Opinie o VERONA CONSULTING SP Z O O w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VERONA CONSULTING SP Z O O. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VERONA CONSULTING SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERONA CONSULTING SP Z O O w Warszawa

ech

Firma Verona Consulting jest firmą t e l e m a r k e t i n g o w ą. Jako taka nie zajmuje się ŻADNĄ sprzedażą. Naszą rolą jest zapraszanie na spotkania związane z różnymi aspektami zdrowia. Z tego co wiem (a wiem to na 100%) NIKT DO NICZEGO NIKOGO NIE ZMUSZA!!! Ktoś kto pisze inaczej K Ł A M I E. Konsultanci nie odpowiadają za żadne spotkania, ich praca ma inny charakter. Za prace płacą tu dobrze i na czas. I tyle. Wmawianie, że VC odpowiada za inne firmy jest tego samego rodzaju co obciążenie producenta zapałek pożarami, producenta samochodów wypadkami itp.

Księciulo :)
@ech

Niektórzy wydają się nie pojmować najprostszych kwestii. Telemarketer ma dzwonić i umawiać to jego zadanie za które mu płacą. Nie odpowiada za wypadki, powodzie, oszustwa, rozwody... Ktoś tu pomylił adresy :)

reb

1998

Po pracy jestem zmęczona i... zadowolona. Zarabiam gadaniem pieniądze. I nie muszę się martwić o podstawowe sprawy. Mieszkam z rodzicami także dla mnie full wypas.

Teraz ja

Na siłe się tu nikogo nie trzyma :) jeśli pracujesz uczciwie możesz dobrze zarobic to jest naprawde bardzo bardzo proste.

Telemarketer

Lublin rozmowa. Przychodzisz na umówiona godzinę mówią Ci ile się zarabia ile pracuje że każdy jak chce chodzi. I ogólnie czy jesteś zainteresowany pracą. Jak tak to umawiasz się na szkolenie. I tyle. A i czy masz jeszcze jakieś pytania do tej osoby co to prowadzi.

Zero pytań.

Oszuści

Firma Biolife zaprasza na spotkania po odbiór kamery o wartości 500zł...na spotkaniu prezentacja produktów firmy Exito...maty i poduszki masujące za niebotyczne kwoty. Trzeba wypełnić kupon podając swoje dane osobowe!! Uważajcie! Chcą pesel, adres nr tel. i jeszcze polecenie znajomych (do nich też chcą numery tel. i dane osobowe). (usunięte przez administratora) na...można kupić maty za hotówkę bądź na raty! A w prezencie dostaniecie tandetną kamerkę samochodową o wartości 50zł. Zdecydowanie nie dajcie się nabrać!

ech
@Oszuści

Co za brednie! To nie o nas.

Praca - call

Proszę o kontakt jakiegoś pracownika tej firmy na adres e-mail , chciałbym się dowiedzieć paru informacj na temat pracy (usunięte przez administratora)

Zosia

Dostałam pracę i mogę zarabiać. W moim wieku nie jest to łatwe. Na szczęście znalazła się Verona.

1 z 700

Firma się rozwija i promuje pracowitych. Pracowałam w kilku cc i w każdym tylko obiecywali awans (zazwyczaj poważne stanowiska zajmowały osoby z zewnątrz) w VC każdy kto chce się rozwijać (uczestniczy w szkoleniach, jest pracowity, ma wyniki) ma szansę awansować w strukturach Firmy. Obecnie zatrudniamy około 700 osób :)

bzyku

Dobre call center, kasa bez picerstw i na czas.

Piotrek

To jest call center, telemarketing, nie każdemu ta praca odpowiada, nie każdy się do niej nadaje. Jednak jakimś totalnym nieporozumieniem jest mówienie o czystym sumieniu... Nikt tutaj niczego złego nie robi, każdy ma wolną wolę, z doświadczenia wiem, że najwięcej o sumieniu mówią ludzie bez sumienia. Moje sumienie mówi mi: utrzymaj dom, niech dziecko nie chodzi głodne i zaniedbane, dlatego tutaj pracuję mimo, że to nie była moja profesja. Verona dała mi szansę i sprawdziłem się. Zarabiam może nie na kokosy ale na banany i jabłka wystarczy :) Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni. Ci, którzy tak łatwo szafują wyrokami zazwyczaj najwięcej brudu mają za paznokciami. Wszystkiego dobrego!

Miki
@Piotrek

Haha. Ja odbieram te telefony od was. Naganiacie jeleni na spotkania i taka prawda. Skandalem jest że po wejściu rodo cos takiego jeszcze funfunkcjonuje. Skąd moje dane? "Wylosowane" "tylko telefon"? A miejscowość zgadliscie? Po tych pytaniach zawsze rzucanie sluchawka, albo odsyłacie "na berdyczów". A telefony jak były, tak są. Pracujecie dla (usunięte przez administratora)i spamerów. Taka prawda.

Ludwik Słońce :)

Pracuję zarabiam narzekam w domu i po cichu ;) lepsze to niż nie pracować nie zarabiać i głośno przeklinać :)

Starsza Pani
@Ludwik Słońce :)

Otóż to! Takie są realia, że albo całkiem dobrze płatna robota w cc albo bida...

okejka

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma... Praca nie jest jakąś wykańczalnią trzeba się naprodukować ustami, tyle. Zasady proste, w ciepełku, wypłaty na czas. Ludzie ok.

była

jako wyjście awaryjne a bywa, że nawet więcej z całego serca mogę polecić!

Milena1989

Jak ktoś myśli, że za samo siedzenie będzie tu dostawał pieniądze to jest w dużym błędzie. Trzeba się napracować językiem, mózgiem, nerwami i wtedy owszem grubo powyżej dwójki do ręki. Regularnie i na czas.

MMK
@Milena1989

To nie wczasy. Kasa konkretna i na czas taka prawda.

Jerzy

Dla osób w moim wieku trudno o lepszą opcje niż Verona Consulting.

Panda

Praca jak dla mnie ciężka ale zarobki dobre i co ważne płacone na czas.

rdy666

Nie jest to praca moich marzeń ale JEST i przyzwoicie płacą. Lepiej nawijać przez słuchawkę niż stresować się i męczyć pytaniem: "kto mi dziś pożyczy kasę?"....

Zostaw merytoryczną opinię o VERONA CONSULTING SP Z O O - Warszawa

• Jak się pracuje w VERONA CONSULTING SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy VERONA CONSULTING SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERONA CONSULTING SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VERONA CONSULTING SP Z O O?

Kandydaci do pracy w VERONA CONSULTING SP Z O O napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VERONA CONSULTING SP Z O O