Opinie o Warner Music Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Warner Music Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Warner Music Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warner Music Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Mengel

Firma nieslowna. Dzwonili do mnie raz z zapewnieniem, ze zadzwonia umowic sie na rozmowe, a tutaj byl unik. Bo zapewne cos im sie nie spodobalo. Wnioskuje, ze albo forma zatrudnienia, bo lubia na b2b "zatrudniac", ja wskazalam uop, albo widelki. To swiadczy o tym kto zapierdziela na dole i jak ich traktuja.

Fritz
@Mengel

Podpinam się pod opinię. Odbyłem rozmowę, obiecana była mi odpowiedź w ciągu tygodnia. Nikt, mimo zapytań nie odezwał się - mija miesiąc.

Niki

Polecam i żałuje, ze mnie już tam nie ma. Najlepsza atmosfera i ekipa!

Siemka, nie wiecie może czy tu HRwców nie przyjmują? Na stronie w karierze nie widzę sprecyzowanych ofert pracy, a wiem, że kiedyś przez zewnętrzny portal szukali koordynatora ds. zasobów ludzkich. Zastanawiam się czy nie byłoby to jeszcze aktualne, bo mam doświadczenie

Niki Nowy wpis

Polecam i żałuje, ze mnie już tam nie ma. Najlepsza atmosfera i ekipa!

Xxx Nowy wpis

Ciekawi mnie czy ktoś z HR widział może te opinie dotyczące braku odpowiedzi i może kontaktował się z kandydatami? I przede wszystkim czy jest tu ktoś kto mimo wszystko przebrnął przez ten proces? Jak się teraz pracuje? ciekawi mnie sytuacja od środka

@Mengel

No tak, jeśli faktycznie w ten sposób wyszło to powód jakiś musi być. A powiesz jakie widełki podałaś a jaka była ich propozycja? Bo tak jak piszesz być może to jest powód?

@Agata

Widelek nie bede zdradzac. Firma nie skomentowala ich. Uslyszalam, ze beda sie kontaktowac. Tyle. Widelki sa normalne, bez przegiec.

@Mengel

No to skoro tak to pewnie uop im nie podeszło. Skoro większość mają na b2b to taka polityka, pewnie trudno ją od tak dla kogoś całkiem nowego zmienić? :/

Widocznie.

@Mengel

U Ciebie faktycznie dalej cisza? Pytam, bo widzę, że wciąż zapraszają do słania cv w zakładce z karierą... Wiadomo ile osób mają teraz tu tak w sumie w zespole i kiedy ktoś w ostatnim czasie dołączył? Liczę na opinię

Nadal cisza.

Fritz Nowy wpis
@Mengel

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Warner Music Poland Sp. z o.o. na stanowisko Product Manager - Local Repertoire bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Co sądzisz o atmosferze w firmie Warner Music Poland Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Kamila

No takie pół na pół te opinie, niektóre osoby piszą że jest świetnie, inni że po prostu trzeba uważać na spóźniający się przelewy, w dodatku źle traktują pracowników. Może to jakoś zależy od działu, czy wszędzie jest tak samo?

Klaudia

Czy angielski na b2 wystarczy żeby dostać się do firmy ?

brak zapłaty na czas

jeśli jesteś freelancerem i bierzesz zlecenie od WMG, to koniecznie zabezpiecz się przed (jakże często występującymi) opóźnionymi przelewami z ich strony czasami trwa to miesiącami niestety, a jak na taką markę, to w ogóle nie powinno mieć miejsca

Maaam

W Gorbud jest świetna Atmosfera, jedna z lepszych w branży swoją drogą, nie ma chyba nic równie wyjątkowego jeśli , ja tam polecam, chociaż nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach, ale to więcej niż nic, więc generalnie jest nawet nawet super

Sad true

Kochana jaki rozwój? Też tam kilka lat pracowałam i to był raczej regres niż progres :/

sama prawda

Potwierdzam, obecne warunki i traktowanie pracowników to jakiś dramat. Wymagania kosmiczne,a wypłata marna :/

szkoda życia

ciekawe wyzwanie...praca generalnie super, ale dla pracoholików, którym nie przeszkadza złe traktowanie, słaba atmosfera pracy i brak dobrych przykładów z góry...delikatnie mówiąc ;)

admin

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Warner Music Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Warner Music Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Warner Music Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warner Music Poland Sp. z o.o.?

Warner Music Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Osmańska 11
    02-823 Warszawa

Warner Music Poland Sp. z o.o.