Opinie o Feu Vert Polska Sp z o. o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Feu Vert Polska Sp z o. o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Feu Vert Polska Sp z o. o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Feu Vert Polska Sp z o. o. w Warszawa

aplikant

bylem na rozmowie przy pulawskiej myslalem ze pisza tutaj osoby z problemami ktorzy maja problemy Ale sie mylilem i od dzis bede sprzawdzal opinie o pracodawcach na go work i podchodzil oczywiscie z dystansem. A co do rozmowy kwalifikacyjnej w wspanialym serwisie. Powiem tak jeden wielki syf i rozmowa wygladala tak samo jak wszesniej mowiliscie zadnych konkretow tylko same nie widome. nie polecam firmy.

hehehe

Byłem dziś na rozmowie na ochocie przy blu city w feu vert. Praca od zaraz. Przeczytałem wszystkie odp przed rozmową. (usunięte przez administratora) Dziwie się kto pracuję w tej firmie.

byłem na rozmowie jako mechanik

Byłem na rozmowie jako mechanik. Myślałem że wymyślacie ale zadałem kilka pytań. Jakie zarobki, jak się pracuje, warunki sanitarne. Pod koniec poprosiłem czy mogę zobaczyć warsztat. Na zapytanie się o grafik i zobaczenie przykładowego. Kierownik stacji nabrał wody w usta dla czego nie którzy pracują po 3 dni lub po 8 godzin.W ogłoszeniu było 2 na 2. Na temat zarobków nie umiał odp mówił różnie zależy. Na temat premii za obecność mówił że nikomu nie zabrali. ale dodał że w wyjątkowych sytuacjach zabierają. Zapytałem jakie to wyjątkowe. Już nie odp Po pół roku masz opiekę w lux med (albo inna firma) ale tylko internistę i lekarza pracy Czyli nic Karta sportu do siłowni i basenu około 200zł i możesz dostać jak masz umowę na stałe. Podstawę oferowali mi 1450 brutto i premia 400 brutto za przepracowanie miesiąca bez żadnej nieobecności Warunki sanitarne W szatni syf, w jadalni tak samo. Prysznicu to myją silniki chyba Wyposażenie. Wózki puste w środku, był mechanik co miał własne narzędzia I byłem przy tym jak pracownik przerwał nam rozmowę i zwracał uwagę żeby w końcu wezwali serwis do klimy słabo działa. Zapytałem się jaki trzeba mieć przerób, odp o koło tyś dziennie zeby dostać 15 zł premii. Na pytanie czemu szukają pracownika odp że się rozwijają odp że w wszystkich placówkach szukają odp że jako jedyna firma w warszawie mają wzrost klientów. Na koniec pokazał mi grafik i powiedział że mogę od wtorku zacząć i na grafiku przez pierwszy miesiąc będę pod innym nazwiskiem pracownika który nie pracuje już. I powiem że grafik miał słaby. bo miał 3 dni pod rząd i na 8 póżniej na 12 i trzeciego dnia na 8 do 20 i dwa dni wolnego i poniedziałek na 12 wtorek na 10 i dzień wolnego. I pod koniec rozmowy się wkurzyłem i pytam. Przeciesz firma się rozwija a nie zastępuje pracowników którzy się zwolnili. Więc nie wiedział co powiedzieć i zaczął gadać że mu dziecko się urodziło że wraca do miejscowości gdzie mieszka z partnerką kręcił. Mówię jeszcze miało być dwa dni po 12 godzin i dwa dni wolnego a mam pracować różnie według tego grafika. Odp że w następnym miesiącu będzie inaczej ale będę musiał się dogadać i innymi mechanikami ponieważ inni pracują różnie i na zmianie musi być 4. Zapytałem się czy ma przykłdowy grafik na kolejny miesiąc na maj. Pokazał i był taki prawie sam jak w kwietniu więc 8 osób musiało by się zgadać z zemną. Jest to nie możliwe i zadałem pytanie dal czego mówicie w ze dwa na dwa. Już nie odp zarkecił się i zmienił temat czy dać mi skierowanie na badania. Powiedziałem że nie am ciuchów ani butów odpowiedział że muszę mieć własne ponieważ na okresie próbnym nie kupują, zapytałem się czy dostanę pełny wózek narzędziowy własny od że na hali są 2 i mechanicy się dzielą, Powiedziałem że sa wózki nie kompletne to jak można pracować odp ze pogubiło się i się narzędzia zużywają ze mają dokupić. Powiedział że tyle narzęci sie nie gubi w ciagu jednego tygodnia. Już nie odpowiedział nic. Ale dał sugestię że pracownicy przynoszą swoje zeby efektownie pracować. I tak rozmowa się zakończyła i podziękowałem za skierowanie na badania i opuściłem stacje. Pozdrawiam Wszystkich pracujących w tym obozie pracy i ludzi którzy byli na rozmowie u nich. Mam nadzieje że mój wpis komuś pomorze i będzie wiedział czego ma się spodziewać od tej firmy.

Vitola

Pracowałem w tej firmie, powiem że chłopaki co na górze piszą to cała prawda i nie będę powtarzał tego samego kolejny raz. Omijać wielkim łukiem tą firmę i też nie naprawiać auta. Może sam olej czy żarówkę zmienić.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Feu Vert Polska Sp z o. o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Doradca

Pracowałem na Ursynowie przy pulawskiej. Powiem tak zostałem przyjęty w lutym duży ruch byłem za ladą a między czasem opony musiałem sprzedawać duży ruch, nie miałem żadnych problemów. Kasa to około 1,6 do 1,8tys czyli inaczej jak mówili. Ekipa z mechaników. Pracownicy mówili że pierwszy nie jestem skończą się opony to nie dostanę nowej umowy. I na zeson opon zatrudniają dodatkowego doradcę. Fakt tak było skończyła się umowa i podziękował mi kierownik projektu nie podając przyczyny. Myślałem że ja coś źle robiłem. Mam nową pracę, pod koniec maja będzie pierwszy rok też jako doradca w aso i jest ok. I mówię o co mi chodzi. Przestrzegam pracy jako doradca podatkowy na pulawskiej bo z ciekawości pisałem fru vert praca dziś i pokazało mi się, takie same ogłoszenie pracy co rok temu na takie same stanowisko. Zadz do nich i zapytałem się dla czego szukają pracownika za ile i obowiązki powiedział to samo co rok temu. W więc znów szukają pracownika na 3 miesiące na opony. I trochę się wkurzyłem dla tego opisałem swoją znajomość z tą firmą. Jest premia za obecność. A co do godzin pracy tak jest ze robisz po 12-10-8 godzin dwa dni wolnego i znów np 10-10 i np jak masz 8 godzin to zawsze przychodzisz na 12 do 20 i narzekają na ten system. Nie polecam pracy w tym serwisie Jak coś można spr że szukają pracownika. I mechanicy mieli rację że jestem następny ze takich jak ja to co roku jest. Co do zarobków pracy mechanika to chłopaki gadali ze maja około 1.7 do 1,9tys że Górne granicę bo są opony a jak sezon zakończy to 1,5 do 1,6tys. Mechanicy są spoko gorzej z kierownictwem a nastroje s (usunięte przez administratora) br /> Pozdrawiam

seba z feuverta gdańsk

chłopie to zalezy jak ci pasuje jak kierownik zrobi zmiany mozna zawsze sie dogadac jak cos mozna sie zamienic z mechanikiem z warsztatu czasami pracujesz 3 dni ale 4dni masz wolnego oco ci chodzi niechcesz pracowac to nie pracuj idz puszki zbieraj bo sam wybierasz sobie godziny pracy pozdro dla debila

mechanicy

Witam, Przed pójściem na rozmowę przeczytałem na forum opinie pracodawcy. Myślałem że piszą osoby z problemami. Będąc na rozmowie zaproponowano mi 1900 brutto, i premia za przerób. Kierownik nie mógł określić średniej pensji, nie odpowiedział mi jaki procent z mojego przerobu idzie na premię. To jak nie wiedział ile mam premii od przerobu zapytałem się ile dostaje u niego najgorszy mechanik a ile najlepszy, odpowiedział różnie zależy od miesiąca . Jakaś premia za obecność. Praca po 12 godzin i tak zwane dodatki po 8,10 godzin. praca sobota i niedziela tez po 12. I praca 2 dni na 2 wolnego. Więc spojrzałem na obecny ich grafik i było że po 3 dni mieli pod rząd. Na moja sugestie ze 2na 2 odpowiedział mi że niektórzy tak chcą. A powiem że wszyscy tak mieli. (dziwne). Ja byłem na puławskiej przy realu. Nie polecam

czesc 2

Kolejna spr jest to że jak zatrudnią ciebie na Pradze bo tam masz bliżej to mo paru miesiącach mogą cię przeżucić na koniec warszawy i masz wybór albo aut natychmiast albo przechodzisz. Bo rotacja jest duża i czasami na ochocie ma 5 pracowników a na bródnie tylko 2 bo sie 2 zwolniło i z ochoty jednego dadzą i np z ursynowa jednego i wszyscy sobie poradzą z ekipa np 4 osób. i Rotacja pracowników jest duża ponieważ słabe warunki a w ciągu jednego dnia nie są w stanie przyjąć kogoś wiec tak cie przeuczając. I nie zwracają ci kasy za dodatkowy transport do nowego miejsca, Ja osobiście byłem 3 razy przenoszony. Szkolenia nie ma żadnych, przez 2 lata byłem raz wysłany na szkolenia castrola gdzie idiota mówił mi że castrol najlepszy jest i na szkoleniu castrola pokazał produkty i czym sie różni olej mineralny od syntetyka(jak bym tego nie wiedział) i tyle z szkolenia i trwało godzinę coś i dostałem długopis i plecak. Czyli prawdziwych szkoleń nie ma. I ie wierzyć w pakiet socjalny, czyli opieka zdrowotna i jakieś karty sportu. Karta sportu jest droga jak dal ciebie(bo nie jesteś kierownikiem) a pakiet opieki zdrowotnej jest dla kierowników i zastępców ich. (W każdym zakładzie jest kierownik zastępca nie wiem po co zastępca) , a dodatkowe ubezpieczenie finansowe od śmierci, i tp jest dla doradców i kierowników. Kierownicy, nie którzy są w porządku ale grają tak jak im powie się z góry. W szczególności trzeba uważać na kierownika z ursynowa teraz jest podobno na alejach jerozolimskich. Znawca i fanatyk BMW oznacza to że robisz BMW za darmo bez zlecenia bo jakiś znajomy jego. I ciągle jego BMW się psuje i trzeba go robić. Chyba obecnie ma E46 srebrne cabrio. Najlepiej nie mów przy nim ze nie lubisz bmw bo masz (usunięte przez administratora) . Obecnie pracuje tej spaniałej pracy więc nie powiem gdzie robię ale, tylko dzieciak niech złapie parę miesięcy i spadam. I w tedy dokładniej opiszę, podam nazwiska i jak sie zachowują do ciebie z centrali. I kolejną spr której nie wspominałem to podstawiają własnych klientów, którzy zachowują sie dziwnie czyli narzekają na wszystko, szczególności na ciebie i patrzą ci na ręce. I jak złapią cię że żle zrobiłeś lub za wolno albo nie zaproponowałeś dolewki płynu to możesz stracić premię za obrót (nie za obecność nie mylić) Premię za obrót własny, nie dostaniesz tak łatwo. Wiec przez 2 lata dostałem tylko 3 razy o w granicach około 100- 200 zł. Wiec co miesiąc dostajesz około 1700 zł, 1600 zł. Sa kary pieniężne za parkowanie auta na terenie firmy, za brudne ciuchy, za zle odłożone narzęcia, za brut w kuchni lub na warsztacie (każdy ma jakiś wydzielony rejon, i masz np szatnie i ktoś wiedzie i zostawi piasek, śnieg z butów to ty masz po premię bo kierownik sie wbił do szatni zobaczył (usunięte przez administratora) nik i kto na liście jest np ty i tracisz premię) A i [usunięte przez moderatora] jest zastępca kierownika na puławskiej jakaś babka, która nie zna sie na niczym, jak to kobieta na samochodach a pokazuje ci że więcej wie niż ty. Jak mówię zakończę prace z firma jak dzieciak złapie te 4,6 miesiacy i opiszę nazwiska co i jak

Jerozolimskie i puławska i Górczewska

Witam, Odradzam tą firmę. Ponieważ pensja w granicach 1600 - 1700 netto pod warunkiem jak jesteś wszystkie dni w pracy. Gdy jeden dzień będziesz na l4 to tracisz premię za obecność. Ponieważ w trakcie rozmowy mówi tobie ze 2tys umowa o prace a gdy podpisujesz to 1500 brutto i premia za obecność i wychodzi ci około 2 brutto. Co pół roku jest liczenie i jak są straty to każdy płaci. I zabierają ci np 100 zł co miesiąc do kolejnego liczenia. Mi osobiście zabierali 50 zł przez 5 miesiecy. Kolejna spr to godziny pracy. Nie ma możliwości zebyś pracował 160 godzin zawszę wychodzi 16coś np 167, w zimę jak sie zaczynają opony to serwisy są otwarte w niedziele i po 12 godzin wiec w zimę robiłem około 180 i zawszę mówiono że następnym miesiącu nadgodziny odejmiemy. Ale tak nie było ponieważ mówią ze brak pracowników i nikomu nie będzie pracować a za nadgodziny ci nie wypłacą bo centrala o nich nie wie. Kolejną spr jest że masz listę obecności i nie zbiega się z twoim grafikiem. Często jest tak ze na liście cie nie ma, a w grafiku jesteś. I jak prosisz o zmianę to mówią że pierdółka. Wypadki w pracy, jak sobie coś rozwalisz palec, do oka trafi ci opiłek to od razu pokazuje się pan z BHP i każę podpisać że stało się z twojej braku uwagi i nie stosowałeś się do zasad BHP. Kolejną spr jest to że przynosisz własne narzędzia w pracy ponieważ wózki są nie kompletne albo jest 2 wózki na 4 pracowników i dostajesz kurwicy jak kręcisz grzechotką i ktoś ci podchodzi i ją zabiera bo też musi nią odkręcić. Ja przyniosłem zestaw własny i kręciłem i miałem święty spokój. Warunki sanitarne koszmarne, albo prysznic rozwalony albo terma od ciepłej wody walnięta i brak ciepłej wody. Nie masz po co iść po premię ponieważ co dziennie masz możliwość jej zdobycia jak przekroczysz od 700 do 1000 zł dniówki za wykonana robociznę. Czemu od 700 do 1000. W miesiacach gdzie nawał roboty początek zimy i koniec jest około 1000 dniówki jak wyrobisz to dostajesz około 20-30 zł do pensji razy 15 lub 17 dni pracujących w miesiącu jak wyrobisz każdego dnia ten obrót do możesz dostać dodatkową premię do 500 zł Której nie wyrobisz i też to premia więc nie muszą ci jej dać. W miesiącach gdy jest mniejszy ruch to jest 700 a w małych punktach około 600zł Samej robocizny, bo części nie wchodzą w obrót twój. Np wymiana opon i klient kupuje nowe u nas to robisz za darmo bo koszt usługi zero a części nie wchodzą w skład. Teraz ktoś sie zapyta jak to OD 15 DO 17 DNI PRACUJĄCYCH. Ponieważ 160 podzielić 12 dni wychodzi 13 dni i pół dnia. Tak racja, pod warunkiem jak grafik miał byś po 12 godzin pracujących. A w rzeczywistości jest tak że poniedziałek pracujesz 8 godzin wtorek 10 sroda 12 czwarek i sobota wolna, jak nie ma zimy to niedziela i znowu poniedziałek 12, wtorek 12, sroda wolna, czwartek 8. Więc rozbijają te godziny i wychodzi ci że pracujesz 17 dni w miesiącu. I czesto jest tak że zamiast 12 masz ciągle po 10. W szczególności w zimę i masz od 10 do 20. Ponieważ w tych godzinach jest więcej osób potrzebnych do pracy. Koniec okresu opon i jakoś się uspokoi. I np 160 godzin podzielić przez 10 masz 16 dni pracujących w miesiącu. Znam osoby które miały więcej niż 17 dni bo wrzucano im po 6 godzin pracy. I nie ma tak ja w ogłoszeniu że 2 dni pracy dwa dwa ni wolnego bo ciagle jest ze 3 dni po (10,12,12) godzin i dzien wolnego i dwa razy po 12 i 3 dni wolnego. I w święta nie wchodzą w liczbę dnia pracujących. np jest święto narodowe i jest to np poniedziałek. Miał byś pracować to w zmianie po 8 godzin to masz wolne i zapłacone a u nich o jeden dzień masz krótszy miesiąc. Kolejną spr jest jak liczenie stanu warsztatu jest poza pracą i nie płacone i często jest kontrola i patrzą jak co robisz i nie wierzyć że centrala jest w porządku a szef szanuje cię lepiej niż twoją żona. Premia za obecność, hmmm jak będziesz wszystkie dni w pracy to ją otrzymasz, jeszcze nie nikomu nie zabrali. A pracuje od 2010 roku. Ale jak nie przyjdziesz np. dziecko trawiło do szpitala i dzien wolne zabrałaś, masz l4 na dziecko, na siebie i ją tracisz i premię za obrót którą wypracowałeś czyli dostaniesz 1300 zł do ręki. I to jest tak zwana motywacja żeby przychodzić do pracy. Nie masz ustalonej przerwy na jedzenie tylko idziesz w tedy kiedy masz wolne. W zimę zapomni, ?Jak masz 12 godzin i co pół godziny auto i nie wazne czy to 15 atal czy 17 alu. A najwięcej się robi 16, 17 alu ponieważ pasaty, ople, toyoty są na 17 alu. I obsługa samych prawie flot. I w skład wymiany opon należy je opisać zawinąć i spełnić notatkę. Kolejna spr jest to że jak zatrudnią ciebie na Pradze bo tam masz bliżej to mo paru miesiącach mogą cię przeżucić na koniec warszawy i masz wybór albo aut natychmiast albo przechodzisz. Bo rotacja jest duża i czasami na ochocie ma 5 pracowników a na bródnie tylko 2 bo sie 2 zwolniło i z ochoty jednego dadzą i np z ursynowa jednego i wszyscy sobie poradzą z ekipa np 4 osób. i Rotacja pracowników jest duż

Ambroży Kleks

To taki samochodowy Mc Donalds. Nie miejsce dla normalnych ludzi, szefostwo oszołomy do tego.

bonzolina

czesc, Aplikacja na stanowisko - doradca klienta i Serwisu. brzmi ladnie ale nic pozatym Totalna porazka pensja ponizej 1500 netto a jak zachorujesz to zabieraja jeszcze 200-300zl. Premie niby sa ale tak naprawde to ich nie ma. Pracujesz duzo i tak naprawde masz tylko jeden weekend wolny :( ps. Decyzje pozostawiam Tobie !

powiedz cos wiecej jak i ile zarabija doradcy klienta . czy pracuje sie tam po 8h czy dluzej i jak z sobotami czy wszyskie, jak to rozliczaja

mech

Witam. Można więcej szczegółów? Pytam bo zastanawiam się nad zatrudnieniem się tam. Dużo nadgodzin? Kary finansowe? Nieterminowe wypłaty?

mechanik nr1.

wydawało by sie że to duża firma wiec powinno być wszystko ok tzn. zrobki i warunki pracy a tym czasem.... zarobki śmieszne przy obecnych cenach w sklepach i kosztach utrzymania domu, dojazdach do pracy itd. mając rodzine na utrzymaniu to przy tych pieniądzach jest to wegetacja. a warunki pracy może i nie są jakieś przerażające ale jak na taką firme można sie spodziewać leprzych.na stronie tej firmy jest napisane że dają jakieś premie a tym czasem premia to chyba jakiś żart... moja ocena to troche mniej niż dostateczny

Zostaw merytoryczną opinię o Feu Vert Polska Sp z o. o. - Warszawa

Feu Vert Polska Sp z o. o.