WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.

Opinie o WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.

Maaam

W Gorbud jest świetna Atmosfera, jedna z lepszych w branży swoją drogą, nie ma chyba nic równie wyjątkowego jeśli , ja tam polecam, chociaż nie mam zbyt dużego doświadczenia w tych sprawach, ale to więcej niż nic, więc generalnie jest nawet nawet super

Sad true

Kochana jaki rozwój? Też tam kilka lat pracowałam i to był raczej regres niż progres :/

sama prawda

Potwierdzam, obecne warunki i traktowanie pracowników to jakiś dramat. Wymagania kosmiczne,a wypłata marna :/

szkoda życia

ciekawe wyzwanie...praca generalnie super, ale dla pracoholików, którym nie przeszkadza złe traktowanie, słaba atmosfera pracy i brak dobrych przykładów z góry...delikatnie mówiąc ;)

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw opinię o WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WARNER MUSIC POLAND SP. Z O.O.