logo ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.

ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.

Opinie o ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.

lulek 2011-06-15 16:37:09
Nie zgadzam się. Zarząd 100% profesjonalizmu, zarobki adekwatne do umiejetności, atmosfera idealna do pracy. POLECAM, starajcie się otrzymać tam wakat.
123456789 2012-08-23 16:24:00
Witam poszukuję pracy jako pomocnik konserwatora.Największy minus że nie skończyłem szkoły elektrycznej.Niewiecie gdzie można się załapać do takiej pracy albo może ktoś ma do załatwienia taką pracę jestem w stanie nawet zapłacić za załatwienie pracy.Dzięki i czekam na odpowiedz na maila kamil3682@op.pl.Pozdrawiam
konserwa 2013-07-03 23:50:01
na początek z kompletem uprawnień 4000 - 5500 brutto.
W tej chwili poszukują konserwatorów w Warszawie
konserwa 2013-07-21 16:38:14
siema jakie zarobki teraz w Warszawie oferują bo szukaja konserwatorów jakie zarobki czy jest samochód służbowy do własnej dyspozycji bez limitu kilometrów jak w otisie jakiś socjal karta medyczna i jaka atmosfera czy robi się samemu czy we 2
konserwator 2013-07-21 16:51:26
człeku weź sie wyluzuj i daj sobie spokój. jak znasz ang i deutsch trochę to wyrywaj za Odrę tam i robota lepsza i pensyja niczego sobie i można żyć na luzie. A tu bedziesz sie stresował(usunięte przez moderatora) sprawami w pocie coła robił za marną kapustę i nabijał kapustę dairektorom (Pisownia celowa)
kons 2013-07-30 20:06:15
Witam,

jak wygląda praca konserwatora w Warszawie?
Ile można zarobić? ile dorobić? jak atmosfera itp.

pzdr
bobo 2014-03-23 12:13:48
Jak możesz to podaj jeszcze w jakim mieście.
Konserwujący 2014-06-08 18:57:49
SkyLift ? Co to jest za twór ? Zabiera sporo dźwigów na rynku za śmieszne pieniądze
waldi fieme 2014-07-14 22:26:42
A co będziesz projektował:)
W Polsce nic nie produkują tytko montują gotowe dźwigi, więc projektowanie to dostosowanie windy do dziury, tylko nie wiem jak skończyło się z (usunięte przez administratora) kupują oddział czy nie.
Pracownik 2014-10-10 13:51:26
Aktualnie poszukujemy Konserwatorów i Pomocników Konserwatorów w Gdyni, Gdańsku, Katowice, Wrocław, Lublin. Prosimy o przesyłanie aplikacji na ogólny adres internetowy podany na naszej stronie.
OTIS 2014-10-19 10:09:30
Witam.
Proponuje walczyć o swoje pensje. W otis na start podstawa to 4000 brutto dla konserwatora ze wszystkimi uprawnieniami( jedynka plus schody) a do schodów jest specjalna brygada wiec nie ma co się martwic ze rzucą cie na coś czego na oczy nie widziałeś. Samochód za który zabierają ci 198 zł miesięcznie a w zasadach użytkowania jest jasno napisane ze masz go do dyspozycji w święta , chorobę, urlop itp. Pakiet medyczny. Multi sport za 18 PLN. Premia od wymiany czesci od 0 do 2500 tys.( 900 premi robisz z palcem w ....). Dyżury w noce/święta/ weekendy są w domu pod telefonem. Jeżeli nie masz zglzen to dostajesz za każdą godzine siedzenia w domu 5 PLN. Gdy musisz wyjechac to dostajesz tzw setki ( czyli srednie podwojne wynagrodzenie za godzine pracy licząbe z podstawy) czyli jakies 40-50 PLN. Łatwo policzyc ze jak masz 8 reklamacj to 400 brutto za osiem godzin pracy dostajesz do reki. A tez nie możesz pracowac wiecej niz osiem godzin w ciągu dnia wiec dyzury są podzielone na cztery osoby czyli od 7 do 15 np. Andrzej. Od 14 do 22 np Pioterk a nastepnego dnia Od 7 do 15 Jurek a14 do 22 Tomek. Noce zalezy od brygady jedni po jednym dniu a wyjazdów jest jeden. A w brygadach gdzie jest mniej reklamacji to po całym tygodniu i srednio do 2-3 zgłoszen w tygodniu. Noce płatne są 5 PLN za czuwanie i setki za wyjazd. Sa takze kontrole lecz jeżeli potrafisz zapamietac trzy zasady po 8 czynosci tzn. otworz drzwi sprawdz czy kabina jedzie , wcisnij stop zamknij drzwi potem otworz drzwi sprawdz czy kabina sie nie przemiescila i tak dalej to nie masz co sie martwic. Jeżeli nawet uwalisz to nie ty pierwszy i ostatnni. A i tak jeżeli nie jestes tumanem to premi ci nie zabiorą. Proponuje składac CV i jezeli lubicie ta prace to nie dajmy sie wykorzystywac bo wiele firm zatrudnia ludzi z odzysku po marne grosze i pieniądze pod biurkiem dzieki temu zaniza cene za konserwacje. Łatwo policzyc ze jezeli pracoenik by musial dostac pensje 6000 brutto plus samochów to juz kwota 100 PLN za dzwig była by nierealna. A liczba dzwigów w OTIS na montera zależy od wysokosci urzadzen jeżeli masz dzwigi do 6 przystanków wyjdzie nawet 110 urządzen lecz gdy masz wyzsze tradycje litencje to 70 a nawet 35.
Pracownik 2014-10-20 12:14:30
Państwa z firm konkurencyjnych proszę o umieszczanie informacji na swoich stronach internetowych. Jeśli takich nie posiadacie to złóżcie prośby w dziale HR o udostępnienie takich stron żeby nie musieć zaśmiecać profili innych firm. Pozdrawiam.
Junon 2014-11-17 18:58:27
Panie lonek. Pomocnik konserwatora nie musi umieć nic, bo to jest stanowisko do przyuczenia do zaworu, więc jeśli jesteś trzeźwy i nie masz lęku wysokości to się nadajesz. Niestety obecnie firmy nie zatrudniają pomocników, bardzo wiele firm i to nie tylko O, K, S i T poszło w pracę pojedynczo.
Inna sprawa czy warto. Praca jest brudna, ciężka i niewdzięczna, a nowe dźwigi raczej sprawiają wrażenie jakby po tych kilku latach nie nadawały się do naprawy a jedynie na złom. Z drugiej strony, biorąc pod uwagę, że pomocników jest niewielu, prawdopodobnie na rynku może powstać zapotrzebowanie na fachowców, których nie będzie skąd wziąć.
cozrobic 2014-12-29 04:10:50
szkoda że kolego musisz pytać po raz drugi a tu nadal cisza ;/ ubolewam nad tym bo sam szukam roboty jakiejś, no ale wiecie... pójść tak totalnie w ciemno to chyba nie mam odwagi i sprawdzać na własnej skórze jak to jest w ThyssenKrupp Elevator to trochę się boję, z jednej strony bym chciał bo kto nie próbuje ten nie ma ale z drugirj nie wiem..
12345 2015-01-09 21:00:19
Ja z innej firmy ale powiem ci tak jesli chcesz isc do pracy na pomocnika to nie wybierasz firmy sobie tylko idziesz tam gdzie cie przyjma porabiasz pare lat to dopiero wtedy bedziesz sobie wybieral a i tak jak kolega wyzej napisal praca do lekich nie nalezy brudna i niebezpieczna a takze bardzo duza odpowiedzialnosc ale jak ci sie spodoba to masz robote do konca zycia
kolega 2015-01-28 19:45:11
Witam.
Jeżeli ktoś szuka pracy jako konserwator urządzeń dźwigowych to może wysłać swoje CV na pracaoti@wp.pl. Praca w warszawie .
edzio 2015-03-17 23:39:04
Ta firma miała korzenie a nie ma - to precyzyjniej określa obecny stan. Dziadostwo w każdym calu, każdy się ratuje jak umie, ucieka do konkurencji.
ph 2015-05-15 16:14:23
Chciałbym zapytać o Przedstawiciela regionalnego zarobki teren auto ogólnie praca
otismen 2015-09-15 09:46:57
Koledzy z thyssenie macie swoje forum to nie piszcie na naszym otisowym.
Nie piszcie głupot że macie takie fajne dźwigi, bo najlepszy wasz dźwig jest z otivoxa co najwyżej reszta to kupa.
12345 2015-09-26 17:26:33
Dla jakiej firmy to praca jako konserwator w warszawie
Konserwator 2015-10-20 12:43:57
Ktos wie ile wyciagne sie oddziale krakowskim? kat. I , 7 lat w branży?
Dyżur obowiażkowy jak tak to o w jakim systemie i jak płatny?
konserwwaw 2015-10-20 19:20:42
do @konserwator
nie wiem jak w krk ale w wawie dostał byś max 3500 netto ale premie 20% musisz wyrobić żeby dostać 3500 dyżury płatne bierzesz albo nie po 140 zł za 6h.
ale z tego co wiem w krk jest inaczej i tam maja dyżury tygodniowe chyba.
pracuje juz tu ponad 7 lat i jest co raz gorzej, nie polecam.
nick 2015-11-08 13:52:22
Na niemieckich targach dostawcy th bardzo zaniepokojeni , podobno do polski wysyłają rocznie 2 ,3 dźwigi niemieckie a reszta to gniot z Hiszpanii . Co potem ma robić konserwator ,świeci oczami przed klientem
Wiem 2016-01-22 12:44:20
Niestety tu Cie zmartwie. TK daje premie i nie ma z tym problemow. Zalezy tylko od osiaganych celow, ktore sa do zrealizowania.
Wiem, ze w TK konserwator moze zarobic najwiecej ze wszystkich firm windowych i schodowych.
Wiem 2016-01-24 10:43:46
@Marian, na pracuj_pl szukaja teraz ludzi do Trójmiasta. Zresztą zawsze możesz wysłać CV w ciemno.
Wiem 2016-01-25 18:59:30
Tyle ze, ta premia moze wyniesc polowe pensji a to w jakiej wysokosci dostaniesz, zalezy od jakichs tam skladowych. Do tego dyzur i roboty dodatkowe. Kasa morze sie zgadzac.
Wiem 2016-01-30 09:54:14
@ertyu
Aż tyle to nie wiem. Napewno konserwatorzy mają premie, bo oni stanowią o sile firmy oraz pewnie na kierowniczych (serwis, montaż, handlowiec)...
Mały chaos jest, ale na finanse to tam chyba nie trzeba narzekać.
wiemcomowie 2016-02-01 11:38:00
z asystentami to jest tak, że bez nich zawsze można sobie poradzić, w razie cięć budżetowych - pierwsi do eksmisji ;) ale każde doświadczenie się przydaje, TKE w CV brzmi dumnie :)
krystek 2016-02-03 18:12:15
Siema chciałem sie dowiedzieć na jakie zarobki można liczyć na konserwatora w warszawie bo jest ogłoszenie ze szukają konserwatorów ile trwa dyżur i czy sa płatne roboty dodatkowe i premie i czy jest jakiś pakiet socjalny a i czy auto jest do dyspozycji po godzinach pracy
niepolecam 2016-02-04 14:05:10
krystek@
tak auto jest do dyspozycji ale wszystko płatne, za samo używanie płacisz ok 150 zł miesięcznie i za kazdy kilometr płatny premia jest ale musisz sprzedać odpowiednia ilość rzeczy i je za darmo wymienić, roboty dodatkowe są ale mało, dyzury od 16 do 22 pakiet socjalny jest ale całkowicie płatny żadnych bonusów od firmy oszczędności muszą być bo trzeba sie wykazywać. Nie polecam, choć sam tu pracuje.
Wiem 2016-02-08 19:49:27
Wymiany w godzinach pracy, to raczej normalne, że liczone do premii... zlecenia dodatkowe płatne po godzinach pracy. To raczej uczciwy układ.

Ktokolwiek jest chętny i ciekawy - niech składa papiery, idzie na rozmowę i zada te wszystkie pytania. Na forach jedno boją się o swoją posadę, a drudzy będą za bardzo kolorować. Rozmowa nic nie kosztuje, a nadal podtrzymuję, że TKE jest jedną z lepiej płacących firm.
niewiem 2016-02-10 18:21:23
Uwaga bo chyba biuro to wpadło i próbuje napisać ze proponują uczciwe warunki, nie nie proponujecie uczciwych warunków, zmuszacie nas do wymiany sprawnych częsci na sprawne żeby tylko zachować premie, idziecie na całość bo prezesik jb chce się ciągle wykazywać przed wartingerem. nie polecam, nie wchodźcie w to w ostatnich miesiącach odeszło kilka ludzi, szukają frajerów z 20 letnim stażem który przyjdzie im robić za 2800 netto.
Wiem 2016-02-10 20:32:03
Daleko mi do biura koleżko @niewiem. Mam znajomych w thyssenie i z grubsza znam sytuacje. moze masz dziwnego kierownika. co do jb i wart - tu akurat prawda.
Wiem 2016-02-18 18:44:38
@Król, nie wiem czego oczekujesz po ThyssenKrupp Elevator względem Energostalu, ale niestety trafiłeś w złe miejsce.

ThyssenKrupp Elevator szuka obecnie konserwatorów do Warszawy i Gdyni. Można dobre warunki wynegocjować.
krystek 2016-02-20 18:21:47
Cv wysłane na konserwatora w Warszawie zobaczymy co z tego wyjdzie
Tumiwisizm 2016-02-25 16:35:06
Uważaj młody, bo oberwiesz w mazak, najpierw wyciągasz od ludzi informacje a potem opisujesz na forum różne tematy przy okazji obrażając tego i owego ? Uważaj, bo się doigrasz .
smieszek 2016-03-01 22:30:08
a ogloszenia wciaz wisza w internecie bo co nie ma chetnych do pracy w tysenie?? jest cos nie tak w firmie lub konserwatorzy wola grzac tylek w jednym miejscu hehe
Tumiwisizm 2016-03-06 07:33:49
Najnormalniej w świecie na rynku nie ma chętnych do pracy w tym zawodzie
jarek 2016-03-06 12:11:28
To prawda chetny do pracy w tym zawodzie nie ma chcieli otworzyc szkole to 3 osoby sie zglosily i nic z tego nie wyszlo a ci co maja dobrze w innych firmach to po co maja zmieniac firme
hahahahah 2016-04-06 18:38:20
HAHAHAHAHA, nie znam firmy która nie finansuje sepa, + w innych firmach są szkolenia na uprawienia udt w Thyssenie nie ma o tym mowy, w dodatku jest tu najgorszy socjal ze wszystkich 4 firm.
@Wiem 2016-04-28 23:02:43
Thyssen też finansuje SEPa. Socjal - grusza, paczki, bony. Wielkich bonusów nie ma, ale czego brakuje? SPA? : D
Wróbel 2016-05-01 12:56:49
Wystarczy, że dadzą w Thyssenie 4 tys. na łape podstawy, a fama o tym fakcie pójdzie po branży i ludzie będą walić drzwiami i oknami do Thyssena
wim 2016-05-05 16:04:28
nie chodzi o spa, chodzi o to ze płacimy w całosci za takie bonusy w innych firmach sport kosztuje 20zł a nie 100 jak u nas opieka medyczna tez jest tansza bo w innych firmach pracodawca sie sporo dorzuca. ubezpieczenie u nas tez jest drogie w innych firmach darmowe bo pracodawca dba o pracownika
wiśnia 2016-07-07 22:19:59
To prawda ze tysen przenosi sie gdanska do tego najwyzszego biurowca??
D. K. 2016-07-14 08:09:28
Na 99% to prawda
wiśnia 2016-07-16 22:31:49
@3o, chyba nie ten tyssen?

@nbm, jeden biurowiec juz ma wielkie logo na dachu. gdansk oliwa.
Zero 2016-07-25 13:54:02
Widzę, że po wpisie "Maćka" wszystkim mowę odjęło, bo faktycznie ten wpis nie wymaga komentarza.

Otóż jeśli ktoś chce pracować w ThyssenKrupp Elevator to na wstępie chciałbym napisać, że mimo wszystko nie żałuję pracy w tej firmie. Jak to duża firma, pieniądze wypłacane normalnie a nie pod stołem, jak ktoś chce i potrafi to może zarobić przyzwoicie, choć bywają i gorsze miesiące. Samochody służbowe i polityka ich używania to największa porażka, wszystkie pozostałe firmy mają lepiej, socjal jest też słaby, ale jakiś jest. Poza tym chyba jak wszędzie, gonitwa, coraz mniej czasu, coraz większe wymagania.
Atmosfera w pracy jest nie najgorsza, mówię tu pomiędzy pracownikami, a może i niektórymi osobami z biura, ale tutaj lepiej uważać i może się ugryźć w język. Szczególnie teraz nie wiadomo na kogo się trafi. Jeśli chodzi o zarząd to wydaje mi się, że za poprzedniej władzy było lepiej, kierowników też poprzednich jakoś lepiej wspominam.
Poza tym wydaje mi się, że najlepiej w tej firmie mają ludzie leniwi i niekompetentni, którzy najwięcej chodzą po biurze i narzekają jakie to mają straszne problemy, wtedy wszyscy im współczują i pomagają, jeśli sam sobie dajesz radę, to mają cię za takiego co nic nie robi. Jeśli więc nie chce ci się pracować, ale masz za to talent do pojękiwania, to na pewno znajdziesz tutaj miejsce dla siebie.

Najbardziej chyba irytujące jest to, że oprócz parcia na zarabianie pieniędzy nie ma żadnej innej świadomej strategii w tej firmie, tak naprawdę ThyssenKrupp jakoś tam sobie działa od lat, a kolejne pomysły są jedynie kompletnym zaprzeczeniem poprzednich działań i wprowadzają tylko zamieszanie. Jak jesteś konserwatorem, to zupełnie nie wiesz ile zarobisz za trzy miesiące. Wszystkie premie, bonusy, i dodatkowe dyżury raz są a jutro już ich nie ma i co chwilę jest nowy pomysł jak zabrać coś innego. Wszelkie ustalenia z zarządem są nic nie warte, a obietnice tracą ważność po upływie około 2 tygodni i nikt o nich nie pamięta.

W porównaniu z największymi firmami sprzedajemy mało i nie ma się co dziwić, nasz produkt jest sto lat za konkurencją. Oczywiście chwalimy się takimi urządzeniami jak TWIN, ale prawda jest taka, że nasze dźwigi dla zwykłych ludzi niezależnie od fabryki, czy niemieckie czy hiszpańskie są daleko za konkurencją jeśli chodzi o jakość produktu, sposób montażu i rozwiązania i nie z powodu braku możliwości technologicznych tylko dlatego, że tego produktu się nie poprawia. Taki Otis nad swoim dźwigiem nieustannie pracuje, Gen2 który jest oferowany dzisiaj to zupełnie inne urządzenie niż pierwsze dżeny, a my? Wprowadzamy co chwilę zmiany, tylko zmieniane jest akurat to co działa najlepiej, a jeśli zmieniane jest to co działa źle to zazwyczaj na zupełnie nowy model, który ma swoje własne problemy, a te nie są rozwiązywane.
Z tego też powodu firma się nie rozwija, więc wszyscy trochę jesteśmy skazani na czekanie co dalej, gdy patrzysz na konkurencję to nawet mniejszym firmom przyrasta co jakiś czas kolejny rejon, a tutaj tylko przerzuca się dźwigi od jednego do drugiego, czasem dojdzie kilka nowych urządzeń, które powodują tylko ból głowy i zabierają tyle czasu i energii co połowa starego rejonu. Trzeba jednak dodać, że kilka lat temu nie przychodziły żadne urządzenia, więc może ten ból głowy już lepszy niż tamto.

Zatem jeśli masz mocne nerwy i twardą głowę to staraj się o pracę w tej firmie.
Zero 2016-07-25 13:54:37

Zatem jeśli masz mocne nerwy i twardą głowę to staraj się o pracę w tej firmie.
zerozerox2 2016-07-25 15:41:34
Niech mnie kule biją, mogę się podpisać pod wszystkim co napisałeś!

król@
no tak urlop to jest tak niespodziewana bonifikata że trzeba klęknąć, a nie zaraz to wynika z kodeksu pracy.
Komórka? no tak zeby non stop do Ciebie ktoś wydzwaniał z tematami.

I fakt system premiowania jest słaby, dźwigów tylko ubywa.
A nowe zatrudnienia nie wynikają z "dynamicznego rozwoju" tylko z powodu odejść.
Piczek 2016-07-26 12:06:50
No ja sam nie wiem jak to tłumaczyć, ale to chyba dośc jasno jest wiadomo, że firma ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. radzi sobie wprost wspaniale na rynku
Zostaw swoją opinię o ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o.