Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Brian

Lånetilbud @ 2% sats !!! Vores firma er en juridisk organisation, der blev oprettet for at hjælpe mennesker, der har brug for hjælp som økonomisk hjælp. vi er et amerikansk baseret finansielt selskab. vi tilbyder juridiske lån løsninger til enkeltpersoner og virksomhedsejere, der har brug for kontanter. Så hvis du eller du er i økonomiske vanskeligheder eller i det økonomiske rod, og du har brug for penge til at starte din egen virksomhed eller har brug for et lån til at afregne gæld eller betale regninger, start en god aftale, eller Svære ved at få flere lån fra lokale banker, Kontakt os i dag E-mail: carlylefinancialsolutions@gmail.com

Shary

Wydaje się że informacje jakie są zawarte w poniższym linku pokazują pewien obraz tej firmy oraz podobnych. http://swiatowid.blox.pl/2017/07/Historia-czeskich-kotlowni-odc-6-Felson-Gonoma.html

Bart

Też zostałem oszukany przez markes.com. Z kim mógłbym się skontaktować w tej sprawie. probartbartek@wp.pl proszę ewentualnie o kontakt pozdrawiam

desperado1966

witam,mnie też oszukali ale w Markets.com, mój e mail adres desperado1966@wp.pl

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Pastorosasben

Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc! Czy jesteś obecna sytuacja w tarapatach lub grozi kłopotami? W ten sposób dajemy Ci możliwość podjęcia nowego rozwoju. Jako bogata osoba czuję się zobowiązany do pomocy osobom, które starają się dać im szansę. Wszyscy zasłużyli na drugą szansę, a ponieważ rząd nie powiedzie się, będzie musiał pochodzić od innych. Żadna kwota nie jest zbyt szalona dla nas i dojrzałość ustalamy za obopólną zgodą. Nie ma niespodzianek, nie ma dodatkowych kosztów, ale tylko uzgodnione kwoty i nic więcej. Nie czekaj dłużej i komentuj tego posta. Podaj kwotę, którą chcesz pożyczyć, a my skontaktujemy się z Tobą ze wszystkimi możliwościami. skontaktuj się z nami już dziś pod adresem pastorosasben@outlook.com Pilnie potrzebujesz pieniędzy? Możemy Ci pomóc!

Jest dokładnie jak napisał przedmówca (Lucas 2017-03-04 23:32) - człowiek który był moim "opiekunem" (nigdy więcej takich opiekunów nie życzę nikomu) jest teraz już w GlobtreX. Więc mechanizm jest taki że oni zmieniają marki i logo ale schemat działań jest taki sam. Za około rok lub dwa będzie "nowa" firma i od działanie od początku.

Lucas

Po firmach takich jak Bohemia , Gonomia , felson limited , markets.com keystock , gkfx , fxnet , etx capital powstawała firemka globtrexu . Jakby ktoś nie wiedział to globtre. jest odłamem powyższych oszukańczych firemek co to doją klienta do zera. Za ta wszystkie krzywdy wyrządzone niewinnym naiwnym Polakom ten sk..... Nehneva..... będzie się smarzył w piekle w czeluściach.

realista

Kto wam płaci za te pochlebne komentarze? Naiwniaków wam brakuje i nawet tutaj się ratujecie? Markets com to zwykli naciągacze. Proszę nie zezwalać im na wysyłanie wizytówki, bo potem wydzwaniają kilka razy w tygodniu i żebrają o kasę, obiecują debiuty, a zanim debiut się pojawi przegrają Wasze pieniądze na innych rzeczach!Kilkukrotne wysłanie żądania przetwarzania danych osobowych mają w d... i tak dzwonią!

tako

To napisz do nich maila, jak widziałaś ofertę to aplikuj albo zadzwoń lub napisz, czasami w ofercie nie podają stawek w sumie to nie musza bo na rozmowie omawiają wszystko

zc

markets com a potem keystock to oszukańcy .

poszkodowany

Sprawa grupowa przeciwko Markets.com i Keystock.com Utraciliśmy nasze środki w Markets.com i Keystock.com ślepo podążając za poleceniami telefonicznych doradców, którzy celowo doprowadzili nas do potwornych strat. Były w tym wszystkim poważne nieprawidłowości. Jest nas już spora grupa. Niebawem zakładamy sprawę grupową przeciwko Markets.com i Kestock.com i nie odpuścimy. Sprawa zostanie też nagłośniona medialnie. Osoby zainteresowane wspólnym dochodzeniem roszczeń proszone są o kontakt ze mną. Email do kontaktu dla poszkodowanych to poszkodowani.marketscom@wp.pl

Mała
@poszkodowany

Czy jako zleceniobiorcy , którzy nie otrzymali wynagrodzen,a umowy były zawierane ze słupem Karolem Sikorskim też możemy się podłączyć?

GRUBY2016

No ja wpłaciłem 500 zł zarobiłem 2600 na ropie miałem kupione 0.35 lota na kupno i zostałem z tymi pozycjami na weekend z otwartą pozycją na + 200 pln słuchajcie naliczyli mi 720 pln prowizji na Keystock bo to odnoga Markets.com , bo wiadomo jak jednej się łep urwie odrosną trzy.. :) - jesli broker nie pozbędzie was pieniedzy , zrobi to rynek na jakimś wahnięciu jeśli nie to swapp was zje czyli reansumując gdybym miał kupionego 1 lota czyli 1.0 narosła by mi prowizja 5100 pln szczerze większego syfu nie widziałem wracam do ETX i gram sam bez brokera i biore sobie sam odpowiedzialność za swoje otwarte pozycje są tam terminowe kontrakty zaraz sprawdze: do 19. listopada 2016 mam kontrakt na ropę i przez ten czas nie urośnie mi ani 1 zł prowizji czy swapu ... później z automatu zamyka mi pozycje. Jeszcze jedno jesli chodzi o keystock jak chce otworzyć pozycję nie przelicza mi z automatu ile zabierze mi pieniedzy i ile mi zabezpieczy masz sobie to z głównej str sam przeliczyc 1:100 / przez kwote która chce sie otwożyć i pomnożyć przez kurs dolara nastepny syf żle sobie przeliczyłem i 500 zł straciłem a miał bym o 500 więcej co do wypłaty dziś jest niedziela o godź 0;00 pozamykam ta pozycje i poinformuje was kiedy otrzymam pieniadze na konto więcej info biuro@ailimesport.com

ula

Ktoś mógłby mi powiedzieć o pracy w NUNTIUS na stanowisku doradcy klienta? Czy opłaca się w ogóle iść na rozmowę kwalifikacyjną?

Oszukany

Witam. Zacząłem grać na tej platformie. Wydawali się ok. Nawet fajnie skonstruowana strona. Niestety jest ale. Kiedy rozpocząłem jedną transakcję i ustawiłem po jakim kursie ma zostać zamknięta. Jakież było moje zdziwienie kiedy następnego dnia okazało się że pomimo iż założony przeze mnie kurs został osiągnięty to transakcja nie została zamknięta, a wyniku tego zaczynam osiągać ale stratę. Oczywiście zamknąłem transakcję. Napisałem do nich. Kazali wysłać odpowiednie informacje. Wysłałem. Od tamtej pory nie odezwali się ani razu. Teraz wiem że racja może być tylko po ich stronie. A kiedy klient ma rację jest olewany bo pewnie i tak przyjdzie inny i zostawi kolejne pieniądze. Smutne ale prawdziwe.

ziggi

Uczestnik witam zostałem oszukany przez Markets comSafecap - szukam innych poszkodowanych aby odzyskać wspólnie kasę - jeżeli macie taką sytuację mam prawnika który ma już kilku poszkodowanych ale im wiecej oszukanych tym większa szansa na odzyskanie. tel. (usunięte przez administratora)

oszukana

Poszukuję osób okradzionych i pokrzywdzonych przez firmę KEY STOCK do pozwu zbiorowego (usunięte przez administratora)

oszukany

hej oszukana podaj do siebie namiar andre1112@o2.pl

Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt

Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt

Sylwia

Wraz z pozostałymi pracownikami, którym Lukas i spółka rekrutująca dla Keystock nie płacą zamierzamy sprawę oddać do prokuratury ( wydział przestępstw gospodarczych). Umowy zlecenia zawierane są na managerów, których nikt na oczy nie widział, nie odbierają potem wezwań do zapłaty za zaległe wynagrodzenie. Mi i innym nie wypłacono pełnych kwot za zlecenia z marca/kwietnia. Generalnie umowa zawiera zapis,że polega tylko na 180 min rozmów,a de facto jak na umowie o pracę są stałe godziny, nadgodziny niepłatne. Mi wiszą z odsetkami ponad 1400 zł,ale będę wraz ze swoim adwokatem domagała się zadośćuczynienia za szpital i utratę zdrowia i dochodów. Jeśli ktoś się przeciw chamskim metodom czy niepłaceniu buntuje to jest mobbing i zastraszanie. Praca tam polega na naciąganiu ludzi na niepewne inwestycje, bardzo agresywnymi metodami. Proszę poszkodowanych inwestorów, pracowników o kontakt mailowy: sylwiafabich@wp.pl

Keystock
@Sylwia

Pani Sylwii troszkę się firmy pomieszały. Bo te wszystkie obłudne komentarze pisze konkurencja. Radzą sobie gorzej(albo wcale sobie nie radzą) niż Keystock i od razu nagonka na firmę. Szczyt chamstwa ! Pani Sylwio, jakoś nie pamiętam Pani w tej firmie na przełomie marca/kwietnia. Nikt taki tam nie pracował w tym okresie ani w żadym innym. A klienci, którzy tracą pieniądze- jak się nakręcacie i uważacie, że umiecie sami otwierać transakcje to tak właśnie kończycie- na minusie ; ) Transakcja nie zamknęła się na TP? A słyszał Pan coś na temat linii Bid/Ask? Taka czerwona linia, druga od bieżącego kursu. Radzę poczytać, może się Panu przydać ;) Poszkodowani przez Markets- Nie marudzcie, bo Keystock Wam jeszcze pomógł udostępniając swoją platformę byście mogli swoje pieniędze wypłacić z kont na Markets. Taki jedyny związek ma Keystock z Markets. Więc nie łączcie ich w całość bo w d* byliście i g* widzieliście. Więc przyszli klienci Keystock- nie słuchajcie tych bujd, negatywne komentarze to wynik zazdrości lub nie rozważnego otwierania transakcji. Ja nic firmie nie mam do zarzucenia, żadnego mobbingu i sami profesjonaliści.

@Keystock

Dalej w swoje kłamstwa brniecie. Jestescie zwykłymi oszustami, nie wypłacane są wynagrodzenia, fikcyjne umowy zlecenia z firmą netmore, która działa podpięta pod Gonome Finanse na Grzybowskiej 87 w Warszawie,a pracownicy dzwonią w imieniu Keystock. Tak też robiłam i nie doczekałam wynagrodzenia za marzec i kwiecien,a odsetki już kwotę podwoiły. Ludzie przeczytajcie dzisiejszy artykuł o nich na www.wp.pl " Łowcy frajerów"

@Keystock

po co kłamiecie? Mam umowę z firmą Netmore, waszym podwykonawcą, pracownicy tam zatrudnieni przy Grzybowskiej dzwonią jako Keystock,a wynagrodzenia pełnego za marzec i kwiecień nie dostałam,a odsetki rosną.

Pracownik_1
@Sylwia

Dziwne, gdyż nie pracuję już jakiś czas w tej firmie a wynagrodzenie regularnie dostawałem na konto wraz z ostatnią pensją. Nie byłem też pupilkiem, więc o wyróżnieniu nie ma mowy. Magia? Nie sądzę. Kij ma dwa końce i myślę, że pora wreszcie przejrzeć na oczy i zauważyć, że Pani jako pracownik tej firmy powinna starać się coś dla tej firmy jednak zrobić. Rotacja spora, jasne a dlaczego? Dlatego, że większość myśli, że za siedzenie tylko i wyłącznie w tej pracy się nachapie Bóg wie jakich pieniędzy. Prawda jest taka, że dzisiaj pracownik nie dąży nawet do tego, żeby przedstawić jakąś wartość jako pracocownik. Jeśli chodzi o menagerów na które niby podpisywane są umowy... Miałem przyjemność poznać całą kadrę zarządzającą. Nie przyśniło mi się. Nie mam omamów, nie potrzebuję psychiatry. I swoją drogą, również nie pamiętam osoby o takim imieniu i nazwisku jak Pani. A co do ludzi którzy nazywają osoby pracujące w tej firmie oszustami- hmm, wydaje mi się, że firma nie nawiązuje współpracy z osobami ubezwłasnowolnionymi, niepełnosprawnymi umysłowo oraz dziećmi. Nie pamiętam aby firma coś takiego praktykowała, więc wyjaśnijcie mi, gdzie wasza odpowiedzialność za swoje działania? Czy ktoś kogoś do czegoś zmuszał? Współpraca z klientem jest nawiązywana za jego zgodą. Tadaam. Obarczanie firmy odpowiedzialnością za straty jest jedynie próbą przyslonięcia braku umiejętności i pokory. Pozdrawiam!

ex prac
@Pracownik_1

dziwne, bo prokurator i pip maja inne zdanie niz ty to zwykła pralnia brudnych pieniedzy a Lukas i Sikora poniosa odpowiedzialnosc

waldek

ta firma powinna nazywać się www.żal.pl, gdyż ludzie tam pracujący są oderwani od rzeczywistości jednym słowem zero wiedzy na temat inwestycji nauczyli ich paru sloganów paru terminów i oni wydzwaniają i naciągają naiwnych ludzi na pewną stratę. Nie polecam szkoda czasu na takie call center

Ryszard1977

Karol,co znaczy "inwestuj w bezpieczne instrumenty finansowe"?istnieje wogole cos takiego??

Byłem na rozmowie na doradcę klienta, w ogłoszeniu uowa o pracę itd. to zwykła praca w cc na umowie zlecenie, po 3 miesiacach niby awansujesz na stanowisko account managera (oczywiscie umowa zlecenie), nie pracowalem tam, ale sam proces rekrutacyjny to oszustwo, przynajmniej na to stanowisko, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com