Opinie o Centrum CBT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum CBT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum CBT Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum CBT Sp. z o.o. w Warszawa

Arkadiusz Nowy wpis

Pani Profesor wraz ze swoją Koleżanką / Superwizorka w ,,Centrum CBT Edu” nie znoszą Kobiet/ Studentek - w końcu zgorzkniałe stare panny …

Aurel Nowy wpis

Pani Profesor wraz ze swoją Koleżanką / Superwizorka blokują dalszą drogę zawodową Studentkom.

Alek Nowy wpis

Egzaminy Studentów w ,,Centrum CBT Edu” w Warszawie odwoływane są specjalnie w ostatniej chwili , aby Student płacił raz jeszcze za egzamin. Podejście Pani Profesor oraz Jej Koleżanki Superwizorki do Studentek jest odrażające.

Olaf Nowy wpis

,, Centrum CBT Edu” w Warszawie to miejsce ukierunkowane tylko na zyski ekonomiczne. Mszczenie się na Studentkach przez Panią Profesor oraz Jej Koleżankę to pasja szkoły.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum CBT Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Kamilek

Radziłbym omijać ,, Centrum CBT Edu” w Warszawie każdemu Studentowi

Karolek

,, Centrum CBT EDU” w Warszawie - ukierunkowane jest wyłącznie na zyski ekonomiczne, mszczenie się na Studentkach przez Panią Profesor oraz Jej Koleżankę - Superwizorke to pasja obu Pań…

Karolek

Mszczenie się przez Panią Profesor oraz jej Koleżankę - Superwizorek na Studentkach to klasyka w ,, Centrum CBT Edu” w Warszawie.

Kazimierz

Pani Profesor stwarza Studentkom łaskę, ze będą miały egzamin końcowy. Celem jest wyciągnięcie jak największej sumy pieniędzy od Studentek. Tak zawistnej kobiety jak Pani Profesor oraz Jej Koleżanka - Superwizorka nie poznałem przez całe swoje życie. Bardzo toksyczne miejsce. Mam nadzieję, że placówka straci rekomendację.

Marcinek

,, Centrum CBT Edu” w Warszawie- Pani Profesor ma świetną zabawę pieniędzmi Studentek - nie przygotowując do Niczego …

Kamilek

,, Centrum CBT Edu w Warszawie” - mam nadzieję, że szkoła straci rekomendację przez poziom merytoryczny oraz podejście do Studentów.

Kacperek

,, Centrum CBT Edu” w Warszawie - jedna z najgorszych szkol w jakiej byłem przez całe swoje życie - podejście do Studentów i poziom merytoryczny - średniowiecze

Aleksander

,, Centrum CBT Edu w Warszawie” - Pani Profesor jest bezkarna w swoich nieetycznych zachowaniach wobec Studentek.

Alex

,, Centrum CBT Edu w Warszawie”- Pani Profesor wraz ze swoją Koleżanką ( Superwizorka) nienawidzą Studentek, wyśmiewanie Studentek na korytarzu przez jedną z Superwizorek to klasyka.

Karolek

,, Centrum CBT Edu” w Warszawie - bardzo toksyczne miejsce, podejście Pani Profesor oraz jednej z Superwizorek do Studentek- pozostawia bardzo wiele do życzenia, jedna klika. Panie wykorzystują swoją pozycję zawodową wobec Studentek.

Krzyś

Jedna z najgorszych Szkół Psychoterapii w Polsce …

Alej

Placówka ukierunkowana jest tylko na zyski ekonomiczne, nie jest przekazywana Studentowi żadna rzetelna wiedza …

Egzamin w ,, Centrum Cbt Edu” w Warszawie potrafi zostać odwołany w ostatniej chwili …

Augustyn

,, Centrum Cbt Edu” w Warszawie to placówka ukierunkowana tylko i wyłącznie na zyski ekonomiczne. Studenci są przygotowywane do niczego. (usunięte przez administratora) Wyśmiewanie i obrażanie Studentek przez Pania Profesor to klasyka. Egzamin potrafi zostać odwołany w ostatniej chwili. Bardzo toksyczne miejsce. Mam nadzieje, ze szkoła straci rekomendacje.

W mojej grupie, połowa Osób nie wie jak przygotować się do egzaminu kończącego Szkole Psychoterapii - tak uczą w ,, Centrum Cbt Edu” w Warszawie …

Łucja

To niestety wszystko prawda, egzamin w ,, Centrum CBT Edu" w Warszawie potrafi zostać odwołany w ostatniej chwili. Szkoła robi ze Studentami co chce.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum CBT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum CBT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum CBT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum CBT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum CBT Sp. z o.o.