MZA
2 779 7317 5 1
depresja1

A może szwankuje komunikacja pomiędzy związkami a kierowcami . Jakoś żadnego związkowca nie widać wśród załogi . Już takie czasy były , że wszyscy decydenci siedzieli oddzielnie i nie znali problemów na dole . Może należałoby ruszyć cztery litery i wyjaśnić wszystkie wątpliwości , chyba , że faktycznie króluje na R1 kumoterstwo i nepotyzm . Panowie związkowcy ODWAGI .

Pekińczyk
@depresja1

Sam idź do nich - powiedz co nas boli i ładnie to opisz .A my chętnie poczytamy

@Pekińczyk

Związkowcy tak naprawdę zamiast siedzieć w swoich pokojach powinni być na dyspozytorni gdy kierowcy rozpoczynają pracę lub kończą lub na ekspedycjach do tego powinni sami jeździć by być na bieżąco. Jeśli się związkowcy nie kwapia to kierowcy powinni się sami do nich pofatygować. Do niektórych zamiast się kłócić między sobą radzę niech każdy znajdzie i poda jedną sprawę chociaż czy przykład który mu przeszkadza co by w nim zmienił i jak i co w tej sprawie zrobił do tej pory. To będzie lepsze od kłótni na forum ogólno dostępnym.

@3 cytryny

Z Twojej wypowiedzi można wnioskować że działacze ZZ nie znają realiów pracy i trzeba im wszystko mówić, lub znają i nic nie robią, a skoro nic nie robią to po co mówić jak i tak nic robić nie będą

@Aaaa

Skoro kasę biorą to trzeba ich zmusić żeby ruszyli (usunięte przez administratora) A jak nie to niech oddają kasę i przywileje które mają

@3 cytryny

O Notorycznym łamaniu przepisów ustawy czytałem w ich gazetach prooagandowych i poza pisaniem nic nie zrobili żeby tego nie było, a to już są paragrafy karne.

to_ja_wasza_ciemna_strona_mocy
@depresja1

odwagi?! mają stołek to siedzą cicho, dziwisz im się?

Konkret
@3 cytryny

Konkretnie ile jest ZZ w MZA i ilu ludzi w nich pracuje .Oraz jaką pobierają pensję ?

Zbyszek
@Konkret

W ZZ sie nie pracuje jak nie wiesz. Mogs byc tylko oddelegowani ze stanowiska pracy do ZZ i wtedy zamiast pracowac na swoim stanowisku pracuja na rzecz zwiazkow a wyplate dostaja ze sredniej. Jak by byl model zwiazkow wziety z krajow anglosaskich ze zeiazki sa po za zakladem i tylko lacznik jest w zakladzie pracy i oni utrzymuja sie ze skladek to by cos dzialali bo by eiedzieli ze w zaleznoscinco osiagna to tyle dostana wyplaty. A tak mamy co mamy.

Enemetergf
@Zbyszek

Ręce opadają , nic tylko płakać

@Konkret

Związków ponoć jest tyle że zabraknie palców obu rąk A o zarobki i ilość i przywileje trzeba pytać się aaa bo tylko on ma dostęp do tych danych

@Zbyszek

Ustawa o ZZ reguluje ilu związkowców ma obowiązek zakład oddelegowac w Naszym przypadku gdyby wszyscy pracownicy należeli do jednego związku zakład ma obowiązek oddelegowac miesięcznie 3 działaczy związkowych. Jak jest wiadomo nie gryzie się Pana który karmi.

@3 cytryny

I tu się mylisz danych o ZZ nie posiadam żaden ZZ nie złożył zgodnie z Ustawą informacji czy jest reprezentatywny jedyne informacje jakie można uzyskać to że do wszystkich ZZ należy 27% pracowników spółki.

Za co

1/4 załogi płaci za co ?

@Za co

ZZ jest w spółce bo to ładnie wygląda, można wydać komunikat że coś się ustaliło z ZZ choć to była tylko jednostronna decyzja spółki. Ze ktoś ma za dużo kasy i płaci za przynalezenie do danej grupy to jego wyłączną sprawa.

Świerzak

Erodycjom to ty nie grzeszysz to jest jak najbardziej paloncy problem bo niedługo to oni bedom kierować a nas na myjkowych zdegradujom (vide Mira) także nie mieli tyle ozorem tylko pomysl jak temu zaradzić bo będzie źle Karaluchu jeden Fisz i Emada dobrze to ujeli Warszawska Płoni wałkonie

Swierzak

Dante kalumnie o Zwierzaki( prominencie zna Neumana) będziesz się tarzał w kurzych odchodach ty marmozeto i szimejlu oby ci tramwaj klinknął jak bedziesz się tarabanił do roboty jesteś zwykłym karaczanem i czarnozembnym wypłoszem

Kleszczu
@Swierzak

Jestem Kleszczu muf mi wieszczu nie zadzieraj że mną mientki leszczu rozgniatam cię jak robala co cuchnie odorem do tworek cię przeflancuje więc nie kłap ozorem jestem bitów masterem a ponad to potworem Będę cię ostro niszczył tratował traktorem Staniesz przed moich myśli toporem Będę twym największym koszmorem Jak z tobom skończe bedziesz jak ryba śnięty Zapadniesz się naprędce w piekielne otmenty Będę cię ciachał niczym żołnierz wyklety To już będzie koniec już zmierzam do puenty Jaram się tym jaram jestem wniebowzięty

@Kleszczu

Ej nie jesteś wieszczem jesteś zwykłym kleszczem nie jesteś też prominentem tylko prowidentu klientem, powiem Ci jeszcze, Twoja Rodzina to też zwykłe leszcze ! Zmienię temat disa- pocałuj mnie w peni-sa . Mam na Ciebie patenty na koniec nie tworzę puenty !!! Świr walniety !!!

Kleszczu
@Warszawka

Jam jest człekiem świentym ty zaś gnój przeklenty Tyś bociana klientem będę cię dźgał prentem Znam rotmistrza Nila wycieram w cię gila Ma rodzina wspaniałą smakuje mi biała Zabawiaj się swą gałą tyle ci zostało Na nic twoje znoje na nic twoje próby Jesteś zwykłym szczurem i zatęchłym knurem Będę ci dokręcał śrubę oraz wiązał sznurem Przegrałeś z kretesem zabaw się swym resem

@Kleszczu

Zaczne od Rotmistrza Nila ... zeżryj (usunięte przez administratora) swojego gila!!! Lubisz białe ? Nie zdziwię się wcale jak pośsiesz mą pałę !!!! Urwe Ci sznurek wpadniesz jak szambo-nurek odbije się echem ze jesteś oblechem

@Warszawka

Gilami facjatę twoją i spokojnie jak LeBron rzucam kolejną tróję W fecie nie gustuje to nie moja bajka ja wcinam Syntola strzelam do brameczki twoim łebem gola Leżysz więc i kwiczysz taka już twa dola rozerwałem na strzępy biednego ramola (usunięte przez administratora) mi nie straszne obleśne plugawe bo z Góralem na Kłokach pije sobie kawe Na nic twe patenty i rymy dziurawe a na odchodnego mówię tobie ave

@Świerzak

Piszę na Ciebie kolejnego Disa przyjmij wreszcie do siebie że masz małego pe-nisa... na boisku może i rzucasz tróje ale W szkole to miałeś pały i dwóje . Rozpiszę się więcej kup se tabletki na potencję ... Jesteś pozerem zwykłym Bezelem - gnojem i c-we-le-m polskiego rymu zlewem :) po prostu zerem !!! Pojadę Ci dalej cieniutki jesteś jak Michał Rabiej :D znasz gościa ? To informacja radosna :D jest Gejem Twoim przyjacielem !!! Rozjechalem Cię Solarem jak Ci mało to poprawię autokarem ... więc zamknij japę i bierz W papę ... Dissss

@Warszawka

Długo karzesz czekać bzdzisz jak potłuczony A gdy już zaczynasz pie.przysz farmazony Bijesz wciąż na oślep choć życie na szali Po moich torpedach d.upa ci się pali Rabiej nie poważam lecz to zwykła płotka Z ryła ci skapuje Rafalali ciotka Jesteś zwykłym transem walisz się z szympansem a że wciąż ci mało Szimejl pcha w kakao swego mikrofiutka trwa orka malutka Połyki minety ranki i wieczory i z tego wszystkiego pod oczami wory Nie martw się wydmuszko załatwie ci łóżko W Tworkach albo w Czworach ale na mnie pora Rozjade Cię walcem oraz Dużym Mesiem i na pastwę losu porzuce cie w lesie Taka Otokara spotyka psubrata Złoty deszcz przyjmuje twoja licha klata

@Świerzak

Panowie dobre dobre to było. Poproszę o jeszcze

@3 cytryny

Lud wciąż więcej potrzebuje Wieszczu znowu więc rapuje Oponentów nokautuje Na estymę swą pracuję W środku nocy nie próżnuje Już na rower swój wskakuje Do roboty pedałuje Nowy rekord dziś śrubuje Na zajezdni się melduje Tlen w alkomat już wdmuchuje Dobrze OC wykonuje Pięknie kartę wypisuję Już rozrusznik znów katuje Czy Trup wreszcie zastartuje Mechaniory to są Luje Pierwszy kurs już wykonuje Aparycją swą szokuje Moc prezentów otrzymuje Wiele kursów wykonuje Spóźnień żadnych nie notuje Jedną ręką on kieruje Zimny łokieć prezentuję Bojo znów nań oczekuje Jak automat rzuca tróję Prawie nigdy nie pudłuje Cowelsowi gratuluję Hydrotrucka on ratuje Anwilowi wbił pięć trójek Sam przewagę niweluje Cały Radom dziś świętuje Na tym dzisiaj podziękuję Kleszczu się odmeldowuje

Obutek
Nazwa działu: IT
@depresja1

Nic nie szwankuje - jest ok [ ale dla kogo ] ?

@Świerzak

Mega cios - 30 ton Rzuca tobie wyzwanie Stacza się wśród tysięcy rąk Wykona swoje zadanie! Zmiażdży, rozniesie co stanie na drodze Widze w twoich oczach lęk Będziesz leżał na podłodze Boisz się - i w tym SĘK! Widzę w twoich oczach strach... To jest raczej normalne Miażdżyć - to jest naturalne! Takich jak TY razy pięć - czy masz CHĘĆ!? Oto stal i ArcyMoc Która dzisiaj Cie zmiecie Kontra, blok, mega CIOS! Powiedz kto, cię teraz wyniesie!? Joł

@Świerzak

słuchaj kleszczu słaby wieszczu Synek, słuchaj tego, to coś ruszy Twoją wyobraźnię, To wszystko ma swój urok niczym zakrwawione łaźnie, Bo ja tu nie pękam, ja tu walczę póki mogę, Bo gdyby nie to, to dopadliby mnie tak jak w klasycznym horrorze, Nie mam czego się wstydzić, przez to życie idę dumnie, Spójrzcie na niego... spoważniał jakby teraz leżał w trumnie, Czy to już koniec? Sypią się Ślimaka mury obronne, Spokojnie, ja atakuję tylko Twoje węzły chłonne, Pożeracz myśli, wszystkich gestów, krzyków czy westchnień, To mój okrutny terror, nadszedł czas unicestwień, I to żałosne, będziesz teraz klikał tutaj post za postem, Chcesz ripostę? Zjem Cię niczym Niemcy Moskwę!

@Warszawka

Patrzcie na małego dzieciuszka nie fisiuj bo ci spadnie na fejsa z kałem twa pieluszka Dubeltowo wystrzele ty gnoju parchaty będziesz ty oj będziesz brany na 2 baty Spruty będziesz leżał już na skraju łóżka bebechy na wierzchu rozgnieciona trzustka Nikt mnie nie pokona mówię to stówe szimejl na twą klatę robi motorówe Twoje moce bledną przy mnie mociumpanie kiedy z tobą skończę nic już nie zostanie Glebie do tablicy jestem wciąż na szpicy miotam już gromami wale torpedami Niejedna bitewkę życiu już wygrałem większych harpaganów mym nosem wciągałem Na nic twoje moce na nic twe pałery kijem samobijem przestrzpie ci plery Dam ci radę szczurku kłap na swym podwórku bo im głębsze wody tym są stromsze schody Kleszczu Wieszczu mieszczuch kończy swe wywody

@Warszawka

To mój czas ja znowu Wieszcze Wszyscy ciągle krzyczą jeszcze Ciałem twym wstrząsają dreszcze Prądem jeszcze cię popieszczę Zewrę zaraz swoje Kleszcze W czarnej dziurze cię umieszcze Milcz ja dalej na cię wrzeszczę Spadam jak nowych rymów deszcze A ty dalej walisz skwary Jesteś wart ze dwa dolary Cicho siedź sklej swoje wary Lśnisz jak zwykły papier szary Oddaj hołd i przynieś dary Mam taki flow że nie do wiary Dziurawie kosz nie spuszczam pary Wciąż słyszę dzwon trąbią fanfary Odsądzam cię od czci i wiary Bo żeś już trup nie żyjesz stary

@Świerzak

Skończ już wrzucać swoje rymy Gosciu zacny Cie prosimy! Głowa boleć musi cię Więc na nogi lecz już się. Żółty papier masz w kieszeni Ale czy to coś już zmieni? Matce Twojej współczujemy do lekarza zawieziemy. Tworki już witają mile chyba że to są promile. Może zaszyć pora się? Co Ty na to poj*bie? Takim ludziom pomoc nieśmy Zza kierownic ich wynieśmy. Chory człowiek wozi ludzi czy nasz prezes się obudzi? Że są braki każdy wie wariatami łatać je? Na to zgodzić się nie mogę i od stycznia daję nogę

@Świerzak

Jak to jest, ruchać rodzinę na wstępie Mnie to nie dziwi, ze do byle luja klękniesz Kolegów do pomocy- spisz z nimi w nocy? Może dać kocyk? Weź k-urwa posyp Wciągnę cię, w-ysram zanim się otrząśniesz W końcu kilka wersów piszesz dwa miesiące

Dajesz dajesz nie przestajesz

Sam wariatem też zostajesz Ooo

@Warszawka

Ruc-hać my a nie nas wielbicielu gały Ostatnio w Bogdanie dwa cf.ele cię brały A trzeci do pyska sper-mą ci wytryska Oraz twe oseski swym jęzorem iska Tergasz marszcysz laszczysz na prawo i lewo Rąbnij wreszcie deklem ale zdrowo w drzewo Może zaśniesz na wieki z płytą swą przy uchu Boś na to zasłużył nędzny zły eu.nuchu

Olo
@3 cytryny

Bzdura. Wystarczy przestać płacić darmozjadom.

@Olo

Ja nawet złotówki nie dałem

@heheszek

Skąd ty żeś się wziął baboku Będą ja cię miał na oku Śmierdzisz jak twe majty w kroku Masz też wielki kał na oku Goń się stąd ino w podskoku Bo masz wielką wadę wzroku Już cię tutaj niema zboku Obesrany tępy (usunięte przez administratora) Że aż sam już jestem w szoku bo masz też geja na boku Pchaj się z nim ino na boku Bo jak nie to strzał o zmroku Turlaj berło wiejski ćmoku Nie unikniesz ty wyroku Bo żeś zebzdził się w Rostoku Zwyrodniały zgniły tłoku Wypad stąd utoń w rynsztoku Poszoł won masz gluta w kroku

@Świerzak

Nie mam tyle czasu by siedzieć non stop kolego ale już ci odpowiadam więc sprzątnij z ziemi lego. Nie wytrzymujesz ciśnienia już masz pełne majtki odpowiadasz sam sobie tak jak sam chodzisz na randki. Nie zrozum tej aluzji źle, ale chodząc sam znaczy że wciąż trzepiesz sie. Powiadasz masz bejzbola musisz być groźnym gansterem szkoda, że jak wyłączasz komputer to znów jesteś zerem. Pisze przy dziennym świetle, ty wymien żarówki może wtedy coś trafi do tej tej twojej na szyi pustki. Zaczepiasz zdzisława co pod sklepem stoi ale to on i tak zawsze ciebie z piątka wydoi. Dajesz mu siano sponsorujesz balet myślisz że jesteś dobry chłopak ale to tylko twój lament. Menele maja cie za z-ajebistego sponsora moze o-pier-dolisz im jeszcze kalafiora ? Drugi post widze lekki progres chyba koledzy z podwórka podrzucili notes ? Dalej czytam nie ma to żadnego sensu jesteś tak ch-ujowy jak każdy z twoich wersów. Mogę nagrać disco polo o miłości i wyrwać twoją wyimaginowaną pannę bo choć ona nie istnieje to nie chce chodzić z downem.

Ziomek Świerzaka
@heheszek

o pedałach temat zakończmy, ty syn milicjanta wychowany w krakowie psycha twa zdarta więc psychicznie spaczony, skaze na sobie nosisz gejostwo chorobą o pomoc się prosisz jest taki sposób, leczenie pedalstwa też może być tanie jako człowiek rozumny mam swoje zdanie wychowany na slumsie, wśród szczurów i szamba slums twój ojczyzną małą od dawien dawna na takich rewirach wychowują się (usunięte przez administratora) bądź też odwrotnie tak zwane niebieskie (usunięte przez administratora) ty kundel mieszany, dwa geny, kastracji ci trzeba kundel krakowski - taki zawsze najgłośniej szczeka zero masz panczy, kserujesz co moje twój rym to pocisk? patrz (usunięte przez administratora) stoję jedyny naładowany karabin to (usunięte przez administratora) twojego partnera cumshot na ryj, on ślepakami w ciebie nie strzela bilet chcesz dostać? na razie w (usunięte przez administratora) rymem dostajesz uświadamiam cię (usunięte przez administratora) bo sobie sprawy nie zdajesz zaproszenie dla ciebie? chyba na głowę się leczysz małopolski dusigrosz co nie zna się na rzeczy po cienkim lodzie kroczysz, klub mój obraziłeś klub to rodzina, źle dobrane słowa, tym mnie (usunięte przez administratora) więc teraz jazda, ogień, nie zmienisz już nic twój ojciec to gliniarz i polski Josef Fritzl trzymał w piwnicy, jak ogórki kiszone dwie małe córki, ciebie i żone napierdalał was pałą, (usunięte przez administratora) i łomem dla ciebie piwnica wciąż drugim domem oddałem co twoje, więc znów walka równa czy wiesz że twa matka to moja kur--vva?

@Ziomek Świerzaka

Dobrze prawisz masz estymę włącz w auteczku sobie klimę Nie dzierżysz gejuchó.w transów i mamejów bodaj by ich ludnwybił wstrętnych małochwiejów Bardzo Cię powtarzam tyś jest ziom Świerzawa będzie z nas dobrana doborowa paka Dalej zapodajesz o obrazie Klubu wieprzowi się należy wielkie łubu dubu Fritzlem pojechałeś masz moje uznanie Nie jest przecie łatwo zapracować na nie Dobry z ciebie kompan to trafna uwaga A w jedności siła to nasza przewaga

@Ziomek Świerzaka

Dla mnie nie jesteś żadnym przeciwnikiem. Jesteś po prostu natury wybrykiem. Wyrazy współczucia dla dzieci i żony Po co w ogóle zostałeś spłodzony? Problemy z erekcją masz chyba bracie Dlatego jedyny temat to gacie. Słownictwo i rymy Twoje tak ubogie że już dłużej wytrzymać nie mogę. W zakątkach szmulowizny zostałeś spłodzony dostatecznie już przez los swój pokrzywdzony. Dziś środkowym palcem się już pożegnamy Jutro zza zajezdni bramy sobie pomachamy.

Były BEDUIN
@heheszek

Przesyłam pozdrówki Z Wrocka bo nie na marne jest dziś ta nockav środkowym palcem w twą stronę dołączam drugi palec serdeczny, żydzie już płoniesz zwęgliłem cię rymem, tym co zostało do pieca dorzucę su-ko z prochu powstałeś i w proch cię obrócę przeczytaj uważnie później odejdź od komputera twój rym jest suchszy niż żart Strasburgera rym większy niż Tatry? w takim razie mój Himalaje kiedy wbijam na temat Kopcem Kościuszki się stajesz prosty w zdobyciu czytaj do pokonania łatwy ku-rwo dwa razy powtarzać nie będę że rym masz marny chwalisz się rymem, twoich superlatyw nie zliczę chociaż to mój narcyzie dziurawi oczy przecina tętnice żydowska kur-wo swierzaka traktuje jak rodzinę mówię o ludziach a ty na ten temat masz inną rozkminę to tylko potwierdza, utwierdza mnie w przekonaniu że jesteś przerzut, antifa, zakała dla miasta i kraju kolejny co szczekał, najgłośniejszy pies w mieście skończył się rym mu, wycofał się przeszczep prawda ze wschodu, nie z małopolski że rymu, pomysłów masz zakres wąski prawda ze wschodu, nie dało się czytać twoich wypocin heheszek cos sapał jest słaby lirycznie pisze coś w ciągu nieestetycznie odpisze tak samo po prostu świadomie pokazać na jakim jesteś poziomie piszesz coś w ciągu, ty psi lacho-ciągu, rymujesz o chlebie, coś sapiesz zje-bie, nie wiem co pytasz, na ból jąder łykasz, jesteś ujemny, gdzie twoje fejmy, gdzie masz zabawki, chłopaku z ławki, gdzie ta warszawa, nie twoja sprawa, bałagan masz w głowie, posprzątaj tam sobie, pracuje w Bstoku, ty ku-rwo bez wzroku, nie umiesz czytać, ja brajlem pisać, wróć na przedszkole, ubieraj się w fiolet, na (usunięte przez administratora) się wpie-rda-lasz, trzymaj się z dala, dla mnie tak piszesz, zasiewam tu cisze, pytasz zarobki, stawiam nagrobki, zarabiam na typach, śpiewam na stypach, tresujsz robaki, ty chu-ju taki, lubie tez placki i nie mam padaczki, rymujesz chu-jowo, ja za to zdrowo, na ch-uj się sapiesz, na ch-uj pytania, ty pi-zdo barania, pracuję w warszawie, nie mieszkam tam prawie, sprawy przy kawie, albo przy żubrze, który jest w puszce albo butelkę z polmosu odkręce ty psi zaprzęgu rodzony z przekrętu chcesz jeszcze coś wiedzieć ? Swierzaka nie pojedziesz :)

@heheszek

Takie śmiecie jak ty dla mnie nie istnieją Nędzne kreatury strasznie h.ujem wieją Na pełnej (usunięte przez administratora) jak w masło w nich wchodzę Z piłeczką przy nodze niczym Lewy Robert Zakładam im siatki jako Leo Messi Po tak pięknej sztuczce pewnie się powiesi Jak Vince Carter dankuje już tłum mi wturuje Choć za szczyla miałem w szkole pały i dwóje Na twoje kalumnie jedno ci odpowiem Udławią twe głębokie gardło moich rymów mrowie Mam dwa fakultety zrozum me posłowie Twoje zgniłe truchło znajdą jutro w rowie Wezmę autosana przejadę po głowie Biedaku bez klasy tyś z transami w zmowie Rodziny nie tykaj zapamiętaj sobie Na koniec ci powiem co mam na wątrobie Quo vadis? Do piachu bo już jest po tobie Jaka wielka szkoda przepadnie karpiowe

@Warszawka

Gó.wno które wypływa z twoich war kolego Nie jest nawet warte funta kułaków kundla bezzębnego Nauczyć ktoś cie trutniu powinien jak używać języka polskiego Piszę to aby cie żydzie skończyć sk.opać leżącego Na erodejjcie spędzasz gro życia marnego Próbujesz rozkminić jak własnogębnie zlaszczyć pręcika swojego Gniesz się łamiesz stękasz myślisz że nic z tego Będziesz musiał użyć do tego sznurka parciane go Kapsko ci się pali i nie wiesz dlaczego Zwoje ci się topią móżdżku kurzego Armia złych Szimejli widzi cię gołego Już cię zaraz dorwą ruch.ną na całego Twoja nędzna bytność nie wnosi niczego Masakruje Zdzisława bo mi sferę psuje Zara jego bebechy kozikiem rozpruje To co waćpan piszesz to jest do niczego Bo o rymach nie masz wymoczku pojęcia bladego Dzwoń do Sławomira do Zakopanego Wyznaj mu swą miłość i zeżr.yj k-ał jego Warto by nadmienić na koniec mojego wywodu Twoje szczekanie jest na poziomie opasłego wzwodu

depresja1
@Pekińczyk

Strach ma wielkie oczy , i tak myśli niestety większość kierowców . Najlepiej jak inny załatwi a ja popatrzę i nic nie zrobię bo się boję . pozdrawiam Cię serdecznie .

@Były BEDUIN

To żeś się nieźle rozpisał lecz poważam tego dissa Jedziesz ostro masz atuty ostro bierzesz go na buty Beduinie tyś szalony jesteś ostro pokręcony Dawaj dalej nie przestawaj jesteś niczym gorąca lawa Widzę że góry to twoja enklawa Zgliszcza po sobie zostawiasz Nieźle sie przy tym zabawiasz Prochy rozrzucasz to do mnie dociera A twoim orężem niech będzie siekiera Twa niszcząca siła dojeżdża oponentów Nie pokonają oni nawet jednego zakrętu Strzelasz do rywali jak do nędznych kaczek Celność masz wspaniałą jak generał Maczek Niechaj inni się łajdaczą A ty skończysz co żeś zaczął Dobrze ci wypłacą z twoja robotę I zakupisz sobie za to wspaniała gablotę Na tym się zakończy moja ta oracja Nie mów do mnie teraz jestem na wakacjach

@Świerzak

Ja mam słabe rymy? Dziś się znów widzimy. Na zajezdni bramie machałem Ci chamie. Już z trzeciego nicku do mnie tutaj cisniesz Dla mnie dzisiaj nikniesz. Mięsem i bluzgami rzucać tylko umiesz Na tyłach solbusa wino sobie chlupiesz. Z oprychami w bramie w żółtym dresie stałeś Na Różyckim ciało swoje sprzedawaleś. Od wszystkich po piątaku za to odbierałaś. Twa wartość zerowa dla firmy i świata Nic Ci nie pomogło ubranie krawata. Dziś już wiem żeś z lumpów rodu Choć przez internet nie czuć Twego smrodu. Nie chcę już Ci robić kwasu więcej więcej panie, Hasta La Vista mówię na pożegnanie.

@heheszek

Chciałeś ze mną zadrzeć a nie masz praktyki Bo w moje pułapki wpadasz jak we wnyki Runiesz jak domek z kart po moich wywodach Mnie to nie rusza spływa jak po kaczce woda Machasz do mnie ? Coś się pomieszało Przecież na zajezdni gro Beduinów głowę ci urwało Mam do nich szacunek no i trzymam sztamę Patrząc na twe truchło, kapsko przeorane Sapiesz coś nieskładnie a ja dalej niszczę A po twojej stronie słyszę tylko ciszę Elokwencji mi nie brak widzę widmo twej klęski Bo na każdym polu zbierasz tylko bęcki Na nic twe nędzne rymów wypociny Ja jestem ulepiony z innej boskiej gliny Napadami na ciebie jak myśliwców eskadra Zaraz ci orkiestra marsz żałobny zagra Bazar twym drugim domem, powiem ci dlaczego Sprzedajesz swój dobytek,nie masz karpiowego Nie możesz ruszyć z miejsca jesteś zaorany Mnie właśnie świięty Józef niebiańskie otwiera bramy Hasta La Vista prawisz l'l be back po.jeb.ie Padłeś powstań nie możesz no toleż na glebie

@Warszawka

Szmaciażu zerżnąłeść czyjegoś disa z Walk na rymy Terefere 23.10.2012 Jesteś zwykłym (usunięte przez administratora)

Świerzak Nowy wpis
@Warszawka

Chciałeś bardzo błysnąć łgałeś na czym świat stoi Nie ma nawet śladu na mej lśniącej zbroi Twe kłamstwo w dobrym momencie zostało wykryte Będzie jako motto na nagrobku wyryte Wstyd i hańba oraz szczyt wszystkiego Powinieneś się uczyć honoru od rotmistrza Pileckiego Nie wracaj tu nigdy bo jestes spalony Nadajesz się jedynie by w rynsztoku zużyte lizać tampony Non Omnis moriar tako rzecze wieszczu Tobie guma i waskie drzwi oraz czapa leszczu Brudu smrodu kalumni pełna twoja szafa Moja liryka mocna niczym poezja Leopolda Staffa Szybko jak kamikadze do ziemi pikujesz Jak słoń w składzie porcelany ty tutaj pasujesz Nie ma sensu już szczekać nijak to wypadnie Nie ma cię zginąłeś leżysz w morzu na dnie

Kierowca z Warszawy.

Panowie mam pytanko. Chciał bym zatrudnić się w mza. STALOWA ALBO OSTOBRAMSKA. czy mogę liczyć na pensje w wysokości 4500zl? Czy to strefa marzeń? Proszę o nie zostawia ie zbędnych komentarzy

Liczę
@Kierowca z Warszawy.

Możesz liczyć z akcentem na liczyć

Ewefhhyh
@Kierowca z Warszawy.

Jak najbardziej możesz ale brutto

Barman
@Kierowca z Warszawy.

Jesteś debilem czy udajesz ?

@Barman

Kierowca nie musi być inteligentny nadaje się

zejdź na ziemię Nowy wpis
@Liczę

Nawet z najwyższą stawką tyle nie zarobisz ,a najwyższa stawkę osiągniesz po 8 latach krystalicznej jazdy jeśli Ci zdrowie pozwoli i ani razu nie zachowujesz ! Na początek 3500 tysiąca do ręki i na więcej nie licz !

Kierowca Nowy wpis
@Barman

Zmień Sobie na barana z tego barmana inteligecie.

5000 koła

Premia roczna powinna wynosić min 5000 tys zł

heheszek Nowy wpis
@5000 koła

Tyle to przez całe życie to nie zarobisz. 5 tys zł lub 5000 zł to dostaniesz wypłatę razem z premią.

7lat

MZA na tle konkurencji wypada KM wypada bardzo dobrze niezła pensja na początek + kilka benefitów ,których nie oferują inni . Bardzo dobre zaplecze techniczne na zajezdniach . Grafik w miarę elastyczny ( w rozsądnych granicach zawsze idą na rękę kierowcy . Opinie że notorycznie jest zabierana premia to bzdura ( przez 7 lat straciłem raz całą i dwa razy 50 %,.Firmę polecam , chociaż jest to praca nie dla każdego .

Tak5Nie5
@7lat

Masz rację grafik bardzo elastyczny raczej chipotetyczny zmiany godzin pracy ze o życiu prywatnym można zapomnieć

Spaślak
@Aaaa

Zobacz jaki on zapatrzony jest w tą instytucję, wpis aż ocieka przyjemnością i spędzenia 3/4 życia w firmie. Złotemu dziecku nie wyjasnisz bo i tak będzie wiedziało lepiej :)

Racja
@7lat

Masz rację i tyle w temacie - konkurencja zostaje daleko w tyle .Jeśli komunikacja to tylko MZA a bonifikaty jakby chciał wszystkie wypisać to by się zeszło że 2 godz pisania

Ciul
@7lat

Elastyczny grafik to ma Szakira!!!

@Racja

Daleko jeszcze MZA do zgodnego z przepisami zatrudniania kierowców. Nadal zatrudnia się kierowców niezgodnie z zawartą umowa o pracę i zmienia się grafiki pracy. Władze dzielnicy Wola wystąpiły do miasta o zwiększenie ilości autobusów, mniej autobusów jest to efekt dopasowania możliwości przewozowych do ilości zatrudnionych pracowników nie ma chętnych do pracy trzeba zmienić zasady wynagrodzenia pracowników.

7lat
@Aaaa

Hipotetyczny tylko i wyłącznie "H"a nie "CH"

@7lat

Tu błędy widzisz w spółce już nie

$$$
@Ciul

I ch_uj ci do tego. Jak 1/3 Woronicza. Takie p.ierdolenie zeby zaistnieć.

Stary dziad
@7lat

Elastyczny grafik , haha koń by się uśmiał. W sumie elastyczny ,zmiany ranne możesz zacząć od 3.30 rano do jakiejś 5,30 , no prawie możesz sobie wybrać. Zmiany popoludniowe kończymy 23 do 1,20 w nocy i też prawie możesz sobie wybrać. A co kolega ma na myśli pisząc,, kilka benefitow " ?? Może karta multi sport, oczywiście nie gratisową. Ja osobiście nie mam już siły w całym miesiącu tyrania sportować sie gdzieś na sali. Pozdrawiam .

Jasnej ciasnej
@Aaaa

Do jasnej ciasnej to jest komuniakcja - zmiany są z dnia na dzień .Idź popracuj do muzeum to będziesz miał stałe godz - więcej nie pśiocz bo to się robi już nudne

Bałwan
@Jasnej ciasnej

Dostaniesz karpiowe to sobie słownik ortograficzny kup.

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Coraz mniej .

Karpiowe w tym roku 550 złotych . W tamtym roku było 690 złotych . Więc dobre i to ,ale wszystko drożeje ,a z roku na rok socjalnego na święta co raz mniej !

Norbert
@Coraz mniej .

"dobre i to"? zastanów się chopie co ty piszesz. To karpiowe to jest dramat i to wyjęty jak psu z gardła. Małymi kroczkami... 2-4 lata i zobaczysz figę z makiem w pustych pln-ach z karą ztm-u za brak czerwonej czapy o ile dożyjesz bo praca mega wykańczająca, bardzo rujnująca zdrowie. Pieniążki z socjalnego wypłacane po składaniu specjalnych wniosków, jak w fabryce w Chinach. Smutne ale jak bardzo normalne w tej instytucji.

@Norbert

A przepraszam skąd towarzystwo wie ile będzie karpiowego skoro jeszcze nawet komisja socjalna nie wie....

Morda
@Kali

Nie wnikaj bo kociej mordy dostaniesz

Przeciek

Z pewnych źródeł a premia prezesa 1000 zł ale to nieoficjalnie

Anty bolek
@Coraz mniej .

To do rączki będzie ok 400 zł tyle co raz by przyszedł z wolnego - z roku na rok coraz mniej tej kasy .Ciekawe jaka będzie premia roczna

LAMINO

w mza jes sie tylko numerem jak w A .....

@LAMINO

No i dlatego wycofują koszule w paski żeby nie było skojarzeń

greg78
@LAMINO

Święta prawda

słowacki
Nazwa działu: IT

Mam prośbę w zasadzie do jednego z panów. Czy moglibyście nie wrzucać tu rymów częstochowskich spod Wileniaka. Strasznie one takoż prymitive. . Kurdę stepy akermańskie jego raz, poezja wysokich lotów ostatnio taką widziałem na drzwiach od klopika na R-1. Tam chyba w kabinie nr1 jest wylęgarnia talentów. Po bigosie poezja biała po grochówie czarna

Tak5Nie2
Tajemniczy klient
@słowacki

To ten raper od was. :-)

Genowefa Pigwa
@słowacki

Idą sobie dwa lamusy Widzą jakiś cień na gruszy Czy to szczur? Czy to knur? Nie ma o co kopi kruszyć Niepotrzebnie głowy suszyć Czy to szczur? Czy to knur? Nawijają wciąż w tej głuszy Rozponajesz go w przysuszy? Czy to szczur? Czy to knur? Do konsensu dojść nie mogą Co tak wartko bieży drogą Czy to szczur? Czy to knur? Mają przy tym niezłe spiny Wysilają łepetyny Czy to szczur? Czy to knur? Nieźle podłe mają miny Dym już im wychylną z dyni Czy to szczur ? Czy to knur? Przycupnęli wystraszeni Leżą plackiem tuż przy ziemi Czy to szczur? Czy to knur? Coś jak pocisk przeleciało Czy to jakieś obce ciało? Czy to szczur? Czy to knur? Szybko z ziemi się zerwali Patrzą na to już z oddali Czy to szczur? Czy to knur? Dziwią bardzo się szalenie Może to jest obce plemię Czy to szczur? Czy to knur? Trochę jeszcze tak patrzali Jak karpiowe karpiowe znika w dali

Nazwa działu: Marketing

Czy możecie skończyć te rymy dzieciaki. Czy wy jesteście jacyś powaleni? Co to ma wspólnego z naszą pracą itd. Normalnie dno i pięć metrów mułu.

Tak9Nie
@Kali

To że tu powaleńcy sami robią tylko dziobią w koło jeżdżą rąk nie myją w gacie robią. Trzeba stąd spadać bo już jestem po odjeździe A ten z tylu trabie i trąbie bo na pętlę wjechać nie może ale co tam przerwa to rzecz święta A za godzinkę będzie następna.

Te 3 cytryny to jest dzieciuch i (usunięte przez administratora) Tyle w temacie

KaliMa Kalida
@Kali

Spadaj dzwońcu nie widzisz że tu bitwy się odgrywa Zasiądz se Ramolu do kiełbachy i piwa I nie wsciubiaj nosa do nie swego sosa I patrzaj se na panów byle nie z ukosa

TakNie2
Blokers
@3 cytryny

Blokuj dziada niech wypada ty spokojnie zjedz obiad on niech tylko sobie gada oleje okrutnego gada

kojot
@Kali

To tylko pokazuje jaki (usunięte przez administratora) jest strona gowork... forum dla gimbazy.. prosze Pani bo.....

Marek

Same debile pracują w MZA. Tak jak myślałem. Jazda w kółko robi swoje. TRAGEDIA.

Z wolnego!

Kto idzie w niedzielę do pracy z wolnego?

Stary dziad
@Z wolnego!

Ja idę w niedzielę do kościółka a nie jakiś arbeit z wolnego.

Olimp
@Z wolnego!

Ja idę na Olimpię

Wafel

Witam Czy to prawda że premia prezesa ma by. 1500 zł netto a każda godz przepracowana 1 zł brutto i podobno od listopada jest podwyżka o 100 zł brutto wypłacana w lutym z wyruwnaniem

Tak2Nie3
Gabi
@Wafel

Dobrze by było.. Mógłbyś sobie chociaż pożądany słownik kupić analfabeto...

tralala
@Wafel

Wybacz ale podobno na Marsie jest Yeti a pantofelek to ryba. To samo podobno z podwyżka takich podobno to jest co dzień więcej. Zobaczysz podobno wywieszone ogłoszenie to nazwiemy je prawdopodobnie będzie. Jak na razie wsiadaj w U bota i jedź na kraniec. No i U nie Ó

Roman

Tak. Prawda.

@Roman

Co Romanie prawda? Że podwyżka premia będzie czy że to bujdy na resorach?

Miłosz R-1

Witam . Czy może któryś z kolegow kierowców wie ile można w roku kalendarzowym wyjezdzic maksymalnie godzin nadliczbowych ? Z góry dziękuję za jakieś informacje .

@Miłosz R-1

260 :-)

Roman
@Miłosz R-1

Tak. Prawda.

kamyczków kupa
Nazwa działu: Marketing

Dzisiaj we Wiadomościach TV podano że budżet Miasta Warszawy się nie spina zatem od Nowego roku opłaty za parkowanie,opłaty śmieciowe (ponad 100 pln za mieszkanie pow 40m) , .Wszystko rośnie gdyż nie ma jak spiąć zwieszone zostają inwestycje obwodnice itp.Niestety jesteśmy opłacani z tego Budżetu a skoro nie ma pieniędzy? Czy będą podwyżki? Czy jasno ktoś poda informacje o planach finansowych w wypłatach uposażeń dla Kierowców? Tak czy Nie?

Tak6Nie1
@kamyczków kupa

Przecież to wiadomo w budżecie brakuje 1,2 mil zł. Inwestycje rozpoczęte związane z KM o wartości 3,5 mil muszą być ukończone tu nie ma z czego zabierać kasy. Miasto szuka kasy gdzie się tylko da.

Miało być miliarda

@Aaaa

Plany finansowe spółki nie zakładały zwiększenia wynagrodzenia dla pracowników, wręcz przeciwnie zwiększenie wydatków może negatywnie wpłynąć na sytuację finansową spółki. Plany zakładał pozyskiwanie pracowników z innych firm przewozowych z uwagi że spółka płaci najwięcej pracownikowi na rynku. Jak widać pusta kasa miasta równa się pustki w kieszeni kierowcy.

Wypalony z buszu
@kamyczków kupa

Na komunikację kasa będzie zawsze - Panie i Panowie jest pięknie ( Wypłata grudniowa będzie astronomiczne ) a od nowego roku będzie tylko lepiej

Tak2Nie7
Spokojny
@Wypalony z buszu

Jak weźmiesz wypłatę styczniowa szybko Ci entuzjazm minie kolego żyjący chwilą! !!

@Wypalony z buszu

Wypłata grudniowa będzie astronomiczna- doprecyzuj. Wypłacona w grudniu za listopad czy za grudzień w styczniu bo to inna bajka jeśli wliczasz w to bonusy

@Wypalony z buszu

Kasy jest tyle że dopiero 4 lata po wprowadzeniu Regulaminu Wynagrodzenia wydatki spółki na wynagrodzenie dla pracowników wzrosły o 10% od tych które były przed wprowadzeniem Regulanimu Wynagrodzenia. Pewnie ze pięknie jest już gorzej być nie może bo nie będzie miał kto jeździć

Krzysztof G. R1
Nazwa działu: Marketing

ANNO. Jak już pisałem olej tych obszczy.murków. Jedyne co potrafią te psy ogrodnika to ujadać, że drugi ma lepiej. JA już w tym miesiącu jestem drugi raz z wolnego. Nie należę do bandyckich ZZ, nie chodzę i nie płaszcze się przed kierownictwem. Jeżeli dyspozytor do mnie dzwoni i mi coś pasuje, to się zgadzam na pracę z wolnego. Niestety większość komentujących myśli, iż przez 10 miesięcy mają gdzieś planistów, dyspozytor ów a nagle budzą się w listopadzie i myślą, że dostaną z 50 godz z wolnego. Powem wam jedno. Wiekszość komentujących to żałosne, nadęte buce.

Tak11Nie5
@Krzysztof G. R1

Dziękuję że to napisałeś bo dokładnie mam tak samo. Jako kobiecie nie wypadało mi używać pewnych sformułowań w stronę tych ludzi ale twoje słowa trafiły w sedno. Serdecznie pozdrawiam.

R-1

Obrońca z kancelarii?? :D

falochron
@Anka

Anka czego jesteś typowym babochłopem? Gdzie Twoja kobiecość??? czemu MZA zniszczyły Twoją delikatność kobiecą,robiąc z Ciebie antypatycznego babochłopa?

Iza

Niestety aż za bardzo, ale milczenie jest złotem.

@Iza

Niezła próba. Radzę zaktualizować dane.

TakNie3

Płytkie. Wolę dziewczyny

@R-1

Jego zapytaj. Może jeden przytomny na umyśle.

Ura bura, szef podwóra
@Iza

Kto jest tym szczęściarzem?

@Krzysztof G. R1

Masz rację wykazuj że kierowców jest pod dostatkiem plan wyrobiony, brak podstaw dla zakładu zachęcanie kierowców do pracy. Skoro nie lubisz w nominale godzin dostać godzina zapłatę to twoja sprawa, ale proszę nie wyzywa innych którzy mają rodziny i dla nich praca nie jest życiem.

Jacek Kosieradzki
Nazwa działu: Produkcja

Witam kolegów i koleżanki z MZA. Chciałem się dowiedzieć, czy może ktoś wie: - ile wyniesie "karpiowe" - czy jest planowana (wzorem z ubiegłych lat) jakąś premia dla wszystkich za przepracowane godziny (w tamtym roku było to 70gr/h brutto). Poproszę o jakieś informacje i pozdrawiam

Prezes K.
@Jacek Kosieradzki

Karpiowe dam w tym roku po 5000zl Premia 70gr to sobie pomnoz i bedziesz wiedzial

Główny dyspozytor
@Jacek Kosieradzki

Panie Jacku, jako że jest Pan bardzo roszczeniowy, co widać po wpisie firma przygotowała dla Pana coś specjalnego. Zapraszam w poniedziałek do kadr po wypowiedzenie umowy. Panu już dziękujemy. Również pozdrawiam

Tak2Nie2
Adam
@Główny dyspozytor

To przygotuj i drugie wypowiedzenie ....Dla siebie

@Jacek Kosieradzki

Karpiowe jest z funduszu socjalnego tego co masz na pasku -zatem będzie. Natomiast po tym jak rura pęknęła z (usunięte przez administratora) i poszła się...obawiam się że w ramach oszczędności miejskich, dodatkowej kasy nie otrzymamy. Oby me słowa zamieniły się w g.... . Ale mam coś kiepskie przeczucie do dodatkowej kasy za kilometry. Premia od naczelnego też kokosami nie spłynie. Ludzie były wybory na Prezydenta Miasta, Pękła rura z oczyszczalni. Poszły gigantyczne pieniądze z kasy miejskiej. Poza dodatkiem stażowym który musie być poza pensją za cud będę uważał podwyżkę powyżej stopy inflacji. Patrząc na Platformersów nie są jako Liberałowie chętni do podnoszenia wypłat. Patrzcie co dzieje się w Chile? tam rządzą liberałowie(podobni do Balcerowicza) tam ludzie już są na skraju ubóstwa podwyżka cen biletów na Metro wyprowadziła ich na ulicę. Cieszcie się jeżeli nie zaczną majstrować z naszymi premiami tak by były mniejsze koszty. Bo Liberał to liberał bez względu na to jak go nazywają czy PO, czy coś innego. Widzicie jak boli to że PiS jest u władzy i reformuje. My wszyscy winniśmy pracować za miskę ryżu i cieszyć się że nie jest on z przerobionego plastiku.

Tak3Nie4
wałek
@ratata

Przecież o misce ryżu mówił Morawiecki w sowie.Na tyle ceni Polaków. Co PIS reformuje ?,bo ja widzę całkowitą deformację. Wygrali dzięki socjalowi w postaci plusów na który wszyscy płacimy. PIS i PO + SLD i PSL to pomagdalenkowa zaraza ,tzw banda czworga która przez 30 lat zrujnowała cały przemysł i doprowadziła większość Polaków do dziadowstwa. Im chodzi nie o dobro Polski i Polaków a o realizowanie interesów Izraela, Niemiec,Ameryki i Rosji.. PAD już nazwał Polskę POLIN. Doprowadzą do bankructwa państwa ,wtedy żydzi przejmą kraj za długi. Bez wojny Polska stanie się Palestyną BIS. Także nie podniecaj się kredytami PISu nazywając je reformami, a to tylko zwykły ochłap wyborczy. Kwota wolna od poadatku najniższa w Unii europejskiej, Posłowie mają kwotę wolną od podatku 30000. Ty 3000. Zadowolony???

Tak7Nie3
Ciekawski

Jak to jest? Bo slyszalem ze ostatnio wprowadzono ustawe ze... wysluga NIE moze wchodzic w stawke podstawowa. Wiec jak to jest? Zwiazki zawodowe to wprpwadzaja czy tam chca wprowadzic ze wywalczyly czy po prostu ustawa tak wprowadza?

@Ciekawski

U nas może to być trochę skomplikowane na pasku plac nie mamy pozycja wysługa, została ona ukryta w stawce miesięcznego wynagrodzenia. Trzeba będzie dowieść przed Sądem że składnikiem stawki miesięcznej jest wysługa pracowników którym przysługiwała przed wprowadzeniem Regulaminu Wynagrodzenia. Trzeba poczekać do czasu wejścia w życie Ustawy i zobaczyć co zrobi spółka.

@Aaaa

Zaraz jeżeli firma dowiedzie że stażowe jest w wynagrodzeniu zasadniczym to pracownicy będący na najniższej i pracujący ponad pięć lat dowiedzą się a potrafią liczyć iż w ten sposób zarabiają coraz mniej wraz z upływem lat pracy. Qźwa to jest po ludzku popier..... Czyli gdy pracuję lat osiem powinienem mieć więcej w wypłacie o dwieście czterdzieści zeta , lat dziesięć o pięćset o ile będę dbał o zdrowie(L4) i coś mi wypadnie, czyli progresywnie coraz mniej? Coś w tym regulaminie popierniczyli a Związki to klapnęły. W projekcie przyjmowanego regulaminu sześć lat temu był dodatek stażowy później zniknął w pensji. Zatem niefartowni,podpadziochy i inni będą dostawali mniejszą wypłatę od osób nowo przyjmowanych? Matematyka kurtyna nie kłamie

@ratata

Masz rację dodatek stażowy zniknął i żeby było jeszcze sprytnie nie ma wzmianki że był i jest składnikiem wynagrodzenia. Jedyne co można dowieść że podział pracowników na grupy płacowe był zależny od dodatku stażowego jaki pracownik otrzymywał. Tu spółka przez lata bez dużo dbała by ten składnik zatrzeć i tak pracownik który z chwilą wejścia w życie Regulaminu Wynagrodzenia został zaszeregowany do 3 grupy płacowe obecnie posiada 1 grupę placówka. Zmienia się stawki grup wynagrodzenia nie uwzględniając w jaki sposób powstały i dlaczego.

Adam

Czy to prawda że pupil adaś strzał...ski z r4 ,będąc na l4 dostał premię prezesowską ? I pyt nr 2 . Czemu dostaje on co jakiś czas od kierownika dodatkową premie? Co na to kodeks etyki mza mówi!!!!!

Buakaw

Utrzymujcie dalej zwiazki wy (usunięte przez administratora)

500 dostanie- 620 nie dostanie
Nazwa działu: Marketing

Stalowa 500 osób z premią roczną prezesowską a reszta ponad 620 osób musi poczekać do przyszłego roku

Ddffg
@500 dostanie- 620 nie dostanie

A ty do ktorej grupy sie zaliczasz ? :-)

Waldi
@500 dostanie- 620 nie dostanie

Jak podpadli to nie dostana . Zasady przyznawania sa jasno okreslone.

Tak1Nie3
@Waldi

Masz rację zasada jest jasna jak ulegles wypadkowi w pracy czy w domu pękła rura nie dostaniesz. Zasada nie ma nic wspólnego z wykonywaniem pracy tylko szczęściem

@Waldi

właśnie zasady? Jakie? co oznaczają dla większości? i po co to robić,czyżby wyścig szczurów,motywowanie niczym myszy doświadczalne. Jedno jest pewne musi powrócić stażowe które przywraca normalność wysługi lat i jest naliczana poza pensją bez względu na to czy ktoś zachorował, miał krawat czy też przytarł lakier ze zmęczenia. Zapewne po nowym roku ukaże ogłoszenie że dzięki porozumieniu ZZ będzie dodatek za wysługę lat. Obecnie niby wysługa jest wliczona w pensje ale to znaczy że kierowca pracujący na najniższej stawce lat dziesięć ma mniejsza pensję od tego co przyszedł wczoraj. Ja młodemu nie żałuję niech zarabia. Uważam że starszy pracownik ma przerąbane gdyż gdyby odliczyć teoretycznie stażowe to jego pensja zasadnicza byłaby niższa. Co uważam za niesprawiedliwość, ustawa to normalizuje zatem dodatek stażowy będzie jako oddzielna pozycja tak rzecze ustawa,zdaje się jeżeli nie niech poprawią mnie bystrzejsi w prawie pracowniczym.Nie będę się o to gniewał

Zły
@Aaaa

Mnie dopadlo 38,5c goraczki. Nie dalem rady przyjsc na zm A do pracy no i 10 dni byl na zwolnieniu. I tylko przez to przeszla mi nagroda prezesa kolo nosa. Uwazam to za niesprawiedliwe gsyz krawat nosze,numerek sluzbowy zawsze wkladam na miejsce,nigdy sie nie spoznilem, nie mialem kolizji ani jednej skargi itp. Zwyczajnie bylem chrory,a przeciez ta chlrobe moglem zlapac od ktoregos pasazera ktory stojac przy kabinie kichal i chrychal w okolo

Tak8Nie1
@Zły

Widać nie rozumiesz zasad autobus ma prawo się popsuć My nie mamy trwać na posterunku bez względu na stan zdrowia, zalewane mieszkanie, chore dziecko które łamiąc prawo zostawiamy w domu bez opieki jesteśmy tylko numerem tu pracownik się nie liczy liczy się autobus.

Tak8Nie1
K2
@Zły

Firma potrzebuje kierowcow w najnizszej grubie placowej i tylko tacy sa najlepsi w rachunku ekonomicznym.

Tak4Nie2
Pasażer

Za jazdę od słupka do słupka po określonej trasie to wy powinniście dostawać max 3500 PLN . A wy jeszcze narzekacie bando nierobów . Każdy wie że KM idzie najgorsze barachło wśród kierowców , więc mo(r)a w kubeł i za fajerę.

Tak1Nie5
R12
@Pasażer

Wypisał się bardzo kulturalny pasażer, nie barachło. Z takimi mamy do czynienia w pracy.

Tak15Nie
kierowca r-3
@Pasażer

Pies Ci m orde lizak C welu z ajebany . Chciał byś tyle chociaż zarobiac kundlu ze wsi !

maderfucker
@Pasażer

Znów Aaa jątrzysz? Pasażerowie tu raczej nie zaglądają, Ty natomiast w genach masz wsadzanie kija w mrowisko. Co do nierobów? cóż przyjęcia trwają zawsze możesz zejść z turystyka i latać po Warszawie. No ale inteligencja w zawodzie się znalazła wyższy sort kierowcy? eldupa i kamieni kupa. Ogarnij się chłopaku koniec sezonu rzuca ci się na rozum

Bingo
@maderfucker

Nie ma co wierzyć że to pasażer, pasażer nie ma pojęcia o jeździe od słupka do słupka i takich określeń nie używa. Ktoś ma pomysł żeby niektórzy się na to złapali i chce wywołać u kierowców wstręt do pasażerów. Wiadomo ludzie są różni, wszystkim nie dogodzisz ale to nie tylko u nas, w każdym zawodzie z pracą z ludźmi trzeba mieć odporność psychiczną. A jednak 99% pasażerów chce tylko dojechać z punktu A do punktu B.

@maderfucker

Widzę że czytasz moje wpisy więc powinieneś wiedzieć że interesuje się przestrzeganiem przepisów prawa i poczynaniami spółki a nie zachowaniem kierowców i pasażerów

PODZIĘKOWANIE

Chciałam serdecznie podziękować Kierowcy MZA który 1 5 listopada przyjechał do mnie do domu i oddał dokumenty syna, które zgubił w autobusie .... dziękuję

Asd

Ha haaaa. Dobre!

Nowicjusz

Witam, zamierzam zatrudnić się u Mobilusa we Wrocławiu jakie macie doświadczenia z tą firmą plusy minusy atfosmera jaka tam panuje czy nie ma opuznien z płatnościami podwyżki czy som całki tylko czy dwurazówki też i ogólnie czy warto proszę o info z góry dzieki

Station

Szacun dla Roman8828 masz chłopie jaja , twój nick mówi kim jesteś ,(usunięte przez administratora) . Co pewnie nikt nie podszedł na zakładzie powiedzieć Ci w twarz tego co tu wypisuje anonimowo . (usunięte przez administratora) Ja tam nie narzekam na stosunki z kancelista mi , po prostu trzeba współpracy dla obopólnych korzyści . Pozdrawiam . PS Nie należę do żadnego ZZ .

Tak2Nie4
@Station

Przynależność do ZZ to indywidualna sprawa każdego człowieka sam bardzo długo nie należałem. Póki nie umoczylem i nie potrzebowałem pomocy jak chłopaki mi pomogli dopiero się zapisałem a z czasem zaczolem sam pomagać i w brew opinii poniektorych nie mam z tego ani grosza.

TakNie3

Tak6Nie2
Nick

Nie tylko romuś namawia do nieprzychodzenia z wolnego, większość związkowców tak postępuje, przecież oni muszą pojechać i przy okazji podlizać się zarządowi, że ratują plan. A płacenie składek, no cóż, skoro ciągle znajdują się nowi naiwni i wierzą w obietnice związków, to już inna sprawa, żadne ostrzeżenia nie pomagają. Płacą, a potem płaczą

Smerf Maruda

Niektórym kierowcom R1 mającym planowe 19 dni urlopu w listopadzie, zabrano z tego urlopu po 10 godzin i wystawiono na linie cmentarne. Widziałem dwa takie grafiki. Dlaczego, skoro byli inni chętni do pracy z wolnego?

Jeden

To Ania Awaria vel Bufetowa jeszcze jeździ???? Po jej dżambującej naczepie po ulicy ,lub wybujałej harmonii, myślałem że dała sobie spokój z rozbijaniem taboru na r1

Babobaby
@Jeden

Śmiga po mieście jak Kubica po torze

Roman 8828

Szanowny kolego jeżeli masz coś do mnie to przyjdź pogadamy jeśli masz na tyle odwagi i przyprowadź chociaż jedną osobę którą nakłaniałem do nie chodzenia z wolnego to raz a dwa dla twojej i innych ciekawości 01-01-2019 pracowałem z grafiku. Mój numer telefonu jest ogólnie dostępny więc zapraszam jeśli masz odwagę.

Tak5Nie5
Awe
@Roman 8828

ALE TWARDZIEL. ... Ciekawe jakie kity by wciskal. Brak słów. ...

Roman8828

Widzę że odważnego brak tak właśnie myślałem że nikt nie ma odwagi bronić swoich poglądów na żywo .

Tak1Nie4
@Roman8828

Jak już to zwrócę wszystkich uwagę że owy Roman napisał 01-01-2019. A mówimy o 1.11.2019. Prawda jest taka że większość związkowców mówi, aby nie jeździć z wolnego, że wtedy coś się ugra.. A później po cichaczu chodzą do dyspozytorow lub planisty aby im dał coś extra. A później w rozmowach z prezesem się chwalą że ratują plan, że wozy wyjeżdżają.. Wogole nie mają kręgosłupa moralnego. Żeby nie było. Byłem na takim spotkaniu i wszystko widziałem

@Anty Roman

A teraz najciekawsze... Większość osób nie skojarzyło pewnie... W tamtym roku miał być strajk . I nic w rozmowach się nie posuwalo aż do marca... Aż dziwnym zbiegiem okoliczności w marcu niemal w jednym tygodniu najpierw usunęli Leszka G (przew. Solidarn) i przenieśli Mrocznego z R1 na R4.. Nowy Waldi S w ciągu 2 tyg. Podpisał porozumienie. Poniekąd zarząd przechandlowal Mrocznego za Leszka... Bo mroczek zaczął robić porządki w mateczniku solidarn... Możecie sobie pisać że mroczny był taki siaki owaki, ale... Za jego rządów autobusy były naprawiane na czas, skończyło się partactwo na warsztacie... Zrobił porządek z łysym (jak mroczny przyszedł na zakład to łysy powiedzoal: ja tu jestem od kontaktów z ZTM i lepienia tablic). A mroczny powiedział.. U mnie jest Pan zatrudniony jako kierowca i tak też będzie Pan pracował.. I skończyło się branie pensji za opieprzanie się... A wiem to bo.. Było to powiedziane na dyspozytorni przy kierowcach.. Takich przykładów jest więcej....

@Anty Roman

I drogi Romanie. Nie jest tajemnicą że związkowcy wchodzą d_upe zarządowi, kierownictwu po to: Aby mieć lepsze linie, lepsze wozy, wcześniej kończyć

Tak11Nie
Nick
@Anty Roman

Brawo Ty. Brawo i szacun! 100% prawdy.

Znający się na Ludziach
@Anty Roman

Ha Ha Ha Krzychu a ty znowu z tym odgrzewanym kotletem o Cudownym Kierowniku i uciśnionym Leszku. Jak go tak kochałeś trzeba było iść z nim na Stalówkę.

Awe
@Roman8828

Kolego a Co tu bronić na żywo. .. Jesteś tylko mały robol. . Który sobie wynalazł dodatkowe zajęcie - udający że Coś robi. Jak jesteś taki kozak to zmień firmę. ...marnujesz się w (usunięte przez administratora) MZA.

@Znający się na Ludziach

Twój nick nijak się ma do rzeczywistości.... Znasz się na ludziach jak ja... Na balecie (czyli ni chuya). Nikogo nie bronilem i bronić nie będę. Możesz płakać, zgrzytać zębami, ale prawda jest taka że za Mroczka ta zajezdnia ewoluowała... I ta cała zgraja związkowców zaczęła w końcu pracować, a nie się tylko odbijać (jak za kierownika flaneli). I to nie jest tylko moje zdanie. A tak przy okazji.(usunięte przez administratora) Pleciesz coś i nawet nie wiesz co

olo
@Roman 8828

(usunięte przez administratora) Romanie, a w poniedziałek 11 pojedziesz z wolnego, pomimo, że było mnóstwo chętnych, psiapsia na górze załatwiła tak samo jak psiapsi Ani zarówno niedzielę jak i poniedziałek. Neoplanik następny wielki związkowiec zaliczy kolejne 2 dni z wolnego, reszta ma już wyjeżdżone nadgodziny. Obłuda związkowców jest porazajaca na r1, to co się dzieje to wstyd i porażka dla zwiąków zawodowych, jestem pewien, ze gdyby nie chodzili z wolnego o podwyżki walczyliby jak lwy, a tak to im się nie chce, wolą pojechać z wolnego niż załatwić podwyżki dla wszystkich kierowcow . Wszyscy nowi kierowcy- nie dajcie się nabrać na ich obietnice, (usunięte przez administratora)

Nowy po naborze
@olo

Pracuje dopiero kilka dni do którego związku zawodowego mam się zapisać ? Jakie są plusy i minusy

Tak1Nie4
Krzysztof G. R1
@Nowy po naborze

Nowy. Jeżeli chcesz być d(ymany we wszystkie otwory to zapisz się do dowolnego. Jest takie powiedzenie.. Związek chce, związek może, związek zawsze wydymać cię pomoże..... Zamiast pchać tym ł(apserdakom i h(amom pieniądze do kieszenie to lepiej sobie schowaj do skarpety.

Tak10Nie
Zbyszek

Jaki jad sie saczy z twoich ust. Jestes bardzo sfrustrowanym czlowiekiem sadzac po wypowiedziach. Chlopie lepiej zmien prace bo wpadniesz w depresjie albo nerwice. Nie wiem ile lat pracujesz. Ja pracuje ponad 20 i nie narzekam. Jestem zadowolony . A Ty jak masz cos do kogos to idz i powiedz mu to w twarz a nie chowasz sie za nickiem na forum. Miej troche odwagi albo zamilcz.

Norbert
@Zbyszek

Muszę Ci kolego zatem pogratulować zadowolonia z pracy przez tyle lat z tak bandycką pensją względem do odpowiedzialności i złodziejstwem danej instytucji. Po tylu latach pracy na pewno twój mózg nie funkcjonuje już poprawnie. Nikt normalny tyle tu nie wytrzyma.

Tak5Nie2
@olo

Kolego jeśli tak mi zazdroscisz zapieprzania zamiast odpoczynku i uważasz że mam z tego tytułu niewiadomo jakie profity to zapraszam Cię na kawę, pogadamy, pokażę Ci swój pasek placowy i może wtedy (chociaż wątpię) zrozumiesz czemu moja rodzina spędza większość czasu beze mnie...pozdrawiam serdecznie ????

olo
@Anka

nie jestes w moim typie jako siwa starsza pani, 3 razy z wolnego to ponad 1 tys dodatkowo, więc nie narzekaj że mało zarabiasz, bo ci bez znajomości na górze nie maja wcale takich profitów. Za kawę dziękuję, kocham swoją żonę.

Tak4Nie2
@olo

Jest taka dobra rada od siwej starszej Pani: Jak nie wiesz to nie pisz bzdur. Sa na świecie rzeczy cenniejsze niz pieniądze. Twoja wyobraźnia jest porażająca a skojarzenia na poziomie oseska. Zapewniam Cię że to NIE BYŁA propozycja a zwyczajnie kultura osobista której najwyraźniej brakuje osobie więc napiszę znizajac się do Twojego poziomu,(usunięte przez administratora)

Tak6Nie2
Kulfon
@Anka

Oj gubisz się dziewczyno najpierw narzekasz że zapieprzasz i rodzina cie nie widzi. A teraz, że są rzeczy cenniejsze niż pieniądze, zdecyduj się, bo razem z roman8828 zaczynacie się dziwnie tłumaczyć z pracy z wolnego.

Mroczny r4
@Kulfon

Ludzie. Odwalci.e się w końcu od siebie nawzajem. Jesteście jak te gł.upie psy ogrodnika. Co komu do tego czy ktoś chodzi z wolnego czy dorabia gdzieś. Jego sprawa. Żal poś.lady ściska, że on robi a nie wy. Droga prosta. Idźcie do dyspozytora i weźcie coś z wolnego. A jak nie chcecie brać nadgodzin to dajcie w spokoju pracować tym co chcą pracować z wolnego. Ja pracuje z wolnego i nie oglądam się na marudy z tego forum. Każdy jest kowalem własnego losu. (usunięte przez administratora)

Tak12Nie2
@olo

Chodź pokaże ci grafik to to (usunięte przez administratora)

@Roman8828

Romuś się uaktywnił. Bujać to my nie nas. Te całe Związki Zawodowe jedno mówią, obiecują a drugie robią... Tak to krzyczą, żeby nie przychodzić z wolnego, że wtedy się coś wywalczy a tak to sami (usunięte przez administratora) z wolnego a później jeden cymbał z drugim się chwali kierownikowi , że "oni są zawsze dyspozycyjni, że ratuą plan". Związki są jak p.rostytutki... Sprzedają się temu,co więcej zaoferuje.. Zapytajcie się wać związkowca Romana, co z Karpiowym, premią dla ludzi... Wszak oni poniekąd walczą o nas, nasze sprawy.... Tylko gamonie nieroby ze ZZ chciały by brać kasę ze składek ..