Toyota Chodzeń

Opinie o Toyota Chodzeń

JA

Toksyczna atmosfera między pracownikami; ciągłe podejrzenia, obserwacja, plotki, spiskowanie.. Brak zaufania i odgórna psychoza strachu. Wynagrodzenie mizerne, a do tego brak jakichkolwiek pakietów socjalnych. Brak również kawy i herbaty, a nawet miejsc parkingowych.

ss

Zdecydowanie nie polecam serwisu w Toyota Chodzeń - ul. Czerniakowska. Obsługa nie zna podstawowych zasad kultury oraz jak obsługiwać klienta. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Totalny brak profesjonalizmu.

laos

Z perspektywy klienta jest git. Mógłbym polecić

karol

chodzenia wprawdzie mogę polecić tylko ze strony klienta ale jestem bardzo zadowolony, widać profesjonalizm pracowników

marcin

polecam Chodzenia od strony pracownika jak i klienta ;) zawsze można liczyć na szybką naprawę i profesjonalna obsługe

michal

@gość mój znajomy pracowal w jednym z serwisow chodzenia i sobie chwalil, ja tylko wiem jak to jest z perspektywy klienta i nie mam nic do zarzucenia, szybka naprawa i profesjonalna obsluga plus mialem mozliwosc zaplacic za rachunek w ratach

gość

Odradzam pracy u Toyoty Chodzeń w Warszawie. Kiepska obsługa dla klientów i zarazem kiepskie warunki dla pracownika. Szczególnie ciągłe kłótnie z klientami z powodu trepiarskiej ochrony, która wykonuje tylko obowiązki. Szkoda słów. Nie polecam.

Zostaw opinię o Toyota Chodzeń - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Toyota Chodzeń