Opinie o PGW Wody Polskie w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PGW Wody Polskie. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PGW Wody Polskie na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGW Wody Polskie w Warszawa

realista

Co stoi na przeszkodzie aby zmienić pracę? Ano to, że Wody Polskie praktycznie zmonopolizowały zarządzanie tematem gospodarki wodnej, utrzymania wód i urządzeń wodnych, obiektów hydrotechnicznych, inwestowanie w tą dziedzinę, sprawy ochrony przeciwpowodziowej itp. itd. Gdzie indziej fachowiec od hydrotechniki i powodziówki może wykorzystać swoją wiedzę ? Przecież poprzednia władza hurtem odebrała wszystkie tego typu kompetencje wszystkim podmiotom przejmując ich zadania. Stworzono wielkiego centralnie rządzonego bezwładnego molocha, który trzyma wszystko w garści, ale przez to nie potrafi skutecznie i szybko rozwiązywać problemów. Właśnie najgorsze w tym wszystkim jest to, że wcale ta centralizacja i oddanie wszystko w jedne ręce nie poprawiło spraw wodnych w tym kraju, a wręcz przeciwnie. Oddano natomiast walkowerem ekomaniakom kształtowanie polityki wodnej. To oni decydują o tym co, gdzie i jak można robić, choć najczęściej nie mają w tym temacie totalnie pojęcia, przygotowania merytorycznego, wiedzy specjalistycznej. Tak jak świat klękał przed rozhisteryzowaną nastolatką Gretą Thunberg, tak my na naszym zawodowym podwórku klękamy przed takimi naszymi rodzimymi małymi Gretami. A więc tak - fachowcy od hydrologii, od rzek, od powodzi itd. czyli ogólnie od wody, jej zasobów i gospodarowania nią, nie mają gdzie wykorzystać swojej wiedzy, i gdzie realizować się zawodowo poza Wodami Polskimi. Oczywiście zawsze można się przebranżowić. Tylko czy ktoś kto całe swe życie zawodowe poświęcił tej dziedzinie i jest to jego pasją, musi teraz stawać przed takim dylematem przez rządzących nami nieudaczników ?

Laluna

Temat wałkowany od dłuższego czasu, nie będzie podwyżek, będzie tylko wyrównanie do minimalnej.

Edward

W wodach polskich trzeba być magistrem inżynierem a nie tylko magistrem politologii biologii filologii architektury krajobrazu filozofii zoologii i innych logii

Pieniądze idą na pensje zwalnianych Prezesów, Dyrektorów, Kierowników i zatrudnianie nowych, przez trzy miesiące opłacamy podwójne etaty, jest 4 Prezesów, 11 RZGW w każdym po 4 dyrektorów, jest 50 Zarządów Zlewni w każdym Dyrektor i Zastępca.

Mika
@Edward

Hm, w Wodach to trzeba mieć znajomości i poparcie z plecami, żeby otrzymać dobre wynagrodzenie. Bez tego trudno o jakieś pieniądze. Związki zawodowe podpisały i zaakceptowały bubel, którym jest regulamin wynagradzania, który dyskryminuje i dzieli pracowników i zamilkły. Mam magistra z wykształcenia kierunkowego, które jest wymagane na moim stanowisku a wynagrodzenie o 200,00 zł, więcej niż minimalna. Więc nie piszcie, że tylko mgr inż. Powinien być w Wodach.

Budny

Hej czy wiecie coś jak w tym roku z utrzymaniem cieków?Podobno brak kasy a dobre praktyki mocno ograniczą roboty czycrak będzie?

Ula
@Budny

Nareszcie zacznie się wydawanie z głową, a nie robota dla samej roboty. A kierownicy NW "dobrych praktyk" nie znają

@Ula

Chciałbym zobaczyć tych co wymyślili "dobre praktyki" jak sami realizują to w rzeczywistości, i jak te "dobre praktyki" przekładają nie tylko na osiąganie środowiskowych celów, ale również spełnianie potrzeb wynikających z tego co chcą np. rolnicy mający dość wymakających im przez ostatnie lata zbiorów przy byle opadzie (choć mamy od lat hydrologiczną suszę) czy mieszkańcy zurbanizowanych obszarów regularnie podlewanych przez zarośnięte i zdegradowane koryta płynących nieopodal cieków (my to dla zakamuflowania nazywamy coraz częściej renaturyzacją). Jak to wszystko fajnie wygląda na papierze. Gorzej gdy w rzeczywistości trzeba znaleźć kompromis pomiędzy czasami zupełnie sprzecznymi celami, czyimiś potrzebami, przeciwstawnymi ryzykami. A czasem nawet nie ma miejsca i na ten kompromis, bo trzeba ratować (usunięte przez administratora) Wód Polskich przed zarzutami o bezczynność i wnioskami o odszkodowania. Gwarantuje ci Ulu, że ci z kierowników NW, którzy znają się na robocie, mają wiedzę i doświadczenie (to fakt - już niestety nie wszyscy i nie wszędzie), i bez tych papierowych "dobrych praktyk" powinni wiedzieć i zapewne wiedzą co, jak, czym i kiedy trzeba zrobić. Najgorzej gdy w paradę ładują się teoretycy, ekoideolodzy, wyznawcy klimatyzmu i Bóg wie czego jeszcze. Każda rzeka ma swój odrębny i niepowtarzalny charakter, każda ma swoje uwarunkowanie i potrzeby, każda wymaga odrębnego podejścia i traktowania. I wsadzanie tego w uśrednione ramy i narzuconą sztampę nigdy nigdzie niczego dobrego nie przyniosło. Pora zrozumieć, że w tym kraju są miejsca gdzie powrót do natury w odniesieniu do rzek i środowiska wodnego jest czymś najlepszym co może nas spotkać i co możemy zrobić. Ale jest nie mniej miejsc, gdzie "to se nikdy ne vrati", bo tak daleko zaszło przeobrażenie gospodarcze i cywilizacyjne. I nie powinniśmy o tym zapominać, a nie zakładać sobie na oczy środowiskowych klapek.

Pracownik NW
@Budny

@Budny w naszym NW budzet zostal obciety o 2/3 wiec moze sami pracowicy WP beda na ciekach pracowac?

Genek

Kierownicy po szkołach melioracji to ogarnięci są. Kierownicy rzgw czy zz (usunięte przez administratora)bez wiedzy pomsta do nieba. Skąd ich wzięli? Najlepsi to główni specjaliści

@realista

U nas w RZGW oszaleli (jak by nie było psiapsióła nowych prezesów robi wszystko co im góra każe - myslę że nawet palec w gó....o by wsadziła) nadzór przyrodniczy ma być na wszystkich ciekach.... wszystkich rozumiecie..... nawet tam gdzie nie ma żadnych form ochrony, żadnych parków krajobrazowych, otulin - nic. RDOŚ przyjął wszystkie prace milczącą zgodą - nie ma żadnych zastrzeżeń, obostrzeń a my mamy wywalić kasę na nadzór. Przecież to jest niegospodarność, za to powinna być dyscyplina finansów publicznych - nieuzasadnione wydatki.

Edek

Nie zajmuje się inwestycjami w WP ale gołym okiem widać, że przesadnie ulegamy ekologom w nadziei o dobry PR

@111111

Dlatego nie wróżę niczego dobrego dla gospodarki wodnej, dla Wód Polskich itd. Ekolobby i wyznawcy klimatyzmu rządzą, choć najczęściej nie mają pojęcia o czym mówią powtarzając zdarte już kalki. Nadzór przyrodniczy nad konserwacją cieku płynącego na całej swej długości przez tereny intensywnie wykorzystywane gospodarczo i zabudowane, gdzie nie ma już od setek lat cienia cech naturalności, to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Ale przecież za swoje ekolodzy za to nie zapłacą, a raczej jeszcze zarobią ... Brniemy w ten absurd konsekwentnie. Tylko co z właścicielami terenów położonymi wzdłuż, co z rolnikami, co z mieszkańcami, co z inwestorami itd. ? A kogo to k [...] a obchodzi, skoro ton naszej działalności nadają dyletanci, a bardziej fanatycy. I jak widać zmiana władzy niczego nie zmieniła, a wręcz przeciwnie. Pamiętam jak lata temu byłem na sympozjum na tematy wodne i pamiętam słowa pewnego profesora ze Słowacji, opisującego w nieformalnej już części spotkania sytuację w jego kraju, do czego doprowadzono i jak nieodwracalne szkody poczyniono w wyniku bezkompromisowego, a wręcz fanatycznego podejścia do szeregu spraw wodnych. Pamiętam jak mówił m. in. o utraconej samodzielności i samowystarczalności rolniczej jego kraju. Namawiał do szukania na szelki sposób kompromisów, współdziałania. Przestrzegał nas byśmy nie robili tych samych błędów i uczyli się na cudzych. Jak widać na nic to było.

Dolnoślązaczka

U nas w RZGW Wrocław już robi się porządki kadrowe. W każdym ZZ mają być dokonane zmiany od dyrekcji po kierowników. Słyszeliśmy z KZGW że w kolejnych RZGW i ZZ ma być wymiana kadry kierowniczej. Są też informacje o pracy NW i spoufalaniu się z wykonawcami. A w Waszych jednostkach słychać coś o zmianach? Dajcie znać. I tak na marginesie to mam urlop gdybyście komentowali, że w godzinach pracy pisałam.

Annonimm
@Dolnoślązaczka

Jeden z kierowników Nadzoru Wodnego nadzorował pracę swojej ulubionej rodzinnej firmy. Sprawa została zgłoszona do Prokuratury.

Olo
@Annonimm

Bardzo dobrze. Dawniej udawali że problemu nie ma bo kierownik dla brata czy syna nie odbierał robót. Coś się zmienia...

Rekrutacje przeprowadza Kierownik działu organizacji ZZ i Dyrektor . Kultura i sposób rozmowy nacechowany szacunkiem. Jednak nikt nie czyta cv. Nie zadaje pytań merytorycznych i nie interesuje się Tobą.Zwykła pogadanka o niczym. Widać ze chcą tylko przysłowiowego robola, który nie będzie wnikał. Kwestia wynagrodzenia minimalna z informacja bez możliwości podwyżki.

Zakres odpowiedzialności i zadań, przekraczający ilość etatu. Ale jak chcesz pracować to cię wezmą . Poziom pytań niski. W zasadzie nie związany z rodzajem pracy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
Budżetóka

Rozwiewając opinię czy jesteśmy jednostką państwową-budżetową czy nie ? Co oznacza na legitymacji służbowej godło nad nim Rzeczypospolita Polska a pod nim legitymacja służbowa Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie? Czy takim dokumentem posługuje się firma prywatna czy państwowa? Nie podlegamy pod samorządy!!! Podlegamy pod ministerstwo i zarządzamy gruntami skarbu państwa.

x
@Budżetóka

PGW WP jest Państwową osobą prawną - jednostka organizacyjna posiadająca osobowość prawną, utworzona w drodze ustawy lub na podstawie ustawy lub w wykonaniu ustawy przez organ administracji rządowej, w celu realizacji zadań publicznych. Źródło definicji: ustawa z dnia 16 grudnia 2016 r. o zasadach zarządzania mieniem państwowym Miejsce publikacji: (Dz.U. 2021 poz. 1933, z późn. zm.) Nie samorząd i co innego niż wojewoda WOJEWODA – jednoosobowy organ terenowej administracji rządowej oraz konstytucyjny przedstawiciel rady ministrów w województwie.

Adaś

Ludzie pytajcie swoich przełożonych co z podwyżkami nie możemy pracować za minimalną nie raz mając dużą odpowiedzialność. GDZIE PODWYŻKI!!????????

@Adaś

Nie będzie podwyżek, kolejny raz to piszę, nie jesteśmy budżetówką, rządówką, podwyżki nam się nie należą z ustawy budżetowej. Trzeba w końcu to zrozumieć, nie zostaliśmy objęci tymi podwyżkami.

@Laluna

Ale tutaj chodzi nie o 20% dla budżetówki, ale o podwyżki które są co roku dla wszystkich. Rok temu już było wiadomo, że prowadzone są rozmowy na ten temat, z kim konkretnie, kiedy, gdzie itp.

Ktoś
@Laluna

Ja akurat mam gdzieś czy jesteśmy czy nie jesteśmy budżetówka chociaż ostatnio był artykuł chyba na WP z tytułem budżetówka otrzymała 13-ki. Niech ktoś wyjaśni jakim tworem jesteśmy bo może my u prywaciarza pracujemy. Pytanie było kiedy podwyżki, a te to nawet pracownik w prywatnej firmie dostaje. Może jakieś zarządzenie wyszło ,że pracownicy Wód to za (usunięte przez administratora) mają zasuwać i że to jedyna firma w Polsce w której pracownikom żadne podwyżki się nie należą. Budżetówka czy nie to nie ma nic do rzeczy.

X
@Laluna

W październiku poprzedni prezes w mailu wysłanym do wszystkich pracownik chwalił się, że załatwił znaczące podwyżki dla pracowników i zostaną one uwzględnione w ustawie budżetowej.

@X

Zgadza się. W ustawie budżetowej kwota na wynagrodzenia została zwiększona. Szkoda że nie ma żadnej info od pani prezes jak rozdysponuje te środki

Poza układem

Bo to firma dla dyrektorów i prezesów a nie dla pracowników branżowych. Niektórzy w Wodach Polskich zarabiają bardzo dobrze chociaż to zwyczajni teoretycy lub zupełnie na niczym się nie znają.

@

Nie wszyscy. Część będzie miała wypłacone dopiero w kwietniu i w maju.

@@

Proszę napisać coś więcej o podwyżkach. Kto? Na jakich zasadach? W jakich RZGW? zz, NW? Czy wszyscy czy to wyrównanie do najniższej? Czy kwotowo po równo Czy decyduje dyrekcja? Myślę, że skoro pracodawca nie informacje a ktoś z Was coś wie, to jest to informacja istotna, która prosimy aby się podzielić.

Ponton
@Gość

Na tak szczegółowe pytania i zasady, to odpowiedzi może znać tylko P. Prezes, ewentualnie jej wyznaczony przedstawiciel. Wszystkie inne spekulacje i dywagacje szczególnie na goworku, można między bajki włożyć.

Pracownik RZGW Gdańsk

Wody Polskie - ani jednostka samorządowa ani rządowo więc podwyżki nam się nie należa. Zasada poprzedniej opcji nadal aktualna - pracować za (usunięte przez administratora) Ważne że swoich dyrektorów się wsadza na stołki, spłaca jakieś długi dając posadę. Od kilku dni pracownicy RZGW w Gdańsku żyją w strachu słysząc, że do tej jednostki Dyrektor Aleksandra. Po raz kolejny Władza pokazała jak ceni pracowników wciskając na Zastępcę Dyrektora Popisu Usług Wodnych Panią dyrektor, na która zanim ją odwołano w 2021 roku była masa skarg. Przez nią odeszło z RZGW w Gdańsku wielu fachowców, a wielu już zaczyna szukać nowej (usunięte przez administratora) Czy obecna Pani Prezes ma tak słaby zespół komunikacji Społecznej czy po prostu udaje, że nie słyszy. Powrót Dyrektor Aleksandry to dramat pracowników RZGW a informacje, że ma wrócić to zapowiedź

To przekleję tu jeszcze jedną ciekawą wypowiedź na temat obecnego zastępy w RZGWgda Axel Nowy wpis29.02.2024 19:15 Inne Szanowna Pani Prezes! W środowisku RZGW w Gdańsku pojawiła się wiadomość, że zamierza Pani powołać na stanowisko dyrektora RZGW panią Aleksandrę Bodnar. To jedna z gorszych wiadomości, jakie mogą spotkać pracowników. To również nie jest dobra wiadomość dla samego RZGW. Pani Bodnar źle się zapisała jako dyrektor tej firmy przed paroma latami. Poza złym traktowaniem pracowników, częstym publicznym ich poniżaniem prezentuje po prostu brak kompetencji. Wiem coś o tym, bo sama miałam niemiłe doświadczenia. Zresztą nie tylko ja, bo niejedna z nas wychodziła z gabinetu p. Bodnar z płaczem. Dyrektora nie trzeba lubić, ale nie można się go bać. Pracownik też ma swoją godność, a różne złośliwości p. Bodnar (również publicznie) ludzie pamiętają. Tak samo, jak niekończące się narady, które się kojarzą z biciem piany. Bardzo proszę Panią Prezes o głęboki namysł nad tą kandydaturą, jeśli RZGW ma normalnie działać. W przeciwnym razie dobre 15-20% załogi po prostu odejdzie. Tu pracują ludzie naprawdę oddani, mimo tych pensji robią to z pasją i są fachowcami. To byłby po prostu policzek dla nich, jakaś kara. Sama Pani wie, że ludzie nie walą do Wód Polskich drzwiami i oknami. Pani Prezes! Obiecywano po 15 października inne standardy. Chcemy się o tym przekonać, bo ta kandydatura to powrót najgorszych zwyczajów. Co prawda szczęśliwie nie jestem już w Wodach, ale mimo wszystko dobro tej firmy leży mi na sercu. Nie powinna nią kierować osoba, której dobrze wychodzi jedynie styl ubierania się, a pomiatanie pracownikiem to „nieszkodliwe” hobby dyrektora. Uczciwie powiem, że to pismo trafi do wielu adresatów. Jeżeli to będzie nietrafione, to dobrze, przynajmniej się nie wygłupię. Ja oczywiście nie nazywam się Grzegorz Stromski, ale znając mściwość pani Bodnar wolę być ostrożna. Znam przypadki utrudniania pracownikom podjęcia (usunięte przez administratora) w innej firmie po odejściu z RZGW. Poza tym – jak nadać list bez nazwiska. Licząc na głęboki namysł Pani Prezes pozostaję - Z wyrazami szacunku

Hueh
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Ej, a skoro nam tak źle, to może ogarnijmy jakiś strajk? Gdzie są związki? Gdzie są pracownicy? Dopóki media nie usłyszą jak to naprawdę wygląda, tak dalej będziemy źle traktowani, nawet przez petentów, a już nie wspominając o górze. Trzeba zrobić strajk, w którym będziemy walczyć o godne wypłaty i praworządność naszego urzędu.

Czy ktoś z byłych pracowników otrzymał już 13?

Adaś
@13

Ja dostałem 15.03.2024

takisceptyczny

Pojawiło się kilka ogłoszeń w RZGW Rzeszów, warto aplikować ?

Bieszczad
@takisceptyczny

Nie warto. Minimalna pensja i jeden wielki chaos organizacyjno-prawny.

takisceptyczny
@Bieszczad

a ile można dostać na stanowisku specjalisty ?

ex-tamowy

minimalną płacę 4242 zł brutto

Bieszczad
@takisceptyczny

Samo stanowisko ma małe znaczenie przy wypłacie, widełki są na tyle szerokie że to od dyrektora zależy ile zarabiasz. Doświadczenie, wiedza czy zaangażowanie nie ma za bardzo znaczenia. W praktyce liczy się tylko czy jesteś znajomym czy nie. Teraz dużo osób ma na umowie poniżej minimalnej, a o podwyżkach ani widu ani słychu. Kadra zarządzająca czeka chyba tylko na wywalenie i przytulenie odprawy mając swoich pracowników w głębokim poważaniu. Na związki też nie ma co liczyć, bo istnieją tylko na papierze i ostatni komunikat do pracowników był już chyba kilka lat temu.

Laluna

Nie jesteśmy budżetówką, więc nie jesteśmy uwzględni w podwyżkach rządowych, podwyżek nie będzie. Ci co zostali uwzględnieni w podwyżkach rządowych już dostali, teraz czekają tylko na wyrównanie.

jajakobyły
@Laluna

Administracja rządowa: Podwyżka kwoty bazowej 20% przyznana w lutym, w lutym podwyższona wypłata + wyrównanie za styczeń

Wiola

6 lat a ludzie się łudzą że będzie dobrze i góry złota. Nie, nie będzie i czas to już zrozumieć. Wody Polskie są instytucją bez przyszłości i godziwych płac. Tutaj korzystają tylko partyjne pionki ustawiane co zmiana władzy zresztą jak wszędzie tylko że my jesteśmy zbędni do życia a to że siłą rzeczy musieliśmy powstać to już inna para kaszoly.

Z

Mi po roku składania wniosków, udało się dostać awans na specjalistę ale po podwyżce wypłata ledwo ponad najniższa krajową, wiec nie ma co się zachwycać

Kokos40
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

A ja się pytam poważnie będą te podwyżki dla wszysrkich czy nie?? Bo nam powiedzieli że trzeba składać wnioski o podwyżki żeby coś dostać a jak ktoś nie złoży wniosku to nie dostanie ??? Przecież miały być dla wszystkich

Pracownik RZGW Gdańsk

Wody Polskie - ani jednostka samorządowa ani rządowo więc podwyżki nam się nie należa. Zasada poprzedniej opcji nadal aktualna - pracować za(usunięte przez administratora) Ważne że swoich dyrektorów się wsadza na stołki, spłaca jakieś długi dając posadę. Od kilku dni pracownicy RZGW w Gdańsku żyją w strachu słysząc, że do tej jednostki Dyrektor Aleksandra. Po raz kolejny Władza pokazała jak ceni pracowników wciskając na Zastępcę Dyrektora Popisu Usług Wodnych Panią dyrektor, na która zanim ją odwołano w 2021 roku była masa skarg. Przez nią odeszło z RZGW w Gdańsku wielu fachowców, a wielu już zaczyna szukać nowej pracy. Czy obecna Pani Prezes ma tak słaby zespół komunikacji Społecznej czy po prostu udaje, że nie słyszy. Powrót Dyrektor Aleksandry to dramat pracowników RZGW a informacje, że ma wrócić to zapowiedź

Bogusław

Zapomnijcie o podwyżkach. Cała kasa idzie na nowych Dyrektorów RZGW i Dyrektorów Zarządów Zlewni. A są to kwoty nie małe. W skali kraju to są już milionowe kwoty. Przed wyborami upychają swoich (usunięte przez administratora) bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej i znajomości problematyki Wód Polskich. Na moje oko wygląda to na rozwiązanie i likwidację tej firmy w białych rękawiczkach. Przypuszczam, że będzie likwidacja kliku RZGW, Zarządów Zlewni i Nadzorów Wodnych. Zatem kto może to niech szuka sobie powoli nowej (usunięte przez administratora)

Maria
@Bogusław

Prawda.Po zwolnieniach dyrektorów RZGW i ZZ płacone są podwójne wynagrodzenia dla byłych i nowych przez 3 miesiące.Nie licząc że część wygra sprawy sądowe i dostaną jeszcze 3 miesięczne odszkodowania.A pracownicy dalej minimalna.

w Szczecinie większość dyrektorów wymieniono, o podwyżkach dalej cisza, nie przedłużają pracownikom umów, a w tym samym czasie zatrudniają nowych "zielonych". Wielu doświadczonych pracowników rozgląda się za pracą. Zdarzały się przypadki ze doświadczeni pracownicy nie dostali nawet 100zł na wniosek i odeszli za znacznie lepszą płacą w budżetówce. Niektórzy dostają na dzień dobry umowę na czas nieokreślony za lepsze pieniądze i tylko - "paczą się w smarfona" - TEN STATEK TONIE

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko radcy prawnego. Firma oferuje pracę na uop. Na jak długo?;) Czas nieokreślony wchodzi w grę?;)

Rob

Są połowiczne dopłaty do multisporta, jest ubezpieczenie grupowe. Generalnie to samo co w dużych firmach tylko mocno okrojone. Czas nieokreślony w grę wchodzi po 3 latach jeśli nie jesteś „z polecenia”.

Przykre

Dlaczego nadal usuwane są kolejne opinie? Niech gowork nie próbuje nikomu wmówić że usuwa niemerytoryczne opinie, bo to kłamstwo. Od około 2 tygodni usuwane są wszystkie wpisy dotyczące wód polskich. Nie ma znaczenia czy jest to opinia merytoryczna czy nie. Znika po prostu wszystko. Jak mamy pomóc innym skoro nasze opinie są usuwane?

Kalina

Podwyzki zawsze były w marcu z wyrównaniem. Po co tak panikowac

Podwyżki

Czy wiadomo, czy budżet na 2024 r. został już ogarnięty? Czy ktoś wie, czy w tym roku mają być podwyżki? jakieś przecieki, cokolwiek?

Ciekawy
@Podwyżki

nie dostaniemy bo nie zasługujemy. Jaki jest efekt naszej 5-cio letniej pracy? Tony tabelek? co zrobiliśmy dla społeczeństwa i dla kraju? NIC! i o to chodzi. wy tylko o podwyżkach a ja uważam, że jako firma na to nie zasługujemy. Rzeki nie utrzymane, lodołamacze nie kruszą lodu kiedy mają to robić, ryby w Odrze wyginęły, teraz cały kraj zalany wodami z naszych rzek, pozwolenia nie wydane, wszechogarniająca betonoza, pozwalamy na niszczenie środowiska, zrzucamy do rzek wszystko co popadnie - i to zgodnie z prawem itp. itd. Nie ma w nas chociaż małej woli aby pomagać innym. Tylko narzekamy i chcemy podwyżek i? tak leci rok za rokiem i jest fajnie. Pani prezes wnioskuję aby nie było podwyżek bo na nie nie zasługujemy.

Kropla wody
@Ciekawy

Mów za siebie. Od polityki i priorytetów jest wierchuszka (witam warszafkę ;) ), my wykonujemy polecenia, jesteśmy w tej firmie tylko wyrobnikami i za dobrze wykonywaną pracę, której wcale nie ma mało, należą się godne pieniążki. Jeżeli uważasz, że to Ty kreujesz politykę firmy, to gratuluję Ci dobrego samopoczucia. Bierz się za robotę, żebyś miał czyste sumienie przy wypłacie.

Czy jutro będą przelewy z podwyżkami?

@Zainteresowany

Przelewy przesunięte na piątek, podobno.

zzwody

U nas gorzej już chyba już nie mogło być - niedawno odeszła od nas dyrekcja piastująca swój urząd już wiele lat, a teraz odwołali tych, którzy nawet roku nie wytrzymali - po odejściu wieloletniej dyrektor nasz statek poszedł na totalne dno, został chaos - doszło do momentu, gdzie wiele osób w zarządzie trzymało gotowe wypowiedzenia w szufladach bo byli traktowani jak insekty, a co będzie teraz?

Przepraszam, czy tu biją?

Czy wiadomo kto będzie nowym dyrektorem w ZZ Nysa?

ciekawy

A kto został odwołany z Lwówka? Dyrektor? Dwóch Dyrektorów? Kierownicy?

Zostaw merytoryczną opinię o PGW Wody Polskie - Warszawa

• Jak się pracuje w PGW Wody Polskie?

Zobacz opinie na temat firmy PGW Wody Polskie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1361.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGW Wody Polskie?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1206, z czego 106 to opinie pozytywne, 414 to opinie negatywne, a 686 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PGW Wody Polskie?

Kandydaci do pracy w PGW Wody Polskie napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PGW Wody Polskie