Opinie o Ringier Axel Springer Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Ringier Axel Springer Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ringier Axel Springer Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ringier Axel Springer Polska w Warszawa

Staż lato 2023 - tech summer

Hej, niedawno aplikowałam na program stażowy w tej firmie. Czy ktoś już dostał zaproszenie do testu? Zastanawiam się czy zostałam już odrzucona, czy po prostu firma nie zaczęła jeszcze rozsyłać testów.

@Straż

Cześć! Dzięki, że pytasz o staż, chętnie odpowiemy. To jak wygląda staż będzie się różnić w zależności od tego do jakiego zespołu dołączysz, ale kilka rzeczy jest niezmiennych. Staż jest płatny, pracujesz 40h tygodniowo, dołączasz do zespołu i od tego momentu jesteś jego częścią i Twoje zdanie się liczy. Dodatkowo każdy stażysta ma swojego opiekuna. Jeśli chodzi RAS TECH Summer to staż trwa 3 miesiące, cały harmonogram znajdziesz na stronie internetowej: https://techsummer.ringieraxelspringer.com/ Dla najlepszych stażystów przewidujemy możliwość zatrudnienia na stanowisku Junior Engineer, ale nie jest to automatyczne. Zależy to co roku od dostępności wakatów oraz oceny indywidualnej pracy. Pomyśleliśmy, że te linki mogą Ci się przydać: - opis pierwszej edycji na blogu tech (w języku angielskim): https://tech.ringieraxelspringer.com/blog/culture/6-things-you-may-not-know-about-ras-tech-summer/2eh3cwb - krótki wywiad ze stażystą z 1. edycji: https://www.youtube.com/watch?v=2-Wylmq8fF0 - wrażenia stażystów po 2. edycji: https://www.youtube.com/watch?v=Ur1fdvHsqIA - krótkie QA w formie rolek przygotowane przez nasz dział rekrutacji IT: https://www.instagram.com/ras_tech/ Trzymamy kciuki i mamy nadzieję do zobaczenia!

Julia

Bardzo profesjonalna rekrutacja od poczatku do konca. Ludzie prowadzacy- rekrutacje bardzo serdeczni. :) Pani z HR rowniez. Dostalam informacje zwrotna mimo tego,ze odpadlam po rozmowie.

jola
@Julia

Profesjonalna rekrutacja?? To była najgorsza "Rekrutacja" w jakiej "brałam udzial". Po wstępnej rozmowie totalny brak kontaktu mimo wstępnego umówienia się na rozmowę. Potem brak odpowiedzi nawet na pytanie, czy rekrutacja jest odwolana. Z tego co wiem, Pani od rekrutacji pracuje nadal w firmie

Olka Nowy wpis

cześć. spoglądam właśnie na ofertę dla redaktora SEO i widzę, że w teorii doświadczenie wcale nie jest wymagane tylko ewentualnie mile widziane w trzech podstawowych zakresach. Interesuje mnie przy tym szerszy opis z przebiegu procesu rekrutacyjnego. Jakie zadanie jest przydzielane?

Staż lato 2023 - tech summer

Stefan
@Staż lato 2023 - tech summer

Wiesz może jakie mają być te testy? Bardzo trudne? Staż ile ma trwać? Standardowo 3 miesiące czy dłużej z możliwością zatrudnienia?

@Stefan

Niestety nie mam pojęcia jak wyglądają testy. Staż ma trwać 3 miesiące, ale chyba później jest możliwość zatrudnienia. Na tą chwilę czekam na zaproszenie do testu. Ciekawi mnie czy już zaczęli je wysyłać, czy może będą to robić dopiero po terminie przesyłania aplikacji.

@Staż lato 2023 - tech summer

Cześć, wszyscy którzy rozwiązali zadanie i wysłali zgłoszenie na staż powinni dostać od nas wiadomość mailową, w której tłumaczymy kolejne kroki. Teraz przyglądamy się teraz uważnie wszystkim zgłoszeniom i odezwiemy się do wszystkich kandydatów/tek po zakończeniu pierwszego etapu rekrutacji, czyli 12.04. Innymi słowy: nikt jeszcze nie dostał zaproszenia do testu. ;) W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami: techsummer@ringieraxelspringer.pl

XD
@Kasia

I gdzie to odezwanie się do wszystkich kandydatów 12.04?

Xdddd
@Kasia

Duże zaangażowanie w reklamę stażu, a nie potraficie na czas odpowiedzieć kandydatom... No słabo.

@XD

Dziś do końca dnia wszyscy Kandydaci i Kandydatki otrzymają informacje. Jest tak dużo aplikacji, że potrzebujemy nieco więcej czasu niż szacowałam :)

Joke
@Kasia

Rozwiązanie zadania i wysłanie zgłoszenia na staż ORAZ posiadanie doświadczenia i umiejętności które będą wymagane podczas pracy jako programista NIE gwarantuje przejścia do kolejnego etapu (testu). Jedno wielkie XD Jeśli nie takie umiejętności są kluczem do przejścia do kolejnego etapu, to jakie?

A
@Joke

Też się nad tym zastanawiam. Widocznie firma kierowała się innymi kryteriami skoro nie wystarczyło: - Posiadanie wymaganych umiejętności, - dobre i pasujące wykształcenie, - posiadanie doświadczenia, - ukończenie kursów, - rozwiązanie poprawnie zadania. Skoro nie dajecie takim osobom szansy wykazania się umiejętnościami w teście to coś tu jest nie tak z tą rekrutacją. W tym przypadku zastanawiam się co mogło decydować o nieotrzymaniu testu. Może były jakieś preferencje co do wieku lub płci kandydata. Może decydowały znajomości? Widzę, że pani rekruter jest tu aktywna więc może wypowie się na ten temat. Nie ma tu mowy o rzetelnym porównaniu kandydatów. Myślę, że nie byłoby takiego oburzenia gdyby nie to jak intensywnie promowaliście tą rekrutacje.

@A

Drogi Kandydacie, Bardzo nas cieszy ogromne zainteresowanie programem stażowym RAS Tech Summer, jednak - m. in. z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc -  już na pierwszym etapie zmuszeni byliśmy podjąć trudne decyzje o odrzuceniu zdolnych i bardzo obiecujących kandydatów i kandydatek. Nie zgadzamy się z Pana opinią o nierzetelności w przeprowadzaniu rekrutacji do programu. Oczekiwania i kryteria nasz zespół rekrutacji ustalił na samym początku projektu i trzymaliśmy się ich konsekwentnie - braliśmy pod uwagę między innymi znajomość języka angielskiego, projety na Githubie, projekty dodatkowe i koła naukowe, wykształcenie kierunkowe czy rok studiów. Trzymamy kciuki za znalezienie jak najlepszego stażu, który Panu szansę rozwinięcia skrzydeł, zapraszamy również do wzięcia udziału w kolejnej edycji RAS Tech Summer w przyszłym roku! :)

kandydat
@Kasia

Czy jest w stanie Pani odpowiedzieć mi kiedy można spodziewać się informacji na temat dalszych etapów rekrutacji?

Straż Nowy wpis
@kandydat

Czy może ktoś powiedzieć jak wygląda straż? Jak długo to trwa i czy można liczyć na stałą pracę po zakończeniu?

Kasia Nowy wpis
@Straż

Straż Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Czy planujecie staże dla SEO w tym roku? Ewentualnie do działu reklamy?

Malwina

Hej, interesuje mnie oferta pracy dla analityka finansowego. Nie podają w niej żadnych widełek płacowych a w opcji mile widziane znalazły się SAP i SQL. jeśli ktoś je zna na nawet dobrym poziomie to z jakiej kwoty może ruszyć?

Najbardziej żenująca i olewatorska "rekrutacja", w jakiej brałam udział w życiu

do pytań nawet nie doszło, bo rekruterka po kontakcie przestała odpisywać i odbierać telefony. Podała lakonicznie godzinę bez daty (14.30 o 16!) i przestała się odzywać. Okropne uczucie!

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

@Julia

Cześć, imienniczko :) Po ostatnich masowych zwolnieniach cykam się ze składaniem CV, ale z drugiej strony kusi, bo szukają redaktorki do Ofeminin. Czy może Twoja rekrutacja dotyczyła segmentu kobiecego? Doszliście w rozmowie do etapu kasy? Nie ukrywam, że jest dla mnie istotny przy tej inflacji..

jola
@Julia

Hej. ;) jest teraz dostępna nowa oferta dla grafika, chętnie poczytam szczegóły dotyczące warunków zatrudnienia, zwłaszcza ze stawki nie zostały podane. Jest tu może ktoś z tego działu i mógłby polecić pracę? spełniam wymogi więc ciekawa jestem na jaka atmosferę się pisze podsyłając CV

Jola

To była najgorsza i najbardziej olewatorska "rekrutacja", w jakiej bralam udział. Najpierw dostałam telefon z informacją, że będzie kontakt w przyszłym tyg. Faktycznie była jedna próba kontaktu. Oddzwanialam 3 razy, napisałam smsa. Dostałam lakoniczna odpowiedź o godzinie spotkania z totalnym pominięciem daty, zapytałam, czy tylko takie godziny wchodzą w grę, dostałam lakoniczna odpowiedź, ze tak, więc wyraziłam chęć spotkania w tym samym tyg o wskazanej godzinie. Dostałam odpowiedź, że niestety nie jest to możliwe. Zero konkretu, zero daty, totalna olewka, poczułam się jak ktoś z łapanki, kogo można olac po jednej próbie kontaktu nawet nie omawiając się na spotkanie, mimo, że wstępna rozmowa została już przeprowadzona. Jeśli nie są Państwo zainteresowani osobami do współpracy, to nie trakcie naszego czasu na telefony i kontakt, żebyśmy mogli szukać w miejscach, gdzie traktuje się ludzi choćby z minimalnym szacunkiem !

Aplikowaliście na stanowisko Executive Assistant w Ringier Axel Springer Polska i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Ogólnie polecam prace w dziale it jak ktoś lubi proporcje bugfixing/development 9/1. Niesamowite jak bardzo złe oprogramowanie może tworzyć i jak duże mieć mniemanie o sobie na rozmowach o pracę jednocześnie jedna firma.

kredka

Niestety mimo zapewnień brak feedbacku z jakąkolwiek informacją po rozmowie rekrutacyjnej.

kandydat

Do mnie się jeszcze nie odezwali.

Zaproszenie do testu czy odmowe?

m
@Kandydat

zaproszenie do testu: Gratulacje! Po przejrzeniu ogromnej ilości zgłoszeń, chcielibyśmy zaprosić właśnie Ciebie do udziału w II etapie rekrutacji stażowej do programu RAS Tech Summer! Jak będzie wyglądać II etap? W przeciągu tygodnia otrzymasz od nas zaproszenie do wyzwania programistycznego na platformie C*****. Wyzwanie to pozwoli nam na wyłonienie Kandydatów i Kandydatek z najwyższymi kompetencjami programistycznymi i zaproszenie na staż najlepszych z najlepszych.

@m

Czyli mnie pewnie odrzucili. A na jaką technologie aplikowałeś?

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem liczby aplikacji oraz zainteresowania programem stażowym RAS Tech Summer. Uprzejmie informuję, że wszyscy Kandydaci oraz Kandydatki otrzymają informacje dziś do końca dnia. :)

Tyszka

Korpo typowe i bez polotu - marne zarobki, owocki, niecałe 200 stówki dodatku na zakup okreslonych kuponow do konkretnych sklepów, hybryda z nakazem a nie zaproszeniem do biura, bo kontrola musi być, mielenie do obrzydzenia nic nie wnoszących bzdur na teams, mail do maila w odpowiedzi na maila mailem poganiany, powolne tempo wdrożeń, zmian, decyzji. Bazują na atmosferze, która ma przyciągać, zatrudniają z polecenia, preferują w zespołach cwaniaków przerzucających odpowiedzialność i równiczesnie pracoholików, którzy robią za pięciu takich cwaniaków w zespole. Jedni zarabiają grube tysiące jak ci w IT chociaż kardiochirurgami nie są i inżynierami z NASA, tacy mogą pracować zdalnie z innego miasta, na innych stanowiskach tyrasz za 3 tysie i musisz chodzic do biura codziennie, dają ci do zrozumienia, ze jesteś tu by służyć tym z zarządu i co niektórym świetnie wynagradzanym menago. Nie masz prawa do własnego zdania o wojnie na Ukrainie i szczepionkach, poglądy firmy mają byc twoimi. Wartości firmy tylko w hasztagach. W rzeczywistości nie działają, co pokazała głośnia sprawa znanego redaktora. To dobre miejsce pracy na lata, dla tych którym nie chce sie rozwijać, pracować, awansować, myslą tylko o imprezach firmowych, tolerują setki jałowych spotkań na teams i udają, że ich zycie i tożsamość to RASP.

Małgorzata
@Tyszka

a jak wygląda to zaproszenie do biura? Jak to wygląda konkretnie? W konkretne dni się trzeba stawić czy można wybrać?

Katarzyna
@Małgorzata

Cześć Małgorzata! Praca z biura jest na zasadzie rekomendacji - 2 wybrane dni w przedziale wtorek-czwartek.

Rozczarowana
@Tyszka

Cóż, ta firma to jeden wielki (usunięte przez administratora)

@Tyszka

Tak myslałam, że to takie badziewie i sie nic a nic nie pomyliłam. A te spotkania firmowe to z pieniędzy (usunięte przez administratora)klientów.

Emilia

A ten marny pieniądz, jak to napisałeś, to ile faktycznie? Pytam, bo może mamy różne oczekiwania po prostu i nie jest tak słabo wcale.

huhu

Z czasu po przeczytaniu mojej opinii, zdecydowałem że chce sprostować kilka rzeczy. Nie ukrywam, że moja opinia była nacechowana frustracją, którą wzbudziła praca w tym miejscu. Oczywiście zakładając perspektywy (tak jak wcześniej wspomniałem) warunków umowy, które są standardowe w każdej firmie poza danymi na Linkedinie chce doprezycować kilka faktów. Poprzedni wpis był na naprawdę niskim poziomie, wstyd to komentować - tym bardziej że dobrze jestem świadomy, że osoby z którymi pracowałem wiedzą kto go napisał. Moim zdaniem firma ma wspaniały problem z przemianą technologiczną. Wchodząc na Onet dookoła trafią do was reklamy Onet Premium. Chcecie to sprawdźcie sobie treści - szczerze mówiąc nie wypowiadam się na ten temat, jestem kompletnie neutralny. Jednak nietrudno z boku spojrzeć, że jako jeden z większych mediów w Polsce, który udostępnia treści w internecie za darmo przejście za paywall będzie toporne. Zakładam, że entuzjazm udziela się tylko pracownikom za to odpowiedzialnym. Zresztą nie bądźmy (usunięte przez administratora) - trzeba założyć prostą kalkulację - sprawdźcie jak wypadają inne media w Polsce na paywallu. Narzędzia do pracy są marne. Mam na myśli w sprzedaż, o której pisałem (jeśli chodzi o sprzęt jest typowo jak na korpo). Ta firma działa tak jakby omijała jakiekolwiek sensowne badania z chociażby instytutu Gartnera. Zatrzymana na technikach sprzedaży, które mogły działać 10-15 lat temu toczy się na swoim molochu i tym, że jest stosunkowo znaną marką. Paradoks wynika z faktu, że miejsca reklamowe równie dobrze można wykupić w Google Adsie. W zasadzie cała sprzedaż poza naprawdę mocnymi konkretami jest w stanie zostać zmieciona, gdy do gry wszedłby nowy zarząd, który zmieni zdanie z dnia na dzień. Kierownicy i ludzie odpowiedzialni za pracę innych osób. Zarządzanie polega na micromenegmancie - jeśli z czymś się nie zgadzasz to idziesz bardziej na wojne niż ktoś szanuje twoje zdanie. Tak samo jak pisałem - nadal te opinie utrzymuje - niedostosowani do rzeczywistości. Szczerze mówiąc, trochę im współczuje. (apropo jeśli chcecie generalnie prześwietlić trochę pracowników tej firmy to zapraszam na Linkedina). Współczuje, bo nie nadganiają za branżą. Biorąc pod uwagę przemianę technologiczną albo przekwalifikują się na konkretnych managerów, którzy mają pod sobą bardzo sensowne firmy, albo zostaną przeniesieni do innych działów klepać do emeryturki albo dostaną solidną odprawę po latach pracy (jak ostatnie zwolnienia, o których w sumie przeczytałem tutaj). Ludzie? Całkiem fajni serio. To jest element pracy za którym mógłbym nawet zatęsknić porównując to do obecnego miejsca pracy (pozdrawiam moje perełki!). Z racji na specyficzny dział - sprzedaż ludzi mega fajni i otwarci (poza wyjątkami) na ciebie - natomiast nie ukrywam tego, że jest też szansa że traficie na "typowych wiernych Onetowców", którzy gadają coś o ageizmie etc. natomiast większość osób jest o raczej liberalnych poglądach i to na plus. Oczywiście zdarzają się pewne przegrzania głowy jak moja byłą przełożona, która na moje tatuaże rzuca tekstem "że słyszała, że ludzie, którzy robią sobie tatuaże to uzależniają się od bólu i trochę o to w tym chodzi" - natomiast to wydaje mi się, że jest kwestia indywidualna. Na onboardingach, które są przeciągnięte tak, że walicie 3 kawe żeby nie usnąć można trafić różnych ludzi i to często naprawdę fajnych, otwartych i bez kija w (usunięte przez administratora) Inne działy? No kurczę, mało ambitne. (usunięte przez administratora) - każdy faktycznie pracuje w miejscu jakim chce i w życiu nie chciałem cię uraźic bo jesteś bardzo spoko - to wynikało tylko z mojej frustracji. Natomiast jeśli chodzi o rozwój w innych działach - zakładam, że to zależy. Dużo działów jest typowo korporacyjnych gdzie klepiesz "taski" i jazda - takie życie, bo kto tego nie robił już raz w życiu (najlepiej jak był gówniarzem po maturze) to życia nie zna bo nie wie czego nie szukać. Działy redakcyjne? Nie mam pojęcia. IT? widełeczki możecie sobie sami sprawdzić bo firma jest na to otwara (i pewnie nie są złe, ale jak wszyscy wiecie Polska jest outsourcingownią i najlepiej robić dla dobrego klienta z zaagranicy) Ogólnie? Fajne miejsce pracy jak jesteś po studiach i idziesz sie zatrzymać. Jak sprawdzicie po Linkedinie to nie jest miejsce pracy, które wybierają ludzie którym się raczej chce bardzo uczyć jakiś nowych skillsów. Jak w każdym korpo gdzie nie wymagają języka obcego - ten język obcy kuleje u tych osób. I w sumie to nic złego, mam trochę inne postrzeganie nt rozwoju i wolę rozwijać umiejętności za które są fajne i jest kasa - nie ukrywam jednak, że moje amibcje do sprzedaży (i jednocześnie pójście w lepszą działke) zagwarantowała ta firma. Również dziękuje jej za zwiększenia dawki Depralinu za micromanegement i rzeczy, które musisz robić mimo że są głupie i się z nimi nie zgadzasz. Dobrze weryfikujcie rozmowy kwalifikacyjne i miejcie baczność, Peace.

Emilia
@huhu

Z tego co napisałeś to w sumie odnoszę wrażenie, że nie ma jakiejś dużej rzeczy, do której by się można przyczepić, że jest faktycznie źle. W sensie trochę czepiasz się dekoracji, jak osoba, która ma możliwości i może przebierać w ofertach. A nie każdy tak może, zwłaszcza jak jest początkujący, za to już nic nie napisałeś o tym, jakie są faktycznie zarobki czy cokolwiek konkretnego. Czemu?

aplikujący

Wydawało się w porządku, czekam na wyniki rozmowy kwalifikacyjnej.

@aplikujący

A w jakim czasie obiecali feedback? O co pytali na rozmowie? I czy uzyskałes jakieś informacje odnosnie warunków zatrudnienia?

gregg

Nie polecam - słabo płacą. Możliwości dobrego zarobku mizerne. O wszystko trzeba się upominać i z każdym tematem przypominać. Pracowałem w serwisie skąpiec więc tego obszaru dotyczy moja wypowiedź.

@gregg

Słabo to znaczy ile konkretnie? Bo dla jednego słabo to będzie 3k, a dla kogoś innego to może być i 6.

Mariusz
@Adam

Jak dla ciebie 6000 to słabo to hohoho...

@Marcin
@Mariusz

Ja teraz zarabiam 5K i jest to dla mnie słabo, wiec różnie bywa ;) zależy jakie masz kompetencje.

@@Marcin

Tutaj ci tyle płacą? Ile już tu pracujesz?

Mana

To i ja się podzielę opinią - pracuję tam już 3 lata :). Wszystko zależy od tego do jakiego działu się trafi - jedne działy są lepiej zarządzane, inne gorzej. Z minusów: - nie dostaje się podwyżek, nawet jeżeli się człowiek nachodzi, - umowa B2B, choć wiem, że niektórzy mają umowę o pracę. Nie wiem, jak to zrobili xD, - brak możliwości rozwoju/awansu. Więc czemu tam pracuję? - elastyczne godziny pracy i zaufanie do pracownika - nie kontrolują Cię na siłę, co często się zdarza np. w małych i średnich polskich firmach, - możliwość dorobienia na freelansie - praca nie jest obciążającą psychicznie, więc jest przestrzeń na robienie różnych rzeczy, - firma przyjazna rodzinie - ludzie rozumieją, że jak masz dzieci, to masz nieprzewidywalne życie, - poczucie bezpieczeństwa - prawie nie zwalniają ludzi. Ok. zwolnili w covidzie, ale poza tym widziałam raz, żeby kogoś zwolnili. To bardzo miła odmiana po tym, jak pracowałam dwa lata w firmie, w której zwalniali kogoś każdego miesiąca, - sporo benefitów: Multisport, opieka zdrowotna, warsztaty etc., - nie ma dupogodzin i nie ma zawracania głowy bez sensu - dużo konkretnych osób, więc spotkania nie przeciągają się w nieskończoność, bo ktoś ma ochotę na głupie żarty albo ego tripy (choć tutaj różnie bywa). Więc według mnie to kwestia priorytetów - jeżeli zależy Ci na kasie i rozwoju, to raczej odradzam. Jeżeli zależy Ci na życiu rodzinnym i potrafisz/chcesz się rozwijać poza firmą, to to miejsce jest okej :).

@Mana

Powiem Ci że nawet fajnie to wszystko brzmi. Zastanawiam się tylko czy dobrze można wyjść na takiej umowie B2B? Wiadomo podatki trzeba opłacić i w ogóle... Zadowolona jesteś z kwoty którą masz na ręke?

Komedia
@Mana

Pracowałam tam wcześniej od Ciebie. I nie wiem, ile zarabiasz, ale sam fakt, że chcieli B2B jest żałosny. "Za moich czasów" w 2015 było multum dobrych dziennikarzy/redaktorów, ba, zdobywali nagrody. I nagle ich zwalniali. Dlaczego? Nie wiem i oni też nie wiedzą. Zwyczajnie sobie pracowali i pewnego dnia wypowiedzenie. Nie jest to stabilna praca. Możesz sobie pracować0 po 10 lat bez żadnej wtopy, a Cię spuszczą do kanału. Taka to robota w AS lub F.pl.

@Komedia

I nikt się nigdy nie dowiedział o co chodzi? Przecież chyba musieli podać jakiś powód zwolnienia?

Karo

Na jaki sprzęt firmowy mogą liczyć nowi pracownicy do działu social media? Telefon? Laptop? Jaka atmosfera jest w Fakcie?

Po trzech rozmowach rekrutacyjnych nie dostałem żadnej odpowiedzi zwrotnej z działu HR. Obiecali, że odezwą się do mnie w ciągu tygodnia i tego nie zrobili. Bardzo mało profesjonalne.

robson
@Kandydat

z tego co ostatnio słychać w mediach lepiej nie mieć w CV tego miejsca pracy

@robson

A co niby mówią w mediach bo ja nic nie słyszałam?

Tomasz L.

Coz, zarzadzanie przez mobbing i zastraszanie pracownika to standard. Chamstwo sie saczy i wylewa. Z obiektywnym dziennikarstwem ta praca nie ma nic wspolnego. Odradzam. Szkoda zdrowia psychicznego.

@Tomasz L.

Jesteś w stanie przybliżyć, jakiej redakcji to dotyczy? Nie chcę wierzyć, że literalnie każda redakcja pod tym dachem ma standardy z Twojego opisu.

Komedia

Proponowane 2k na umowę o dzieło na stanowisku, na którym starsi pracownicy zarabiają po 5k netto na uop. Bez możliwości podwyżki nawet jeśli się z nimi umiejętnościami zrównałeś.

@Komedia

O matko ;o 2k na umówię o dzieło, nie wiem jak to skomentować… o jakim stanowisku mówisz? Może to na pół etatu?

Zostaw merytoryczną opinię o Ringier Axel Springer Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Ringier Axel Springer Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Ringier Axel Springer Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ringier Axel Springer Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 0 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ringier Axel Springer Polska?

Kandydaci do pracy w Ringier Axel Springer Polska napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ringier Axel Springer Polska
2.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Domaniewska 52
    02-672 Warszawa