Opinie o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE w Warszawa

NIKOŚ

Czytam te wszystkie opinie i się zastanawiam o co tak w ogóle chodzi ? Tylko narzekanie i jak to wszystkich Thyssen wykorzystuje i ogólnie firma do bani a kierownictwo jeszcze gorsze, Jestem wieloletnim pracownikiem tej FIRMY różnie bywało raz gorzej raz lepiej ale mimo wszystko myślę że nie jest zle pensja jest- dodatkowo można dorobić+ samochód do jazd prywatnych ( TAK ZAMONTOWANA SMYCZ W AUCIE ALE MYŚLĘ ŻE JEŚLI SIĘ JEST TAM GDZIE POWINNO W PRACY TO NIE PROBLEM) Ludzie czego wy właściwie oczekujecie - dla nie zorientowanych przypominam że pracujemy w korporacji - spróbujcie szczęścia w zakładach typowo zamkniętych co przez osiem albo dwanaście godzin zapieprzacie pod okiem kamery i nikogo tam nie obchodzi czy masz lepszy dzień czy nie,

Janusz

Dziwnym trafem portal usunął opinie z tego roku na temat pracy w TK Cóż ja osobiście nie polecam pracy w tym urzyje słów kulturalnych BAJZLU. Janusz

On
@Janusz

Może usunęli te z błędami ortograficznymi????

Obecny
@Janusz

Bo hejtowanie to nie opinia, takie właśnie usunęli. Ale zgłoś się do PiS tam można jeszcze na hejtowaniu zarobić.

Oni
@Obecny

Jak się nie ma argumentów to zawsze można hejt i PiS użyć. Słabo Zarządzie, zadbajcie o swój PR.

Novy
@Janusz

Janusz Nikt nic nie usunął. Przewin w dòł.

@Obecny

Tak oczywiście wszystko jasne pozdrawiam "owce" tam pracujące.

Filozof

W przeciągu roku odeszło trzech handlowców, daje do myślenia :):):)

3 ???

Praktyk
@Filozof

Że dzisiejszy pracownik nie jest w stanie poradzić sobie na każdym stanowisku. Trzech handlowcuw? No raczej nie bardzo. Nie wiesz to nie filozofuj.

Lekcje ortografii
@Praktyk

Dokładnie kolego 3 „handlowcuw” haha :)

Lekcje ortografii
@Evan

Tak 3 i to w samym Krakowie :)

Sprzedawca
@Lekcje ortografii

Dezorganizacja, wymagania z kosmosu i fochy szefa, nie trzeba szukać innych powodòw

@Sprzedawca

W Warszawie 2 konserwatorów i główna księgowa też już za burtą i to przed końcem miesiąca. Może dziś ktoś coś ????

Dominika
@Sprzedawca

A wiecie może, czym właściwie spowodowana jest rotacja w firmie ThyssenKrupp Elevator w różnych lokalizacjach w całej Polsce? Próbowałam odszukać informację o funkcjonowaniu firmy i wydaje się, że przedsiębiorstwo to wciąż działa normalnie. A nawet więcej - obecnie poszukuje nowych pracowników na dwa stanowiska: księgowej i konserwatora urządzeń dźwigowych. Czy możecie powiedzieć więc kilka słów na temat panującej tu atmosfery?

@Dominika

Jasne, że wiemy, kiepskimi warunkami, kiepskimi zarobkami i niskiej jakości stanowiskami pracy

Kadrowa
@Sprzedawca

Nowi też raczej długo nie wytrzymają... karuzela dalej będzie się kręcić

Słabo

Już 4 ...

Kolejni
@Filozof

Właśnie 4 zrezygnował .. :)

Dominika
@Kolejni

Chyba nie trzeba doszukiwać się w tym czegoś dziwnego. Powody, dla których Ci pracownicy odeszli mogło być naprawdę wiele. I nie musiały one wynikać bezpośrednio z winy pracodawcy. Zachęcam, abyś zaczął już opisywać ogólne kwestie, związane z warunkami zatrudnienia w ThyssenKrupp Elevator. Co powiesz odnośnie wynagrodzenia? Czy w ostatnim czasie przedstawia się ono na wyższym poziomie? Jest już godne?

Ona
@Dominika

Atmosfera dobra, rotacja pracowników minimalna że względów oszczednosiowych, konseratorzy mieli zniżone normy a główna księgowa odeszła na własne życzenie.

On
@Ona

Druga zmiana głównej księgowej w ciągu roku, dziwna sprawa ...

????
@On

Kwestia mobbingu pani M. Kto pamiętaj płaczące kobiety z działu fin zaraz jak przyszła? W każdej szanującej się korpo już by jej nie było.

@Ona

Chyba sama nie wierzysz w to co piszesz!

Ona
@????

Została zwolniona

@Filozof

@Filozof, Filozofią nie sprzedasz urządzeń, odeszło 3 handlowców bo może się nie nadawali albo jednak to nie była praca dla nich. Trzeba mieć twardą (usunięte przez administratora) a nie głowę w chmurach

Bezimienny

Osobiście nie polecam pracy w tej korporacji pracuje tu dość krótko ale bałagan i niewiedza z kadrze zarządzającej jest przerażająca. Finansowo ok ale brak profesjonalizmu u niektórych jest wprost przerażający każdego dnia

@Bezimienny

Jak jesteś takim znawcą to podziel się swoją wiedzą z zarządem będzie mile widziane na początek a na hejtowanie przyjdzie jeszcze czas chyba, że tym dorabisz.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE na stanowisko Branch Controller? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
6rokwTKE

To ze thyssen jest w ciemnej d..ie to kazdy wie ale on zaczął sie tam urządzać. Nic nie idzie w tej firmie ciagle narzakanie zarzadu ze nie wyrabiamy normy to standard ale ile mozna kroic klienta no ile do piekla pojdziemy za te akcje. Na chwile obecna duzo fajnych osob sie zwolnilo inni szukaja czegos innego. Pomocnicy z 3 miesiecznym stazem maja juz dyzury a ci co pracuja 6 maja swoje rejony dramat. Bhp na poziomie b.niskim. Wiem ze poleci fala hejtu i kazdy powie jak ci tak zle to sie zwolnij ale nie jest to takie proste. To byla fajna firma ale dotychczasowy zarzad to zniszczył. Aczkolwiek jesli ktos szuka pracy gdzie bedzie monitorowany przez 2 GPS-y gdzie nikt nie ma kregpslupa moralnosci gdzie na 1 miejscu jest tylko wynik miesieczny i chce srednio zarabiac zapraszamy do thyssena. Pozdrawiam ale nie zarzad.

@6rokwTKE

Muszę się z Tobą zgodzić w 100%. Co lepsi już odeszli lub odchodzą. Słyszałem, ze w Gdańsku teraz 2 konserwatorow. Ciekawe kto bedzie im wyrabial te normy? Pomocnicy bez uprawnień? Problemy juz są z konserwacją.

Xxx
@Gerard

Odchodzą nie lepsi a gorsi bądź po prostu w ramach redukcji to jedno a drugie to firma ma się dobrze.

były

Praca jak praca. Mnie juz tam nie ma. Jak sie jest ogarnietym to nie problem znalesc lepsza robote. A jak sie nie ma pomyslu na siebie to pluje sie jadem na forum...

obecny
@były

Nikt tu nie pluje jadem, ja widzę tylko opis tego co się faktycznie w firmie dzieje. A zwalniać się ludzie będą, kwestia czasu, nie będą rzucać papierów na złość tylko jak znajdą coś fajnego, żeby nie wpaść z deszczu pod rynne

Obecny
@obecny

W każdej korporacji prezes ma przełożonego, chyba że jest się większości owym udziałowcem, prezes w Warszawie też go ma i musi wykonywać jego zalecenia. Aż tak trudno to zrozumieć, norm tez on nie wymyśla. Ale ob rzucić błotem najłatwiej, domena Polaka, czy nieudaczników. Bo chyba byłeś zwolniony i to nie on cię wytypował tylko kierownik. Pozdrawiam

xyz

W ramach oszczędności zwolnili ludzi po czym szukają nowych. Brak dialogu między biurem a pracownikami terenowymi. Zero wsparcia technicznego. W rejonach ponad 100 urządzeń z najróżniejszymi sterowaniami. Praca w pojedynkę. Wypłaty słabe chyba ,że się poświęci więcej życia na dorabianie dyżurami. Ogólnie nie polecam.

Janusz

Tak kursy językowe będą żeby zamydlić oczy tak jak samochody 5 osobowe bo już mają się z nich wycofywać. Ludzie nie oszukujcie się to co się dzieje to wykręcenie słupków na maxa żeby potem sprzedać wszyscy wiedzą komu. A zarząd za tak rewelacyjne osiągnięcia dostanie swoją dzialke. Po to tu są przexiez. Ratuj się kto może okręt tonie a orkiestra gra.

@Janusz

Myślisz, że firma będzie przeprowadzała jakąś fuzje lub sprzedaż? Nie znalazłem żadnych takich informacji. Napisz coś więcej na ten temat, bo to istotne wiadomości dla osób, które chcą aplikować.

@Paweł

Nie polecam pracy w tym bagnie, lepiej poczytaj popytaj a dowiesz się wszystkiego.

Novy

Kursy językowe będą nie tonie bez paniki orkiestra gra dalej

Renata
@Novy

Na forum pojawiały się informacje o tym, że sytuacja w firmie ThyssenKrupp Elevator Sp. z o.o. w ostatnim czasie znacznie się pogorszyła. Czy możesz powiedzieć coś więcej na temat aktualnej sytuacji? Czy jest już lepiej? Wspominasz o kursach językowych - chodzi Ci o kursy dla pracowników oferowane przez pracodawcę? Kto może wziąć udział w takim kursie?

@Novy

Orkiestra gra jak na titaniku, wywalają i pomocników i konserwatorów, reszta sama ucieka od kierownictwa

Hahaha
@Novy

Co ty godosz czlowieku? Mati pakuj się. To koniec.

@Renata

Lepiej tak oczywiście tzn; niżej już się upaść nie da. (usunięte przez administratora) syf,kłamstwo pogania kłamstwem , wymieniać bez można bez konca. Masakra.

Janusz

Thyssen trupp Okręt tonie ratuj się kto moze.

Donalndtrumo

I jak tam nastroje w Polsce ?

Gosc
@Donalndtrumo

Spoko

Stefan
@Gosc

Wiesz coś na temat pracy w ThyssenKrupp Elevator? Ciekawi mnie kwestia zarobków, możesz powiedzieć jakiej sumy można się spodziewać nie mając zbyt dużego doświadczenia? Mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

TvpInFo

Czy komukolwiek, Jeszcze rok temu przyszło by do głowy ze nowej władzy uda się tak szybko zwinąć tą firmę?

Artur
@TvpInFo

Skąd masz takie informację? Firma nadal prosperuje i na swojej stronie https://thyssenkruppelevator.pl/ nadal szuka pracowników. Jest zapotrzebowanie na konserwatora urządzeń dźwigowych w różnych lokalizacjach, przedstawiciela handlowego/sprzedawcę usług i napraw serwisowych, a także posada sekretarki. Czy ktoś, kto pracuje w ThyssenKrupp Elevator mógłby przybliżyć warunki zatrudnienia w firmie i benefity, które oferuje pracodawca?

@Artur

A zastanowiles sie co sie stało z poprzednikami? Pomysł "optymisto"

@Artur

Informacje z życia wzięte, jeżeli szukają to szukają bo ktoś miał dość, a to nie oznacza, że firma nie prosperuje. Czytając twoja wypowiedz, mam wrażenie, że jesteś komputerem.. ha. Prześlij cv masz wolne wakaty, Arturze przecież sekretarką może być i facet :)

5latwTKE

To co teraz sie wyprawia w TKE to jest dramat z ocieraniem sie o dno. Zarzad z innej galaktyki,kierownictwo nie ma pojecia co sie do nich mowi tysiace zdjec i mmsow telefonow a i tak przychodza zle czesci. Kuszenie pracami dodatkowymi za ktore pozniej nie jest wyplacana kasa bo czegos nie kliknol czlowiek w telefonie. Zero nowych urzadzen wszystko rupiecie z 70 lat. Gps w autach kontrola pelna gorzej jak w przedszkolu a z tego co slyszalem ma byc jeszcze gorzej. Szczerze nie polecam chyba ze sie cos zmieni natomiast sam szukam juz czegos innego takze jak ktos cos ma podsylac.

AB
@5latwTKE

Ptaszki ćwierkają o połączeniu TK z Kone.

@AB

Plotka bez pokrycia, nie będzie żadnego połączenia, przejęcia czy czegokolwiek w tym rodzaju

EbacjABB

A szkoda może ktoś by pogonil to kółko adoracji. Ciekawe kiedy wymienia kierowników na swoich z Pabianic, przed czy po jak przeniosą biuro sobie pod dom. Niemcy popełnili błąd zatrudniajac Pana M.

koniarz
@EbacjABB

Na waszym miejscu nie liczyłbym na połączenie z Kone. Wyjdziecie na tym jak Zabłocki na mydle.

Windadonieba?
@5latwTKE

Niestety jest coraz gorzej, panowie z Polski centralnej rozwalają firmę zadowoleni z siebie przy zgodzie Pani z zarządu

@Windadonieba?

Pączek co masz na myśli ????

Never again TYKYE

ABYBY ABYBY AKHR BLEH SORKI NIE DOBRZE MI

Mi tez nie dobrze
@Never again TYKYE

Dobreee ABEBE E E E :D

zdegustowany
@Never again TYKYE

AAAAby w TKE pracować musisz znać co najmnie 2 pierwsze litery alfabetu ;)

Abb
@zdegustowany

Dokładnie, znów kolesiostwo. Też mnie mdli.

kat

Jak ja się cieszę, że mój mąż tam już nie pracuje - chciał odejść sam ale byli szybsi i dostał wypowiedzenie - dzięki Ci zarządzie za fajną odprawę i święty spokój z daleka od TKE :)

Thyssen11
@kat

To znaczy? Bo ostatnio żaden mężczyzna nie został zwolniony.

Bolek i Lolek
@Thyssen11

To znaczy nie wnikaj Janusz.

Biurowy

I co mieliście się zwalniać i co ?

Farbowany lis

No właśnie!?

@Biurowy

Hehehe....i nic, na gadaniu się skończyło, jak zawsze

allahhakkbrarr
@Biurowy

narazie stoimy z boku i śmiejemy się jak kierownicy wchodzą w pupkę R.P, więcej asertywności ludzie, on nie zna branży ale jak robi błedy to mu mówcie a nie przytakujecie.

spoko kone dzwoni dalej a kilku wlasnie zaczyna tam prace

Robol

Konrad MK1,MK2 i małpki z telefonami i lepszych ciuchach.

5latwTKE

@Biurowy Nikt z nas sie nie boi ani nie wymieka prawda jest taka ze wiekszosc z nas rozglada sie za inna praca ale tez czeka na to co zrobi zarzad w pazdzierniku. Dla nas konserwatorow pracy nie brakuje ale za to dla was biurowcow juz tak:)

Szczery

Nie macie jaj chłopaki

Sprzedawca

Kierowniczka jak się patrzy, trzeba na nią uważać bo dla premii zrobi wszystko

Schindlerak

Nie musicie szukać, oni szukają nas. Powodzenia

Reni Jusis
@Schindlerak

Kiedyś Cię znajdeeee, znajdeee Cię

Zostaw merytoryczną opinię o TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE - Warszawa

• Jak się pracuje w TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE?

Zobacz opinie na temat firmy TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

TK ELEVATOR EASTERN EUROPE GMBH Sp. z o.o. ODDZIAŁ W POLSCE