Opinie o PGW Wody Polskie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PGW Wody Polskie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGW Wody Polskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGW Wody Polskie w Warszawa

anna

WZMiUW - tam kręcili na lewo i wszyscy przeszli do Wód Polskich - dramat, ze Wody Polskie przyjęli a teraz wszystko wyłazi kadra WZMiUW - totalny bałagan .

c13
@Fatamorgana

Warto nadmienić, że z reguły osoby wykształcone, z doświadczeniem były celowo (usunięte przez administratora) aby... pozostać w tym samym miejscu, pod kierownikami, którzy są niekompetentni i bez merytoryki. Dzięki takiemu działaniu dużo ludzi z głową na karku odeszło, ponieważ nie było w stanie takich podejść zaakceptować. Wiele osób jednak patrzy na to czy na stanowisku pracy będzie miało możliwość rozwoju zawodowego (a przez to nie jest rozumiane tylko klepanie merytoryki do grobowej deski), w tym objęcia w ciągu najbliższych lat stanowiska kierowniczego. Gdzieś na forum obiło mi się po oczach sformułowanie typu "odniosłem wrażenie, że (usunięte przez administratora)w RZGW wciąż żywy..." Tak jest. W RZGW szczególnie starsza kadra ze wzruszeniem wspomina "dawne czasy". Dlatego jeśli ktoś nie zrobi porządku od wewnątrz, to długo się tutaj jeszcze wiele nie zmieni.

Ela

Dzień Dobry, Czy polecacie pracę w Wodach Polskich ?? Szukam na terenie Warmińsko - Mazurskiego dokładnie Olsztyn.

@Ela

nie szukaj tu informacji, tu są sami frustraci. jeśli nie rezygnujesz z innej pracy dla tej to po prostu zatrudnij się i zobaczysz. I tak dostaniesz na razie umowę na okres próbny, więc ewentualnie odejdziesz

wykonawca

wody polskie to bardzo dziwna instytucja,w której kto wcześniej wstanie ten rządzi chodzi mi przede wszystkim o procedurę związaną z zamówieniami publicznymi dotyczącymi konserwacji rzek, brak jest jednolitych przepisów w jednych RZGW wymagane jest wadium i często kaucja zabezpieczająca należyte wykonanie umowy w innych nie ma wadium i kaucji ,często jedynym kryterium jest cena 100 proc.,ale też czasem cena 60 proc. i inne kryteria 40 proc. np.skrócenie terminu wykonania zamówienia,zgoda na wyższe kary,doświadczenie kierownika budowy,w jednych RZGW odrzucają oferty wykonawców ,którzy oferują wykonanie zamówienia za poniżej 70 proc.ceny inwestorskiej,ale często są przyjmowane oferty wykonawców przewyższające ceny inwestorskie o 50 i więcej procent,daje się kilkuset tysięczne zlecenia z wolnej ręki wybranemu wykonawcy zamiast ogłosić przetarg to jest już korupcjogenne.Według mnie przepisy powinny być jednolite we wszyskich RZGW i zrozumiałe zarówno dla zamawiających jak i dla wykonawców.

Czas najwyższy oczyścić te brudne wody z działaczy politycznych ,co najmniej 20 procent pracowników to ludzie ,którzy nie mają zielonego pojęcia o melioracji i gospodarce wodnej -biolodzy ,politolodzy ,architekci krajobrazu ,ekonomiści ,filolodzy ,rolnicy i inni specjaliści.

Hellokitty

Drodzy koledzy i koleżanki To fakt Wp to nie kraina mlekiem i miodem płynąca, ale jak się komuś nie podoba to nikt tu na siłę nikogo nie trzyma. Fakt kasa mogłaby być większa, ale w innych urzędach też cudów nie ma. Za to w piekarni są ogłoszenia o pracę to i bułki świeże do domu można przynieść, w dyskontach spożywczych też chętnie przyjmą to na siłownie nie będzie trzeba chodzić bo wózki pełne towarów do rozpakowywania, w "fabrykach" przy taśmie to pewnie i zdrzemnąć się można, bo mózg można wyłączyć na 8 h itp. Widocznie piszą tu sami frustraci, bez kompetencji, co nie radzą sobie z pracą, co chcieliby zarobić a się nie narobić. Niestety większość pracowników WP nie ma żadnego wykształcenia ani wiedzy, żeby pracować w merytorycznych działach. Większość przyszła "z ulicy" albo nauczona była do tej pory, że w pracy się nie pracuje.

@Hellokitty

Pracuję obecnie w innym urzędzie i jest normalnie. W Wodach Polskich dostałem w 2018, 130 spraw w toku na start. Za mało ludzi, za dużo spraw, naciski odgórne ze strony rządu, podejmowanie decyzji niezgodnie z przepisami bo takie wytyczne z KZGW, brak doświadczonej kadry bo wszyscy doświadczeni pouciekali, ciągłe jakieś tabele do wypełniania, a sprawy priorytetowe też leżą i czekają - (usunięte przez administratora). 10 telefonów dziennie od ludzi, którzy czekają na załatwienie ich spraw i nie wiadomo co im powiedzieć - że jest 14 w kolejce?

strajk Nowy wpis

ekskjuzmi, skoro nie możemy ufać związkom, bo mają nas w 4 literach, to jak zorganizować strajk? może ktoś ma jakiś pomysł od czego w ogóle zacząć?

Ala Nowy wpis
@strajk

Masz rację związki to porażka, wystawili pracowników do wiatru.

Xyz

Do wiadomości dla zarządzających tą firmą. Z całym szacunkiem ale przestańcie pisać te newslettery co takiego mega ciekawego się dzieje w wodach polskich pracownikom którzy nędznie zarabiają oni na to nie czekaja. W zasadzie ich to wogole nie obchodz! Oni czekają na godne zarobki!!!

On

Brawo w punkt !

@Xyz

Ucichły maile o staraniach o pozyskanie środków na wynagrodzenia, o prężnie działających związkach, o spotkaniach z prezesem...ju wszyscy zadowoleni są? A to ciekawe.

Miki
@Xyz

Przecież tego nikt nie czyta. Klik i do kosza.....Propaganda zwykła A zaraz usuną komentarz!!!!!

Anonimowy
@Xyz

Wypełnijcie załączoną ankietę i piszcie prawdę gdzie sie tam da. Będę ciekawy wyników.

Kacper
@Anonimowy

Wyniki tej ankiety i tak są już ustalone.

Konrad
@Kacper

Jaka ona anonimowa, jak wisi na służbowym koncie, z imieniem i nazwiskiem.

Antok
@Xyz

Dokładnie nikt tego nie czyta no może z 5% załogi a reszta klik i do kosza ja nawet się zastanawiam czy nie zespamować tego mailingu bo na co mi to :)) a ciekawi mnie ile zarabia osoba tworząca i rozsyłająca ten mailing ?? pewnie ma minimun stanowisko eksperta bo to trudniejsze niż wymyslanie debiilnych tabelek przecież :))

Aga Nowy wpis
@Xyz

A ja je lubię i kilka osób u mnie też to czyta:) Mówcie za siebie.

looooooooooooooooooooooool

cenzura działa

Działa
@looooooooooooooooooooooool

Tylko dziś zniknęło około 150 wpisów

Odpo Nowy wpis
@Działa

Bo zamiatanie pod dywan i idawanie, że wszytko jest super to standardy tej firmy. Wyjdziemy, zobaczą nas i wtedy porozmawiamy.

Renata

Dzień Dobry, czy ktoś ma prawdziwe informacje o jakichkolwiek podwyżkach?

Nie
@Renata

Nie będzie nic tak o nas zadbali w tym 2023 dyrektorzy finansowi oraz prezesi.. Obecni nie są lepsi... Naprawdę przy tej inflacji zarobki realnie spadły w wodach o 30%. Pracy coraz więcej bo inni pracownicy odchodzą... Zawsze idą na dłuższe L4. Powód to niskie zarobki i oczywiście mobingujacy dyrektorzy departamentow..

Brski
@Renata

Brak podwyżek w 2024.. I niestety nawet brak nagrid rocznych... Pracować się tu odechciewa

Poinformowany
@Renata

Nie będzie ich .nie ma pieniędzy.

Szeroki
@Brski

Nie ma co liczyć, kasa się rozpłynęła, dlatego u nas już się szulykujemy, będziemy widocznie słychać nas będzie nawet na żelaznej i kasowanie komentarzy, udawanie że nic się nie dzieje nic nie pomoże.

Rekrutacje przeprowadza Kierownik działu organizacji ZZ i Dyrektor . Kultura i sposób rozmowy nacechowany szacunkiem. Jednak nikt nie czyta cv. Nie zadaje pytań merytorycznych i nie interesuje się Tobą.Zwykła pogadanka o niczym. Widać ze chcą tylko przysłowiowego robola, który nie będzie wnikał. Kwestia wynagrodzenia minimalna z informacja bez możliwości podwyżki.

Zakres odpowiedzialności i zadań, przekraczający ilość etatu. Ale jak chcesz pracować to cię wezmą . Poziom pytań niski. W zasadzie nie związany z rodzajem pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Psycholog
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień

Yyy

No przecież pisali że będą w maju wypłaty po podwyżce a w czerwcu wyrównanie.poczekamy zobaczymy i nie pytajcie więcej bo to wkurzające

Aaa

Pani Prezes powiedziała, że będzie się starała o podwyżki ale nie padła data przyznania podwyżek, te wszystkie daty podawane na go worku to podgrzewanie atmosfery.

Lena
@Aaa

Juz jestem spokojniejsza, kolejny Prezes się będzie staral. Uf.

Do Pani Prezes
@Aaa

Przekażcie Prezes Kopiczynskej. Działacze pis.owscy w wyborach na listach wyborczych miejsca wysokie a nawet jedynki a w jednostkach wod polskich są kierownikami czy Głównymi specjalistami. Ich matki żony kochanki dalej pracują w Wodach, przepraszam nie pracują ale przychodzą tylko do siedziby. W 2018 z platformy pogonili dyrbi kier a teraz?

Becia
@Do Pani Prezes

To mogłeś człowieku startować Co jest z Tobą? Mamy demokrację. Z list pis,koalicji,SLD i itd.

Nauczyciel
@Becia

Proszę przeczytać treść pisma że zrozumieniem.

Dział utrzymania w Bydgoszczy czy kierowniczka robi sobie jaja. Pytanie jak wygląda sytuacja i procedura usuwania padliny z naszych cieków to nie przystoi osobie która jest od 2018 kierownikiem działu a przed była w RZGW. Nie mieliscie takich sytuacji czy nie chcieliscie miec takich sytuacj. A zarząd tylko prześlij dalej. Pracownicy ZPU I. już trochę pracujecie więc czas wielki się chyba tego nauczyć.

Riko

Z tego co wiem polecenie było odgórne od dyrektora i wiadomość miała dotrzeć do wszystkich Nadzorów Wodnych. Każdy Nadzór Wodny robi inaczej procedurę utylizacji padłej zwierzyny. Nie każdy zgłasza do inspektoratu weterynarii bo czasami zajmują się tym gminy lub firmy zewnętrzne. Więc tutaj nie było „prześlij dalej”

Mirek

Co ze zmianami w RZGW Bialystok?

jajko
@Mirek

Przecież w Białymstoku zaszły zmiany. Co tam wam jeszcze nie pasuje?

Ee

Jeszcze nie było, w oczekiwaniu

Serenada

W Gdańsku nastąpiła wymiana. I nawet ze starego primo na vice nowego… teren nie ruszony w tym przetasowaniu.

Zmartwiony

W RZGW Poznań odwołana została następczyni ds powodzi, utrzymania i inwestycji. Kto na jej miejsce? Zapewne musi mieć poparcie (usunięte przez administratora)!!!

Mirek

Nie tylko tam nie rozumiem co oni jeszcze robią w wp. Pani Prezes nie przeszkadza to Pani że wsadzeni 'działacze ' zajmują stanowiska?Śmieją się w twarz biorą kasę? Żenada

xxx

Jeżeli chodzi o zmianę kierownika komunikacji w Poznaniu to jedna z lepszych decyzji w ostatnim czasie. Dziewczyna się zna się na tym co robi, do tego sama ogarnia. Czego chcieć wiecej, najlepiej widzieć stanowisko i widełki, ale zaangażowania i pracy tej osoby to nie. Przy całej sympatii dla poprzedniczki to jest bardzo dobra zmiana.

Jola
@xxx

Cała ta komunikacja to bacowe i siergiejowe marzenia. Żal patrzeć

Jola
@Jola

Proszę nie usuwać!!!!!!

tech
@Zmartwiony

Wejdź na stronę Rzgw Poznań i poczytaj jak jesteś taki ciekawski. Sylwetka została przedstawiona.

Nadzór

My robimy za wszysrkie działy i wydziały. Bez Nadzorów to tylko robią uzgodnienia warunków zabudowy o to dział utrzymania hahaha a kosztorysy Nadzory robią. Nieźle pogięło kogoś że tak postanowił.

@Nadzór

W ZZ w dziale utrzymania 5 pracowników!!!. Nic sami nie zrobią tylko wysyłają polecenia do nas.

Leo
@Marek

Gdzie?

Janek

Czy ktoś wie ile zarabia (lub jakie są widełki wynagrodzenia) Dyrektor Zarządu Zlewni?

@Janek

Widełki dyrektora i zastępcy są takie same 8600-15500

Bezrobotny

Dzień dobry. Chciałem nie przeprosić wszystkich, których w ostatnnim czasie uraziłem moimi emocjami. Szczególnie nie przepraszam pracowników ZZ Stargard i innych których dotknęło moje zachowanie bo mimo tych kilku piwek które wypiłem nadal tak uważam. Pozdrawiam

Zz
@Bezrobotny

Dla ZZ Stargard należy się jakiś dodatek za pracę w szkodliwych warunkach. ????

bezrobotnny

straszą mnie moją rodzinę i osoby które chciały mi pomóc bo tylko mnie zwalniają a całe (usunięte przez administratora) jest oki tak działa stara i nowa władza mam zdechnąć z głodu.

bezrobotnny

Odwołanie kierownika nw jest bardzo proste z chwilą odwołania na bruk bez okresu wypowiedzeniowego. Zasada brak wiarygodności przełożonego do podwładnego. Widzę że stargard czyta. Człowiek który powiedział mi w ten sam dzień co nominacja PAI YREKTOR o moim zwolnieniu został zastraszony że o zniszczą i jego rodzinę. To powiedział mojemu synowi nowy radny. Informatyk nie ma wolnego że kasuje moje wypowiedzi.

Maniek

A w jednostce podległej pod Gdańsk zatrudnili policjanta emeryta.

bezrobotnny

Zobaczcie co się dzieje w ZZ Stargard młodszy inspektor nw zostaje dyrektorem zz bez wcześniejszego przygotowania kierowniczego pisowcy siedzą na stołkach dalej a mnie za pracę po nocach soboty niedziele święta pracę w fizyczną i długo by pisać bez wynagrodzenia na bruk. Rozmawiałem z Panią dyrektor z KZGW ale to groch o ścianę żałuję że pracowałem w tej firmie. Moje oddanie nic nie znaczyło. Wszystko przez to że zostałem kierownikiem nw.

wodniaczka

Byłam na spotkaniu rekrutacyjnym w PGW Wody POlskie Warszawa -nie polecam. Bardzo nieprofesjonalnie i stresująco.

Napiszcie prawdę co w końcu z tym 20%? Jest jakaś szansa?

Zzz

Nie ma co liczyć na podwyżki, chociaż tutej zaraz by podkręcić atmosferę ktoś napisze że będą od czerwca a potem że od lipca i tak dotrwamy do końca roku

Motyl

A jak nastroje osób pracujących w taryfach po ogłoszeniu newsów, że taryfy wrócą do samorządów a nasze zadania zostaną mocno okrojone?

Witek

W Naszy RZGW i ZZ aktualnie są czystki .Ludzie lecą nawet pracownicy którzy był z konkursów i w służbie cywilnej.A taki kaprys dyrektorki

ANTEK

Witam, na jaką pensje mogę liczyć na stanowisku starszego specjalisty w wodach polskich? Chce aplikować ale nie wiem czy warto, proszę o kwoty netto.

do Antek
@ANTEK

@Antek zależy gdzie aplikujesz, KZGW, RZGW, NW, bo są widełki i w każdym dziale też inaczej, np. specjalista w KZGW może więcej zarabiać niż starszy, a nawet główny gdzie indziej.

Dżem z buraka

Po pierwsze chcemy by nasze wynagrodzenie miało taką samą wartość jak kilka lat temu. Jeśli ktoś nazywa to podwyżką i uznaje za ekstra nagrodę, to zamienił głowy z tym, co Kurski znajdzie między dziąsłami. Niech chociaż będzie waloryzacja, bo zwyczajnie BIEDNIEJEMY w tej firmie. Co zabawne, WP rokrocznie waloryzuje wszystkie należne opłaty :) Po drugie nie ma znaczenia z jakiej partii jest kadra zarządcza (przepraszam, to brzmi jakby rządzili wykwalifikowani ludzie), a właściwie łapankowicze. Sposób informowania pracowników, a właściwie totalny brak informacji świadczy tylko o kulturze i widać, że niezależnie z której strony wiatr wieje, na górze zawsze brakuje elementarnych zasad. Dlaczego tak trudno powiedzieć wprost: będzie 5%, 10% albo nic nie będzie. Tylko tyle, przekazać konkret, a nie mamić, łudzić, zmyślać. Po trzecie za sto łapek w górze zagram na tamburynie pod KZGW.

Nd
@Dżem z buraka

Jak będziesz grał na tamburynie to ja na grzebieniu potutam sobie a nawet i mogę zatańczyć jakiś hopsasa, może w końcu coś ciekawego w TV powiedzą o WP a może i nowa Pani prezes da jakiś kupek z logo albo GUMIOKA !!!!!!! Wstyd i hańba 6 rok leci i żeby GUMIOKÓW NIE BYŁO !!!!!!!!!! w teren jadem i nawet nie wiedzom skont jestem a po gumiaku zara by wiedzieli że to z cyrku WP przyjechali :))

Marszek

Na spotkaniu Dyrektorów została przekazana informacja ze nie będzie 20% podwyżka bo nie jesteśmy budżetówka.Poinformowano ze jakaś podwyżka będzie,,ale niewiadomo kiedy i w jakiej kwocie.Nie należy nastawiać się na cuda No i macie swoją nową władzę xD W lipcu o 100zl xd

@Marszek

To w WP zostaną tylko dyrektorzy i kierownicy.

Zostaw merytoryczną opinię o PGW Wody Polskie - Warszawa

• Jak się pracuje w PGW Wody Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy PGW Wody Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGW Wody Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1203, z czego 105 to opinie pozytywne, 414 to opinie negatywne, a 684 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGW Wody Polskie?

Kandydaci do pracy w PGW Wody Polskie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGW Wody Polskie