Opinie o VERONA CONSULTING SP Z O O w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie VERONA CONSULTING SP Z O O. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie VERONA CONSULTING SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VERONA CONSULTING SP Z O O w Warszawa

Jola Teresińska

Przepracowałam w Veronie Consulting prawie rok i złego słowa nie powiem. Inna sprawa, że zawsze traktowałam telemarketing jako wyjście awaryjne dopóki nie znajdę czegoś z mojej branży (jestem po ekonomii). Pozdrawiam wszystkich z oddziału w Lublinie!

licho nie śpi

jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że naprawdę nagadać się trzeba nielicho

martin

Nie ma takiej firmy telemarketingowej, w której nie trzeba rozmawiać. Tutaj za ciężką pracę dostaje solidną i na czas płaconą wypłatę. Fajnie, że niczego nie sprzedaje a kadra pomocna jak w żadnym innym call center. Awans jest kwestią czasu :)

Balzacowa

Mogę się tylko cieszyć, że mimo wieku dostałam tę pracę. Zarabiam i nikogo o nic prosić nie muszę.

Telemarketer

Lublin rozmowa. Przychodzisz na umówiona godzinę mówią Ci ile się zarabia ile pracuje że każdy jak chce chodzi. I ogólnie czy jesteś zainteresowany pracą. Jak tak to umawiasz się na szkolenie. I tyle. A i czy masz jeszcze jakieś pytania do tej osoby co to prowadzi.

Zero pytań.

Lolka

Trudno o lepiej płatne zajęcie szczególnie jak się jest zaraz po szkole albo już 40+

tele
@Lolka

Wczasów tu nie ma ale wypłaty konkretne. W końcu do tele przychodzi się gadać. Taka praca.

starszy ktoś
@Lolka

Dzięki Veronie mogę jakoś żyć bo renta to nawet na rachunki nie wystarczała.

@

Praca jak cie mogę... Spoko zarobki i fajne towarzystwo.

Święta

Verona Consulting to Firma, która niejednej osobie umożliwia normalne życie. Zarobki coraz lepsze. Dużo lepsze niż minimum krajowe. Oprócz tego wprowadzono konkursy w których można dodatkowo wygrać fajne pieniądze. Tylko trzeba się postarać. Takie konkursy motywują :) Świetny pomysł!

Honolulu
@Święta

I gitara hawajska. Dodatkowa kasa dla tych którzy najwięcej się starają :)

prawa
@Święta

To nie wakacje i nie zawsze jest kolorowo, życie, ale jedno mogę potwierdzić: zarobki naprawdę dobre. Osobiście teraz bliżej 3 niż 2 tysięcy netto.

Shrek

Przyznaję praca nie dla wszystkich choć wszyscy dostają szansę, przyznaję trzeba się uodpornić na stres, przyznaję dobra ekipa i zarobki.

siema
@Shrek

Gadanie może i męczące ale mniej niż przymusowe lenistwo. Przynajmniej ja tak mam.

cc

Jak na call center to ok ale to dalej call center...

nieśmiała

Dobre zarobki i atmosfera a sama praca bardzo specyficzna i wymagająca przełamania nieśmiałości.

tylko prawda

Szara konsultantka, która nie robi super wyniku a tylko wyrabia godziny zarabia tu przeciętnie 2500 netto... w cieple i wśród życzliwych ludzi. Pozdrawiam wszystkich w Veronie Consulting. Najlepszego w Nowym Roku!

Kora

Według mnie to dobry pracodawca. Zarobki, atmosfera, rodzaj projektów. Call center dobrze zorganizowane.

Młoda
@Kora

Ja jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do Verony. Dobre perspektywy. Zamierzam związać się z tą Firmą na dłużej.

Fortuna
@Młoda

Zaczynam już 3 rok pracy w Veronie i wiem po sobie, że można tu osiągnąć wiele jeśli się wiele daje od siebie. Nie na minimum tylko na maksa.

tiffany
@Kora

I zarobki od nowego roku jeszcze lepsze. Myślę, że teraz często będę miała 3 z przodu :)

pozytywnie

Lepsza tutaj praca niż żadna a na pewno lepsze tutaj zarobki niż minimum krajowe.

jedna z 250000

Żeby mieć wymierne efekty trzeba choć trochę polubić to co się robi. Odnaleźć pozytywy. Tak też czynię i nie mogę narzekać. Fakt, że zrozumienie tego zajęło mi trochę czasu. Wszystkiego dobrego dla wszystkich (250 tysięcy!) telemarketerek i telemarketerów.

Anna P.

Dobrze zorganizowane call center z banalnymi projektami. Dobre zarobki, sympatyczni i pomocni ludzie, fajne godziny pracy (bez 2 zmian :). Niczego więcej od cc nie sposób wymagać.

była pracownica

praca w verona consulting jest... trudna. trzeba miec bardzo duza odpornosc na stres, nie przejmowac sie. a trzeba miec dosyc glosny glos, dobrze gadane i wywalone na ludzi. nie polecam tej firmy, poniewaz pani rekrutujaca mnie nie wiedziala jak sie nazywam, nie widziala mojego cv. na rozmowe kazala przyjsc w wytyczonych godzinach. po drugie - mala sala, w ktorej jest ciasno, tloczno i bardzo glosno - ledwo bylo ludzi slychac w sluchawkach. nie mialam nawet czasu zeby odkaszlnac, bo sekunda po zakonczonej rozmowie laczy z kolejna. jak byla minuta do konca przerwy trenerka krzyczala, zeby wszyscy wrocili, przedstawiala 1, 2 i 3 miejsce (liczba zaproszen na dana godzine), srednia firmy, ilosc wszystkich zaproszen i nowe kampanie. do tego cala trojka chodzila z tabletami i sie krecila co chwile kolo ciebie, czasem cos gadala podczas rozmowy mojej z klientem. pod koniec godzin pracy jedna chodzila bardziej i ganiala ludzi, by wiecej zaproszen robili. wiec jest presja na zaproszenia oraz stres, jak sie nie powiedzialo jednej rzeczy w rozmowie, to dostawalo sie karteczke z bledem i przylepiala na boksie. placa to 10zl/h netto, czyli 1600zl netto przy 160h plus premia 400zl, premia przy 120h to 200zl, obowiazkowe dwie niedziele w miesiacu do zrobienia platne normalnie. niby przy wyzszej sredniej dodatkowo od 50gr za godzine wiecej, ale to zalezalo od ilosci zaproszen. ja nie polecam, pierwszego dnia juz mialam zdarte gardlo, co mi sie nie przydarzylo nigdy w zyciu, a jestem gadatliwa. do tego niby darmowa woda, ale jak prosilam o butelke, to nagle nie bylo jej. nie wolno bylo miec kubkow z herbata przy laptopie, bo moglbys przypadkowo zalac. sprobuj zjesc obiad w 15 minut, przed tym robiac go w mikrofali jak jest kolejka. jak odchodzilam, pani ostro chciala, bym zostala i bezczelnie wypytywala czemu odchodze. jej argumentem bylo, ze "duzo sie tu zarabia". co z tego, ze duzo, jak nie dosc, ze soboty platne normalnie, dodatkowo 2 obowiazkowe, zdarte gardlo codziennie, presja i stres. zadne z tych firm z kampani nie istnieje, a te spotkania to na bank fejki. Wasz wybor. albo materialisci pojda na kase, albo normalni ludzie beda patrzyli na atmosfere i jakosc.

I TYLE
@była pracownica

Twoja wypowiedz to jeden wielki fejk. Od kłamstw aż się roi. Wypunktuje: Przerw płatnych jest w sumie na 8 godzin 45 minut, dosyć dużo i na pewno więcej niż w innych call, Trudno żeby kadra była zadowolona jak takie osoby jak ty robią masę błędów i nie trzymają się wytycznych, jakbyś na kasie manko robiła non stop to myślisz, że szefowa by ciebie chwaliła? KŁAMIESZ Z PŁACĄ! 160 GODZIN DAJE (NIE PATRZĄC NA WYNIK I ŚREDNIĄ!) 2000 NETTO "moja" matematyka mówi mi, że to 12,50 netto/godzina. KŁAMIESZ Z NIEDZIELAMI! NIE MA OBOWIĄZKU PRACY W NIEDZIELĘ BO NIE PRACUJEMY W NIEDZIELĘ. JESTEŚ KŁAMCZUCHĄ, KTÓRA W KAŻDEJ PRACY BĘDZIE NARZEKAĆ BO W KAŻDEJ TRZEBA PRACOWAĆ. NIE POZDRAWIAM.

po prostu
@była pracownica

Ale brednie :) Herbatę, kawę, można mieć ważne aby była ona w kubku termicznym, woda stoi na biurku ale jak jaśnie pani nie chce się podejść i wziąć... I praca w niedziele :) co za bełkot, chyba się "pani" firmy pomyliły :)

Nika

Ważne by wrabiać minimum 30 godzin tygodniowo, grafik można ułożyć, fajni ludzie.

davs

Pracowałem tam rok temu i było wtedy ciężko zapraszanie na badania projekty długie, zanim to wszystko powiesz rzucą ci słuchawką 100x, tak mi się życie potoczyło że wróciłem znowu po roku z braku laku. wróciłem z zagranicy do mojego LBN i szukałem 3 tygodnie pracy mimo podwójnego wyższego bez skutku, wysłałem z 50 CV odezwali sie z 1 firmy i tak mnie nie przyjęli. Pracuje od niecałych 2 tygodni, i sobie teraz te prace chwale jestem raczej osobą zamkniętą i wyciszoną mimo to zapisuje przyzwoitą ilość ludzi prawdopodnie to z powodu tych darmowych upominków. Mozna tu przezimowac a na wiosne wrócic porobic za granice.

papużka :)
@davs

Taka prawda, każdy ma szansę zarabiać w VC w miarę normalne pieniądze. Bez szaleństw ale starcza na codzienne wydatki.

Umcsa
@davs

Lepsza Verona w garści niż ciągłe obiecanki w stylu: odezwiemy się...

travaile

Nie interesują mnie plotki tylko praca. Dobrze wykonywana popłaca. Ocenianie innych zostawiam innym ...

K.P.

Znowu zmiany w trenerach po co zwalniacie fajnych ludzi A zostawcie kogoś kto pracownikow i firmę traktuje obojetnie wiadomo o kim mowa

Zostaw merytoryczną opinię o VERONA CONSULTING SP Z O O - Warszawa

• Jak się pracuje w VERONA CONSULTING SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy VERONA CONSULTING SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VERONA CONSULTING SP Z O O?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VERONA CONSULTING SP Z O O?

Kandydaci do pracy w VERONA CONSULTING SP Z O O napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VERONA CONSULTING SP Z O O