Opinie o Michał Buchman Kancelaria Notarialna w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Michał Buchman Kancelaria Notarialna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Michał Buchman Kancelaria Notarialna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Buchman Kancelaria Notarialna w Nowy Sącz

Jarek Migacz Nowy wpis
Inne

Nie polecam tej kancelarii a konkretniej osoby pana Michała Buchmana. Nie kulturalny wręcz wywierajacy presję na klijencie. Nie prawdomówny. Niewzbudzajacy zaufania jako osoba publiczna!!! Moje zdanie omijać te kancelarie z daleka!!!!

Pytanie Nowy wpis

Czy firma Michał Buchman Kancelaria Notarialna udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

nie polecam Nowy wpis
Inne

byłem tu na akcie notarialnym przy kupnie mieszkania - człowieku, kontakt jest z tobą, wszystko jak na tacy dostajesz a i tak są błędy w akcie. notariusz któremu trzeba mówić co ma być w akcie, pomyłka w imieniu, żły numer księgi wieczystej, zły metraż szacowana wartość mieszkania zawyżona niż a którą podałem (notariusz bierze pieniądze proporcjonalnie do wartości mieszkania) - mieszkań może i nie kupię zbyt wiele w swoim życiu, ale nikomu go nie polecę i żadne sprawy wymagające notariusza nie będą załatwiane przeze mnie u tego człowieka

Anna

Nie polecam pracy za darmo...

Michał Nowy wpis
@Anna

Nigdy nie pracowała u mnie żadna Anna...

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Michał Buchman Kancelaria Notarialna rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant Rowerowy
Kross S.A.
(838 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Młodsza Specjalistka Obsługi Klienta (Język Niemiecki)
Kraków
Łódź
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Buchman Kancelaria Notarialna - Nowy Sącz

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie