logo Mc Stone Maurizio Sangalli

Mc Stone Maurizio Sangalli

Kraków

Opinie o Mc Stone Maurizio Sangalli

admin 2015-07-30 10:23
Twoje doświadczenie może zmienić rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Mc Stone Maurizio Sangalli na naszym forum.
NICK 2016-06-16 11:39
Bardzo duża rotacja pracowników, a to świadczy, że w firmie coś jest nie tak. Po za tym pracownicy są wykorzystywani jak tylko się da. NIE POLECAM NIKOMU !! Finansowo bardzo słabo- oferują niewielkie pieniądze w porównaniu ze stawkami na rynku pracy.
byly pracownik 2017-02-21 20:11
Atmosfera w pracy nie do wytrzymania. Większość pracowników odchodziła po kilku miesiącach. Finansowo... na taką płacę godzą się tylko bardzo zdesperowane osoby i takie właśnie są przez tego pracodawcę poszukiwani i wykorzystywani.
Zadowolony z zakonczenia wspolpracy pracownik 2017-10-07 20:13
Kròtko i na temat - Cyrk na kolkach!
Nieslowny pracodawca;
Zawsze chodzi o kase - zawsze
Punktualnosc?! Nie Jego najmocniejsza strona.
Dodatkowo, nie bardzo przyjemnym zalacznikiem do tej calej bajki jest Narzeczona, ktora uwaza, ze jestes rowniez Jej pracowniekiem.
Zero szacunku dla drugiej osoby.
Eksploatacja pracownika na 100% - w wiekszosci do celow osobistych Pracodawcy i Jego Narzeczonej.
Za pieniadze nie da sie kupic wszystkiego - Szacunku tym bardziej...
Basta!
Zostaw swoją opinię o Mc Stone Maurizio Sangalli - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mc Stone Maurizio Sangalli