Ringier Axel Springer Polska
counter
3 5 31 5 1
Anka Nowy wpis

@Albina to raczej rozwoju w tej pracy nie ma? Tylko klepać w kółko to co każą?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2
Pytanie
 Pytanie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Ringier Axel Springer Polska?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Albina
@Pytanie

Lubia zwalniac.nie lubia szkolic. Generalnie nie lubia osob ktore sie pchaha do roboty i maja pomysly. To moge powiedziec o dziale telesprzedazy. Zmarnowalam rok.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Emilia
@Albina

@Albina A czy swoją wypowiedź możesz podeprzeć konkretnymi przykładami? Możesz szerzej napisać , jaka atmosfera tam panuje i na jakie warunki pracy można liczyć?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Roman Nowy wpis
@Albina

Jak ktos kto jest tylko po tobw Polsce by ja niszczyc möglich sie przejmowac losami pracownika

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Roman Nowy wpis

Nawet SS nie bylo Taka Propaganda Jak east Axel Springer AG jestescie w obcym kraju i ciagle plujecie na Polske

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
.

Czy ktoś był w Krakowie na rozmowie na stanowisko młodszy Specjalista ds. Rozliczeń i Kontrolingu kontentu. Czy powiedzieli kiedy można się spodziewać informacji zwrotnej?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Adam Nowy wpis
@.

Od Twojego wpisu minął już jakiś czas, czy dostałeś w końcu odpowiedź zwrotną z firmy? Jak wyglądała sama rozmowa kwalifikacyjna na to stanowisko i jakie wymagania stawiane były przed kandydatem? Czekam na Twoją odpowiedź!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Remek

@Max Chyba firmy się komuś pomyliły. Firma ma bardzo dobrą pozycję w branży, polecam!!

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Ania

Czy ktoś mógłby powiedzieć, jak pracuje się w Media Impact, teraz po restrukturyzacji? Czy to stabilne miejsce pracy z perspektywami rozwoju?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Max

Ta firma nie ma już przed sobą przyszłości i najlepiej trzymać się jak najdalej. Dlaczego? Potrafią jednego dnia zwolnić cały 20 osobowy zespół. Bez patrzenia na kompetencje tak po prostu - żeby zgadzał im się excel. A to nie koniec. Nie wprowadzają nowych produktów. Nie zależy im na kreatywnych pracownikach ale na uległych. Znów przeprowadzili kolejną restrukturyzację i podzielili obowiązki między kolejnych dyrektorów chyba 3 raz na przestrzeni ostatnich 5 lat. Widać że nie mają pomysłu na ten business. Zatrudniając obiecują złote góry i pokazują firmę jako przyjazną i nowoczesną. Życie szybko to weryfikuje. Polecam lekturę profesjonalnych serwisów, widać tam jak wiele osób odeszło z firmy w ostatnim czasie. Działy nie współpracują ale ze sobą konkurują. Nigdy nie wiesz z której strony można oberwać.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Kk

Stabilna firma, fajna atmosfera pracy, dlatego juz 5 rok tam siedze :-) zarobki też nie są tragiczne.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Emilia
@Kk

Ringier Axel Springer to  wiodący wydawca na  rynku cyfrowym w  Polsce, ceniony za  swe portfolio, w  skład którego  wchodzą zarówno media tradycyjne, jak i  internetowe. Nie dziwi mnie zatem fakt, że tak cenisz sobie tę firmę jako miejsce zatrudnienia. Napisałaś, iż panuje tam fajna atmosfera i dlatego jestem ciekawa, czy macie tam organizowane jakieś cykliczne spotkania integracyjne? Takie wydarzania dodatkowo wpływają na dobre relacje między pracownikami, stąd moja chęć zdobycia od Ciebie informacji na ten temat.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Albina
@Emilia

Pracuje tam prawie poltora roku . W tej chwili da restrukturyzacje i nikt nie wie kogo z dnia na dzien zwolnia. Ostatnio byla alcja ze naraz zwolnili ponad 20 os tlumaczac restrukturyzacja i wucofaniem produktu. Na dziale sprzedazy reklam max wyciagniesz 2600-3000-3500 na reke. To nie kokosy a perspektywa ze ci przdeluza umowe ns czsd nie 9kreslony nirpewns a nawet jak ja masz to o i tak w kazdej chwili moga cie zwolnic. Co do sxkolen trzeba sie peosic nawet w dziale. Nastawieni sa na ludzi ogarniajacych spezefaz reklam i na hajs.nie polecam

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś
Emilia
@Albina

A na jakim stanowisku pracujesz w Ringier Axel Springer Polska? Rozumiem, że nie masz poczucia stabilności w pracy i jest to frustrujące. Na jakiej umowie jesteś zatrudniona?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Albina
@Emilia

Na stanowisku telesales executive. Generalnie sa zmiany w zarzadzie RASP i czyszcza dzialy. Spada im sprzedaz nie tylko na reklamach prasowych czy online .abonament tzw zumi i onet moj biznes wycofali. Sa spadki na sprzedazy calego portfolio prasowego. Wlasnie konczy mi sie umowa na czas okreslony a pozwalniali tych co tez pracowali lata. Robia z wawy najazd i wciagu 30 min pozwalniac ponad 20 os czesc reszte porozdzielac lacznie ze mna i kolezanka do.nowych zespolow a potem powiedziec ze jednak umow nie przedluzsja bo nie ma kasy. Zenada firma. Poza tym masz obrywy w wyplatach za branie urlopu i l4 .jada po prowizji.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Stella

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Stefan
@Stella

Masz rację, niewiele osób ostatnio wypowiedziało się w tym wątku na temat Ringier Axel Springer Polska. Jeżeli pracujesz w firmie może mogłabyś dodać swoją opinię o warunkach zatrudnienia. Czy pracodawca oferuje szkolenia i kursy dające nowe uprawnienia swoim pracownikom? Podnoszenie kwalifikacji i docenianie pracownika jest bardzo motywujące do dalszej pracy. Czy poleciłabyś tę firmę innym osobom szukającym zatrudnienia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
M
@Stefan

Nikomu nie polecę tej firmy. Kursy i szkolenia - chwalą się, że są... tak pojawiają się... i rozchodzą jak świeże bułeczki... nigdy nie udało mi się zapisać, bo tak mało było miejsc... Jak się poprosi o szkolenie pod siebie - nie ma takiej możliwości. Tylko szkolenia wewnętrzne, które niewiele wnoszą.... Pensje - poniżej średniej rynkowej, a obowiązków jak za cztery osoby. I totalny brak poszanowania pracownika.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Stefan
@M

Szkolenia to ważny aspekt zatrudnienia, gdyż pozwalają podwyższać kompetencję i zdobywać nowe umiejętności. Dobrze by było gdybyś mógł z nich skorzystać. Czy osoby, które osiągają dobre wyniki mają częstszą możliwość na atrakcyjne kursy w ramach gratyfikacji? Chętnie posłucham też o innych benefitach, które oferuje pracodawca.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Daria
 Rekomendacja
@M

Ja bardzo chętnie odniosę się do tematu :) pracuje tutaj 5 lat, tworze zespół zajmujący się szkoleniami i rozwojem, jeżeli piszesz ze nigdy nie udało ci się zapisać hmmmm, dziwne, szkoleń wewnętrznych i wew jest powyżej średniej na rynku! Byłam w różnych firmach i wiem jedno jak komuś zależy znajdzie szkolenie dla siebie i miejsce na nim. Oferta tutaj jest spora i bardzo różnorodna. Chętnie zatem się podpisze pod tym co pisze :) zapraszam do kontaktu ten wyjątek któremu się nie udało znaleźć szkolenia. Daria Nawrat

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Emilia
@Daria

Po wypowiedziach Twojej i @M wyraźnie można zauważyć, jak różne można mieć opinie - nawet jeśli chodzi o tego samego pracodawcę. W Ringier Axel Springer Polska aż 5 lat, a zatem na pewno miałaś już okazję poznać firmę zarówno od tej dobrej, jak i tej nieco gorszej strony. Chciałabym jeszcze podtrzymać temat szkoleń i zapytać, czy firma ta organizuje specjalne szkolenia wdrażające dla nowo przyjętych pracowników? Bardzo interesuje mnie ta kwestia, a więc liczę na szybką odpowiedź z Twojej strony.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Romek

Bardzo dobry pracodawca i mając wypracowane pewne formy działania nie chcą zmieniać ich ani naginać. Pewnie nie każdemu to się podoba.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Analityk

Po kilku rozmowach z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację, przygotowany został dla mnie szereg rozmów z pracownikami mojego potencjalnego działu. Rozmowy przebiegały w całkiem przyjemnej atmosferze, jednak spodziewałem się 'recejta' tak samo jak dopuszczałem myśl otrzymania oferty współpracy. Niestety firma zachowała się jak najgorszy rodzaj pracodawców - brak kontaktu, odzewu, pomimo wielokrotnych rozmów zawczasu- po prostu brak szacunku. Dobrze, że tak wyszło, bo okazało się, że jest to jedno z miejsc pracy, które omijać należy szerokim łukiem. Skoro żal poświęcić 5 minut na przekazanie informacji o braku zainteresowania kandydatem, to zapewne też na inne, ważne dla pracowników sprawy. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Administrator

Był ktoś z Was ostatnio na rekrutacji w Ringier Axel Springer Polska? Możecie nam tutaj zdać relację?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magdalena

@Fnuco, podsumowałeś swoją wypowiedź, że Ringier Axel Springer Polska "wpada przyzwoicie na tle innych wydawnictw". Czy jest tak z powodu, jak to określiłeś akceptowalnego poziomu finansowego? Może wpływają na to jeszcze jakieś inne czynniki. Jeśli tak to napisz jakie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fnuco
@Magdalena

Wyłączną przyczyną napisania tej opinii jest obniżający się wolniej niż u konkurencji poziom wynagrodzeń.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Fnuco

Od połowy lat dwutysięcznych firma przeżywa regres. Na poziomie zarządzania następuje selekcja negatywna. Promowane są postawy uległe. Bardzo źle widziana jest krytyka. Na etapie projektu króluje awersja do ryzyka. Generalnie nie jest to firma dla ludzi kreatywnych i, paradoksalnie, lubiących ciężką, wymagającą pracę. Z drugiej strony firma daje poczucie stabilizacji na akceptowalnym poziomie finansowym. Choć tnie zarobki i zachęca do przechodzenia na elastyczne formy zatrudnienia. Mimo to, wypada pod tym względem przyzwoicie na tle innych wydawnictw.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Magdalena

Przydatne będzie, jeśli ktoś podzieli się informacjami na temat sytuacji Ringier Axel Springer Polska. Na stronie internetowej w zakładce kariera zawarte są oferty pracy i praktyk. Czy ktoś już wysyłał swoją aplikację oraz był już na rozmowie rekrutacyjnej? Jeśli tak, to przydatne będzie jeśli podzieli się swoimi doświadczeniami z innymi osobami. Jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna i w ilu etapach? Jakie umiejętności kandydata są ważne? Dzielenie się informacjami oraz doświadczeniami jest bardzo ważne dla innych osób.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
maroko

@lala przepisy przepisami, ale nie wiesz jak to jest?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lala

Przepisy prawa pracy są takie, że nie można dyskryminować ze względu na płeć. Jeśli tylko ma Pani kwalifikacje, to proszę wysyłać cv.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Ringier Axel Springer Polska - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Ringier Axel Springer Polska