Opinie o Frito Lay Poland sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Frito Lay Poland sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Frito Lay Poland sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frito Lay Poland sp. z o.o. w Warszawa

ofelia

Praca nie polecam nikomu. Pracowałam na Zamoyskiego i to jedna z moich najgorszych decyzji. Atmosfera grobowa, wszędzie zawiść, ludzie boja się ze sobą rozmawiać. Ogólnie korporacja dla korporacyjnych szczurów. Ciągle straszą zwolnieniami, nadgodziny ba porządku dziennym. Pracowałam w dziale rachuby i plac u P. Jolanty (wredna baba, zawistna i zazdrosna o wszystko). Na szczęście znalazłam sobie cos normalnego a Fritolay pozostał d ok a mnie tylko czarnym snem... NIE POLECAM !!!

Nowy 1

Witam, Mam pytanie odnośnie pracy jako PH Gastro we Frito Lay, jakie warunki, jaka podstawa + premia, ile wizyt, jakie auto, jaka atmosfera na Wawie? Z góry dzięki za odp.

przez pierwsze pol roku moja srednia pensja wynosila 4 500 na reke. Najwiecej zarobilem 5200 najmniej 3 800 jakos tak ale w owstatnim czasie spadla srednia na 4 000. nawet ze zrobionym planem wiec cos jest chyba nie tak... nigdyu sie nie doliczysz pensji mozesz ja tylko oszacowac fakt faktem inni ci tyle nie dadza. Jesli jestes cwaniak robota dla ciebie jezeli sierota zajmij sie czyms innym tyle.

fifffi

Pracuję 8 lat. Kiedyś było dużo lepiej. Pieniądze jakie zarabialiśmy, w innych firmach były nie do zarobienia. Praca wygląda tak: Ładujesz vana, objeżdżasz trasę(21 sklepów), rozliczasz dzień(dokumenty plus pieniądze). Kończę ze wszystkim o 17-18. Zarobki: mniej niż 3600 zł w tej firmie nie zarobiłem, najwięcej 6700 zł. Teraz średnio 4300 zł.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Frito Lay Poland sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
X

Pytanko panowie i panie, na Sandomierz/Tarnobrzeg szukają na vana czy osobówkę? I to rotacyjny, vacat czy co? Bo widzę, że jakieś przetasowania były. Z góry dzięki za ewentualne info. A przy okazji, info o regionie, atmosferze, warunkach itp

lukas
@X

Kolego, szukają cały czas na PH , na osobówkę. Co do atmosfery to bardzo bardzo ch...... od kiedy mamy nowego kierownika- nie pamięta wół jak cielęciem był. Zebrania po nocach, ciągle mało i mało, ciągle ktoś odchodzi z tego powodu.

Horeca

Ogłoszę ile jest na horece, czy moze wie ktoś coś więcej odnośnie tej oferty? Jaka praca, z lasami czy i pepsi? Warunki?

frytka

to co mam powiedzieć po 15 latach, to wszystko prawda.

laysikkkkk

Odnośnie pytań co do Vanów nie nie można korzystać w celach prywatnych, chyba, że pogadasz z kierownikiem lub kolesiem od floty. W moim przypadku z tą drugą nie było problemu bo jest to do rany przyłóż osoba i takich brakuje w tej firmie. Co do wynagrodzenia to jak na Polskie warunki całkiem sympatyczne między 3.300 a 4.300 nigdy nie wiadomo czemu są różnice i za co masz potrącenie na inwentaryzacji, ponieważ magazyn może dowalić tobie na stan zwroty i nawet o tym nie wiesz. Oprócz tego jak masz stałą trasę i sprzedaż dużo towaru to miej nadzieję, że większość zejdzie bo jak nie to przy zbieraniu towaru po terminie masz potrącenie od wypłaty. Oprócz tego wszystkiego to trzeba pamiętać że jak ma się stałą trasę i masz plan 4 tyś i się go będziesz trzymać non stop to pod koniec miesiąca musisz przywieźć i tak 5 lub 6 tyś i nie pytaj się czemu bo usłyszysz odp. od kierownika że dywizja, lub kraj tego potrzebuje a jak będziesz się zastanawiać dlaczego robisz w sobotę to już tobie piszę, że taka jest polityka firmy. Jeżeli dostaniesz się tutaj do pracy i chcesz ją utrzymać to daj się traktować jak pies i broń borze nie możesz bronić swoich praw (bo ich nie masz) a co najważniejsze kierownicy mają tak wyprane łby, że nie przemawia do nich żaden logiczny argument. Osobiście odradzam !!!!! ponad trzy lata życia stracone

lejsik

Pracowałem w Crunchipsie a teraz w lays ale prawde mówiąc to w Lorenz to było lepiejjj bez porównania i jak bym mógł dziś bym wrócił .

Krawiec

Kolego zgadza się z tobą całkowicie, P.J ma wypaczony mózg przez pracę we Frito.Gość myśli , że wszystkie rozumy pozjadał i może bezkarnie mobingować pracownika.

dario
@Krawiec

Ja ciesze się, że od nas odszedł nasz kierownik z Rzeszowa Sylwek J. Ten to dopiero ma nierówno pod kopułą. Zapomniał jak jeszcze niedawno był PH i nadawał na A.P, współczuję chłopakom z Horeca, bedą mieli z nim jazdę. Musiał nieźle lizać skoro awansowali taką niemotę.

malpa g

praca jest ok do ogarnięcia ale kierownik w Kielcach jest mocno pogięty jak max.pisze o kierowniku p.j praca z nim to jak zamknięcie w pokoju bez klamek koleś jest nie dość że wredny fałszywy to robi pracownikom na sklepach koło dupy.żal mi ludzi którzy muszą z nim pracować jak by się nie przykładali to on i tak to spie...żenada

Wolin

Aplikowałem na VANSELLERA. Jestem po etapie 2 tj wyjazdem z PH w teren. Minęło już blisko półtora tygodnia. Zastanawiam się jak długo trwa proces rekrutacyjny we FritoLay? Czy ktoś z Was orientuje się ile się czeka na telefon i decyzję o przyjęciu do pracy?

Fachowiec

Im bliżej wyjazdu na 2 etap tym coraz więcej pytań w głowie. Proszę o odpowiedź... Czy rozliczają za ilość odwiedzonych punktów, czy sprzedaż? Przy okazji, czy PH w Frito Lay kontroluje płatności i czy ich brak wpływa na jego pensję? Dlaczego PH musi pracować aż 10 godzin? Poprzedni pracodawca rozliczał mnie z wyników, nie obchodziło go czy pracuję 2 godziny dziennie czy po 15 godzin. Jak z GPS-em? Już piszę skąd pytanie...U jeszcze innego pracodawcy jak jechałem za szybko to zaraz był telefon że jeżdżę za szybko i marnuję paliwo. Innym razem telefon dlaczego postój trwał za długo lub za krótko. Szczerze Wam powiem (piszę) że nie chcę przechodzić tego jeszcze raz... Proszę kogoś kto tam pracował o parę słów na ten temat. Z góry dziękuję

Witam, ja już po rozmowie na PH w Frito Lay. Niedługo etap 2, wyjazd z PH w teren. Poinformuję o wrażeniach.

pis

PH jakimi autami jeżdżą? jak z prywatnymi km?

yes

popatrzcie co dzieje sie w crunchipsach,zwolienia,likwidacje vanow i magazynow

ph pepsico

1900 zł netto przez 3 miesiace A na umowie jest 1700 + 36 czy 37% dodatku na nadgodziny ;) po 3 miesiącach - 360 brutto , wychodzi jakoś 1600-1700 zł na rękę Prowizje przy 100% planu total + napoje 1500 zł brutto + 600 zł za must have list to 2100 zł brutto na rękę. Są też różne konkursy itp itd. Kasa około 3000-3500 zł jeżeli ktoś dobrze ogarnia. Praca mega stresująca , jednak momentami też satysfakcjonująca. Uczysz się tak naprawdę sam bo szkolenie to nauka paru kartek na blachę co można zrobić samemu... a o urządzeniu w 1 dzień samodzielnej pracy wie się jedno wielkie G xD Co do godzin pracy na początku od 6:30 do 17-18 o tej już w domu się jest. Później od 7 i zależy od dnia do 16 można się wyrobić albo i szybciej. Zależne też od tego jak się pracuje i co chce się osiągnąć. Dobra szkoła życia.

hel
@ph pepsico

do tego jeszcze weksel in blanco, który na bank spłacasz

mario

czy ktos mi podpowie ile wynosi podstawa brutto dla nowego ph na trasie stalej nie chodzi mi o rotacyjnego. dla nowo zatrudnianego

bogusław

Vanseller zarabia w okresie próbnym 2500 netto za jakieś, hmmm, 16 godzin pracy. Bo tak to na początku wygląda. Potem jakiś niedorobiony kierownik robi inwentaryzację i wychodzi, że jesteś 9 stów w plecy. Powodzenia rodacy, ja spadam do Holandii, 5 koła za bezstresową robotę.............................

Zuzik

Witam. Dla zainteresowanych napiszę jak dokładnie wygląda praca we Frito, bo sam kiedyś na tym portalu czytałem opinie o w./w pracodawcy. Z rekrutacją bywa różnie, zależny na kogo się trafi i jaka w danym dniu jest konkurencja (czyt. inni petenci) najlepiej być otwartym i wygadamy ale to jak w każdej rozmowie o pracę. Początek to dwutygodniowe szkolenie z trenerem, przeważnie w tej samej miejscowości. Sprawa wygląda dość prosto, bo po prostu sprzedaje się produkty z oferty Pepsi oraz Frito Lay. Dużo tego nie ma więc bez obaw o problemy w zapamiętaniu asortymentu. Do tego dochodzą jeszcze inne wiadomości ale spokojnie do ogarnięcia w dwa tyg. Kolejno albo trafiasz na swoja trasę albo na rotacyjnego (zależy na co jest rekrutacja). W przypadku rotacyjnego to sprawa jest prosta, sprzedajesz ile dasz rade i mało co innego Cię interesuje lecz jeśli jednak dostajesz swoja trase to czeka Cię początkowo walka z ilością informacji oraz wiedzy jaką musisz przyswoić no i wiadomo początkowe szukanie klienta też zajmuje sporo czasu. Jak to mówią, początki zawsze są trudne. Ja na początku wyjeżdżałem o 6 rano i wracałem o 18 po roku czasu, robię to samo wyjeżdżając o 7 i wracając przed 15 (mowa tutaj o punkcie docelowym dom) Acha, pewnie będą pytania o samochód. Z tym problemu nie ma, potrącane jest z wypłaty 150zł lecz samochód masz do swojego użytku prawie tyle ile dusza zapragnie. Zarobki to już różnie bywa od 2 do 5 tyś zależy czy robisz plany czy też nie. Lecz bywają często konkursy które pomagają w przypadku braku zrealizowania planu. Ogólnie, jak w każdej pracy są plusy i minusy.

Yolo
@Zuzik

Brawo ty! Takie opinie chętnie sie czyta, od dłuższego czasu śledząc go worka to albo wzajemne wylewanie żalów,albo pretensje jeden do drugiego i nic konstruktywnego,albo wypowiedzi w stylu "bo gdzieś słyszałem/am".A tu proszę wiele cennych informacji zapisanych w kilku zdaniach i to popartych własnym doświadczeniem. Jednym słowem krótko zwięźle i na temat-coś co chyba większość oczekuje od tego typu portali. Pozdro Zuzik, oby wiekszość sie tak wypowiadała

Zostaw merytoryczną opinię o Frito Lay Poland sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frito Lay Poland sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frito Lay Poland sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frito Lay Poland sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Frito Lay Poland sp. z o.o.