Widzę, że podczas rozmowy rekrutacyjnej dostaje się zadanie domowe. Czyli składa się ona z 2 etapów? Ile czasu przeważnie się ma na zrobienie go? Ktoś był na rozmowie i może opisać jak to dokładnie wygląda?
Bardzo słaba rekrutacja. Kancelaria daje „pracę domową” w formie kazusu do opracowania, jakby prowadzący rekrutację nie umieli przeprowadzić rozmowy merytorycznej ad hoc, a w odpowiedzi przesyła uniwersalną formułkę „dziękujemy, ale kto inny bardziej nam odpowiada”. Jeśli kandydat się angażuje, opracowuje coś, to elegancko by było napisać konkretną przyczynę: jest pani za słaba merytorycznie, chce pan za dużo kasy, ma pani za długi okres wypowiedzenia itp.
Cisza w wątku dotyczącym tej spółki komandytowej jest dla mnie co najmniej dziwna. Dziwne jest też to, że szukając informacji o nich w sieci również niczego szczególnego znaleźć nie można. Podstawowe pytanie jakie nasuwa mi się teraz na myśl to pytanie, czy oni w ogóle funkcjonują? Mam cichą nadzieję, że właśnie dzięki Wam fakt ten po prostu ustalę. Będzie mi bardzo z tego powodu miło.
Pewnie, że atmosfera dopisuje, ale wiadomo czy specjalista ds. planowania produkcji jest nadal poszukiwany? Wymagane jest wykształcenie wyższe, preferowane o profilu technicznym lub ekonomicznym, ale dobrze że dorzucają benefity.


Często zadawane pytania
-
Jak się pracuje w GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA?
Zobacz opinie na temat firmy GESSEL, KOZIOROWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.