Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.

Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.

Opinie o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.

Radca prawny

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Wielkie ogłoszenie w pracuj.pl. Ach i och, międzynarodowa kancelaria i cały ten bullshit. Jedyna rzecz, jaką ta kobieta (Beata) chciała ode mnie usłyszeć, to jakich mam klientów. Chciała ich po prostu podebrać. Jak wychodziłem, to już słyszałem, jak kazała sekretarce znaleźć kontakty tych firm, które jej wymieniłem. Generalnie katastrofalna osoba. Nie mogła zrozumieć, że wejdzie do lex mundi, bo ich partnerem w Polsce jest inna kancelaria. Poniższa ocena niedostateczny nie oddaje mojego złego wrażenia: ona zasługuje na ocenę "dramat".

Zostaw opinię o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.