Opinie o Centrum CBT Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum CBT Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum CBT Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum CBT Sp. z o.o. w Warszawa

Dominiczek

Stwarzanie problemów Studentkom w ,, Centrum CBT Edu” w Warszawie i ,, zatruwanie” życia to pasja placówki … Mam nadzieje, ze placówka straci akredytacje …

Konradek

Mam nadzieję, że ,, Centrum CBT Edu” w Warszawie straci rekomendację przez poziom merytoryczny oraz podejście do Studentów …

Aurel

Pani Profesor wraz ze swoją Koleżanką / Superwizorka blokują dalszą drogę zawodową Studentkom.

Alek

Egzaminy Studentów w ,,Centrum CBT Edu” w Warszawie odwoływane są specjalnie w ostatniej chwili , aby Student płacił raz jeszcze za egzamin. Podejście Pani Profesor oraz Jej Koleżanki Superwizorki do Studentek jest odrażające.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Centrum CBT Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant Rowerowy
Kazimierz

Pani Profesor stwarza Studentkom łaskę, ze będą miały egzamin końcowy. Celem jest wyciągnięcie jak największej sumy pieniędzy od Studentek. Tak zawistnej kobiety jak Pani Profesor oraz Jej Koleżanka - Superwizorka nie poznałem przez całe swoje życie. Bardzo toksyczne miejsce. Mam nadzieję, że placówka straci rekomendację.

Alex

,, Centrum CBT Edu w Warszawie”- Pani Profesor wraz ze swoją Koleżanką ( Superwizorka) nienawidzą Studentek, wyśmiewanie Studentek na korytarzu przez jedną z Superwizorek to klasyka.

Krzyś

Jedna z najgorszych Szkół Psychoterapii w Polsce …

Alej

Placówka ukierunkowana jest tylko na zyski ekonomiczne, nie jest przekazywana Studentowi żadna rzetelna wiedza …

Egzamin w ,, Centrum Cbt Edu” w Warszawie potrafi zostać odwołany w ostatniej chwili …

Augustyn

,, Centrum Cbt Edu” w Warszawie to placówka ukierunkowana tylko i wyłącznie na zyski ekonomiczne. Studenci są przygotowywane do niczego. (usunięte przez administratora) Wyśmiewanie i obrażanie Studentek przez Pania Profesor to klasyka. Egzamin potrafi zostać odwołany w ostatniej chwili. Bardzo toksyczne miejsce. Mam nadzieje, ze szkoła straci rekomendacje.

W mojej grupie, połowa Osób nie wie jak przygotować się do egzaminu kończącego Szkole Psychoterapii - tak uczą w ,, Centrum Cbt Edu” w Warszawie …

Łucja

To niestety wszystko prawda, egzamin w ,, Centrum CBT Edu" w Warszawie potrafi zostać odwołany w ostatniej chwili. Szkoła robi ze Studentami co chce.

Magda

Jak wygląda egzamin kwalifikujący przyjęcie na kurs?

Robert

To niestety wszystko prawda. ,, Centrum CBT Edu” w Warszawie to jedna(usunięte przez administratora), która nie przygotowuje Studenta ani do pracy ani do egzaminu końcowego. Stwarzanie Studentom problemów i blokowanie dalszej drogi zawodowej to hobby tej Placówki.

Sylwia

W komentarzach widzę dwie skargi na recepcję. Podobno mają bałagan,(usunięte przez administratora)dokumenty i trudno się dodzwonić. (usunięte przez administratora). Jeśli to byłaby prawda to raczej słabo świadczyłoby to o placówce. Ktoś inny też zauważył podobne niedociągnięcia w tym miejscu czy raczej nie zgadza się z tymi opiniami?

Zili

Tak, zgadzam się. Ciężko się dodzwonić, nie oddzwaniają i nie odpisują na maile.

Berta

Nie polecam Atmosfera marna Zarobki raczej średnie Przepływ informacji to jeden wielki dramat Omijac szerokim łukiem

Sylwia
@Berta

Raczej średnie? Czyli nie najniższa? To ile wynoszą?

Były pacjent

Fatalna organizacja, chaos, bałagan, (usunięte przez administratora), nikt nic nie wie i odsyła do kolejnej placówki. Telefon jeden do wszystkich poradni - gdzie wpadnie tam odbierają. Skargi są ignorowane, nikt na nie nie odpowiada. Zarządzanie dramatyczne.

admin

Jak wygląda praca w firmie Centrum CBT Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum CBT Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Centrum CBT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum CBT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum CBT Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum CBT Sp. z o.o.