opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MZA

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.8/5

Na podstawie 3949 ocen
Opinie(15431)
Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)

Opinie(15431)

Dodaj opinię
Aktualności(9)
Wywiady(3)
Logo
  • O nas
  • .
  • Eko MZA
  • .
  • Galeria
  • .
  • Praca
  • .
  • Social media
  • .
  • Kontakt

O nas

Eko MZA

Galeria

Praca

Social media

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Płock
  • Radom
  • Siedlce
  • Mińsk Mazowiecki
  • Piaseczno
  • Skierniewice
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Warszawa
  • Blizne Łaszczyńskiego
  • Opacz-Kolonia
  • Kolonia Opacz
  • Ząbki
  • Blizne Jasińskiego
  • Rybie
  • Opacz Mała
  • Raszyn
  • Mory
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Warszawa
  4. /
  5. Opinie o MZA

Opinie

Opinie o MZA Warszawa

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • 2
    • 3
    • 4
    • 5
    • …
    • 108

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MZA!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Mn

    03.02.2026 10:17

    Inne

    Linia 180 Czy kiedyś będzie jeździć zgodnie z rozkładem?? Autobus z godziny 10.08 wogóle nie pojawił się na pętli. Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żeby był na czas na innych przystankach. Ale ruszanie w trasę z pętli z opóźnieniem to już totalna kompromitacja.
    ReviewUserIcon
    R-1

    31.01.2026 17:04

    Pracownik

    Podążając za Tramwajami kierowcy autobusów rownież dostaną po 400 brutto podwyżki do podstawy ,ale dopiero od kwietnia .
    ReviewUserIcon
    zibi

    01.02.2026 13:59

    Pracownik

    Jest podpisane porozumienie . Potwierdzam. Płacone w kwietniu z wyrównaniem os stycznia
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    02.02.2026 09:01

    Kandydat

    Ale potwierdzasz jako kto i czy ktos moze to jeszcze potwierszic. Czy prezes to juz podpisał? A czy wiesz moze jak wyglada sprawa pomieszczen socjalnych dla kierowców. Czy pojawiaja sie już czy cos sie dzieje w tym temacie?
    ReviewUserIcon
    Nowy

    31.01.2026 23:01

    Były pracownik

    Podobno już Kierowców z Ubera zatrudniają
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    R-1

    09.01.2026 05:23

    Pracownik

    Kiedy podwyżki dla kierowców na etacie ? Wszystko drożeje ,a o podwyżkach nic nie słychać . Dlaczego firma woli dawać jeździć w pierwszej kolejności na umowę zlecenie niż dać pracownikom na etacie dorobić z wolnego do kiepskiej pensji ?
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    31.01.2026 12:02

    Inne

    Nikt nic Ci nie potwierdzi , przyjdz i sam się przekonasz jak jest ( jest super ) .
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    31.01.2026 18:37

    Kandydat

    Dlaczego nikt nie potwierdzi. Czy to więc nie jest prawda???????
    ReviewUserIcon
    Marek

    10.12.2025 19:02

    Pracownik

    No i co malkontenci nie da się zarobić 20k ? Brawo mza. Poza tym, to wesołych świąt.
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    Malkontent

    31.01.2026 06:24

    Inne

    Czy te 20 tys zarabiasz raz na kilka, kilkanaście lat jak ci się uda czy co miesiąc?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    31.01.2026 12:58

    Kandydat

    Po jakim okresie zwolnienia lekarskiego zabierają premie?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    28.01.2026 06:56

    Kandydat

    Jak są tutaj traktowani krwidawcy. Chyba teraz dwa dni nalezy sie za oddanie krwi?
    ReviewUserIcon
    Zdzisław

    23.01.2026 18:55

    Pracownik

    Nigdy więcej, ile tutaj jest jazdy po tym mieście, walisz co 300m w te przystanki jak tyłkiem po tarce. Na 8h pracy 7h jazdy, na 10.30 h pracy ,planowej jazdy 8.30 a rzeczywistości wyjdzie 9 lub 9.30h jazdy. Gnaty bolą, ja tu przyszłem z turystyki ale już złożyłem wypowiedzenie
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    24.01.2026 06:12

    Kandydat

    Czy podczas tej pracy można nabawić sie choroby?
    ReviewUserIcon
    Marek

    25.01.2026 16:30

    Pracownik

    Zdzisławie, koledzy twoi z turystyki jakoś nie narzekają. Bardzo im się podoba to że mają odprowadzane składki do ZUS od pełnego wynagrodzenia, mogą iść na l-4, mają urlop i co może dziwić podoba im się wynagrodzenie, bo 360 zł za 13 h pracy to troszkę mało.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    19.01.2026 10:10

    Kandydat

    Ze względu na mordercze i moim zdaniem niebezpieczne godziny pracy kierowców, chyba zrezygnuje z tego stanowiska. Za to zainteresowala mnie praca na warsztacie. Prosze o informacje jakie są godziny pracy pracownioków warsztatu. Czy w tej dziedzinie jest jakaś stabilizacja?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    20.01.2026 15:29

    Kandydat

    A jakie są godziny rozpoczynania i kończenia zmian roboczych dla pracowników warsztatu?
    ReviewUserIcon
    8099

    23.01.2026 18:50

    Pracownik

    6-14 14-22 22-6
    ReviewUserIcon
    nigdy więcej komunikacji miejs

    05.11.2017 18:48

    Inne

    Dajcie na luz z tą robotą wstajesz o 3 w nocy zmiany po mieście 14 godzin jesteś poza domem, weekend wolny hahaha skończysz o 1 w nocy śpisz w sobotę do 12 w niedzielę spać o 20 robota na 3 rano , no i tłum na PACE ciągle niezadowolony Pomyłka
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    22.01.2026 08:35

    Inne

    Nikt nikogo nie szuka , ludzie przechodzą na emeryturę więc siłą rzeczy musi ich ktoś zastąpić . Aaaa poza firmą rzekomo na emeryturze .
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    22.01.2026 15:50

    Kandydat

    Przez tyle już lat kierowcy odchodzą na emerytury. To sami emeryci chyba w tej firmie pracują. Mi to sie zdaje ze kłamiesz. Dotarlem do kilku bylych kierowców ktorzy odeszli z tej firmy i daleko im do wieku emerytalnego. Więc nadal bedziesz twierdził że kierowcy odchodzą tylko na emeryturę?
    ReviewUserIcon
    Sele

    22.01.2026 08:32

    Inne

    Premie nie liczą się do emerytury kredytu żevz ulotna 5200 netto padaka
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.01.2026 21:36

    Inne

    Można na 3/4 etatu pracować? Czy wtedy premia się nie należy? Miesięczna i roczna
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.01.2026 00:28

    Inne

    Czy pracując na 3/4 etatu, należą się premie miesięczne i czy są odpowiednio pomniejszone o 1/4 etatu czy firma płaci tak samo jak za cały etat czyli 1000+300= 1300brutto i czy pracownik kwalifikuje się także do premii rocznej i prezesowki???
    Company logo
    MZA

    21.01.2026 10:09

    Pracodawca

    Dzień dobry, w przypadku zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy wynagrodzenie oraz składniki dodatkowe, w tym premie, ustalane są proporcjonalnie do wymiaru etatu, zgodnie z obowiązującymi w Spółce zasadami. Szczegółowe warunki dotyczące wynagrodzenia, zasad premiowania oraz ewentualnych świadczeń dodatkowych określa Regulamin Wynagradzania, z którym kandydaci mogą zapoznać się na etapie rekrutacji. Zapraszamy do Referatu Rekrutacji Kierowców przy ul. Woronicza 29 w Warszawie, gdzie chętnie udzielimy pełnej informacji oraz odpowiemy na wszystkie pytania związane z warunkami zatrudnienia. W razie dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: +48 22 568 77 65. Pozdrawiamy serdecznie
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    15.01.2026 15:36

    Kandydat

    Chcialem spytac. Co oznacza przerywany czas pracy jaki oferuje spólka w zamieszczonej ofercie o pracę?
    ReviewUserIcon
    Marek

    19.12.2025 12:05

    Pracownik

    Karpiowe wpłynęło 1600 zł Tak że dużo się nie pomyliłem. Brutto wyszło mi 21634. 89.
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    8099

    09.01.2026 12:15

    Pracownik

    Bez premi to módl się żebyś zobaczył 5000 i to z dodatkiem za paliwo godzinny nocne oraz dodatek świąteczny
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    09.01.2026 19:23

    Kandydat

    Ale to nawet z premią regulaminową tyle? To kto tutaj wypisuje bzdury ze takie wysokie są tu zarobki?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    09.11.2025 20:37

    Były pracownik

    Co się dzieje? To już zasilający nie domagają się podwyżki?, znaleźli lepiej płatną pracę?
    ReviewUserIcon
    8099

    06.01.2026 14:12

    Pracownik

    Bo jak podpiszesz umowę jesteś ugotowany a później dowiadujesz się jak działa regulamin premiowy a mają już człowieka
    ReviewUserIcon
    8099

    06.01.2026 16:53

    Pracownik

    A to się ich zapytaj ja musiałem najpierw podpisać umowę na oddziale potem dostałem regulaminy obowiązujące w firmie potem BHP i z głównym dyspozytorem do planistów dostajesz patrona na 5 dni i jeździsz z nim wtedy dowiadujesz się super kwiatków oczywiście jak trafisz na uczciwego patrona i po 5 dniach siadasz sam na to co akurat jest nieobsadzone bez względu czy znasz linię tak wygląda zatrudnienie nie wiem co chcesz Więcej wiedzieć chętnie ci udzielę informacji gdyż akurat jestem na wypowiedzeniu i mam jeszcze 30 dni życia w tym koszmarze zwanym komunikacja miejska
    ReviewUserIcon
    R-1

    02.01.2026 17:23

    Pracownik

    I co zleceniodawcy ??? C❓️Firma ma nadmiar kierowców i jak widać ma was obecnie w czterech literach bo pracy dla was brak 🤣🤣🤣
    ReviewUserIcon
    Marek

    05.01.2026 14:38

    Pracownik

    Obecnie 300. Skończyło się wybieranie linii,bo ja tylko jakaś 700 , bo ja tylko w weekendy mogę. Ale znając życie pewnie w kwietniu wszystko wróci do normy.
    ReviewUserIcon
    8099

    06.01.2026 10:05

    Pracownik

    Nie wiem o czym mówisz ja widze że na Ostrobramskiej codziennie przynajmniej 10-15 na zlecenie na rano i popołudnie ludzi nie ma i nie będzie uciekają z tej firmy
    ReviewUserIcon
    Wezwanie przedsądowe

    15.09.2024 11:45

    Inne

    Pytanie do pracodawcy. Kiedy firma zacznie traktować kierowców w taki sposob aby chcieli przychodzić do pracy. Ekologom kończy sie już klej którym przyklejają sie do asfaltu chcąc uzyskac efekt przemieszczania sie komunikacją miejską. Ale jak uzyskać taki efekt skoro nie ma komu ubslugiwac tej komunikacji.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    02.01.2026 07:52

    Kandydat

    Czo o 1 w nocy kierowcy rozpoczynaja prace? O zgrozo. Czym dojechać?
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    02.01.2026 11:17

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza 11 godz.... przerwy .
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    02.01.2026 07:50

    Kandydat

    Prosze o informacje na czym polega w tej firmie przerywany czas pracy. Ja pamietam takie rozwiązania z jednej z poprzednich firm. Wspominam to rozwiazanie jako dramat. Przychodzilo sie do pracy rano, potem bylo kilka godzin tego właśnie przerywanego czasu pracy, który nie był wliczony do czasu pracy i był bardzo nisko opłacany. Wychodzilo z tego że zmiana robocza wynosiła 8 godzin a relatywnie bylem poza domem 14 godzin. Jak to wyglada tutaj.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    31.12.2025 07:49

    Kandydat

    Panowie kierowcy emeryci znajdujacy sie obecnie na emeryturach pomostowych. Uważajcie abyście nie musieli zwracać emerytur.
    ReviewUserIcon
    Pasażer

    30.12.2025 18:07

    Inne

    Uwaga! Neutralne opinie są ukrywane, nie wyświetlają się. Pisząc post zaznaczajcie: moja opinia jest pozytywna albo moja opinia jest negatywna. Jak zaznaczycie : Moja opinia jest neutralna - to waszych "wypocin" nikt nie zobaczy.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    28.12.2025 05:47

    Kandydat

    Art.  17.  [Zawieszenie prawa do emerytury pomostowej; zmniejszenie emerytury pomostowej; zwrot nienależnie pobranej emerytury] 1.  Prawo do emerytury pomostowej ulega zawieszeniu lub emerytura ta ulega zmniejszeniu na zasadach określonych w art. 103 ust. 3 i art. Czytaj więcej w Systemie Informacji Prawnej LEX: https://sip.lex.pl/akty-prawne/dzu-dziennik-ustaw/emerytury-pomostowe-17508027/art-17
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    29.12.2025 10:59

    Kandydat

    Chodzi o to że zus sobie przypomina czesto o tym i karze zwracac wypłacone wcześniej emerytury.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    29.12.2025 16:39

    Kandydat

    Tu nie chodzi o warunki szkodliwe tylko warunki szczegulne. Pracownikowi który przeszedl na emeryture pomostową i nadal wykonuje prace w warunkach szczegulnych Zus moze wstrzymać wypłatę emerytury a nawet zarządać zwrotu emerytury już wypłaconej. Czy pracują w tej firmie kierowcy bedacy obecnie na emeryturach pomostowych?
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MZA?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - MZA

    Włościańska 52 01-710 Warszawa

    https://www.mza.waw.pl

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIconInstagramIconXIcon
    ReviewUserIcon
    Kierowca

    28.12.2025 08:26

    Kandydat

    Firmie nie zależy na kierowcach. Pomimo kilkukrotnego aplikowania na stanowisko mimo spełniania kwalifikacji firma ignoruje aplikacje.
    ReviewUserIcon
    Bbbb

    22.12.2025 18:58

    Pracownik

    O moje kule bite! Czy mnie wzrok nie myli ale na R-2 zawitała ikona MZA niejaki Kminek. Myślałem że on ma już wilczy bilet. Szybko znudziła mu się historia z Podlasiem
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    KapitanBomba

    23.12.2025 14:39

    Pracownik

    Ojej...no nie może być, masz coś jeszcze ambitnego do napisania z plotek zakładowych jak u kioskary lat 90? to jest tak interesujące i związane ze spółką, że baniaczek mały...
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    29.11.2025 16:59

    Kandydat

    Prosze o informacje ile wynosi przerwa na posilek w mza? Czas najwyzszy abyśmy sprawdzili co dostrzegla Pani Magdalena Biejat?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    12.12.2025 05:15

    Kandydat

    O widzisz to jednak ten ktoś kłamie? Kierowcom nie wyznacza sie przerw?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    13.12.2025 20:49

    Były pracownik

    Jaki jest problem wsiąść kartę drogowa kierowcy i sprawdzić czy pracodawca planuje żeby pracownik miał czas w czasie pracy na wykonanie przerwy?. KP jasno mówi to pracodawca wyznacza pracownikowi czas pracy na wykonanie ustawowej przerwy.
    ReviewUserIcon

    01.05.2015 09:01

    kierowca Mza

    Przebieg rekrutacji Żeby się zatrudnić w MZA trzeba się zgłosić na ulWloscianska do działu rekrutacji wypełnić kwestionariusz i można być odrazu przyjętym jeśli się ma min 2 lata praktyki w zawodzie. Po przyjęciu podpisujesz umowr, robisz badania, wybierasz zajezdnie, stawiasx się do pracy, jezdzisx 5 dni z patronem i po zaliczeniu jeździsz sam według swojego grafiku. To jest cała polityka pracy. Pytania Na ul. Woronicza sprawdzają czy masz pojęcie o jeździe, przegubem jedziesz po placu i robisx łuk przodem i tyłem.

    Poziom rozmowy:

    Rezultat:

    Dostałem pracę

    #RozmowaKwalifikacyjna
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    09.12.2025 06:36

    Kandydat

    A czy ma szatnie?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    09.12.2025 06:38

    Kandydat

    Przeciez nie musisz czytać. A jesli pracodawca nie zmieni warunków pracy to nie bedzie mial kierowców. Proste? Ja sam tez nie przyjde. Proste?
    ReviewUserIcon
    R-1

    05.12.2025 22:28

    Pracownik

    KIEDY PODWYŻKI DLA KIEROWCÓW? CORAZ WIĘCEJ KIEROWCÓW W DNI WOLNE JEST ZMUSZONA ZASILAĆ NA 1/20 ETATU U KONKURENCJI ABY GODNIE ŻYĆ
    ReviewUserIcon
    Pasażerka

    04.12.2025 21:13

    Inne

    W dniu 04.12.2025 wysiadałam z autobusu nr boczny 7222 linii 177 przy ul. Habicha (kierunek Ursus-Niedźwiadek) w czasie planowym 20:34/20:49. Kierowca niedbały, mało odpowiedzialny zamykając drzwi w chwili gdy wysiadałam jako pierwsza otworzył i natychmiast zamknął drzwi uderzając mnie w rękę i sztuczne biodro. Za mną - niepełnosprawna emerytką - wysiadały jeszcze trzy osoby (w tym znany świadek zdarzenia). Proponuję skierować kierowcę na badania sprawnościowe i pomyśleć o właściwych dodatkach za sumienną pracę...
    ReviewUserIcon
    Marek

    28.11.2025 22:36

    Pracownik

    W grudniu rekordowa wypłata, będzie tego wszystkiego ze 20k.
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    03.12.2025 17:49

    Kandydat

    Co znaczy być czystym?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    04.12.2025 11:57

    Pracownik

    Nie mieć nawet jednego uchybienia finansowego za byle co (w tym zwolnienia nagłego, np. chore dziecko czy inna okoliczność rodzinna).
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    26.11.2025 07:15

    Pracownik

    Do 5 lat grozi motorniczemu ze zdarzenia z okolic pl. Bankowego. Jego wina, ale każdemu może się przydażyć takie coś, zwlaszcza w gorszy dzień, przeziębienie, przejście z drugiej zmiany na pierwszą itd. Nie wiem czy gra jest warta świeczki
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    26.11.2025 19:12

    Były pracownik

    Praca w KM to jak loteria, każdy sądzi że go takie coś nie dotyczy, ale kiedy wyciągnie ten los to tragedia, złamane życie.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    04.12.2025 07:31

    Kandydat

    Mówisz że praca w ochronie lepsza niż praca w mza jako kierowca?
    ReviewUserIcon
    Oficjalne zero

    27.11.2025 15:56

    Pracownik

    2 zł za godzine pracy . Czyli 2000 godzin przepracowane przez caly rok to daje daje 4000 tysiace brutto . Do wyplaty 2800 plus/minus. Dziekujemy Panie Prezesie bo kasa się przyda, wszystko bardzo szybko drożeje i życie coraz droższe 😀
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    29.11.2025 12:38

    Były pracownik

    O czym ty mówisz?, kiedy ta premia wchodziła w życie to była wartość jednomiesięcznego wynagrodzenia, dziś jest to plucie w twarz pracownikom
    ReviewUserIcon
    8799

    02.12.2025 10:26

    Pracownik

    233 za miesiąc przeliczając te 2800 na rok taniej niż prostytutka dajemy się .....
    ReviewUserIcon
    Marek

    30.11.2025 11:57

    Pracownik

    Moje wyliczenia co do grudniowej wypłaty. Kwoty brutto.11000 wypłata, byłem dwa razy z wolnego po 10 godzin za święto+ godzinowka 4000+premia prezesa 3500+ karpiowe 2000.
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    01.12.2025 08:49

    Kandydat

    Czy mozesz sie uwiarygodnić? Czy znikniesz jak wiekszość tych którzy pisza tutaj o kwotach wyplaty wyzsxych niz 5200 netto
    ReviewUserIcon
    8799

    16.11.2025 04:51

    Pracownik

    Chciałbym poinformować młodych ojców kierowców w tej firmie że jeśli zachoruje wam dziecko zostajecie ukarani brakiem 1000 zł premii i zmniejszaniem 300 o każdy dzień o 20 zł zaczynam szukać innej pracy to jest chore w tej firmie posiadając rodzinę jesteś dla nich wrogiem
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.11.2025 15:49

    Były pracownik

    Tego nie rozumiesz spółka posiada fundusz kar, kary są zaplanowane ile może spółka zapłacić
    ReviewUserIcon
    Daniel

    29.11.2025 21:20

    Pracownik

    Zgadzam się, za mało. Mam świadomość że pracuję za 5200 zł i że ewentualnie dostanę premię której nie muszę dostać, czyli misia. Panie i panowie, to jest praca za 5200 plus bonusy!!! Kto tego nie rozumie ten wypisuje bzdury typu zabrali mi 1000zł.
    ReviewUserIcon
    Twój stary

    21.08.2025 11:54

    Inne

    Szybciej ruszajcie szybciej hamujcie w skrócie autobus lini 175 który jest zawalony po brzeg ludźmi autobus hamuje to ludzie dosłownie lecą na siebie proszę o ogarnięcie kierowców i zmniejszysz start autobusów Frajerzy
    ReviewUserIcon
    Prąd

    29.11.2025 13:36

    Były pracownik

    Szanowna Osobo otóż takie są to uroki elektryków, że jak prąd daje to prąd robi swoje. Specyfika autobusika eko się nie zmieni a tym bardziej poważnych wad konstrukcyjnych Kierowca nie naprawi. Wyobraź teraz sobie, że ty jedziesz tylko chwilę a taki Prowadzący 10+ godzin musi się użerać z taborem który nadaje się tylko do...
    ReviewUserIcon
    Hamster

    31.10.2025 13:19

    Pracownik

    7000 złotych netto wychodzi na miesiąc z lekkimi nadgodzinami. Nie macie prawa narzekać. MZA jest pionierem i liderem na rynku pracy. Jeżeli komuś jest mało to zawsze może zmienić pracę na lepszą, tylko pytanie gdzie będzie miał lepiej niż w MZA?
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    8799

    25.11.2025 03:06

    Pracownik

    Jeśli masz rodzinę dzieci i chcesz korzystać z prawa które daje ustawodawca a będziesz ukarany za to jeśli latem chcesz się gotować w wozie gdzie nie zawsze działa klimatyzacja w kabinie kierowcy jeśli zima chcesz marznąć bo nie masz dostępu do ciepłych napojów kawa herbata więc tak jeśli uważasz że praca jest najważniejszym czynnikiem decydującym o tobie i poświęcasz wszystko by nie być ukaranym i żyjesz w myśl Bóg honor MZA ojczyzna to tak jeśli ważniejsze jest dla ciebie małżeństwo rodzina możliwość korzystania z praw ustawodawczych mieć wpływ na urlop a nie narzucony z góry mieć prawo do decydowania czy chcesz pracować na rano czy popołudnie czy nocą to myślę że nie jest praca dla kogoś kto chciałby by praca była obowiązkiem i dodatkiem do życia a nie epicentrum życia w każdym razie wiem po sobie że każde prawo jakie zastosowałem zgodnie z kodeksem prawa pracy i przysługującymi prawami pracownika skończyły się pozbawianiem premi miesięcznej premi rocznej zmniejszeniem premi regulaminowej a teraz odpowiedź czy polecam i czy warto tu pracować zostawiam tobie
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    28.11.2025 07:11

    Kandydat

    Czy i jeśli tak to w jaki sposób praca odbija sie na zdrowiu?
    ReviewUserIcon
    Marcepan

    19.11.2025 10:34

    Pracownik

    Witam. Panowie pytanko 😀. Pensja jest taka jaka jest . Czy robiąc caly etet w MZA dorabiacie u konkurencjii naprzyklad na 1/20etatu jak jest taka mozliwosc ? Czy firma zezwala na dorabianie u konkurencjii jako kierowca ? Czy robią problemy ?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    19.11.2025 17:35

    Kandydat

    Zadał bym inne pytanie na które sam chętnie poznam odpowiedź. Czy w tej firmie jest staly grafik , przewidywalny i bez zmian w ciagu okresu obowiazywania? Jeśli nie to jak dostosujesz prace w tej drugiej firmie skoro grafik w tej moze byc zmieniony albo co miesiac jest inny a nie cyklicznie taki sam?
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.11.2025 16:05

    Były pracownik

    Bez dorabiania u konkurencji czy w turystyce wyżyć tu się nie da, to każdy wie więc co za głupie pytania zdajesz?
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    16.11.2025 14:35

    Kandydat

    Pojawia się wiele zaproszeń do pracy dla kierowców. Na jednym z nich naprawde atrakcyjna kobieta ubrana jako kierowczyni odchodzi od szafki. Tutaj pytanie do pracodawcy. Czy wszyscy kierowcy mają szafki gdzie po każdej zmianie roboczej pozostawiają ubranie robocze? Proszę nie kasowac tego postu poniewaz go ponowie. Zapraszam do odpowiedzi pracodawce
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    27.11.2025 15:55

    Były pracownik

    Szafkę tak samo dostaniesz jak ja kiedy pracowałem w spółce dostałem wodę do picia na linii nieekspedytowanej :)))))
    ReviewUserIcon
    R-1

    16.11.2025 06:49

    Inne

    Ptaszki ćwierkają ,że od Nowego Roku podwyżki po 400 brutto do podstawy i 200 zł brutto do premii motywacyjnej czyli razem 600 brutto . Po odliczeniu podatku jakieś 420 zł /plus,minus/ do wyplaty na ręke .
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    Waszka bez oka

    24.11.2025 11:27

    Inne

    Aaaa poza firmą oraz poza podwyżką w wysokości 600 zł brutto .
    ReviewUserIcon
    Aaaa

    25.11.2025 15:01

    Były pracownik

    Ile razy mam głąbie mówić że jestem już emeryt?, nik to jest kult, bo zgodnie z informacją prezesa " kierowca nie musi być inteligentny" więc nazwy nik wymyśleć nie potrafiłem
    ReviewUserIcon
    Podwyżki

    27.10.2025 18:46

    Pracownik

    A podwyżek brak mamy listopad podwyżki stawki na umowę o pracę nie ma za to jest informacja aby iść z wolnego i że mają problem z obsadą na linie cmentarne czy związki zawodowe będą w stanie się dogadać a nie działać na korzyść spółki MZA Warszawa?! Czy kierowcy na etacie pokażą że mają odwagę i zorganizujemy strajk?! Albo podwyżki albo 4 dni zwolnienia lekarskiego wszystkich kierowców w MZA i 4 dni bez wyjazdu z zajezdni pełnego planu wtedy pieniądze na podwyżki ale godne nie mniej niż 1000 brutto do stawki!! Związki zawodowe pokażcie że macie siłę!! I likwidacja premi obecnoaciowej ma być w stawce!! Ile można karać kierowców!!
    #KierowcaKatD
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    19.11.2025 08:42

    Kandydat

    A czy mozesz sie w jakiś sposob uwiarygodnić że naprawde jestes kierowcą?
    ReviewUserIcon
    POLO

    19.11.2025 18:48

    Pracownik

    Bzdury piszesz ! W listopadzie na Stalowej już 3 razy z wolnego bylem po 10 godzin
    ReviewUserIcon
    Hamster i spółka

    11.11.2025 19:27

    Były pracownik

    Ostatnimi wpisami jakie zrobiłem pod nickami Hamster, Karol itp. chciałem udowodnić że wiarygodność opini na tej stronie równa jest zeru. Każdy może napisać co chce i kiedy chce. Raz pisałem pozytywne komentarze a raz negatywne. Często odpowiadałem sobie sam na zadane przez siebie pytanie. Kompletne zero!!!!
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    14.11.2025 07:28

    Kandydat

    To z czego wynikają takie różnice. Mozesz pidać lim jesteś aby forumowicze mogli skatedoryzować czy naprawde jesteś kierowcą i czy mie pracujesz na specjalnych warunkach. Od kąd jeden z forumowiczów podważył wiarygodność dokonywanych tu wpisów to musimy wszystko dokładnie weryfikować.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    16.11.2025 08:38

    Kandydat

    Niestety dla kierownictwa tej spólki istnieje coś takiego jak poczta pantoflowa gdzie można potwierdzić wiele zamieszczanych informacji. Równiez niestety dla nich wiele zamieszczanych tutaj informacji sie potwierdza. I trzecie niestety wiekszość negatywnych.
    ReviewUserIcon
    7314

    16.11.2025 04:48

    Pracownik

    Na niektórych liniach już na zmianę A i B są kierowcy na zlecenie ilu kierowców brakuje w firmie że dochodzi do sytuacji iż zasilający mają obsadę całodzienna na niektórych liniach? Jakie są statystyki pracowników odchodzących i przychodzących do firmy czy pracodawca może ujawnić takie informacje?
    ReviewUserIcon
    Wafelek

    04.11.2025 13:16

    Pracownik

    Witam Czy coś wiadomo odnośnie podwyżek miały być od października i dalej cisza Co robią związki zawodowe tyle kasy im się płaci i nic nie robią
    ReviewUserIcon
    Maro

    09.11.2025 11:26

    Były pracownik

    Jak to co robią związki? W delegację się udają 😂

    Zostaw merytoryczną opinię o MZA

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.