Opinie o Vision Express w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vision Express. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vision Express o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vision Express w Warszawa

Zawiedziona

Pracuje przeszlo 15lat Po 10 latach " złoty" identyfikator to wszystko Wynagrodzenia? Podstawa to grosze :-( Od kilku juz lat nie bylo zmiany poprawiajacej prace czy finanse pracownikow. Nekania , nagrywania, dokładania obowiązków, zebrania w dniu wolnym o teraz to !!!!!! Wierzę że zapłacicie za to wysoką cenę oczywiście my rownież postaramy się aby tak właśnie było :-) Pozdrawiam

Ciekawe

Kubus po kite piszesz jak bylo kiedys. Kto sie pyta o wysokość zarobków ? Za luty miales trzy ? Czy wasze wypłaty zgadzały sie z wyliczeniami według nowego systemu? Podstawa brutto plus bonus brutto minus 33% ? Co to jest teraz za pi3rdolnik to szkoda słów

?

Trzymajcie mnie ludzie buahahahahaa Nie fantazjuj !!!!!!!! Gdzie tak miałes ? Widziałes nowy nazistowski system naliczania oraz jakie warunki trzeba spełnic aby otrzymac premię ? Co jest ? Z Warszawki piszesz gnido ? Zobaczymy !!!!!!!!

Małgorzata

Odwiedziłam dzisiaj konkurencję i pytałam o pracę:( Wstyd rozmawiać o tej całej sytuacji, ale jeść trzeba. Nie mogę spać :) Pozdrawiam

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Żegnamy Pana

Tak to się kończy jeśli szuka się "dyrektora" w kraju który zbańczył !!!!! Grecy umieją zarządzać tylko wolnym czasem !!!!! Widzisz coś nawarzył? Teraz to wychlasz ładnie do dna i brykaj z rodzinką do domku !!!!! Tu jesteś już spalony :)

W takim systemie płacowym to mogę ziemniaki sprzedawać. Słucham. Chciałam kupić okulary. Ktore? No, może te? jak Pan myśli? Proszę. Coś jeszcze dla Pani?. Ubezpieczenie buahaahahhahaha Sciereczki buahahahhaha Buaahahahahahaahaahahajahahhaah Greczynko !!!!!! jest takie stare powiedzenie JAKA PŁACA TAKA PRACA. PZDR ADAŚ

Przeklejono z dz Rzeszów

golen - 2016-03-09 18:02:16 odpowiedz | cytuj Ja jestem labowcem, na umowie nawet nie mam najnizszej krajowej!!!! przy wczesniejszych umowach norma bylo ponad dwa na reke niezaleznie czy budzet zrobiony czy nie . Reczywistosc jest brautalna, nie zrobilismy budzetu wyplata o 800 zl mniejsza i to maja byc zmiany na lepsze???? jak pisal ktos wyzej : Mr.Thanos Iliopoulos :-) go home !!!!! ja mysle ze trzeba zaatakowac strone na fb https://www.facebook.com/VisionExpressPolska/?fref=ts

Przeklejone z dz Rzeszow

Left - 2016-03-09 18:32:05 odpowiedz | cytuj To jesteś szczęściarzem. U nas w salonie wszyscy mniej... Trzeba się rozglądnąć za czymś uczciwszym. Teraz to zaczyna przypominać Tesco Optyk czy Paris Optique, Biedronkę, Lidl czy inne śmieciówki.Żenada, nic więcej.Gratulacje dla Państwa Dyrektorów. Zarządzanie po polsku z domieszką finezji grecko-holendreskiej. A tak w ogóle to po są są dyrektorzy regionalni? Bo klientów o tej wartości nie przybywa. Przybywa stresu.I kopę forsy to rocznie kosztuje.I jak ktoś nie obejmie reklamy i oferty (ceny soczewek!!!) to ciemne chmury całkowicie przykryją tę optykę. Szkoda naszej firmy. To początek jej końca. Podobno w firmie sa związki zawodowe, świetnie sie ta tajemnicza grupa spisuje...Wypłata uzależniona od opinii klientów-cudo zarządzania.Trudno, kilka lat niezłej praktyki może przyda się komuś innemu. Za nami przyjdą doświadczeni warzywniacy, socjolodzy lub kucharze. Dostaną wielką księgę i będą optykować. Bilans się zamknie na plus. Szkoda.

Polak

Kupujcie okulary w Polskich Salonach !!!!!! Vision Express= Amazon Pole bawełny ufundowane w XXI wieku w samym centrum Europy.

WTF?

Piszcie jeśli ktos otrzymal rażąco niską pensję. Vission Express wiadomo ze jest gowni4nym pracodawca widac to chocby po wysokosciach podstaw jakie maj pracownicy. Co lepsi 170 gram frytek na godz :-( 10 netto buaahahhaha XXI wiek !!!!!!!! Jesli powaznie zachorujesz otrzymasz 80 % tego gown4 Pracownicy na umowe zlecenie buahhahahahah Jaki pracodawca tacy pracownicy. Albo sie firma pogubila albo chwilowo jest jakis obłakany kretyn za sterami :-) Patrzymy Wam na łapy.

Ale kpina

Wjechala wyplata buahahahha Warszawka chyba sie o...a !!!!! Podstawa brutto plus bonus brutto to kwota x wedlug nowego systemu ( zart do wyplaty za styczen) uznanie na rachunku kwota x plus chyba z kosmosu 500zł !!!!! Co razem daje okolice pensji ze stycznia. Nowy system naliczania to i tak oszustwo !!!!!! Wiecie ze pod koniec miesiaca nawet jak wydaje sie wam ze zrobiliscie budzet bo system wskazuje 104 % to po 2-3dniach moze byc 102% !!!!!!!! Bo system jest z du*y buahahah Sami wiecie ze ten system premiowania jest dla czarnuchow z Alabamy. Dobrze zrobiliscie 104% ale sprzedales zbyt mala liczbe tego g...a i tamtego ch...u i masz w ryj 400zł i s...j !!!!!!! Dyrektor onanista Droga dyrekcjo :-) nie jest nam juz po drodze. Świeta bony ? W 1999 bylo tyle samo !!!!! Tylko wtedy nasz salon wygrywał czy praxownicy indywidualnie od dostawcow i z centrali i byl obrot i byl funn,była duma i radosc. Teraz? co jest teraz ? robota ! ide do roboty :-( Jak mam wstac i tam isc to juz jestem k...a chory. Oprawy? wybor ? Chyba najwaźniejsze jest ile kilogram kosztuje i tyle. Tak jak pisali poprzednicy !!!!!! Czekamy na zmiane umów lub na aneksy w sprawie naliczania wypłat i sposobow premiowania. Jeszcze pracownik

Monia

Stop !!!! Ten system premiowania mobilizuje mnie do jeszcze ciezszej pracy :-) Pomysłodawca to kompletny kretyn. Rozglądaj sie za pracą kochaniutki/ka :-) Chetnie poznam tego filozofa i jego pokretny tok rozumowania. Na papierze wygladalo to lepiej !!!! z samych oszczędności na pracownikach miała byc niezla sumka, ale co sie stało z obrotem, i dobrym imieniem firmy na ktory teraz wszyscy plują :-( ? Tego filozo nieprzewidzial buahaahahha Szukajcie pracy !!!!!! Pzdr

Tak

Jestem za !!!!

Stop

Wstrzymujemy sprzedaż. Same golasy to co musimy rozumiecie. Okulary? prosze next !!!!! Do odwołania !!!! Czyli jak dostaniemy nowe umowy i obawiam sie ze powrot starego naliczania wyplat nie wystarczy. Musi byc kara. Pozdrawiam, nie damy sie Kochani.

Pytanko

Moja zonka pracuje w VE i teraz powiedziala ze sprzedaz ja pi3rdoli :-) Jak ten szmaciarz Grek dyrektor ma na imie bo zony nie pytam wrazliwy temat. Wiem tylko ze bardzo chwalila wczesniejszego dyra jakiegos Polaka. Wycieczki integracja dodatki bonusy chcialo sie pracowac. Teraz siedzi w kanciapie i mowi niech sprzedaja ci na umowe zlecenie. Nic nie wiedza ciagle pytaja i takie tam badziewie. Panie Grek z Pana dyrektor jak z koziej (usunięte przez administratora) wytłaczanka !!!!!!!! Wryrywaj Pan do siebie :-) bierz zonke dzieci i w...j Pan du sie buahahahha Droga jaka wybral ten czlowiek prowadzi tylko do upadku :-) Sprzedazy nie bedzie!!!!!!!! Ciekawe ile miesiecy bedzie potrzebował Grek aby to ogarnąć. Ubezpieczenia juz leca bo nie płacicie :-) System bonusów wtmyslil jakis obanista !!!! Sam tez jest tak kurw4 rozliczany !!!! Jedyne dobre w tym to ze to bodziec do szykania nowego pracodawcy. Pozdrawiam męczenników Vision Express

XXX

FAJNA FIRMA ALE PODOBNO TERAZ TYLKO EMERYTOW PRZYJMUJA ALBO RENCISTOW BO TANIEJ

S

ZALEZY CO ROZUMIESZ ZA SLOWO PATOLOGIA JESLI NIE MASZ TAM ZNAJOMYCH LUB RODZINY NIE SKLADAJ TAM CV BO OD RAZU WYWALAJA SZKODA CZASU [usunięte przez moderatora]

Szału nie ma :) święta prawda.

Pracuje w centrali już 3 lata i nie narzekam, atmosfera w racy jest OK, trafi się zawsze jakaś patologia ale całokształt pozytywnie. zarobki - szału nie ma ale nie jest źle (normalnie) , wszystko zależy od tego jak się dogadasz ze swoim przełożonym. Nie ma jakiejś stresującej atmosfery. Polecam.

robson

Stary co ty piszesz za głupoty, pracowałem ..... wiem z czym to się je!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Vision Express - Warszawa

• Jak się pracuje w Vision Express?

Zobacz opinie na temat firmy Vision Express tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vision Express?

Kandydaci do pracy w Vision Express napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vision Express