Opinie o Frito Lay Poland sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Frito Lay Poland sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Frito Lay Poland sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frito Lay Poland sp. z o.o. w Warszawa

Taki tam

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę jak wygląda praca w Rzeszowie na stanowisku PH ds. Horeca i jak przebiega proces rekrutacji ?

Johny
@Taki tam

Praca jak praca jak się angażujesz i przykładasz to zbierasz owoce.Jesli jest inaczej to szkoda twojego czasu.Jezdzisz po klientach gastronomicznych ,zbierasz zamówienia,skanujesz lodówki,szukasz nowych klientów i podpisujesz umowy itd. Rekrutacja to pierw rozmowa ,potem dzień próbny a na końcu decyzja.

mixx

Pracował ktoś i może w Grodzisku Mazowieckim na stanowisku pracownik linii lub na magazynie i może się podzielić opinią o zarobkach i atmosferze w pracy.

Emilia
@mixx

@mixx Złożyłes już CV do Frito Lay? Rozmowa rekrutacyjna składa się z jednego etapu? Dzięki za informację.

Sam
@Emilia

Tak,rozmowa składa się z jednego etapu tzn jak już jesteś umówiona do firmy to ktoś Cię oprowadza i to w sumie tyle. Żadnej rozmowy :) potem kontaktuje się firma czy jestes zainteresowana , jeśli tak to kierują na badania pracownicze.

Wypłacają dodatkowe nagrody w Frito Lay Poland sp. z o.o.?

PH

Kwartalnie wyłącznie za gwiazdę PepsiCo 250zł... Oczywiście trzeba mieć dobre układy z przełożonym aby dostać nominację, mimo ponadnormatywnych wyników.

Cichy

Ogólnie czytając wszystkie opinie zgadzam się z nimi. Praca nie wyglądała by tak źle są miejsca w Polsce że Ludzie są z niej zadowoleni , tutaj opinie firmie wystawia kilka osób na kierowniczych stanowiskach którzy myślą że porobią tu niesamowite kariery a pewnego dnia nie zmieszczą się w tabelce exela i ich spektakularne kariery którym poświęcili pół swojego życia zapominając o dzieciakach i rodzinie runą jak domek z kart i ich życie stacji sens ???? mam tu na myśli osobników z Lublina pana Pęk..łe jego giermka Wój..na i ich mentora Zagórs...go najgorsze jest to że oni sami wychowują sobie takich samych ludzi na swoich następców przykre ???? ale jak to mówią karma wróci ????

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Frito Lay Poland sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Xxx

Witam 6 lat w firmie. 1.5 lat PH detal miałem wyniki kasa taka sobie. 2.5 lat PH HoReCa piękne czasy polecam!!! 2 lata Kam HoReCa.... dałem radę Właśnie się zwolnilem i czuje spokój tj. KORPO A trzeba mocno pedałować mocno żeby stać w miejscu. Social mega... Auto mega do dyspozycji Polecam sprawdzić!!! Fajne szkolenia dobra szkoła handlu. Ogólnie polecam

Xcx
@Xxx

Jakimi samochodami jezdzili PH Vanseller?

Emilia
@Xcx

Forum służy przede wszystkim do wymiany opinii na temat warunków pracy w Frito Lay .Twój wpis niestety nic mi nie mówi o tej firmie.Napisz o warunkach pracy tam.

Jakim samochodem jeździ PH Vanseller?

Grzegorz

Witam.Pracuję w Pepsico ponad 14 lat w dywizij Mazowieckiej i niewyobrażam sobie lepszej pracy.Fakt jest ciężko ale lekko ma tylko pani lekkich obyczajów bo musi sie wypiąc ale jak chcesz zarobić to musisz pracowac żetelnie.Konczenie pracy po 18 jak pisza inni bzdura.Fakt jak chcesz pogadac i wypic 6 kaw w co drugim sklepie to ok.Zaczynam o 4 po 14 w domu wiec prosze niepiszcie głupot bo smiac mu sie chce z waszych opini.A jak was tyrał kierownik to pewnie miał racje bo jak walisz w h.....to sory ale sam bym cie pocisnoł.A co do grzybicy zacznijcie sie myc to jej niebedzie.Praca na vanselingu super w punktacji do 10 smiało 9 no zawsze jest cos do poprawy.Pozdrawiam .

Kaptur Grzegorz
@Grzegorz

A skąd wiesz czy kierownik jest spoko a pracownicy walą w h...a skoro siedzisz w mazowieckim? Powinieneś się powstrzymać od takich osądów. A może to prawda? O 4 zaczynasz? To może pracujesz w masarni? Zgodzę się z jednym. Pracuje tu już dłuższy czas i póki co nie narzekam i firmę jak najbardziej polecam !Pod warunkiem ,że się zaangażujesz i trafisz na przełożonego który ma podejście do pracownika i go Szanuje.

Gregory
@Grzegorz

I co o 12.00 piszesz na gework zamiast pracować? Nie Pie....sz gościu, bo to najgorsza z gó......ych robót w jakich pracowałem. Też zresztą w Mazowieckiej u niejakiego Mariusza Ę....ły, który jest chyba najgorszym zj.......em w tej firmie.

J.Muzykant
@Gregory

To co piszesz to szczera prawda, ja z tym gościem również pracowałem. To najgorsza(usunięte przez administratora)w całej organizacji. Najgorsze jest to, że ten człowiek nadal pracuje, a dział HR udaje głupa, że nie wiedzą co ten gość wyprawia. A ludzie uciekają od niego jak najdalej. Tylko w tym roku 4 kierowników odeszło i to takich ze stażem ponad 15 lat. Ale karma wróci.

Mariusz
@J.Muzykant

To ta me....da, nie obrażając owada, jeszcze pracuje w tej firmie? W każdej normalnej już by dawno był na zielonej trawce, jak wielu managerów z Frito którzy szukali szczęścia w innych firmach i się na nich poznali.

Gutek

Ten wątek dotyczy Warszawy więc zbytecznie piszecie o zupełnie innym oddziale firmy, polecam tu pracę!

FYI

Witam, W najbliższym czasie chciałabym aplikować do tej Firmy. Stanowisko KAM lub inne Menedżerskie (sprzedaż,eksport,zakupy) Warszawa. Wiecie coś nt. atmosfery wewnątrz organizacji?Zarobków? Z góry dzięki!

Flisomania

Witam pracowałem jako ph w Rzeszowie, istny dramat, zaczne o kierownika gosć tak powalony że każe pracować najlepiej cały dzień gość nie ma rodziny to siedzi i gnębi telefonami jak plany nie idą to tak mobinguje straszy że szkoda gadać a potem myśli że jest fajny, zarobki najgorsze w porównaniu do innych firm, wspólne prace spotkania co tydzien człowiek wyjezdza o 6 wraca o 20 spotkania miesięczne do 22 i najlepsze to pisanie kartkówki na sam koniec spotkania nie polecam największy wyzyk jednym słowem gów...na robota

Pablo
@Flisomania

Potwierdzam, również pracowałem u tego samego kierownika. Gość sam nic nie robi, tylko podlizuje się swojemu szefowi Mariuszkowi(usunięte przez administratora). Miałem tę przyjemność go poznać niestety(usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Flisomania

Kolego do 20 pracowalem z 11 lat temu jak mialem 40 sklepów i byłem uczacy.Spotkania do 20 co tydzien żałosne.To sie nazywa 1 na 1 i z regóły trwa 30min.A spotkania miesieczne sa długie ale jak byscie sie wyrabiali szybciej a nie jak mimozy to mieli byście dużo szybciej.Monitorowanie wyników jest potrzebne bo wiesz ile czego ci brakuje.Kužwa skąd wy sie wszyscy urwaliscie.Człowieku wskaz mi prace w ktorej zarobisz tyle co ja ze jestem w stanie z wyplaty pojechac na Malage na tydzien z 4 osobowa rodzina.Słucham.Masakra.Opinie żałosne i żadna niegodna uwagi.Jestem pracownikiem i dumny ze moge tu pracowac.Co do dywizyjnych.Sa ok. Jak pojedzie na audyt i beda zwroty (usunięte przez administratora) na sklepach to sory ale normalne ze beda zje.....ale jak cos jest nie tak i do poprawy to ci zwruca uwage i kaza poprawic a opinie ze sa poj.....bzdura.Pozdr

Moja najgorsza praca. Obiecanki ogromnych zarobkow, a w rzeczywistosci klapa, pomimo realizacji planow i KPI. Kierownik z Dolnoslaskiego (z samego poludnia), najgorszy i falszywy czlowiek (w firmie wszyscy wiedza o kogo chodzi, bo neka telefonami, mailami bo wiecznie jest zle, a jak jest dobrze to cisza). Zmarnowalem 3 lata i teraz wiem, ze zyje. Darujcie sobie obiecanki, bo w najlepszym razie zyskacie tylko prace po kilkanascie godzin.

Inny

Pracowałem w Grodzisku kilkanaście lat i dzisiaj szczerze współczuję ludziom którzy się tam zasiedzieli. Stale poganiani, zaszczuwani, wyzyskiwani, traktowani bardziej przedmiotowo niż maszyny tam pracujące,bezimienne ,,osoby" bądź ,,ludki", bez kszty należącego się każdemu jak powietrze takiego zwykłego, ludzkiego szacunku co do drugiego człowieka . Na moje szczęście w porę otworzyłem oczy, wyrwałem się stamtąd i nie pozwoliłem zmarnować sobie reszty życia. Teraz jestem innym człowiekiem, mam inne poczucie własnej wartości bez ciągłego poniżania i codziennego doświadczania gdzie jest Twoje miejsce w szeregu mały człowieku. Szybciej!!!Więcej!!! i jeszcze... żeby tylko nie udało Ci się przypadkiem usiąść choćby na chwilę. Nie ujmując nikomu : Ludzie! Komu Frito nie wyrwało jeszcze resztek ambicji, poczucia człowieczeństwa i własnej wartości, proszę Was, tylko o to żebyście rozejrzeli się w rynku pracy bo w mojej ocenie nie gorszego miejsca pracy.

Najgorsza Prawda,ale Prawda!

Więcej niż połowa zakładu to niestety reprezentanci tzw.Patologii.Gnębią,są wulgarni,kłamstwa opowiadają,nie pozwalają spokojnie pracować.Osoby od których śmierdzi,że aż mdli,kobiety pakujące z Grzybicą(Sanepid!).Kiedyś kierownik obecnie lider,który trzyma z tą (usunięte przez administratora)i atakuje tych,którzy mają odwagę mówić prawdę.Lider "magazynowy",który uskutecznia (usunięte przez administratora)!(usunięte przez administratora)

Dorcia
@Najgorsza Prawda,ale Prawda!

W Internecie nie jesteś Anonimowy. Dziś podlozymy Ci świnie a jutro za bramę. Brawo dla kolegi za diagnozę grzybicy, przed czy po zdjęciu majtek kolega poznał ? Proszę miłą panią powiadomić listownie o konieczności leczenia.

Janika
@Dorcia

A o grzybicy paznokci pańcia słyszała ?

Lipa

Pracowałem 2 miesiace jako operator maszyn bezpośrednio nadmiernie że mam doświadczenie liczone w dziesiątkach lat i mam porównanie. Według mnie brak przerw brak szkolenia oraz porównywanie z ludźmi którzy pracują po 20 lat to chyba nie jest sensowne z 6 osób świeżych byłem piąta która zrezygnowała na tej zmianie. Zarobki wydawały się w miarę ale na system 7 dni pod rząd sobota i niedziela raz w miesiącu to okazuje się naprawdę bez sensowne wydaje się że firma powinna zmienić podejście do pracowników zmiany kadry zarządczej inne podejście pierwszy raz od dwudziestu lat pracy spotkałem się z pokrzykiwaniem i presją której nie spotkałem w trakcie swojej pracy.

Lipa
@Lipa

Presja - sami pracownicy na siebie jak lwy do gardeł skaczą, z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem. Do lidera, kierownika aby plusa sobie zgarnąć a maszyny jemu stoją. O wszystko, o duperele aby donieść a sam jak niemota się kręci dookoła maszyny. Wyzwiska gorzej jak w rynsztoku, na kobiety potrafią tak się wydrzeć że na stołówce słychać !!!

Jak obecnie wygląda praca jako VS we Frito? Jakie zarobki, czas pracy? Od czasów wpisów sprzed blisko 10 lat na forum GW w zasadzie nie ma za wiele informacji.

Prawda
@anonymous

Tyrasz jak wół, praca w ciągłym stresie, najlepiej żeby rył od rana do nocy. Jak jest lato towar rotuje jest ok ale gdy zaczyna się gorszy okres pojawiają się częste audyty nawet w "sobrowolne" soboty, jesteś fe ble. Omijc szerokim łukiem.

Ignes
@Prawda

(usunięte przez administratora) Bo inni wracali do domu z płaczem - Ty też masz wracać !

Orzech

A czy Kolega Fortuna wciąż pracuje - jeżeli tak to pozdrawiam czule :)

Listopad11

Byłem na rozmowie we FL w Grodzisku Maz. i jestem na etapie robienia książeczki sanepidowskiej. Mam podjąć pracę na stanowisku operator maszyn pakujących(nie jednej) ze stawką 20zł/h bez paru gr., ponoć po 3 mies. ma być podwyżka 3 zł ,oczywiście to wszystko brutto. Pytanie do kogoś kto ma doświadczenie w tej firmie najlepiej w samym Grodzisku Maz. No i jeszcze ten dziwny system zmianowy. Ogólnie -Jak jest ? Warto ? Są jakieś ukryte mankamenty o których nie mówią kandydatom ?

Rafał
@Listopad11

Napisz proszę, jak przebiegała Twoja rozmowa kwalifikacyjna? Czy była kilkuetapowa i trudna do przejścia? Pracujesz już jakiś czas w tym miejscu. Jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia i masz szansę na podwyżkę i umowę długoterminową? Uważasz, że firma jest godna polecenia innym osobom zainteresowanym zatrudnieniem?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Frito Lay Poland sp. z o.o.?

PF

Jeśli chodzi o samych pracowników atmosfera bardzo miła każdy każdemu pomoże doradzi jeśli chodzi o kierownictwo zwłaszcza kierownika w Rzeszowie lepiej nie mówić o dobrej atmosferze, nie szanuje czasu prywatnego pracowników najlepiej żeby pracowali po 12 godzin, mobbing-uje, straszy wręcz dręczy psychicznie

Prosty człowiek
@PF

Atmosferę budują ludzie, a ludzie są różni. Jeżeli chodzi czy firma daje takie możliwości, to daje małe ale daje. W Frito Lay pracuje się głównie w zespołach. Ogromną rolę w budowaniu czystej, dobrej 《atmosfery》 mają RSM czyli kierownicy. Jak gość jest rzetelny, profesjonalnie wykonuje swoje obowiązki, szanuje pracowników to z reguły oni oddają to samo. Gdy RSM jest nierzetelny, nie można na niego liczyć, popełnia błędy czy ma swoich faworytów w zwiazku z tym nie podchodzi równo do każdego, to robi się (usunięte przez administratora) z mojego doświadczenia. A z kierownikami jak w pierwszym zdaniu. Jest różnie.

Eric
@PF

Kolego kierownik HoReCa czy detalu? Ciekaw jestem bo aplikuje w Rzeszowie

Eryk

Żeby pracować w bardzo dobrej firmie trzeba się starać i pewnie dlatego były pracownik już tu nie pracuje.

Kryspin

Taki koncern a tu jedno wielkie (usunięte przez administratora) PH TT podstawy ma 2010 zł BRUTTO + 37,5 % BRUTTO dodatku za nadgodziny( takie zabezpieczenie żeby ktoś ich nie podał za nadgodziny. NADGODZINY - standard pracujesz od max 7mej do minimum 17-19 codziennie. Jeżeli święto wypada na tygodniu to do odrobienia w sobotę. Jak już Cię przyjmą to jedziesz na 2 tygodnie w Polskę na szkolenie z książki, która obowiązuje w firmie. Sprzedajesz, zbierasz kasę za fv, jesteś codziennie po pracy na poczcie zdać kasę. Brak wsparcia na przeceny (200 zl/mc, a na przeterminy calkowity brak ) a plany wyżyłowane że towarem jesteś zasypany. Brak możliwości sprzedaży od hurtowni, sprzedaż z własnego magazynu producenta. Ceny od producenta sporo wyższe od cen lokalnych hurtowni - porażka i kopanie się z koniem. Ciśnienie, obowiązki i pranie głowy korpo nie adekwatne do wynagrodzenia.

aaaaaaaa
@Kryspin

kolego jak dbasz o towar to ci sie nie przeterminuje perwsza zasada First In, First Out

mario
@aaaaaaaa

(usunięte przez administratora) prawda. jak dowalasz do planu nie ma wacka musi sie zgrzać

Zostaw merytoryczną opinię o Frito Lay Poland sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frito Lay Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frito Lay Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frito Lay Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frito Lay Poland sp. z o.o.