Opinie o Cbre Sp. z o.o. w Warszawa

"Pewne rzeczy, niektórzy robią szybko, jest też część osób, która postara się bardziej, podejdzie do tematu w bardziej szczegółowy oraz innowacyjny sposób. To są takie detale, ale właśnie te detale wpływają później na decyzję kogo zatrudniamy."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cbre Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w CBRE Sp z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Ona Ikona

tak, jak najbardziej

Elek

Pracuj.pl przysłał mi ofertę pracy do tej firmy, warto sobie głowę zawracać. Mam 36 lat stażu pracy, takich dziadków zatrudniają w firmie?

@Elek

Średnia wieku to 30-40 lat. Jest parę osób starszych, próbuj.

Byłem zainteresowany zakupem terenu inwestycyjnego. Zostawiałem do siebie kontakt, dzwoniono do mnie trzy razy i nie dowiedziałem się niczego o nieruchomości. Każdy z dzwoniących posiadał zerową wiedzę dotyczącą lokalizacji nieruchomości. Cóż - to jest korpo....

estymator
@Michał

hello, prosze nie obrazac korpo;-) w prawdziwym korpo by wiedzieli bo to dla nich zysk- taka sprzedaz. Pokierowaliby, przekierowaliby, ktos by sie zglosil. da sie natomiast niestety zauwazyc ze na rynku nie ma korpo cbre tylko ich outsourcing.. stad takie zerowe traktowanie.. bo ci ludzie po prawdzie nie odczuja tej rozmowy w swoich "commission" prowizjach... tak to technicznie wyglada...

Adrian

Jakie są wady i zalety pracy tutaj?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CBRE Sp z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
DK

Moje wspomnienia z CBRE po tylu latach nadal wiszą w moim gabinecie. Zdjęcia z kolegami z pracy, podwładnymi i przełożonymi nadal są na mojej ściance w domu. Wspominam pracę tutaj jako jedne z najlepszych lat. Od samego przyjścia po studiach z małym bagażem doświadczenia aż po czwarty awans. Nie byłem w życiu super ambitny, chciałem po prostu normalnie żyć. Firma rozwinęła mi skrzydła i nauczyła asertywności i bycia czysto profesjonalnym. Duże bonusy finansowe, kasa przed świętami, dodatki dla mnie i moich dzieci. Teraz pozostali tam moi starzy znajomi, którzy nadal cenią sobie firmę. Były dobre i złe dni, radość, adrenalina, smutek i złość, a na samym końcu żal, że odchodzę. Ale sami mnie nauczyli - rozwijaj się. Naprawdę młodziaki (tu bez kąśliwych uwag, miło to napisałem), nie ma co kotów drzeć. Różni są ludzie i do każdej firmy może trafić ktoś dziki i chętny do rządzenia bez cienia wiedzy, ale moje ogólne wrażenia - firma dobra i praca solidna. Pozdrawiam i tęsknię, hehe :)

Rozczarowany

Byłem pracownikiem CBRE sp z o.o. przez wiele lat, przez własną głupotę. Zajmowałem wysokie menadżerskie stanowisko z którego sam zrezygnowałem. To firma która stwarza pozory korporacyjnego zarządznia, w rzeczywistości rządzi nią chaos. Firma promuje manedżerów którzy z lubością wzniecają wewnętrzne pożary - w efekcie mnóstwo energii jest skierowanej do środka, na jej własne działanie. Praca z działami centralnymi: Agencja Biurowa, Rynki Kapitałowe, Dział Badań, Marketing (i inne) to zdecydowanie negatywne doświadczenia. Są i w tej organizacji wyspy kompetencji (dział Doradztwa Technicznego, wiele spośród zespołów regionalnych) ale szala przechyla się zdecydowanie na rzecz głupoty, nepotyzmu i arogancji. Chcesz się spalić - idź jak w dym. Chcesz rozwijać się i rosnąć w harmonii pracując na rzecz zespołu i organizacji - omijaj szerokim łukiem (i wszystkich Łukich w) CBRE sp z o. o. ! Są w tym sektorze znacznie lepsi pracodawcy.

A1
@Rozczarowany

Święta prawda

Emka

Czym ta firma się kieruje wybierając kandydatów na rozmowy o pracy?

joł
@Emka

Według mnie kierują się tylko i wyłącznie nepotyzmem. Mam cv z naprawdę ogromną liczbą ciekawych wpisów. Do mnie nikt się nie odezwał. Z ciekawości wysłałem sobie również inne cv osób fikcyjnych (z innych meili) i również to samo - bez odzewu. Nie warto...

Lisek
@Emka

Kierują się predyspozycjami osobistymi do zawodu - tutaj mam na myśli cechy charakteru potrzebne na stanowisku. Poza tym doświadczenie i wykształcenie. Ale tutaj najwięcej daje siła przebicia i umiejętności.

O jakości Waszych opinii świadczy, chociażby fakt, że piszecie opinie o CBRE Corporate Outsourcing na stronie CBRE sp. z o.o. Dla tych mniej kumatych to są dwie zupełnie różne firmy świadczące kompletnie inne usługi. Sam bym takich "rzetelnych" osób na rozmowę nie zaprosił. Trochę pokory. Wstyd moi drodzy!

oooo
@Tomek

O jakości Twojej wypowiedzi świadczy słownictwo, którego używasz. 'Firma' to nazwa pod którą działa przedsiębiorca. Najpierw sam się doucz, jak chcesz pouczać innych. Brak Ci wiedzy na poziomie obecnego gimnazjum.

Lisek nerwusek
@oooo

(usunięte przez administratora) Nie każdy ma charakter aby pracować w korpo. Ja osobiście pracuję kilka lat i mogę śmiało powiedzieć, że jednego się lubi, drugiego trochę mniej, ale nigdy nie spotkałam się z (usunięte przez administratora). Raczej zaczęło się od mówienia na Ty, od pytań czy chcę kawki i propozycji co bym chciała dalej robić, że dobrze sobie radzę i mogę w przyszłości awansować.

Roberto

A ja sądzę że zwykła złośliwość kieruje wami. Firma z dobrymi opiniami i praca dla ludzi ambitnych.

Nie polecam

Ciągła roszada na stanowiskach specjalistów i managerów pokazuje podejście do pracowników. Na początku są bardzo mili. Później dwulicowi. Nie uśmiechniesz się raz na przywitaniu i do widzenia. Taka sama relacja również od kolegów z innych miast, fili. Strata nerwów i mobing.

Misiek
@Nie polecam

Zgadzam się w 100%, mieszają strasznie w głowach tym Menadżerom, a ci za te kilka stów podwyżki rozgłaszają te bzdety na resztę personelu

Jacek

Mógłby ktoś szerzej wypowiedzieć się o pracy w firmie? Poszukują aktualnie pracowników?

Aneta

CBRE poszukuje Specjalisty ds. obsługi serwisów technicznych – call centre. Od kandydatów wymagana jest dostępność od stycznia/ lutego 2019 roku. Ponadto wykształcenie minimum średnie preferowane o profilu technicznym oraz doświadczenie w technicznej obsłudze klienta minimum 3 lata. Więcej informacji znajdziecie tutaj: https://krb-sjobs.brassring.com/TGnewUI/Search/Home/Home?partnerid=30089&siteid=6491#jobDetails=1436004_6491 Czy ktoś z Was pracuje na podobnym stanowisko i chciałby podzielić się swoimi wrażeniami?

KK

Aplikowałem do CBRE. To są jakieś kpiny. Skoro zatrudniają studentów, czy świeżaków bez żadnego doświadczenia, a człowiek składa CV z bardzo bogatym doświadczeniem, dobrymi studiami i 3 językami, które to przechodzi bez echa. Mam tu na myśli dosłowne echo - w postaci braku choćby odpowiedzi na email czy aplikację ze strony pracuj.pl Żenada

Olek
@KK

Wszędzie jakie zażalenia wypisujesz. Do jednych dzwonią, do innych nie, proste.

Gre
@Olek

Olku śmieszne są Twoje wypowiedzi. Ja akurat wiem jak to wszystko wygląda i to co tu ludzie piszą to prawda. Rekrutacje nie są przeprowadzane merytorycznie. Nie liczy się doświadczenie, umiejętności. Kto zostaje zatrudniony to można sobie potem łatwo sprawdzić. Można też sprawdzić powiązania zatrudnianych z co po niektórymi osobami na stanowiskach w CBRE. Dobranoc

Olek
@Gre

Ciekawe co piszesz :) Nic się nie pokrywa z moimi doświadczeniami. Pozdrawiam

Alf
@Olek

Zróbmy test Olek (pracowniku CBRE). Podaj w jakim terminie się rekrutowałeś i na jakie stanowisko - wrzuć linki do skanów swoich dyplomów/certyfikatów. Opisz też swoje doświadczenie zawodowe. Za niedługo pewnie zgłoszą się osoby z tego samego terminu i zobaczymy co oni reprezentowali. Porównamy....

@Olek

Zachęcam Ciebie byś podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z rekrutacją do CBRE. Twoje wpisy różnią się od pozostałych, zatem napisz jak oceniasz merytoryczność rozmowy i atmosferę w trakcie jej trwania? Twoją wypowiedź będzie można porównać z innymi i tym samym pomożesz osobom zainteresowanym zatrudnieniem w CBRE w wyciągnięciu wniosków o niej.

Michal
@Alf

Pewnie wszytko zależy od stanowiska i miejsca pracy, kto pracował w korpo to wie jak jest, rekrutują na zająca bo ktoś już ma zaklepane stanowsko, potrzebują low costa to biorą absolwenta a nie kogoś z 3 jezykami itd. Itp. Ja dostałem się do cbre bez znajomości po 3 etapowej rekrutacji. Później zapytałem kierownika czy byla dużo konkurencja to powiedział, że w zasadzie byłem jedynym sensownym kandydatem.

@Michal

Może zechcesz przybliżyć użytkownikom, jak wyglądały poszczególne etapy rekrutacji? Co jako kandydat musiałeś zrealizować, aby przejść do kolejnego? Podziel się cennymi wskazówkami dotyczącymi procesu kwalifikacyjnego do CBRE, a ewentualni przyszli kandydaci o pracę będą Tobie wdzięczni za udzielone informacje. Może zaczniesz od podania informacji, czy firma otwarta jest na osoby bez doświadczenia zawodowego, ale chętne do pracy po przyuczeniu?

Wiki

Firmy zawsze zastrzegają się , że będą się kontaktować z osobami które im odpowiadają a Ty powinieneś to wiedzieć!

w24
@Wiki

Jak chcesz wiedzieć, to porządne firmy przedstawiają pracownikowi odmowę na piśmie wraz z podaniem feedbacku, dlaczego rezygnują z oferty danego człowieka. Ale domyślam się, że Wiki jesteś pracownikiem PR CBRE i bronisz osoby zatrudniające swoich znajomych bez żadnych kompetencji.

@w24

Czy Ty również posiadasz jakieś doświadczenia związane z rekrutacją do CBRE? Jeżeli tak, to proszę podziel się spostrzeżeniami dotyczącymi procesu kwalifikacyjnego, ewentualnej rozmowy o pracę i zaproponowanych warunków zatrudnienia.

Gre
@Aneta

Zdecydowanie nie warto tu aplikować

Aneta

@Ryszard, wszystkie prowadzone rekrutacje przez CBRE ogłaszane są na stronie internetowej firmy w zakładce: kariera. Znajdziesz tam ogłoszenia dla osób na początku kariery zawodowej, jak i również dla posiadających doświadczenie. Dodaję link do strony: https://www.cbre.pl/pl-pl/o-nas/praca-w-cbre

Ryszard

Słyszałem, że CBRE ma opinię dobrego pracodawcy. Czy firma ma otwarte jakieś rekrutacje i jakie?

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

mimi
@Andrzej

Każda firma potrzebuje pracowników

Czarek

Słyszałem, że CBRE ma opinię dobrego pracodawcy. Czy ktoś może cos podpowiedzieć nowemu chętnemu do pracy?

nie, nie, nie
@Czarek

Za nic na świecie nie idź do działu Middle Market. Chaos, dno i stres.

Magda
@nie, nie, nie

@nie, nie, nie 16.07.2018 12:10 W CBRE Sp. z o.o. nie ma wspomnianego działu. Prawdopodobnie autorowi opinii chodzi o inną spółkę niż ta, o której mowa wątku.

Aneta

Osoby zainteresowane pracą w CBRE Sp z o.o. zachęcam do zapoznania się z wywiadem jakiego udzieliły dla gowork.pl przedstawicielki firmy. Znajdziecie go klikając w zakładkę wywiad lub w poniższy link http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,899146,wywiad-joanna-mroczek-natalia-wenzlawska

bu

Znajomość angielskiego nie jest dużym wymogiem, a wypłata jaka?

Zostaw merytoryczną opinię o Cbre Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cbre Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cbre Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

Cbre Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.

Cbre Sp. z o.o.