ITI Neovision Telewizja Nowej Generacji N

Opinie o ITI Neovision Telewizja Nowej Generacji N

Vasyl 2011-11-14 13:35:25
Witam. Mogę się wypowiedzieć na temat oddziału w Piotrkowie Trybunalskim z siedzibą na ulicy Słowackiego. (usunięte przez administratora)Nie unormowany czas pracy. Czyli od bladego świtu do zmierzchu jeździsz po wioskach gdzie nakłaniasz ludzi do podpisywania umów. Płaca marna a czasem jej brak. Szef(usunięte przez administratora)koleś który myśli że wszystkie rozumy pozjadał.A tak na prawde w dupie był i gówno widział. Ogólnie nie polecam. Szkoda zachodu a przede wszystki zdrowia psychicznego. Praca pod stałą presją ponieważ z miesiąca na miesiąc jest ustalany plan. Nie wyrobisz planu nie ma kasy.
olo 2011-12-15 23:28:08
Dokładnie ta jest jak napisał Vasyl. Dużo ludzi się przewinęło u tego kolesia. Facet albo jest upośledzony albo ma coś z głową. Szkoda iść na rozmowę kwalifikacyjną a co dopiero mówić pracować. Postawił na młodą ekipę i myśli że ludzie są młodzi to na kasie sie nie znają.Oczywiście brak jakiej kolwiek umowy On ma z Ciebie czysty zysk a Ty nie masz nic. Stary czasy PRL-u minęły. Czas sie obudzić.
Kanikuła 2012-03-24 01:42:03
Dokładnie jest tak jak kolega powiedział. Jeździsz i wmawiasz ludziom że nie będzie TV naziemnej. I wciskasz kit że ludzie nie będą mieli TV. A niestety ludzie dają się namówić. Byłam u kolesia gdzie koleś miał 7 dekoderów różnych firm i były przykryte kocem żeby się nie kurzyły. Szkoda mi było faceta że ledwo bidę klepał a Ja musiałam wyrobić swój plan.
Map 2016-04-21 14:42:50
Mam wrażenie, że warto tutaj pracować, opinie są dobre
Zostaw swoją opinię o ITI Neovision Telewizja Nowej Generacji N - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITI Neovision Telewizja Nowej Generacji N