GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Opinie o GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Edyta

@guik ubiegałeś się o wymienione przez Ciebie stanowisko? Jeżeli tak, to co możesz powiedzieć o procesie rekrutacyjnym i rozmowie kwalifikacyjnej w firmieGESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

guik

Pewnie, że atmosfera dopisuje, ale wiadomo czy specjalista ds. planowania produkcji jest nadal poszukiwany? Wymagane jest wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym lub ekonomicznym, ale dobrze że dorzucają benefity.

Zostaw opinię o GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA