Opinie o Bull Market (Markets.Com) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Markets.Com. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Markets.Com o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Markets.Com w Warszawa

Oszukana

Również chce przyłączyć się do pozwu zbiorowego o ile to jest możliwe. W październiku wpłaciłam 250 USD, po kilku dniach zgłosił się do mnie telefonicznie p. Robert Fiszer wygłosił długa mowę na temat bitcoina, za pomocą any dysk sprawdził mój komputer i zapowiedział że jest przeciążony, ale przekierował mnie na swego asystenta Adama Mazura. On niby mnial mi pomóc w oczyszczeniu komputera. Ów asystent przejrzał wszystko w moim komputerze. Trwało to przez kilka dni między czasie namawiano mnie na kolejne wpłaty, że za 250 USD to oni nic nie zarabiają, więc chciałam wycofać te nieszczęsne 250 USD. Na to p. Adam, że muszę autoryzować konto, żeby móc wypłacić środki. W grudniu zostalam namówiona na przelanie ponad 14000 USD celem autoryzacji mojego konta, te pieniądze miały do mnie wrócić w ciągu 24 godzin. Od tego dnia do dnia dzisiejszego nie mam żadnej wiadomości i możliwości kontaktu z tą firmą.

Jacek

UNIVERSAL MARKETS !!!! UWAGA ta firma to jedna wielka lipa, wpłaciłem 250 Euro - na szczęście tylko tyle, agent który był miły stał się agresywny, zarządałem zamknięcia konta i wycofania wkładów (pisemnie) konto nie zostało zamknięte, a wkład jest codziennie systematycznie pomniejszany przez operacje na koncie których ja nie zlecam pojawiają się same - prawdopodobnie robi to administrator tej lipnej strony. Nie muszę wspominać że przynoszą one stratę, za chwilę nie będzie już nic na "koncie". "Broker" ze wschodnim akcentem ma gadane i potrafi przekonać. W ostatniej chwili tknięty przeczuciem zatrzymałem większy przelew. Coś mi nie pasowało i poszukałem informacji o Universal Markets - nie były pozytywne. ODRADZAM JAK NAJDALEJ OD NICH

Donka

Też wypuścili mnie w maliny, przelalam 250 dolarów i echo.jutro idę na policję bo ni mogę się do niech dodzwonić i nie odpowiadają na czacie,a przecież są tacy onlay

Uważajcie

Data… . Imię nazwisko…. Nazwa firmy…. Wniosek o usunięcie (zapomnienie) danych osobowych W związku z brakiem konieczności dalszego przetwarzania danych osobowych wnioskuję o usunięcie (zapomnienie) i zaprzestanie przetwarzania wszelkich danych osobowych przypisanych do użytkownika.imie nazwisko ……...adres mailowy: …………... Jako podstawę wniosku wskazuję artykuł 17 ust. 1 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Proszę o wysłanie potwierdzenia usunięcia moich danych z Państwa systemu, w innym przypadku sprawa zostanie zgłoszona do odpowiednich instytucji i organów zajmujących się ochroną praw konsumentów i przetwarzaniem danych osobowych. Z Poważaniem …………...

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Markets.Com? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

2) policja 3) bank i Reklamacja przelewu 4) zmiana konta 5) wymiana dowódu

Uważajcie

Jak podacie te dane stracicie wszystkie pieniądze z konta Witam serdecznie, Panie Piotrze Ja do Pana wysylam instrukcje dla aktywacji Pana konta. W kazdym razie Pan moze dokonac aktywacji samodzielnie. Dla tego zeby aktywowac swoje konto najpierw musimy wejsc na nasza strone: https://dowmarkets.com/pl/ Dalej wybieramy rozdzial "DEPOZYT". Tutaj Pan zobaczy rozne systemy platnicze. Wybieramy "VISA PAY CENTER". Zobaczy Pan 2 pola: waluta i kwota. Waluta musi byc USD, kwota - 250. Naciskamy "Wyslij". Pan zostanie przekierowany na strone gdzie musimy podac dane z karty. 1) W pierwszym polu Pan wpisuje numer karty 16 cyfr 2) Ponizej data waznosci(miesiac i rok) 3) kod CVC(CVV) - 3 liczby z tylnej strony karty. 4) Card Holder - Imie i nazwisko Pana (NIE UZYWAJAC POLSKICH ZNACZKOW) Dalej naciskamy "PAY" i Pan bedzie przekierowany na strone swojego banku, gdzie musimy potwierdzic transakcje. Albo Pan dostanie kod w SMSie, ten kod trzeba wpisac w odpowiednim okienku i nacisnac "Akceptuj" albo trzeba bedzie zalogowac sie do swojego banku i tam potwiedzic transakcje. WAZNE!!!!! zeby u Pana na karcie nie bylo ustawionych zadnych limitow na transakcje internetowe. Albo powinne byc ustawione powyzej 1000 zl. Pozdrawiam, Wladyslawa Wojcik

BtK

Zadzwoniła pani z Olympus Markets, namówiła na otworzenie konta przez internet i wpłatę depozytu 250$. Zaznaczyłem i wpłaciłem. To był niestety spontaniczny błąd. Pogrzebałem też trochę na necie i znalazłem dużo negatywnych opinii o Olympus Markets, że to SCAM. Potem wysłali jakieś dokumenty do wypełnienia i podpisania , że niby potrzebne do pełnego funkcjonowania konta. Warunki dla mnie nie były akceptowalne. Konsultant z OM mówiący z wschodnim akcentem wydzwaniał i namawiał do podpisania dokumentów. Wszedłem na konto i chciałem wypłacić wpłacony depozyt. A tu nie da sie, bo pojawia sie komunikat, że "Aby wypłacić środki konto musi być w pełni aktywowane". Pisałem na ich chacie dzwoniłem. Odpowiedź była zawsze taka sama, że aby wypłacić środki to muszę zaakceptować umowę i w pełni aktywować konto. Kilka razy wydzwaniali do mnie abym te dokumenty im wysłał. Tłumaczyłem, że nie zaakceptowałem warunków więc wymagam zwrotu wpłaconych środków na zasadzie nie zawarcia umowy. Często rozmowa była taka, że oddzwonią jutro temat się urywał na kilka tyg. Minęło prawie 2 miesiące i zadzwonił konsultant, że chce mi pomóc w wypłaceniu środków, i że się odezwie na drugi dzień. Nie odezwał sie, ja natomiast zalogowałem się na ich stronie i okazało się, że z wpłaconej kwoty 250$ ubyło 200$ z tytułu nieużywania konta. Czyli ani nie można było wypłacić depozytu ani używać konta, ponieważ konto nie jest w pani autoryzowane. Błędne koło. Co ciekawsze, konsultant zadzwonił po upływie kolejnych 2 tyg ponownie mówiąc, że pomoże w wypłaceniu depozytu. Zapytałem go przez telefon czy ma na myśli cały depozyt który wpłaciłem (250$) czy ten okradziony uszczuplony o 200$ czyli zostało 50$. Powiedział, że w takim razie on sprawdzi i się odezwie. Od tamtej pory nigdy więcej sie nie odezwali. Okradli mnie z pozostałych 50$. A dziś. gdy sie zalogowałem na ich stronie to po kliknięciu w depozyt pojawia sie komunikat, że DUE TO INCOMLETE ACCOUNT VERIFICATION YOUR ACCOUNT IS TEMPORARLY ON HOLD. PLEASE COMPLETE THE VERIFICATION. Co ciekawe ten komunikat pojawił się dopiero gdy już ogołocili mnie z całego depozytu. Dołaczam sie do pozwu zbiorowego Pseudobroker https://olympusmarkets.com to złodziejska firma, SCUM

adriano011@wp.pl

Witam, Jeżeli jest możliwość to chciałbym dorzucić się do pozwu grupowego jako osoba oszukana przez tą firmę. Moja historia jest tak, iż chciałem szybko zarobić i natrafiłem na tą firmę. Przelałem na nią 250$, aby to zweryfikować, po czym zadzwonił do mnie „opiekun handlowy” z akcentem ukraińskim - Paweł Andura. W dniu 31.05.2019 miałem sytuację, gdzie musiałem szybko gdzieś wyjechać i pod presją czasu zostałem naciągnięty na kredy w banku. Powiedział iż im więcej włożymy tym szybciej się wzbogacimy czy coś podobnego, ale z racji tego, że się spieszyłem to powiedziałem, że zrobimy to jutro albo pojutrze, ale on powiedział, że trzeba to zrobić dzisiaj, bo dostanę dodatkowo premię do inwestowania. Podłączył się do mnie zdalnie i z racji presji czasu wziąłem kredyt na prawie 50 000 zł. Na tą chwilę jestem z nich spłukany. Proszę o pomoc.

ddadda

Czy ktoś z was pomoże mi usunąć konto z olympus market? bez podawania im kserówek dowodów kart itp ?

@ddadda

Udało się usunąć konto?

Titofka
@ddadda

Też szukam pomocy w tym kierunku. Jak coś będziesz wiedzieć to mój mail (usunięte przez administratora)

elo

Pracowałem w tej firmie, iwiecie co ? Nie ma żadnej giełdy. Plan jest taki: namawiają do wpłaty ( z powodu wielikego debiutu ze można zyskać niby) potem opiekun każe ci coś wcisnąc, ty wciskasz kupujesz, dwa dni i nie masz pieniędzy, a opiekun tłumaczy że to Twoja wina, że rynek czy coś tam, żebyś dopłacił więcej to się odbijesz i tak bez końca...nie ma żadnej giełdy oni doją naiwnych

Witam ,chciałbym się skontaktować z panem w sprawie firmy Olimpus Markets

wro
@elo

cześć a jesli nie nie wpłaciłem to co się dzieje?

kropka
@Michał

A czy sprawdziliscie politykę prywatności firmy? Posługują się dyrektywa GDPR 697/2016/EU. Ta sama dyrektywa posługuje się sieć komórkowa Play.

kropka
@Michał

Mam printscreeny z dzisiaj z obu tych miejsc, z playa i z olypmusmarkets funpage na fb, dział informacje, polityka prywatności. To samo Mają na stronie www.

Sylwia
@elo

Witam Może Pan podać adres firmy?

AM

MNIE TEŻ (usunięte przez administratora), NAPOCZĄTKU ZACZELI NAMAWIAĆ NA 250 DOLARÓW JAK WPŁACIŁEM TO ODRAZU Z GRUBEJ RURY ŻEBY IM WPŁACIĆ 30 000 JAK ODMÓWIŁEM WPŁATY TO ZNIKNĄ OPIEKUN Z KWOTĄ 250 DOLARÓW

Martyna

Cześć, jakie są zarobki w firmie ?

Właśnie straciłem prawie wszystkie wpłacone przez głupotę pieniądze.... Namówili mnie na 25.000 zł, potem dwie inwestycje, które dały zysk w ciągu dwóch dni do kwoty 87.000, potem kolejna super propozycja, która leciała na łeb na szyję, a ja wierzyłem, że przecież doradca aż tak bardzi nie może się przecież mylić, za chwilę sie odbiję..... i co? Czekałem, ufałem i wszystko straciłem. Na koniec zadzwonił szef doradcy i poradził to co zostało zainwestopwać w kolejną pozycję, kusił, że się odkuję... po otwarciu kolejnej pozycji zauważyłe, że znów tracę na potęgę..... i teraz mam 600 zł. Proponuję nikomu nie wierzyć. To są zwykli oszuści, których celem jest zdobyć zaufanie "idioty" i oskubanie go go do ostatniej złotówki. Sprawa nadaje się do prokuratury.... Nie polecam takiej zabawy. Chyba, że ktoś się na tym zna.

janusz38
@Marek

Marku, współczuję, ale ostatnie zdanie celujące- CHYBA,ZE KTOS SIĘ NA TYM ZNA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minglei
@Marek

Dokładnie tak to działa. Miałam podobną sytuację. Niech nikogo nie kusi. Nie warto. Na początku będą mili i wszystko będzie fajnie, ale bardzo szybko was oskubią.

Kamil

Na czym tak naprawdę polega praca w Markets.com? Dlaczego tak wiele opinii krytycznie ocenia tę firmę? Współpracuje ktoś z tą firmą i mógłby to dokładnie wyjaśnić? Będę bardzo wdzięczny.

Lidia

Jak aktualnie wygląda sytuacja w markets.com? W Internecie nie znalazłam aktualnych informacji na temat działania tej firmy. Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników firmy wie coś na jej temat? Czy firma normalnie działa i poszukuje nowych pracowników? Jeśli tak, to kogo szukają?

ania
@Lidia

to (usunięte przez administratora) chcą tylko żeby wpłacić pieniądze, jak tylko poprosiłam o wypłatę nikt się nie odzywa

Lidia

@Trader próbowałam znaleźć w internecie jakiekolwiek informacje o tym, co opisujesz, jednak niczego nie udało mi się znaleźć. Powtarzając więc pytanie @Ciekawa - możesz napisać skąd masz takie informacje i czy na pewno są w pełni sprawdzone? Nie do końca też wiem, co może to oznaczać, dla potencjalnych pracowników firmy?

Ciekawa

Skąd takie rewelacje macie?

Trader

Markets.com to Łowcy Frajerów. Zostali skreśleni z listy ostrzeżeń publicznych KNF.

Olek

Bardzo smutne jest to co piszecie. Jeśli jest to prawdą dlaczego nikt nie zgłosił swoich podejrzeń? Pisanie na forum o tak poważnych zarzutach mija się z celem!!!

@Olek

Nie jest tak że nic się nie dzieje. Sprawy zostały zgłoszone do prokuratury przez KNF oraz z pozwu grupowego. Ile czasu to zajmie odpowiednim organom to już inna bajka.

Zostaw merytoryczną opinię o Markets.Com - Warszawa

• Jak się pracuje w Markets.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Markets.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Markets.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 7 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Markets.Com