Opinie o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. w Warszawa

Grażyna Nowy wpis

No jak ja czytam o placzu w łazience to sie serio odechciewa pracować w takim miejscu. jeśli serio było tak źle to już sie ogarnieli skoro nikt na warunki nie narzeka? można normalnie pracować?

Agnieszka

Ta kancelaria, jak i inne spółki z grupy są międzynarodowe tylko z nazwy. Tak na prawdę i sposób prowadzenia biznesu, wynagrodzenie i wszystkie inne aspekty pracy wybitnie polskie. Zupełny brak możliwości rozwoju, bardzo mało ciekawe projekty- w tej firmie jakiś sentyment za tym co było 15/20 lat temu. Obiektywnie, jest to mała firma. Ma tylko oddział we Wrocławiu. Bardzo niskie, nierynkowe wynagrodzenie.

Kamila
@Agnieszka

TGC obsługuje głównie zagranicznych klientów i jest częścią międzynarodowej sieci, więc nie jest to międzynarodowa kancelaria tylko z nazwy. Główne biuro jest w Warszawie.

Bartosz Nowy wpis
@Kamila

@Kamila jak nazywa się ta międzynarodowa sieć? Ze strony internetowej kancelarii wynika, że kancelaria ma oddziały w Krakowie, Łodzi, Brnie, Bratysławie czy Pradze (oprócz Wrocławia i Warszawy), ale nie ma tam żadnego prawnika, telefon w tych miejscach nie odpowiada. Kancelaria wprowadza w błąd co do swojej wielkości jak i międzynarodowych zasięgów.

Były pracownik Nowy wpis

Mi się tam nie podobało gdyż w niektórych działach podnoszono na pracowników głos. To była jedyna praca w której płakałam w łazience.

Artur

Dobra atmosfera w pracy, karta multisport, kursy językowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe i wiele innych. To, na podstawie strony firmowej zapewnia pracodawca. Pytanie, jak to wygląda w rzeczywistości? Jak wyglądają godziny pracy? Czy trzeba często wyrabiać nadgodziny?

@Artur

Za benefity (ubezpieczenie, kartę multisport) zapłacisz z własnej kieszeni. Pracodawca się nie dokłada, acz zapewnia możliwość posiadania benefitów - finansujesz je Ty. Godziny pracy - pracujesz aż zrobisz robotę. Nikogo nie obchodzi że się nie wyrabiasz. Nadgodziny w ramach pracy na etat nie są rozliczane. Zarobki wybitnie niskie- oszczędzają na czym się da. Warto rozejrzeć się za czymś innym - w końcu mamy rynek pracownika.

Artur
@Piotr

Powiesz, jakie to są te wybitnie niskie zarobki?

@Artur

Ja Ci powiem, wybitnie niskie zarobki to niecałe 5 000 zł na B2B. Gdzie zus zabierze 1400 zł, a kolejne kwoty to podatek. Zostaje więc ile? ok 3 000 zł. 3 000 zł na rękę za 8h pracy codziennie, dużą wiedzę merytoryczną i świetną znajomość 2 języków. 3000 zł za to że w przyszłości nasza emerytura będzie głodowa, a jeśli coś się wydarzy i np. pójdziemy na l4 przez złamaną rękę na miesiąc to dostaniemy z ZUSu 1200 zł zasiłku za cały miesiąc. To nie są dobre zarobki. To jest minimum żeby mieć gdzie mieszkać i co jeść i odłożyć 200-250 zł za czarną godzinę.

Dominika

Czemu w takim razie dalej pracujecie w firmie skoro według Was warunki jak i zarobki są nieodpowiednie? Skoro piszesz, że posiadasz znajomość 2 języków i dużą wiedzę to chyba nie powinno być problemu ze znalezieniem innej? A może w takim razie firma oferuje coś czego w innych brak? Jak to jest?

Były pracownik Nowy wpis
@Dominika

@Dominika Więc już mnie tam nie ma :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. na stanowisko Prawnik ds. Prawa Korporacyjnego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Presales Specialist
logo firmy Kasjer-sprzedawca
D. Wiśniewski i Wspólnicy sp.j.
logo firmy Specjalista/tka ds. telesprzedaży
Epil Care Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator grupy inwentaryzacyjnej
Ostrów Mazowiecka
inwentury.pl

Czy rotacja się zwiększyła przez sytuacje w Polsce, wirusa?

Radca prawny

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Wielkie ogłoszenie w pracuj.pl. Ach i och, międzynarodowa kancelaria i cały ten bullshit. Jedyna rzecz, jaką ta kobieta (Beata) chciała ode mnie usłyszeć, to jakich mam klientów. Chciała ich po prostu podebrać. Jak wychodziłem, to już słyszałem, jak kazała sekretarce znaleźć kontakty tych firm, które jej wymieniłem. Generalnie katastrofalna osoba. Nie mogła zrozumieć, że wejdzie do lex mundi, bo ich partnerem w Polsce jest inna kancelaria. Poniższa ocena niedostateczny nie oddaje mojego złego wrażenia: ona zasługuje na ocenę "dramat".

Zostaw merytoryczną opinię o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.
  • Hrubieszowska 2
    01-209 Warszawa

Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.