Opinie o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Początki działalności Lidl sięgają lat 30-tych, kiedy to w Szwabii zostało założone przedsiębiorstwo Lebensmittel-Sortimentsgroßhandlung. Obecnie Lidl zajmuje miejsce w pierwszej dziesiątce największych sklepów spożywczych w Europie. Jako międzynarodowa grupa przedsiębiorstw posiadamy niezależne spółki za granicą prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl Polska Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

ByłyP

Nie szanują swoich pracowników, tylko (usunięte przez administratora)i szybciej, szybciej. Idziesz do pracy i nie wiesz kiedy wyjdziesz jak na sklepie tylko 4 osoby, ba a nawet o godzinie 13-14 zostajesz sam z ZMS a w sklepie kolejka i nerwy. Masz pod sobą kasę główną i samoobsługowe (latasz w te i spowrotem). Nie warte to swojego zdrowia i psychiki. Nigdy nie usłyszysz pochwały, a zjeby za wolno robisz przecież sam musisz sobie dać radę robić za 4 ludzi którzy powinni być na sklepie i wykładać towar. Tylko słychać ile ci jeszcze zostało i szybciej bo musisz jeszcze to i to zrobić. Nie obchodzi ich że za chwilę zejdziesz na zawał bo od latania jesteś cały mokry, ale (usunięte przez administratora) szybciej bo za wolno...

Na jaką stawkę można liczyć na samym początku jako nowo zatrudniony w sklepie Lidl ?

@Zainteresowany

4000 brutto około ale pieniądze na warte Twojego zdrowia fizycznego i psychicznego

Jolanta

Dzięki za informację. No a macie do podstawy pensji jakieś premie może? Albo benefity pozapłacowe?

@Jolanta

4000 brutto to już z premią, która jest obcinana za wzięcie L4 albo NŻ.

Zależy od miasta Kraków 4750

Kaja

Ile zarabia zms na ostatniej transzy?

@Kaja

Zależy w jakim mieście pracujesz Kraków 6400

Oburzony

Witam, przeczytałem na etykietę, że wasz dorsza atlantycki pochodzi z morza barentsa. Na Wikipedii przeczytałem, że to morze ma duży problem z skazeniem radioaktywnym od rosyjskich testów atomowych, a Wy takie ryby sprzedajcie... Jeszcze pełno wody w tych tackach.

Sprzedawca

Rekrutacja to jakiś mało śmieszny żart. (niby) poważna firma szuka kogoś od zaraz, ale rekrutacja trwa.. miesiąc i tutaj przez 'rekrutacja' rozumiem czas od wysłania zgłoszenia do ustalonego spotkania z Kierownikiem Sklepu. U mnie proces wyglądał tak: 1) wysłanie zgłoszenia 2) tydzień później telefon z pytaniem czy jestem zainteresowana i umówienie spotkania z Kierownikiem Sklepu na za 2 tygodnie 3)Spotkanie z kierownikiem i informacja, że odpowiedź pojawi się za tydzień. Teraz krótko opiszę szczegóły wg etapów opisanych powyżej: 1) Rozumiem telefon w ciągu tygodnia od przesłania CV, zapewne zgłoszeń było mnóstwo, ale Pani rozmawiająca ze mną sprawiała wrażenie, jakby nie widziała na oczy mojego CV. Na koniec zaproponowała spotkanie w sklepie z kierownikiem w cztery oczy za dwa tygodnie 2) Spotkanie wcale nie było w 4 oczy, bo było nas 10 osób :) Musieliśmy czekać pod drzwiami zaplecza przez 20 minut (z naszych rozmów wynikało, że każdy ma umówioną konkretną godzinę), a ostatecznie wszyscy weszliśmy razem. Pominę tutaj fakt kłamstwa i braku słowności odnośnie konkretnej godziny (ja byłam umówiona na 15 a weszłam o 16 razem ze wszystkimi). Obejrzeliśmy razem filmik a później z powrotem pod drzwi, bo Pani zapraszała na 5-minutowe rozmowy indywidualne. Generalnie- żenada. Zero indywidualnego podejścia, raczej jak jakieś numerki. Nie wierzcie w nic co piszą- musicie mieć duże doświadczenie i książeczkę- ja miałam wieloletnie doświadczenie jako sprzedawca, ale nie posiadałam książeczki, więc pomimo zapewnień, że dostanę skierowanie na badania- okazało się to przeszkodą. Kiedy usłyszałam wyliczenia kierowniczki, że wyrobienie książeczki zajmie mi 10 dni, a oni dni otwarte mają 2 razy w miesiącu, więc później muszę czekać 3 tygodnie- wiedziałam, że tej pracy nie dostanę i miałam ochotę powiedzieć "może gdyby ktoś zadzwonił do mnie wcześniej niż po tygodniu i gdybym nie czekała 2 tygodnie na termin rozmowy w sklepie, to miałabym już książeczkę?'. Generalnie rekrutacja tam to żart i szkoda na to czasu, a odzew który miał być po tygodnia- pojawił się po 2 tygodniach kiedy już dostałam inną pracę. Pomijając to wszystko- warunki premiowania przez pracodawcę są beznadziejne. proponuję "górze" zaoszczędzić na własnych premiach i doceniać pracowników, bo nie wiem czy chcecie wykończyć pracowników czy mieć deficyty w wyniku chorób zakaźnych, ale obcinanie 50% premii za pierwszy dzień chorobowego i później 10% za każdy dzień to chyba jakiś żart. Ludzie, ogarnijcie się zacznijcie liczyć premię uczciwie w stosunku do przepracowanych w miesiącu godzin.

Dlaczego chcesz pracować w Lidlu?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Dawid

Taka sytuacja: jak sobota to tylko do Lidla ????, ale … tylko NIE!!! w Tarnowskich Górach przy ul. Gliwickiej 70, gdzie mają problem z psami wnoszonymi na rękach. LIDL to jedyny dyskont w którym poproszono mnie o opuszczenie sklepu z 1,5kg psem trzymanym na rękach. Jak się okazało pani Anna pracująca na porannej zmianie (która pierwotnie podała się za kierowniczkę i nie chciała nawet podać swojego nazwiska, później okazało się że jedynie ją zastępuje, bo rzekomo kierowniczki dziś nie było w sklepie, ps.: dla odmiany inna pracownica poinformowała mnie, że kierowniczka jest na magazynie i że nie może przyjść, tylko przyśle zastępującą osobę ????), jednoznacznie poprosiła mnie o opuszczenie sklepu z uwagi na regulamin, który jest wywieszony na drzwiach. Po 5 minutowym oczekiwaniu przyszła przywołana wcześniej pani Anna i okazało się że zapisów uniemożliwiających wnoszenia (na rekach, torbach, transporterach) psów jednak nie zawiera. W wyniku prowadzonej rozmowy, przy przywołanym regulaminie, zmieniła zdanie że jedynie mnie informowała ????, to totalna kompromitacja marki LIDL, a przynajmniej ludzi reprezentijacych ten sklep w Tarnowskich Górach!!! W ZWIAZKU Z WYZEJ OPISANĄ SYTUACJĄ PRZESTAJĘ KORZYSTAĆ Z PAŃSTWA SKLEPÓW I BĘDĘ ZDECYDOWANIE ODRADZAŁ WSZYSTKIM INNYM!!!

Kris
@Dawid

Lidl to sklep spożywczy. To chyba oczywiste , że ze zwierzętami się nie wchodzi . Skoro Ty wszedłeś z małym psem, to równie dobrze mógłby też wejść ktoś z rottweilerem i powiedzieć , że to też pies i skoro Ty możesz , to on też może ze swoim zwierzakiem. Czy to według ciebie jest higieniczne , że z psem na ręku chodzisz koło stoiska z pieczywem ??? Wspomnianej pani Annie medal się należy za upomnienie takich (usunięte przez administratora) jak ty . Niestety, brak logicznego myślenia, taki jak u ciebie , to teraz coraz częściej norma. Wiem, bo sama pracuję w handlu i widać to ostatnio nagminnie .

Lucyna

Z całym szacunkiem dla sytuacji itp ale te kominikstu w skleoach po Ukrainsku to już przesada. Gdzie ja w koncu robie zakuoy w Polsce czy za granica że robiac zakuoy a Poksce musze czus sie obco!!!

Robert

Ile płacą na magazynie

dada

Kochani, ile aktualnie Lidl płaci bo w 5 000 ja nie wierzę, chyba że za...z jęzorem do pasa, (usunięte przez administratora) w pierwszych dniach pracy .Dyskusja dotyczy 2016 i 2017 r? Ja się zastanawiam teraz nad tym.

Akus
@dada

Czesc, za język do pasa Lidl tyle nie płaci, musisz conajmniej wyciągać język aż do kostek. Ach i dobra praktyka to strzelanie z ucha do kierownik, rejonowego i kds, za to są premie i profity w postaci wiejskiej kiełbasy, smacznego!

Ola

Pracowała ze mną kobieta która przepracowała w Lidlu trzy lata w mojej obecnej pracy twierdzi że w Lidlu się za nic nie płaciło za braki w strefie za kasowej się nie płaciło nic się nie sprawdzało nic się nie przeliczał o i tego samego wymaga w obecnej pracy chyba jakieś nieporozumienie czyli wychodzi na to że w Lidlu personel może kraść do woli i za nic nie płaci

Malinowa
@Ola

Hahaha dobre żarty! Pracuje w lidlu i pierwsze słyszę. Jeśli Ci brakuje w kasetce więcej niż 20 zł to tłumaczysz się KRSowi.

Malinowa
@Ola

A kasetki są przeliczane przed wydaniem pracownikowi i po końcu zmiany kasjera.

Rudaaa
@Malinowa

Mi wiele razy brakowało w kasie i nikomu się nie tłumaczyłam. Zazwyczaj spowodowane było to wydawaniem różnicy klientowi, bo cena na kasie i sklepie się nie zgadzała. Często kończyłam 1 zmianę, a na mojej kasetce przez pół dnia siedział ktoś z drugiej zmiany. Podejrzewam że wiele razy kasa się nie zgadzała i czym nie wiem do dziś ????

Sławomir
@Malinowa

A jak brakuje więcej pracownikowi, to jest pociągnięty do odpowiedzialności i różnicę musi zwrócić ze swojej kasy? Przed zatrudnieniem podpisujemy jakiś dokument, czy coś?

@Sławomir

Nie ma czegoś takiego, że pracownicy oddają ze swojej kieszeni pieniądze. Jeśli brakuje jakieś sumu zms pisze wyjaśnienie na rozliczeniu np wydana różnica klientowi

Patryk

Moja przygoda z lidlem zakończyła się na 4 aplikacjach do sklepów w których mógłbym pracować, a wkrótce wszystkie moje aplikacje zostały na wstępie odrzucone bez nawiązywania rozmów telefonicznych lub innej formy umówienia spotkania, a więc to bardzo dobrze świadczy o dziale rekrutacyjnym tej firmy, dlatego moja opinia zaistnieje aby ludzi uświadomić o tym, bo niekoniecznie cała firma jest sama w sobie zła, więc niestety moja opinia będzie negatywna. Opinia służy po to aby przestrzec przed składaniem aplikacji gdyż jest to oczywista strata czasu. Chyba, że masz rok doświadczenia w handlu choć w ogłoszeniu jest widoczne że nie potrzeba doświadczenia, doświadczenie nie jest wymagane lub jesteś obcokrajowcem to wtedy może ci się poszczęści z innych względów.

Patryk
@Patryk

Ktoś wie może gdzie można to zgłosić, na formularz plus wysłanie wiadomości mailowej nikt nie odpowiada, telefon pod którym dzwoniłem odbiera jeden Pan który nic nie może z tym zrobić poza przyjęciem aplikacji, a która i tak jest odrzucana jak chce się ponownie aplikować, pod główną infolinią to samo - skierowania do Pana który nie nie może zrobić, to są jakieś jaja, ma ktoś jakieś namiary na osoby które mogą coś z tym zrobić, bo to jest chyba najgorszy dział hr tego roku który się dopiero zaczął.

Kropek

Dramat - takiego kolesiostwa bo ja nie widziałem . Ludzie nie mając wykształcenia sprzedażowego pracują jako managerowie . Już nie wspomnę o dziale hr który nie ma pojęcia o przeprowadzaniu rekrutacji - no tak ale co się dziwić skoro maja prace przez znajomosci . Szkoda czasu na aplikowanie tam bo i tak odrzuca twoje podanie nawet go nie czytając

Nik

Osoby zatrudnione na stanowiskach rekruterskich nie maja żadnych kompetencji do tego - co więcej nie czytają co jest napisane w cv - no tak ale co się dziwić skoro maja znajomosci i dlatego tam pracują . Z tego co mi wiadomo jest u nich zatrudnionych kilku byłych nauczycieli - przepraszam jakie oni maja doświadczenie sprzedażowe ? Jak dla mnie żadnego

Joha
@Nik

Ile tam zarabia początkujący pracownik ?? Wierzyć się nie chce ze 5 tys jak piszą w ulotkach

Sylwia
@Nik

Jeszcze coś Ci nie pasowało poza tym tym nieczytaniem cv w prowadzeniu rekrutacji? Jakie pytanie tak w ogóle zostały Ci zadane?

ZMS
@Joha

Kwestia Ile godzin poświęcisz na pracę za daną kwotę oraz ile sił. Chodzi o to że może być to praca jak za dwóch i 5000 zł Albo metoda lidla ryczałt dla managera lub zastępcy. W ogłoszeniu wszystko można liczy się realizm.

W firmie panuje (usunięte przez administratora), ciągle poganianie i traktowanie pracownika jak psa, najgorsze miejsce pracy w jakim przyszło mi pracować Wszystko tuszowane przez kadrę kierowniczą i udawanie że problemu nie ma Wymagania niemożliwe do zrealizowania ciągła presja

Dużo pracy do wykonania. Firma nakręca wydajność, obcinają godziny. Praca nie możliwa do wykonania. Ciągle za mało, za wolno.... jak ktoś przyjeżdża to robią zdjęcia i tylko km wszystko nie pasuje. Nigdy nie widziałam na zdjęciu dobrych rzeczy, jedynie złe. Taka polityka firmy jak sam się nie pochwalisz to zapomnij że to od kogoś usłyszysz. Wszyscy szukają nowej pracy i nikt się z tym nie kryje.

Tak źle jeszcze nie było

Klient

Klienci odeszli z Lidla bo mają dosyć kas samoobsługowych i komunikatów w języku Ukraińskim.

Jak wygląda praca na magazynie lidl? Stanowisko kontroler?

Nikt

Panie w lidlu dałyby sie wyŁuchać w doope za dodatkowego selera w warzywne środy. Pracownice tam śmierdzą jak świnie z hodowli masowej pod szyldem niemieckiej marki.

On81

Zdejmijcie te napisu ukraińskie z reklam. Do ku..wy to Polska !!!

Klient

Dokładnie.

Małgosia
@On81

Spokojnie, jest teraz w Polsce dużo osób z Ukrainy - niech sobie mają reklamy w swoim języku.

Dietrich
@On81

A sklep jednak niemiecki. Nie podoba ci się?? Zapraszam do Polo i im podobnych. "Polen"????

Barbara
@On81

Racja.Ja mam odruch wymiotny jak wchodzę do lidla i słysze ukraiński bełkot z głośników

weronika
@Małgosia

jakoś w niemczech czy w UK takich reklam i takiego wchodzenia w (usunięte przez administratora) polakom nie ma tylko my jak te barany robimy wszystko dla nich

Ona

Klintka1

W sklepie jest czysto, a produkty świeże

Nie polecam, praca jak w obozie. Ciągle cisną na wydajność czego nie zrobisz jest źle…. Masz lżejszy dzień na swoim sklepie? Zaraz Cię przeniosą na sklep gdzie jest robota i gdzie sie nie wyrabiają. Na poczatku wszystko wyglada pieknie, sympatycznie, benefity, żyć nie umierać… tylk ogdzie to wszystko pozniej? Nie dajcie sie zwieźć widełkami zarobkow w lidlu, to troche ponad najnizszą krajową. Po roku ciezkiej pracy dostaniesz 100 zl brutto wiecej… czyste szalenstwo przy dzisiejszych cenach. Żeby wyjść dwie minuty na fajkę musisz zapytać 10 osób o zgodę. „Owocowa środa” wygląda tak że zastepczynie m. siadają sobie i nie czestujac innych urzadzaja sobie ploteczki przy mandarynkach. Rzekomo w lidlu wszyscy są na Ty, jednak pan rejonowy raz przedstawia sie po imieniu i sam do Ciebie mowi po imieniu, ale jak jemu nie powiesz „dzien dobry” zamiast czesc lub nie zwrocisz sie na Pan da Ci to odczuć. 15 minutowa przerwa ze stoperem w ręku to nic jak na tak ciężką 8-godzinną pracę. Robota syzyfowa i nie do przerobienia. Mi nie dawała satysfakcji. Ja w tej pracy sie dusiłam i czulam odcieta od swojego zycia prywatnego. Nie polecam

kalina

100pln podwyżki to jaki ty masz etat??? 30 godzin?? ja dostałam 650 więc coś chyba nas tu (usunięte przez administratora)

Emilia
@kalina

Dajcie znać ile teraz ma Zms na start?

@kalina

Przy jakim etacie i po jakim czasie pracy jest taka podwyżka ?

@kalina

No a jak masz na umowie??? Dodatek stażowy czy jak to tam ? 100 zl wiecej.

Adamad

O każdym Lidlu - od dziś promocja na kurczaka XXL. (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora) ludzi. Byłem i kupiłem po cenie regularnej bo Pani Kasjerka Powiedziała że promocja jest wstrzymana do odwołania, że zapewne później zostanie uaktywniona. Zwykłe wprowadzenie w błąd żeby kupić po cenie regularnej. Taka polityka sieci jak widać

Była klientka

Sklep online Lidla. Zamówienie złożone 24.11. Zdawkowe maile o opóźnieniu. 7.12 pojawił się link do śledzenia - ale zgodnie z informacją na stronie firmy kurierskiej, paczka nie została nadana!!!! A w koncie klienta informacja: "Zamówienie złożone w dniu 24.11.2022 zostało wysłane oraz zafakturowane". To było moje pierwsze i ostatnie zamówienie. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie. Polecam omijać.

Janek
@Była klientka

Mam doświadczenie z obsługą i towarami w Irlandii i w Polsce. Niebo i ziemia- taka to różnica. Zamówiłem towar tylko dlatego że dostawa była do 3 dni. Otrzymałem po 11 dniach. Zwrot. Przy śledzeniu zwrotu informacja: odebrano 19.12. 2022 a informacja z Lidla po świętach, że towar otrzymali 27.12.2022. Myślę że ze zwrotem pieniędzy będzie podobnie bo nie podali żadnego terminu. Nie robię już od dawna zakupów w sklepie stacjonarnym i już nigdy więcej nie kupię nic online. Nie polecam Lidla. Jest tyle innych sklepów online, gdzie nawet ich towar (narzędzia) można kupić taniej a przede wszystkim szybciej.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl Polska Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 699.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 583, z czego 51 to opinie pozytywne, 210 to opinie negatywne, a 322 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Lidl Polska Sp. z o.o. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lidl Polska Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 963 ocen.

Lidl Polska Sp. z o.o.