Urząd Skarbowy

Opinie o Urząd Skarbowy

anonim 2010-03-13 09:49:41
Marne zarobki, zwalnianie kompetentnych ludzi jak rękawiczki bez powodu, zasiewanie wśród pracowników strachu, niepewności, nierówne ich traktowanie, brak jakiegokolwiek szacunku dla pracowników, Naczelnik nie nadaje się na kierowanie ludzmi, [usunięte przez moderatora]
Urząd Skarbowy Warszawa Wawer 2010-03-21 19:07:08
Zgadzam się. To co się teraz dzieje, to przechodzi ludzkie pojęcie. Ale cóż, chciało się zmian, to się je ma.
były pracownik 2013-03-09 10:21:12
za poprzednich Naczelniczek( kobiety) także był źle. Stąd taka fluktuacja. Pozostawali albo donosiciele, albo ci którzy musieli (wiek, kwalifikacje ) .Kompetentni pracownicy po roku max. 2 zwalniali się sami.Dobry Naczelnik to połowa sukcesu.
wodniak 2014-02-21 15:58:25
jest nadal bardzo zle ,nic sie nie zmienilo,wrecz przeciwnie jest gorzej .
byly zawodnik 2014-02-27 21:30:02
Tu w gazecie praca jest forum poświęcone US WAWER trzeba poczytać to dopiero się zrozumie co znaczy praca w US
to prywatny folwark ,szkoda słów
wodnik 2014-03-14 05:33:38
Widać lukę między 06.03.2014 a 10.03.2014. Czyżby forumowicze zrobili sobie urlop? Szanowna Inspekcjo Pracy wypadałoby się przyjrzeć co dzieje się w US Warszawa Wawer w sprawie zwalniania (się) pracowników i wręczania im tzw. wilczych biletów. NUS bardzo nie lubi przyznawać się do umyślnych błędów w sztuce. Przesłuchajcie pracowników którzy zakończyli karierę w US Warszawa Wawer w tym roku. Co tak naprawdę ich do tego skłoniło. To mogą być propozycje nie do odrzucenia.
gość 2014-03-14 06:04:21
19.04.10, 21:38
Dodaj do ulubionych Skasujcie
coś w tym faktycznie jest "starych" stażem pracowników coraz mniej coraz mniej,
nie się od kogo uczyć, trzeba stąd spadać, zarobki marne, roboty full, zero
organizacji
to był 2010 rok ilu odeszło pracowników ? moim zdaniem 80% -to jest kolejny argument .
Nemo 2014-08-27 18:58:59
Zawsze jest pewna szansa, że trafi się do US gdzie jest lepsza atmosfera. Czasem nawet w jednym urzędzie może znaleźć się dział, gdzie są życzliwi ludzie. Dużo zależy od bezpośredniego przełożonego. Generalnie w warszawskich skarbówkach praca delikatnie mówiąc nie należy do przyjemności. Przyczyną tego jest: - zbyt duże obciążenie pracowników (pracuje się za trzech)
- zła organizacja pracy skutkująca stresem i często wypaleniem zawodowym
- bardzo niskie wynagrodzenie nie zwiększane od wielu lat(uzależnione praktycznie wyłącznie od stażu pracy, a nie wykształcenia, kompetencji, wyników itp.
- brak dodatkowych premi i benefitów
- brak jakiejkolwiek możliwości awansu
- niejasne skomplikowane przepisy (wrogość podatników i presja na wymiar za wszelką cenę)
- mało kompetentni przełożeni (zwłaszcza brak kompetencji kierowniczych)
- brak szacunku do pracowników i nierówne traktowanie.
- duża rotacja pracowników (konieczność wykonywania pracy za kogoś, nierzadko zwalnianie wykształconych i kompetentnych pracowników i zatrudnianie na ich miejsce kolejnych z mniejszymi kompetencjami na czas określony, zastępstwo, tak aby pod byle pretekstem można było się ich szybko pozbyć.
Nieliczne zalety to:
- umowa o pracę (urlop wypoczynkowy, macierzyński itp)
- stałe godziny pacy
- praca na ogół w dobrej lokalizacji (łatwość dojazdu)
Jeśli jesteś ambitna/y i liczysz na dużą karierę - omijaj z daleka te instytucje
administratywista 2015-01-15 13:31:23
orientujecie sie czy chetnie przyjmuja studentow na praktyki.? pewnei to mozliwe sa tylko praktyki bezplatne ale coz trzeba gdzies praktyki nabrac zeby potem znalezc prace bo jak rpzegladalem oferty pracy w adminsitracjipublicznej to wszedzie wymagaja polrocznego stazuy na stanowisku w administracji
michał 2015-03-18 14:47:02
@administratywista wydaje mi się, ze w każdym urzędzie ciężko o praktyki, ale ostatnio widziałem, ze generalnie mają zwiększyć liczbę osób ztrudnianych na praktyki, bo sa jakieś limity, wiec jak chcesz aplikowac to teraz jest najlepszy czas moim zdaniem. nie wiem tylko czy to sa bezpłatne czy płatne praktyki.
ONA 2015-10-31 13:16:40
Codziennie na stronie Izby skarbowej pojawiają się dziesiątki ogłoszeń, traktujących o tym że urzędy Skarbowe szukają referentów. Ot [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda....
rekrutacja jest najczęściej dwuetapowa tzn. test kompetencji i rozmowa z komisją w skład której wchodzi zastępca naczelnika. Na test kompetencyjny zazwyczaj zgłasza się około 20 osób. Nikogo nie przyjmują i ogłaszają kolejny nabór. Dlaczego? Ponieważ za każdy nabór biorą unijną kasę, za likwidację bezrobocia.Darujcie sobie wizyty w urzędach skarbowych bo pracy i tak nie dostaniecie.
Tin Tin 2015-11-17 17:49:39
czesc w miescie w którym startowałam do konkursu w US wygrała pani od fitnessów i tańców latino.... tak wiem pewnie pani od czaczy świetnie się zaprezentowała i pokonała osoby ze studiami wyższymi typu administracja czy ekonomia.
ulala 2015-12-09 20:18:49
Co wy się tak pchacie do us - byłam tam na stażu i za żadne pieniądze tam bym nie wróciła. To tylko z boku wygląda na stabilizację i pełny komfort pracy. A kasy tam za wielkiej nie ma. Widziałam ostatnio ogłoszenia do jakiegoś śląskiego us na zastępstwo 2000zł brutto...... czyli lepiej w markecie płaca- bo tyle to netto można mieć i głowa spokojniejsza. Nie raz byłam świadkiem jak osoby pracujące w us były znerwicowane i zestresowane. Odpuściłam pracę w us, wolę spać spokojnie i wykonywać obowiązki na bieżąco. Beretka na głowę i do domu, w us tak się niestety nie da...............
marek 2016-10-19 09:21:59
oferuję 20 tys pln za odnalezienie mojego oświadczenia złożonego w US Powstańców sląskich ( dotyczy warszawa wola) Gwarantuję pełną anonimowosć. Oświadczenie składałem ze świadkiem więc na 100% jest w US. Kontakt : panek36@wp.pl
anglia 2016-10-19 09:31:46
wcześniej była mowa tutaj u stażach - jakie warunki trzeba dokładnie spełnić żeby się dostać na taki staż właśnie?
pracownik wa-wa 2016-10-26 15:36:34
Zostaw swoją opinię o Urząd Skarbowy - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Skarbowy