mięsnym, sprzątanie, pieczenie bułek, maile, zdjęcia, planogramy, latanie na jeden dzwonek, dokumenty w biurze, zwroty pieczywa to jest praca wg ciebie na jedną osobę?!?! To teraz proszę podaj mi jakie ma zadania pracownik oprócz kasowania i wykładania towaru ?!?!

gazela
@Wściekła

Pracownik ma kasować tak jakby pracował za dwóch albo trzech. Rozkłada palety na akord, sprząta na akord, goni z kasy do palet, wypieka bułki, rozkłada nabiał,dezynfekuje wózki i ciągle jest poganiany przez kierownika. Po pracy w biegu się ubiera i padnięty z bolącym kręgosłupem wraca do domu.

@gazela

Wiecie co ,aż przykro się czyta jak odbijacie sobie piłeczkę kto więcej pracuje,a kto mniej.Przecież wszyscy dobrze wiemy ,że pracując w Naszej firmie nikt nie ma czasu na obijanie się.Każdego z Nas praca jest bardzo ciężka i ważna.Gdyby nie Pracownik czy Kierownik to sklepy nie miałyby prawa bytu,więc po co te przepychanki.Ważną sprawą jest stworzenie zgranej załogi,a o to jest bardzo trudno

@gazela

Chyba tylko u ciebie w sklepie.

Tak to wygląda niestety.

Prosto w oczy
@gazela

Czy Ktoś wie jak nazwa się Regionalny w Radomiu?

Patologiusz
@Wściekła

Pracownik lata od palet do kasy, przelatując w międzyczasie przez piekarnię, dzierżąc w jednej dłoni mopa i fejsując sklep drugą. W sezonie dochodzi do tego trzecia ręka, tą kroi arbuzy i opitala je w folię. Miałby jeszcze i czwartą, ale stracił wczoraj na mięsie, gdy na krajalnicy odgrywał solówkę godną samego Van Halena będąc jedną nogą w drodze na magazynek kosztowy, bo alkohol sam się nie wypakuje. Kierowniczka wokalistka wykonywała tymczasem utwór pt. "Ruszaj sie szybciej", niknąc w chmurze papierosowego dymu unoszącego się zza drzwi od zaplecza. Każdy klient z tego koncertu wyniósł pamiątki w postaci znaczków. Nie wzięte znaczki zgarnia kierowniczka... xdd to tak zamiast tantiem :D Przyjedzie RKO, to koncert zmieni się w kabaret trzęsienia portkami i służalczości. Posiedzi na zapleczu, gdzie będzie żreć, polata na fajka co chwila, powytyka co gdzie jest nie tak i nareszcie pójdzie. Jutro masz wolne? Nie, nie masz. Grafik znowu się zmienił, a jeśli nie, to i tak tłuczesz nadgodziny, na przymus. Inspekcja pracy w każdym sklepie plus masowe wypowiedzenia składane przez pracowników, inaczej nic się nie zmieni. Są na rynku znacznie lepsi pracodawcy, najczęściej w sąsiedztwie zapyziałych Stokrotek. Tyle w temacie, pozdro, nara

Patologiusz
@Prosto w oczy

Ciekawostka. We wszystkich sklepach, w których pracowałem rozliczałem się zawsze w granicach 0,99 zł na plus lub minus i nie chciało być inaczej. Rzadko występowały inne anomalie, może z raz na pół roku, ale nie większe niż 15 zł w jedną lub drugą stronę. W Stokrotce manko to chleb powszedni, rzecz codzienna. I tylko tam. 10 zł na manku to absolutne dzienne minimum. Pensja pomniejszana o domniemane manko. Kierownicy opitalają kasetki, czy system jest kijowy? Takie sytuacje przydarzały mi się TYLKO tam!

aloiw
@Patologiusz

Liczyć pieniądze po otrzymaniu od kierownika z sejfu. Dokładnie rozmieniać ( niestety kierownicy potrafią wykołować na rozmiankach pracowników. To już sprawdzone nie jeden raz). Jeśli kierownik nie pozwoli liczyć pieniedzy wydanych pracownikowi z sejfu to niech płaci manka sam!

@bolek

A personel podstawowy dostaje premie absencyjną, a kierownicy nie

@Patologiusz

Kasetki są na kluczyk, który ma kasjer kasjer, zapas jest w sejfie zaklejony w bezpiecznej kopercie z podpis kasjera więc o (usunięte przez administratora)trudno

iza
@Mima

jakie kluczyki do kasetek, jakie koperty zaklejane? U nas trzymamy w sejfie w saszetkach/kosmetyczkach zaliczki kasowe, poza tym bywa że jest kontrola i wtedy sprawdzają nam czy zgadza się zawartość.

@iza

Normalnie masz kasę w metalowych kasetkach zamykanych na kluczyk. Każdy kasjer ma swoją oddzielną kasetkę wkładaną bezpośrednio do kasy na sklepie. Upominaj się u kierownika

gość
@Wściekła

To usiądź na kasę wtedy zobaczymy jaka będziesz mądra. Akurat kasjer czasem pracuje za trzy osoby. Fakt,że kierownicy sklepów również mają dużo rzeczy do ogranięcia ,ale jeśli nie wiesz jak wygląda praca na dziale kas to lepiej się nie wypowiadaj w tym temacie.....

gość
@Patologiusz

Dokładnie , mam to samo od kilku dni. Cały miesiąc na zero a tu w ciągu niecałego tygodnia prawie 150 zł manka. Chciałabym zaznaczyć,że we wcześniejszej pracy w dużym markecie rozliczałam kasjerki i cały utarg sklepu RĘCZNIE, komputer był dodatkowy i NIGDY nie było manka, pracowałam w banku gdzie NIGDY nie było manka a tutaj co chwila manko. Uważam,że albo system (usunięte przez administratora) albo ktoś mnie owala na kasę. I bez obrazy bo też nikogo nie złapałam za rękę , ale też nie dam sobie wmówić mając takie doświadczenie w pracy z pieniędzmi ,że to ja popełniam błąd gdzie każdy pieniądz przed wydaniem jest " wymacany" z każdej strony czy przypadkiem się nie skleił (jeden do drugiego). Nie podoba mi się to. Jak zgłaszam to kierownikowi ,że ewidentnie jest coś nie tak to głupio się śmieje,że takie rzeczy się zdarzają... pewnie to niech sam oddaje połowę swojej (usunięte przez administratora)i tak wypłaty to zobaczymy jak się będzie cieszył.... Czy macie podobne sytuacje?.Chciałabym

Barbara
@bolek

Bzdura pierw się dowiedz potem pisz pracuje jako zastępca kierownika i nasza premia zależy od wielu czynników wyobraź sobie że nawet od tajemniczego klienta kasjer spieszy sprawę i on dostanie premie normalnie a kierownik ma UJ..... nie mówiąc o obowiązkach dałabym ci te obowiązki na jeden dzień myślę że by wystarczyło wierz mi zmieniłbym zdanie i to szybko

@Patologiusz

Taki oto kabaret w naszej kochanej firmie.

Robochłop
@Patologiusz

Szacunek dla osoby, która to napisała! Cała prawda o nas. Szkoda tylko że góra ma w tyle cały personel.

atk
@Barbara

Jakie są obowiązki zastępcy?

@KLAUDIA

No w naszej stokrotce to kierownictwo się nie narobi zbytnio bo wiecznie na telefonach albo na papierosie

ivo
@Wściekła

przejdz na kasjera .moim kierowniczkom też to mówiłam a jakoś żadna nie chce.ciekawe dlaczego?

Kiknia

Dokładnie tak samo u nas ,kierowniczka zamiast pomagać cała zmianę na telefonie

pracownica
@bolek

może niech pracownicy zapracują na to premie bo już dostają dwie a kierownicy żadnej z urzędu tylko mu szą zapracować

Zebra
@pracownica

Kierownicy muszą zapracować???? Chyba żartujesz.kto rypie na audyty? Kierownik? Hahaha.a kto ma z tego premię? Ten kto rypie czy ten kto wskazuje paluszkiem

Ona... 11
@Zebra

Zależy w którym sklepie wskazują paluszkiem, bo u nas wszydtkich pracowników zliczysz na dwóch rękach, sa3 dziewczyny na mięsie i 4 na kasie plus 3 kierowników to razem 10 osób, ruch masakryczny, takze nawet nie ma komu wskazać palcem, tylko sami musimy robić, także zależy jaki sklep. Wszdzie jest ciężko, żeby tylko nie być pomiatanym..jeszcze jakby regionalni byli normalni, a to sama cholota. Ruch jak nie powiem co w sobotę na kasie 2 dziewczyny plus jedna na miesie i jeden kierownik i przyjedzie taka pindzia i każe myć półki, a dziury na sklepie, że można się położyć. I zdjęcia jeszcze trzeba zrobić,bo to jest najważniejsze w tym momencie. I oczywiście pretensje czemu takie pusto na półkach. A jak ma być kurde jak jest się samemu, kolejki takie że 3 kasy spokojnie mogą być i nie wiaodmo, czy dokładać warzywa, czy piec bułki, czy co robić.. Dramat

Luna
@Ona... 11

U nas to samo, z tym że w sobotę pracujemy tylko ze środkiem, do 10 rano i po 18 kolejki po 10 osób, a standardy wymyślają 3 plus 1, tylko pracowników brak żeby to zrealizować

Tosia
@Luna

U nas uzasadniają to tym, że brak etatów. A co nas to obchodzi. Pracujecie tyle ile jesteście w stanie. Pienkadze takie same i tak. Jak nie stać ich na pracownikow to po co otwierają ciągle nowe sklepy?

@Ona... 11

W nas to samo pracujemy w 3 osoby na zmianie kierownik, mięsna i kasa kolejki na mięsie kolejki na kasie dostawa 10 palet a przychodzi rko i co brud pod polami źle wyfrontowane ciekawe kiedy mamy jak są tacy mądrzy to niech staną jeden dzień w takim składzie jak my pracujemy i niech udowodnią że bedzie idealnie

Zebra
@bolek

Zgadzam się w 100%.To zwykły pracownik zap , piecze, warzywa, nabiał,śmieci,aktywna ,pasywna,kasa,mycie podłogi,fejsowanie, wykładanie,gazetki ,Zakupy internetowe itd. a co dostajemy w zamian? Wypłatę w terminie:) co miesiąc taka sama.kopiuj wklej.najgorzej ma ten co zap. Bo jest wykorzystywany. Premie by się przydały.motywacji tu żadnej nie ma.kicha

@bolek

Pracownik szeregowy dostaje premię absencyjną , kierowcy nie . Więc można się za pytać o to samo jak tak można pominąć kierowników. I od razu odpowiem nie nie jestem kierownikiem ale na naszym sklepie mamy zajefajne kierownictwo

@iza

u nas też tak jest,nigdy nie słyszałem,żeby kasjerzy mieli kasetki na kluczyki,no chyba,że w jakimś sklepie jest inaczej,poza tym w biurach są kamery,zawsze można sprawdzić

@gość

no możesz robić tak,że jak przychodzisz do roboty następnego dnia tez liczysz kasetke i masz pewność wtedy,czy było tak jak poprzednio,czy nie,to jest najprostszy sposob,ja tak robię po dluzszej nieobecności,zawsze mozesz zdrobic zdjecie kasetki przeciez,albo ulozyc kase,zeby wiedziec,ze to Ty zrobilas,najprosciej jednak jest liczyc,wtedy wiesz,kto popelnil blad

Stokrotka
@bolek

Ciekawe jak celu sprzedazy nie ma straty za wysokie audyt zbyt niski kierownik premi nie ma ,To dlaczego nie może dostać premmi absencyjnej a kasjer ma .Odchaczy 8 godzin i wystarczy?

Miecia
@Stokrotka

To niech jeden z drugim zamieni się na parę dni z kasjerem vel ukladaczem sprzątaczka piekarzem biegaczem itp itd i tak wszystko robią robole bo im kier każe. No teraz to są wakacje ,ludzi mniej góra nie bierze tego pod uwagę nawożą towaru który i tak leży potem na magazynach są urlopy nie ma kto robić a wymagania jak przed. swiętami:)planogramy śmieszne non stop w urlopach:) dali by se spokój na czas letni .

@bolek

A dlaczego kierownik i zastępca nie dostaje premi absencyjnej i stałej? Jedni mają to drudzy tamto.

@Wściekła

właśnie, kierownik za jedną albo półtora a pracownik za 3 osoby pracuje, poza tym "prawie" robi wielką róznicę. Nie wierzę by jak były nabory to tylu kretynów poleciało na stanowisko kierownicze dla takiej nędznej kasy, także dużo więcej od pracownika, który na nich robi.

Falkon

No a mam pytanie czy u was też się zdarza na sklepach że pracuje sie ma koncie innej osoby i że nosi się plakietki nie ze swoim imieniem u mnie to standard od początku jak się zatrudniłam dodatkowo dziewczyny chodzą w swój urlop do pracy

Monia
@Falkon

W urlop do pracy? ? Ale po co? Za mało ludzi w robocie? Czy jakieś lewe nadgodziny? A w ogóle macie nadgodziny? U nas nie ma. Bieda z robotnikami to daliby zarobić a tu ani wody nie dają :) jeżeli chodzi o plakietki i kasę to jakieś to głupie.chyba,że chodzi o zamiany dni wolnych:) chodzicie w butach roboczych? dlaczego nie ma kontroli.w biedrze nie dopuszcza cię do pracy bez butów.a u nas laczuszki:) bo gorąco ,sranie w banie.gdzie BHP? Za co biorą pieniądze? Walnąć karę i zmądrzeją.

@Falkon

Oczywiście, grafiki w tej firmie fałszowane są non stop.

@Falkon

Ale ściema. Większego kłamstwa nie slyszalam

klijent

Witam kto dostał dyscyplinarke ntech zglasza do panstwowej inspekckji pracy tak po rozmowie z doraddza powiedział bo nie byłem pierwszy który dzwonił ztakim zapytaniem na temat stokrotki mozna składac na e skarga

@klijent

Mój pozew już jest w sądzie pracy

Kwidzyn
@klijent

Ja uważam że tu zawinił kierownik sklepu który nie przekazał pracownikowi pełnych informacji na temat promocji

Czy sprawa już się odbyła? Bo my czekamy

Czy już sprawa się odbyła? Bo my czekamy

Mazia

Hej my tez czekamy

Byku

To co wyprawia się w stokrotce to jest jakaś istna masakra. Klienci narzekają na brak personelu a cięcia non stop????????.To jest chore od kiedy Stokrotkę przejęli Litwini.Wykorzystuja Polaczków jak się da. Kierownik sprząta kible, obsługuje na kasie,mięsie i przy tym jeszcze ma milion innych zadań. Pracuje jak dziki wół a na to wszystko przyjdzie audyt i później opieprz od RKO ????????????Jedna wielka porażka.

@Byku

A w międzyczasie kontrolę sanepidu I mandaty bo nie ma osób. A 3 osoby na zmianie nie są w stanie wszystkiego zrobić I żeby jeszcze sklep lsnił

Kacha

A słyszałeś/Aś żeby jakaś stokrotka dostała jakiś mandat? :))))))))))))

@Kacha

Tak mój

Antoni

Pracujesz tam może? Zastanawiam się czy warto tam wysyłać CV, podpowiesz mi czy Stokrotka to dobre miejsce na start kariery? Jak sądzisz? :) Jeśli tak to dlaczego? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Stokrotka Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Stokrotka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stokrotka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 553.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stokrotka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 478, z czego 36 to opinie pozytywne, 181 to opinie negatywne, a 261 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Stokrotka Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Stokrotka Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Stokrotka Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 896 ocen.

Stokrotka Sp. z o.o.