Feu Vert Polska Sp z o. o.

Opinie o Feu Vert Polska Sp z o. o.

Peter 2015-03-13 09:11:23
Ja pracuję tam od niedawna, dostałem 2000 na rękę i jakieś premie, zobaczymy co będzie dalej. Na razie jest ok.Te 1700 to może bez doświadczenia żadnego? Jak ktoś chce pracować w mechanice a wcześniej sprzedawał pomidory to trudno się spodziewać ze mu sypną kasą.
Peter 2015-03-30 09:14:04
Qubus, ja dostałem 2000 na rękę. Z tym 1700 odniosłem się do poprzednich wypowiedzi że dają nie więcej jak 1700 czy 1800.
Feu Vert Polska Sp z o. o. 2015-05-11 12:44:29 [pracodawca]
Szanowny Panie, nasi pracownicy mają zapewnioną umowę o pracę oraz pełne ubezpieczenie ZUS, dodatkowo są objęci ubezpieczeniem NNW, działającym zarówno w pracy, jak i poza nią. Oferujemy także naszym pracownikom prywatną opiekę medyczną, bony na święta oraz możliwość skorzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych. Pozdrawiamy Serdecznie. Zespół Feu Vert Polska
anonim 2015-10-11 12:17:20
Jak ktoś szuka pracy stałej dobrze płatnej to niech omija Feu Vert (piszę teraz o sklepie nie o warsztacie - mechanicy fajnie zarabiają). Zarobki są śmieszne w porównaniu do liczby obowiązków i do stopnia odpowiedzialności. Obowiązki sprzedawcy to m. in. sprzedaż na sklepie, wykładanie towaru i dbanie o porządek, przyjmowanie dostaw, obsługa kasy w razie potrzeby, obsługa klientów warsztatu (przyjmowanie/prowadzenie/zamykanie zleceń, dobór i zamawianie części, wyceny itp.). Można awansować jak się jest dobrym na asystenta kierownika lub kierownika sklepu. Ma się wtedy 2 razy więcej na głowie a zarabia się 100-300 zł więcej... Atmosfera.... zawsze jest źle, zawsze jest to twoja wina, zawsze coś nie idzie bo sprzedawcą się nie chce, innych wytłumaczeń centrala nie przyjmuje. Feu Vert nadaje się tylko na to aby popracować 2-3 lata i zdobyć doświadczenie, wtedy łatwiej o znacznie lepszą pracę.
anionim 2015-10-23 20:13:13
POTWIERDZAM
Dawca 2015-11-20 06:42:47
Jasne, żadko która firma proponuje umowę i pakiet socjalny, a wysokość zarobków jest oczywiście nieważna.
Stefan pewnie Burczymucha 2015-11-21 00:19:30
Geometria-ster w lewo od conajmniej 2012 roku-ile reklamacji przez ten czas panie super dryrektor Pawiak czy tam Pawlak?Jak cos zginie to wszyscy pracownicy placa(warsztat I sklep oddzielnie) Widzi mi sie pana kierownika na porzadku dziennym. Powiedza klientowi wszystko aby tylko zlecenie wystawic I wskazniczki obliczac.Gospos jak balagan robisz to po sobie posprzataj buraku z parzeczewa.
Feler 2015-11-21 00:22:54
Panie a co z przerwa na sniadanie w sezonie wymiany opon? Zmiana 12 godzin I 14 samochodow umowionych w grafiku.Chcesz o tym porozmawiac? Zainteresowanych o dalsze informacje prosze o kontakt hosu@poczta.onet.pl
Evelkah 2015-11-28 09:01:40
Czyżby wszystko tak pięknie? A co z bezpodstawnymi zwolnieniami bo nowy dyrektor obstawia sklep swoimi ludźmi? Co że zwolnieniem pracownika który daje z siebie wszystko, klienci do niego wracają bo zdobył u wielu zaufanie dzięki ogromnej wiedzy i profesjonalnej obsłudze? Nie gwarantujecie stałego zatrudnienia jak widnieje w waszych ogłoszeniach, nie interesuje Was co dzieje się na danych sklepach i jakie jest kolesiostwo. Dyrektor zwalnia przed świętami, wszyscy bronią pracownika, nawet klienci się wystawiają a on szyderczo odpowiada że przecież może. Zmusza do podpisania umowy za porozumieniem stron. Reszty dowiedzą się Państwo z sądu pracy do którego sprawa będzie zgłoszona. Dla Państwa liczy się tylko obrót, liczby, wciskanie klientom usług a nie budowa zaufania do marki. Nie polecam, może komentarzami w stronę klientów budujące sobie dobry PR ale to jak traktujecie pracowników wola o pomstę do nieba. Liczę na odpowiedź.
Lukasz 2015-11-30 22:58:04
DYREKTOR Pawlak w sadzie? A I ja doloze pare slow.Prosze o kontakt na hosu@poczta.onet.pl
Ellela 2015-12-02 16:36:01
pracowałam w FV rok jako kasjerka, w Warszawie. Fakt, jest prywatna opieka medyczna, to duży plus, zniżki na asortyment i naprawę auta, ale moja pensja wynosiła około 1100/1200zł netto. Przy 100% obecności, bo jak sie chorowało, to było mniej. Atmosfera taka sobie, ale to pewnie kwestia konkretnego salonu, kierownictwa, itd. Miałam przerwę obiadową 15 minut, a i tak co minute niemalże musiałam odrywać się od jedzenia bo kierownik co chwilę wołał, że klient stoi i czeka przy kasie....
Maciaszczyk 2015-12-02 20:01:23
Pracowalem dwa lata w feuvert Warszawa ostrobramska.Od pierwszego momentu zauwazylem ze dyrektor oddzialu jak I kierownicy sklepu I serwisu nastawieni sa na osiaganie jak najwyzszych wskaznikow.Prawa pracownika nie sa respektowane poniewaz dyrektor Pawlak wymusza super podejscie do klienta.Znaczy to ze masz zrobic wszystko I w kazdym momencia aby splenic oczekiwania dyrektora co do obslugi.Niby przyjazna atmosfera u pana dyrektora wyszkowskiego ale to tylko pozory.Przerwe sniadaniowa przerywaja prawie kazdego dnia a mechanic ze strachu przed dyrektorem jedza w szatni( w miedzyczasie) Oczywiscie jak nie ma klientow to jest to rzadkosc ale w okresie zmiany opon(a trwa on okolo 2 miesiecy) grafik jest napiety jak plandeka w zuku I niestety ale twoje 15 minut zostalo zarezerwowane poniewaz jest conajmniej 3 gosci wpunkcie obslugi klienta I oni maja przykazane zeby brac wszystko co tylko wejdzie do sklepu. I tak oto panowie zapominaja o przerwie dla mechanika bo obiecane maja premie od wskazniczkow.Wiec system jest jak za okupacji bolszewickiej.Pracownik a nad nim kolejy I kolejny I kazdy ma preemie od przerobu swojego podwladnego tak wiec nikogo nie interesuje twoja kawa czy herbata masz robic bo wskazniczki.A gdzie jest czas na jakosc?
Holowczyc 2015-12-03 19:54:22
Jakie premie w POK chyba Cie poniosła fantazja to że chłopaki biorą wszystko to jest fakt bo tak jest z góry ustalone ale nic z tego nie mają.. a mechanik ma swój przerób a w POK nikt nie pracuje sam na siebie tylko "fundacja FV"
maciaszczyk 2015-12-10 00:13:25
jak klient chce wymienic zarowke albo opony to sklep mu to sprzedaje oraz usluge wymiany tak wiec maja powody by brac co popadnie anwet jak wszyscy mechanic sa zajeci...
Baltazar 2015-12-30 13:26:20
Za 1400 złotych jesteś sprzedawcą,doradcą klienta na sklepie, magazynierem, kasjerem, doradcą na serwisie, sprzątaczką. Do wypłaty doliczana jest premia zależna od obrotu, której wysokość to przeważnie 5 - 50 złotych. Dodatkowo z okazji świąt Bożego Narodzenia otrzymasz bony w kwocie 150 złotych. Masz również możliwość skorzystania z pakietu sportowego za 160 złotych miesięcznie.
Miro 2016-01-07 19:44:10
to akurat jest nieprawda że chłopaki na POK nie mają premii, żadna fantazja tylko fakt - premie są tylko różnie bywa z ich wysokością. Jak jest budżet zrobiony to są całkiem przyzwoite a jak nie ma wyniku to i kasy nie ma.
Pitbull 2016-02-13 17:19:11
Witam, pojawła się oferta na stanowisko asystenta kierownika w placówce w Katowicach. Warto aplikować ? Może ktoś mi przybliżyć warunki pracy ?
Pitbull 2016-02-13 21:11:16
Netto? I jak atmosfera w firmie ? I jaki system zmianowy bo otwarte od 8 do 20.
jij 2016-03-17 14:06:32
W mieście Kraka szukają dyrektora oddziału?
Rpman 2016-04-01 11:19:27
Ta...skąd bierzecie te zarobki? Byłem na rozmowie w filii Katowice jakiś czas temu i zaproponowano 1300zł za sprzedawcę do ręki a rozmowa była przeprowadzona tak od niechcenia.
odp 2016-04-05 20:50:56
o co pytali?
nissanka 2016-05-05 12:11:52
Polecam filie w Katowicach - wczoraj byłam naprawić samochód i pomimo opinii niektórych klientów, mocno się zaskoczyłam. Dobra diagnoza usterki i sprawna naprawa. Pan Mechanik taki wysoki - wszystko jasno i spokojnie mi wytłumaczył, co nie jest łatwe kobiecie - ale Pan ma dużą cierpliwość :-) Widać że mechanik zna się na swojej pracy i ma wiedzę, szkoda tylko że Pan Dyrektor jej nie ma - mało kompetentna osoba. Pomimo osób decyzyjnych - polecam naprawę samochodu u wysokiego Pana Mechanika z brunatnymi włosami. Pierwszy mechanik który zna się na swojej pracy.
nissanka 2016-05-09 09:01:52
@ilko rozmawiałam z nim przez 10 minut i to mi wystarcza, więcej nie mam ochoty z nim rozmawiać
bmkkk 2016-05-30 15:28:15
ja też polecam filie w katosach, bardzo profesjonalna naprawa. Widać że dobrzy fachowcy tam pracują
pracuś 2016-06-09 12:45:59
Bardzo dobry, wiarygodny pracodawca. Wynagrodzenie zawsze na czas, polecam!
olla2 2016-06-09 16:32:58
Pracuję w Feu Vert około roku czasu. Jest sporo pracy - to prawda, ale atmosfera panująca wsród Koleżanek i Kolegów jest super!
zawiedziony 2016-06-10 07:21:03
Widzę, że wiarygodność tego forum jest znikoma.. Można śmiało kogoś oczernić bądź przedstawić w różowych kolorach :) Takie nasze polskie "bagienko". A gdzie rzetelna informacja o pracodawcy..
adam 2016-06-10 08:48:24
niestety szybko znajdują ludzi do pracy i trudno jest się załapać. Ale warto próbować
max 2016-06-10 11:34:11
tia, hejt jest wszędzie jak radio maryja he,he,he
madzia 2016-06-10 12:39:55
"zawiedziony" ma rację - ŻENADA,Ż-E-N-A-D-A!
Farmer 2016-06-10 20:50:32
Straszny żal, jest już tak źle że pracownicy centrali reklamują firmę na forum gdzie potencjalni pracownicy chcą zapoznać się z obiektywną opinią. To świadczy tylko o firmie.
kartofel 2016-06-11 05:35:27
Jest super więc o co ci chodzi
chętny 2016-06-13 12:55:48
Ile zarobi sprzedawca? Dzięki za odpowiedź.
eryk 2016-06-15 11:02:46
do chętny, płacą w zależności od doświadczenia i zaangażowania 1600 - 1700 netto można ugrać
zenet 2016-06-15 13:01:00
tyle dają
zadowolony 2016-06-16 09:29:39
Można zdobyć SUPER doświadczenie.
luck 2016-06-16 15:31:05
POTWIERDZAM
Andrzej 2016-06-17 05:24:37
A co sądzicie na temat negatywnych opinii o feu vert?
nemo 2016-06-17 09:27:42
Hejt i tyle "Andrzeju"! :)
BRUM 2016-06-19 13:39:33
Generalnie to taki mcdonald pracujesz zdobywasz doświadczenie zwalniasz się.
Sayan 2016-06-19 21:52:37
Trudno się nie zgodzić z kolegą Dar, że minimalna rotacja jest ważna, każdy chce się przecież czuć szanowany i bezpieczny w miejscu pracy i nie chce się stresować że z dnia na dzień go zwolnią. Jednak o czymś takim można tylko pomarzyć w tej firmie, na stronach z ogłoszeniami o pracy co chwilę kogoś szukają. Ogloszenia są zamieszczane na darmowych portalach co dodatkowo pokazuje że oszczędności na pracowniku zaczynają się już na etapie rekrutacji.
rudy 2016-06-20 11:39:07
teraz wszystkie firmy szukają mechaników.. żadna nowość.
Chudzielec 2016-06-21 09:58:30
"biu" - idź i zapytaj :)
łysy 2016-06-27 13:01:02
Jest OK :)
mody 2016-06-28 07:51:42
Pracowałem w Feu Vert parę lat i nie wygląda to tak jak niektórzy przedstawiają. Ci którzy nie wierzą w negatywne opisy będą mieli okazje się przekonać. Technik sprzedawca nie wyciągnie więcej jak 1800 netto na rękę (oczywiście plus premia od obrotu). Asystent kierownika to ma w granicach 3000 ale brutto. W warszawie może być lepiej, to jedyne miasto gdzie stawki są inne. Rotacja jest, bym powiedział średnia. Tylko w Łodzi się ludzie nie zwalniają, bo tam się potrafili wyluzować. Po okresie próbnym zaczyna się parcie na wynik. Zadania dla pracowników planowane są na pełne 12 godzin. Nie toleruje się stania więc przekłada się półki z towarem po to by potem znowu z nimi wrócić w to samo miejsce. Panuje zasada "zróbmy byle zrobić". Ktoś napisał że nie musisz się bać o przyszłość. Umowę na czas nieokreślony dostaniesz po paru latach. Na początek okres próbny 3-mce, a potem umowa na czas określony na 2 lata. Zwalnia się ludzi w godzinach 15-18. Niczego nieświadomi pracują, aż nie wezwie ich dyrektor budki i kierownik. Po wszystkim w asyście kierownika jest opróżniana szafka i na razie. Jak umowa dalej trwa to zwalniają Cię z obowiązku wykonywania pracy. Wylecieć można oczywiście za wszystko, ale największym przewinieniem jest własne zdanie. To szczególnie nie podoba się kadrze kierowniczej wyższego szczebla.
Średni czas pracy technika sprzedawcy to 2 lata.
Atmosferę tworzą twoi najbliżsi współpracownicy, bo przełożeni zapomnieli o empatii. Rzadko sie tam chwali ludzi, a szkoda. Czasem bardziej motywuje niz premia.
To może trochę plusów
Są szkolenia to fakt ale organizowane przez dostawców. Wewnętrzne szkolenia też są. Można zdobyć niemałe doświadczenie i wykorzystać je później. Pakiet socjalny - i dobry i zły. To przedpłacona karta na święta Bożego Narodzenia. I tylko na święta.
Pracuje się po 12 godzin 6 dni w tygodniu. Niedziela tylko 8. Jednym to pasuje innym mniej. Co do grafiku można się dogadać.
Nie chce oczerniać tej firmy tylko rzetelnie o niej opowiedzieć
Jeśli ktoś ma jakieś pytania niech je napisze w odpowiedzi, postaram się na nie odpisać.
rudzielec-pudzielec 2016-06-28 09:03:37
@dawid zakłąd?? a co to takiego???
zarobiony 2016-07-21 14:57:45
Dobra sprawa... he, he :)
zarobiony 2016-07-21 14:58:23
Dobra sprawa... he, he :)
Sonic 2016-10-09 22:31:34
mody jak wygląda grafik ? bo z pracą 7 dni w tygodniu gdzie od pon-sob 12 h a w niedziele 8 nie potrafię sobie tego wyobrazić. Niedziela mi jakoś burzy wszystko.
ilko 2016-10-10 16:16:25
Pomyśl @sonic skoro w każdym ogłoszeniu u nich o pracę gwarantują umowę o pracę to kto by pozwolił na taki system pracy?
Zostaw swoją opinię o Feu Vert Polska Sp z o. o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feu Vert Polska Sp z o. o.