Opinie o Klub Remont w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Klub Remont, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Klub Remont na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Klub Remont w Warszawa

Grześ Nowy wpis

Czy klub działa mimo Wirusa? Czy są tam dobre napiwki?

Pytanie Nowy wpis

Czy Klub Remont zatrudnia studentów?

Karol Nowy wpis

Mam nadzieję, że dobra praca i atmosfera to są główne przyczyny takiej ciszy?

Tomasz Nowy wpis

Czy w ogóle warto składać cv, może nie macie braków w ludziach?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Olo D.

Pracowałem w Remoncie za barem kilkanaście lat temu. Domyślam się, że przez ten czas wiele się zmieniło, ale charakter pracy pozostał niezmienny. Pomimo, iż była to ciężka robota, w nocy, w hałasie, w dymie, wynagrodzenie relatywnie nie było wysokie, to mimo wszystko wspominam tę pracę jako jedną z fajniejszych. Dlaczego? Klimat klubowy i super załoga, więcej nie było trzeba do szczęścia.

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o Klub Remont w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Zainteresowana

Tak dobrze się tu pracuje, że tak rzadko piszecie? szkoda.

Agata

Jak wygląda sytuacja z napiwkami? Klub Remont to klub studencki, w którym ciągle przewija się dużo młodych osób, a jego popularność w zasadzie nie maleje. Czy jest szansa, aby ta dodatkowa gotówka trafiała bezpośrednio do barmana/barmanki?

michałowska
@Agata

Trzeba sprawdzać ogłoszenia na gumtree lub Olx umówić się z menagerką lub iść prosto do klubu z CV i się zapytać. Napiwki jeśli są wówczas są sumowane i dzielone na wszystkich pracowników nie wychodzi tego dużo 10 zł z groszami za całą noc pracy to jest śmieszność a nie napiwek ale czego się spodziewać po biednych studentach.

Agata

Teraz na pewno wielu studentów poszukuje pracy @michałowska więc to co opisujesz może zainteresować wiele osób, mogłabyś napisać tylko jak wygląda samo dostanie się do tej pracy?

miaga

tolcia' widzisz wszedzie tak jest, narobisz wiele godzin nastoisz sie a i tak jest ciagle mało i w dodatku szefostwo stresujace

tolcia

Dokładnie uważam to samo co napisałaś. Codziennie kazali mi pracować na lunch barze, na którym mozna było dostac mały na piwek. w czasie pracy musiałam wychodzić z baru i zbierać szklanki myć podłoge itd. w sumie uje to tak pracowalam 6 dni w tygodniu , po około 15 godzin. Moja wypłata nie przekraczała 1,500 zł. STANOWCZO NIE POLECAM. Szef oraz jedna z menagerek są osobami bezczelnymi , siejącymi strach i stres w czasie pracy.

Kasia

Wszystko opisane powyżej jest prawdą, niskie stawki 7 zł na godzinę, brak szacunku do pracowników, bardzo ciężka praca po 12-14h dziennie (raz nawet chcieli żebym pracowała 18h!!!) w dodatku klientela na najniższym poziomie, biedni studenci którzy przychodzą tylko po to żeby się upić darmowym piwem, dresy itp potem trzeba sprzątać jak ktoś przesadzi z alkoholem bo nie zna umiaru i leży gdzieś pod stolikiem, stare gumy do żucia palcami z podłogi trzeba odklejać. Jednak przy tym wszystkim najgorszy jest szef/właściciel....skłonny do mobbingu i molestowania, ładna dziewczyna, blondynka, baaaaardzo szybko może zostać managerką klubu, wystarczy tylko być "miłą" dla szefa. Nie jedna dziewczyna, która nie miałą żadnego doświadczenia i nie radziła sobie za barem, bardzo szybko awansowała, bo szef się nią interesował....if you know what I mean... generalnie NIE polecam!!!

gargamel

widzę że nie jestem jedynym który rozważa podjęcie pracy w remoncie w trakcie trwania studiów, bo z tego co słyszałem to da się to zrobić i podobno nawet idą jakoś na rękę jeśli chodzi o zajęcia i grafik, problem tylko do jakiego stopnia jest ten grafik elastyczny bo w piątki jednak mam zajęcia do bardzo późna a wiadomo jak z takimi klubami jest w piątki

anna

Hej, tak sobie mysle, czy nie spróbować dorobić do studiów w klubie remont. Jestem studentką politechniki, mieszkam w rivierze to miałabym super blisko. Możecie napisać jaka orientacyjnie stawka godzinowa jest w remoncie i jak tu jest z grafikiem? Czy nie ma problemu dostosować go pod zajęcia, bo jednak czasem am laborki 17-20.

Łobuziak24

lepiej w dzień przyjść bo wieczorem menager nie ma za dużo czasu na rozmowy więc lepiej w dzień przyjść;)

Łobuziak24

A ja pracuje od stycznia w remoncie;) fakt faktem 8 zeta/godz to nie kokosy w dodatku wypłaty są pod koniec następnego miesiąca czasami ale menadżerki z nocnej zmiany są zajebiste za to;))

neon

Niestety żegnamy się z cyklem Ladies Night, ale za to w jakim stylu... Na remontowej scenie wystąpi Bobi - niekwestionowany wielbiciel płci pięknej. Informujemy, że nie odbędzie się występ chippendale'sa. Kto nie zna hitu „Noce gorące” i nie podśpiewuje na dyskotekach: „Daj mi noce gorące...”? Chyba niewiele jest takich osób. Taka noc gorąca szykuje się w Remoncie już 29.08.2014r.! Discopolowa zabawa i imprezowe rytmy, czyli coś co lubicie najbardziej :) Zapraszamy na koncert! Wejście od 20.00 koncert – 21.00 Bilety: studenci – 10 zł pozostali – 20 zł Przedsprzedaż biletów w Klubie w godzinach otwarcia klubu, na ebilet.pl oraz w Empikach.

edzia

pierwszy raz sie spotkalam z czyms takim ze jak powiedzialam ze chce sie zwolnic to menadzerka powiedziala mi ze bede miec wstrzymana wyplate na 2 miesiace! moze ktos mi powiedziec czy jest to zgodne z prawem? prosze o pomoc

pracowałam

Z tymi wypłatami po terminie to szczera prawda. Ciągle tylko opowiadają, że nie mają pieniędzy! Stawka jak na Warszawę (stolicę) jest strasznie niska 7 - 8 zł za godzinę. Szczerze odradzam pracę w tej firmie!

szczera opinia

Ogólnie złą atmosfera, brak organizacji, chaos, koncepcje zmieniają się wiele razy w ciągu tygodnia, brak komunikacji pomiędzy pracownikami. Wiele osób (ochrona, bar) twierdziło, że pracuje bez żadnych umów, reszta na umowy-zlecenia podpisywane co miesiąc PO zakończeniu miesiąca pracy (czyli umowę za styczeń dostaniesz w lutym itd.), w zasadzie na bieżąco pracuje się więc bez żadnej umowy. Obsuwy w wypłatach są notoryczne,pieniądze za przepracowany miesiąc dostaje się w trzecim tygodniu następnego miesiąca. Górze brakuje nie tylko kultury i klasy, ale nawet zwykłego dobrego wychowania - nigdy nie odpowiedzą na "dzień dobry", pisanie z włączonym capslockiem jest na porządku dziennym, zdarza się rzucanie przedmiotami, wyzwiska i trzaskanie drzwiami, o spożywaniu posiłków na spotkaniach z pracownikami nie wspominając. Zarobki : bar 9zł/h,manager - mniej niż średnia krajowa, kuchnia -najniższa krajowa. .Rotacja pracowników jest ogromna, co zawsze jest dowodem złej atmosfery/ nieprawidłowości. Do pracy na barze/kuchni/szatni/monitoringu nie ma żadnych wymagań, na wejściu PRZED rozmową dostaje się do wypełnienia kwestionariusz zawierający wszystkie dane osobowe (cytat: "żebysmy wiedzieli gdzie ich szukać jak uciekną"). Szefostwo za wszelkie negatywne opinie o prowadzonych przez siebie klubach obwinia byłych pracowników, którzy rzekomo mszczą się na nich wylewając jad na forach. Na wpisy młodzieży na FB potrafią odpisywać grożąc ludziom policją i sądem za "pomówienia".

Zostaw merytoryczną opinię o Klub Remont - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Klub Remont
1.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Okopowa 7 lok. 3