Opinie o STROLUX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STROLUX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STROLUX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STROLUX w Warszawa

cozaczasy

Iwonka taka milusia w 4 oczy a za plecami falszywa,polecaam aktorstwo tej pani bo chyba pomylila zawody.Wszyscy jak leci niekompetentni, bez serca i chamscy "ludzie"

Ula

Ja też zostałam potraktowana podobnie. Też napisałam do inspekcji i mam nadzieję, że mieli kontrolę. Uważam, że nie można zapominać takich zachowań i wyzysku. Każdy z nas uczciwie pracuje i oczekuje w zamian uczciwej zapłaty i ludzkiego potraktowania. A Pan Irek niestety choruje na brak taktu, szczerości i uczciwości.Więc popieram takie ruchy! Nie zapominajmy o krzywdach, jakie nam wyrządzono i braku wypłat, bo na to nas nie stać!

bogdan

Nie chę więcej mieć do czynienia z tą firma ,na pewno już u mnie nie dostaną zlecenia.Pani kierownik nadzorująca ,olewa swoją pracę ,ja bym takiej osoby nie trzymał w firmie. Wizytówkę firmie wyrobiła już dobrą .

@bogdan

Kto jest kierownikiem nadzorującym???

Garbi

Popieram

Pracownik Gospodarczy

Miła, prosta rozmowa dotycząca konkretnej pracy za konkretne wynagrodzenie. Adekfatnie do charakteru działalności firmy.

Pytania dotyczące miejsca zamieszkania ze względu na łatwość dojazdu do pracy, dyspozycyjności godzinowej i doświadczenia. Typowe, jak w innych firmach sprzątających.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Iwona

Panie Sławku, w końcu rzucił Pan pracę w Stroluxie czy fortunnie Ireneusz doprowadził do jej rozwiązania??? A Pan Tadeusz nadal pracuje? Nie wierzę by tak rozgarnięci Panowie (oczywiście w dobrym znaczeniu) nadal tam pracowali i zarabiali na tą firmę.... Pozdrawiam.

sławek

Strolux to syf Handlowcy musza pisać pozytywne komentarze sam musiałem pisać szef mi kazał 90% komentarzy sam pisałem na polecenie Ireneusza .StroluX to (usunięte przez administratora)

Iwona

Bo syn, to (usunięte przez administratora) tatus powieżył obowiązki, to się robi co się chce na tu i teraz, bez przemyślenia co będzie albo może być za dzien czy tydzień. Jak pamiętam jest bardzo dziecinny, zero męstwa i rozgarnięcia. Niestety. Ale tata nadal szefuje, bo nie wierzę, że panowanie oddał synowi który nie ma o niczym pojęcia???

Pat

W końcu za złodziejstwo na obiektach się wzieli ,efekty już widać . A tak to po staremu ogólnie lipa .

A co "dobrego i nowego" w Stroluxie i Luxmarze? Jeszcze się kręci jakos???

Zbych

he,he.....RAWW....cos Ci sie chyba pomyliło, popatrz na daty pisania, są dwie rózne z zupełnie róznych dni:-) Fakt godzina podobna, ale co z tego. Co do wpisów, nie wiem jak to jest, ale skoro piszą to musi być coś na rzeczy, przecież jakby nikt nie miał zastrzeżeń itp to by nie pisali, nie?

ela.ela

A pani EWA z kadr to jeszcze pracuje? Też jest z niej dobry numerek. W oczka powie coś miłego a poza nimi obsmaruje jak tylko sie da. Na ten słodki uśmiech to ja się nie nabiorę.... Swoją drogą niezły zamęt sieje w papierach, nic tylko wysłać informacje do pip-u o odchyleniach od normy jakie dzieją się w kwestionariuszach osobowych, badaniach i przede wszystkim ubezpieczeniach pracowników... Oni myślą, że je mają a niestety jest inaczej. Pionek szefa, który dosadnie go krytykuje. Że Irek jeszcze się nie zczaił z kim przez tak wiele lat pracuje. Podobnie Lucyna, Dorota i Iwona..eh...

Jezus

Chodzi o właściciela i synów . Bardzo mnie śmieszy tekst w rozmowach kwalifikacyjnych ."Czy jest Pan zainteresowany ofertą pracy? No nie przyszedłem zobaczyć babę z zarostem jak ułan." , którą dodał Irek.

tak to Ja !!!

W tej firmie śmieciowa to taka jaką sobie do zbierasz ( puszki, złom, itp. ) Ale są plusy : rozwija twą spostrzegawczość, znasz się na metalach (drabiny aluminiowe, rusztowania też)wyrabia orientację w terenie (jak dojechać z firmy gdzieś tam bez nawigacji ,pytając ludzi ) . Polecam

www

Prawda!!!

R.B

Na temat Lucyny nic mi nie mów ,że jeszcze nikt się nie skapował co ona robi .

Rafał

Do op - to może pouśmiechaj się ładnie do Pani Lucyny i Pani Ewy...może cos poradzą albo oddadzą ze swoich:-) A na poważnie chętnie takim tematem zajmie się Inspekcja Pracy. W przeciwnym razie nie zobaczysz nigdy tych pieniędzy...

Rafałł

O jaką IRENĘ i córki chodzi? Kobieta z jakiegoś obiektu, próbuję sobie skojarzyć... W jaki sposób oszukiwały?

op

Pracuję nadal.

@op

Desperat!!!!!!!!!!!!!!!!

op

Nie mogę doprosić się o pieniądze za urlop od kilku miesięcy.coś mi się wydaje że dobrze się nie dzieje .

rysiek
@op

Kolego lub koleżanko zostałeś zwolniony/a kilka miesiecy tem i niedostałeś kasy za niewykorzystany urlop ?

Rafał

Pracowałem w tej firmie. Wspomnienia mam rózne, i lepsze i gorsze, ale bardziej te gorsze bo przy rozstaniu mnie perfidnie oszukano i wyzyskano. Ale mimo to, było to jakieś doświadczenie i nauczka. Czy w firmie naprawdę jest tak zle? Słyszałem ale to dłuższy czas temu od handlowca,że firma biednie przędzie, ale myślałam że powiedział to ot tak sobie. Jak jest faktycznie, czy były jakieś zwolnienia pracowników z obiektów i z biura?Pozdraiwam

Irek mnie zna

Zatrudnij się na umowę śmieciową albo na zlecenie.Bedziesz tyrał na baby z "biura". A one (usunięte przez administratora) utną ci za dojazd, niewłaściwe gospodarowanie środkami czystości(za dużo wody w wodzie)doliczą proszek do prania który sam kupisz, żeby uprać ciuchy robocze a to co z funduszy zostanie dostaniesz pod stołem.A po miesiącu napisz co sądzisz o tej farmie iluzji (o ile wytrzymasz miesiąc)

bonek

umowa tu w tej firmie ? ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o STROLUX - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STROLUX?

Kandydaci do pracy w STROLUX napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STROLUX