Opinie o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.


Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. w Warszawa

anonim Nowy wpis
Inne

Pokazała mi się oferta ze strony dla młodszego specjalisty ds. kontentu i social mediów. Tutaj po komentarzach widzę ze opinii nie ma od w zasadzie lat. możecie więc wstępnie opowiedzieć o kancelarii i organizacji pracy w niej? Liczę na dobra atmosferę

Agnieszka

Ta kancelaria, jak i inne spółki z grupy są międzynarodowe tylko z nazwy. Tak na prawdę i sposób prowadzenia biznesu, wynagrodzenie i wszystkie inne aspekty pracy wybitnie polskie. Zupełny brak możliwości rozwoju, bardzo mało ciekawe projekty- w tej firmie jakiś sentyment za tym co było 15/20 lat temu. Obiektywnie, jest to mała firma. Ma tylko oddział we Wrocławiu. Bardzo niskie, nierynkowe wynagrodzenie.

Kamila
@Agnieszka

TGC obsługuje głównie zagranicznych klientów i jest częścią międzynarodowej sieci, więc nie jest to międzynarodowa kancelaria tylko z nazwy. Główne biuro jest w Warszawie.

Bartosz Nowy wpis
Były pracownik
 Pytanie
@Kamila

@Kamila jak nazywa się ta międzynarodowa sieć? Ze strony internetowej kancelarii wynika, że kancelaria ma oddziały w Krakowie, Łodzi, Brnie, Bratysławie czy Pradze (oprócz Wrocławia i Warszawy), ale nie ma tam żadnego prawnika, telefon w tych miejscach nie odpowiada. Kancelaria wprowadza w błąd co do swojej wielkości jak i międzynarodowych zasięgów.

Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik

Mi się tam nie podobało gdyż w niektórych działach podnoszono na pracowników głos. To była jedyna praca w której płakałam w łazience.

Artur
Inne

Dobra atmosfera w pracy, karta multisport, kursy językowe, prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie grupowe i wiele innych. To, na podstawie strony firmowej zapewnia pracodawca. Pytanie, jak to wygląda w rzeczywistości? Jak wyglądają godziny pracy? Czy trzeba często wyrabiać nadgodziny?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Piotr
@Artur

Za benefity (ubezpieczenie, kartę multisport) zapłacisz z własnej kieszeni. Pracodawca się nie dokłada, acz zapewnia możliwość posiadania benefitów - finansujesz je Ty. Godziny pracy - pracujesz aż zrobisz robotę. Nikogo nie obchodzi że się nie wyrabiasz. Nadgodziny w ramach pracy na etat nie są rozliczane. Zarobki wybitnie niskie- oszczędzają na czym się da. Warto rozejrzeć się za czymś innym - w końcu mamy rynek pracownika.

Artur
Inne
@Piotr

Powiesz, jakie to są te wybitnie niskie zarobki?

Były pracownik
Pracownik
 Pytanie
@Artur

Ja Ci powiem, wybitnie niskie zarobki to niecałe 5 000 zł na B2B. Gdzie zus zabierze 1400 zł, a kolejne kwoty to podatek. Zostaje więc ile? ok 3 000 zł. 3 000 zł na rękę za 8h pracy codziennie, dużą wiedzę merytoryczną i świetną znajomość 2 języków. 3000 zł za to że w przyszłości nasza emerytura będzie głodowa, a jeśli coś się wydarzy i np. pójdziemy na l4 przez złamaną rękę na miesiąc to dostaniemy z ZUSu 1200 zł zasiłku za cały miesiąc. To nie są dobre zarobki. To jest minimum żeby mieć gdzie mieszkać i co jeść i odłożyć 200-250 zł za czarną godzinę.

Dominika
Inne
@Były pracownik

Czemu w takim razie dalej pracujecie w firmie skoro według Was warunki jak i zarobki są nieodpowiednie? Skoro piszesz, że posiadasz znajomość 2 języków i dużą wiedzę to chyba nie powinno być problemu ze znalezieniem innej? A może w takim razie firma oferuje coś czego w innych brak? Jak to jest?

4
Były pracownik Nowy wpis
Były pracownik
@Dominika

@Dominika Więc już mnie tam nie ma :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. na stanowisko Prawnik ds. Prawa Korporacyjnego? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant Rowerowy
Warszawa
Kross S.A.
(840 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Marcin Sojka - Priority Sale
(1 opinia)
Wyślij CV
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
(41 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
(49 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kasia
Inne

Czy rotacja się zwiększyła przez sytuacje w Polsce, wirusa?

Radca prawny

Byłem tam na rozmowie kwalifikacyjnej. Wielkie ogłoszenie w pracuj.pl. Ach i och, międzynarodowa kancelaria i cały ten bullshit. Jedyna rzecz, jaką ta kobieta (Beata) chciała ode mnie usłyszeć, to jakich mam klientów. Chciała ich po prostu podebrać. Jak wychodziłem, to już słyszałem, jak kazała sekretarce znaleźć kontakty tych firm, które jej wymieniłem. Generalnie katastrofalna osoba. Nie mogła zrozumieć, że wejdzie do lex mundi, bo ich partnerem w Polsce jest inna kancelaria. Poniższa ocena niedostateczny nie oddaje mojego złego wrażenia: ona zasługuje na ocenę "dramat".

Zostaw merytoryczną opinię o Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.
1/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Hrubieszowska 2
  01-209 Warszawa
 • NIP: 5252271480 KRS: 0000167447
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
Tgc Ordowska Kancelaria Prawnicza sp.k.
Przejdź do nowych opinii