Sedo Kebab

Opinie o Sedo Kebab

bobek

STRASZNE WARUNKI!! Zacznijmy od tego że nie dostaje się umowy tylko dyma się za 2100zł co drugi dzień po 14 godzin+ napiwki z którymi dzielisz się z kelnerami i... szefem . Posiłek masz za darmo, ale kucharze którzy są z właścicielem za pan brat szkalują Cię żebyś jako kelner. np mył okna i wykonywał renowacje baru od malowania po gipsowanie etc. i nie dostajesz z tego nic. Szef ma wylane na całą atmosfere i woli zwolnić pracownika jak wyjaśnić sytuację. Bardzo duża rotacja, prócz przydupasa szefa, który robi niesmaczne i tłuste kababy. Po kuchni latają prusaki które często łażą również po żarciu i zastawie. Ogólnie na zapleczu straszny syf.

Zostaw opinię o Sedo Kebab - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sedo Kebab