Opinie o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Dominika

@fabio, na forum nie używamy nazwisk osób trzecich. Jest to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin ). @Aaa, na jakim stanowisku pracujesz w ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.? Możesz napisać coś o warunkach proponowanych przez pracodawcę?

G7

Jak wyglądają rozmowy kwalifikacyjnej, ile jest etapów i jak długo trwa decyzja o przyjęciu? Czy zmieniło się coś z samochodami, koszty za jazdę prywatnie? Czy wiadomo ilu konserwatorów jest jest planowanych do zatrudnienia w 2018.

Nie polecam, sam szukam czegoś
@G7

Jazda teoretycznie za darmo ale wprowadzają GPS żeby śledzić Cię co robisz w pracy i gdzie masz kochankę po pracy. Rozmowa kwalifikacyjna ma 1 etap, zależy gdzie chcesz, raczej biorą bo ciągle brakuje ludzi. Miało być lepiej za nowego prezesa, jak narazie wartością dodana są owoce w kuchni w biurze. O komserwatorsch w terenie nikt nie myśli, " No możesz sobie przyjechać j wziąć" tak szczególnie jak do biura masz 40 minut przez całe centrum Warszawy. Teraz wystarczy spokojnie poczekać aż zabiorą pracę dodatkowe w postaci zleceń. Wtedy ta firma zamknie się w 24 miesiące. Pensje mniejsze jak w innych koncernach, chore targety na premie. Doświadczonych konserwatorow trzymaja tu zlecenia. A młodzi tego nie pociągna.

Do ograniczonego
@Nie polecam, sam szukam czegoś

Kolego tak czytam twoja wypowiedz.. powiedz mi czy tak bardzo jesteś skrzywdzony przez los? Jezeli tak, to idź pracuj do Biedronki ;]

OWOC

Śledzić Ciebie co byś po świeże owocki zdążył dojechać :D

fabio
@Nie polecam, sam szukam czegoś

Pewno lepiej nie będzie za nowego prezesa poprzedni pracodawca z "Nikodemem D." nie płacze a wręcz przeciwnie.

tana

Czy trzeba umieć język niemiecki żeby aplikować ?

Aaa
@tana

Umieć nie, ale trzeba go znać i potrafić się nim posługiwać

Qwerty20

Może jestem w stanie Wam pomóc. Mam fajna ofertę pracy, właśnie doszedłem z Otisa. Ktoś cos?

Ótis
@Qwerty20

Daj namiar

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE na stanowisko Branch Controller? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Zmęczony otisem

Podstawa bez szału, a to najważniejsze. W otisie na dobrym rejonie też coś tam się uskrobie. Można z deszczu pod rynnę wpaść, bo niestety koncerny żydowskie nastawione są na kasę. Zbliża się taki okres gdzie naprawdę nie będzie ludzi do pracy. Spora część na emeryturę , młodzi nie bardzo chcą za taką kasę i może wtedy zostaną zmuszeni do zmian. Thyseny, kone , otis to jedno (usunięte przez administratora) moim zdaniem no może otis bardziej grząskie (usunięte przez administratora) :)

Wykończony otisem

Ile podstawy można dostać na początek? Jak premię wyglądają?

Thysseniak od 9 lat polecam.
@Wykończony otisem

Zależy od regionu. W wawie zaleznie od ilości uprawnień i czy potrafisz coś więcej niż gen2 ogarnąć (tutaj trzeba ogarniać Wszystko kone otisy schindlery felesy orony arkele i inne cuda) to z 4k brutto Do tego premia 0-50% (realnie 30-35%)i zlecenia płatne Ale próbują zabierać.

@Thysseniak od 9 lat polecam.

Jak to w korpo, masz się znać na wszystkim a podstawa od ponad dziesięciu lat taka sama, czyli gówniana kasa, gówniane warunkim , a żeby jako tako zarobić to trzeba poświęcić prywatny czas...dziękuje nie skorzystam

Kamil

@Edyta O jakich zmianach w firmie piszesz? Może coś dodasz ???

Lukasz
@Kamil

Chyba o tym że kolejne osoby odchodzą do liftu. pewnie też tam skończę jak taka atmosfera bedzie dalej

marek_l

Czy są jakieś nabory na pomocników?

spadaj

PBA rekrutuje dla otisa, wolał bym umrzeć na koklusz niz iśc do otisa.

Witam Szukam pracy w Krakowie jako konserwator. Czy warto aplikować??? Ewentualnie gdzie??

Edyta
@anonymous

Dzień dobry, zawsze warto :) Szczególnie gdy u nas teraz spore zmiany. Serdecznie zapraszam do przesłania aplikacji na adres edyta.sierpinska@thyssenkrupp.com

Leon

Czy możecie napisać od czego zależy wysokość wynagrodzenia? Jakie są zasady przy naliczeniach, podpowiedzcie.

Gerard

Jak widzę ThyssenKrupp Elevator nie ma potrzeb kadrowych. Wniosek, że dobra praca i płaca trzymają ludzi w firmie. A jak atmosfera w pracy, czy jest dobrze?

nosek
@Gerard

Zalezy od kiera ale ogulnie jest dobrze. Zarobic daja.

Qwerty
@Gerard

Odkąd wywalili prezeska atmosfera jest super.

Kuba

Zamiast szukać pracy w innej firmie skoro tak niektórym źle to jeszcze znajdą czas żeby pisać. Szkoda, że nikt nie sprawdza dlaczego niektórzy mają kłopoty w firmie, czy z winy firmy a może z własnej?

Do Dominika

Nie ma pracy zmianowej. Normalne 8-16 plus płatne dyżury jak chcesz.

Dominika

Aktualnie pojawiła się oferta pracy w Gdańsku na stanowisku Konserwatora Urządzeń Dźwigowych. Jak wygląda system pracy w ThyssenKrupp Elevator? Czy ustalone są stałe godziny pracy czy może obowiązuje system zmianowy? Dla osób zainteresowanych ofertą będą to przydatne informacje.

Dupaxxx

Uwaga bo niektórzy się boją o swoje posady i będą siać popeline. Warto. Jestem szczęśliwy że jestem częścią tke i polecam każdemu! Napewno da się zrobić najwięcej z koncernów Jak jesteś obrotny.

DupaDupaxxx
@Dupaxxx

No, z pewnością...boją się o posady, ale Ci z biura...boją się, że jak zabraknie roboli do zaphierdalania w terenie, to Niemcy zlikwidują oddział TKE w Polsce i wszystkie biurwy wylecą na bruk...bądź dalej szczęśliwy z bycia częścią TKE i chodź po korytarzach z przyklejonym uśmiechem idioty do buźki.

Marian

Czy nastroje w firmie są nadal dobre? Warto aplikować?

@Marian

Nie warto

Mańkowiak

ThyssenKrupp to jest teraz fajna firma, zobaczymy co dalej.

@Mańkowiak

Dalej to samo co było

Przed Xxx
@Xxx

No nie do końca, ale skoro nie widzisz różnicy to znaczy, że niewiele zauważasz. Bądź obiektywny, to zauważysz :]

@Przed Xxx

Podaj przykład, skoro tyle widzisz, bo ja widzę ten sam (usunięte przez administratora) co dawniej ino bez prezesa.

Lukas

To dobrze, że ThyssenKrupp Elevator zrobił ten ruch. Już z wcześniejszych wpisów czuje się energię do pracy. Fajnie się czyta te komentarze, naprawdę.

Kapiszon

Nowy prezes powinien wymienić wszystkich od kierownika w górę (ci co są to się nie nadają) , zatrudnić dobrych handlowców, przewietrzyć i zmniejszyć biuro...po tych zmianach TKE ruszy z kopyta na bank.

Zostaw merytoryczną opinię o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE - Warszawa

• Jak się pracuje w TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE