Opinie o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

8lattke

Potwierdzam opinie poniżej, także jestem zażenowany obecnym poziomem, szkoda. To była fajna firma.

ZAŁAMKA

Ogólnie rzecz biorąc nie polecam tej firmy, obecnie zarządzana przez ludzi bez wiedzy o branży. Zarządzanie przez „zastraszanie”, kontrola poprzez GPSy w samochodach, nie przemyślane decyzje. Porównując firme z tą z przed kilku lat, ba nawet z przed roku zdecydowanie obniżyła loty i obniża cały czas. Ot przykład jak w kilka miesięcy można zepsuć coś co było budowane kilka lat. Praca dobra, ale na poczatek by zdobyć doświadczenie.

Ufffff
@ZAŁAMKA

Ufffff! A już miałem składać cv, dzięki za opinie !!!!

qw134
@ZAŁAMKA

Mało napisane, jest T R A G E D I A, nie mamy narzędzi ani dokuemtnacji do swoich dzwigow. O wsparciu innych niż nasze trzeba zapomnieć i działać na własną rękę, działamy gorzej jak mały prywatna firma. Nie mam żadnych diagnozerow do pracy... Obecny zarząd, a szczególnie dyrektor serwisu bo to on za to odpowiada ( tak naprawdę prezes ma sprawnie zarzadzac, nie musi się znać ale dyrektor to powinien) nie ma pojęcia co robi. Oddał 3 rejony u nas w wawie firmie podwykonawczej która zaczyna nam podbierac urządzenia, Czy to nie jest działanie na szkodę firmy? Mało mamy konserwator w Warszawie żeby te rejony rozdzielic i każdemu dołożyć Po 10 sztuk? Żaden problem. Ciągłe porażki, mam nadzieję że jak najszybciej sie stąd uwolnię, ta firma nurkuje. Albo Niemcy się obudzą i zrobią porządek.

Gorąco

Czy nasza firma jak kolwiek ustosunkuje się do apelu PiP https://www.pip.gov.pl/pl/wiadomosci/97370,chronmy-zdrowie-pracownikow-podczas-upalow-.html warto przypomnieć że nadal wiele osób jeździ autami BEZ KLIMATYZACJI w których w ciągu dnia temperatura dochodzi do 50C. Psów nie można trzymać w takich warunkach ale pracownika już tak. Może niech szefu wyjdzie z biura i pojeżdża cały dzień w tych upałach?

U
@Gorąco

Bez klimy to ja bym to dawno rzucił. Nie ma ludzi na rynku walczcie o swoje

@Gorąco

Ciekawe czy biuro też bez klimy jeździ

Windziarz

Prawie rok pracy nowego zarządu można podsumować krótko: - rozbuchane wydatki -słabe wyniki -zdemotywowani pracownicy Cieszę się, że za chwilę kończę z nimi współpracę

Konserwatorzyna
@Windziarz

Musisz byc bardzo wartosciowym pracownikiem, skoro mowisz o sobie "windziarz "

Odp
@Windziarz

Zgadzam się. Wielkie zapowiedzi, duże wydatki a Konserwatorzy dalej działają na prehistorycznych nokiach, nowe ubrania słabe rozmiary z pupy. Tragiczne decyzje, brak szacunku dla ludzi, Panowie z ABB nadal myślą że ogarnięte osoby wezmą z ulicy najlepiej za 4500 brutto. Mam ogromną nadzieję że uda mi się uwolnić od tej firmy.

G
@Konserwatorzyna

Trzeba mieć do siebie dystans

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE na stanowisko Branch Controller? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Dominika

@123 czy jesteś pracownikiem ThyssenKrupp Elevator i rzeczywiście jest tak jak mówisz? Zależy mi, żeby użytkownicy tego forum mieli pewność pod kątem takich informacji. Jeśli możesz, to rozwiń swoją wypowiedź w kilku zdaniach i poinformuj nas, skąd masz taką wiedzę.

@Dominika

Tak, pracuję tu jeszcze i szukam czegoś innego. Firma spada na dno, bark szacunku dla ludzi, wstrzymywanie nam premi bo coś w systemie sie nie zgadza i tak dalej. Nowe szefostwo ma wszystkich w .....

Karuba
@123

Potwierdzam! Problemy z platnosciami bo " coś źle wprowadzone", ciągły brak narzędzi, szkoleń firma z miesiąca na miesiąc obniża loty. Tak się kończy oddanie steru ludziom którzy nie mają pojęcia o branży, w wawie ponadto kierownicy też bez pojęcia tak więc koło wzajemnej adoracji osób które nie mają pojęcia co robią. Nie wiem jak w Polsce, Ale też chyba nie za dobrze.

Jeszcze raz karumba
@Karuba

A, ja także szukam czegoś nowego, ciekawe co w końcu zrobi nasz menago kiedy odejdą osoby które coś potrafią. Będziemy się śmiali, Ale już z innych - może poważniejszych firm.

Dominika

@321 sam miałeś możliwość pracować w tej firmie czy ktoś z Twoich znajomych? Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że warunki pozostawiają wiele do życzenia. Także warto mieć pewność, że tak jest naprawdę- stąd moje pytanie. Czy nie znalazłeś żadnego aspektu, który podobał Ci się w pracy w firmie hyssenKrupp Elevator?

Dominika

@321 możesz nam przybliżyć warunki pracy, jakie zastałeś wThyssenKrupp Elevator? W dzisiejszych czasach często kładzie się nacisk na benefity pozapieniężne, takie jak karta multisport, dodatkowa opieka medyczna. Czy za Twoich czasów na tego typu usługi można było liczyć?

@Dominika

Benefity to fikcja. Opieka medyczna jest ale trzeba zapłacić za siebie niewiele ale już za członków rodziny bardzo dużo. Multisport jest ale w kwocie 100zl od osoby. Bony na święta istnieją i to się chwali generalnie z Wielkiej 4 Thyssen jest ostatni jeżeli chodzi o dodatkowe Benefity.

Otisiak

Witam kolegów po fachu czy może ktoś napisać rzetelnie o nie jakim panu Piotrze Rudnickim? Podobno ma u nas zakotwiczyć.

@Otisiak

Fachowiec z wieloletnim stażem i doświadczeniem.

Poinformowany
@anonymous

Zależy kogo spytasz ????

allah
@Otisiak

Każdy ma swoje wady, są dużo gorsi - nie powinniście narzekać.

Olek
@Otisiak

A na jakim stanowisku ma u Was zakotwiczyć ?

Otisiak
@Olek

Kierownik serwisu.

Dobry człowiek

qwerty
@anonymous

z tym fachowcem trochę przesadziłeś, ale faktycznie przyzwoity człowiek

azerty
@qwerty

Z pewnością lepszy od obecnego menago, miał doświadczenie w branży, obecny chodzi jak dziecko we mgle.

fabio
@azerty

Ale szefu to jego kolega. To tak obecnemu źle nie będzie. A jak praca za nowego prezesa. ?

@fabio

Kolejni ludzie rezygnują z pracy, w tym miesiącu 2 z południa - masz odwiedź

@123

Co się dziwić że ludzie odchodzą skoro firma ma problemy z platnosciami. Szybko załatwili tą firmę. Też stąd spadam niebawem. W Warszawie słabo. Jak w oddziałach?

Włodek

Pojawiło się ogłoszenie na PH w Błoniach do stali węglowej czy jesteście w stanie powiedzieć coś więcej? Jaka kasa, jakie zadania?

Olek

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stad te problemy!!

Cezary

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie?

@Cezary

tak szukają Konserwatorow, nie polecam. Obecnie firma zarządzana ludźmi spoza branży, czekamy aż nauczą się w co weszli.

Julek

Widziałem ogłoszenie na pH czy jest ktoś wstanie mi zbliżyć jak wyglada praca? Jest to jeżdżenie od punktu do punktu czy umawianie spotkań jak to wszystko wyglada ? Jak warunki zatrudnienia multisport , samochód itd? Z góry dzięki za odpowiedź

chce zmienić firme dzwigowa
@Julek

Z tego co patrzyłem to ogłoszenia nie było żadnego na Ph. Gdzie je widziales i jaka lokalizacja? Podbijam pytanie kolegi :)

Witek

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Wersety
@Witek

Nie ma na co narzekać a nikt nie chce chwalić żeby zaraz się koniaki czy otisy nie zleciały =p chociaż koniaki to za wiele nie potrafią, tylko swoje. =p

Koniak
@Wersety

Są też koniaki którzy potrafią też inne ???? Pozdrawiam

Jak wygląda kwestia pracy jako pH, jakie zarobki, jak wygląda kwestia samochodu, godzin pracy , ewentualnie dodatków?

Pszczoła
@Nowy

Wyslij cv to sie dowiesz. Samochod jest a pracujesz tak, zeby realizowac swoje zadania. Wiecej tu sie nie dowiesz, bo pH jest co najwyzej w ustach.

Jerzy

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację?

Pszczoła
@Jerzy

Warto wysyłać. Na każdym szczeblu cos sie dzieje.

Bartek

Widziałem ogłoszenie na konserwatora w Warszawie na jaką podstawę można liczyć z 4000-4500 netto można wywalczyć czy raczej nierealne czy przyjmują bo firma się rozwija czy ludzie odchodzą jaka atmosfera panuje

Stary pracownik
@Bartek

Od nastania nowej ekipy ucieka kto tylko co znajdzie. konserwatorzy, kierownicy, handlowcy, nawet księgowa, kadrowa, pani z serwisu . Innych wywalają gdy się nie dorawdzą handlowiec kraków, kierownik warszawa.

Dominika

@Bartek, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w ThyssenKrupp Elevator. Zdecydujesz się aplikować do pracy w tym miejscu, nawet jeśli nie otrzymasz satysfakcjonujących Cię odpowiedzi na forum? @Ponad 10 lat w "branży", rozumiem, że pracujesz lub pracowałeś w ThyssenKrupp Elevator, tak? @Wersety, jak oceniasz tego pracodawcę i warunki, które oferuje?

Macie świadomość ?

W Otisie jest w tej chwili najlepiej jeśli chodzi o pracę na stanowisku konserwatora

Wiem
@Macie świadomość ?

Nawet kierownik serwisu przechodzi do OTIS

Papa
@Macie świadomość ?

To idź, szerokiej drogi i powodzenia

Stonka
@Wiem

Mógłbyś opisać tego człowieka ? ☺️

Ponad 10 lat w "branży"

Witam wszystkich pracowników jak i również forumowiczów z innych firm dźwigowych. Postaram się w telegraficznym skrócie opisać sytuację w firmie i ogólnie w branży dźwigowej. Największym problemem jest brak kompetencji osób zarządzających. Przeszło 80 % ludzi w tej branży i w TKE tj. zarząd,handlowcy, kierownicy, osoby zajmujace się sprzedażą nowych urządzeń, Ci którzy mają pierwszy kontakt z klientem-administracją etc. znajdują się w biurze z czystego przypadku ewentualnie po znajomości, część z Was pewnie robi karierę jak u Nikosia czy u Rudego w Brukseli :) umysły do wynajęcia ehhh jakie to Polskie. Brakuje wam pomysłów jak to usprawnić no i w ogóle nie można się Wam dziwić, bo skąd możecie wiedzieć jak wygląda branża z kawy w biurze? nie wywrozycie wiedzy a napewno obycia, doświadczenia. Także mała rada na przyszłość w szczególności kieruję to do zarządu, dobierajcie ludzi do zespołu zarządzającego, handlowców etc. z branży, bo z fusów nikt wiedzy o branży dźwigowej nie posiadł.Mógłbym napisać felieton o tym co się dzieję z naszym zawodem w PL, ale po co? Świat jest nasz Panowie serwisanci czas oswoić się z tą myślą, pozdrawiam ;)

Otis nr 1 in serwis

Otys szuka fachowcuw, aplikujta

@Otis nr 1 in serwis

Sam se aplikuj do tego konzentrationslager, cfaniaku

Zostaw merytoryczną opinię o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE - Warszawa

• Jak się pracuje w TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE