Opinie o Ringier Axel Springer Polska w Warszawa

Ringier Axel Springer Polska
4 4 21 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ringier Axel Springer Polska?

Kk

Stabilna firma, fajna atmosfera pracy, dlatego juz 5 rok tam siedze :-) zarobki też nie są tragiczne.

Emilia
@Kk

Ringier Axel Springer to  wiodący wydawca na  rynku cyfrowym w  Polsce, ceniony za  swe portfolio, w  skład którego  wchodzą zarówno media tradycyjne, jak i  internetowe. Nie dziwi mnie zatem fakt, że tak cenisz sobie tę firmę jako miejsce zatrudnienia. Napisałaś, iż panuje tam fajna atmosfera i dlatego jestem ciekawa, czy macie tam organizowane jakieś cykliczne spotkania integracyjne? Takie wydarzania dodatkowo wpływają na dobre relacje między pracownikami, stąd moja chęć zdobycia od Ciebie informacji na ten temat.

Tak1Nie1

Albina Nowy wpis
@Emilia

Pracuje tam prawie poltora roku . W tej chwili da restrukturyzacje i nikt nie wie kogo z dnia na dzien zwolnia. Ostatnio byla alcja ze naraz zwolnili ponad 20 os tlumaczac restrukturyzacja i wucofaniem produktu. Na dziale sprzedazy reklam max wyciagniesz 2600-3000-3500 na reke. To nie kokosy a perspektywa ze ci przdeluza umowe ns czsd nie 9kreslony nirpewns a nawet jak ja masz to o i tak w kazdej chwili moga cie zwolnic. Co do sxkolen trzeba sie peosic nawet w dziale. Nastawieni sa na ludzi ogarniajacych spezefaz reklam i na hajs.nie polecam

TakNie1
Emilia Nowy wpis
@Albina

A na jakim stanowisku pracujesz w Ringier Axel Springer Polska? Rozumiem, że nie masz poczucia stabilności w pracy i jest to frustrujące. Na jakiej umowie jesteś zatrudniona?

Albina Nowy wpis
@Emilia

Na stanowisku telesales executive. Generalnie sa zmiany w zarzadzie RASP i czyszcza dzialy. Spada im sprzedaz nie tylko na reklamach prasowych czy online .abonament tzw zumi i onet moj biznes wycofali. Sa spadki na sprzedazy calego portfolio prasowego. Wlasnie konczy mi sie umowa na czas okreslony a pozwalniali tych co tez pracowali lata. Robia z wawy najazd i wciagu 30 min pozwalniac ponad 20 os czesc reszte porozdzielac lacznie ze mna i kolezanka do.nowych zespolow a potem powiedziec ze jednak umow nie przedluzsja bo nie ma kasy. Zenada firma. Poza tym masz obrywy w wyplatach za branie urlopu i l4 .jada po prowizji.

Stella

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

Stefan
@Stella

Masz rację, niewiele osób ostatnio wypowiedziało się w tym wątku na temat Ringier Axel Springer Polska. Jeżeli pracujesz w firmie może mogłabyś dodać swoją opinię o warunkach zatrudnienia. Czy pracodawca oferuje szkolenia i kursy dające nowe uprawnienia swoim pracownikom? Podnoszenie kwalifikacji i docenianie pracownika jest bardzo motywujące do dalszej pracy. Czy poleciłabyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

M
@Stefan

Nikomu nie polecę tej firmy. Kursy i szkolenia - chwalą się, że są... tak pojawiają się... i rozchodzą jak świeże bułeczki... nigdy nie udało mi się zapisać, bo tak mało było miejsc... Jak się poprosi o szkolenie pod siebie - nie ma takiej możliwości. Tylko szkolenia wewnętrzne, które niewiele wnoszą.... Pensje - poniżej średniej rynkowej, a obowiązków jak za cztery osoby. I totalny brak poszanowania pracownika.

Stefan
@M

Szkolenia to ważny aspekt zatrudnienia, gdyż pozwalają podwyższać kompetencję i zdobywać nowe umiejętności. Dobrze by było gdybyś mógł z nich skorzystać. Czy osoby, które osiągają dobre wyniki mają częstszą możliwość na atrakcyjne kursy w ramach gratyfikacji? Chętnie posłucham też o innych benefitach, które oferuje pracodawca.

Daria
 Rekomendacja
@M

Ja bardzo chętnie odniosę się do tematu :) pracuje tutaj 5 lat, tworze zespół zajmujący się szkoleniami i rozwojem, jeżeli piszesz ze nigdy nie udało ci się zapisać hmmmm, dziwne, szkoleń wewnętrznych i wew jest powyżej średniej na rynku! Byłam w różnych firmach i wiem jedno jak komuś zależy znajdzie szkolenie dla siebie i miejsce na nim. Oferta tutaj jest spora i bardzo różnorodna. Chętnie zatem się podpisze pod tym co pisze :) zapraszam do kontaktu ten wyjątek któremu się nie udało znaleźć szkolenia. Daria Nawrat

Emilia
@Daria

Po wypowiedziach Twojej i @M wyraźnie można zauważyć, jak różne można mieć opinie - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. W Ringier Axel Springer Polska aż 5 lat, a zatem na pewno miałaś już okazję poznać firmę zarówno od tej dobrej, jak i tej nieco gorszej strony. Chciałabym jeszcze podtrzymać temat szkoleń i zapytać, czy firma ta organizuje specjalne szkolenia wdrażające dla nowo przyjętych pracowników? Bardzo interesuje mnie ta kwestia, a więc liczę na szybką odpowiedź z Twojej strony.

Romek

Bardzo dobry pracodawca i mając wypracowane pewne formy działania nie chcą zmieniać ich ani naginać. Pewnie nie każdemu to się podoba.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Analityk
Nazwa działu: IT

Po kilku rozmowach z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację, przygotowany został dla mnie szereg rozmów z pracownikami mojego potencjalnego działu. Rozmowy przebiegały w całkiem przyjemnej atmosferze, jednak spodziewałem się 'recejta' tak samo jak dopuszczałem myśl otrzymania oferty współpracy. Niestety firma zachowała się jak najgorszy rodzaj pracodawców - brak kontaktu, odzewu, pomimo wielokrotnych rozmów zawczasu- po prostu brak szacunku. Dobrze, że tak wyszło, bo okazało się, że jest to jedno z miejsc pracy, które omijać należy szerokim łukiem. Skoro żal poświęcić 5 minut na przekazanie informacji o braku zainteresowania kandydatem, to zapewne też na inne, ważne dla pracowników sprawy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Tak5Nie

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Ringier Axel Springer Polska? Możecie nam tutaj zdać relację?

Magdalena

@Fnuco, podsumowałeś swoją wypowiedź, że Ringier Axel Springer Polska "wpada przyzwoicie na tle innych wydawnictw". Czy jest tak z powodu, jak to określiłeś akceptowalnego poziomu finansowego? Może wpływają na to jeszcze jakieś inne czynniki. Jeśli tak to napisz jakie.

Fnuco
@Magdalena

Wyłączną przyczyną napisania tej opinii jest obniżający się wolniej niż u konkurencji poziom wynagrodzeń.

Fnuco

Od połowy lat dwutysięcznych firma przeżywa regres. Na poziomie zarządzania następuje selekcja negatywna. Promowane są postawy uległe. Bardzo źle widziana jest krytyka. Na etapie projektu króluje awersja do ryzyka. Generalnie nie jest to firma dla ludzi kreatywnych i, paradoksalnie, lubiących ciężką, wymagającą pracę. Z drugiej strony firma daje poczucie stabilizacji na akceptowalnym poziomie finansowym. Choć tnie zarobki i zachęca do przechodzenia na elastyczne formy zatrudnienia. Mimo to, wypada pod tym względem przyzwoicie na tle innych wydawnictw.

Tak5Nie

Magdalena

Przydatne będzie, jeśli ktoś podzieli się informacjami na temat sytuacji Ringier Axel Springer Polska. Na stronie internetowej w zakładce kariera zawarte są oferty pracy i praktyk. Czy ktoś już wysyłał swoją aplikację oraz był już na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak, to przydatne będzie jeśli podzieli się swoimi doświadczeniami z innymi osobami. Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i w ilu etapach? Jakie umiejętności kandydata są ważne? Dzielenie się informacjami oraz doświadczeniami jest bardzo ważne dla innych osób.

Tak4Nie

maroko

@lala przepisy przepisami, ale nie wiesz jak to jest?

lala

Przepisy prawa pracy są takie, że nie można dyskryminować ze względu na płeć. Jeśli tylko ma Pani kwalifikacje, to proszę wysyłać cv.

Zostaw opinię o Ringier Axel Springer Polska - Warszawa

Chcę opublikować: