Opinie o STROLUX w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie STROLUX. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STROLUX o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STROLUX w Warszawa

Asia

Plusy: - fajna atmosfera - sympatyczni ludzie - pieniądze na czas - pozytywni koordynatorzy, naprawdę w porządku:) Minusy: -godziny pracy:

Kubson

Jedna z najlepszych firm w zakresie sprzatania. Pracuje z fajnymi ludzmi, wszystko można załatwić i pracuje juz kilka miesiecy i nigdy nie bylo problemu z pieniedzmi. Wielkim plusem Firmy jest takie cos jak dodatki na w weekend albo mozna dogadac sie z kierownictwem i napewno cos znajda dodatkowo-dla chcacego nic trudnego.

Polecam gorąco tą firmę na stałe sprzątanie biur. Bardzo dobrzy i wyszkoleni pracownicy serwisu sprzątającego. Szybki czas rozpoczęcia usługi. Dobra komunikacja miedzi naszym biurem a pracownikami serwisu . Podoba mi się bardzo ,że firma ma indywidualne podejście do klienta. Doradzą a nie naciągną.

xXx

Firma profesjonalnie myje okna i przeszklenia w dobrej cenie. Jestem zadowolony i polecam!

Pracownik Gospodarczy

Miła, prosta rozmowa dotycząca konkretnej pracy za konkretne wynagrodzenie. Adekfatnie do charakteru działalności firmy.

Pytania dotyczące miejsca zamieszkania ze względu na łatwość dojazdu do pracy, dyspozycyjności godzinowej i doświadczenia. Typowe, jak w innych firmach sprzątających.

Dorotka

Przyznam , że skorzystałam z usługi firmy przed świętami bo nie miałam czasu na sprzątanie. I jestem bardzo zadowolona. Ostatnio miałem takie czyste jak je kupowałam . Cena sprzątania była ok.

Musze przyznac , ze bardzo dobrze mi sie pracuje w firmie Strolux, Praca dobra , pensja dobra, atmosfera dobra. Polecam Adam

MARTA

MIAŁAM PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAĆ DWA LATA DLA TEJ FIRMY. FIRMA GODNA POLECENIA, DOKŁADA SOLIDNA I SŁOWNA. SZANUJĄ LUDZI I DOCENIAJĄ ICH WYSIŁEK. POLECAM TĘ FIRMĘ , BO JAK KTOŚ PRACUJE I SIĘ STARA NA PEWNO I FIRMA TO DOCENI. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH CO MAJĄ PRZYJEMNOŚĆ PRACOWAĆ DLA STROLUX-SA.

Dorota

Pracodawcy płacą w terminie! Pozytywnie wszystko jest przeprowadzone. Doceniają i szanują godnych i sumiennych pracowników;) Polecam Dorota.

Agata

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Strolux. Bardzo rzetelna firma . Sprzątaj na wszystkich na naszych obiektach w Warszawie. Można spokojnie zaufać tej firmie. Polecam.

Firma , która bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich zleceń ma konkurencyjne ceny i wysoką jakość usługi. Bardzo polecam na stałe sprzątanie. Pracownicy czyści , dobrze wykonują swoją prace. Brak jakiś problemów. PROFESJONALNA FIRMA jak ich mało.

Rafał

Pracodawca wymagający , płaci wynagrodzenie w terminie, potrafi docenić wysiłek pracownika.

Klientka Ela

Witam serdecznie. Przyznam , że jestem bardzo zadowolona z usługi świadczonej przez firmę Strolux. Sprzątają moje biuro od 4 miesięcy. I nie miałam żadnych problemów z pracownikami są sumienni , pracowici i odpowiedzialni za powierzone im zadania. Komunikacja miedzy inspektorem a nami jest bez zarzutu. Z czystym sumieniem i cała odpowiedzialnością mogę polecić Firmę Strolux jak sprawdzonego partnera.

A.R.

Witam.Moja opinia o wykonywanych pracach dla mojej firmy przez Strolux jest jednoznaczna : JEST RZETELNA , SUMIENNA I DOKŁADNA FIRMA.Z całą odpowiedzialnością polecam tą firmę , wcześniej zasięgnęłam opinii u firm , gdzie Strolux sprzątał i ZAWSZE były to pochlebne opinie.Rozumiem , że konkurencja się zwalcza , ale wypisywanie tu co poniektórych sformułowań wykracza poza zdrowy rozsądek.Zawsze pracownicy sumiennie wykonywali sumiennie swoją pracę ,absolutnie nikt nie był nietrzeźwy - wręcz przeciwnie - mili , pracowici ludzie , fachowo wykonujący swoją pracę.

ktoś

Jako klientka firmy Strolux jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy. Firma jest bardzo dokładna. Gorąco POLECAM!!!! Pozdrawiam pracowników tej firmy:)

xxx

Witam Firma jest bardzo dobra wypłacalna i uczciwa dla pracownika jak i dla klienta.Panuje miła atmosfera oraz bardzo mily i dokladny personel. Jako pracownik fizyczny firmy Strolux pracuje juz od 8 lat i nigdy nie było z ta firma problemu. A jezeli sa jakies problemy to tylko i wylacznie z winy pracownika Np. niewielkie poprawki na obiekcie.( Oczywiscie pracownik nie chce sie przyznac do błedu jaki popełnił i oskarża firme o oszustwa) Robiąc to w bardzo dotkliwy sposób psujac dobry wizerunek firmy. Zdecydowanie polecam wszystkim firme strolux oraz zachecam do pracy w tej firmie naprawde warto!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STROLUX - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STROLUX?

Kandydaci do pracy w STROLUX napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STROLUX