Opinie o PGW Wody Polskie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PGW Wody Polskie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGW Wody Polskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGW Wody Polskie w Warszawa

anna

WZMiUW - tam kręcili na lewo i wszyscy przeszli do Wód Polskich - dramat, ze Wody Polskie przyjęli a teraz wszystko wyłazi kadra WZMiUW - totalny bałagan .

c13
@Fatamorgana

Warto nadmienić, że z reguły osoby wykształcone, z doświadczeniem były celowo (usunięte przez administratora) aby... pozostać w tym samym miejscu, pod kierownikami, którzy są niekompetentni i bez merytoryki. Dzięki takiemu działaniu dużo ludzi z głową na karku odeszło, ponieważ nie było w stanie takich podejść zaakceptować. Wiele osób jednak patrzy na to czy na stanowisku pracy będzie miało możliwość rozwoju zawodowego (a przez to nie jest rozumiane tylko klepanie merytoryki do grobowej deski), w tym objęcia w ciągu najbliższych lat stanowiska kierowniczego. Gdzieś na forum obiło mi się po oczach sformułowanie typu "odniosłem wrażenie, że (usunięte przez administratora)w RZGW wciąż żywy..." Tak jest. W RZGW szczególnie starsza kadra ze wzruszeniem wspomina "dawne czasy". Dlatego jeśli ktoś nie zrobi porządku od wewnątrz, to długo się tutaj jeszcze wiele nie zmieni.

Ela

Dzień Dobry, Czy polecacie pracę w Wodach Polskich ?? Szukam na terenie Warmińsko - Mazurskiego dokładnie Olsztyn.

@Ela

nie szukaj tu informacji, tu są sami frustraci. jeśli nie rezygnujesz z innej pracy dla tej to po prostu zatrudnij się i zobaczysz. I tak dostaniesz na razie umowę na okres próbny, więc ewentualnie odejdziesz

wykonawca

wody polskie to bardzo dziwna instytucja,w której kto wcześniej wstanie ten rządzi chodzi mi przede wszystkim o procedurę związaną z zamówieniami publicznymi dotyczącymi konserwacji rzek, brak jest jednolitych przepisów w jednych RZGW wymagane jest wadium i często kaucja zabezpieczająca należyte wykonanie umowy w innych nie ma wadium i kaucji ,często jedynym kryterium jest cena 100 proc.,ale też czasem cena 60 proc. i inne kryteria 40 proc. np.skrócenie terminu wykonania zamówienia,zgoda na wyższe kary,doświadczenie kierownika budowy,w jednych RZGW odrzucają oferty wykonawców ,którzy oferują wykonanie zamówienia za poniżej 70 proc.ceny inwestorskiej,ale często są przyjmowane oferty wykonawców przewyższające ceny inwestorskie o 50 i więcej procent,daje się kilkuset tysięczne zlecenia z wolnej ręki wybranemu wykonawcy zamiast ogłosić przetarg to jest już korupcjogenne.Według mnie przepisy powinny być jednolite we wszyskich RZGW i zrozumiałe zarówno dla zamawiających jak i dla wykonawców.

Czas najwyższy oczyścić te brudne wody z działaczy politycznych ,co najmniej 20 procent pracowników to ludzie ,którzy nie mają zielonego pojęcia o melioracji i gospodarce wodnej -biolodzy ,politolodzy ,architekci krajobrazu ,ekonomiści ,filolodzy ,rolnicy i inni specjaliści.

Hellokitty

Drodzy koledzy i koleżanki To fakt Wp to nie kraina mlekiem i miodem płynąca, ale jak się komuś nie podoba to nikt tu na siłę nikogo nie trzyma. Fakt kasa mogłaby być większa, ale w innych urzędach też cudów nie ma. Za to w piekarni są ogłoszenia o pracę to i bułki świeże do domu można przynieść, w dyskontach spożywczych też chętnie przyjmą to na siłownie nie będzie trzeba chodzić bo wózki pełne towarów do rozpakowywania, w "fabrykach" przy taśmie to pewnie i zdrzemnąć się można, bo mózg można wyłączyć na 8 h itp. Widocznie piszą tu sami frustraci, bez kompetencji, co nie radzą sobie z pracą, co chcieliby zarobić a się nie narobić. Niestety większość pracowników WP nie ma żadnego wykształcenia ani wiedzy, żeby pracować w merytorycznych działach. Większość przyszła "z ulicy" albo nauczona była do tej pory, że w pracy się nie pracuje.

@Hellokitty

Pracuję obecnie w innym urzędzie i jest normalnie. W Wodach Polskich dostałem w 2018, 130 spraw w toku na start. Za mało ludzi, za dużo spraw, naciski odgórne ze strony rządu, podejmowanie decyzji niezgodnie z przepisami bo takie wytyczne z KZGW, brak doświadczonej kadry bo wszyscy doświadczeni pouciekali, ciągłe jakieś tabele do wypełniania, a sprawy priorytetowe też leżą i czekają - (usunięte przez administratora). 10 telefonów dziennie od ludzi, którzy czekają na załatwienie ich spraw i nie wiadomo co im powiedzieć - że jest 14 w kolejce?

Rafał Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 godziny.

Coś się zmieniło? Warto szukać tu pracy?

Pracownik Nowy wpis

Widze ze ktos usuwa komentarze nt temat RZGW. To co dzieje sie na ul. Hanasiewicza to porazka. Brak jakiegokolwiek przeszkolenia, lizanie kakao dyrektorowi J.C (ą ę ktory nie potrafi zarzadzac zespolem) przez wspolpracownikow na porzadku dziennym. FAŁSZYWOSC i kolesiarstwo. Nie polecam i przestrzegam przed tym zakladem wszystkich stazystow praktykantow potencjalnych pracownikow. Nalezy uciekac

123 Nowy wpis

Tak to prawda. Obgadywanie i podlizywanie się to norma..

Potrzebujący

Czy Wody Polskie należą do Jednostek sektora finansów publicznych?

lul
@Potrzebujący

Jak chodzi o fakt, że muszą nas przed bankructwem ratować dotacjami z budżetu to tak, jeżeli trzeba nas zjechać od budżetówkowych nierobów to tak, ale jeśli chodzi o pensje i podwyżki dla budżetówki to nie

Heniek
@lul

Kiedy wreszcie będą zwalniać pisioró.w?

Tom Nowy wpis
@lul

Podobno ogli w październiku 2023 wystąpić z wnioskiem o 20% na wzrost wynagrodzeń ale po co? Oczywiście już tych dytekttorowvi prezesów którzy byli za to odpowiedzialni nie ma bo nikt zwykły nie mógłby wystąpić... Pracy bardzo dużo za marne pieniądze.. Bo ludzie odchodzą z pracy lub uciekają na L4. Pracujesz za 3 osoby ale co tam... Jakoś dyrektorzy sami nie uciekają bo mają kilkanaście tysięcy zł.. A tys. Zł a Ty tyraj za tzw. (usunięte przez administratora)..naprawdę jest źle i sytuacja w wodach to dramat. Myślę że najważniejsi są ludzie i ich kompetencje oraz doświadczenie zawodowe. W widać to ręce opadają jakich pracowników teraz zatrudniają... I to ściemnianie o premii za staż pracy gdy masz wysluge lat... To nasz atut że pracowaliśmy tyle lat zawodowo i że jeszcze jesteśmy w wodach. Ja daje siebie rok jeśli bedzzie nadal tak źle odchodzę.

Motyl

A jak nastroje osób pracujących w taryfach po ogłoszeniu newsów, że taryfy wrócą do samorządów a nasze zadania zostaną mocno okrojone?

Ćma
@Motyl

Kto ogłosił te newsy i gdzie? Może coś więcej napiszesz jak rozpocząłeś wątek?

Motyl
@Ćma

Wystarczy poczytać artykuły ukazujące się w internecie, w sejmie też już obradowali na ten temat. Ziarnko niepewności zostało zasiane

Rekrutacje przeprowadza Kierownik działu organizacji ZZ i Dyrektor . Kultura i sposób rozmowy nacechowany szacunkiem. Jednak nikt nie czyta cv. Nie zadaje pytań merytorycznych i nie interesuje się Tobą.Zwykła pogadanka o niczym. Widać ze chcą tylko przysłowiowego robola, który nie będzie wnikał. Kwestia wynagrodzenia minimalna z informacja bez możliwości podwyżki.

Zakres odpowiedzialności i zadań, przekraczający ilość etatu. Ale jak chcesz pracować to cię wezmą . Poziom pytań niski. W zasadzie nie związany z rodzajem pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
MS

Czy mamy jakieś informacje odnośnie podwyżek?

Jk

Narazie brak informacji

COOO?
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Co tu się dziwnego ostatnio wydarza? (usunięte przez administratora)

Czy ktoś wie z Was czy wgl będą jakieś podwyżki? Już nie chodzi mi o te 20% tylko czy cokolwiek będzie i kiedy. Jak ktoś coś wie to proszę o prawdziwie informacje, bez żadnych fake newsów. ____________________________ Pozdrawiam

MS

do kiedy ma być jakaś konkretne informacja?

Ala
@MS

Nigdzie nie ma podanych terminów, więc może trwać i trwać

Skąd takie informacje?

Cholewa

Będą podwyżki są planowane na 2025 rok. Około 5%, info sprawdzone.

Ksiegowa
@Cholewa

Ja słyszałam, że 5% poniżej inflacji.

nw
@Cholewa

A może wiesz jakie są plany na 2030 rok ??

3maj

Skąd to info?

Gdzie potwierdzają?

Ktoś coś słyszał o rzekomych podwyżkach?

MS

masz jakieś wiarygodne informacje?

Beza

Tu związki zawodowe zaakceptowały regulamin wynagradzania, który nierówno traktuje pracowników. Specjaliści, starsi specjaliści itd trafili do różnych grup w zależności od działu, w którym się znajdują na poziomie danej jednostki. Wstyd, żeby akceptować jawną dyskryminację i nierówne traktowanie. Takie są te nasze związki zawodowe. Nie piszcie mi, że praca w jednych działach np zgodach czy środowisku jest ważniejsza niż w innych. Bo to tylko puste pompowanie baloników.

Rebeka

Ale jak 20% podwyżki to wszystkim równo! Wtedy wg Beki to ok. A to spowoduje że różnica w wynagrodzeniu między V, a XV kategorią (już duża), znowu się powiększy o kilkaset złotych.

huhu
@Rebeka

A zjakiej racji ma nie być różnic w wynagrodzeniu? Co, ten co jest od pół roku ma mieć ryle co ja po 5 latach, czy o co ci chodzi. Jak ci nie pasuje to w iwnioskuj o zmianę kategorii zaszeregowania i większą kasę, a nie robić wszystko byle inny miał gorzej

Reneka
@huhu

Przecież są różnice w wynagrodzeniu. Rebeka pisze, że po procentowym przeliczeniu wzrostu wynagrodzeń te różnice się powiększają (nie ma to żadnego związku ze stażem, tylko z kategorią). Ten co ma minimalną dostanie trochę, a ten z XV 2x trochę. Jeśli umiesz liczyć…

Andzia
@huhu

Ja pracuję 5 lat i mam dużo mniej niż Ci nowo zatrudnieni :/

Gorszy sort

Ja też mam podobny staż pracy, jestem tylko specjalistą i równie marne pieniądze. Awans dostają młodzi a ty zasuwasz i bierzesz odpowiedzialność za najbardziej skomplikowane sprawy bo nikt poza tobą tego nie zrobi.

Starszy bobrowy

Wkurzają mnie takie wypowiedzi strasznie. Przez 11 lat w tej branży doświadczyłem tylko jednego. Gdy niespełna dwa lata temu przy podwyżkach zdegradowano u mnie w dziale brygadzistów do poziomu zwykłych operatorów. I jako fizyczni widzimy, że w biurach są dość często awanse a tych, od których zależy bezpieczeństwo tysięcy ludzi, tych którzy bez marudzenia siedzą w święta i w weekendy w pracy KZGW ma w (usunięte przez administratora)

@malpa

Czy w WP jest lojalka? Podpisywaliście coś do umowy? Jakiś regulamin wewnętrzny regulujący kwestie zakazu konkurencji?

Olo

Potwierdzone info? Dla wszystkich czy dla kierowników?

@Olo

Tylko dla Kierowników. 2000 brutto każdy kierownik i dyrektor, reszta za (usunięte przez administratora)

wiadomo co ustalone?

Trybik

Nie mniej niż 800 netto

Podwyżki

Już w najbliższy piątek zostanie przekazana informacja o podwyżce wynagrodzeń o 20% z wyrównaniem od stycznia br.

@Podwyżki

Skąd takie informacje? Czy to jest sprawdzona i wiarygodna wiadomość?

Yyy
@Podwyżki

W najbliższy piątek to będzie wypłata a jeśli podwyżki to w maju

@@@malpa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

Czy w WP jest lojalka? Podpisywaliście coś do umowy? Czy jest jakiś regulamin wewnętrzny regulujący kwestie zakazu konkurencji?

Żegnam

Podjęcie pracy w Wodach Polskich to była najgorsza decyzja w życiu.

Mirek

Co ze zmianami w RZGW Bialystok?

jajko
@Mirek

Przecież w Białymstoku zaszły zmiany. Co tam wam jeszcze nie pasuje?

Ee

Jeszcze nie było, w oczekiwaniu

Serenada

W Gdańsku nastąpiła wymiana. I nawet ze starego primo na vice nowego… teren nie ruszony w tym przetasowaniu.

Nie no to już jest żałosne i poniżające. Nowe ogłoszenie o pracę na starszego i 2 lata tylko doświadczenia a tu człowiek od 5 lat dwoi się i troi i dalej specjalista. Jeszcze mówią że kasy nie ma na awans.

Pracownik II kategorii

Jest coraz gorzej, całkowite lekceważenie ludzi wykonujących pracę w Nadzorach Wodnych którzy przygotowują dokumentację projektową i biorą na siebie nadzór nad wykonywanymi pracami w międzyczasie wykonujący inne czynności służbowe. Może Wody Polskie i ZZ zlecą te czynności prywatnym firmom, wtedy zobaczą ile to kosztuje. Wiem lepiej mieć frajerów którzy za minimalną krajową będą to wszystko robić.

Jola

Behapowcy pierdzą w stołek, kasa leci a my musimy prowadzić karty ewidencyjne odzieży roboczej. Pełno kadrowych, organizacyjnych. Co tu się odwala?

a

I tak i nie. Samorząd to też potrafi być niezła patologia. Nie na darmo do tych instytucji centralnych ludzie ciągną z całej Polski. U siebie nie mają szans (i niekiedy ochoty) na pracę w tych samorządach.

Witam W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie Pani Joanny Kopczyńskiej Prezes PGW Wody Polskie z przedstawicielami związków zawodowych działających w PGW Wody Polskie. Z najważniejszych informacji przekazanych przez Panią Prezes to to, iż trwają negocjacje z Ministrem Infrastruktury oraz Finansów o objęcie naszych pracowników 20% podwyżką tak jak sfery budżetowej. Konkrety poznamy do 01.05.2024. Drugą ważną informacją jest zapewnienie Pani Prezes, że Wody Polskie nie zostaną zlikwidowane i utrzymają charakter zlewniowy. ________________________________ Co sądzicie, będzie 20%? Ja myślę, że tym razem będzie. Pozdrawiam i Wesołych Świąt ;)

Myśliwy

Ja myślę, że to jakiś makaron na uszy. W maju się dowiemy, że we wrześniu, potem nastąpi cisza, albo że musimy przeznaczyć środki z podwyżek na zwiększone wydatki obronne. Związki to powinny się dalej „wstydzić” ( nie napiszę dosadniej bo wytną). Przez ostatni rok żadnego komunikatu do pracowników.

No jest w planach dla wszystkich po 20%, więc wiadomo lepiej dać 1000zl każdemu więcej bo tak to każdy różnie zarabia

Kierol

Ile ty pracujesz w tej firmie? Pewnie raczej krótko... Bo jeżeli nie trolujesz w imieniu pracodawcy to serio kupujesz takie bajki? W tamtym roku prezes, pomijając wędliny wyborcze, zapewnił że wszystko jest prawie dograne. Dziś czytam w oficjalnej notce wawy, że przyjechały związki (raczyły przyjechać) i wszyscy (bo się jeszcze tak dobrze nie znają osobiście) spijali sobie z dziubków. Efektem tego jest lakoniczna informacja wawy, że ustalili co mają i "będą" robić... i tylko czekać na efekt. Związki pokusiły się o rzucenie bardziej odzianego w treść komunikatu, z którego wynika tylko że jest zaje iście iśće iście... i już prawie możemy patrzeć na cyferki na koncie. Ale serio to jest to samo co już od dobrych lat oglądamy. Mnie osobiście te newsy nic nie ruszyły. Także wesołego i mokrego jajka dla wszystkich.

A te 20% podwyżki to naliczane będzie od indywidualnego wynagrodzenia pracownika - wtedy kto ma wyższe wynagrodzenie będzie miał wyższą podwyżkę…

Od indywidualnego wynagrodzenia

Filip

A w przyszłym roku będzie restrukturyzacja, odprawy, nowe etaty i znowu nie będzie środków.

NIE CHCEMY!

Podwyżki nie dostaniemy bo nie zasługujemy. Jaki jest efekt naszej 5-cio letniej pracy? Tony tabelek? co zrobiliśmy dla społeczeństwa i dla kraju? NIC! i o to chodzi. wy tylko o podwyżkach a ja uważam, że jako firma na to nie zasługujemy. Rzeki nie utrzymane, lodołamacze nie kruszą lodu kiedy mają to robić, ryby w Odrze wyginęły, teraz cały kraj zalany wodami z naszych rzek, pozwolenia nie wydane, wszechogarniająca betonoza, pozwalamy na niszczenie środowiska, zrzucamy do rzek wszystko co popadnie - i to zgodnie z prawem itp. itd. Nie ma w nas chociaż małej woli aby pomagać innym. Tylko narzekamy i chcemy podwyżek i? tak leci rok za rokiem i jest fajnie. Pani prezes wnioskuję aby nie było podwyżek bo na nie nie zasługujemy.

Bbbb

Marzenia o podwyżkach dla Wód Polskich właśnie się skończyły rząd podał informację o większej niż przewidywano dziurze w budżecie, Polsce grozi unijna procedura nadmiernego deficytu

Tadeusz

W oficjalnym komunikacie p. Prezes nie ma takiej daty. Nawet nie ma informacji, czy te starania dotyczą najbliższego czasu czy też jakiejś nieokreślonej przyszłości. A „podobno są wśród nas kosmici”.

chłop

Nie można nazywać pracowników wód polskich nierobami ,bo niektórzy chcą pracować ,lecz nie ma funduszy na bieżące utrzymanie i konserwację rzek ,patrząc wstecz to prace podejmowane były już w maju , przetargi na powyższe roboty zaczynały się w lutym ,marcu; teraz zgodnie z dyrektywami unii europejskiej okrojono roboty konserwacyjne o połowę, u mnie jest niewielka rzeczka ,która ostatnio była konserwowana 8 lat temu teraz jest zarośnięta i zamulona, a woda przelewa się nad przepustami i zalewa drogi i przyległe łąki.

Tak fajnie p prezes o nas dba że nawet na święta nic nie rzuciła. Będzie reorganizacja - prezes kłamie.

MS

Są jakieś aktualne informacje na ten temat?

MS

Jakie są realne szanse na 20% podwyżki? Ma ktoś jakieś informacje?

Rt
@MS

Dostaniemy 20% podwyzki bo minimalna od lipca wzrasta.

Dd
@Rt

Dostaną Ci co będą poniżej minimalnej a nie wszyscy, to będzie wyrównanie

bywalec

Wzięli się za wymiany dyrektorow. W ZZ GIŻYCKO już po. A kiedy ZZ OLSZTYN? czas na nich i podległych im kierowników. W koncu może coś się zmieni i nastanie sprawiedliwośc, a nie są równi i równiejsi

Smerf

500 m.szesc. tyle było podane do wyrzucenia i ćwierć banki zapłacono.

BB

Czy ktos cos wie czy cale PGW czy tylko Gliwice nie odprowadzaja skladek do ZUS dla pracownikow pracujacych w szczegolnych warunkach i jest problem z przejsciem na wczesniejsza emeryture zus odmawia bo nie ma zadnych skladek na koncie od 2009 roku co jest warunkiem przejscia na pomostowke.ZUS odpisuje ze wplaty skladek sa tylko do Grudnia 2008 roku

Ktoś

Zgadza się. Kierownik kadr w Gliwicach to pomyłka. Zawsze działa na szkode i nigdy na dobro pracownika. Do wymiany. Koniecznie.

To nie kierownik wydziału odpowiada za badania tylko kadry. W Gliwicach to kadry zajmują się wszystkim tylko nie praca. A kierowniczka to szkoda mówić. To jest wielka porażka.

RZGW

Oczywiście, że tak. W każdej normalnej firmie za badania odpowiadają kadry. Kierownik jest od kierowania działem a nie zajmowania się sprawami organizacyjnymi. Jak kadry uważają że mają za dużo pracy to niech zlecą te obowiązki działom organizacyjnym. Zajmą się w końcu robotą a nie plotami, (usunięte przez administratora)

Nonsens

W działach organizowanych kadrach tłum pracowników. W zarządzie zlewni kilka osób w rzgw jeszcze więcej po co I na co urlopy sprawdzają hehehe taka to robota

RZGW
@Nonsens

W działach organizacyjnych przynajmniej połowa etatów powinna być zlikwidowana. Płacą ludziom za ploty i picie kawki, podczas kiedy w innych działach brakuje etatów albo nie ma kasy na podwyżki

Pierdu

Sztuczna robota. Pierdół aby mieć coś robić. 5 organizacyjne to chyba na 1000 osob

Lena
@Pierdu

Oczywiście. Jak kzgw I rzgw nie będzie wysyłał bezsensownych tabelek na wczoraj to i zoo będą robić merytorycznie z nie 200% ponad zakres.

Pesymista
@BB

Pracownicy RZGW (głównie na stanowiskach robotniczych ) byli zatrudnieni w szczególnych warunkach tylko do dnia 31.12.2008 r., od 01.01.2009 r. zmieniły się przepisy i stanowiska te nie były już w wykazach prac w szczególnych warunkach uprawniających do przejścia na emeryturę w obniżonym wieku 60 lat dla mężczyzn lub emerytur pomostowych. Od dnia 01.01.2009 r. tych stanowisk prac w szczególnych warunkach w różnych resortach pozostało bardzo mało i pracodawca musiał odprowadzać do ZUS-u za pracowników na tych stanowiskach dodatkową składkę , RZGW takich składek nie odprowadzało bo stanowiska te nie były już w nowych wykazach prac w szczególnych warunkach. Wody Polskie powstały 01.01.2018 r. , a przejęci pracownicy od 9 lat nie byli już pracownikami zatrudnionymi w szczególnych warunkach. Osoby, które do 31.12.2008 r. mają przepracowane na tych stanowiskach w szczególnych warunkach co najmniej 15 lat i jest to potwierdzone dodatkowym świadectwem pracy w szczególnych warunkach, mają prawo do tzw. rekompensaty , czyli zwiększenia wysokości kapitału początkowego przy przejściu na emeryturę w powszechnym wieku emerytalnym, czyli 65 lat dla mężczyzn.

Alicja

Dokładnie, ja też pracuję w NW. Długopisy to już od dawna kupujemy sobie sami. Ostatnio hitem jest to, że czajnik elektryczny mamy sobie sami kupić do pracy. Nie mówię już o papierze toaletowym. No ja nie ogarniam jak można nie mieć niczego od połowy roku. Jak nie kryzys papieru do drukarki, to segregatora nie dostaniesz…

Kto.pyta.nie.błądzi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Witam wszystkich, czy ktoś słyszał o zmianach na stanowiskach dyr ZZ na terenie małopolski ? Przydałoby się przewietrzyć. Czekam na znak! :)

Zostaw merytoryczną opinię o PGW Wody Polskie - Warszawa

• Jak się pracuje w PGW Wody Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy PGW Wody Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1342.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGW Wody Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1191, z czego 103 to opinie pozytywne, 408 to opinie negatywne, a 680 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGW Wody Polskie?

Kandydaci do pracy w PGW Wody Polskie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGW Wody Polskie