Toyota Chodzeń
1 16 40 5 1
Pytanie Nowy wpis

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

atomowa betoniarka Nowy wpis
@Pytanie

Zalezy w jakim dziale chcesz sie zatrudnic?

atomowa betoniarka

Kandydaci na pracowników w prywatnym folwarku panów chodzeń miejcie na uwadze jedną rzecz. Otóż w ankiecie przeprowadzonej wśród pracowników, na pytanie 'największy plus tej firmy?' zdecydowana większość odpowiedziała: mam blisko do pracy.

Iskierka Nowy wpis
@atomowa betoniarka

Nie podzielam twojego zdania, mi się w tym Folwarku podoba. Przy obsłudze kilku klientów dziennie, standardy są zachowane, i kasa się zgadza. Nie lepszej Firmy.

Tak1Nie2
atomowa betoniarka Nowy wpis
@Iskierka

xD znowu kierownictwo odpowiada. Kasa to sie zgadza wlascicielom, ale nie szeregowym pracownikom. Ludzie z wieloletnim stazem odchodza do konkurencji bo maja dosc.

Mira

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem, trzeba pracować a firma dba o standardy więc wymaga i tyle!

TakNie11
Zniechęcony
@Mira

Droga Miro, Trzeba pracować, ale stwierdzenie jaka praca taka płaca niestety nie ma kompletnego odzwierciedlenia w tej firmie. Najlepiej trzymać się kobiet trzymających władze, którym ufa bezgranicznie Pan Prezes. IŚ i MŚ są mistrzyniami intrygi, wchodzenia w tylnią część ciała, zacierania rzeczywistości jak i zastraszania pracowników. Cały ten obraz powoduje, ze mimo szczerych chęci do godnego i dobrego prezentowania firmy Chodzeń, człowiek zastanawia się nad priorytetami w tej firmie.... Co do zarobków, to zgodzę się z przedmówcami, ze najlepszym rozwiązaniem byłoby się zwolnić i z powrotem wrócić na to samo miejsce, wtedy mamy szanse na podwyżkę. Co do atmosfery, najlepszym wyznacznikiem jest sytuacja kiedy w firmie po anonimowych zgłoszeniach, ze jest coś nie tak.... nie wydarzyło się nic. Każdy wołany na „spytki” bal się przed szefem powiedzieć prawdę. (Mobing) Dlatego jeśli nie masz problemu ze swoim sumieniem, chcesz mieć ciepła posadkę na garnuszku Pań i pewna prace za stawkę pozwalająca na przeżycie, a nie życie, to zapraszam. Ja na szczęście już nie mam tego problemu. PS: Wielki Brat cały czas patrzy w kamerę i myśli jak przyplusowac u szefa

Tak10Nie
Gość
@Zniechęcony

Czy oby napewno chodzi o IŚ ?.

Niedoszły pracownik...
@Zniechęcony

Dziękuje za tą opinię. Miałem tam aplikować bo jedna agencja twierdzi że szukają kadry zarządzającej ale dobrze że tu zajrzałem....Skoro właściciele tak postępują to lepiej trzymać się z daleka od takiej firmy. Jeśli nie reagują na głosy o mobbingu to naprawdę słabo...a jeśli to tuszują to warto żeby ktoś z PIPu się zainteresował co tam się dzieje. Pozdrawiam Niedoszły pracownik

Zniechęcony
@Gość

Literówka, niestety litera S jest blisko innej litery na klawiaturze. Poszkodowaną i oczernioną na pare godzin bardzo Przepraszam.

PAC
@Niedoszły pracownik...

Nie prawda, firma nie szuka kadry zarządzającej.

Tak1Nie2
Marek
@PAC

Zaniepokoiły mnie głosy o rzekomym mobbingu, który miałby występować w firmie Toyota Chodzeń. Jest to poważne oskarżenie, które pojawiło się w tym wątku, dlatego też chciałbym zweryfikować, czy rzeczywiście pracownicy doświadczyli takiego zjawiska u tego pracodawcy? Proszę o informację w tym zakresie.

Ona
Nazwa działu: Handlowy
@Mira

Od kiedy pracuje córka właściciela to nie można normalnie funkcjonować, ma oczy i uszy szeroko otwarte.

PRZYSZŁY PRACOWNIK TOYOTY

Jestem umówiony na rozmowę rekrutacyjną w Toyota Chodzeń Piaseczno. Czy ktoś kto tam pracował lub pracuje może podzielić się opinią pracy w tym miejscu? Jak wyglądają zarobki, podejście po pracownika, atmosfera itd?

Marek
@PRZYSZŁY PRACOWNIK TOYOTY

Niestety nie mam takich informacji, ale bardzo interesuje mnie zatrudnienie i przebieg rozmowy kwalifikacyjnej. Napisz proszę jeśli już będziesz po, jak przebiegała i czy miałeś testy branżowe lub językowe? Będę bardzo wdzięczny za wskazówki.

Ranking
Ja

Nie polecam pracy w tej firmie. Właściciel każe odrabiać dzień wolny tj. 12.11, w sobotę. do godzin wieczornych. Twierdzi, że to strata 7% dla firmy, także trzeba (usunięte przez administratora) poza grafikiem. Żenada. Brak podwyżek i ciągły mobbing. Zakład pracy tylko dla desperatów. Omijać szerokim łukiem. Inspekcja pracy się kłania i to niebawem. Kierownictwo patrzy aby im się zgadzało. Zero poparcia zwykłego pracownika. W McDonald lepiej płacą.

Tak17Nie
Ktos
@Ja

Niestety potwierdzam. Właściciele traktują nierówno pracowników na tych samych stanowiskach. Najlepiej się zwolnić i ewentualnie przyjść na nową rozmowę bo wtedy dostaniesz więcej. I ci którzy pracują od lat nie są w żaden sposób doceniani. Podstawy nie zmieniane od lat!!! A najgorsze że w stacji „matce” dostaje się więcej ! Sprawdzone. Wiec jeśli ktoś chce tam pracować to lepiej w Piasecznie bo tam płacą lepiej.

Tak9Nie1
@Ktos

Nie, nie ... w Piasecznie bardziej wykorzystują, unikać pracodawcy Chodzenia. Lepiej w Biedronce (z szacunku dla pracowników B.) się zatrudnić. Nie watro się męczyć, doświadczenia się nie nabędzie, a w CV wpisując Toyota Chodzeń będzie niczym znaczącym. Dlaczego Chodak ciągle poszukuje pracowników- bo jest taka rotacja że nikt nie chce tam pracować.

Tobi
@Ja

Może, by tak warto wspomnieć o Pani Kerownik działu handlowego z Piaseczna IZ- ta potrafi zamieszać. Chyba już skłóciła wszystkich, ze wszystkimi.

Tak14Nie
Dolar

Nie polecam pracy w tej firmie. Zamiast na jakość idzie się na ilość... to niestety w żaden sposób nie przekłada się na zarobki. Więcej pieniędzy tak ...ale nie dla pracownika. Żadnych podwyżek... ile wywalczysz na starcie to z tym zostajesz. Pakiet socjalny? Nic z tych rzeczy... O wiele biedniejsze salony innych marek dbają zdecydowanie mocniej o swoich pracowników.

Tak19Nie
Wiktoria
@Dolar

A na jakim stanowisku pracujesz? Czy we wszystkich działach sytuacja jest taka sama? Wspominasz, że pracodawca nie podwyższa wynagrodzenia, ale czy można wynegocjować dobrą stawkę? Może dodatkowo pracownicy otrzymują jakieś premie?

@Dolar

Pracowałem tam kilka lat. Potwierdzam brak szacunku dla pracownika, liczy się tylko zysk "Chodzenia". Pracownik nawet nie ma gdzie zaparkować samochodu. Najlepiej to by chcieli aby pracować 7dni. Brak kompetentnego kierownictwa. Dyrekcja- Piaseczno (AS), wszytko zrobi, podłoży świnię tylko aby wykazać się przed "chodakami". Unikać pracy w dziale części, serwisie jako doradca czy mechanik oraz jako handlowiec. System premii dla doradcy tak skonstruowano by go okraść z tego co wypracował. Naprawdę szkoda nerw. Wyzysk.

Je
@jw

W handlowym jest to samo, premie w granicach kilkudziesięciu złotych musisz o wszystko się wykłócić. (usunięte przez administratora) co innego obiecują na rozmowie co innego dostajesz a faktycznie te pochlebne opinie wypisuje kierownik jednego z działu aby przypodobać się szefowi. Sam spi w gabinecie cały dzień zreszta już kiedyś po sieci krążyło jego zejecie, wychodzi o 15 a o 21 przyjeżdża do pracy podbić karte żeby szef widział ze siedzi do końca bo tak naprawdę wydłużenie godzin pracy to jego sprawka

Tak6Nie

Nie polecam, właściciele nie szanują pracowników. Panują chyba wszystkie formy zastraszania jakie mogą być od finansowych zaczynajac czyli potrącania z pensji, która i tak bardzo niska i wypłacana po terminie do ciągłego szantazowania jak się nie zgodzisz to wylecisz ( wydłużenie godzin pracy) Handlowcy skłóceni awantury są na porządku dziennym za przyzwoleniem szefa sprzedaży. Rotacja pracowników.

Tak11Nie
Szkiełko
@Pracownik

Totalna bzdura. Pensje od kilkudziesięciu lat są wypłacane regularnie, a jedyna zwłoka może wynikać z systemów księgowania w bankach przelewów. Firma jest otwarta dla Klientów od 7 do 21, na dwie zmiany, więc godziny pracy zespołu są do tego dostosowane. Jednym to pasuje bardziej, innym mniej, ale przyjmując się do pracy masz świadomość, że będziesz pracować w godzinach otwarcia firmy. Premie zależą od wyników i osiągnięć, więc pisanie o zastraszaniu jest pomówieniem - no chyba, że dla kogoś straszny jest już sam wymóg punktualnego przyjścia do pracy. Konflikty? - epizodyczne spięcia mogą się zdarzać, jak w każdej dużej grupie, ale byłoby nawet trudno nazywać to skłóceniem. Co do rotacji - są ludzie, którzy pracują w firmie ponad 20 lat , są i tacy, którzy co 3 lata zmieniają pracę. Nie ma żadnych cyrografów (lojalek) do podpisywania więc każdy ma swobodę wyboru.

Tak5Nie3
@Szkiełko

To wypowiedź pracownika z kierownictwa/dyrekcji Chodzenia. Usprawiedliwiają się, podpucha. Wiem, bo tam pracowałem i mi też kazano pisać fałszywa opinie na temat pracodawcy, nawet zmuszano do założenia konta facebooka by móc popierać pracodawcę- lajki. Pozdrawiam pana AS i TB, fajne bzdety.

Stary

Brak szacunku dla pracownika że strony właściciela. Wyzysk z każdej strony, zmusza do pracy w dni wolne. Marna płaca.

Filip

Dla mnie wystarczyłoby żeby pensja była odpowiednia a ja sam zorganizuję sobie pakiet!

Tak4Nie

Podbiałowa

Nie polecam. Kilka...kilkanaście lat wcześniej dość konkurencyjne zarobki. W tej chwili jedne z najniższych w branży motoryzacyjnej co przekłada się na jakość obsługi klientów i zaangażowanie praconików . Brak pakietu socjalnego w tym nawet opieki zdrowotnej ( w tej chwili trudno znaleźć firmę która takowej nie sponsoruje pracownikom ) a o karcie multi sport nawet nie wspominam. Na plus raz w roku fajna impreza firmowa i prezent na święta. Podsumowując ...polecam tylko jeśli ktoś naprawdę na cito szuka pracy. Jeśli masz pracę i chcesz tu przejść będziesz zawiedziony...poszukaj czegoś innego .

James
@Podbiałowa

Prezent na święta to z socjalu który odtrącają z pensji co miesiąc i pracodawca ma obowiązek wypłacić ta kwotę

Tak5Nie
Sebastian

Od ponad roku na forum nie pojawiają się żadne nowe opinie odnośnie pracy w Toyota Chodzeń. Wszelkie informacje dotyczące pracy w firmie oraz aktualnej rekrutacji byłyby bardzo przydatne. Dużo osób wchodzi na forum, ponieważ przed złożeniem aplikacji chciałoby się czegoś dowiedzieć. Dlatego zachęcam do udzielania się, pisania swoich opinii oraz doświadczeń z rekrutacji.

Tak1Nie
@Sebastian

Poniższa opinia jest 100% trafna i aktualna

Tak1Nie

JA

Toksyczna atmosfera między pracownikami; ciągłe podejrzenia, obserwacja, plotki, spiskowanie.. Brak zaufania i odgórna psychoza strachu. Wynagrodzenie mizerne, a do tego brak jakichkolwiek pakietów socjalnych. Brak również kawy i herbaty, a nawet miejsc parkingowych.

Tak14Nie

ss

Zdecydowanie nie polecam serwisu w Toyota Chodzeń - ul. Czerniakowska. Obsługa nie zna podstawowych zasad kultury oraz jak obsługiwać klienta. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. Totalny brak profesjonalizmu.

laos

Z perspektywy klienta jest git. Mógłbym polecić

karol

chodzenia wprawdzie mogę polecić tylko ze strony klienta ale jestem bardzo zadowolony, widać profesjonalizm pracowników

marcin

polecam Chodzenia od strony pracownika jak i klienta ;) zawsze można liczyć na szybką naprawę i profesjonalna obsługe

michal

@gość mój znajomy pracowal w jednym z serwisow chodzenia i sobie chwalil, ja tylko wiem jak to jest z perspektywy klienta i nie mam nic do zarzucenia, szybka naprawa i profesjonalna obsluga plus mialem mozliwosc zaplacic za rachunek w ratach

szu
@michal

czy ty jestes praownikiem chodzenia zatrudnionym do pisania pozytywnych opinii w internecie czy wlascicielem - dla mnie ten salon i serwis to porazka

Tak7Nie
gość

Odradzam pracy u Toyoty Chodzeń w Warszawie. Kiepska obsługa dla klientów i zarazem kiepskie warunki dla pracownika. Szczególnie ciągłe kłótnie z klientami z powodu trepiarskiej ochrony, która wykonuje tylko obowiązki. Szkoda słów. Nie polecam.

Zostaw opinię o Toyota Chodzeń - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie